Δίλημμα για χρυσή αυγή

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
anax81

Δίλημμα για χρυσή αυγή

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από anax81 » 05 Ιουν 2019, 20:38

Τα διάφορα σχόλια στα social media είναι άκρως απογοητευτικά για τη χρυσή αυγή. Πρώην ψηφοφόροι της, μέσα σε αυτούς μερικοί που την ψήφιζαν όταν ήταν στο 0.3%, λένε ότι θα απέχουν απο την εκλογική διαδικασία μέχρις ότου ο χώρος να ανασυγκροτηθεί υπο την ηγεσία Κασιδιάρη

Υπάρχουν εδώ μέσα πρώην ψηφοφόροι που έχουν το ίδιο σκεπτικό? Είναι εφικτή η προοπτική ο Μιχαλολιάκος να παραιτηθεί μετά απο ενδεχόμενη εκλογική συντριβή? Είναι πιθανό να δώσει τα κλειδιά στον Κασιδιάρη και η χα να αναγεννηθεί μέσα απο τις στάχτες της? Είναι αναστρέψιμη η εκλογική πτώση απο τον Κασιδιάρη?

Προσωπικά δεν ξέρω τι να κάνω, αν ήταν νορμαλ οι συνθήκες και δεν υπήρχαν διώξεις, ενδεχομένως θα ακολουθούσα αυτό το ρεύμα και θα απείχα συνειδητά για να στείλω το μήνυμα για την απόσυρση Μιχαλολιάκου. Δεν έχω καταλήξει ακόμα, φοβάμαι ότι ο ΝΜΓ θεωρεί το κόμμα προσωπική ιδιοκτησία και έχει αρκετό εγωισμό για κάνει σωστή αποτίμηση της κατάστασης, απο την άλλη οι διώξεις και οι αποκλεισμοί πρέπει να τύχουν της ανάλογης απάντησης απο τους ορθά σκεπτόμενους Έλληνες. Στρατηγικά θα ήταν σωστή άραγε η αλλαγή ηγεσίας πριν την ετυμηγορία του δικαστηρίου?
Αν ψηφίσω χρυσή αυγή θα είναι με βαριά καρδιά και θα το κάνω με την ελπίδα ότι θα υπάρξουν θετικές εξελίξεις

Άβαταρ μέλους
Dwarven Blacksmith
Δημοσιεύσεις: 42513
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:08
Τοποθεσία: Maiore Patria

Re: Δίλημμα για χρυσή αυγή

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Dwarven Blacksmith » 05 Ιουν 2019, 20:41

Σε τι διαφωνείτε ακριβώς με τον ΝΓΜ πέρα από το "δεν αρέσει στους άλλους".
Σε ΕΣΑΣ, αρέσει; Αν όχι γιατί;
🔻I would have lived in peace. But my enemies brought me war.🔻

Nero

Re: Δίλημμα για χρυσή αυγή

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nero » 05 Ιουν 2019, 20:44

anax81 έγραψε:
05 Ιουν 2019, 20:38
Τα διάφορα σχόλια στα social media είναι άκρως απογοητευτικά για τη χρυσή αυγή. Πρώην ψηφοφόροι της, μέσα σε αυτούς μερικοί που την ψήφιζαν όταν ήταν στο 0.3%, λένε ότι θα απέχουν απο την εκλογική διαδικασία μέχρις ότου ο χώρος να ανασυγκροτηθεί υπο την ηγεσία Κασιδιάρη
Θαυμάσια νέα! Μπράβο ορθά σκεπτόμενε Έλληνα φίλε μου! Νάζουλες να θέτουν εαυτόν οριστικά εκτός εκλογικού σώματος για τον πιο ηλίθιο λόγο είναι παράλληλα τόσο τραγικά ειρωνικό και θετικό νέο. Μείνετε εσείς μακριά απο την κάλπη περιμένοντας τον Κασιδιάρη και θα θεσπίσουμε εν ανάγκη και ειδική κατηγορία Darwin awards για χάρη σας

Άβαταρ μέλους
southern
Δημοσιεύσεις: 13582
Εγγραφή: 19 Απρ 2018, 15:23
Phorum.gr user: southern

Re: Δίλημμα για χρυσή αυγή

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από southern » 05 Ιουν 2019, 20:45

Γιατί δεν στηρίζετε φαηλο; Δεν έχει εθνικοσοσιαλιστικες καταβολές και νομίζω ότι δεν διαφωνείς σε αυτά που λέει
Δελτίο τύπου της Δράσης υπερ της στεγης ψευτομακεδονικου πολιτισμου το 2012, αναδημοσιευμενο στην επισημη σελίδα του Ουρανιου Τοξου http://www.florina.org/news/2012/october06_g.asp
Γενικός Γραμματέας υπουργείου προέρχεται από κόμμα που υποστηρίζει την ψευδομειονότητα στη Μακεδονία

Άβαταρ μέλους
ΑΧΑΡΙΣΤΟΣ
Δημοσιεύσεις: 10678
Εγγραφή: 27 Αύγ 2018, 12:00

Re: Δίλημμα για χρυσή αυγή

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΧΑΡΙΣΤΟΣ » 05 Ιουν 2019, 20:52

Σιγα μη φυγει ο Μιχαλολιακος απο την ηγεσια. Αν πεσει θα τους παρει ολους μαζι του. Νεοναζι ειναι και εχει αποδειξει απειρες φορες οτι δεν εχει κανενα προβλημα να "κρεμασει" συναζιστες του για να σωσει το τομαρι του.

anax81

Re: Δίλημμα για χρυσή αυγή

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από anax81 » 05 Ιουν 2019, 20:58

Dwarven Blacksmith έγραψε:
05 Ιουν 2019, 20:41
Σε τι διαφωνείτε ακριβώς με τον ΝΓΜ πέρα από το "δεν αρέσει στους άλλους".
Σε ΕΣΑΣ, αρέσει; Αν όχι γιατί;
Είναι πολύ υποτονικός τα τελευταία χρόνια. Απο τη στιγμή που κατάλαβε ότι θα υπάρξουν διώξεις έγινε υποχωρητικός. Στις προσωπικές συνεντεύξεις και στις Live μεταδόσεις απο την ιστοσελίδα της χρυσής αυγής τόσο ο τρόπος που μιλούσε όσο και η γλώσσα του σώματος έδειχναν μια ενοχλητική συστολή, σαν να ήταν ποντικός που πιάστηκε στη φάκα.

Αντίθετα ο Κασιδιάρης είχε έναν δυναμισμό, ένιωθε αθώος και φαίνονταν αυτό. Πήρε μόνος στις πλάτες όλο το κίνημα έκανε προεκλογική εκστρατεία υπο τη δαμόκλειο σπάθη της φυλάκισης και έφερε ένα 9.5%. Ο λόγος του ήταν τεκμηριωμένος και αρκετά αποκαλυπτικός

Μετά τις αποφυλακίσεις υπήρξε η στρατηγική ο Κασιδιάρης να μη φαίνεται πολυ. Σταμάτησε και τις εκπομπές που έκανε στην ιστοσελίδα της χρυσής αυγής.

Οι ιδέες και το πρόγραμμα δεν αλλάζουν είτε με κασιδιάρη είτε με μιχαλολιάκο, αλλά τον δεύτερο τον βαριέμαι όταν μιλάει ενώ ο πρώτος προσελκύει το ενδιαφέρον μου, η διαφορά τους φαίνεται και απο τα views στο youtube

anax81

Re: Δίλημμα για χρυσή αυγή

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από anax81 » 05 Ιουν 2019, 21:09

southern έγραψε:
05 Ιουν 2019, 20:45
Γιατί δεν στηρίζετε φαηλο; Δεν έχει εθνικοσοσιαλιστικες καταβολές και νομίζω ότι δεν διαφωνείς σε αυτά που λέει
Μια άλλη επιλογή είναι η ψήφος σε κόμμα εκτός κοινοβουλίου

Αλλά για Φαήλο χλωμό. Ακόμα ηχούν στα αυτιά μου οι αντιχρυσαυγίτικες κραυγές του αντινιουζ, η χολή που έσταζαν και οι επιδοκιμασίες προς τον Σαμαρά που προχώρησε στις διώξεις μετά απο παρότρυνση του παγκόσμιου εβραικού συμβουλίου

ο Φαήλος συνδέεται με όλους αυτούς και έχει "λερωθεί" για μένα απο μια ιστορία που έπληξε την ψυχική μου υγεία. Πήρα εντελώς προσωπικά την δικαίωση της χρυσής αυγής

Έπειτα μου αρέσει ο πεζοδρομιακός εθνικισμός και απεχθάνομαι τους καριερίστες του χώρου

stavmanr
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 31881
Εγγραφή: 14 Δεκ 2018, 11:41

Re: Δίλημμα για χρυσή αυγή

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stavmanr » 05 Ιουν 2019, 21:13

Νομίζω ότι μπορούμε να μιλάμε για εξέλιξη του είδους Homo xrysavgitikus.
Από το "εγέθητο!" που πετάγονταν όλοι μαζί πάνω και τραγουδούσαν, στο δίλημμα και την αμφισβήτηση.

Υπάρχει ελπίς.

Άβαταρ μέλους
southern
Δημοσιεύσεις: 13582
Εγγραφή: 19 Απρ 2018, 15:23
Phorum.gr user: southern

Re: Δίλημμα για χρυσή αυγή

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από southern » 05 Ιουν 2019, 21:17

anax81 έγραψε:
05 Ιουν 2019, 21:09
southern έγραψε:
05 Ιουν 2019, 20:45
Γιατί δεν στηρίζετε φαηλο; Δεν έχει εθνικοσοσιαλιστικες καταβολές και νομίζω ότι δεν διαφωνείς σε αυτά που λέει
Μια άλλη επιλογή είναι η ψήφος σε κόμμα εκτός κοινοβουλίου

Αλλά για Φαήλο χλωμό. Ακόμα ηχούν στα αυτιά μου οι αντιχρυσαυγίτικες κραυγές του αντινιουζ, η χολή που έσταζαν και οι επιδοκιμασίες προς τον Σαμαρά που προχώρησε στις διώξεις μετά απο παρότρυνση του παγκόσμιου εβραικού συμβουλίου

ο Φαήλος συνδέεται με όλους αυτούς και έχει "λερωθεί" για μένα απο μια ιστορία που έπληξε την ψυχική μου υγεία. Πήρα εντελώς προσωπικά την δικαίωση της χρυσής αυγής

Έπειτα μου αρέσει ο πεζοδρομιακός εθνικισμός και απεχθάνομαι τους καριερίστες του χώρου
Άμα σου αρέσει αυτό, τι να πω.. ο πεζοδρόμιακος εθνικισμός δεν οδηγεί πουθενά.
Δελτίο τύπου της Δράσης υπερ της στεγης ψευτομακεδονικου πολιτισμου το 2012, αναδημοσιευμενο στην επισημη σελίδα του Ουρανιου Τοξου http://www.florina.org/news/2012/october06_g.asp
Γενικός Γραμματέας υπουργείου προέρχεται από κόμμα που υποστηρίζει την ψευδομειονότητα στη Μακεδονία

anax81

Re: Δίλημμα για χρυσή αυγή

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από anax81 » 05 Ιουν 2019, 21:49

southern έγραψε:
05 Ιουν 2019, 21:17
anax81 έγραψε:
05 Ιουν 2019, 21:09
southern έγραψε:
05 Ιουν 2019, 20:45
Γιατί δεν στηρίζετε φαηλο; Δεν έχει εθνικοσοσιαλιστικες καταβολές και νομίζω ότι δεν διαφωνείς σε αυτά που λέει
Μια άλλη επιλογή είναι η ψήφος σε κόμμα εκτός κοινοβουλίου

Αλλά για Φαήλο χλωμό. Ακόμα ηχούν στα αυτιά μου οι αντιχρυσαυγίτικες κραυγές του αντινιουζ, η χολή που έσταζαν και οι επιδοκιμασίες προς τον Σαμαρά που προχώρησε στις διώξεις μετά απο παρότρυνση του παγκόσμιου εβραικού συμβουλίου

ο Φαήλος συνδέεται με όλους αυτούς και έχει "λερωθεί" για μένα απο μια ιστορία που έπληξε την ψυχική μου υγεία. Πήρα εντελώς προσωπικά την δικαίωση της χρυσής αυγής

Έπειτα μου αρέσει ο πεζοδρομιακός εθνικισμός και απεχθάνομαι τους καριερίστες του χώρου
Άμα σου αρέσει αυτό, τι να πω.. ο πεζοδρόμιακος εθνικισμός δεν οδηγεί πουθενά.
Και εσένα σου αρέσει κατα βάθος, απλά το σύστημα σε τρομοκράτησε
ο πεζοδρομιακός εθνικισμός εντοπίζει τις αδυναμίες του συστήματος να επιβάλλει το νόμο ή καλύτερα έχει στόχο να αντιμετωπίσει την υπόθαλψη εκτός νόμου καταστάσεων απο μέρους του συστήματος

όταν η χα γκρέμισε τους πάγκους λαθρεμπορίου, ηθικά ήταν μια σωστή κίνηση. Κατηγορήθηκαν για αντιποίηση αρχής ενώ κανονικά θα έπρεπε το κράτος να αναλάβει πρωτοβουλίες για την ανάσχεση των φαινομένων του παρεμπορίου. Συμφωνώ ότι με κάποιο τρόπο θα πρέπει να επιβιώσουν οι λαθρο, αλλά αυτό πρέπει να γίνεται συντεταγμένα και οργανωμένα διαφορετικά εμένα το μυαλό μου πάει ότι κάποιοι σάπιοι Έλληνες επωφελούνται απο το παρεμπόριο. οτι υπάρχουν κυκλώματα με ισχύ που ευνοούν αυτά τα φαινόμενα

όταν η χα έκανε συσσίτια μόνο για Έλληνες, ήταν μια εκδήλωση του πεζοδρομιακού εθνικισμού. Έχουν κάθε δικαίωμα να προσφέρουν τα χρήματά τους ή το αίμα τους όπου εκείνοι θέλουν. Το σύστημα και σε αυτή τη περίπτωση κατεδίωξε τη χρυσή αυγή

τέλος ο πεζοδρομιακός εθνικισμός λειτουργεί ως αντίβαρο στην ασυδοσία των αναρχικών και άλλων ακροαριστερών στοιχείων. όλοι αυτοί τυγχάνουν ασυλίας απο το ίδιο το σύστημα και έχουν το ελέυθερο να βιαιοπραγούν και να σκοτώνουν ακόμα χωρίς να υφίστανται τις συνέπειες του νόμου. η χρυσή αυγή πιστεύω έπραττε σωστά όταν απαντούσε με το ίδιο νόμισμα. Απλά εσύ έγινες συνοδοιπόρος του συστήματος και δεν μπορείς να δεις καθαρά ότι το σύστημα δεν τους αντιμετώπισε με τα ίδια μέτρα και σταθμά. Άφηνε τους αναρχικούς να κάνουν τη βρωμοδουλειά ευχόμενο οι σε χρυσαυγίτικη ανταπόδοση. Εκεί το σύστημα βρήκε πάτημα και ποινικοποίησε τη δράση της χρυσής αυγής.

Uppercut

Re: Δίλημμα για χρυσή αυγή

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Uppercut » 05 Ιουν 2019, 21:50

southern έγραψε:
05 Ιουν 2019, 20:45
Γιατί δεν στηρίζετε φαηλο; Δεν έχει εθνικοσοσιαλιστικες καταβολές και νομίζω ότι δεν διαφωνείς σε αυτά που λέει
Αυτό είναι το πρόβλημα νομίζω. Επίσης δεν παίζει να σου στείλει άτομα για ξύλο.

Άβαταρ μέλους
Highlander
Δημοσιεύσεις: 17451
Εγγραφή: 24 Ιούλ 2018, 16:43

Re: Δίλημμα για χρυσή αυγή

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Highlander » 05 Ιουν 2019, 22:10

anax81 έγραψε:
05 Ιουν 2019, 20:38
Πρώην ψηφοφόροι της, μέσα σε αυτούς μερικοί που την ψήφιζαν όταν ήταν στο 0.3%, λένε ότι θα απέχουν απο την εκλογική διαδικασία μέχρις ότου ο χώρος να ανασυγκροτηθεί υπο την ηγεσία Κασιδιάρη
Μπράβο, είστε στο σωστό δρόμο :smt023:smt023:smt023

Άβαταρ μέλους
Λευκός Λύκος
Δημοσιεύσεις: 3497
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:06
Phorum.gr user: Λευκός Λύκος
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη-Μακεδονία

Re: Δίλημμα για χρυσή αυγή

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λευκός Λύκος » 05 Ιουν 2019, 22:13

anax81 έγραψε:
05 Ιουν 2019, 20:38
Τα διάφορα σχόλια στα social media είναι άκρως απογοητευτικά για τη χρυσή αυγή. Πρώην ψηφοφόροι της, μέσα σε αυτούς μερικοί που την ψήφιζαν όταν ήταν στο 0.3%, λένε ότι θα απέχουν απο την εκλογική διαδικασία μέχρις ότου ο χώρος να ανασυγκροτηθεί υπο την ηγεσία Κασιδιάρη

Υπάρχουν εδώ μέσα πρώην ψηφοφόροι που έχουν το ίδιο σκεπτικό? Είναι εφικτή η προοπτική ο Μιχαλολιάκος να παραιτηθεί μετά απο ενδεχόμενη εκλογική συντριβή? Είναι πιθανό να δώσει τα κλειδιά στον Κασιδιάρη και η χα να αναγεννηθεί μέσα απο τις στάχτες της? Είναι αναστρέψιμη η εκλογική πτώση απο τον Κασιδιάρη?

Προσωπικά δεν ξέρω τι να κάνω, αν ήταν νορμαλ οι συνθήκες και δεν υπήρχαν διώξεις, ενδεχομένως θα ακολουθούσα αυτό το ρεύμα και θα απείχα συνειδητά για να στείλω το μήνυμα για την απόσυρση Μιχαλολιάκου. Δεν έχω καταλήξει ακόμα, φοβάμαι ότι ο ΝΜΓ θεωρεί το κόμμα προσωπική ιδιοκτησία και έχει αρκετό εγωισμό για κάνει σωστή αποτίμηση της κατάστασης, απο την άλλη οι διώξεις και οι αποκλεισμοί πρέπει να τύχουν της ανάλογης απάντησης απο τους ορθά σκεπτόμενους Έλληνες. Στρατηγικά θα ήταν σωστή άραγε η αλλαγή ηγεσίας πριν την ετυμηγορία του δικαστηρίου?
Αν ψηφίσω χρυσή αυγή θα είναι με βαριά καρδιά και θα το κάνω με την ελπίδα ότι θα υπάρξουν θετικές εξελίξεις
Η χα πήρε την κατρακύλα μετά την δολοφονία Φύσσα και τις διώξεις.
Αν γινόταν κάτι,θα γινόταν μόνο το 2014 που ακόμα υπήρχε δυνατό ρευμα παρά την πτώση.
Έπιβαλλόταν ο Μιχαλολιάκος να δώσει τα ηνία συον Κασιδιάρη τότε.Ίσως να άλλαζε κάτι.
Τώρα είναι πια αργά.Η χα τελείωσε.Πάτωσε.Και δεν θα σηκώσει κεφάλι για κανέναν λόγο.
Το έγραφα πολύ πριν τις εκλογές εδώ μέσα ότι η χα πάει να πιάσει πάτο,όταν κάποιοι μιλούσαν για άνοδο κτλ.
Κρίμα,τα χρόνια μας.

Nero

Re: Δίλημμα για χρυσή αυγή

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nero » 05 Ιουν 2019, 22:20

Λευκός Λύκος έγραψε:
05 Ιουν 2019, 22:13

Η χα πήρε την κατρακύλα μετά την δολοφονία Φύσσα και τις διώξεις.
Αν γινόταν κάτι,θα γινόταν μόνο το 2014 που ακόμα υπήρχε δυνατό ρευμα παρά την πτώση.
Έπιβαλλόταν ο Μιχαλολιάκος να δώσει τα ηνία συον Κασιδιάρη τότε.Ίσως να άλλαζε κάτι.
Τώρα είναι πια αργά.Η χα τελείωσε.Πάτωσε.Και δεν θα σηκώσει κεφάλι για κανέναν λόγο.
Το έγραφα πολύ πριν τις εκλογές εδώ μέσα ότι η χα πάει να πιάσει πάτο,όταν κάποιοι μιλούσαν για άνοδο κτλ.
Κρίμα,τα χρόνια μας.
Ρε συ, είσαι χρόνια στο κουρμπέτι, μπορεί να μην είσαι σε θέση να καταλάβεις από μόνος σου αλλά τουλάχιστον δεν ξέρεις ότι ο Κασίδας είναι προβληματικό άτομο έχει σοβαρά ψυχολογικά προβλήματα που τον κάνουν ιδανικό για τη δουλειά που κάνατε στο δρόμο αλλά εντελώς ακατάλληλο για πολιτικό, πόσω μάλλον πολιτικό αρχηγό? Την εποχή των διώξεων το άτομο τα είχε παίξει τελείως, έκανε βόλτες πάνω κάτω στα κρατητήρια και μόλις βγήκε κλώτσαγε τους δημοσιογράφους μπροστά στις κάμερες. Πως είναι δυνατόν να πιστεύεις ότι αυτό το άτομο είναι ιδανικό για πολιτικός αρχηγός σε κοινοβουλευτικό πλαίσιο?

Άβαταρ μέλους
Λευκός Λύκος
Δημοσιεύσεις: 3497
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:06
Phorum.gr user: Λευκός Λύκος
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη-Μακεδονία

Re: Δίλημμα για χρυσή αυγή

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λευκός Λύκος » 05 Ιουν 2019, 22:27

Nero έγραψε:
05 Ιουν 2019, 22:20
Λευκός Λύκος έγραψε:
05 Ιουν 2019, 22:13

Η χα πήρε την κατρακύλα μετά την δολοφονία Φύσσα και τις διώξεις.
Αν γινόταν κάτι,θα γινόταν μόνο το 2014 που ακόμα υπήρχε δυνατό ρευμα παρά την πτώση.
Έπιβαλλόταν ο Μιχαλολιάκος να δώσει τα ηνία συον Κασιδιάρη τότε.Ίσως να άλλαζε κάτι.
Τώρα είναι πια αργά.Η χα τελείωσε.Πάτωσε.Και δεν θα σηκώσει κεφάλι για κανέναν λόγο.
Το έγραφα πολύ πριν τις εκλογές εδώ μέσα ότι η χα πάει να πιάσει πάτο,όταν κάποιοι μιλούσαν για άνοδο κτλ.
Κρίμα,τα χρόνια μας.
Ρε συ, είσαι χρόνια στο κουρμπέτι, μπορεί να μην είσαι σε θέση να καταλάβεις από μόνος σου αλλά τουλάχιστον δεν ξέρεις ότι ο Κασίδας είναι προβληματικό άτομο έχει σοβαρά ψυχολογικά προβλήματα που τον κάνουν ιδανικό για τη δουλειά που κάνατε στο δρόμο αλλά εντελώς ακατάλληλο για πολιτικό, πόσω μάλλον πολιτικό αρχηγό? Την εποχή των διώξεων το άτομο τα είχε παίξει τελείως, έκανε βόλτες πάνω κάτω στα κρατητήρια και μόλις βγήκε κλώτσαγε τους δημοσιογράφους μπροστά στις κάμερες. Πως είναι δυνατόν να πιστεύεις ότι αυτό το άτομο είναι ιδανικό για πολιτικός αρχηγός σε κοινοβουλευτικό πλαίσιο?
Ο Κασιδιάρης θα μπορούσε λόγω του οτι είναι νέος,να φέρει στην χα και γενικά συον εθνικισμό πολύ νεαρό κόσμο κυρίως.Είναι πολύ πιο συμπαθητικός στον κόσμο από ότι ο Μιχ.
Και σκέψου,ότι εγώ τον Κασιδιάρη δεν τον γουστάρω για πάνω από 10 χρόνια.
Και επιπλέον,θα μπορούσε να ενώσει πολλούς απογοητευμένους που φύγανε όλα αυτά τα χρόνια από την χα.Και θα έκανε την χα δυνατή και στον δρόμο και στην βουλή.
Όμως γενικά αυτός ο ιδεολογικός χώρος πάσχει από έναν ηγέτη που θα μπει μπροστά και θα σε ξεσηκωσει.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών