Γιατί γελάτε κύριοι;

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Άβαταρ μέλους
unholydiver
Δημοσιεύσεις: 365
Εγγραφή: 01 Σεπ 2020, 21:31

Re: Γιατί γελάτε κύριοι;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από unholydiver » 02 Νοέμ 2020, 19:41

Γελάω :003::003::003: και κλαίω ταυτόχρονα :a040::a040::a040::102: . Κορυφαίο νήμα :bravo:
Η αστρολογία είναι περισσότερο έγκυρη από τη διατροφική "επιστήμη" :003:

Άβαταρ μέλους
The Rebel
Δημοσιεύσεις: 29214
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:18
Phorum.gr user: Wild Rebel

Re: Γιατί γελάτε κύριοι;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από The Rebel » 03 Νοέμ 2020, 20:58

11/02/2020
ΕΝ ΜΕΣΩ ΠΑΝΔΗΜΙΑΣ! Η Μαρέβα Μητσοτάκη ...ανοίγει το σπίτι της (και μιλάει για τα γούστα της) στους Financial Times...

Εικόνα
«Εδώ ο κόσμος καίγεται και το μ@υνί χτενίζεται»! Ξεστραβωθείτε βλαχάρες...

Τα αγαπημένα κομμάτια της γκαρνταρόμπας της, τα προϊόντα ομορφιάς στα οποία ορκίζεται, αντικείμενα με συναισθηματική αξία που δεν αποχωρίζεται ποτέ καθώς και έργα τέχνης που συνθέτουν το προσωπικό σύμπαν της μοιράστηκε με το διεθνές αναγνωστικό κοινό η Mαρέβα Γκραμπόφσκι-Μητσοτάκη με αποκλειστική φωτογράφηση και συνέντευξη για τους Financial Times. Η Μαρέβα Μητσοτάκη φωτογραφίζεται πρώτη φορά στο σπίτι της στην περιοχή του Λυκαβηττού...

Εικόνα

Η συνέντευξη και οι εξομολογήσεις της κ. Μητσοτάκη για τις προτιμήσεις και τα γούστα της -αρκετά εκ των οποίων είναι υψηλού κόστους- γίνονται πάντως σε μια στιγμή που η πανδημία του κορονοϊού βρίσκει την ελληνική κοινωνία σε κατάσταση απελπισίας εν όψει και των νέων περιορισμών που έχουν ήδη επιβληθεί!

Η σύζυγος του Έλληνα πρωθυπουργού μέσα από τις απαντήσεις της μιλάει για αρκετά εγχώρια προιόντα, μάρκες αλλά και στοιχεία του πολιτισμού, ενώ δίνει πληροφορίες όπως το ποια είναι η καθηγήτρια Πιλάτες της αλλά και την διεύθυση του colorist που εμπιστεύεται για το χρώμα των μαλλιών της, στου Ψυρρή. Οι φωτογραφίες του Χάρη Φαρσαράκη (τακτικού συνεργάτη του Marie Claire) απαθανατίζουν μεταξύ άλλων το τελευταίο ρούχο που αγόρασε, το τυχερό της κόσμημα και μερικά vintage design έπιπλα όπως μια διάσημη πολυθρόνα Platner...

Εικόνα

“Το χαρακτηριστικό στοιχείο του προσωπικού στυλ μου είναι οι καρφίτσες. Η συλλογή μου ξεκίνησε με εκείνες που μου έδωσε η μητέρα μου, η οποία με τη σειρά της τις απέκτησε από τη γιαγιά και την προγιαγιά μου. Έχω κάποια παλιά σχέδια Cartier και Van Cleef & Arpels και μια σειρά από καρφίτσες σε σχήμα πεταλούδας – παλιές και νέες, μερικές πολύτιμες και κάποιες μπιζού. Τείνω να φοράω δύο σε συνδυασμό, μερικές φορές με ένα ρολόι αντίκα (τα συλλέγω και αυτά). Τις καρφιτσώνω συνήθως στο σακάκι μου, το οποίο φοράω τις περισσότερες φορές πάνω από ένα λευκό πουκάμισο με τζιν ή ένα cargo παντελόνι ή και φορέματα”.

Εικόνα

Εικόνα
H Mαρέβα και ο Κυριάκος Μητσοτάκης με το ζεύγος Trump.

Η περιποίηση ομορφιάς στην οποία ορκίζομαι είναι το AquaGold Gold Fusion Facial, που εισήγαγε ο Κώστας Παπαγεωργίου στην κλινική ευεξίας του Harrods. Χρησιμοποιεί ένα σύστημα microneedling για την παροχή ενός μείγματος αντιοξειδωτικών, βιταμινών και αμινοξέων στο δέρμα. Είναι ο σωτήρας μου για λάμψη στο λεπτό.

Τα αγαπημένα μου είδωλα του στυλ κυμαίνονται από την Jane Birkin, την Lauren Hutton και την Phoebe Philo έως την Iris Apfel – όλες γυναίκες με προσωπικότητα. Ό, τι έχει σχεδιάσει η Phoebe Philo το έχω αγαπήσει. Τα ρούχα της είναι κομψά χωρίς να είναι υπερβολικά. Στη συνέχεια είναι η Iris Apfel. Είναι 99 ετών και δείχνει εκπληκτική. Λατρεύω τους συνδυασμούς χρωμάτων που κάνει και θα ήθελα πολύ να φοράω τα κοσμήματα όπως εκείνη. Το ατρόμητο στυλ της με κάνει να νιώθω καλά.

Εικόνα

“Το τελευταίο κομμάτι που πρόσθεσα στην γκαρνταρόμπα μου ήταν μια ολόσωμη φόρμα από τη γαλλική μάρκα ba & sh και ένα vintage πουκάμισο από ένα στούντιο στο Άργος της Πελοποννήσου. Οι ολόσωμες φόρμες είναι βασικό κομμάτι του καθημερινού μου στυλ – τις φοράω πολύ. Όταν επισκέφτηκα τον Λευκό Οίκο, φόρεσα μια ολόσωμη φόρμα και το ίδιο έκανε και η Melania Trump. Αυτό έκανε την ημέρα μας πιο ευχάριστη. Το πουκάμισο είναι εμπνευσμένο από τη στολή των τσολιάδων, και το αγόρασα γιατί η επόμενη συλλογή Zeus + Dione βασίζεται στην 200ή επέτειο της ελληνικής ανεξαρτησίας, την οποία θα γιορτάσουμε το 2021.

Εικόνα
H Mαρέβα και ο Κυριάκος Μητσοτάκης με τον Emmanuel και την Brigitte Macron.

Το καλύτερο δώρο που χάρισα πρόσφατα είναι ένα ζευγάρι όμορφων, πολύχρωμων κεραμικών ποτηριών – μια συνεργασία μεταξύ της Zeus + Dione και της καλλιτέχνιδας, Maritsa Travlos. Όλη η έμπνευσή της προέρχεται από τη θάλασσα – από αχινούς και ψάρια μέχρι τη σιωπή της κολύμβησης με αναπνευστήρα. Είχε μια έκθεση στο Μουσείο Μπενάκη πριν από τρία χρόνια και της ζητήσαμε να δημιουργήσει κάτι για εμάς. Πρόσφερα λοιπόν μια σειρά από ποτήρια στην Brigitte Macron κι εκείνη έβαλε τα στυλό της σε ένα από αυτά. Κάποιος μου έστειλε μια φωτογραφία στο Instagram που το έχει στολισμένο στο γραφείο της.

Και το καλύτερο δώρο που έχω λάβει είναι ένα καπέλο του μπέιζμπολ από το Πανεπιστήμιο Johns Hopkins στη Βαλτιμόρη. Μου δόθηκε από την μεγαλύτερη κόρη μου, τη Σοφία, όταν πήγα στην αποφοίτησή της εκεί πέρυσι. Μου αρέσουν τα καπέλα, κυρίως τα ψάθινα, αλλά τώρα το φοράω συνέχεια. Είναι πρακτικό και με συναισθηματική αξία.

Διάβασε όλη τη συνέντευξη στους Financial Times εδώ:
https://www.ft.com/content/5d39f205-68f ... f5ae01587d
press-gr.com

The Show Must Go On! Να και ο μαεστρούλης!!!

Εικόνα

Άβαταρ μέλους
The Rebel
Δημοσιεύσεις: 29214
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:18
Phorum.gr user: Wild Rebel

Re: Γιατί γελάτε κύριοι;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από The Rebel » 04 Νοέμ 2020, 19:25

Κ.Μητσοτάκης: Ο πρώτος πρωθυπουργός που αποκαλεί «ψεκασμένο» τον μισό πληθυσμό της χώρας του!

Εικόνα


Εικόνα


Εικόνα


Εικόνα


Εικόνα

Άβαταρ μέλους
The Rebel
Δημοσιεύσεις: 29214
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:18
Phorum.gr user: Wild Rebel

Re: Γιατί γελάτε κύριοι;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από The Rebel » 06 Νοέμ 2020, 21:09

Εικόνα


Εικόνα


Εικόνα
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
The Rebel
Δημοσιεύσεις: 29214
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:18
Phorum.gr user: Wild Rebel

Re: Γιατί γελάτε κύριοι;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από The Rebel » 06 Νοέμ 2020, 21:29

Εικόνα


Εικόνα


Εικόνα


Εικόνα

Άβαταρ μέλους
The Rebel
Δημοσιεύσεις: 29214
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:18
Phorum.gr user: Wild Rebel

Re: Γιατί γελάτε κύριοι;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από The Rebel » 07 Νοέμ 2020, 21:07

Εικόνα
Εικόνα


Εικόνα


Εικόνα


Εικόνα
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
The Rebel
Δημοσιεύσεις: 29214
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:18
Phorum.gr user: Wild Rebel

Re: Γιατί γελάτε κύριοι;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από The Rebel » 08 Νοέμ 2020, 21:05

Εικόνα


Εικόνα


Εικόνα


Εικόνα


Εικόνα

Άβαταρ μέλους
The Rebel
Δημοσιεύσεις: 29214
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:18
Phorum.gr user: Wild Rebel

Re: Γιατί γελάτε κύριοι;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από The Rebel » 09 Νοέμ 2020, 21:43

Εικόνα


Εικόνα

Mία ιατρική πόρνη είναι, ένας λευκός λύκος με αθώο ύφος.
Απλά ένα λαμόγιο ακόμα....


Εικόνα



Άβαταρ μέλους
The Rebel
Δημοσιεύσεις: 29214
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:18
Phorum.gr user: Wild Rebel

Re: Γιατί γελάτε κύριοι;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από The Rebel » 10 Νοέμ 2020, 21:29

09/11/2020
ΟΥΑΟΥ! ΨΕΚΑΣΜΕΝΟΙ ΣΤΗΝ ΝΔ! ΠΟΙΟΣ ΥΠΟΥΡΓΟΣ ΕΡΩΤΟΥΣΕ ΕΠΙΜΟΝΩΣ ΤΑ ΥΠΟΥΡΓΕΙΑ ΠΟΙΟΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΙ ΜΑΣ… ΨΕΚΑΖΟΥΝ;

Εικόνα

«Ψεκασμένους», αποκάλεσε περιφρονητικά ο γιός του διαβόητου «σκύλου των Ες-Ες» και… άριστος του Χάρβαρντ, σχεδόν τους μισούς Έλληνες!

Μόνο που «στο σπίτι του κρεμασμένου δε μιλάνε για σκοινί», όπως λέει η σοφή λαϊκή παροιμία!

Διότι, οι… «ψεκασμένοι» όπως τους χαρακτήρισε, είναι στο κόμμα του!

Και τους έχει κάνει και υπουργούς!

Εικόνα

Όπως π.χ. ο «πολύς» Μάκης Βορίδης, ο οποίος με την ιδιότητα του βουλευτή έκανε σχετική ερώτηση για τους ψεκασμούς, προ δεκαετίας, ζητώντας από τα αρμόδια υπουργεία να του απαντήσουν ποιοί και με τι μας ψεκάζουν!

Ιδού η ερώτηση του… ψεκασμένου:

Εικόνα
https://ethnikismos.net/2020/11/09/%ce% ... %81%ce%b3/


ΜΗΤΣΟΤΑΚΙΣΤΑΝ, ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΣΟΒΙΕΤ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ!

Εικόνα
Εικόνα

Κομμουνιστικά καθεστώτα:

-Αστυνομοκρατία.

-Απαγόρευση ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΣ το βράδυ.

-Απαγόρευση μετακινήσεων από πόλη σε πόλη.

– Ποινικοποίηση της αντίθετης γνώμης.

Φυλάκιση, αφαίρεση άδειας εργασίας (γιατρών πχ) σε όσους αντιστέκονται.

-Λογοκρισία.

-Απαγόρευση διασκέδασης και πολιτιστικών εκδηλώσεων.

-Απαγόρευση συνάθροισης.

-Κρατική προπαγάνδα.

-Φτώχεια.

– Κρατικός έλεγχος

στο σώμα σου.

-Κατάργηση θρησκευτικών εκδηλώσεων.

-Κατάργηση Εθνικών εορτών κι εκδηλώσεων.

-Περιφρόνηση.

– Κατάργηση εκλογών και δημοψηφισμάτων.

– Νοθεία.

πηγή: Λογαριασμός στο Facebook της Ραχήλ Μακρή.


Εικόνα

Άβαταρ μέλους
The Rebel
Δημοσιεύσεις: 29214
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:18
Phorum.gr user: Wild Rebel

Re: Γιατί γελάτε κύριοι;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από The Rebel » 11 Νοέμ 2020, 20:26

Οι Αποτυχημενοι κλοουν του Κουλη Μωυση.

Εικόνα

Ειπε προχθες ο Μωυσης εξαγγελοντας το lockdown να μην κτυπαμε τους επιστημονες αλλα τον ιδιο, ας κατσει σε κοινη θεα χωρις ματ και φρουρα να δει τι ξυλο εχει να φαει ο ανικανος και πως να μην κτυπησεις τους επιστημονες οταν εχουν καταντησει μαριονετες των πολιτικων επιδιωξεων του;

Ποιος λοιμοξιολογος δεν θα ηταν αξιος σεβασμου αν οταν ο Μωυσης ανοιγε τον τουρισμο χωρις αρνητικα τεστ που τωρα τα απαιτει δεν εβγαινε στα καναλια να εκφρασει τις αντιρρησεις του στο εγκληματικο αυτο σχεδιο;

Ποιος επιστημονας δεν θα ηταν αξιος σεβασμου αν δηλωνε οτι τα ΜΜΜ ειναι ακαταλληλα και ο ιος μεταδιδεται οταν γεμιζουν σαν σαρδελλοκουτα; Αν ελεγε οτι χρειαζεται αποσυμφορηση και νεα λεωφωρεια η περισσοτερα δρομολογια; Το ειπε κανεις απο τις μαριονετες του;

ΟΧΙ.

Εικόνα
Το καλό είναι ότι έχουν μνήμη χρυσόψαρου και τους ξεφεύγει και καμιά αλήθεια.

Μονο μερικοι που δεν ειναι στην γνωστη επιτροπη που ονομαζεται: Θα λετε οτι λεω¨ ειχαν το θαρρος να βγουν και να πουν μηνες τωρα οτι οσα γινονται δεν οδηγουν σε σταθεροποιηση των κρουσματων και αντιμετωπιση της πανδημιας.

Γιατι να σεβαστω πολυτεχνιτες και ερημοσπιτες που το μονο που κανουν ειναι να ακολουθουν πολιτικες επιλογες αδιαφορωντας για την υγεια του πληθυσμου, γιατι δεν διαφοροποιουνται απο τοσο επικινδυνες επιλογες αλλα το βουλωνουν ακολουθωντας πιστα οσα θελει να επιβαλλει ο Κουλης;

Διαβαστε τις κατα καιρο δηλωσεις της Λινου, εκει θα βρειτε τι λαθη εχουν γινει, θα δειτε ποσο καιρο λεει οτι τα ΜΜΜ δεν λειτουργουν σωστα,οτι τα μετρα παιρνονται αργα και λανθασμενα, δεν το ξερουν οι κυριοι της επιτροπης αυτο;

Αν αλλα ζητουν και αλλα κανει τελικα ο Κουλης τοτε το σωστοτερο ειναι να σηκωθουν και να φυγουν απο το τσιρκο Μεντρανο που τους εχει βαλει τα συμμετεχουν, αλλοιως γελοιοποιουνται καθε μερα και περισσοτερο.

Λενε τωρα οτι οταν φτασουμε στα 500 κρουσματα θα επανελθει η κατασταση, αν θυμαστε ομως ελεγαν οι ιδιοι οτι στα 400 θα αρχισουν να ανησυχουν, ποσο γελοιοι εχουν γινει, νομιζουν οτι απευθυνονται σε βοδια;

Εικόνα

Ο κοσμος βαρεθηκε και κουραστηκε απο την προσπαθεια τους να κρατησουν αλωβητο τον ενοικο του Μαξιμου, ας σκεφτουν την υποληψη τους, ο ενοικος δεν θα ειναι εκει για παντα.

Προς το παρον αγαπητε λαε φατε καραντινα με αποζημιωσεις πεινας και πειτε ευχαριστω στον ανικανο που κυβερναει αυτον τον τοπο γιατι δεν εχετε και καλυτερη επιλογη.

Μαγιορκινηδες και Τσιοδρες γινατε αυτο που δεν θα ηθελε να γινει κανεις.
Μαριονετες του ανικανου Μωυση.
ΗarryTsopanos


Εικόνα


10 Νοεμβρίου 2020
Τσιόρδα - Χαρδαλιά... είστε θεοί! «Ήμουν στο χωράφι και μ' έβγαλαν ότι κάνω... τεστ»!

Εικόνα

ΠΟΣΟ ΠΙΟ ΚΑΤΩ
ΝΑ ΠΑΕΙ Η ΑΥΤΟΓΕΛΟΙΟΠΟΙΗΣΗ ΤΟΥ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ ΣΑΣ
ΚΥΡΙΕ ΑΡΚΟΥΜΑΝΕΑ ΜΟΥ;;;
ΠΟΣΟ ΠΙΟ ΚΑΤΩ ΠΙΑ;;;
Γιούλη Παπαδοπούλου

Εικόνα
http://www.press-gr.com/2020/11/blog-post_383.html

Άβαταρ μέλους
The Rebel
Δημοσιεύσεις: 29214
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:18
Phorum.gr user: Wild Rebel

Re: Γιατί γελάτε κύριοι;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από The Rebel » 13 Νοέμ 2020, 20:51

11|11|2020
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΤΟ ΞΕΣΤΟΜΙΣΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟ!

Εικόνα

Σε μία απίστευτη δήλωση προχώρησε ο Κυριάκος Μητσοτάκης σε συνέντευξή του στον δημοσιογράφο John Defterios, η οποία προβλήθηκε στο 5ο EU - Arab World Summit, ο οποίος υποστήριξε πως κατά τη διάρκεια της πανδημίας και των lockdown, τα οποία έχουν ρίξει εκατομμύρια Έλληνες στην φτώχεια, «αυξάνονται οι αποταμιεύσεις στην Ελλάδα» τις οποίες οι Έλληνες θα ξοδέψουν μετά το lockdown!
https://www.pronews.gr/elliniki-politik ... e-lockdown


11|11|2020
ΑΙΓΙΟ. ΑΥΤΟΚΤΟΝΙΑ ΑΠΟ ΓΕΦΥΡΑ ΤΟΥ 75ΧΡΟΝΟΥ “ΠΑΤΕΡΑ ΜΑΣ” ΠΟΥ ΛΙΜΟΚΤΟΝΟΥΣΕ. Η ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ ΜΗΤΣΟΤΑΚΗ ΤΟΥ ΛΥΓΙΣΕ ΤΑ ΠΟΔΙΑ.

Εικόνα

https://rumble.com/vb1blk--makeleio.gr.html
Τέλος στη ζωή του έδωσε, πέφτοντας από γέφυρα της Ολυμπίας οδού, στο Αίγιο, ένας ηλικιωμένος. Αιτία της πράξης του φαίνεται να ήταν τα οικονομικά προβλήματα, σύμφωνα με πληροφορίες του thebest.gr. Στο σημείο επικράτησε μεγάλη αναστάτωση και κινητοποιήθηκαν αστυνομία και ΕΚΑΒ ενώ ειδοποιήθηκε και η πυροσβεστική ωστόσο όπως αναφέρει, ο άνδρας προχώρησε στην πτώση πριν την άφιξή της.
https://www.makeleio.gr/%ce%b5%ce%be%cf ... %9d%ce%9f/


Εικόνα


Εικόνα

Άβαταρ μέλους
The Rebel
Δημοσιεύσεις: 29214
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:18
Phorum.gr user: Wild Rebel

Re: Γιατί γελάτε κύριοι;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από The Rebel » 15 Νοέμ 2020, 21:52

Παρισι 1968

Εικόνα


Εικόνα


Εικόνα
Και πως κάνετε έτσι ρε παιδιά.
Εικόνα


Εικόνα

Άβαταρ μέλους
The Rebel
Δημοσιεύσεις: 29214
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:18
Phorum.gr user: Wild Rebel

Re: Γιατί γελάτε κύριοι;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από The Rebel » 16 Νοέμ 2020, 20:54

Πινοσετικός... SOSCIAΛΗΣΤΗΣ!

Εικόνα
Εικόνα


Εικόνα
Εικόνα


ΕΚΤΑΚΤΟ! Επικοινωνία αστυνόμου Μιχάλη με Ντόρα Κούβελα-Μητσοτάκη-Μπακογιάννη...

Εικόνα

Άβαταρ μέλους
Gordian Knot
Δημοσιεύσεις: 3977
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 16:00
Phorum.gr user: Gordian Knot

Re: Γιατί γελάτε κύριοι;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gordian Knot » 16 Νοέμ 2020, 22:06

Που και που, αρκετά σπάνια, έχουν και οι ΦΑΣΙΣΤεροί κάποιες εκλάμψεις χιούμορ.
(Ο κανόνας είναι Ζαραλίκος και «Αρακάς», δηλ. βουρ για δικαστήριο της Χάγης με την κατηγορία καταπάτησης ανθρωπίνων δικαιωμάτων).

Γέλασε πολύ με το τελευταίο (τανκ στην Πανεπιστημίου).
© Αντιτουρκική μούργα, γνωστός και ως «Βλαχάραπας της θαλάσσης» - Ανάθεμά με κι αν καταλαβαίνω τι πάει να πεί αυτό...
Σας μερσώ μαντάμ, ορέν ντουβάρ :lol:

Άβαταρ μέλους
The Rebel
Δημοσιεύσεις: 29214
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:18
Phorum.gr user: Wild Rebel

Re: Γιατί γελάτε κύριοι;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από The Rebel » 20 Νοέμ 2020, 21:25

Δημόσιο έρανο ΤΩΡΑ! Το κορίτσι πιέζεται από μπρος κι από πίσω...

Εικόνα
ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΣΕ ΤΗ ΚΑΤΑΝΤΙΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΚΑΙ ΣΚΕΨΗΣ ΕΧΕΙ ΠΕΡΙΕΛΘΕΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ, ΝΑ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΕΠΩΝΥΜΟΙ ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΝΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΧΩΡΙΣ ΝΤΡΟΠΗ ΚΑΙ ΣΥΝΑΙΣΘΗΣΗ, ΕΧΟΥΜΕ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΞΥΝΟΥΜΕ ΤΟΝ ΠΑΤΟ.


Εικόνα


Εικόνα
Εικόνα


Εικόνα

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών