Μαζικές παραιτήσεις από το κόμμα Βελόπουλου - Άρχισαν τα όργανα.

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Spiros252
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις: 11581
Εγγραφή: 13 Μαρ 2018, 19:22
Phorum.gr user: Spiros252
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Μαζικές παραιτήσεις από το κόμμα Βελόπουλου - Άρχισαν τα όργανα.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Spiros252 » 07 Ιουν 2019, 21:16

Έχω ακούσει ότι επίκειται συνένωση αρκετών μικρών κομμάτων που συμμετείχαν στις ευρωεκλογές προκειμένου να αθροίσουν τα ποσοστά τους και να έχουν κάποιες ελπίδες για είσοδο στη Βουλή.
«Η παρουσία μας επιλέγει από ένα τεράστιο σύνολο μόνο σύμπαντα συμβατά με την ύπαρξή μας.
Αν και είμαστε μικροί και ασήμαντοι σε κοσμικό επίπεδο, αυτό μας κάνει κατά κάποιο τρόπο, κύριους της δημιουργίας»
.
Stephen Hawking

Uppercut

Re: Μαζικές παραιτήσεις από το κόμμα Βελόπουλου - Άρχισαν τα όργανα.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Uppercut » 07 Ιουν 2019, 21:20

Spiros252 έγραψε:
07 Ιουν 2019, 21:16
Έχω ακούσει ότι επίκειται συνένωση αρκετών μικρών κομμάτων που συμμετείχαν στις ευρωεκλογές προκειμένου να αθροίσουν τα ποσοστά τους και να έχουν κάποιες ελπίδες για είσοδο στη Βουλή.
Ποια είναι αυτά; Τα μικρά δεξιά; Κάθε φορά το ίδιο ακούγεται.

Spiros252
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις: 11581
Εγγραφή: 13 Μαρ 2018, 19:22
Phorum.gr user: Spiros252
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Μαζικές παραιτήσεις από το κόμμα Βελόπουλου - Άρχισαν τα όργανα.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Spiros252 » 08 Ιουν 2019, 08:03

Μόνο για του Φαηλου άκουσα από τα μικρά δεξιά. Δεν ξέρω όμως ακριβώς ποια από τα άλλα.

Από πληροφορίες εκ των έσω του κόμματος του Βελόπουλου έμαθα ότι υπήρξε μεγάλη συμμετοχή δανειοληπτών (ψήφος) με την ελπίδα να βοηθηθούν. Εφόσον όμως τώρα φεύγει το κόμμα δανειοληπτών και με τη σίγουρη (βάσει δημοσκοπήσεων και με συσπείρωση ΣΥΡΙΖΑ κοντά στο 90%) είσοδο Βαρουφάκη, πιθανόν να άλλαξαν στρατόπεδο οι δανειολήπτες.
«Η παρουσία μας επιλέγει από ένα τεράστιο σύνολο μόνο σύμπαντα συμβατά με την ύπαρξή μας.
Αν και είμαστε μικροί και ασήμαντοι σε κοσμικό επίπεδο, αυτό μας κάνει κατά κάποιο τρόπο, κύριους της δημιουργίας»
.
Stephen Hawking

Nero

Re: Μαζικές παραιτήσεις από το κόμμα Βελόπουλου - Άρχισαν τα όργανα.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nero » 08 Ιουν 2019, 08:06

Spiros252 έγραψε:
08 Ιουν 2019, 08:03
Μόνο για του Φαηλου άκουσα από τα μικρά δεξιά. Δεν ξέρω όμως ακριβώς ποια από τα άλλα.

Από πληροφορίες εκ των έσω του κόμματος του Βελόπουλου έμαθα ότι υπήρξε μεγάλη συμμετοχή δανειοληπτών (ψήφος) με την ελπίδα να βοηθηθούν. Εφόσον όμως τώρα φεύγει το κόμμα δανειοληπτών και με τη σίγουρη (βάσει δημοσκοπήσεων και με συσπείρωση ΣΥΡΙΖΑ κοντά στο 90%) είσοδο Βαρουφάκη, πιθανόν να άλλαξαν στρατόπεδο οι δανειολήπτες.
σαν τι δυναμική έχει το κόμμα δανειοληπτών ας πούμε που μπορεί να συναθροιστεί με άλλο μικρό κόμμα και να αλλάξει τις ισορροπίες? :lol:

Spiros252
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις: 11581
Εγγραφή: 13 Μαρ 2018, 19:22
Phorum.gr user: Spiros252
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Μαζικές παραιτήσεις από το κόμμα Βελόπουλου - Άρχισαν τα όργανα.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Spiros252 » 08 Ιουν 2019, 10:33

Από μόνο του προφανώς δεν έχει αλλά με π.χ. 1-2 βουλευτές από το κόμμα δανειοληπτών αν έμπαινε στη Βουλή ο Βελόπουλος με 12-13, μπορούσε πιθανόν να τραβήξει ψηφοφόρους δανειολήπτες από άλλα κόμματα.
Πρέπει να ληφθεί υπόψη ότι επίκειται καταιγίδα κατασχέσεων καθώς ουσιαστική προστασία πλέον δεν υπάρχει για τους δανειολήπτες.
«Η παρουσία μας επιλέγει από ένα τεράστιο σύνολο μόνο σύμπαντα συμβατά με την ύπαρξή μας.
Αν και είμαστε μικροί και ασήμαντοι σε κοσμικό επίπεδο, αυτό μας κάνει κατά κάποιο τρόπο, κύριους της δημιουργίας»
.
Stephen Hawking

Άβαταρ μέλους
southern
Δημοσιεύσεις: 13950
Εγγραφή: 19 Απρ 2018, 15:23
Phorum.gr user: southern

Re: Μαζικές παραιτήσεις από το κόμμα Βελόπουλου - Άρχισαν τα όργανα.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από southern » 08 Ιουν 2019, 13:51

Με τον πολιτικό σχηματισμό του Κυριάκου Βελόπουλου φαίνεται ότι φλερτάρουν τρεις βουλευτές που εξελέγησαν στις προηγούμενες εκλογές με το (πρώην) κόμμα του Πάνου Καμμένου. Ο λόγος για την Νίκο Νικολόπουλο, τον Δημήτρη Καμμένο και τον Κώστα Κατσικη.
Μάλιστα οι δυο τελευταίοι επιχείρησαν τις τελευταίες μέρες να προσεγγίσουν και τη ΝΔ και αφού απέτυχαν φαίνεται να καταλήγουν στην απόφαση της συμπόρευσης με την «Ελληνική Λυση». Μάλιστα πληροφορίες αναφέρουν ότι ήδη έχουν έρθει σε επαφή με τον Βελόπουλο οι Καμμένος και Κατσίκης, με σκοπό να συζητήσουν την συμμετοχή τους στα ψηφοδέλτια του κόμματος του.

Κάποιοι -και δεν είναι λίγοι - εκτιμούν ότι οι συγκεκριμένοι βουλευτές βρίσκονται σε συννενόηση ακολουθώντας κοινή γραμμή πλεύσης.
https://www.parapolitika.gr/stiles/gian ... -katsikis/
μαζεύει κάποιους με επιρροή στο πλέον δεξιό χώρο. οι οποίοι μπορεί να στηρίξουν νομοσχέδια της νέας κυβέρνησης.
Δελτίο τύπου της Δράσης υπερ της στεγης ψευτομακεδονικου πολιτισμου το 2012, αναδημοσιευμενο στην επισημη σελίδα του Ουρανιου Τοξου http://www.florina.org/news/2012/october06_g.asp
Γενικός Γραμματέας υπουργείου προέρχεται από κόμμα που υποστηρίζει την ψευδομειονότητα στη Μακεδονία

Spiros252
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις: 11581
Εγγραφή: 13 Μαρ 2018, 19:22
Phorum.gr user: Spiros252
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Μαζικές παραιτήσεις από το κόμμα Βελόπουλου - Άρχισαν τα όργανα.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Spiros252 » 08 Ιουν 2019, 14:59

Θα μπει και ο Πάνος στο ψηφοδέλτιο;
«Η παρουσία μας επιλέγει από ένα τεράστιο σύνολο μόνο σύμπαντα συμβατά με την ύπαρξή μας.
Αν και είμαστε μικροί και ασήμαντοι σε κοσμικό επίπεδο, αυτό μας κάνει κατά κάποιο τρόπο, κύριους της δημιουργίας»
.
Stephen Hawking

Άβαταρ μέλους
paul25
Δημοσιεύσεις: 6583
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 12:43

Re: Μαζικές παραιτήσεις από το κόμμα Βελόπουλου - Άρχισαν τα όργανα.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από paul25 » 11 Ιουν 2019, 09:50

Ηχηρή παραίτηση υποψήφιου με τον Βελόπουλο -«Η Ελληνική Λύση δεν είναι αυτό που φαίνεται»

«Έρχομαι στη δυσάρεστη θέση να σας ανακοινώσω την παραίτηση μου από υποψήφιος βουλευτής Σιντικης Νομού Σερρών με το κόμμα Ελληνική Λύση του Κυριάκου Βελόπουλου» δηλώνει ο Δημήτρης Σαρικάς.

Υποστηρίζει ότι «η Ελληνική Λύση δεν είναι αυτό που φαίνεται», κάνει λόγο για έλλειμμα θεσμικής λειτουργίας και δηλώνει ότι «η ηθική μου και η αξιοπρέπεια μου δεν μου επιτρέπουν να συνεχίσω».

Η ανακοίνωση του Δ. Σαρικά:

«Έρχομαι στη δυσάρεστη θέση να σας ανακοινώσω την παραίτηση μου από υποψήφιος βουλευτής Σιντικης Νομού Σερρών με το κόμμα Ελληνική Λύση του Κυριάκου Βελόπουλου.

Δυσάρεστη για προσωπικούς λόγους απογοήτευσης και απογοήτευσης των ψηφοφόρων που πίστεψαν σε εμένα. Θέλω να ζητήσω Συγνώμη από τους Έλληνες πολίτες που τελευταία στιγμή, λίγες ημέρες πριν από τις εθνικές εκλογές αποχωρώ από το κόμμα Οι αναπαραγόμενες παθογένειες και η καλλιεργούμενη από συγκεκριμένους κύκλους εσωστρέφεια, η εμμονή ορισμένων σε παρωχημένα πολιτικά στερεότυπα και το έλλειμμα θεσμικής λειτουργίας δεν μου επιτρέπουν να συνεχίσω να προσφέρω ουσιαστικά.... έχουμε μπερδέψει την έννοια πατριώτης και Δυστυχώς οι ήρωες θα παραμείνουν στην σφαίρα μιας άλλης εποχής που την μάθαμε, την διδαχτήκαμε και καμαρώνουμε για αυτούς.....

Γνωρίζω ότι είναι πολύ αργά να κάνω μια τέτοια κίνηση αλλά θεωρώ καλύτερα να αποχωρήσω τώρα παρά να απογοητεύσω τους ανθρώπους που πίστεψαν σε εμένα.

Η Ελληνική Λύση δεν είναι αυτό που φαίνεται, αργά διαπίστωσα ότι αυτό το πολιτικό κόμμα κι εγώ δεν συμβαδίζουμε ιδεολογικά και ηθικά.

Δεν ασκώ πολιτική ως επάγγελμα, ήθελα να πολιτευτώ για να συμβάλλω με το τρόπο μου, όσο το δυνατόν μπορώ για το καλό της χώρας, αλλά προς έκπληξη μου κατάλαβα πως το κόμμα κάθε άλλο παρά την εικόνα που δείχνει είναι.

Ευχαριστώ όλους όσους ήταν δίπλα μου στον αγώνα μου και ειλικρινά θέλω να ζητήσω συγνώμη που παρασύρθηκα από την αγάπη μου για την χώρα και τον ενθουσιασμό μου να προσφέρω και εντάχθηκα σε ένα τέτοιο κόμμα ..αλλά η ηθική μου και η αξιοπρέπεια μου δεν μου επιτρέπουν να συνεχίσω.

Αυτό που θέλω να φωνάξω σε όλους τους Έλληνες είναι να ψηφίζουν με γνώμονα την Ελλάδα.

Η αποχώρηση μου και η δυσαρέσκεια μου θα είναι το κριτήριο..εάν ποτέ πολιτευτώ ξανά να πολιτευτώ με άτομα πολιτικού κόμματος που ξέρουν τι σημαίνει αξιοπρέπεια και αγάπη για την χώρα».

Πηγή: iefimerida.gr - https://www.iefimerida.gr/politiki/ihir ... -belopoylo
«Μνημείο περιβαλλοντικού χάους, αρρώστιας και ανθρώπινου πόνου».
Για τον ΧΥΤΑ ΦΥΛΗΣ η Επιτροπη Αναφορων του Ευρωπαικου Κοινοβουλιου.

Άβαταρ μέλους
southern
Δημοσιεύσεις: 13950
Εγγραφή: 19 Απρ 2018, 15:23
Phorum.gr user: southern

Re: Μαζικές παραιτήσεις από το κόμμα Βελόπουλου - Άρχισαν τα όργανα.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από southern » 11 Ιουν 2019, 10:43

paul25 έγραψε:
11 Ιουν 2019, 09:50
Ηχηρή παραίτηση υποψήφιου με τον Βελόπουλο -«Η Ελληνική Λύση δεν είναι αυτό που φαίνεται»

«Έρχομαι στη δυσάρεστη θέση να σας ανακοινώσω την παραίτηση μου από υποψήφιος βουλευτής Σιντικης Νομού Σερρών με το κόμμα Ελληνική Λύση του Κυριάκου Βελόπουλου» δηλώνει ο Δημήτρης Σαρικάς.

Υποστηρίζει ότι «η Ελληνική Λύση δεν είναι αυτό που φαίνεται», κάνει λόγο για έλλειμμα θεσμικής λειτουργίας και δηλώνει ότι «η ηθική μου και η αξιοπρέπεια μου δεν μου επιτρέπουν να συνεχίσω».

Η ανακοίνωση του Δ. Σαρικά:

«Έρχομαι στη δυσάρεστη θέση να σας ανακοινώσω την παραίτηση μου από υποψήφιος βουλευτής Σιντικης Νομού Σερρών με το κόμμα Ελληνική Λύση του Κυριάκου Βελόπουλου.

Δυσάρεστη για προσωπικούς λόγους απογοήτευσης και απογοήτευσης των ψηφοφόρων που πίστεψαν σε εμένα. Θέλω να ζητήσω Συγνώμη από τους Έλληνες πολίτες που τελευταία στιγμή, λίγες ημέρες πριν από τις εθνικές εκλογές αποχωρώ από το κόμμα Οι αναπαραγόμενες παθογένειες και η καλλιεργούμενη από συγκεκριμένους κύκλους εσωστρέφεια, η εμμονή ορισμένων σε παρωχημένα πολιτικά στερεότυπα και το έλλειμμα θεσμικής λειτουργίας δεν μου επιτρέπουν να συνεχίσω να προσφέρω ουσιαστικά.... έχουμε μπερδέψει την έννοια πατριώτης και Δυστυχώς οι ήρωες θα παραμείνουν στην σφαίρα μιας άλλης εποχής που την μάθαμε, την διδαχτήκαμε και καμαρώνουμε για αυτούς.....

Γνωρίζω ότι είναι πολύ αργά να κάνω μια τέτοια κίνηση αλλά θεωρώ καλύτερα να αποχωρήσω τώρα παρά να απογοητεύσω τους ανθρώπους που πίστεψαν σε εμένα.

Η Ελληνική Λύση δεν είναι αυτό που φαίνεται, αργά διαπίστωσα ότι αυτό το πολιτικό κόμμα κι εγώ δεν συμβαδίζουμε ιδεολογικά και ηθικά.

Δεν ασκώ πολιτική ως επάγγελμα, ήθελα να πολιτευτώ για να συμβάλλω με το τρόπο μου, όσο το δυνατόν μπορώ για το καλό της χώρας, αλλά προς έκπληξη μου κατάλαβα πως το κόμμα κάθε άλλο παρά την εικόνα που δείχνει είναι.

Ευχαριστώ όλους όσους ήταν δίπλα μου στον αγώνα μου και ειλικρινά θέλω να ζητήσω συγνώμη που παρασύρθηκα από την αγάπη μου για την χώρα και τον ενθουσιασμό μου να προσφέρω και εντάχθηκα σε ένα τέτοιο κόμμα ..αλλά η ηθική μου και η αξιοπρέπεια μου δεν μου επιτρέπουν να συνεχίσω.

Αυτό που θέλω να φωνάξω σε όλους τους Έλληνες είναι να ψηφίζουν με γνώμονα την Ελλάδα.

Η αποχώρηση μου και η δυσαρέσκεια μου θα είναι το κριτήριο..εάν ποτέ πολιτευτώ ξανά να πολιτευτώ με άτομα πολιτικού κόμματος που ξέρουν τι σημαίνει αξιοπρέπεια και αγάπη για την χώρα».

Πηγή: iefimerida.gr - https://www.iefimerida.gr/politiki/ihir ... -belopoylo
βρίσκεται σε διαπραγματεύσεις με Δημήτρη Καμμένο, Κώστα Κατσίκη και Νικολόπουλο
Δελτίο τύπου της Δράσης υπερ της στεγης ψευτομακεδονικου πολιτισμου το 2012, αναδημοσιευμενο στην επισημη σελίδα του Ουρανιου Τοξου http://www.florina.org/news/2012/october06_g.asp
Γενικός Γραμματέας υπουργείου προέρχεται από κόμμα που υποστηρίζει την ψευδομειονότητα στη Μακεδονία

Athos
Δημοσιεύσεις: 4044
Εγγραφή: 20 Μάιος 2018, 17:30
Phorum.gr user: Athos

Re: Μαζικές παραιτήσεις από το κόμμα Βελόπουλου - Άρχισαν τα όργανα.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Athos » 11 Ιουν 2019, 11:13

Ούτε θα πάρει κανένα από τους άστεγους ο Βελόπουλος αλλά ούτε και θα πιάσει το 3%
Βασικά πέτυχε αυτό που ήθελε, ευρωβουλευτής, και στ αρχίδια του
θα το δουλεύετε σκληρά το εξηνταράκι σας

Άβαταρ μέλους
Saliveros
Δημοσιεύσεις: 4884
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 23:08
Phorum.gr user: Saliveros
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Re: Μαζικές παραιτήσεις από το κόμμα Βελόπουλου - Άρχισαν τα όργανα.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Saliveros » 11 Ιουν 2019, 12:30

Juno έγραψε:
06 Ιουν 2019, 17:06
ΜπλεΜπουμπυς έγραψε:
04 Ιουν 2019, 11:07
η Δ. Αντωνίου τόνισε:
«Η ηθική μου και η αξιοπρέπειά μου δεν μου επιτρέπουν να συνεχίσω»
.
Τι, δεν ήξεραν για τα αυθεντικά χειρόγραφα του Ιησού;
Επληροφορήθησαν με τεραστίαν έκπληξιν ότι δεν ήσαν τα αυθεντικά αυτόφορα.
    Σας κάναμε ανθρώπους.
    Πάνος Σκουρλέτης

    Άβαταρ μέλους
    Juno
    Δημοσιεύσεις: 16977
    Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:46
    Phorum.gr user: ΝΕΜΕΣΙΣ, Juno

    Re: Μαζικές παραιτήσεις από το κόμμα Βελόπουλου - Άρχισαν τα όργανα.

    Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Juno » 11 Ιουν 2019, 19:15

    :smt005::smt005::smt005:
    Leporello έγραψε:
    24 Ιαν 2019, 18:07
    Nέα τζουνιά! Ο Αβέρωφ με αυτά που δήλωνε το ... 1962 θα διαψεύσει ΕΜΕΝΑ που μιλάω την γλώσσα.
    Leporello: γιατί ο Αβέρωφ δεν ήξερε τι έλεγε!

    Άβαταρ μέλους
    Drexler
    Δημοσιεύσεις: 8047
    Εγγραφή: 26 Ιουν 2018, 11:43

    Re: Μαζικές παραιτήσεις από το κόμμα Βελόπουλου - Άρχισαν τα όργανα.

    Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Drexler » 22 Ιουν 2019, 19:47

    Με λογισμό και μ' όνειρο τσακίζουμε το ημιπρολεταριάτο!

    Άβαταρ μέλους
    The Rebel
    Δημοσιεύσεις: 29165
    Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:18
    Phorum.gr user: Wild Rebel

    Re: Μαζικές παραιτήσεις από το κόμμα Βελόπουλου - Άρχισαν τα όργανα.

    Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από The Rebel » 22 Ιουν 2019, 20:07

    Cavaliere έγραψε:
    06 Ιουν 2019, 17:23
    Στον γκιώνη του Βελόπουλου, μια τετραετία στην ευρωβουλή, θα τρώει, θα πίνει, στην υγειά του Ευρωπαίου φορολογούμενου. Μέχρι και ο τσαρλατάνος βολεύτηκε.


    Πολιτευτής της Ελληνικής Λύσης καταγγέλει 18/6 ότι ο Βελόπουλος τους βάζει και πληρώνουν ενοίκια κτιρίων του κόμματος, λογαριασμούς και λοιπό εξοπλισμό από την τσέπη τους και προαναγγέλει προσφυγή στη δικαιοσύνη.

    Άβαταρ μέλους
    Golden Age
    Δημοσιεύσεις: 29102
    Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

    Re: Μαζικές παραιτήσεις από το κόμμα Βελόπουλου - Άρχισαν τα όργανα.

    Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Golden Age » 25 Ιουν 2019, 16:03

    Spiros252 έγραψε:
    08 Ιουν 2019, 08:03
    το κόμμα δανειοληπτών και με τη σίγουρη (βάσει δημοσκοπήσεων και με συσπείρωση ΣΥΡΙΖΑ κοντά στο 90%) είσοδο Βαρουφάκη, πιθανόν να άλλαξαν στρατόπεδο οι δανειολήπτες.
    Όποιος θέλει να σκίσει τα μνημόνια, ψηφίζει Χρυσή Αυγή.-

    Το Κόμμα Δανειοληπτών στηρίζει την Χρυσή Αυγή στις Εκλογές της 7ης Ιουλίου

    25 Ιουνίου 2019

    Εικόνα

    Ανταποκρινόμενο στο Εθνικό Προσκλητήριο της Χρυσής Αυγής το Κόμμα Δανειοληπτών ανακοίνωσε την στήριξή του προς τον Λαϊκό Σύνδεσμο - Χρυσή Αυγή και δίνει μαζί μας την μάχη των Εθνικών εκλογών της 7ης Ιουλίου.

    Η συνεργασία γίνεται στο πλαίσιο της απόλυτης ταύτισης θέσεων σε ό,τι αφορά στους Έλληνες Δανειολήπτες αλλά και στην Περιουσία και στον Φυσικό Ενεργειακό Πλούτο της Πατρίδας μας.

    Υπενθυμίζουμε πως οι Βουλευτές της Χρυσής Αυγής έχουν καταθέσει σωρεία ερωτήσεων στην Βουλή και έχουν προχωρήσει σε δεκάδες παρεμβάσεις υπέρ των Ελλήνων δανειοληπτών που καταστράφηκαν από τα Μνημόνια και την τοκογλυφία των τραπεζών.

    Η συνεργασία του Κόμματος Δανειοληπτών με τη Χρυσή Αυγή επισφραγίζεται με τη 2η θέση που δόθηκε στον Πρόεδρο του Κόμματος Δανειοληπτών Δικηγόρο Γιώργο Μπαρτζώκη στο ψηφοδέλτιο Επικρατείας του Λαϊκού Συνδέσμου.

    http://www.xryshaygh.com/enimerosi/view ... z5rrf4Yny0
    Όποιος πάλι γουστάρει πολυπολιτισμικές καταστάσεις σαν αυτές (με μνημόνια):




    ψηφίζει καπετάν Γάννννη Βαρουκλάην


    Ψηφίστε Γάννννη, ελπίζοντας ότι θα σας γεμίσει με δραχμές ο Σόρος (δεν πρόκειται, με άλλα θα σας γεμίσει)

    Απάντηση


    • Παραπλήσια Θέματα
      Απαντήσεις
      Προβολές
      Τελευταία δημοσίευση

    Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

    Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών