Ο Μαρινάκης ρίχνει το γάντι στους ζαίους

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Άβαταρ μέλους
Πρετεντέρης
Δημοσιεύσεις: 11707
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 14:13
Phorum.gr user: Φωτιά στα τόπια
Τοποθεσία: Μακεδονία ξακουστή

Ο Μαρινάκης ρίχνει το γάντι στους ζαίους

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πρετεντέρης » 18 Απρ 2019, 20:32

Από τη συνέντευξή του στον Real:

-Είχε καλή σχέση με τον Παππά και τον Τσίπρα μέχρι που δε συμμορφώθηκε στις υποδείξεις τους για τα ΜΜΕ που ελέγχει.

-Του ζήτησε ο Παππάς να πληρώσει μέσω δανείου την πρώτη δόση του βοσκοτοπάρχη Καλογρίτσα! :smt005::smt005:

-Του ζητούσαν οι ζαίοι να βάλει στα μέσα του ΔΟΛ διευθυντές της αρεσκείας του Σύριζα. :a040:

-Έχει προσφύγει στο Δικαστήριο Ανθρωπίνων Δικαιωμάτων κατά Τσίπρα, Τζανακόπουλου, Καμμένου, Κοντονή. :a040::a040:

-Επιχειρηματίες μπαινοβγαίνουν με βαλίτσες στο Μαξίμου.
«Το 2016 προκηρύχθηκε ο διαγωνισμός για τις τηλεοπτικές άδειες. Θεωρούσα δίκαιη τη διαδικασία, ότι οι καναλάρχες θα έπρεπε να πληρώνουν για τις συχνότητες. Θυμίζω ότι ο Κυριάκος Μητσοτάκης είχε αντίθεση άποψη. Εγώ θεωρούσα ότι ήταν μια δίκαιη διαδικασία και ήθελα να πάρω μέρος. Είχαμε άριστη σχέση με τον αρμόδιο υπουργό, κ. Παππά, αλλά και με τον κ. Τσίπρα. Ο κ. Παππάς ήταν άψογος και ό,τι χρειαζόταν, οποιαδήποτε απάντηση, απευθυνόταν κατευθείαν στον κ. Τσίπρα. Και αυτό το γνωρίζω καλά. Μια μέρα πριν καταθέσουμε την πρώτη δόση, αλλά και την ίδια μέρα, ο κ. Παππάς μου μετέφερε την επιθυμία του ίδιου και του πρωθυπουργού να πληρώσουμε πρώτοι την πρώτη δόση των 26. εκ ευρώ. Και παρά το γεγονός ότι εκκρεμούσε η απόφαση του ΣτΕ εμείς πληρώσαμε κανονικά την δόση και μας ευχαρίστησαν. Το ίδιο είχε κάνει και ο κ. Αλαφούζος. Τα χρήματα αυτά ήταν πεντακάθαρα, είχαν ελεγχθεί και δεν υπήρχε καμία υπόνοια περί βρώμικου χρήματος, όπως λέει σήμερα ο κ. Παππάς.

Μου ζήτησε τότε ο κ. Παππάς και άλλη μια χάρη, που μου είπε ότι ήταν αίτημα του πρωθυπουργού. Να συναντήσω τον κ. Καλογρίτσα. ήρθε στο γραφείο μου και μου ζήτησε να του δώσω με τη μορφή δανείου το ποσό των 26,3 εκατομμυρίων ευρώ για να δώσει και εκείνος την πρώτη δόση. Δεν ήταν κρυφά τα ραντεβού μας. Γίνονταν και στο σπίτι μου ακόμα. Συνάντησα τον κ. Καλογρίτσα και του εξήγησα ότι έχω όλη την καλή διάθεση αλλά δεν μπορώ να το κάνω αυτό.

Τότε δεν είχαν πρόβλημα με τα χρήματα του Μαρινάκη. Ήταν τότε ευχαριστημένοι να δώσω και άλλα χρήματα για άλλο κανάλι που θα φτιαχνόταν στο Μαξίμου. Προκαλώ τον κ. Παππά και τον κ. Τσίπρα να με διαψεύσουν. Ο ΣΥΡΙΖΑ τότε μας είχε χρησιμοποιήσει για να νομιμοποιήσει τον διαγωνισμό. Τα δικά μας κεφάλαια έχουν ελεγχθεί από τους μεγαλύτερους ελεγκτικούς μηχανισμούς στον κόσμο. Έτσι γίνεται όταν κάνεις δουλειές με κολοσσούς. Στις ΗΠΑ, στη Μεγάλη Βρετανία, ακόμα και στην Κίνα που κάναμε πρόσφατα δουλειές, μας έχουν ελέγξει. Συνεχίζουμε μια ανοδική πορεία και το σπουδαιότερο είναι ότι κανείς δεν έχει να πει κάτι κακό για τις επιχειρήσεις μας.

Έχουμε φανταστική φήμη. Τα εκατομμύρια του Μαρινάκη στο τέλος του 2016 ήταν πεντακάθαρα και τους βοηθούσε να νομιμοποιήσουν τον διαγωνισμό. Τι έγινε ξαφνικά; Θα σας πω εγώ… Όταν αργότερα, σχεδόν έξι μήνες μετά, συζητούσαμε για τον ΔΟΛ, δεν δέχθηκα να βάλω, όπως είχαν ζητήσει διευθυντές που ήταν της αρεσκείας του ΣΥΡΙΖΑ, επειδή δεν έχω συνηθίσει να είμαι μπροστινός ή φερέφωνο, δεν κρύβομαι. Δεν θα το έκανα ποτέ. Δεν μπορώ να γίνω Ιβάν Σαββίδης, ούτε μπροστινός, ούτε λαγός. Κάθε επιχειρηματίας κάνει τις επιλογές του. Για μένα όλα αυτά είναι συγκλονιστικά, έκανα υπομονή, αλλά με την ευκαιρία που δίνεται θα πρέπει ο κόσμος να ακούσει την αλήθεια».

Μας κατηγορούν για διαπλοκή όταν μέρα-νύχτα μπαινοβγαίνουν επιχειρηματίες με βαλίτσες στο Μαξίμου.
Είναι πολύ δύσκολο για μένα να λυγίσω έχω μάθει στα δύσκολα. Δεν έχω τίποτε να φοβηθώ και λόγω χαρακτήρα δεν υπάρχει περίπτωση να κάνω πίσω. Η ανυπαρξία τους σε μεγάλα ζητήματα, σε προδοσίες όπως το Μακεδονικό και την κοριϊδία με το μνημόνιο, λένε για βρώμικο χρήμα και προσπαθούν να παραμυθιοασουν τους Έλληνες.
Δεν με καταβάλει αυτή η ιστορία γιατί δεν φοβάμαι τίποτα και δεν έχω τίποτα να κρύψω. Με σκευωρίες και μαύρη προπαγάνδα προσπαθούν να παραμυθιάζουν και να αποπροσανατολίζουν τον κόσμο.
Εγώ δεν θα τους κάνω τη χάρη. Ο Μαρινάκης είναι εδώ, αγαπάει τον τόπο και θα παραμείνει απέναντί τους μέχρι την τελική δικαίωση. Τους καλώ να απαντήσουν και να απαντήσουν με επιχειρήματα».

Για τον «Μανόλο του Παππά»
Ο Πετσίτης ήλθε να βγάλει σέλφι μαζί μου σε μια εκδήλωση του Ολυμπιακού. Ένας γραφικός τύπος που τη μία έκανε ότι παίρνει τηλέφωνο τον κ. Παππά και μετά ότι μιλάει με τον κ. Τσίπρα.
Από σερβιτόρος κατάφερε να βγάλει λεφτά υπογράφοντας συμβάσεις με επιχειρηματίες για να τους βοηθήσει ως μεσάζοντας του Μαξίμου. Έμπαινε στην ΔΕΠΑ και εισέπραττε χρήματα. Πρέπει να μας απαντήσουν για αυτά τα χρήματα.

Για τις πιέσεις της κυβέρνησης στα ΜΜΕ του ομίλου και τις σχέσεις με τη ΝΔ
«Έχουμε φανταστική φήμη σαν εταιρεία. Τα εκατομμύρια του Μαρινάκη ήταν πεντακάθαρα στο τέλος του 2016, άλλωστε μου ζήτησαν να βοηθήσω τον κύριο καλογρίτσα. Τι έγινε ξαφνικά; Θα σας πω. Όταν αργότερα, ούτε ένα χρόνο μετά, συζητάγαμε για τον ΔΟΛ δεν δέχθηκα να βάλω στο in.gr, το Βήμα και τα Νέα διευθυντές της αρεσκείας του ΣΥΡΙΖΑ όπως μου ζητούσαν.
Πήρα το ιστορικό αυτό συγκρότημα του ΔΟΛ, γιατί θα ήταν μεγάλο πλήγμα για την Δημοκρατία να έκλειναν ή να γίνονταν μέσα προπαγάνδας. Στην κυβέρνηση δεν τους ένοιαζε αν παραδοσιακά ιστορικά ΜΜΕ όπως τα Νέα και το Βήμα περιέρχονταν στην κατοχή ανθρώπων που θα διακινδύνευαν τις ιστορικές σχέσεις της χώρας.
Με κατηγορούν ότι τα μέσα ενημέρωσης που έχω στηρίζουν τον Μητσοτάκη. Κάνουν λάθος. Νομίζω ότι έχει γίνει φανερό αυτό που υποσχεθήκαμε. Οι διευθυντές αφήνουν τις κορυφαίες πένες να εκφράσουν τις απόψεις τους.
Σε όλες τις δουλειές είμαι εγώ, δεν κρύβομαι. Εγώ δεν μπορώ να γίνω Ιβάν Σαββίδης, ούτε μπροστινός ούτε λαγός. Τόσο καιρό έκανα υπομονή αλλά ο κόσμος πρέπει να ακούσει την αλήθεια.
«Είναι πολύ δύσκολο να λυγίσω, έχω μάθει στα δύσκολα. Δεν έχω κάτι να φοβηθώ, δεν θα κάνω πίσω. Δυστυχώς για να καλύψουν την ανυπαρξία τους σε μεγάλα προβλήματα του τόπου, σε προδοσίες όπως το Μακεδονικό, σε προβλήματα της κοινωνίας, προσπαθούν να μεταφέρουν αλλού την ατζέντα και να πάνε έτσι ως τις εκλογές. Όλες αυτές οι αηδίες και σκευωρίες που προσπαθούν να παραμυθιάζουν και να αποπροσανατολίζουν τους Έλληνες. Δεν θα τους κάνω τη χάρη. Ο Μαρινάκης είναι εδώ. Αγαπάει τον τόπο. Θα είμαστε εδώ μέχρι τελικής δικαίωσης. Τους προκαλώ να απαντήσουν με επιχειρήματα».

Για τον πόλεμο που δέχεται σχετικά με δικαστικές υποθέσεις
«Δεν υπάρχει ούτε ένας Έλληνας πολίτης που δεν έχει καταλάβει ότι είμαι προσωπικά στοχοποιημένος από την κυβέρνηση. Έχουν καταρρεύσει οι εναντίον μου κατηγορίες και είμαι σίγουρος πως θα δικαιωθώ. Το φως νικάει πάντα το σκοτάδι.
Δεν φοβάμαι τίποτα και κανέναν. Θα δικαιωθώ αλλά δεν μπορώ να συγχωρήσω κάποιους ανθρώπους που έχουν ρόλο σε αυτές τις σκευωρίες. Έχουν γίνει έρευνες και το όνομα μου δεν υπάρχει πουθενά. Εγώ κοιτάζω το μέλλον και το σκοτάδι δεν με αγγίζει.
Έχω προσφύγει στο δικαστήριο των ανθρωπίνων δικαιωμάτων εναντίον του κυρίου Τσίπρα, του κυρίου Τζανακόπουλου, του κυρίου Καμμένου και του κυρίου Κοντονή. Αν αυτή η κυβέρνηση μείνει μέχρι τον Οκτώβριο θα έχουμε για πρώτη φορά καταδικαστική απόφαση για εν ενεργεία πρωθυπουργό.
Είναι αστεία τα περί Έλληνα Μπερλουσκόνι. Εγώ δεν μπήκα στα ΜΜΕ για να προωθήσω τις δουλειές μου, ούτε για να έχω χάρες από την εκάστοτε κυβέρνηση. Εγώ δεν είμαι εργολάβος, ούτε μεσάζοντας όπως έγινε με τους εθνικούς προμηθευτές που μας έχουν φέρει σε κατάσταση χρεοκοπίας. Και επίσης δεν θέλω χαριστικές ρυθμίσεις στην Βουλή για να ρυθμίσω δάνειά μου.
https://www.in.gr/2019/04/18/greece/vag ... i-skotadi/
Ο χρήστης που γκρέμισε τον Τσιπρισμό.

Cloud87
Δημοσιεύσεις: 3607
Εγγραφή: 26 Μάιος 2018, 11:58
Phorum.gr user: Cloud87

Re: Ο Μαρινάκης ρίχνει το γάντι στους ζαίους

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cloud87 » 18 Απρ 2019, 20:48

Τι να κάνουν και αυτοί οι ζαίοι; Δέχονται πολιτικές καριέρες και μερικά εκατομμύρια μετρητά λόγω του Μαρινάκη που τους έχει φάει τη ψυχή.
Ένα το Χελιδόνι κι η Ανοιξη ακριβή
Warn your gods about our wrath. None may stand against space marines.

Άβαταρ μέλους
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ
Δημοσιεύσεις: 27154
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:47

Re: Ο Μαρινάκης ρίχνει το γάντι στους ζαίους

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ » 18 Απρ 2019, 20:49

Εικόνα
Ο χρήστης που γκρέμισε τον εθνολαϊκισμό

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: Ο Μαρινάκης ρίχνει το γάντι στους ζαίους

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 18 Απρ 2019, 20:53

ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ έγραψε:
18 Απρ 2019, 20:49
Εικόνα
Εικόνα

Εικόνα

με την οπισθοδρομηση η την προοδο?


:c020:
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Άβαταρ μέλους
ΜπλεΜπουμπυς
Δημοσιεύσεις: 20369
Εγγραφή: 17 Μάιος 2018, 07:28
Τοποθεσία: Πανταχου παρων

Re: Ο Μαρινάκης ρίχνει το γάντι στους ζαίους

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΜπλεΜπουμπυς » 18 Απρ 2019, 20:55

Περα απο το ...λογο του καμια αποδειξη εδωκε ή την κλειδαμπαρωσε στο NOOR 1 ;;;;
Οι ΗΠΑ θα πολεμανε την Ρωσια μεχρι τον ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ Ουκρανο !

Δημοκράτης
Δημοσιεύσεις: 24720
Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 00:26

Re: Ο Μαρινάκης ρίχνει το γάντι στους ζαίους

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Δημοκράτης » 18 Απρ 2019, 21:07

ΜπλεΜπουμπυς έγραψε:
18 Απρ 2019, 20:55
Περα απο το ...λογο του καμια αποδειξη εδωκε ή την κλειδαμπαρωσε στο NOOR 1 ;;;;
ναι ρε πρέπει να τα αποδείξει, είναι δυνατόν να λέει κάτι τέτοιο για τους καθαρούς αριστερούς;

Άβαταρ μέλους
Πρετεντέρης
Δημοσιεύσεις: 11707
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 14:13
Phorum.gr user: Φωτιά στα τόπια
Τοποθεσία: Μακεδονία ξακουστή

Re: Ο Μαρινάκης ρίχνει το γάντι στους ζαίους

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πρετεντέρης » 18 Απρ 2019, 21:12

ΜπλεΜπουμπυς έγραψε:
18 Απρ 2019, 20:55
Περα απο το ...λογο του καμια αποδειξη εδωκε ή την κλειδαμπαρωσε στο NOOR 1 ;;;;

Οι ζαίοι μούγκα για την ταμπακέρα:
«Επιτέλους! Ο πραγματικός αρχηγός της αξιωματικής αντιπολίτευσης, Βαγγέλης Μαρινάκης, διαπιστώνοντας προφανώς την ανεπάρκεια του κ. Μητσοτάκη, αποφάσισε να εμφανιστεί δημόσια.

Ο γνωστός εφοπλιστής, εκδότης, και κατηγορούμενος «βγαίνει μπροστά» ακριβώς μία μέρα μετά την οριστικοποίηση της παραπομπής του σε δίκη για κακούργημα για τα «στημένα».

Ο Βαγγέλης Μαρινάκης:

- Ερευνάται από τη Δικαιοσύνη για εμπορία δύο τόνων ηρωίνης, και για μια σειρά άλλα εγκλήματα, αλλά εκτοξεύει απειλές, ότι ο Αλέξης Τσίπρας θα είναι ο πρώτος στην ιστορία Πρωθυπουργός που θα καταδικαστεί για «σκευωρία» εναντίον του. Τον ενημερώνουμε ότι πρέπει να περιμένει στη σειρά μετά τους κ. Σαμαρά, Βενιζέλο και Γεωργιάδη γιατί προηγείται η δήθεν «σκευωρία» της Novartis.

- Χρηματοδοτεί τη ΝΔ, έχει κουμπαριές με την οικογένεια Μητσοτάκη, στηρίζει με κάθε μέσο τη Δεξιά, και την άκρα Δεξιά, αλλά δηλώνει ότι δεν έχει καμιά σχέση με την αξιωματική αντιπολίτευση, ή με άλλο κόμμα.

- Έχει μετατρέψει τις εφημερίδες που ελέγχει σε όπλα τοξικού πολέμου κατά της Αριστεράς, αλλά δηλώνει ότι αυτός είναι που άφησε ελεύθερους τους δημοσιογράφους του να γράφουν τη γνώμη τους.

- Πρέπει να ψάξει πολύ κανείς για να βρει πλοίο του με ελληνική σημαία, αλλά δηλώνει πατριώτης και… Μακεδονομάχος.

Προφανώς, οι μεταχρονολογημένες δήθεν αποκαλύψεις του, ενόψει και των εκλογών, έχουν την αξιοπιστία που τις προσδίδουν ο βίος και η πολιτεία του.

Ας είναι πάντως βέβαιος, ότι την παλινόρθωση της σαπίλας που ονειρεύεται για να γλιτώσει, ως φανερός ηγέτης πλέον της ΝΔ, δεν θα την επιτρέψει ο ελληνικός λαός».

https://www.newsbomb.gr/politikh/story/ ... ki-kokkali
Ο χρήστης που γκρέμισε τον Τσιπρισμό.

Άβαταρ μέλους
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ
Δημοσιεύσεις: 27154
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:47

Re: Ο Μαρινάκης ρίχνει το γάντι στους ζαίους

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ » 18 Απρ 2019, 21:14

Ο κνιτάκος στενοχωρήθηκε που προγκάνε τον πίκο :c020:
Ο χρήστης που γκρέμισε τον εθνολαϊκισμό

Άβαταρ μέλους
μίστερ μαξ
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 9289
Εγγραφή: 05 Ιούλ 2018, 11:18

Re: Ο Μαρινάκης ρίχνει το γάντι στους ζαίους

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από μίστερ μαξ » 18 Απρ 2019, 21:15

Πρετεντέρης έγραψε:
18 Απρ 2019, 20:32

ουα, ουα, ουααααααααααααα

:c020:
Αντι-Πουτιν, Αντι-Ζελενσκυ
Τα κράτη ματώνουν της γειτονιας τον χάρτη

Άβαταρ μέλους
jason
Δημοσιεύσεις: 9067
Εγγραφή: 12 Απρ 2018, 13:06

Re: Ο Μαρινάκης ρίχνει το γάντι στους ζαίους

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από jason » 18 Απρ 2019, 21:17

Την επομένη μετά που ανακοινώθηκε ότι θα δικαστεί για κακούργημα που σηκώνει φυλακή και υποβιβασμό του γαύρου θυμήθηκε ο μπουχεσας και τα κανάλια να μιλήσει στον οπαδό του ολυμπιακού χατζηνικολάου

Άβαταρ μέλους
Πρετεντέρης
Δημοσιεύσεις: 11707
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 14:13
Phorum.gr user: Φωτιά στα τόπια
Τοποθεσία: Μακεδονία ξακουστή

Re: Ο Μαρινάκης ρίχνει το γάντι στους ζαίους

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πρετεντέρης » 18 Απρ 2019, 21:19

jason έγραψε:
18 Απρ 2019, 21:17
Την επομένη μετά που ανακοινώθηκε ότι θα δικαστεί για κακούργημα που σηκώνει φυλακή και υποβιβασμό του γαύρου θυμήθηκε ο μπουχεσας και τα κανάλια να μιλήσει στον οπαδό του ολυμπιακού χατζηνικολάου
Προφανώς αμύνεται, αλλά σημασία έχει αν οι καταγγελίες του για στήσιμο φιλικών ΜΜε από τον Τσίπρα είναι αληθινές, που μάλλον είναι Π.χ.
Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΗΣ «ΑΥΓΗΣ»
Ο Ψυχάρης παρέδωσε τον ΔΟΛ στα χέρια του ΣΥΡΙΖΑ -Αναλαμβάνει ο Μουλόπουλος
Πηγή: iefimerida.gr - https://www.iefimerida.gr/news/313703/o ... oylopoylos
Ο χρήστης που γκρέμισε τον Τσιπρισμό.

Jolly Roger
Δημοσιεύσεις: 8524
Εγγραφή: 06 Ιούλ 2018, 00:21
Phorum.gr user: Jolly Roger

Re: Ο Μαρινάκης ρίχνει το γάντι στους ζαίους

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Jolly Roger » 18 Απρ 2019, 21:19

jason έγραψε:
18 Απρ 2019, 21:17
Την επομένη μετά που ανακοινώθηκε ότι θα δικαστεί για κακούργημα που σηκώνει φυλακή και υποβιβασμό του γαύρου θυμήθηκε ο μπουχεσας και τα κανάλια να μιλήσει στον οπαδό του ολυμπιακού χατζηνικολάου
με τις ερωτήσεις να τις ξέρει από πριν και τις απαντήσεις να τις διαβάζει από χαρτάκι. :lol:

Άβαταρ μέλους
Πρετεντέρης
Δημοσιεύσεις: 11707
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 14:13
Phorum.gr user: Φωτιά στα τόπια
Τοποθεσία: Μακεδονία ξακουστή

Re: Ο Μαρινάκης ρίχνει το γάντι στους ζαίους

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πρετεντέρης » 18 Απρ 2019, 21:20

μίστερ μαξ έγραψε:
18 Απρ 2019, 21:15
Πρετεντέρης έγραψε:
18 Απρ 2019, 20:32

ουα, ουα, ουααααααααααααα

:c020:
Πάρε κανά κουπόνι, σύντροφε, γιατί ο Βαγγέλας θα αγοράσει τον Ριζοσπάστη σου και θα πάθεις κοκομπλόκο. :003:
Ο χρήστης που γκρέμισε τον Τσιπρισμό.

Άβαταρ μέλους
jason
Δημοσιεύσεις: 9067
Εγγραφή: 12 Απρ 2018, 13:06

Re: Ο Μαρινάκης ρίχνει το γάντι στους ζαίους

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από jason » 18 Απρ 2019, 21:24

Πρετεντέρης έγραψε:
18 Απρ 2019, 21:20
μίστερ μαξ έγραψε:
18 Απρ 2019, 21:15
Πρετεντέρης έγραψε:
18 Απρ 2019, 20:32

ουα, ουα, ουααααααααααααα

:c020:
Πάρε κανά κουπόνι, σύντροφε, γιατί ο Βαγγέλας θα αγοράσει τον Ριζοσπάστη σου και θα πάθεις κοκομπλόκο. :003:
:lol:

Δημοκράτης
Δημοσιεύσεις: 24720
Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 00:26

Re: Ο Μαρινάκης ρίχνει το γάντι στους ζαίους

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Δημοκράτης » 18 Απρ 2019, 21:30

ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ έγραψε:
18 Απρ 2019, 21:14
Ο κνιτάκος στενοχωρήθηκε που προγκάνε τον πίκο :c020:
το βράδυ των εκλογών οι κκέδες θα στεναχωρηθούν περισσότερο από τους ζαίους

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών