Δανειο σε ελβετικο φραγκο ηθελες? Φαααααπ

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Fuerte
Δημοσιεύσεις: 1918
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 16:11
Phorum.gr user: petit_bourgeois

Re: Δανειο σε ελβετικο φραγκο ηθελες? Φαααααπ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Fuerte » 19 Απρ 2019, 22:04

ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ έγραψε:
19 Απρ 2019, 19:28
panos291 έγραψε:
19 Απρ 2019, 19:23
Ποιος θα προστατέψει επιτέλους αυτούς τους ανθρώπους???
Μετά την τεράστια επιτυχία του πρώτου, επιβάλλεται ένα νέο πρόγραμμα της θεσσαλονίκης.

Άβαταρ μέλους
foscilis
Δημοσιεύσεις: 24531
Εγγραφή: 21 Ιουν 2018, 11:42

Re: Δανειο σε ελβετικο φραγκο ηθελες? Φαααααπ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από foscilis » 19 Απρ 2019, 22:06

Von Mackensen έγραψε:
19 Απρ 2019, 21:29
foscilis έγραψε:
19 Απρ 2019, 21:13
aljawn έγραψε:
19 Απρ 2019, 20:44
Πολλά χρόνια πίσω μας γυρίζει αυτή η απόφαση και περιμένω να δω αν ο ΑΠ πει καμιά ίδια παπάντζα και με τα ΜΑΕΚ.

Τρία στοιχεία:

1. Πολλά από τα δάνεια σε ελβετικό φράγκο, είναι από την εποχή μετάβασης από δραχμή σε ευρώ
στη συγκεκριμένη προσφυγή το δάνειο ήταν του 2007.
Έχεις στοιχεία για το πόσα από τα δάνεια αυτά ανήκουν στην εποχή που αναφέρεσαι; Ρωτάω από περιέργεια διότι όσα παραδείγματα έχω από κύκλο γνωστών - συγγενών ανήκουν σε μεταγενέστερη εποχή.
Όχι δεν ξέρω.

Αλλά ξέρω ότι ο ΑΠ κρίνει κατά περίπτωση και η συγκεκριμένη ήταν 2007 όχι επί δραχμης.

Άβαταρ μέλους
ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ
Δημοσιεύσεις: 8162
Εγγραφή: 12 Μάιος 2018, 23:44
Phorum.gr user: ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ

Re: Δανειο σε ελβετικο φραγκο ηθελες? Φαααααπ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ » 10 Δεκ 2019, 14:22

Cavaliere έγραψε:
19 Απρ 2019, 17:36
.

Φοβερό γιά τη περίπτωση βίντεο.....δέν τό είχα ματαδεί..... :romance-hearteyes: ... :blm:


.
Ταφόπλακα τού Μέλλοντος τών Παιδιών μας η Γραφειοκρατεία καί οί Συντάξεις άνω τών 400 € ....

Δουλειά δέν έχει ό Διάολος γαμάει τά Παιδιά του .... Έλληνική Λαική Σοφία

Δέν ξέρεις κάν τό Λόγο ..........γιά νά μάς Ύποτάξης .........Σαδιστάκο ...

Άβαταρ μέλους
ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ
Δημοσιεύσεις: 8162
Εγγραφή: 12 Μάιος 2018, 23:44
Phorum.gr user: ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ

Re: Δανειο σε ελβετικο φραγκο ηθελες? Φαααααπ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ » 10 Δεκ 2019, 14:34

Juno έγραψε:
19 Απρ 2019, 20:55
Υδράργυρος έγραψε:
19 Απρ 2019, 09:13
panos291 έγραψε:
19 Απρ 2019, 09:07


Δεν ειναι απατη, ο τζογος ειναι νομιμος.
Δεν είπαν σε κανέναν όμως οτι είναι τζόγος. Του είπαν οτι είνια σταθερες συναλαγές σε σταθερό δημοσιονομικό περιβάλλον με σταθερό επιτόκιο. Αυτοί που την πατήσανε με το ελβετικό φράγκο ήταν αυτοί που θέλανε σταθερότητα και σταθερά επιτόκια. Δε πορούσαν να φανταστούνε οτι θα καταρρεύσει το εςυρώ και οτι η ευρωζώνη είνια μια φούσκα που τώρα ξεφουκώνει αλλά θα σκάσει σύντομα.
Δεν φταίνε οι υπόλοιποι αν κάποιοι δεν κατάλαβαν ή δεν μπορούσαν να φανταστούν. Δεν γίνεται να απαιτούν να φορτωθούν οι συμπολίτες τους την κακή εκτίμηση που έκαναν.
Όπως και με την αγορά πρώτης κατοικίας, πολλοί γνωστοί μου και συνάδελφοι αρνήθηκαν να αγοράσουν σπίτι ακριβώς πριν την κρίση, όταν ήθελαν χαλαρά και μισό εκατομμύριο ευρουλάκια. Είπαν πως δεν θα πληρώνουν σπίτι μια ζωή, θα μείνουν στο ενοίκιο και όταν πάρουν το εφάπαξ με το καλό, χτίζουν σπίτι στο χωριό. Και εγώ είχα μείνει, καλά θα είστε μια ζωή στο ενοίκιο; Ναι δεν δίνουμε τόσα λεφτά, δεν θα φάμε όλη μας τη ζωή να ξεχρεώνουμε ένα διαμέρισμα.
Η κατάσταση άλλαξε, όλοι το έχουμε πάρει απόφαση πως με το εφάπαξ θα αγοράσουμε τσιγάρα και τσίχλες, αλλά αυτοί δεν είναι χρεωμένοι και μερικοί από αυτούς τελικά αγόρασαν σπίτι σε πολύ καλή τιμή. Αυτοί που κλαίγονται, είναι όσοι την είχαν δει σαν τις Πεπίτες και τις Εσμεράλδες από τα μεξικάνικα που μπήκαν δούλες στην έπαυλη και τελικά ήταν οι νόμιμες, χαμένες κληρονόμοι και παντρεύτηκαν και τον πλούσιο γαμπρό. Τι να κάνουμε, δεν γίνεται ακόμα μεταμόσχευση εγκεφάλου.
.
Νά φοβάσαι τή Δούλα ....πού έγινε Αφέντρα ....

λέει η παροιμιώδης έκφραση.... ... :blm:

Ετσι φέρνονται οι Νεοπλουτάνες..... ... :102:


.
Ταφόπλακα τού Μέλλοντος τών Παιδιών μας η Γραφειοκρατεία καί οί Συντάξεις άνω τών 400 € ....

Δουλειά δέν έχει ό Διάολος γαμάει τά Παιδιά του .... Έλληνική Λαική Σοφία

Δέν ξέρεις κάν τό Λόγο ..........γιά νά μάς Ύποτάξης .........Σαδιστάκο ...

Άβαταρ μέλους
Juno
Δημοσιεύσεις: 16975
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:46
Phorum.gr user: ΝΕΜΕΣΙΣ, Juno

Re: Δανειο σε ελβετικο φραγκο ηθελες? Φαααααπ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Juno » 10 Δεκ 2019, 14:37

ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ έγραψε:
10 Δεκ 2019, 14:34
Juno έγραψε:
19 Απρ 2019, 20:55
Υδράργυρος έγραψε:
19 Απρ 2019, 09:13


Δεν είπαν σε κανέναν όμως οτι είναι τζόγος. Του είπαν οτι είνια σταθερες συναλαγές σε σταθερό δημοσιονομικό περιβάλλον με σταθερό επιτόκιο. Αυτοί που την πατήσανε με το ελβετικό φράγκο ήταν αυτοί που θέλανε σταθερότητα και σταθερά επιτόκια. Δε πορούσαν να φανταστούνε οτι θα καταρρεύσει το εςυρώ και οτι η ευρωζώνη είνια μια φούσκα που τώρα ξεφουκώνει αλλά θα σκάσει σύντομα.
Δεν φταίνε οι υπόλοιποι αν κάποιοι δεν κατάλαβαν ή δεν μπορούσαν να φανταστούν. Δεν γίνεται να απαιτούν να φορτωθούν οι συμπολίτες τους την κακή εκτίμηση που έκαναν.
Όπως και με την αγορά πρώτης κατοικίας, πολλοί γνωστοί μου και συνάδελφοι αρνήθηκαν να αγοράσουν σπίτι ακριβώς πριν την κρίση, όταν ήθελαν χαλαρά και μισό εκατομμύριο ευρουλάκια. Είπαν πως δεν θα πληρώνουν σπίτι μια ζωή, θα μείνουν στο ενοίκιο και όταν πάρουν το εφάπαξ με το καλό, χτίζουν σπίτι στο χωριό. Και εγώ είχα μείνει, καλά θα είστε μια ζωή στο ενοίκιο; Ναι δεν δίνουμε τόσα λεφτά, δεν θα φάμε όλη μας τη ζωή να ξεχρεώνουμε ένα διαμέρισμα.
Η κατάσταση άλλαξε, όλοι το έχουμε πάρει απόφαση πως με το εφάπαξ θα αγοράσουμε τσιγάρα και τσίχλες, αλλά αυτοί δεν είναι χρεωμένοι και μερικοί από αυτούς τελικά αγόρασαν σπίτι σε πολύ καλή τιμή. Αυτοί που κλαίγονται, είναι όσοι την είχαν δει σαν τις Πεπίτες και τις Εσμεράλδες από τα μεξικάνικα που μπήκαν δούλες στην έπαυλη και τελικά ήταν οι νόμιμες, χαμένες κληρονόμοι και παντρεύτηκαν και τον πλούσιο γαμπρό. Τι να κάνουμε, δεν γίνεται ακόμα μεταμόσχευση εγκεφάλου.
.
Νά φοβάσαι τή Δούλα ....πού έγινε Αφέντρα ....

λέει η παροιμιώδης έκφραση.... ... :blm:

Ετσι φέρνονται οι Νεοπλουτάνες..... ... :102:


.
Νά φοβάσαι τον Απατεώνα τον Μπαταχτσή....πού πήγε για μαλλί και βγήκε κουρεμένος .... και δεν θέλει να ξαναβγεί στον δρόμο να δουλέψει...

...πονάει ο πωπουλίνος του...

λέει η παροιμιώδης έκφραση.... ... :blm:

Ετσι φέρνονται οι Νεοπλούστηδες.... ... :102:



Δεν ξέρεις μόνον εσύ να βρίζεις παίζοντας με τον κανονισμό. :c020:
Leporello έγραψε:
24 Ιαν 2019, 18:07
Nέα τζουνιά! Ο Αβέρωφ με αυτά που δήλωνε το ... 1962 θα διαψεύσει ΕΜΕΝΑ που μιλάω την γλώσσα.
Leporello: γιατί ο Αβέρωφ δεν ήξερε τι έλεγε!

Άβαταρ μέλους
Juno
Δημοσιεύσεις: 16975
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:46
Phorum.gr user: ΝΕΜΕΣΙΣ, Juno

Re: Δανειο σε ελβετικο φραγκο ηθελες? Φαααααπ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Juno » 10 Δεκ 2019, 14:42

ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ έγραψε:
10 Δεκ 2019, 14:34
Juno έγραψε:
19 Απρ 2019, 20:55
Σχόλιο από τις 19 Απρ 2019 και δύο σελίδες πίσω
Υβριστική απάντηση σε σχόλιο οκτώ μηνών που δεν είναι καν στην πρώτη ή την τελευταία σελίδα για να το δει άμεσα.
fixed :smt023

Εικόνα
Leporello έγραψε:
24 Ιαν 2019, 18:07
Nέα τζουνιά! Ο Αβέρωφ με αυτά που δήλωνε το ... 1962 θα διαψεύσει ΕΜΕΝΑ που μιλάω την γλώσσα.
Leporello: γιατί ο Αβέρωφ δεν ήξερε τι έλεγε!

Άβαταρ μέλους
ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ
Δημοσιεύσεις: 8162
Εγγραφή: 12 Μάιος 2018, 23:44
Phorum.gr user: ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ

Re: Δανειο σε ελβετικο φραγκο ηθελες? Φαααααπ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ » 10 Δεκ 2019, 14:49

Juno έγραψε:
10 Δεκ 2019, 14:37
ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ έγραψε:
10 Δεκ 2019, 14:34
Juno έγραψε:
19 Απρ 2019, 20:55

Δεν φταίνε οι υπόλοιποι αν κάποιοι δεν κατάλαβαν ή δεν μπορούσαν να φανταστούν. Δεν γίνεται να απαιτούν να φορτωθούν οι συμπολίτες τους την κακή εκτίμηση που έκαναν.
Όπως και με την αγορά πρώτης κατοικίας, πολλοί γνωστοί μου και συνάδελφοι αρνήθηκαν να αγοράσουν σπίτι ακριβώς πριν την κρίση, όταν ήθελαν χαλαρά και μισό εκατομμύριο ευρουλάκια. Είπαν πως δεν θα πληρώνουν σπίτι μια ζωή, θα μείνουν στο ενοίκιο και όταν πάρουν το εφάπαξ με το καλό, χτίζουν σπίτι στο χωριό. Και εγώ είχα μείνει, καλά θα είστε μια ζωή στο ενοίκιο; Ναι δεν δίνουμε τόσα λεφτά, δεν θα φάμε όλη μας τη ζωή να ξεχρεώνουμε ένα διαμέρισμα.
Η κατάσταση άλλαξε, όλοι το έχουμε πάρει απόφαση πως με το εφάπαξ θα αγοράσουμε τσιγάρα και τσίχλες, αλλά αυτοί δεν είναι χρεωμένοι και μερικοί από αυτούς τελικά αγόρασαν σπίτι σε πολύ καλή τιμή. Αυτοί που κλαίγονται, είναι όσοι την είχαν δει σαν τις Πεπίτες και τις Εσμεράλδες από τα μεξικάνικα που μπήκαν δούλες στην έπαυλη και τελικά ήταν οι νόμιμες, χαμένες κληρονόμοι και παντρεύτηκαν και τον πλούσιο γαμπρό. Τι να κάνουμε, δεν γίνεται ακόμα μεταμόσχευση εγκεφάλου.
.
Νά φοβάσαι τή Δούλα ....πού έγινε Αφέντρα ....

λέει η παροιμιώδης έκφραση.... ... :blm:

Ετσι φέρνονται οι Νεοπλουτάνες..... ... :102:


.
Νά φοβάσαι τον Απατεώνα τον Μπαταχτσή....πού πήγε για μαλλί και βγήκε κουρεμένος .... και δεν θέλει να ξαναβγεί στον δρόμο να δουλέψει...

...πονάει ο πωπουλίνος του...

λέει η παροιμιώδης έκφραση.... ... :blm:

Ετσι φέρνονται οι Νεοπλούστηδες.... ... :102:



Δεν ξέρεις μόνον εσύ να βρίζεις παίζοντας με τον κανονισμό. :c020:

.
Η παροιμία αφορούσε τίς Πεπίτες καί τίς Εσμεράλδες πού αναφέρεις..... :102:

Δέ πιστεύω νά ταυτίστηκες.....ή νά παρασύρθηκες..... ... :8)

Γενικά φοβάμαι όλα αυτά πού γίνονται γιά μένα.....χωρίς εμένα..... ... :a108:


.
Ταφόπλακα τού Μέλλοντος τών Παιδιών μας η Γραφειοκρατεία καί οί Συντάξεις άνω τών 400 € ....

Δουλειά δέν έχει ό Διάολος γαμάει τά Παιδιά του .... Έλληνική Λαική Σοφία

Δέν ξέρεις κάν τό Λόγο ..........γιά νά μάς Ύποτάξης .........Σαδιστάκο ...

Άβαταρ μέλους
Juno
Δημοσιεύσεις: 16975
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:46
Phorum.gr user: ΝΕΜΕΣΙΣ, Juno

Re: Δανειο σε ελβετικο φραγκο ηθελες? Φαααααπ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Juno » 10 Δεκ 2019, 14:53

ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ έγραψε:
10 Δεκ 2019, 14:49
.
Η παροιμία αφορούσε τίς Πεπίτες καί τίς Εσμεράλδες πού αναφέρεις..... :102:

Δέ πιστεύω νά ταυτίστηκες.....ή νά παρασύρθηκες..... ... :8)

Γενικά φοβάμαι όλα αυτά πού γίνονται γιά μένα.....χωρίς εμένα..... ... :a108:


.
Αχουτο μωρέ! Κάθε φορά από τις ελάχιστες που αναφέρεται σε εμένα είναι για να με προσβάλλει και ειδικά αυτήν την φορά έκανε εξαίρεση και το αποπήρα η άκαρδη. :c020:
Leporello έγραψε:
24 Ιαν 2019, 18:07
Nέα τζουνιά! Ο Αβέρωφ με αυτά που δήλωνε το ... 1962 θα διαψεύσει ΕΜΕΝΑ που μιλάω την γλώσσα.
Leporello: γιατί ο Αβέρωφ δεν ήξερε τι έλεγε!

Άβαταρ μέλους
ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ
Δημοσιεύσεις: 8162
Εγγραφή: 12 Μάιος 2018, 23:44
Phorum.gr user: ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ

Re: Δανειο σε ελβετικο φραγκο ηθελες? Φαααααπ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ » 10 Δεκ 2019, 15:05

Juno έγραψε:
10 Δεκ 2019, 14:42
ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ έγραψε:
10 Δεκ 2019, 14:34
Juno έγραψε:
19 Απρ 2019, 20:55
Σχόλιο από τις 19 Απρ 2019 και δύο σελίδες πίσω
Υβριστική απάντηση σε σχόλιο οκτώ μηνών που δεν είναι καν στην πρώτη ή την τελευταία σελίδα για να το δει άμεσα.
fixed :smt023

Εικόνα

.
Στήν παράθεση πού κάνεις....φαίνεται ότι έγώ το έγραψα αυτό ;;; ... :p2:

Πώς τό κάνεις αυτό ;;;

Επειδή εγώ δέν ξέρω από ηλεκτρονικές παραποιήσεις.....καί αλχημείες.....

Μήπως θές νά πείς κάτι άλλο....καί λές κάτι άλλο ;;;

Μήν κάτι δέν κατάλαβες ;;;

Τό κείμενο σου έιχε τήν λέξη δούλα....καί αυτή χρησιμοποιήθηκε γιά τήν παροιμία.....

.
Ταφόπλακα τού Μέλλοντος τών Παιδιών μας η Γραφειοκρατεία καί οί Συντάξεις άνω τών 400 € ....

Δουλειά δέν έχει ό Διάολος γαμάει τά Παιδιά του .... Έλληνική Λαική Σοφία

Δέν ξέρεις κάν τό Λόγο ..........γιά νά μάς Ύποτάξης .........Σαδιστάκο ...

Άβαταρ μέλους
Juno
Δημοσιεύσεις: 16975
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:46
Phorum.gr user: ΝΕΜΕΣΙΣ, Juno

Re: Δανειο σε ελβετικο φραγκο ηθελες? Φαααααπ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Juno » 10 Δεκ 2019, 15:11

ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ έγραψε:
10 Δεκ 2019, 15:05
Juno έγραψε:
10 Δεκ 2019, 14:42
ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ έγραψε:
10 Δεκ 2019, 14:34

Υβριστική απάντηση σε σχόλιο οκτώ μηνών που δεν είναι καν στην πρώτη ή την τελευταία σελίδα για να το δει άμεσα.
fixed :smt023

Εικόνα

.
Στήν παράθεση πού κάνεις....φαίνεται ότι έγώ το έγραψα αυτό ;;; ... :p2:

Πώς τό κάνεις αυτό ;;;

Επειδή εγώ δέν ξέρω από ηλεκτρονικές παραποιήσεις.....καί αλχημείες.....

Μήπως θές νά πείς κάτι άλλο....καί λές κάτι άλλο ;;;

Μήν κάτι δέν κατάλαβες ;;;

Τό κείμενο σου έιχε τήν λέξη δούλα....καί αυτή χρησιμοποιήθηκε γιά τήν παροιμία.....

.
Το "Υβριστική απάντηση σε σχόλιο οκτώ μηνών που δεν είναι καν στην πρώτη ή την τελευταία σελίδα για να το δει άμεσα." είναι σχόλιο για αυτό που γράφεις όπως και το "Σχόλιο από τις 19 Απρ 2019 και δύο σελίδες πίσω" που είναι στη δική μου παράθεση.

Με το fixed, αν θυμάσαι τι ισχύει για το "fixed", λέω πως πείραξα την παράθεση, άρα δεν είναι αυτά που είπες εσύ, είναι αυτά που θεωρώ πως είπες εσύ.

Και η εικόνα η απάντησή μου, είναι εκτός παραθέσεων.
Leporello έγραψε:
24 Ιαν 2019, 18:07
Nέα τζουνιά! Ο Αβέρωφ με αυτά που δήλωνε το ... 1962 θα διαψεύσει ΕΜΕΝΑ που μιλάω την γλώσσα.
Leporello: γιατί ο Αβέρωφ δεν ήξερε τι έλεγε!

Άβαταρ μέλους
ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ
Δημοσιεύσεις: 8162
Εγγραφή: 12 Μάιος 2018, 23:44
Phorum.gr user: ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ

Re: Δανειο σε ελβετικο φραγκο ηθελες? Φαααααπ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ » 10 Δεκ 2019, 15:21

panos291 έγραψε:
19 Απρ 2019, 19:23
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ έγραψε:
19 Απρ 2019, 18:50
Μήπως τώρα με τις γερμανικές επανορθώσεις να διευθετηθεί το ζήτημα;
Την πάτησαν γιατί αγόρασαν μετοχές χωρίς να ξέρουν από χρηματιστήριο.
Την πάτησαν x2 γιατί φόρτωσαν πιστωτικές κάρτες και δεν ήξεραν πως έπρεπε να τις ξεπληρώνουν.
Την πάτησαν x3 γιατί πήραν δάνεια για σπίτια και δεν περίμεναν πως έπρεπε να γυρίσουν τα λεφτά.
Την πάτησαν x4 γιατί δεν είχαν σπουδάσει στο Χαρβαρντ για να καταλάβουν τα ρίσκα του φράγκου.
Την πατάνε κάθε βδομάδα γιατί τους τρώει τα λεφτά ο ΟΠΑΠ στο στοίχημα.

Ποιος θα προστατέψει επιτέλους αυτούς τους ανθρώπους???

.

Ο Τζογαδόρος λέει η Ψυχιατρική....τζογάρει..... γιατί χρειάζεται μικρές νίκες....

γιατί νοιώθει ηττημένος.....καί ανικανοποίητος..... ... :102:

.
Ταφόπλακα τού Μέλλοντος τών Παιδιών μας η Γραφειοκρατεία καί οί Συντάξεις άνω τών 400 € ....

Δουλειά δέν έχει ό Διάολος γαμάει τά Παιδιά του .... Έλληνική Λαική Σοφία

Δέν ξέρεις κάν τό Λόγο ..........γιά νά μάς Ύποτάξης .........Σαδιστάκο ...

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών