Δημοσκόπηση - τελείωσαν οι ζαίοι

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Άβαταρ μέλους
Lord Brum
Δημοσιεύσεις: 15089
Εγγραφή: 08 Δεκ 2018, 00:27
Phorum.gr user: coriander

Re: Δημοσκόπηση - τελείωσαν οι ζαίοι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Lord Brum » 18 Απρ 2019, 20:19

Highlander έγραψε:
18 Απρ 2019, 13:06
:smt005: Ποιος πιστεύει ότι πραγματικά ο ΣΥΡΙΖΑ βρίσκεται στο 18%; Θα γελάσουμε πολύ χοντρά στις εκλογές αποτι φαίνεται.

Καλό το ότι η ΧΑ έχει πέσει πολύ και βρίσκεται στην πέμπτη θέση. Καλό επίσης το γεγονός ότι ακόμα και σε αυτήν την πραγματικά αστεία δημοσκόπηση δεν έχουν τολμήσει να ανεβάσουν το ποσοστό της ΝΔ, και την διαφορά προσπαθούν να την πετύχουν κατεβάζοντας αυτό του ΣΥΡΙΖΑ, για να μπορούν μετά να πουν ότι "πήγαν πολλοί συριζαιοι την τελευταία στιγμή να ψηφίσουν τσίπρα και γι' αυτό διαψευσθήκαμε".
Κανένας δεν πιστεύει ότι είστε στο 18%,πάνω από 15% δεν ειστε
Σκότωσε τον ζαίο που κρύβεις μέσα σου!

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48588
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Δημοσκόπηση - τελείωσαν οι ζαίοι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 18 Απρ 2019, 20:19

Pirate7G έγραψε:
18 Απρ 2019, 20:15
Kauldron έγραψε:
18 Απρ 2019, 20:08
Φίλε οι αντιπρόσωποι των μισανθρωπων, ρατσιστων, δολοφόνων κλπ στην Ελλάδα, είναι η ναζιστικη ανθελληνική οργάνωση που ως ανεύθυνος πολίτης ψηφίζεις.
Ο μισανθρωπισμος καθώς και το μίσος για όποιον έχει άλλη άποψη, είναι αποκλειστικότητα δική σας. Πες μας ότι δεν είστε και ρατσιστες να γελάσουμε περισσότερο.
Εντάξει δεν σου αρέσει η αλήθεια (λογικό αφού είσαι χρυσαυγίτης) , αλλά βρε απίστευτε το να με κατηγορείς με πράγματα που χαρακτηριζουν εσένα και τους λοιπούς χρυσαλήτες, είναι παντελώς γελοίο. Δεν το καταλαβαίνεις; Γιατί ρεζιλευεσαι έτσι; Επειδή ειπα ότι έκανες λάθος που χαρακτήρισες ευγενικό έναν τέτοιο ψεύτη, ενώ το είναι γνωστό πως το ψέμα είναι η απόλυτη αγένεια;

Η απολυταρχική σου σκέψη φαίνεται ακόμα και απ' αυτό σου το πόστ.
Εγώ δεν είμαι ΧΑτης, είμαι Αριστερός, άρα ώς αριστερός ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ να είμαι σκατάνθρωπος, αφού οι αριστεροί είναι καλοί, και ό,τι κάνουν είναι καλό (ακόμα και αν είναι δολοφονίες μικρών παιδιών, όπως με την οικογένεια Ρωμανόφ).
Σου είπα, ο τρόπος σκέψης σου είναι οχι απλά μισάνθρωπος, είναι μη ανθρώπινος.
Σου είναι, αδύνατον ν' αντιληφθείς, οτι εσύ είσαι ΚΑΤΑ ΠΟΛΥ χειρότερος, οχι απλά από τους ΧΑτες, αλλά ακόμα και από τα ίδια τα SS του Χίτλερ. Τουλάχιστον εκείνοι ήξεραν οτι έκαναν εγκλήματα, εσύ έχεις την εντύπωση οτι είσαι εσύ και η σκατένια "ιδεολογία" σου (που μόνο ιδεολογία δεν είναι, αφού από εκεί που φωνάζατε φονιάδες των λαών Αμερικάνοι, γίνατε κώλος και βρακί, πρακτικά ένα λάστιχο είναι αυτή η ιδεολογία), είσαστε υπεράνω κριτικής.
Αχου, τι συγκινητικό. Ο τύπος που ψηφίζει εγκληματίες των οποίων η ιδεολογία ειναι να δολοφονούν παιδιά (πχ Εβραιόπουλα, παιδιά από Αφρική με σκούρο χρώμα δερματος, ΑμΕΑ, παιδιά Ρομά κλπ), ο τύπος που θεωρεί σωστό να έχει ως ιδεολογία του τον ρατσισμο, τον μισανθρωπισμό, τις διακρίσεις και την βία, με κατηγορεί εμένα για όλα αυτά. Για όλα αυτά τα οποία αποτελούν τις δικές του ιδέες, νοοτροπίες και πιστεύω.
Απίστευτα πράγματα.
Με χαρακτήρισες με οτι χαρακτηρίζει έναν χρυσαυγίτη, αλλά αντί να με πεις χρυσαυγίτη (όπως θα άρμοζε σε όλα αυτά), βάζεις απλά άλλη ταμπέλα. Δεν βλέπεις ότι με το να με περιγράφεις με οτι χαρακτηρίζει έναν χρυσαυγίτη, για να με κατηγορήσεις, τελικά κατηγορείς τους χρυσαυγίτες για ό,τι πιστεύουν και πρεσβέβουν; Κι αφού όλα αυτά, με τα οποία με περιγράφεις, δεν σου αρέσουν γιατί πας και ψηφίζεις τους χρυσαυγίτες που τα πρεσβέβουν;
Τις ταμπέλες μόνο εσύ τις βάζεις.
Εγώ ουδέποτε εκφράστηκα υπέρ δολοφονιών, εσύ είσαι εκείνος που είναι μισέλληνας, και δε σ' ενδιαφέρουν (ή μήπως και χαίρεσαι?) οι δολοφονίες και οι βασανισμοί ηλικιωμένων από αλλοδαπούς εγκληματίες, οι βιασμοί ελληνίδων από αλλοδαπούς, και όλα τα εγκλήματα που κάνουν όλοι αυτοί στις χώρες μας. Πές μας, τί συμβαίνει μ' εσένα? Είσαι έτσι ψυχοπαθής από μικρός?
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Άβαταρ μέλους
Highlander
Δημοσιεύσεις: 17451
Εγγραφή: 24 Ιούλ 2018, 16:43

Re: Δημοσκόπηση - τελείωσαν οι ζαίοι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Highlander » 18 Απρ 2019, 20:24

Lord Brum έγραψε:
18 Απρ 2019, 20:19
Highlander έγραψε:
18 Απρ 2019, 13:06
:smt005: Ποιος πιστεύει ότι πραγματικά ο ΣΥΡΙΖΑ βρίσκεται στο 18%; Θα γελάσουμε πολύ χοντρά στις εκλογές αποτι φαίνεται.

Καλό το ότι η ΧΑ έχει πέσει πολύ και βρίσκεται στην πέμπτη θέση. Καλό επίσης το γεγονός ότι ακόμα και σε αυτήν την πραγματικά αστεία δημοσκόπηση δεν έχουν τολμήσει να ανεβάσουν το ποσοστό της ΝΔ, και την διαφορά προσπαθούν να την πετύχουν κατεβάζοντας αυτό του ΣΥΡΙΖΑ, για να μπορούν μετά να πουν ότι "πήγαν πολλοί συριζαιοι την τελευταία στιγμή να ψηφίσουν τσίπρα και γι' αυτό διαψευσθήκαμε".
Κανένας δεν πιστεύει ότι είστε στο 18%,πάνω από 15% δεν ειστε
Βάζεις και στοίχημα γι αυτό; :lol:

Pirate7G
Δημοσιεύσεις: 2121
Εγγραφή: 27 Δεκ 2018, 19:21

Re: Δημοσκόπηση - τελείωσαν οι ζαίοι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Pirate7G » 18 Απρ 2019, 20:26

Kauldron έγραψε:
18 Απρ 2019, 20:19
Pirate7G έγραψε:
18 Απρ 2019, 20:15
Kauldron έγραψε:
18 Απρ 2019, 20:08



Η απολυταρχική σου σκέψη φαίνεται ακόμα και απ' αυτό σου το πόστ.
Εγώ δεν είμαι ΧΑτης, είμαι Αριστερός, άρα ώς αριστερός ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ να είμαι σκατάνθρωπος, αφού οι αριστεροί είναι καλοί, και ό,τι κάνουν είναι καλό (ακόμα και αν είναι δολοφονίες μικρών παιδιών, όπως με την οικογένεια Ρωμανόφ).
Σου είπα, ο τρόπος σκέψης σου είναι οχι απλά μισάνθρωπος, είναι μη ανθρώπινος.
Σου είναι, αδύνατον ν' αντιληφθείς, οτι εσύ είσαι ΚΑΤΑ ΠΟΛΥ χειρότερος, οχι απλά από τους ΧΑτες, αλλά ακόμα και από τα ίδια τα SS του Χίτλερ. Τουλάχιστον εκείνοι ήξεραν οτι έκαναν εγκλήματα, εσύ έχεις την εντύπωση οτι είσαι εσύ και η σκατένια "ιδεολογία" σου (που μόνο ιδεολογία δεν είναι, αφού από εκεί που φωνάζατε φονιάδες των λαών Αμερικάνοι, γίνατε κώλος και βρακί, πρακτικά ένα λάστιχο είναι αυτή η ιδεολογία), είσαστε υπεράνω κριτικής.
Αχου, τι συγκινητικό. Ο τύπος που ψηφίζει εγκληματίες των οποίων η ιδεολογία ειναι να δολοφονούν παιδιά (πχ Εβραιόπουλα, παιδιά από Αφρική με σκούρο χρώμα δερματος, ΑμΕΑ, παιδιά Ρομά κλπ), ο τύπος που θεωρεί σωστό να έχει ως ιδεολογία του τον ρατσισμο, τον μισανθρωπισμό, τις διακρίσεις και την βία, με κατηγορεί εμένα για όλα αυτά. Για όλα αυτά τα οποία αποτελούν τις δικές του ιδέες, νοοτροπίες και πιστεύω.
Απίστευτα πράγματα.
Με χαρακτήρισες με οτι χαρακτηρίζει έναν χρυσαυγίτη, αλλά αντί να με πεις χρυσαυγίτη (όπως θα άρμοζε σε όλα αυτά), βάζεις απλά άλλη ταμπέλα. Δεν βλέπεις ότι με το να με περιγράφεις με οτι χαρακτηρίζει έναν χρυσαυγίτη, για να με κατηγορήσεις, τελικά κατηγορείς τους χρυσαυγίτες για ό,τι πιστεύουν και πρεσβέβουν; Κι αφού όλα αυτά, με τα οποία με περιγράφεις, δεν σου αρέσουν γιατί πας και ψηφίζεις τους χρυσαυγίτες που τα πρεσβέβουν;
Τις ταμπέλες μόνο εσύ τις βάζεις.
Εγώ ουδέποτε εκφράστηκα υπέρ δολοφονιών, εσύ είσαι εκείνος που είναι μισέλληνας, και δε σ' ενδιαφέρουν (ή μήπως και χαίρεσαι?) οι δολοφονίες και οι βασανισμοί ηλικιωμένων από αλλοδαπούς εγκληματίες, οι βιασμοί ελληνίδων από αλλοδαπούς, και όλα τα εγκλήματα που κάνουν όλοι αυτοί στις χώρες μας. Πές μας, τί συμβαίνει μ' εσένα? Είσαι έτσι ψυχοπαθής από μικρός?
Πώς δεν εκφράστηκες υπέρ δολοφονιών; Είσαι ψηφοφόρος της ναζιστικής οργάνωσης χα. Άρα από την στιγμή που με την ψήφο σου υποστηρίζεις μια ναζιστικη οργάνωση, αυτό σημαίνει πως είσαι υπέρ των δολοφονιών (ακόμα και μικρών παιδιών) ακριβώς επειδή είναι ιδεολογικά επιβεβλημένο να γίνονται δολοφονίες. Τι πας να το παιξεις λοιπόν;
Επίσης εσύ ο ψηφορος της ναζιστικής οργανωσης, που λατρεύει των σφαγέα των Ελλήνων, τον χίτλερ, δεν μπορείς να κατηγορείς κανέναν ως μισελληνα. Όσο ψηφίζεις τα χιτλερακια, εσύ είσαι ο μισελληνας. Όσο ψηφίζεις αυτούς που τραγουδάνε "η Γερμανία πάνω από όλα", εσύ είσαι ο μισελληνας.
Δεν βλέπεις ότι είναι γελοίο να κατηγορείς άλλους για πράγματα που χαρακτηριζουν αποκλειστικά και μόνο εσένα και τους ομοίους σου;
Δεν τσακιζω το φρύδι μου

Άβαταρ μέλους
Lord Brum
Δημοσιεύσεις: 15089
Εγγραφή: 08 Δεκ 2018, 00:27
Phorum.gr user: coriander

Re: Δημοσκόπηση - τελείωσαν οι ζαίοι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Lord Brum » 18 Απρ 2019, 20:28

Pirate7G έγραψε:
18 Απρ 2019, 19:39
Kauldron έγραψε:
18 Απρ 2019, 19:37
εγώ δεν σας έχω βρίσει και είμαι της άποψης ότι η λαϊκή ψήφος είναι ο υπέρτατος κριτής. Εγώ σέβομαι όλους τους συνομιλητές μου που δεν με βρίζουν.
Δε σε βρίζει, ασκεί κριτική σ' αυτά που λές. Γενικά ο Γκόλντεν είναι από τους πιο ευγενικούς χρήστες εδώ.
Ε όχι κι ευγενικός. Άνθρωπος ο οποίος λέει εξοφθαλμα ψέματα μέσα στην μούρη σου είναι χειρότερος κι από υβριστή. Είναι σαν να μας λέει είστε σκουπίδια. Είναι από τους πιο αγενείς εδώ μέσα. Το ότι δεν βρίζει δεν τον κάνει ευγενικό.
Μα είστε σκουπίδια
Σκότωσε τον ζαίο που κρύβεις μέσα σου!

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48588
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Δημοσκόπηση - τελείωσαν οι ζαίοι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 18 Απρ 2019, 20:29

Πώς δεν εκφράστηκες υπέρ δολοφονιών; Είσαι ψηφοφόρος της ναζιστικής οργάνωσης χα. Άρα από την στιγμή που με την ψήφο σου υποστηρίζεις μια ναζιστικη οργάνωση, αυτό σημαίνει πως είσαι υπέρ των δολοφονιών (ακόμα και μικρών παιδιών) ακριβώς επειδή είναι ιδεολογικά επιβεβλημένο να γίνονται δολοφονίες. Τι πας να το παιξεις λοιπόν;
Επίσης εσύ ο ψηφορος της ναζιστικής οργανωσης, που λατρεύει των σφαγέα των Ελλήνων, τον χίτλερ δεν μπορείς να κατηγορείς κανέναν ως μισελλημα. Όσο ψηφίζεις τα χιτλερακια, εσύ είσαι ο μισελληνας. Όσο ψηφίζεις αυτούς που τραγουδάνε "η Γερμανία πάνω από ολαώ, εσύ είσαι ο μισελληνας.
Δεν βλέπεις ότι είναι γελοίο να κατηγορείς άλλους για πράγματα που χαρακτηριζουν αποκλειστικά και μόνο εσένα και τους ομοίους σου;
Ο Χίιιιιιτλεεεεεεερ...
Τα Ές έεεεεεεες...
Οι Λυκάνθρωωωωωωποιοιοιιοιοι...
Οι Βρικόοοοοολακέεεεεεεες....


Ποιός Χίτλερ βρε ΒΛΑΚΑ. ΗΛΙΘΙΕ.
Κρετίνος είσαι? Τί ρωτάω, Ζαιόλιθος.
Ποιός τον γαμάει το Χίτλερ?
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Άβαταρ μέλους
Lord Brum
Δημοσιεύσεις: 15089
Εγγραφή: 08 Δεκ 2018, 00:27
Phorum.gr user: coriander

Re: Δημοσκόπηση - τελείωσαν οι ζαίοι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Lord Brum » 18 Απρ 2019, 20:30

Highlander έγραψε:
18 Απρ 2019, 20:24
Lord Brum έγραψε:
18 Απρ 2019, 20:19
Highlander έγραψε:
18 Απρ 2019, 13:06
:smt005: Ποιος πιστεύει ότι πραγματικά ο ΣΥΡΙΖΑ βρίσκεται στο 18%; Θα γελάσουμε πολύ χοντρά στις εκλογές αποτι φαίνεται.

Καλό το ότι η ΧΑ έχει πέσει πολύ και βρίσκεται στην πέμπτη θέση. Καλό επίσης το γεγονός ότι ακόμα και σε αυτήν την πραγματικά αστεία δημοσκόπηση δεν έχουν τολμήσει να ανεβάσουν το ποσοστό της ΝΔ, και την διαφορά προσπαθούν να την πετύχουν κατεβάζοντας αυτό του ΣΥΡΙΖΑ, για να μπορούν μετά να πουν ότι "πήγαν πολλοί συριζαιοι την τελευταία στιγμή να ψηφίσουν τσίπρα και γι' αυτό διαψευσθήκαμε".
Κανένας δεν πιστεύει ότι είστε στο 18%,πάνω από 15% δεν ειστε
Βάζεις και στοίχημα γι αυτό; :lol:
1-1 τα στοιχήματα, μαζί έχουμε ήδη ένα. Όσο.για το 15% είναι περισσότερο επιθια και πως πιστεύω ότι έπρεπε να έχουν τα πραγματα παρά πρόβλεψη. Σίγουρα υπάρχουν 20% φιλότιμαριστες, εθνομηδενιστες παλαιοπασοκοι να ψηφίσουν τον αλεγκζη Γιάννα φύγει.η Κάκια δεξιά
Σκότωσε τον ζαίο που κρύβεις μέσα σου!

Άβαταρ μέλους
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ
Δημοσιεύσεις: 27157
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:47

Re: Δημοσκόπηση - τελείωσαν οι ζαίοι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ » 18 Απρ 2019, 20:31

Συριζαυγίτες μπι λάικ

Εικόνα
Ο χρήστης που γκρέμισε τον εθνολαϊκισμό

Pirate7G
Δημοσιεύσεις: 2121
Εγγραφή: 27 Δεκ 2018, 19:21

Re: Δημοσκόπηση - τελείωσαν οι ζαίοι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Pirate7G » 18 Απρ 2019, 20:32

Kauldron έγραψε:
18 Απρ 2019, 20:29
Πώς δεν εκφράστηκες υπέρ δολοφονιών; Είσαι ψηφοφόρος της ναζιστικής οργάνωσης χα. Άρα από την στιγμή που με την ψήφο σου υποστηρίζεις μια ναζιστικη οργάνωση, αυτό σημαίνει πως είσαι υπέρ των δολοφονιών (ακόμα και μικρών παιδιών) ακριβώς επειδή είναι ιδεολογικά επιβεβλημένο να γίνονται δολοφονίες. Τι πας να το παιξεις λοιπόν;
Επίσης εσύ ο ψηφορος της ναζιστικής οργανωσης, που λατρεύει των σφαγέα των Ελλήνων, τον χίτλερ δεν μπορείς να κατηγορείς κανέναν ως μισελλημα. Όσο ψηφίζεις τα χιτλερακια, εσύ είσαι ο μισελληνας. Όσο ψηφίζεις αυτούς που τραγουδάνε "η Γερμανία πάνω από ολαώ, εσύ είσαι ο μισελληνας.
Δεν βλέπεις ότι είναι γελοίο να κατηγορείς άλλους για πράγματα που χαρακτηριζουν αποκλειστικά και μόνο εσένα και τους ομοίους σου;
Ο Χίιιιιιτλεεεεεεερ...
Τα Ές έεεεεεεες...
Οι Λυκάνθρωωωωωωποιοιοιιοιοι...
Οι Βρικόοοοοολακέεεεεεεες....


Ποιός Χίτλερ βρε ΒΛΑΚΑ. ΗΛΙΘΙΕ.
Κρετίνος είσαι? Τί ρωτάω, Ζαιόλιθος.
Ποιός τον γαμάει το Χίτλερ?

Εγώ κι όλοι οι Έλληνες τον γαμάμε. Εσύ κι οι υπόλοιποι μισελληνες χρυσαλήτες, τον προσκυνάτε, τον λατρεύετε και είστε έτοιμοι να θυσιαστείτε για το όνομα του και τις απανθρωπες ιδέες του.
Πολύ θα ήθελα, όμως, να σε δω να πηγαίνεις σε χρυσαυγίτικα γραφεία και χρυσαυγίτηκες συγκεντεωσεις και να λες "ποιος τον γαμαει τον χίτλερ". Ούτε κοκαλάκι σου, δεν θα βρίσκονταν μετά. Θα σε είχαν σκοτώσει στο ξυλο
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Pirate7G την 18 Απρ 2019, 20:36, έχει επεξεργασθεί 2 φορές συνολικά.
Δεν τσακιζω το φρύδι μου

Άβαταρ μέλους
Highlander
Δημοσιεύσεις: 17451
Εγγραφή: 24 Ιούλ 2018, 16:43

Re: Δημοσκόπηση - τελείωσαν οι ζαίοι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Highlander » 18 Απρ 2019, 20:33

Lord Brum έγραψε:
18 Απρ 2019, 20:30
Highlander έγραψε:
18 Απρ 2019, 20:24
Lord Brum έγραψε:
18 Απρ 2019, 20:19

Κανένας δεν πιστεύει ότι είστε στο 18%,πάνω από 15% δεν ειστε
Βάζεις και στοίχημα γι αυτό; :lol:
1-1 τα στοιχήματα, μαζί έχουμε ήδη ένα. Όσο.για το 15% είναι περισσότερο επιθια και πως πιστεύω ότι έπρεπε να έχουν τα πραγματα παρά πρόβλεψη. Σίγουρα υπάρχουν 20% φιλότιμαριστες, εθνομηδενιστες παλαιοπασοκοι να ψηφίσουν τον αλεγκζη Γιάννα φύγει.η Κάκια δεξιά
Αυτοαναιρέθηκες μέσα σε 2 ποστ. Μπράβο. Έσπασες νέο ρεκόρ όπως περίμενα.
Υ.Γ. Φυσικά και δεν είπες πως πιστεύεις ότι θα έπρεπε να είναι τα πράγματα, είπες πως πιστεύεις ότι είναι τα πράγματα.

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48588
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Δημοσκόπηση - τελείωσαν οι ζαίοι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 18 Απρ 2019, 20:35

Pirate7G έγραψε:
18 Απρ 2019, 20:32
Kauldron έγραψε:
18 Απρ 2019, 20:29
Πώς δεν εκφράστηκες υπέρ δολοφονιών; Είσαι ψηφοφόρος της ναζιστικής οργάνωσης χα. Άρα από την στιγμή που με την ψήφο σου υποστηρίζεις μια ναζιστικη οργάνωση, αυτό σημαίνει πως είσαι υπέρ των δολοφονιών (ακόμα και μικρών παιδιών) ακριβώς επειδή είναι ιδεολογικά επιβεβλημένο να γίνονται δολοφονίες. Τι πας να το παιξεις λοιπόν;
Επίσης εσύ ο ψηφορος της ναζιστικής οργανωσης, που λατρεύει των σφαγέα των Ελλήνων, τον χίτλερ δεν μπορείς να κατηγορείς κανέναν ως μισελλημα. Όσο ψηφίζεις τα χιτλερακια, εσύ είσαι ο μισελληνας. Όσο ψηφίζεις αυτούς που τραγουδάνε "η Γερμανία πάνω από ολαώ, εσύ είσαι ο μισελληνας.
Δεν βλέπεις ότι είναι γελοίο να κατηγορείς άλλους για πράγματα που χαρακτηριζουν αποκλειστικά και μόνο εσένα και τους ομοίους σου;
Ο Χίιιιιιτλεεεεεεερ...
Τα Ές έεεεεεεες...
Οι Λυκάνθρωωωωωωποιοιοιιοιοι...
Οι Βρικόοοοοολακέεεεεεεες....


Ποιός Χίτλερ βρε ΒΛΑΚΑ. ΗΛΙΘΙΕ.
Κρετίνος είσαι? Τί ρωτάω, Ζαιόλιθος.
Ποιός τον γαμάει το Χίτλερ?

Εγώ κι όλοι οι Έλληνες τον γαμάμε. Εσύ κι οι υπόλοιποι μισελληνες χρυσαλήτες, τον προσκυνάτε, τον λατρεύετε και είστε έτοιμοι να θυσιαστείτε για το όνομα του και τις απανθρωπες ιδέες του.
Έλληνας είσαι εσύ? Εσύ είσαι εχθρός της Ελλάδας.
Κοτζάμ εργοστάσιο ναρκωτικών βρήκανε στα Εξάρχεια. Εκεί δούλευαν οι αλλοδαποί φίλοι σου. Γιατί στηρίζεις τους ναρκέμπορους? Τόσο πολύ σ'αρέσει να καταστρέφονται ζωές?
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Pirate7G
Δημοσιεύσεις: 2121
Εγγραφή: 27 Δεκ 2018, 19:21

Re: Δημοσκόπηση - τελείωσαν οι ζαίοι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Pirate7G » 18 Απρ 2019, 20:42

Kauldron έγραψε:
18 Απρ 2019, 20:35
Pirate7G έγραψε:
18 Απρ 2019, 20:32
Kauldron έγραψε:
18 Απρ 2019, 20:29


Ο Χίιιιιιτλεεεεεεερ...
Τα Ές έεεεεεεες...
Οι Λυκάνθρωωωωωωποιοιοιιοιοι...
Οι Βρικόοοοοολακέεεεεεεες....


Ποιός Χίτλερ βρε ΒΛΑΚΑ. ΗΛΙΘΙΕ.
Κρετίνος είσαι? Τί ρωτάω, Ζαιόλιθος.
Ποιός τον γαμάει το Χίτλερ?

Εγώ κι όλοι οι Έλληνες τον γαμάμε. Εσύ κι οι υπόλοιποι μισελληνες χρυσαλήτες, τον προσκυνάτε, τον λατρεύετε και είστε έτοιμοι να θυσιαστείτε για το όνομα του και τις απανθρωπες ιδέες του.
Έλληνας είσαι εσύ? Εσύ είσαι εχθρός της Ελλάδας.
Κοτζάμ εργοστάσιο ναρκωτικών βρήκανε στα Εξάρχεια. Εκεί δούλευαν οι αλλοδαποί φίλοι σου. Γιατί στηρίζεις τους ναρκέμπορους? Τόσο πολύ σ'αρέσει να καταστρέφονται ζωές?
Μα εγώ δεν ψηφίζω χα, που λατρεύει τον σφαγέα των Ελλήνων τον χίτλερ και τραγουδάει "η Γερμανία πάνω από όλα". Εσύ τους ψηφίζεις. Άρα ο εχθρός της Ελλάδας είσαι εσύ.
Επίσης θύμισε μου τι σχέση έχω εγώ με τα Εξάρχεια και πότε στήριξα τους ναρκεμπορους.
Αν κάποιος υποστηρίζει ναρκεμπορους εισαι εσύ που ψηφίζεις χα και Κασιδιαρη ο οποίος βγαίνει δημοσίως και κάνει μάλλον χρήση ναρκωτικών. Κι επειδή είναι και ναζί, κάνει σίγουρα το αγαπημένο ναρκωτικό των ναζί, δηλαδή μεθαμφεταμινη.
Πάντως πολύ θα ήθελα να σε δω να πας σε χρυσαυγίτικα γραφείο ή συγκέντρωση και να λες "ποιός γαμαει τον Χίτλερ". Ούτε κοκαλάκι σου δεν θα βρίσκονταν από το β ρωμοξυλο που θα ετρωγες
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Pirate7G την 19 Απρ 2019, 01:05, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Δεν τσακιζω το φρύδι μου

Άβαταρ μέλους
Πρετεντέρης
Δημοσιεύσεις: 11730
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 14:13
Phorum.gr user: Φωτιά στα τόπια
Τοποθεσία: Μακεδονία ξακουστή

Re: Δημοσκόπηση - τελείωσαν οι ζαίοι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πρετεντέρης » 18 Απρ 2019, 21:28

under έγραψε:
18 Απρ 2019, 13:05
Το ζητημα ειναι να φτασει στην αυτοδυναμια η ΝΔ ωστε να μην ειναι ομηρος ξανα των Μαλεληδων.Και φυσικα για να ξεπληρωσει τα γραμματια στους ζαιους.
:bravo:
Ο χρήστης που γκρέμισε τον Τσιπρισμό.

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48588
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Δημοσκόπηση - τελείωσαν οι ζαίοι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 18 Απρ 2019, 21:30

Pirate7G έγραψε:
18 Απρ 2019, 20:42
Kauldron έγραψε:
18 Απρ 2019, 20:35
Pirate7G έγραψε:
18 Απρ 2019, 20:32



Εγώ κι όλοι οι Έλληνες τον γαμάμε. Εσύ κι οι υπόλοιποι μισελληνες χρυσαλήτες, τον προσκυνάτε, τον λατρεύετε και είστε έτοιμοι να θυσιαστείτε για το όνομα του και τις απανθρωπες ιδέες του.
Έλληνας είσαι εσύ? Εσύ είσαι εχθρός της Ελλάδας.
Κοτζάμ εργοστάσιο ναρκωτικών βρήκανε στα Εξάρχεια. Εκεί δούλευαν οι αλλοδαποί φίλοι σου. Γιατί στηρίζεις τους ναρκέμπορους? Τόσο πολύ σ'αρέσει να καταστρέφονται ζωές?
Μα εγώ δεν ψηφίζω χα, που λατρεύει τον σφαγέα των Ελλήνων τον χίτλερ και τραγουδάει "η Γερμανία πάνω από όλα". Εσύ τους ψηφίζεις. Άρα ο εχθρός της Ελλάδας είσαι εσύ.
Επίσης θύμισε μου τι σχέση έχω εγώ με τα Εξάρχεια και πότε στήριξα τους ναρκεμπορους.
Αν κάποιος υποστηρίζει ναρκεμπορους εισαι εσύ που ψηφίζεις χα και Κασιδιαρη ο οποίος βγαίνει δημοσίως και κάνει χρήση ναρκωτικών. Κι επειδή είναι και ναζί, κάνει σίγουρα το αγαπημένο ναρκωτικό των ναζί, δηλαδή μεθαμφεταμινη.
Πάντως πολύ θα ήθελα να σε δω να πας σε χρυσαυγίτικα γραφείο ή συγκέντρωση και να λες "ποιός γαμαει τον Χίτλερ". Ούτε κοκαλάκι σου δεν θα βρίσκονταν από το β ρωμοξυλο που θα ετρωγες
Έχεις πιεί τίποτα και λές τέτοιες μαλακίες?
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Άβαταρ μέλους
Nandros
Δημοσιεύσεις: 27010
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:41
Phorum.gr user: Nandros
Τοποθεσία: Όπου συχνάζουν ναυτικοί και λοιπά κακοποιά στοιχεία

Re: Δημοσκόπηση - τελείωσαν οι ζαίοι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nandros » 18 Απρ 2019, 22:25

dna replication έγραψε:
18 Απρ 2019, 13:17
under έγραψε:
18 Απρ 2019, 13:05
Το ζητημα ειναι να φτασει στην αυτοδυναμια η ΝΔ ωστε να μην ειναι ομηρος ξανα των Μαλεληδων.Και φυσικα για να ξεπληρωσει τα γραμματια στους ζαιους.
δεν καταλαβαίνετε καν οτι η σκληρή αντιπολιτευση και ο ρεβασνισμός σας έφαγε
αλλά άμα το καταλαβαίνατε νεοδημοκράτες θα ήσασταν?
Ταμπελιάζετε για νουδούληδες όλο τον κόσμο που δεν γουστάρει τους ψευτοσυμμορίτες. Όσο και να προσπαθείτε το φούμο θα το φάτε!

Σ. Καψώχας: Στην ΕΡΤ είναι σαν να έχει κερδίσει ήδη τις εκλογές ο Μητσοτάκης.
.
ΚΚΕ 6η Ολομέλεια: Κάναμε το διεθνιστικό μας καθήκον (εννοεί τον Συμμοριτοπόλεμο)
ΧΑ: Είμαστε η σπορά των ηττημένων του '45. Οι εθνικοσοσιαλιστές, οι φασίστες!

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών