τον ξυλοκόπησαν επειδή φωτογράφισε το παρεμπόριο έξω από την ΑΣΟΕΕ

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Άβαταρ μέλους
southern
Δημοσιεύσεις: 14018
Εγγραφή: 19 Απρ 2018, 15:23
Phorum.gr user: southern

Re: τον ξυλοκόπησαν επειδή φωτογράφισε το παρεμπόριο έξω από την ΑΣΟΕΕ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από southern » 17 Ιουν 2019, 14:28

blackpaint έγραψε:
17 Ιουν 2019, 14:21
εγω θα πονταρα τα δολαρια μου στον Χρυσοχοιδη παντως.
Ο πιο συμπαθής υπουργός του Σημίτη και με σχετικά δεξιόστροφες απόψεις για το μεταναστευτικό φαινόμενο. Μπράβο του που τελείωσε τη 17 Νοέμβρη. Δεν με πειράζει καθόλου.
Δελτίο τύπου της Δράσης υπερ της στεγης ψευτομακεδονικου πολιτισμου το 2012, αναδημοσιευμενο στην επισημη σελίδα του Ουρανιου Τοξου http://www.florina.org/news/2012/october06_g.asp
Γενικός Γραμματέας υπουργείου προέρχεται από κόμμα που υποστηρίζει την ψευδομειονότητα στη Μακεδονία

Άβαταρ μέλους
ΓΕΣΑΡ
Δημοσιεύσεις: 1175
Εγγραφή: 09 Φεβ 2019, 11:30

Re: τον ξυλοκόπησαν επειδή φωτογράφισε το παρεμπόριο έξω από την ΑΣΟΕΕ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΕΣΑΡ » 17 Ιουν 2019, 14:29

Το κράτος μπορεί να είχε αποτύχει παταγωδώς αλλά το εξάρχεια τα 90s τα είχε αλώσει η ΧΑ

Άβαταρ μέλους
Beria
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 25172
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:37

Re: τον ξυλοκόπησαν επειδή φωτογράφισε το παρεμπόριο έξω από την ΑΣΟΕΕ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Beria » 17 Ιουν 2019, 14:30

run έγραψε:
17 Ιουν 2019, 14:27
Beria έγραψε:
17 Ιουν 2019, 14:21
Η μόνη κυβέρνηση που τα έβαλε με τα Εξάρχεια (και απέτυχε) ήταν η Εθνικοσοσιαλιστική Κυβέρνηση του ΠΑΣΟΚ, το 1985
Άνοιξε πραγματικό πόλεμο, πολιόρκησε τα Εξάρχεια επί μήνες, συνέλαβε εκατοντάδες χωρίς εντάλματα, αλλά έφαγε τα μούτρα της

Ετσι, για ένα reality check
στημενη δουλεια από την ωρα που μεσα στο ΠΑΣΟΚ ηταν τροτσκιστες μαοικοι κκεσ ρηγας κι λοιπες της μπγοοδου
Στο πασοκ ήταν χουντικοί, κανταφικοί, ΕΔΑίτες, Κεντρώοι, Ανδρεϊκοί και όλος ο καλός ο κόσμος
gassim έγραψε:
07 Σεπ 2021, 14:12
Ωρες είναι τώρα να οικειοποιηθεί η αριστερά και την Γαλλική επανάσταση.

run
Δημοσιεύσεις: 9314
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 14:02
Phorum.gr user: ran
Τοποθεσία: sterea ellada

Re: τον ξυλοκόπησαν επειδή φωτογράφισε το παρεμπόριο έξω από την ΑΣΟΕΕ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από run » 17 Ιουν 2019, 14:33

και τέτοιοι με το σιμιτισταν βεβαια κυριαρχισαν οι μαοικοι ρηγαδες β πανελλαδικη κτλ
αθάνατος καραίσκος" ρωτηκσα τον μπουτζον μου πασά και μουπε να μη σε προσκυνησω"

Άβαταρ μέλους
Beria
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 25172
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:37

Re: τον ξυλοκόπησαν επειδή φωτογράφισε το παρεμπόριο έξω από την ΑΣΟΕΕ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Beria » 17 Ιουν 2019, 14:33

run έγραψε:
17 Ιουν 2019, 14:33
και τέτοιοι με το σιμιτισταν βεβαια κυριαρχισαν οι μαοικοι ρηγαδες β πανελλαδικη κτλ
Για το 1985 μιλάμε ρε συ
συγκεντρώσου λίγο
gassim έγραψε:
07 Σεπ 2021, 14:12
Ωρες είναι τώρα να οικειοποιηθεί η αριστερά και την Γαλλική επανάσταση.

Άβαταρ μέλους
nick
Δημοσιεύσεις: 5109
Εγγραφή: 25 Μάιος 2018, 22:21

Re: τον ξυλοκόπησαν επειδή φωτογράφισε το παρεμπόριο έξω από την ΑΣΟΕΕ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nick » 17 Ιουν 2019, 14:38

southern έγραψε:
17 Ιουν 2019, 14:28
blackpaint έγραψε:
17 Ιουν 2019, 14:21
εγω θα πονταρα τα δολαρια μου στον Χρυσοχοιδη παντως.
Ο πιο συμπαθής υπουργός του Σημίτη και με σχετικά δεξιόστροφες απόψεις για το μεταναστευτικό φαινόμενο. Μπράβο του που τελείωσε τη 17 Νοέμβρη. Δεν με πειράζει καθόλου.
Εβαζε την αστυνομία να μπαινει στα λεωφορεία του οασα να κοβει φάτσες ψάχνοντας για ξενους. Κανει για υπουργος των ες ες.

Ορέστης 35

Re: τον ξυλοκόπησαν επειδή φωτογράφισε το παρεμπόριο έξω από την ΑΣΟΕΕ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 17 Ιουν 2019, 18:22

Uppercut έγραψε:
17 Ιουν 2019, 13:15
Ορέστης 35 έγραψε:
17 Ιουν 2019, 00:19
Uppercut έγραψε:
16 Ιουν 2019, 23:35


Από πού περασες και σου επιτέθηκαν ευυπόληπτοι;
Στη γειτονια μου ειχα διαφορους τραμπουκισμους.
Για πες μου για τους ευυπόληπτους που σου έχουν κάνει το ίδιο που συζητάμε εδώ. Υπάρχουν γκέτο ευυπόληπτων κάπου κι επιτίθενται σε κόσμο; Έχεις καμία σχέση με το νήμα ή όπως σ' όλα τα πολιτικά και κοινωνικά που μπαίνεις, απλά εκφράζεις έναν προσωπικό πόνο, άσχετο με οτιδήποτε;
Δε χρειαζεται να δωσω ολες τις λεπτομερειες. Αυτο που εγραψα ειναι βαθυτατα πολιτικο, ειναι κατα τη γνωμη μου η βαση των πολιτικων διαχωρισμων σημερα. Υπαρχουν οι ανθρωποι που υποστηρθζουν οτι πρεπει να μπορεις να κινεισαι ελευθερα ως πολιτης της χωρας και υπαρχουν αυτοι που δεχονται εξαιρεσεις σε αυτον τον κανονα.

Uppercut

Re: τον ξυλοκόπησαν επειδή φωτογράφισε το παρεμπόριο έξω από την ΑΣΟΕΕ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Uppercut » 17 Ιουν 2019, 21:08

Ορέστης 35 έγραψε:
17 Ιουν 2019, 18:22
Uppercut έγραψε:
17 Ιουν 2019, 13:15
Ορέστης 35 έγραψε:
17 Ιουν 2019, 00:19


Στη γειτονια μου ειχα διαφορους τραμπουκισμους.
Για πες μου για τους ευυπόληπτους που σου έχουν κάνει το ίδιο που συζητάμε εδώ. Υπάρχουν γκέτο ευυπόληπτων κάπου κι επιτίθενται σε κόσμο; Έχεις καμία σχέση με το νήμα ή όπως σ' όλα τα πολιτικά και κοινωνικά που μπαίνεις, απλά εκφράζεις έναν προσωπικό πόνο, άσχετο με οτιδήποτε;
Δε χρειαζεται να δωσω ολες τις λεπτομερειες. Αυτο που εγραψα ειναι βαθυτατα πολιτικο, ειναι κατα τη γνωμη μου η βαση των πολιτικων διαχωρισμων σημερα. Υπαρχουν οι ανθρωποι που υποστηρθζουν οτι πρεπει να μπορεις να κινεισαι ελευθερα ως πολιτης της χωρας και υπαρχουν αυτοι που δεχονται εξαιρεσεις σε αυτον τον κανονα.
Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν. Είπες ότι ευυπόληπτοι σου έκαναν το ίδιο. Θα μας πεις που υπάρχουν ευυπόληπτοι με γκέτο που βαράνε κόσμο;
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Uppercut την 17 Ιουν 2019, 21:31, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
Dante Alighieri
Δημοσιεύσεις: 848
Εγγραφή: 24 Απρ 2019, 00:13

Re: τον ξυλοκόπησαν επειδή φωτογράφισε το παρεμπόριο έξω από την ΑΣΟΕΕ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Dante Alighieri » 17 Ιουν 2019, 21:25

Uppercut έγραψε:
17 Ιουν 2019, 21:08
Ορέστης 35 έγραψε:
17 Ιουν 2019, 18:22
Uppercut έγραψε:
17 Ιουν 2019, 13:15


Για πες μου για τους ευυπόληπτους που σου έχουν κάνει το ίδιο που συζητάμε εδώ. Υπάρχουν γκέτο ευυπόληπτων κάπου κι επιτίθενται σε κόσμο; Έχεις καμία σχέση με το νήμα ή όπως σ' όλα τα πολιτικά και κοινωνικά που μπαίνεις, απλά εκφράζεις έναν προσωπικό πόνο, άσχετο με οτιδήποτε;
Δε χρειαζεται να δωσω ολες τις λεπτομερειες. Αυτο που εγραψα ειναι βαθυτατα πολιτικο, ειναι κατα τη γνωμη μου η βαση των πολιτικων διαχωρισμων σημερα. Υπαρχουν οι ανθρωποι που υποστηρθζουν οτι πρεπει να μπορεις να κινεισαι ελευθερα ως πολιτης της χωρας και υπαρχουν αυτοι που δεχονται εξαιρεσεις σε αυτον τον κανονα.
Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν. Είπες ότι ευυπόληπτοι σου έκαναν το ίδιο. Θα μας πεις που υπάρχουν ευυπόληπτοι με γκέτο που αράνε κόσμό;
Πες μας πρωτα εσυ που ειναι το πρεζεμποριο που φωτογραφηθηκε οπως λεει ο τιτλος
Hec est vipera versa in viscera genitricis

Uppercut

Re: τον ξυλοκόπησαν επειδή φωτογράφισε το παρεμπόριο έξω από την ΑΣΟΕΕ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Uppercut » 17 Ιουν 2019, 21:32

Dante Alighieri έγραψε:
17 Ιουν 2019, 21:25
Uppercut έγραψε:
17 Ιουν 2019, 21:08
Ορέστης 35 έγραψε:
17 Ιουν 2019, 18:22

Δε χρειαζεται να δωσω ολες τις λεπτομερειες. Αυτο που εγραψα ειναι βαθυτατα πολιτικο, ειναι κατα τη γνωμη μου η βαση των πολιτικων διαχωρισμων σημερα. Υπαρχουν οι ανθρωποι που υποστηρθζουν οτι πρεπει να μπορεις να κινεισαι ελευθερα ως πολιτης της χωρας και υπαρχουν αυτοι που δεχονται εξαιρεσεις σε αυτον τον κανονα.
Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν. Είπες ότι ευυπόληπτοι σου έκαναν το ίδιο. Θα μας πεις που υπάρχουν ευυπόληπτοι με γκέτο που αράνε κόσμό;
Πες μας πρωτα εσυ που ειναι το πρεζεμποριο που φωτογραφηθηκε οπως λεει ο τιτλος
Δεν λέει κάτι τέτοιο ο τίτλος, πετάγεσαι και λες αρλούμπες.

Ορέστης 35

Re: τον ξυλοκόπησαν επειδή φωτογράφισε το παρεμπόριο έξω από την ΑΣΟΕΕ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 18 Ιουν 2019, 02:09

Uppercut έγραψε:
17 Ιουν 2019, 21:08
Ορέστης 35 έγραψε:
17 Ιουν 2019, 18:22
Uppercut έγραψε:
17 Ιουν 2019, 13:15


Για πες μου για τους ευυπόληπτους που σου έχουν κάνει το ίδιο που συζητάμε εδώ. Υπάρχουν γκέτο ευυπόληπτων κάπου κι επιτίθενται σε κόσμο; Έχεις καμία σχέση με το νήμα ή όπως σ' όλα τα πολιτικά και κοινωνικά που μπαίνεις, απλά εκφράζεις έναν προσωπικό πόνο, άσχετο με οτιδήποτε;
Δε χρειαζεται να δωσω ολες τις λεπτομερειες. Αυτο που εγραψα ειναι βαθυτατα πολιτικο, ειναι κατα τη γνωμη μου η βαση των πολιτικων διαχωρισμων σημερα. Υπαρχουν οι ανθρωποι που υποστηρθζουν οτι πρεπει να μπορεις να κινεισαι ελευθερα ως πολιτης της χωρας και υπαρχουν αυτοι που δεχονται εξαιρεσεις σε αυτον τον κανονα.
Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν. Είπες ότι ευυπόληπτοι σου έκαναν το ίδιο. Θα μας πεις που υπάρχουν ευυπόληπτοι με γκέτο που βαράνε κόσμο;
Μη γινεσαι αυθαδης.

talaipwros
Δημοσιεύσεις: 25232
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 18:54

Re: τον ξυλοκόπησαν επειδή φωτογράφισε το παρεμπόριο έξω από την ΑΣΟΕΕ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από talaipwros » 27 Ιουν 2019, 12:54

https://www.lbc.co.uk/news/crime-caught ... -101-year/


Βρετανικη αστυνομια δημοσιευει μεσω ραδιοφωνικου σταθμού το υλικο απο την κρυφη καμερα με το οποιο καταφερε να στοιχειοθετησει τις κατηγοριες που οδηγησαν στην φυλάκιση.
Μαξξ;

Άβαταρ μέλους
blackpaint
Δημοσιεύσεις: 9596
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 00:37

Re: τον ξυλοκόπησαν επειδή φωτογράφισε το παρεμπόριο έξω από την ΑΣΟΕΕ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από blackpaint » 27 Ιουν 2019, 13:00

talaipwros έγραψε:
27 Ιουν 2019, 12:54
https://www.lbc.co.uk/news/crime-caught ... -101-year/


Βρετανικη αστυνομια δημοσιευει μεσω ραδιοφωνικου σταθμού το υλικο απο την κρυφη καμερα με το οποιο καταφερε να στοιχειοθετησει τις κατηγοριες που οδηγησαν στην φυλάκιση.
Μαξξ;
πουτσα και βουρτσα.
ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ.

talaipwros
Δημοσιεύσεις: 25232
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 18:54

Re: τον ξυλοκόπησαν επειδή φωτογράφισε το παρεμπόριο έξω από την ΑΣΟΕΕ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από talaipwros » 27 Ιουν 2019, 13:10

blackpaint έγραψε:
27 Ιουν 2019, 13:00
talaipwros έγραψε:
27 Ιουν 2019, 12:54
https://www.lbc.co.uk/news/crime-caught ... -101-year/


Βρετανικη αστυνομια δημοσιευει μεσω ραδιοφωνικου σταθμού το υλικο απο την κρυφη καμερα με το οποιο καταφερε να στοιχειοθετησει τις κατηγοριες που οδηγησαν στην φυλάκιση.
Μαξξ;
πουτσα και βουρτσα.
ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ.
Στιν μαξξ;

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών