ΣΥΡΙΖΑ vs ΝΔ

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.

Ποιο κόμμα θα ψηφίζατε;

ΣΥΡΙΖΑ
6
32%
ΝΔ
13
68%
 
Σύνολο ψήφων: 19

Άβαταρ μέλους
Γάταρος
Δημοσιεύσεις: 7854
Εγγραφή: 05 Σεπ 2018, 03:12
Phorum.gr user: Φορουμίτης ο Δίκαιος

Re: ΣΥΡΙΖΑ vs ΝΔ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γάταρος » 01 Μάιος 2019, 10:36

ΠΥΡΡΟΣ Ο ΜΟΛΟΣΣΟΣ έγραψε:
01 Μάιος 2019, 01:24
ΠΑΡΤΟ ΑΛΛΙΩΣ...τώρα κυκλοφορούν ελεύθεροι και ψηφ'ίζουν κιόλας......δεν ξέρω αν πρόσεξες ότι τα χοτ σπότια είναι ανοιχτά, τα σύνορα είναι κλειστά.....ο ΣΥΡΙΖΑ τους θέλει εδώ όχι επειδή τους αγαπά....αλλά για να αντικαταστησουν τους έλληνες που τόσο πολύ οι αριστεροί μισουν...Για αυτο τα σύνορα είναι ανοιχτά στο έμπα...αλλά φυλάσσονται άριστα στο ΕΒΓΑ, ενώ οι αγαπημένοι πακιστανοί κυκλοφορούνελέυθερα εντός της επικράτειας...Το ξύλο δεν πέφτει όταν παν να εισέλθουν παράνομα...αλλά όταν παν να φύγουν απο την χώρα.....ΝΑ ΤΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΑΥΤΑ...ΘΑ ΣΕ ΜΑΛΩΣΩ :c020:

Α επιπλέον να καταγγείλω οτι το γκάλοπ είναι άκυρο διότι δεν υπάρχει το 10% πακιστανοκογκολέζων εντος του ΠΦΟΡΟΥΜ οι οποίοΙ θα ψηφίσουν στις επερχόμενες εκλογές... :lol::g030: κάτι ακόμα...απο που εως που ο Κούλης είναι το ιδεολογικόν αντίπαλον δέος του ΣΥΡΙΖΑ;;;;;αριστερός είναι και αυτός που σαλαγάει το δεξιό ελληνικό κοπάδι έτσι ώστε μέχρι να εξαφανιστεί, λόγω δημογραφικού , μη κάνει καμμία απρόβλεπτη κίνηση και τους πάρει όλους ο διάλος.....Πόσο θέλει για να ξεμπερδέψουν μαζί μας;;;;10 χρόνια , 20;;;;; μετά καλή τύχη.....
Διάβασε αυτό: Γάταρος @ Ποιοι άνοιξαν τα σύνορα της Ελλάδος;

Δεν ξέρω αν έχεις ασθενή μνήμη, αλλά τα σύνορα της Ελλάδος τ' άνοιξε η νδ, όχι ο συριζα. Οι λαθρομετανάστες με τους οποίους γέμισε την Ελλάδα η νδ κυκλοφορούν ελεύθερα και αρπάζουν τις δουλειές των Ελλήνων και ψηφίζουν κιόλας.

Ο συριζα καλά κάνει και δεν αφήνει τους λαθρομετανάστες να φύγουν από τις λάσπες τους διότι μετά τις λάσπες έρχεται απέλαση. Η Ευρώπη είναι το ευρύτερο σπίτι μας κι από τη στιγμή που δεν υπάρχουν σύνορα ανάμεσα στις χώρες τις ΕΕ, το να τους αφήσει να πάνε στην Ευρώπη είναι καταστροφικό για την Ελλάδα όσο και για τις υπόλοιπες χώρες της ΕΕ.

Αναφέρω τον Κούλη διότι το θέμα αφορά τον συριζα και τη νδ. Δεν σκοπεύω να ψηφίσω κανένα από αυτά τα δύο κόμματα, όμως αν με υποχρέωναν να το κάνω, θα ψήφιζα συριζα 100% για εθνικούς λόγους.
Η αλήθεια είναι μίσος γι' αυτούς που μισούν την αλήθεια.

Άβαταρ μέλους
Πρετεντέρης
Δημοσιεύσεις: 11695
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 14:13
Phorum.gr user: Φωτιά στα τόπια
Τοποθεσία: Μακεδονία ξακουστή

Re: ΣΥΡΙΖΑ vs ΝΔ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πρετεντέρης » 01 Μάιος 2019, 11:07

Γάταρος έγραψε:
30 Απρ 2019, 23:18
ΠΥΡΡΟΣ Ο ΜΟΛΟΣΣΟΣ έγραψε:
30 Απρ 2019, 23:16
:003::smt005: ΕΓΩ ΣΥΡΙΖΑ ΘΑ ΨΗΦΙΖΑ...για να σας ξεκ.....σει κι άλλο μέχρι να βάλετε μυαλό :hammer::hammer::bravo:
Σε ποιο θέμα μας ξέσκισε ο ΣΥΡΙΖΑ; Δεν μας ξέσκισαν αυτοί που μας χρεοκόπησαν και μας ξέσκισαν αυτοί που μας έβγαλαν από τα μνημόνια;
Μας έβγαλε από τα Μνημόνια ο Σύριζα με πλεονάσματα ως το 60 και Υπερταμείο για 99 χρονακια.. :smt005::smt005:

Ο Γατάκος είναι πιο ζαίος από τους ζαίους τελικά.
Ο χρήστης που γκρέμισε τον Τσιπρισμό.

Άβαταρ μέλους
Πρετεντέρης
Δημοσιεύσεις: 11695
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 14:13
Phorum.gr user: Φωτιά στα τόπια
Τοποθεσία: Μακεδονία ξακουστή

Re: ΣΥΡΙΖΑ vs ΝΔ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πρετεντέρης » 01 Μάιος 2019, 11:10

:bravo:
ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ έγραψε:
30 Απρ 2019, 23:25
συριζαυγιτισμός: the thread
:bravo:
Ο χρήστης που γκρέμισε τον Τσιπρισμό.

Άβαταρ μέλους
under
Δημοσιεύσεις: 18493
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 17:02

Re: ΣΥΡΙΖΑ vs ΝΔ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από under » 01 Μάιος 2019, 11:11

Γάταρος έγραψε:
30 Απρ 2019, 23:07
Εγώ για εθνικούς λόγους, θα ψήφιζα τον ΣΥΡΙΖΑ
Ελα ρε φιλε,ποιος να το λεγε :lol:
Ρε σεις αυτος ακομα πιστευει οτι δεν τον εχουν παρει χαμπαρι.
Τσακμακι :lol:
Δεν αποθνήσκουν οι θεοί. Η πίστις αποθνήσκει του αχαρίστου όχλου των θνητών.

Άβαταρ μέλους
Γάταρος
Δημοσιεύσεις: 7854
Εγγραφή: 05 Σεπ 2018, 03:12
Phorum.gr user: Φορουμίτης ο Δίκαιος

Re: ΣΥΡΙΖΑ vs ΝΔ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γάταρος » 01 Μάιος 2019, 11:12

Πρετεντέρης έγραψε:
01 Μάιος 2019, 11:07
Μας έβγαλε από τα Μνημόνια ο Σύριζα με πλεονάσματα ως το 60 και Υπερταμείο για 99 χρονακια.. :smt005::smt005:
Από τη στιγμή που η νδ χρεοκόπησε τη χώρα δεν υπήρχαν εύκολες λύσεις.
Η αλήθεια είναι μίσος γι' αυτούς που μισούν την αλήθεια.

Άβαταρ μέλους
Πρετεντέρης
Δημοσιεύσεις: 11695
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 14:13
Phorum.gr user: Φωτιά στα τόπια
Τοποθεσία: Μακεδονία ξακουστή

Re: ΣΥΡΙΖΑ vs ΝΔ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πρετεντέρης » 01 Μάιος 2019, 11:19

under έγραψε:
01 Μάιος 2019, 11:11
Γάταρος έγραψε:
30 Απρ 2019, 23:07
Εγώ για εθνικούς λόγους, θα ψήφιζα τον ΣΥΡΙΖΑ
Ελα ρε φιλε,ποιος να το λεγε :lol:
Ρε σεις αυτος ακομα πιστευει οτι δεν τον εχουν παρει χαμπαρι.
Τσακμακι :lol:
Ή αυτό ή πιστεύει πως χτυπώντας τη ΝΔ θα πάει κόσμος στους Ναζοφασίστες της ΧΑ. :smt005:
Ο χρήστης που γκρέμισε τον Τσιπρισμό.

Άβαταρ μέλους
under
Δημοσιεύσεις: 18493
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 17:02

Re: ΣΥΡΙΖΑ vs ΝΔ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από under » 01 Μάιος 2019, 11:21

Πρετεντέρης έγραψε:
01 Μάιος 2019, 11:19
under έγραψε:
01 Μάιος 2019, 11:11
Γάταρος έγραψε:
30 Απρ 2019, 23:07
Εγώ για εθνικούς λόγους, θα ψήφιζα τον ΣΥΡΙΖΑ
Ελα ρε φιλε,ποιος να το λεγε :lol:
Ρε σεις αυτος ακομα πιστευει οτι δεν τον εχουν παρει χαμπαρι.
Τσακμακι :lol:
Ή αυτό ή πιστεύει πως χτυπώντας τη ΝΔ θα πάει κόσμος στους Ναζοφασίστες της ΧΑ. :smt005:
Ζαιος ειναι ρε συ.Κανονικος 0,60αρης.
Δεν αποθνήσκουν οι θεοί. Η πίστις αποθνήσκει του αχαρίστου όχλου των θνητών.

Άβαταρ μέλους
Γάταρος
Δημοσιεύσεις: 7854
Εγγραφή: 05 Σεπ 2018, 03:12
Phorum.gr user: Φορουμίτης ο Δίκαιος

Re: ΣΥΡΙΖΑ vs ΝΔ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γάταρος » 01 Μάιος 2019, 11:26

Παρακαλώ τα μπουμπουκομπότ να μη βγαίνουν εκτός θέματος.
Η αλήθεια είναι μίσος γι' αυτούς που μισούν την αλήθεια.

ΠΥΡΡΟΣ Ο ΜΟΛΟΣΣΟΣ
Δημοσιεύσεις: 31
Εγγραφή: 30 Απρ 2019, 23:03
Phorum.gr user: ΠΥΡΡΟΣ Ο ΜΟΛΟΣΣΟΣ
Τοποθεσία: ΜΟΛΟΣΣΙΑ

Re: ΣΥΡΙΖΑ vs ΝΔ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΠΥΡΡΟΣ Ο ΜΟΛΟΣΣΟΣ » 01 Μάιος 2019, 19:07

Γάταρος έγραψε:
01 Μάιος 2019, 10:36
ΠΥΡΡΟΣ Ο ΜΟΛΟΣΣΟΣ έγραψε:
01 Μάιος 2019, 01:24
ΠΑΡΤΟ ΑΛΛΙΩΣ...τώρα κυκλοφορούν ελεύθεροι και ψηφ'ίζουν κιόλας......δεν ξέρω αν πρόσεξες ότι τα χοτ σπότια είναι ανοιχτά, τα σύνορα είναι κλειστά.....ο ΣΥΡΙΖΑ τους θέλει εδώ όχι επειδή τους αγαπά....αλλά για να αντικαταστησουν τους έλληνες που τόσο πολύ οι αριστεροί μισουν...Για αυτο τα σύνορα είναι ανοιχτά στο έμπα...αλλά φυλάσσονται άριστα στο ΕΒΓΑ, ενώ οι αγαπημένοι πακιστανοί κυκλοφορούνελέυθερα εντός της επικράτειας...Το ξύλο δεν πέφτει όταν παν να εισέλθουν παράνομα...αλλά όταν παν να φύγουν απο την χώρα.....ΝΑ ΤΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΑΥΤΑ...ΘΑ ΣΕ ΜΑΛΩΣΩ :c020:

Α επιπλέον να καταγγείλω οτι το γκάλοπ είναι άκυρο διότι δεν υπάρχει το 10% πακιστανοκογκολέζων εντος του ΠΦΟΡΟΥΜ οι οποίοΙ θα ψηφίσουν στις επερχόμενες εκλογές... :lol::g030: κάτι ακόμα...απο που εως που ο Κούλης είναι το ιδεολογικόν αντίπαλον δέος του ΣΥΡΙΖΑ;;;;;αριστερός είναι και αυτός που σαλαγάει το δεξιό ελληνικό κοπάδι έτσι ώστε μέχρι να εξαφανιστεί, λόγω δημογραφικού , μη κάνει καμμία απρόβλεπτη κίνηση και τους πάρει όλους ο διάλος.....Πόσο θέλει για να ξεμπερδέψουν μαζί μας;;;;10 χρόνια , 20;;;;; μετά καλή τύχη.....
Διάβασε αυτό: Γάταρος @ Ποιοι άνοιξαν τα σύνορα της Ελλάδος;

Δεν ξέρω αν έχεις ασθενή μνήμη, αλλά τα σύνορα της Ελλάδος τ' άνοιξε η νδ, όχι ο συριζα. Οι λαθρομετανάστες με τους οποίους γέμισε την Ελλάδα η νδ κυκλοφορούν ελεύθερα και αρπάζουν τις δουλειές των Ελλήνων και ψηφίζουν κιόλας.

Ο συριζα καλά κάνει και δεν αφήνει τους λαθρομετανάστες να φύγουν από τις λάσπες τους διότι μετά τις λάσπες έρχεται απέλαση. Η Ευρώπη είναι το ευρύτερο σπίτι μας κι από τη στιγμή που δεν υπάρχουν σύνορα ανάμεσα στις χώρες τις ΕΕ, το να τους αφήσει να πάνε στην Ευρώπη είναι καταστροφικό για την Ελλάδα όσο και για τις υπόλοιπες χώρες της ΕΕ.

Αναφέρω τον Κούλη διότι το θέμα αφορά τον συριζα και τη νδ. Δεν σκοπεύω να ψηφίσω κανένα από αυτά τα δύο κόμματα, όμως αν με υποχρέωναν να το κάνω, θα ψήφιζα συριζα 100% για εθνικούς λόγους.
Εγώ ΣΥΡΙΖΑ θα ψηφίσω για εθνικούς λόγους....για να ξυπνήσουν οι ραγιάδες που μου χορεύαν στο ΣΥΝΤΑΓΜΑ για την καταργηση του ΕΝΦΙΑ....Ο ΣΥΡΙΖΑ όπως και το ΙΣΛΑΜ δεν είναι το πρόβλημα, είναι η θεραπεία...Το πρόβλημα είναι το ραγιαδοερπετοειδές που μυαλό δεν βάζει....οπότε μαζί σου...
Απλά να σε ενημερώσω ότι όταν μπολσεβίκοι και ισλαμιστές μαζί με τους οικοφοβικούς θα σας γνωρίζουν την εναλλακτική οδό απόλαυσης της γενετήσιας ορμής, εγώ θα είμαι πολύ βόρεια και με ΝΟVA θα απολαμβάνω το θέαμα, αν μάλιστα και ο Ερντογάν αποφασίσει να γλεντήσει....ξέρεις..πατατάκια, μπυρίτσα ...και δώσε πόνο Ερντογάν...
Είστε όλοι ευπρόσδεκτοι πλήν χρυσαύγουλων που ανήκουν σε άλλη κατηγορία και θα μου λερώσουν το σαλόνι
ΥΓ Θ εκτιμηθή δεόντως αν φέρετε μαζί σας και καμμιά πίτσα ...τα ποτά τα βάζω εγώ :003::lol::D

Άβαταρ μέλους
Γάταρος
Δημοσιεύσεις: 7854
Εγγραφή: 05 Σεπ 2018, 03:12
Phorum.gr user: Φορουμίτης ο Δίκαιος

Re: ΣΥΡΙΖΑ vs ΝΔ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γάταρος » 01 Μάιος 2019, 20:24

ΠΥΡΡΟΣ Ο ΜΟΛΟΣΣΟΣ δηλαδή ζεις εκτός Ελλάδος; Ε πες ότι γι' αυτό υποστηρίζεις τη νδ. Ρώτα όμως τι τραβήξαμε από τη νδ όσοι ζούμε στην Ελλάδα. Η χρεοκοπία είναι το λιγότερο απ' όσα πάθαμε, το χειρότερο είναι ότι έχουμε υποστεί τις συνέπειες των ανοιχτών συνόρων.
Η αλήθεια είναι μίσος γι' αυτούς που μισούν την αλήθεια.

Άβαταρ μέλους
πήζον bot
Δημοσιεύσεις: 18069
Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 20:31

Re: ΣΥΡΙΖΑ vs ΝΔ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από πήζον bot » 01 Μάιος 2019, 20:28

ΠΥΡΡΟΣ Ο ΜΟΛΟΣΣΟΣ έγραψε:
01 Μάιος 2019, 19:07
Γάταρος έγραψε:
01 Μάιος 2019, 10:36
ΠΥΡΡΟΣ Ο ΜΟΛΟΣΣΟΣ έγραψε:
01 Μάιος 2019, 01:24
ΠΑΡΤΟ ΑΛΛΙΩΣ...τώρα κυκλοφορούν ελεύθεροι και ψηφ'ίζουν κιόλας......δεν ξέρω αν πρόσεξες ότι τα χοτ σπότια είναι ανοιχτά, τα σύνορα είναι κλειστά.....ο ΣΥΡΙΖΑ τους θέλει εδώ όχι επειδή τους αγαπά....αλλά για να αντικαταστησουν τους έλληνες που τόσο πολύ οι αριστεροί μισουν...Για αυτο τα σύνορα είναι ανοιχτά στο έμπα...αλλά φυλάσσονται άριστα στο ΕΒΓΑ, ενώ οι αγαπημένοι πακιστανοί κυκλοφορούνελέυθερα εντός της επικράτειας...Το ξύλο δεν πέφτει όταν παν να εισέλθουν παράνομα...αλλά όταν παν να φύγουν απο την χώρα.....ΝΑ ΤΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΑΥΤΑ...ΘΑ ΣΕ ΜΑΛΩΣΩ :c020:

Α επιπλέον να καταγγείλω οτι το γκάλοπ είναι άκυρο διότι δεν υπάρχει το 10% πακιστανοκογκολέζων εντος του ΠΦΟΡΟΥΜ οι οποίοΙ θα ψηφίσουν στις επερχόμενες εκλογές... :lol::g030: κάτι ακόμα...απο που εως που ο Κούλης είναι το ιδεολογικόν αντίπαλον δέος του ΣΥΡΙΖΑ;;;;;αριστερός είναι και αυτός που σαλαγάει το δεξιό ελληνικό κοπάδι έτσι ώστε μέχρι να εξαφανιστεί, λόγω δημογραφικού , μη κάνει καμμία απρόβλεπτη κίνηση και τους πάρει όλους ο διάλος.....Πόσο θέλει για να ξεμπερδέψουν μαζί μας;;;;10 χρόνια , 20;;;;; μετά καλή τύχη.....
Διάβασε αυτό: Γάταρος @ Ποιοι άνοιξαν τα σύνορα της Ελλάδος;

Δεν ξέρω αν έχεις ασθενή μνήμη, αλλά τα σύνορα της Ελλάδος τ' άνοιξε η νδ, όχι ο συριζα. Οι λαθρομετανάστες με τους οποίους γέμισε την Ελλάδα η νδ κυκλοφορούν ελεύθερα και αρπάζουν τις δουλειές των Ελλήνων και ψηφίζουν κιόλας.

Ο συριζα καλά κάνει και δεν αφήνει τους λαθρομετανάστες να φύγουν από τις λάσπες τους διότι μετά τις λάσπες έρχεται απέλαση. Η Ευρώπη είναι το ευρύτερο σπίτι μας κι από τη στιγμή που δεν υπάρχουν σύνορα ανάμεσα στις χώρες τις ΕΕ, το να τους αφήσει να πάνε στην Ευρώπη είναι καταστροφικό για την Ελλάδα όσο και για τις υπόλοιπες χώρες της ΕΕ.

Αναφέρω τον Κούλη διότι το θέμα αφορά τον συριζα και τη νδ. Δεν σκοπεύω να ψηφίσω κανένα από αυτά τα δύο κόμματα, όμως αν με υποχρέωναν να το κάνω, θα ψήφιζα συριζα 100% για εθνικούς λόγους.
Εγώ ΣΥΡΙΖΑ θα ψηφίσω για εθνικούς λόγους....για να ξυπνήσουν οι ραγιάδες που μου χορεύαν στο ΣΥΝΤΑΓΜΑ για την καταργηση του ΕΝΦΙΑ....Ο ΣΥΡΙΖΑ όπως και το ΙΣΛΑΜ δεν είναι το πρόβλημα, είναι η θεραπεία...Το πρόβλημα είναι το ραγιαδοερπετοειδές που μυαλό δεν βάζει....οπότε μαζί σου...
Απλά να σε ενημερώσω ότι όταν μπολσεβίκοι και ισλαμιστές μαζί με τους οικοφοβικούς θα σας γνωρίζουν την εναλλακτική οδό απόλαυσης της γενετήσιας ορμής, εγώ θα είμαι πολύ βόρεια και με ΝΟVA θα απολαμβάνω το θέαμα, αν μάλιστα και ο Ερντογάν αποφασίσει να γλεντήσει....ξέρεις..πατατάκια, μπυρίτσα ...και δώσε πόνο Ερντογάν...
Είστε όλοι ευπρόσδεκτοι πλήν χρυσαύγουλων που ανήκουν σε άλλη κατηγορία και θα μου λερώσουν το σαλόνι
ΥΓ Θ εκτιμηθή δεόντως αν φέρετε μαζί σας και καμμιά πίτσα ...τα ποτά τα βάζω εγώ :003::lol::D
ο γιωργης τι κανει? πες του ουρτ απο μενα

Άβαταρ μέλους
Dwarven Blacksmith
Δημοσιεύσεις: 42862
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:08
Τοποθεσία: Maiore Patria

Re: ΣΥΡΙΖΑ vs ΝΔ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Dwarven Blacksmith » 01 Μάιος 2019, 20:32

ΣΥΡΙΖΑ, ΧΑ, Τραμπ, Πουτιν, Μπολσοναρο, Ντουτέρτε, Λεπεν...
🔻I would have lived in peace. But my enemies brought me war.🔻

Άβαταρ μέλους
πήζον bot
Δημοσιεύσεις: 18069
Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 20:31

Re: ΣΥΡΙΖΑ vs ΝΔ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από πήζον bot » 01 Μάιος 2019, 20:36

Dwarven Blacksmith έγραψε:
01 Μάιος 2019, 20:32
ΣΥΡΙΖΑ, ΧΑ, Τραμπ, Πουτιν, Μπολσοναρο, Ντουτέρτε, Λεπεν...
γαλα, καμπά

Άβαταρ μέλους
Dwarven Blacksmith
Δημοσιεύσεις: 42862
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:08
Τοποθεσία: Maiore Patria

Re: ΣΥΡΙΖΑ vs ΝΔ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Dwarven Blacksmith » 01 Μάιος 2019, 20:40

πήζον bot έγραψε:
01 Μάιος 2019, 20:36
Dwarven Blacksmith έγραψε:
01 Μάιος 2019, 20:32
ΣΥΡΙΖΑ, ΧΑ, Τραμπ, Πουτιν, Μπολσοναρο, Ντουτέρτε, Λεπεν...
γαλα, καμπά
Α τα χεις τα χρονάκια σου ε;
Ήσουν ζαίος και επί 3% ή όταν μυρίστηκες καρέκλα;
🔻I would have lived in peace. But my enemies brought me war.🔻

Άβαταρ μέλους
πήζον bot
Δημοσιεύσεις: 18069
Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 20:31

Re: ΣΥΡΙΖΑ vs ΝΔ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από πήζον bot » 01 Μάιος 2019, 20:45

Dwarven Blacksmith έγραψε:
01 Μάιος 2019, 20:40
πήζον bot έγραψε:
01 Μάιος 2019, 20:36
Dwarven Blacksmith έγραψε:
01 Μάιος 2019, 20:32
ΣΥΡΙΖΑ, ΧΑ, Τραμπ, Πουτιν, Μπολσοναρο, Ντουτέρτε, Λεπεν...
γαλα, καμπά
Α τα χεις τα χρονάκια σου ε;
Ήσουν ζαίος και επί 3% ή όταν μυρίστηκες καρέκλα;
συριζα ειναι το δεξιοτερο κομμα που εχω ψηφισει.
ποια καρεκλα ρε? για το σοσιαλισμο αγωνιζομαστε :003:

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών