δημοσιογραφία και χρυσή αυγή...

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Άβαταρ μέλους
metaxoskolikas
Δημοσιεύσεις: 3626
Εγγραφή: 05 Ιούλ 2018, 17:38

Re: δημοσιογραφία και χρυσή αυγή...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από metaxoskolikas » 14 Μάιος 2019, 02:14

Uppercut έγραψε:
14 Μάιος 2019, 02:12
metaxoskolikas έγραψε:
14 Μάιος 2019, 02:12
Uppercut έγραψε:
14 Μάιος 2019, 02:09


Απολύτως σχετικό είναι. Μίλησες για απόκρυψη και την σχολιάζω στην περίπτωση της Θεσσαλονίκης. Αν όντως θεωρείς ότι δεν είναι, μπορείς να μου κάνεις ριπόρτ για οφ τόπικ. Μέχρι τότε, λογοκρισία δε θα μου κάνεις και θα λέω αυτό που θέλω.
δε σχολίασες καμία απόκρυψη στην περίπτωση της θεσσαλονίκης. απλά λες ότι η χα δε θα συμμετάσχει στις δημοτικές εκλογές της θεσσαλονίκης κάτι που φυσικά δεν έχει καμία σχέση με το θέμα. ασχετολογείς συνειδητά και στοχευμένα.
Η απόκρυψη στην περίπτωση της Θεσσαλονίκης δε χρειάζεται να σε ανησυχεί γιατί αποτύχατε να κάνετε σωστά τη δήλωση σας.
δεν υπάρχει καμία απόκρυψη στην περίπτωση της θεσσαλονίκης. η είδηση ότι δε θα συμμετάσχει η χα στις δημοτικές εκλογές της θεσ/νικης παίχτηκε.
το αν θα συμμετάσχει η χα στις δημοτικές εκλογές της θεσσαλονίκης δεν αφορά το τοπικ, άμα θες γράψε στο σχετικό.
ασχετολογείς συνειδητά και στοχευμένα

Άβαταρ μέλους
metaxoskolikas
Δημοσιεύσεις: 3626
Εγγραφή: 05 Ιούλ 2018, 17:38

Re: δημοσιογραφία και χρυσή αυγή...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από metaxoskolikas » 14 Μάιος 2019, 02:21

Uppercut έγραψε:
14 Μάιος 2019, 02:15
Μπορείς να μου κάνεις ριπόρτ για οφ τόπικ. Δεν το κάνεις γιατί ξέρεις ότι λες ανοησίες. Απλά πονάς γιατί σου θυμίζω ότι αποτύχατε να κάνετε σωστά τη δήλωση σας κι άρα δε χρειάζεται ν' ανησυχείς για την απόκρυψη εκεί.
οκ, με έβαλες στη διαδικασία να κάνω σε 10 ποστ σου ριπορτ.
εν προκειμένω μιλάμε για καθαρή προσπάθεια εκτροπής της συζήτησης καθώς από το τρίτο ποστ αναφέρεσαι σε κάτι εντελώς άσχετο με το θέμα του τοπικ.
ζητώ να αυτονομηθούν τα εν λόγω ποστ σε νέο τοπικ Spiros252 ή να πάνε στο ήδη υπάρχον. Οι πανίβλακες της ΧΑ έκαναν λάθος τη δήλωση τους
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος metaxoskolikas την 14 Μάιος 2019, 02:22, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
ΑΧΑΡΙΣΤΟΣ
Δημοσιεύσεις: 10678
Εγγραφή: 27 Αύγ 2018, 12:00

Re: δημοσιογραφία και χρυσή αυγή...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΧΑΡΙΣΤΟΣ » 14 Μάιος 2019, 02:21

metaxoskolikas έγραψε:
14 Μάιος 2019, 02:18
southern έγραψε:
14 Μάιος 2019, 02:17
Κάθεστε και μιλάτε με έναν χρυσαλιγδα προπαγανδιστή που βαφτίζει το wolfsangel ξ
αναφορά για το "χρυσαλιγδα προπαγανδιστη". καιρός να συμμαζευτείς λιγάκι.
Του εκανα και εγω αναφορα για το "προπαγανδιστη".

Uppercut

Re: δημοσιογραφία και χρυσή αυγή...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Uppercut » 14 Μάιος 2019, 02:22

Πολύ ωραία. Εγώ επιμένω ότι δεν υπάρχει τίποτα οφ τόπικ στα ποστς μου που λένε ότι δε χρειάζεται ν' ανησυχείς για καμία συγκάληψη στη Θεσσαλονίκη μιας κι αποτύχατε να κάνετε σωστά τη δήλωση σας. Θα το κρίνουν οι συντονιστές.

Άβαταρ μέλους
metaxoskolikas
Δημοσιεύσεις: 3626
Εγγραφή: 05 Ιούλ 2018, 17:38

Re: δημοσιογραφία και χρυσή αυγή...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από metaxoskolikas » 14 Μάιος 2019, 02:24

Uppercut έγραψε:
14 Μάιος 2019, 02:22
Πολύ ωραία. Εγώ επιμένω ότι δεν υπάρχει τίποτα οφ τόπικ στα ποστς μου που λένε ότι δε χρειάζεται ν'α ανησυχείς για καμία συγκάληψη στη Θεσσαλονίκη μιας κι αποτύχατε να κάνετε σωστά τη δήλωση σας. Θα το κρίνουν οι συντονιστές.
βεβαίως και υπάρχει και φαίνεται και από το πρώτο σου ποστ (τρίτο του θέματος) από το οποίο φαίνεται ότι η μοναδική σου διάθεση είναι η εκτροπή του θέματος σε κάτι εντελώς άσχετο, δηλαδή τη συμμετοχή ή μη και τις επιδόσεις της ΧΑ στη θεσσαλονίκη.
Uppercut έγραψε:
13 Μάιος 2019, 17:27
Στη Θεσσαλονίκη πώς πάτε;
Spiros252
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος metaxoskolikas την 14 Μάιος 2019, 02:26, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Uppercut

Re: δημοσιογραφία και χρυσή αυγή...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Uppercut » 14 Μάιος 2019, 02:25

Διαφωνώ ότι είναι άσχετο. Για μένα είναι σχετικό αφού θεωρείς ότι υπάρχει συγκάληψη σε διάφορους υποψηφίους της ΧΑ, να πω και για τη Θεσσαλονίκη. Δεν χρειάζεται ν' ανησυχείς για εκεί γιατί αποτύχατε στη δήλωση σας.

Άβαταρ μέλους
metaxoskolikas
Δημοσιεύσεις: 3626
Εγγραφή: 05 Ιούλ 2018, 17:38

Re: δημοσιογραφία και χρυσή αυγή...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από metaxoskolikas » 14 Μάιος 2019, 02:28

Uppercut έγραψε:
14 Μάιος 2019, 02:25
Διαφωνώ ότι είναι άσχετο. Για μένα είναι σχετικό αφού θεωρείς ότι υπάρχει συγκάληψη σε διάφορους υποψηφίους της ΧΑ, να πω και για τη Θεσσαλονίκη. Δεν χρειάζεται ν' ανησυχείς για εκεί γιατί αποτύχατε στη δήλωση σας.
το τοπικ δεν αφορά το αν ανησυχώ εγώ, ούτε τις επιδόσεις της χα στη θεσσαλονίκη ούτε τη συμμετοχή της ή μη στις δημοτικές εκλογές της θεσσαλονίκης. τοπικ σχετικό με τις δημοτικές εκλογές της θεσσαλονίκης και τη μη συμμετοχή της χα σε αυτές υπάρχει, το έχεις ανοίξει εσύ και μάλιστα έχει υβριστικό τίτλο.

Uppercut

Re: δημοσιογραφία και χρυσή αυγή...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Uppercut » 14 Μάιος 2019, 02:29

Για μένα είναι απολύτως σχετικό καθώς σχολιάζω την πιθανότητα συγκάληψης και τη σημασία της. Αυτό που δεν είναι σίγουρα σχετικό είναι να συζητάμε επί ώρες αν είναι ή δεν είναι σχετικό, οπότε αφήνουμε τους αρμόδιους να το κρίνουν.

Άβαταρ μέλους
southern
Δημοσιεύσεις: 13582
Εγγραφή: 19 Απρ 2018, 15:23
Phorum.gr user: southern

Re: δημοσιογραφία και χρυσή αυγή...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από southern » 14 Μάιος 2019, 02:36

ΑΧΑΡΙΣΤΟΣ έγραψε:
14 Μάιος 2019, 02:21
metaxoskolikas έγραψε:
14 Μάιος 2019, 02:18
southern έγραψε:
14 Μάιος 2019, 02:17
Κάθεστε και μιλάτε με έναν χρυσαλιγδα προπαγανδιστή που βαφτίζει το wolfsangel ξ
αναφορά για το "χρυσαλιγδα προπαγανδιστη". καιρός να συμμαζευτείς λιγάκι.
Του εκανα και εγω αναφορα για το "προπαγανδιστη".
Ξέρεις τι είναι το wolfsangel που χρησιμοποιούσε παλιά η ΧΑ; Για γκουγκλαρε αυτό το ... ελληνοπρεπες σύμβολο
Δελτίο τύπου της Δράσης υπερ της στεγης ψευτομακεδονικου πολιτισμου το 2012, αναδημοσιευμενο στην επισημη σελίδα του Ουρανιου Τοξου http://www.florina.org/news/2012/october06_g.asp
Γενικός Γραμματέας υπουργείου προέρχεται από κόμμα που υποστηρίζει την ψευδομειονότητα στη Μακεδονία

Άβαταρ μέλους
ΑΧΑΡΙΣΤΟΣ
Δημοσιεύσεις: 10678
Εγγραφή: 27 Αύγ 2018, 12:00

Re: δημοσιογραφία και χρυσή αυγή...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΧΑΡΙΣΤΟΣ » 14 Μάιος 2019, 02:50

southern έγραψε:
14 Μάιος 2019, 02:36
ΑΧΑΡΙΣΤΟΣ έγραψε:
14 Μάιος 2019, 02:21
metaxoskolikas έγραψε:
14 Μάιος 2019, 02:18


αναφορά για το "χρυσαλιγδα προπαγανδιστη". καιρός να συμμαζευτείς λιγάκι.
Του εκανα και εγω αναφορα για το "προπαγανδιστη".
Ξέρεις τι είναι το wolfsangel που χρησιμοποιούσε παλιά η ΧΑ; Για γκουγκλαρε αυτό το ... ελληνοπρεπες σύμβολο
You missed the point of my post.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών