Δημοσκόπηση - τελείωσαν οι ζαίοι

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Άβαταρ μέλους
wooded glade
Δημοσιεύσεις: 29284
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 17:04

Re: Δημοσκόπηση - τελείωσαν οι ζαίοι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από wooded glade » 18 Απρ 2019, 19:32

Καλό το μιλφιό μετά από εκεί που λέει "στα Σκόπια, στα Σκόπια".
δεν είναι όλα κρού-σμα-τα

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48663
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Δημοσκόπηση - τελείωσαν οι ζαίοι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 18 Απρ 2019, 19:33

Το γράφω κι εδώ, κρατήστε αυτή τη δημοσκόπηση.
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Άβαταρ μέλους
Golden Age
Δημοσιεύσεις: 29223
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: Δημοσκόπηση - τελείωσαν οι ζαίοι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Golden Age » 18 Απρ 2019, 19:34

Daje έγραψε:
18 Απρ 2019, 19:08
Εχω πει εδω και 1 χρονο οτι η μεγαλη εκπληξη αυτων των εκλογων θα ειναι το ΠΑΣΟΚ.
Οχι απλα θα ειναι 3ο κομμα, αλλα στις επομενες εκλογες (σε 3-4 χρονια) θα χτυπησει και 1η θεση.
Σιγά τα ωά. Υπάρχει σήμερα ψηφοφόρος του ΠΑΣΟΚ κάτω των 85; :lol:

Μόνο κάτι μπαμπάδια έχω δει να νοσταλγούν τέτοιες καταστάσεις.

Υπάρχει άνθρωπος κάτω των 85 που να νοσταλγεί αυτά;


Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Άντε να υπάρξουν και τίποτε εγκεφαλοπλυμένα 18χρονα που να έχουν επιρρεαστεί απο την αντιφα προπαγάνδα μαρξιστοπασόκων εκπαιδευτικών, αλλά κι αυτά θα 'ναι μειοψηφία της μειοψηφίας.

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48663
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Δημοσκόπηση - τελείωσαν οι ζαίοι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 18 Απρ 2019, 19:37

εγώ δεν σας έχω βρίσει και είμαι της άποψης ότι η λαϊκή ψήφος είναι ο υπέρτατος κριτής. Εγώ σέβομαι όλους τους συνομιλητές μου που δεν με βρίζουν.
Δε σε βρίζει, ασκεί κριτική σ' αυτά που λές. Γενικά ο Γκόλντεν είναι από τους πιο ευγενικούς χρήστες εδώ.
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Pirate7G
Δημοσιεύσεις: 2121
Εγγραφή: 27 Δεκ 2018, 19:21

Re: Δημοσκόπηση - τελείωσαν οι ζαίοι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Pirate7G » 18 Απρ 2019, 19:37

The Rebel έγραψε:
18 Απρ 2019, 18:28
Pirate7G έγραψε:
18 Απρ 2019, 18:21
Πολύ θα ήθελα να δω όλους εσάς που πιστεύετε αυτές τις γελοίες και δήθεν δημοσκοπήσεις, μόλις αποδειχθούν πάλι όλες μούφες. Όπως έγινε το12, κι όπως έγινε 3 φορές το 15.
Δεν βαρεθήκατε να ειστε η ανάσα των απατεώνων που κοροϊδεύουν με όλες αυτές τις στημένες κι ολοφάνερα ψεύτικες δημοσκοπήσεις;
«Μη με ακουμπάς προδότη - Πήγαινε στα Σκόπια» - "ΟΞΩ .. κοπριά"


Στημένες καταστάσεις και πρόβατα.
Δεν τσακιζω το φρύδι μου

Pirate7G
Δημοσιεύσεις: 2121
Εγγραφή: 27 Δεκ 2018, 19:21

Re: Δημοσκόπηση - τελείωσαν οι ζαίοι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Pirate7G » 18 Απρ 2019, 19:39

Kauldron έγραψε:
18 Απρ 2019, 19:37
εγώ δεν σας έχω βρίσει και είμαι της άποψης ότι η λαϊκή ψήφος είναι ο υπέρτατος κριτής. Εγώ σέβομαι όλους τους συνομιλητές μου που δεν με βρίζουν.
Δε σε βρίζει, ασκεί κριτική σ' αυτά που λές. Γενικά ο Γκόλντεν είναι από τους πιο ευγενικούς χρήστες εδώ.
Ε όχι κι ευγενικός. Άνθρωπος ο οποίος λέει εξοφθαλμα ψέματα μέσα στην μούρη σου είναι χειρότερος κι από υβριστή. Είναι σαν να μας λέει είστε σκουπίδια. Είναι από τους πιο αγενείς εδώ μέσα. Το ότι δεν βρίζει δεν τον κάνει ευγενικό.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Pirate7G την 18 Απρ 2019, 19:44, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Δεν τσακιζω το φρύδι μου

Άβαταρ μέλους
wooded glade
Δημοσιεύσεις: 29284
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 17:04

Re: Δημοσκόπηση - τελείωσαν οι ζαίοι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από wooded glade » 18 Απρ 2019, 19:41

Pirate7G έγραψε:
18 Απρ 2019, 19:37
The Rebel έγραψε:
18 Απρ 2019, 18:28
Pirate7G έγραψε:
18 Απρ 2019, 18:21
Πολύ θα ήθελα να δω όλους εσάς που πιστεύετε αυτές τις γελοίες και δήθεν δημοσκοπήσεις, μόλις αποδειχθούν πάλι όλες μούφες. Όπως έγινε το12, κι όπως έγινε 3 φορές το 15.
Δεν βαρεθήκατε να ειστε η ανάσα των απατεώνων που κοροϊδεύουν με όλες αυτές τις στημένες κι ολοφάνερα ψεύτικες δημοσκοπήσεις;
«Μη με ακουμπάς προδότη - Πήγαινε στα Σκόπια» - "ΟΞΩ .. κοπριά"


Στημένες καταστάσεις και πρόβατα.
Η μιλφάρα μετο γκρι στη νάρα της όλα.
δεν είναι όλα κρού-σμα-τα

Άβαταρ μέλους
Highlander
Δημοσιεύσεις: 17451
Εγγραφή: 24 Ιούλ 2018, 16:43

Re: Δημοσκόπηση - τελείωσαν οι ζαίοι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Highlander » 18 Απρ 2019, 19:46

The Rebel έγραψε:
18 Απρ 2019, 18:28
Pirate7G έγραψε:
18 Απρ 2019, 18:21
Πολύ θα ήθελα να δω όλους εσάς που πιστεύετε αυτές τις γελοίες και δήθεν δημοσκοπήσεις, μόλις αποδειχθούν πάλι όλες μούφες. Όπως έγινε το12, κι όπως έγινε 3 φορές το 15.
Δεν βαρεθήκατε να ειστε η ανάσα των απατεώνων που κοροϊδεύουν με όλες αυτές τις στημένες κι ολοφάνερα ψεύτικες δημοσκοπήσεις;
«Μη με ακουμπάς προδότη - Πήγαινε στα Σκόπια» - "ΟΞΩ .. κοπριά"

Επαρχιώτικη ακροδεξιά. Ό,τι χειρότερο...

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48663
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Δημοσκόπηση - τελείωσαν οι ζαίοι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 18 Απρ 2019, 19:48

Pirate7G έγραψε:
18 Απρ 2019, 19:39
Kauldron έγραψε:
18 Απρ 2019, 19:37
εγώ δεν σας έχω βρίσει και είμαι της άποψης ότι η λαϊκή ψήφος είναι ο υπέρτατος κριτής. Εγώ σέβομαι όλους τους συνομιλητές μου που δεν με βρίζουν.
Δε σε βρίζει, ασκεί κριτική σ' αυτά που λές. Γενικά ο Γκόλντεν είναι από τους πιο ευγενικούς χρήστες εδώ.
Ε όχι κι ευγενικός. Άνθρωπος ο οποίος λέει εξοφθαλμα ψέματα μέσα στην μούρη σου είναι χειρότερος κι από υβριστή. Είναι σαν να μας λέει είστε σκουπίδια. Είναι από τους πιο αγενείς εδώ μέσα. Το ότι δεν βρίζει δεν τον κάνει ευγενικό.
:fp:
Όπως κάθε μισάνθρωπος, έτσι κι εσύ, ψάχνεις γι' αφορμή για να μισήσεις, και σε πρώτη ευκαιρία, βέβαια, να επιτεθείς σ' έναν συνάνθρωπό σου.
Φορούσε μπλούζα με ελληνική σημαία=είναι φασίστας=επιτρέπεται να του επιτεθώ (10 εναντίον ενός, βέβαια) και να τον βλάψω.
Λέει πράγματα που δε μου αρέσουν=είναι φασίστας=λέει ψέματα=είναι χειρότερος από υβριστή.
και άλλα τέτοια, που δείχνουν τη σιχαμερή, μη ανθρώπινη, διεστραμμένη ψυχολογία σου.
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Άβαταρ μέλους
The Rebel
Δημοσιεύσεις: 29228
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:18
Phorum.gr user: Wild Rebel

Re: Δημοσκόπηση - τελείωσαν οι ζαίοι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από The Rebel » 18 Απρ 2019, 19:58

Highlander έγραψε:
18 Απρ 2019, 19:46
The Rebel έγραψε:
18 Απρ 2019, 18:28
Pirate7G έγραψε:
18 Απρ 2019, 18:21
Πολύ θα ήθελα να δω όλους εσάς που πιστεύετε αυτές τις γελοίες και δήθεν δημοσκοπήσεις, μόλις αποδειχθούν πάλι όλες μούφες. Όπως έγινε το12, κι όπως έγινε 3 φορές το 15.
Δεν βαρεθήκατε να ειστε η ανάσα των απατεώνων που κοροϊδεύουν με όλες αυτές τις στημένες κι ολοφάνερα ψεύτικες δημοσκοπήσεις;
«Μη με ακουμπάς προδότη - Πήγαινε στα Σκόπια» - "ΟΞΩ .. κοπριά"

Επαρχιώτικη ακροδεξιά. Ό,τι χειρότερο...
Οι προδομένοι Μακεδόνες γίνανε Επαρχιώτικη ακροδεξιά; :smt023

Εικόνα
Εικόνα

Pirate7G
Δημοσιεύσεις: 2121
Εγγραφή: 27 Δεκ 2018, 19:21

Re: Δημοσκόπηση - τελείωσαν οι ζαίοι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Pirate7G » 18 Απρ 2019, 20:02

Kauldron έγραψε:
18 Απρ 2019, 19:48
Pirate7G έγραψε:
18 Απρ 2019, 19:39
Kauldron έγραψε:
18 Απρ 2019, 19:37


Δε σε βρίζει, ασκεί κριτική σ' αυτά που λές. Γενικά ο Γκόλντεν είναι από τους πιο ευγενικούς χρήστες εδώ.
Ε όχι κι ευγενικός. Άνθρωπος ο οποίος λέει εξοφθαλμα ψέματα μέσα στην μούρη σου είναι χειρότερος κι από υβριστή. Είναι σαν να μας λέει είστε σκουπίδια. Είναι από τους πιο αγενείς εδώ μέσα. Το ότι δεν βρίζει δεν τον κάνει ευγενικό.
:fp:
Όπως κάθε μισάνθρωπος, έτσι κι εσύ, ψάχνεις γι' αφορμή για να μισήσεις, και σε πρώτη ευκαιρία, βέβαια, να επιτεθείς σ' έναν συνάνθρωπό σου.
Φορούσε μπλούζα με ελληνική σημαία=είναι φασίστας=επιτρέπεται να του επιτεθώ (10 εναντίον ενός, βέβαια) και να τον βλάψω.
Λέει πράγματα που δε μου αρέσουν=είναι φασίστας=λέει ψέματα=είναι χειρότερος από υβριστή.
και άλλα τέτοια, που δείχνουν τη σιχαμερή, μη ανθρώπινη, διεστραμμένη ψυχολογία σου.

:smt005:
Ωραίο σου έδωσες. :smt038
Σαν να την λέω σε παιδεραστή και εκείνος να με κατηγορεί για παιδεραστία, επειδή τον λέω παιδεραστή.

Φίλε οι αντιπρόσωποι των μισανθρωπων, ρατσιστων, δολοφόνων κλπ στην Ελλάδα, είναι η ναζιστικη ανθελληνική οργάνωση που ως ανεύθυνος πολίτης ψηφίζεις.
Ο μισανθρωπισμος καθώς και το μίσος για όποιον έχει άλλη άποψη, είναι αποκλειστικότητα δική σας. Πες μας ότι δεν είστε και ρατσιστες να γελάσουμε περισσότερο.
Εντάξει δεν σου αρέσει η αλήθεια (λογικό αφού είσαι χρυσαυγίτης) , αλλά βρε απίστευτε το να με κατηγορείς με πράγματα που χαρακτηριζουν εσένα και τους λοιπούς χρυσαλήτες, είναι παντελώς γελοίο. Δεν το καταλαβαίνεις; Γιατί ρεζιλευεσαι έτσι; Επειδή ειπα ότι έκανες λάθος που χαρακτήρισες ευγενικό έναν τέτοιο ψεύτη, ενώ το είναι γνωστό πως το ψέμα είναι η απόλυτη αγένεια;
Δεν τσακιζω το φρύδι μου

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48663
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Δημοσκόπηση - τελείωσαν οι ζαίοι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 18 Απρ 2019, 20:08

Φίλε οι αντιπρόσωποι των μισανθρωπων, ρατσιστων, δολοφόνων κλπ στην Ελλάδα, είναι η ναζιστικη ανθελληνική οργάνωση που ως ανεύθυνος πολίτης ψηφίζεις.
Ο μισανθρωπισμος καθώς και το μίσος για όποιον έχει άλλη άποψη, είναι αποκλειστικότητα δική σας. Πες μας ότι δεν είστε και ρατσιστες να γελάσουμε περισσότερο.
Εντάξει δεν σου αρέσει η αλήθεια (λογικό αφού είσαι χρυσαυγίτης) , αλλά βρε απίστευτε το να με κατηγορείς με πράγματα που χαρακτηριζουν εσένα και τους λοιπούς χρυσαλήτες, είναι παντελώς γελοίο. Δεν το καταλαβαίνεις; Γιατί ρεζιλευεσαι έτσι; Επειδή ειπα ότι έκανες λάθος που χαρακτήρισες ευγενικό έναν τέτοιο ψεύτη, ενώ το είναι γνωστό πως το ψέμα είναι η απόλυτη αγένεια;

Η απολυταρχική σου σκέψη φαίνεται ακόμα και απ' αυτό σου το πόστ.
Εγώ δεν είμαι ΧΑτης, είμαι Αριστερός, άρα ώς αριστερός ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ να είμαι σκατάνθρωπος, αφού οι αριστεροί είναι καλοί, και ό,τι κάνουν είναι καλό (ακόμα και αν είναι δολοφονίες μικρών παιδιών, όπως με την οικογένεια Ρωμανόφ).
Σου είπα, ο τρόπος σκέψης σου είναι οχι απλά μισάνθρωπος, είναι μη ανθρώπινος.
Σου είναι, αδύνατον ν' αντιληφθείς, οτι εσύ είσαι ΚΑΤΑ ΠΟΛΥ χειρότερος, οχι απλά από τους ΧΑτες, αλλά ακόμα και από τα ίδια τα SS του Χίτλερ. Τουλάχιστον εκείνοι ήξεραν οτι έκαναν εγκλήματα, εσύ έχεις την εντύπωση οτι είσαι εσύ και η σκατένια "ιδεολογία" σου (που μόνο ιδεολογία δεν είναι, αφού από εκεί που φωνάζατε φονιάδες των λαών Αμερικάνοι, γίνατε κώλος και βρακί, πρακτικά ένα λάστιχο είναι αυτή η ιδεολογία), είσαστε υπεράνω κριτικής.
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Άβαταρ μέλους
Golden Age
Δημοσιεύσεις: 29223
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: Δημοσκόπηση - τελείωσαν οι ζαίοι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Golden Age » 18 Απρ 2019, 20:12

Σήμερα ο Σρόιτερ επαναλάμβανε καμμιά 50αριά φορές (ούτε προγραμματισμένο λογισμικό να ήταν) συγκεκριμένες προτάσεις που αφορούσαν το..."ποσοστό" της Χρυσής Αυγής σε μια μαϊμού "δημοσκόπηση", την..."άνοδο του ΚΙΝΑΛ", το "ποσοστό του ΚΚΕ" και την..."είσοδο της Ελληνικής Λύσης στη βουλή. Συνεχόμενα και παπαγαλία όλα αυτά σε επίπεδο πλύσεως εγκεφάλου... Κατα τ' άλλα..."πέφτει η ΧΑ" κι "έχει τα ποσοστά που της δίνουν οι δημοσκοπήσεις".

Pirate7G
Δημοσιεύσεις: 2121
Εγγραφή: 27 Δεκ 2018, 19:21

Re: Δημοσκόπηση - τελείωσαν οι ζαίοι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Pirate7G » 18 Απρ 2019, 20:15

Kauldron έγραψε:
18 Απρ 2019, 20:08
Φίλε οι αντιπρόσωποι των μισανθρωπων, ρατσιστων, δολοφόνων κλπ στην Ελλάδα, είναι η ναζιστικη ανθελληνική οργάνωση που ως ανεύθυνος πολίτης ψηφίζεις.
Ο μισανθρωπισμος καθώς και το μίσος για όποιον έχει άλλη άποψη, είναι αποκλειστικότητα δική σας. Πες μας ότι δεν είστε και ρατσιστες να γελάσουμε περισσότερο.
Εντάξει δεν σου αρέσει η αλήθεια (λογικό αφού είσαι χρυσαυγίτης) , αλλά βρε απίστευτε το να με κατηγορείς με πράγματα που χαρακτηριζουν εσένα και τους λοιπούς χρυσαλήτες, είναι παντελώς γελοίο. Δεν το καταλαβαίνεις; Γιατί ρεζιλευεσαι έτσι; Επειδή ειπα ότι έκανες λάθος που χαρακτήρισες ευγενικό έναν τέτοιο ψεύτη, ενώ το είναι γνωστό πως το ψέμα είναι η απόλυτη αγένεια;

Η απολυταρχική σου σκέψη φαίνεται ακόμα και απ' αυτό σου το πόστ.
Εγώ δεν είμαι ΧΑτης, είμαι Αριστερός, άρα ώς αριστερός ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ να είμαι σκατάνθρωπος, αφού οι αριστεροί είναι καλοί, και ό,τι κάνουν είναι καλό (ακόμα και αν είναι δολοφονίες μικρών παιδιών, όπως με την οικογένεια Ρωμανόφ).
Σου είπα, ο τρόπος σκέψης σου είναι οχι απλά μισάνθρωπος, είναι μη ανθρώπινος.
Σου είναι, αδύνατον ν' αντιληφθείς, οτι εσύ είσαι ΚΑΤΑ ΠΟΛΥ χειρότερος, οχι απλά από τους ΧΑτες, αλλά ακόμα και από τα ίδια τα SS του Χίτλερ. Τουλάχιστον εκείνοι ήξεραν οτι έκαναν εγκλήματα, εσύ έχεις την εντύπωση οτι είσαι εσύ και η σκατένια "ιδεολογία" σου (που μόνο ιδεολογία δεν είναι, αφού από εκεί που φωνάζατε φονιάδες των λαών Αμερικάνοι, γίνατε κώλος και βρακί, πρακτικά ένα λάστιχο είναι αυτή η ιδεολογία), είσαστε υπεράνω κριτικής.
Αχου, τι συγκινητικό. Ο τύπος που ψηφίζει εγκληματίες των οποίων η ιδεολογία ειναι να δολοφονούν παιδιά (πχ Εβραιόπουλα, παιδιά από Αφρική με σκούρο χρώμα δερματος, ΑμΕΑ, παιδιά Ρομά κλπ), ο τύπος που θεωρεί σωστό να έχει ως ιδεολογία του τον ρατσισμο, τον μισανθρωπισμό, τις διακρίσεις και την βία, με κατηγορεί εμένα για όλα αυτά. Για όλα αυτά τα οποία αποτελούν τις δικές του ιδέες, νοοτροπίες και πιστεύω.
Απίστευτα πράγματα.
Με χαρακτήρισες με οτι χαρακτηρίζει έναν χρυσαυγίτη, αλλά αντί να με πεις χρυσαυγίτη (όπως θα άρμοζε σε όλα αυτά), βάζεις απλά άλλη ταμπέλα. Δεν βλέπεις ότι με το να με περιγράφεις με οτι χαρακτηρίζει έναν χρυσαυγίτη, για να με κατηγορήσεις, τελικά κατηγορείς τους χρυσαυγίτες για ό,τι πιστεύουν και πρεσβέβουν; Κι αφού όλα αυτά, με τα οποία με περιγράφεις, δεν σου αρέσουν γιατί πας και ψηφίζεις τους χρυσαυγίτες που τα πρεσβέβουν;
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Pirate7G την 18 Απρ 2019, 20:17, έχει επεξεργασθεί 2 φορές συνολικά.
Δεν τσακιζω το φρύδι μου

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48663
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Δημοσκόπηση - τελείωσαν οι ζαίοι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 18 Απρ 2019, 20:15

Golden Age έγραψε:
18 Απρ 2019, 20:12
Σήμερα ο Σρόιτερ επαναλάμβανε καμμιά 50αριά φορές (ούτε προγραμματισμένο λογισμικό να ήταν) συγκεκριμένες προτάσεις που αφορούσαν το..."ποσοστό" της Χρυσής Αυγής σε μια μαϊμού "δημοσκόπηση", την..."άνοδο του ΚΙΝΑΛ", το "ποσοστό του ΚΚΕ" και την..."είσοδο της Ελληνικής Λύσης στη βουλή. Συνεχόμενα και παπαγαλία όλα αυτά σε επίπεδο πλύσεως εγκεφάλου... Κατα τ' άλλα..."πέφτει η ΧΑ" κι "έχει τα ποσοστά που της δίνουν οι δημοσκοπήσεις".
Εν τω μεταξύ, μόλις το Φεβρουάριο:
https://www.alfavita.gr/politiki/280076 ... hrysi-aygi
Δημοσκόπηση: Στο 12% η διαφορά ΝΔ-ΣΥΡΙΖΑ - Στο 10% η Χρυσή Αυγή
(από το ακροαριστερό άλφαβήτα).

Κάποιοι θα τρίβουν τα ματάκια τους στις εκλογές.
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών