Εθνικές Εκλογές 2019, υπέρατατη τρολονίκη ΣΥΡΙΖΑ

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Άβαταρ μέλους
dna replication
Δημοσιεύσεις: 30641
Εγγραφή: 16 Απρ 2018, 21:29
Phorum.gr user: dna

Re: Εθνικές Εκλογές 2019, υπέρατατη τρολονίκη ΣΥΡΙΖΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από dna replication » 30 Μάιος 2019, 12:49

Υπερκουλτουριάρης έγραψε:
30 Μάιος 2019, 12:25

Το τέλειο και οι άγιοι υπάρχουν μόνο σε θρησκευτικά παραμύθια. Οι αριστερίστικοι(ή δεξιοί) εξτρεμισμοί είναι για χομπίστες που περνούν την ώρα τους. Εμεις είμαστε απλοί λαικοί άνθρωποι, η ζωή επιβάλει να είμαστε πρακτικοί. Η ουσία είναι, Αλέξη θα λες και θα κλαις. Όποιος δεν το κατανοεί του αξίζει, να φάει από το σκουπίδια, να μείνει στον δρόμο, να του ζητούν 25αρια για να τον ξεματιάσει και μόνο νοσοκόμα, να του περάσουν αλυσίδα για να τρώνε τα μπουμπουκομποτ. Μην τρέχετε στις πλατείες μετά, τουμπεκί.
plouf έγραψε:
30 Μάιος 2019, 12:33
Εδω ενα δικιο το εχεις.Η μητερα μου περασε καρκινο και ουσα ανασφαλιστη ειχε σχεδον δωρεαν περιθαλψη.
Ωστοσο ο Τσιπρανδρεας εκανε πολλα λαθη που τον οδηγησαν στο χρονοντουλαπο της Ιστοριας.Τσακισε
στους φορους τα μεσαια εισοδηματα.Ας εκανε προσπαθεια να φερει επενδυσεις απο εξω και να ανοιξει νεες
θεσεις εργασιας για τους εργατες.Αντιθετα εκανε οτιδηποτε για να τα αποτρεψει ολα αυτα και το Μακεδονικο
ηταν η ταφοπλακα του λυπαμαι που στο λεω. :e040:
ο Κούλης ΘΑ μειώσει τους φόρους στη μεσαία τάξη, με τη μυστική συνταγή που ξέρει μόνο αυτός ΘΑ προσελκυσει νέες επενδυσεις και ΘΑ δημιουργήσει νέες θέσεις εργασίας για τους εργάτες. ΘΑ ξε-αναγνωρίσει τη βόρεια Μακεδονία.
Τη μητέρα σου δεν ξέρω πως θα τη βοηθήσει αυτό
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος dna replication την 30 Μάιος 2019, 12:54, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Наше дело правое - победа будет за нами!

Άβαταρ μέλους
ΜπλεΜπουμπυς
Δημοσιεύσεις: 20369
Εγγραφή: 17 Μάιος 2018, 07:28
Τοποθεσία: Πανταχου παρων

Re: Εθνικές Εκλογές 2019, υπέρατατη τρολονίκη ΣΥΡΙΖΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΜπλεΜπουμπυς » 30 Μάιος 2019, 12:51

Τσίπρας, όπως λέμε Ρέντσι που έφερε τον Σαλβίνι.. Όπως λέμε Μακρόν που έφερε τη Λεπέν, όπως λέμε Λούλα που έφερε τον Μπολσονάρο.. Η ιστορία επαναλαμβάνεται ως φάρσα κ τραγωδία.. Όταν η δήθεν αριστερά ανασταίνει τη δεξιά, αυτή είναι η μεγαλύτερη ξεφτίλα!
Οι ΗΠΑ θα πολεμανε την Ρωσια μεχρι τον ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ Ουκρανο !

Άβαταρ μέλους
plouf
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 6746
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 01:15
Τοποθεσία: Μακρια απο κνιτες

Re: Εθνικές Εκλογές 2019, υπέρατατη τρολονίκη ΣΥΡΙΖΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από plouf » 30 Μάιος 2019, 12:51

under έγραψε:
30 Μάιος 2019, 12:41
plouf έγραψε:
30 Μάιος 2019, 12:33
Εδω ενα δικιο το εχεις.Η μητερα μου περασε καρκινο και ουσα ανασφαλιστη ειχε σχεδον δωρεαν περιθαλψη.
Χαρη σε νομους της ΝΔ.Του Αδωνι και του Βοριδη.
Ειλικρινα επιφυλασσομαι να απαντησω δεν γνωριζω. :o
Να δουμε τι θα γινει τωρα που το ταμειο ειναι μειον. :e040:

Άβαταρ μέλους
Chainis
Δημοσιεύσεις: 21282
Εγγραφή: 03 Απρ 2018, 19:39
Phorum.gr user: Chainis

Re: Εθνικές Εκλογές 2019, υπέρατατη τρολονίκη ΣΥΡΙΖΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Chainis » 30 Μάιος 2019, 12:52

Υπερκουλτουριάρης έγραψε:
30 Μάιος 2019, 12:25
plouf έγραψε:
30 Μάιος 2019, 12:03
μπλα μπλα μπλα
Το τέλειο και οι άγιοι υπάρχουν μόνο σε θρησκευτικά παραμύθια. Οι αριστερίστικοι(ή δεξιοί) εξτρεμισμοί είναι για χομπίστες που περνούν την ώρα τους. Εμεις είμαστε απλοί λαικοί άνθρωποι, η ζωή επιβάλει να είμαστε πρακτικοί. Η ουσία είναι, Αλέξη θα λες και θα κλαις. Όποιος δεν το κατανοεί του αξίζει, να φάει από το σκουπίδια, να μείνει στον δρόμο, να του ζητούν 25αρια για να τον ξεματιάσει και μόνο νοσοκόμα, να του περάσουν αλυσίδα για να τρώνε τα μπουμπουκομποτ. Μην τρέχετε στις πλατείες μετά, τουμπεκί.
Μήπως έχεις εσύ στο μυαλό σου την ιδανική εικόνα για τον σύριζα;

Οι άνθρωποι που ψάχνουν στα σκουπίδια δεν εξαφανίστηκαν επί σύριζα, οι άστεγοι πολλαπλασιάστηκαν, οι πλειστηριασμοί α' κατοικίας απογειώθηκαν, και κανένας δεν ζητούσε 25άρια, 5 ευρώ είχε βάλει ο Άδωνις είσοδο στα νοσοκομεία, οι αυτοκτονίες συνέχισαν με τον ίδιο ρυθμό και οι χρεοκοπίες το ίδιο, ειδικά το 15-16 με τα κάπιταλ κοντρόλς.

Εσύ ο πρακτικός και λαϊκός άνθρωπος έθρεφες με τους φόρους σου (επί σύριζα πάντα) στρατιές άχρηστων μετακλητών και μόνιμων ΔΥ, μόνο το άχρηστο γραφείο πρωθυπουργού στην Θεσσαλονίκη όπως είχε γραφτεί στελεχώθηκε με 60 άτομα και είναι 10δες χιλιάδες τέτοιοι σε όλη την Ελλάδα.
Όπου δεν κατάφερε να επικρατήσει ο ΕΛΑΣ εξοντωνοντας τις άλλες αντιστασιακες οργανώσεις δεν υπήρξαν και τάγματα ασφαλείας

Μάργκαρετ Θάτσερ:
Ο σοσιαλισμός είναι πολύ καλός μέχρι να τελειώσουν τα λεφτά των αλλων

Άβαταρ μέλους
dna replication
Δημοσιεύσεις: 30641
Εγγραφή: 16 Απρ 2018, 21:29
Phorum.gr user: dna

Re: Εθνικές Εκλογές 2019, υπέρατατη τρολονίκη ΣΥΡΙΖΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από dna replication » 30 Μάιος 2019, 12:53

Ορέστης 35 έγραψε:
30 Μάιος 2019, 12:45
Υπερκουλ πιστευεις οι δεξιοι θα ερθουν στην εξουσια καβλωμενοι και εκδικητικοι;
εγώ νομίζω πως εννοείται
τα λυσσασμένα σκυλια του Κούλη περιμένουν απο το 2015 και έχουν αλαλιάσει,
μην κοιτάς τώρα που τους έχουν με τα ηρεμιστικά και τα κατασταλτικά για τον επόμενο μήνα όπως εδώ στο phorum
Наше дело правое - победа будет за нами!

Άβαταρ μέλους
ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
Δημοσιεύσεις: 17016
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:44

Re: Εθνικές Εκλογές 2019, υπέρατατη τρολονίκη ΣΥΡΙΖΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ » 30 Μάιος 2019, 12:55

Σε αυτο το τουιτ βλεπουμ,ε οτι ο αγνωστος φιλος εχει ολη την διαθεση να μας αποκαλυψει παρανομα,προσωπικα και κα επεκταση δεδομενα υγειας του Κυμπουροπουλου, αλλα δεν μας αποκαλυπτει ποιο ειναι αυτο το περιβοητο φαρμακο(ενω δεν τον εμποδιζει κανεις)

μίστερ μαξ έγραψε:
30 Μάιος 2019, 10:37

Αρίστος for Tsirpas
Eχουμε ΔΙΠΛΗ πολιτειακη εκτροπη
Μια γιατι ο πρωθυπουργος επραξε αντιθετα στο ΟΧΙ του δημοψηφισματος...
Και δευτερη γιατι μεσω του Ταμειου Ξεπουληματος Χωρας παρεδωσε την εθνικη κυριαρχια και τον εθνικο πλουτο στους δανειστες

Άβαταρ μέλους
Υπερκουλτουριάρης
Δημοσιεύσεις: 2892
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:01
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη/ Ν. Μακεδονία

Re: Εθνικές Εκλογές 2019, υπέρατατη τρολονίκη ΣΥΡΙΖΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Υπερκουλτουριάρης » 30 Μάιος 2019, 12:57

dna replication έγραψε:
30 Μάιος 2019, 12:49

Τη μητέρα σου δεν ξέρω πως θα τη βοηθήσει αυτό
Ουτε εγώ. Αν ήμουν Τσίπρας και διάβαζα αυτά τα σχόλια θα βαρούσα το κεφάλι μου στον τοίχο. Το να κάνουμε κάτι για τον κόσμο,από την δική μας προσωπική σκοπιά, αποδεικνύεται πως είναι λάθος. Όσο και να τους ευεργετήσεις,ακόμα και σε ύψιστα αγαθά, καλό δεν θα δεις. Αποστασίες, ναρκέμποροι, ζίμενς, that's the way they like it.
Όσα νέα παιδιά επιθυμούν να ασχοληθούν με την πολιτική ενεργά, να πιάσουν το νόημα απο νωρίς, για να μην χάσουν το τρένο.
Ορέστης 35 έγραψε:
30 Μάιος 2019, 12:45
Υπερκουλ πιστευεις οι δεξιοι θα ερθουν στην εξουσια καβλωμενοι και εκδικητικοι;
Φίλε δεν πιστεύω πως θα έρθουν. Αν γίνει, θεωρώ πως θα είναι χειρότερο από το 1453. Αφανισμός χωρίς 21. Θα είναι δίκαιο, να γίνει πράξη.

Άβαταρ μέλους
plouf
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 6746
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 01:15
Τοποθεσία: Μακρια απο κνιτες

Re: Εθνικές Εκλογές 2019, υπέρατατη τρολονίκη ΣΥΡΙΖΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από plouf » 30 Μάιος 2019, 12:59

dna replication έγραψε:
30 Μάιος 2019, 12:53
Ορέστης 35 έγραψε:
30 Μάιος 2019, 12:45
Υπερκουλ πιστευεις οι δεξιοι θα ερθουν στην εξουσια καβλωμενοι και εκδικητικοι;
εγώ νομίζω πως εννοείται
τα λυσσασμένα σκυλια του Κούλη περιμένουν απο το 2015 και έχουν αλαλιάσει,
μην κοιτάς τώρα που τους έχουν με τα ηρεμιστικά και τα κατασταλτικά για τον επόμενο μήνα όπως εδώ στο phorum
Να σου θυμισω πως ο Τσιπρανδρεου ειναι ο πιο φιλοαμερικανος προεδρος της μεταπολιτευτικης Ελλαδας αυτο σου λεει κατι.
Εγω νοδουλα δεν ψηφισα ποτες αλλα θα επερεπε να εχει και ηθος δες παρακατω τι γραφω.
plouf έγραψε:
30 Μάιος 2019, 12:03
Υπερκουλτουριάρης έγραψε:
30 Μάιος 2019, 09:37
Στην καθημερινότητα μου δεν το έκρυψα ποτέ πως είμαι ΣΥΡΙΖΑ μέχρι το βάθος της καλής μου καρδιάς. Ακόμα και στις δύσκολες ώρες των Πρεσπών ή όταν άκουγα κανέναν βλάκα να διαμαρτύρεται που ο Αλέξης δεν του μοίρασε κανένα εκατομμύριο, αλλά περιορίστηκε να τον κάνει άνθρωπο, του έλεγα να τουμπεκιάσει και υπερασπιζόμουν το Κόμμα. Τότε ήμουν μια μειοψηφία. Όλοι οι άλλοι στην ασφάλεια του σοσιαλισμού, κάνανε τους μάγκες, δεν ψηφίζουμε,να ρίξουμε κανένα μικρό κόμμα, ποια δημοκρατία και @ρχίδια καλαβρέζικα.
Έτσι ήρθε το τραγικό για το Έθνος, αποτέλεσμα της 26ης Μάη. Οι λυστοσυμμορίτες + οι ξεμωραμένοι εσχατόγεροι πήγαν μονοκούκι να λατρέψουν τον Σατανά, ο αφελής μέσος Έλληνας, έμεινε σπίτι ή ασχολήθηκε με τις επιστολές του Χριστού, έναν παλαβιάρη με ένα ν, που βγάζει 500 σέλφι την ημέρα στην καράφλα του κ.λ.π.
Ξημερώνει η 27η Μάη. Βγαίνω στον δρόμο ψύχραιμος, σε λα βι και έτσι. Ακούω κόσμο να μιλά για ένα μόνο θέμα : οι Γερμανοί ξανάρχονται, το Μητσοτακέικο θα μας πιει το αίμα, wtf χάπενεντ λαστ ναιτ κ.λ.π.
Όλα αυτά τα ανθρωπάκια που κάνανε τους μάγκες με το μαξιλάρι στον κώλο που τους έβαλε ο Αλέξης, τώρα έμοιαζαν σαν τρομοκρατημένα ποντικάκια. Πάνε τα πούλησαν την μακεδονία μας, πάνε τα όλοι τα ίδια είναι, πάνε τα σιγά μην πάω. Σε μια νύχτα όλο το Έθνος έγινε ΣΥΡΙΖΑ. Με αγωνία με σταματούσαν στον δρόμο και με ρωτούσαν αν θα το γυρίσουμε το θέμα. Τώρα το απολάμβανα εγώ. Σε όλους αυτούς είμαι πλέον σκληρός όχι γιατί το θέλω, αλλά γιατί έτσι πρέπει. Τους λέω να ετοιμαστούν να ψάχνουν στα σκουπίδια, να δουλεύουν 24/7 για μισό ευρώ την ημέρα, να περιμένουν τον τουρίστα να φορμάρει την γυναίκα τους, ότι και να συμβεί όμως πάντα θα υπάρχει η λύση να πάνε σε κανένα μοναστήρι, μόνο που η ταχινόσουπα που θα τους κεράσουν τα καλοταισμένα αγόρια εκει, δεν θα είναι καθόλου τζάμπα :g030:
Όπως το βλέπω με αυξημένη συμμετοχή, η διαφορά των 9 μονάδων δεν θα είναι τίποτα. Το προηγούμενο σκορ διαμορφώθηκε όταν κανένας δεν ψήφισε Τσίπρα, τώρα θα ψηφίσει όλη η χώρα. Μην ξεχνάμε πως όσοι ήταν να προσκυνήσουν τον Διάβολο, το έκαναν ήδη, άλλα ζώα δεν υπάρχουν.
Ένας μήνας φαντασιακής κυβέρνησης πιράνχας ήταν αρκετός. No Pasaran




Εικόνα
Αδερφε ουτε εγω γουσταρω την ψοφοδεξια των Μητσοτακαιηδων δεν την ψηφισα.Ομως εδω εισαι εντελως λαθος.Ο ΣΥΡΙΖΑ αποδειχθηκε μια αλλη
ακομα ΠΑΣΟΚΑΡΑ με διορισμους υμετερων σε θεσεις κλειδια κλπ.Ο Τσιπρανδρεου γιατι δεν εδιωξε το Τσεκελωτο που δηθεν "ξεχασε" να δηλωσει
1.000.000 ευρω και γιατι δεν τον εβαλε φυλακη?Τι ηθελε ο Τσιπρας και μαζεψε ολα τα πασοκοσκυλα των 80ς εκει στον ΣΥΡΙΖΑ?Γιατι δεν εστειλε τον
Πολακη σπιτι του οταν διορισε την ξαδερφη του σε θεση κλειδι?Αν νομιζεις οτι ο Τσιπρας ειναι αυτος που θα εφερνε το καινουργιο και θα εδιωχνε το
παλιο τοτε τι να σου πω εδω γελαμε. :smt005: Ξεχωρα απο αυτο την ΕΡΤ την μετετρεψε σε ενα συριζοφωνο διοριζοντας τον Κωστα Αρβανιτη
διευθυντη του ρ/σ "Κοκκινο" που εχει απληρωτους εργαζομενους.Αυτοι δεν εχουν ψυχη?Οι ερτιτζηδες τουλαχιστο τον μισθο τους βρεξει χιονισει
τον εχουν σαν δημοσιοι υπαλληλοι που ειναι.Και δεν ειναι μονο αυτο φιλε Υπερκουλ το λαμογιο ο Αρβανιτης ελεγε οτι η απεργεια ειναι εκβιασμος
για τους εργαζομενους του ρ/σ "Κοκκινο" που απεργουσαν.Αυτο το λες Αριστερα φιλε μου?Εγω οχι παντως. :e040:
Τελειωνοντας θελω να σε ρωτησω γιατι ο Τσιπρας λιγο πριν υπογραφουν οι Πρεσπες δεν εβαζε στο λαο δημοψηφισμα και αν εχανε να προκυρησσε
προωρες εκλογες.Δεν ηταν οπως με τα μνημονια για να κανει κωλοτουμπα.Αντιθετως επεδειξε αλαζονεια και περασε τις Πρεσπες αγνοοντας
την θεληση του λαου.Ειναι λοιπον αριστερος και ηθικος ο Τσιπρας?Εγω νομιζω πως οχι φιλε Υπερκουλ ενας αλλαζονας ειναι και εχει εξασφαλισει
μια θεση στο χρονοντουλαπο της Ιστοριας.Αυτα τα ολιγα απο εμενα να ζεις να τον θυμασαι. :wave:

Άβαταρ μέλους
under
Δημοσιεύσεις: 18499
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 17:02

Re: Εθνικές Εκλογές 2019, υπέρατατη τρολονίκη ΣΥΡΙΖΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από under » 30 Μάιος 2019, 13:01

plouf έγραψε:
30 Μάιος 2019, 12:51
under έγραψε:
30 Μάιος 2019, 12:41
plouf έγραψε:
30 Μάιος 2019, 12:33
Εδω ενα δικιο το εχεις.Η μητερα μου περασε καρκινο και ουσα ανασφαλιστη ειχε σχεδον δωρεαν περιθαλψη.
Χαρη σε νομους της ΝΔ.Του Αδωνι και του Βοριδη.
Ειλικρινα επιφυλασσομαι να απαντησω δεν γνωριζω. :o
Να δουμε τι θα γινει τωρα που το ταμειο ειναι μειον. :e040:
Οι νομοι για την ιατροφαρμακευτικη περιθαλψη εγιναν απο τον Αδωνι και τον Βοριδη το 2014.
Ο συριζα κατηργησε μια τριμελη επιτροπη που υπηρχε σε καθε νοσοκομειο που ενεκρινε οτι οντως ο Χ ασθενης ηταν ανασφαλιστος και εβαλε μεσα και τους λαθρο.
Δεν αποθνήσκουν οι θεοί. Η πίστις αποθνήσκει του αχαρίστου όχλου των θνητών.

Άβαταρ μέλους
ΜπλεΜπουμπυς
Δημοσιεύσεις: 20369
Εγγραφή: 17 Μάιος 2018, 07:28
Τοποθεσία: Πανταχου παρων

Re: Εθνικές Εκλογές 2019, υπέρατατη τρολονίκη ΣΥΡΙΖΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΜπλεΜπουμπυς » 30 Μάιος 2019, 13:02

Ο Κυριάκος δεν μπορεί να κερδίσει ούτε χελώνα σε κατοστάρι.
Ο Τσίπρας έκανε μάγκα τον Κούλη κ τη Φώφη, γιατί εφάρμοσε κ αυτός βάρβαρη, μνημονιακή καπιταληστικη πολιτική.
Η νίκη Μητσοτάκη είναι έργο ΣΥΡΙΖΑ.
Ο λαός τούς έδιωξε από την πόρτα κ ο ΣΥΡΙΖΑ τους έφερε απ' το παράθυρο!
Οι ΗΠΑ θα πολεμανε την Ρωσια μεχρι τον ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ Ουκρανο !

Άβαταρ μέλους
dna replication
Δημοσιεύσεις: 30641
Εγγραφή: 16 Απρ 2018, 21:29
Phorum.gr user: dna

Re: Εθνικές Εκλογές 2019, υπέρατατη τρολονίκη ΣΥΡΙΖΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από dna replication » 30 Μάιος 2019, 13:05

μήπως είναι αυτό το φάρμακο? ο Κυμπαρόπουλος σχεδόν το πρόσωπο της διαφημιστικής καμπάνιας της Genesis Pharma ήταν

https://www.dikaiologitika.gr/eidhseis/ ... tin-ellada

πανάκριβο φάρμακο πάντως
https://en.wikipedia.org/wiki/Nusinersen
Наше дело правое - победа будет за нами!

Άβαταρ μέλους
plouf
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 6746
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 01:15
Τοποθεσία: Μακρια απο κνιτες

Re: Εθνικές Εκλογές 2019, υπέρατατη τρολονίκη ΣΥΡΙΖΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από plouf » 30 Μάιος 2019, 13:06

Υπερκουλτουριάρης έγραψε:
30 Μάιος 2019, 12:57
dna replication έγραψε:
30 Μάιος 2019, 12:49

Τη μητέρα σου δεν ξέρω πως θα τη βοηθήσει αυτό
Ουτε εγώ. Αν ήμουν Τσίπρας και διάβαζα αυτά τα σχόλια θα βαρούσα το κεφάλι μου στον τοίχο. Το να κάνουμε κάτι για τον κόσμο,από την δική μας προσωπική σκοπιά, αποδεικνύεται πως είναι λάθος. Όσο και να τους ευεργετήσεις,ακόμα και σε ύψιστα αγαθά, καλό δεν θα δεις. Αποστασίες, ναρκέμποροι, ζίμενς, that's the way they like it.
Όσα νέα παιδιά επιθυμούν να ασχοληθούν με την πολιτική ενεργά, να πιάσουν το νόημα απο νωρίς, για να μην χάσουν το τρένο.
Ορέστης 35 έγραψε:
30 Μάιος 2019, 12:45
Υπερκουλ πιστευεις οι δεξιοι θα ερθουν στην εξουσια καβλωμενοι και εκδικητικοι;
Φίλε δεν πιστεύω πως θα έρθουν. Αν γίνει, θεωρώ πως θα είναι χειρότερο από το 1453. Αφανισμός χωρίς 21. Θα είναι δίκαιο, να γίνει πράξη.
Ουτε κι εγω ψηφισα νουδουλα οι δε ιεχωβαδες του Περισσου ειναι παντου ανυπαρκτοι ουτε αυτους ψηφισα.
Τιμωρησα τον ΣΥΡΙΖΑ ομως ψηφιζοντας με βαρια καρδια Δραχμαζανη σαν ψηφο διαμαρτυριας.
Ο Τσιπρας δεν ηταν αυτος που θα εδιωχνε το παλιο και θα εφερνε το καινουριο.
Για τα αποβρασματα που δολοφωνουν τα περηφανα γηρατεια τιποτα δεν εκανε.
Αντιθετως δια μεσω του υπουργου του ελεγε αν απροειδοποιητα ακουσετε καποιον να μπαινει απο το παραθυρο
να κανετε πως κοιμαστε.Αξιοι της μοιρας σας ειστε. :011:

Άβαταρ μέλους
plouf
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 6746
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 01:15
Τοποθεσία: Μακρια απο κνιτες

Re: Εθνικές Εκλογές 2019, υπέρατατη τρολονίκη ΣΥΡΙΖΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από plouf » 30 Μάιος 2019, 13:07

ΜπλεΜπουμπυς έγραψε:
30 Μάιος 2019, 13:02
Ο Κυριάκος δεν μπορεί να κερδίσει ούτε χελώνα σε κατοστάρι.
Ο Τσίπρας έκανε μάγκα τον Κούλη κ τη Φώφη, γιατί εφάρμοσε κ αυτός βάρβαρη, μνημονιακή καπιταληστικη πολιτική.
Η νίκη Μητσοτάκη είναι έργο ΣΥΡΙΖΑ.
Ο λαός τούς έδιωξε από την πόρτα κ ο ΣΥΡΙΖΑ τους έφερε απ' το παράθυρο!
Συνεχισε το εργο σου γλυκο μου ιεχωβουλινι.Με τετοιους σαν κι εσενα το τιμημενο κομμα του λαου παει κατα διαολου. :g030:

Άβαταρ μέλους
dna replication
Δημοσιεύσεις: 30641
Εγγραφή: 16 Απρ 2018, 21:29
Phorum.gr user: dna

Re: Εθνικές Εκλογές 2019, υπέρατατη τρολονίκη ΣΥΡΙΖΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από dna replication » 30 Μάιος 2019, 13:09

plouf έγραψε:
30 Μάιος 2019, 13:06
Ουτε κι εγω ψηφισα νουδουλα οι δε ιεχωβαδες του Περισσου ειναι παντου ανυπαρκτοι ουτε αυτους ψηφισα.
Τιμωρησα τον ΣΥΡΙΖΑ ομως ψηφιζοντας με βαρια καρδια Δραχμαζανη σαν ψηφο διαμαρτυριας.
Ο Τσιπρας δεν ηταν αυτος που θα εδιωχνε το παλιο και θα εφερνε το καινουριο.
Για τα αποβρασματα που δολοφωνουν τα περηφανα γηρατεια τιποτα δεν εκανε.
Αντιθετως δια μεσω του υπουργου του ελεγε αν απροειδοποιητα ακουσετε καποιον να μπαινει απο το παραθυρο
να κανετε πως κοιμαστε.Αξιοι της μοιρας σας ειστε. :011:
α εσύ εισαι απ'αυτούς που θελουν βαρυ το χέρι του νόμου και ψηφισες Λαφαζάνη
it makes sense
Наше дело правое - победа будет за нами!

Παλαιοελλαδίτης
Δημοσιεύσεις: 5424
Εγγραφή: 12 Σεπ 2018, 12:51

Re: Εθνικές Εκλογές 2019, υπέρατατη τρολονίκη ΣΥΡΙΖΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Παλαιοελλαδίτης » 30 Μάιος 2019, 13:10

Ίφιδα έγραψε:
30 Μάιος 2019, 10:46
Δέσποινα Ρεντούμη: μια μεγάλη ανακάλυψη του Μητσικώστα. :smt038




Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών