Χρυσοχοΐδης: Αποκόμισα θετική εντύπωση για τη διαχείριση του προσφυγικού στη Μυτιλήνη

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Άβαταρ μέλους
Pedro
Δημοσιεύσεις: 3599
Εγγραφή: 14 Ιουν 2018, 00:17
Phorum.gr user: Pedro
Τοποθεσία: Dachau

Re: Χρυσοχοΐδης: Αποκόμισα θετική εντύπωση για τη διαχείριση του προσφυγικού στη Μυτιλήνη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Pedro » 14 Ιούλ 2019, 22:17

Αγις έγραψε:
14 Ιούλ 2019, 22:15
Pedro έγραψε:
14 Ιούλ 2019, 22:13
Αγις έγραψε:
14 Ιούλ 2019, 22:04
δλδ δεν ηταν σωστη η διαχειριση κ ο συριζα τους φεροταν σαν ζωα ; :smt017
Το αντιθετο.
Τοτε γιατι χτυπιουνται που ο χρυσοτετοιος αναγνωρισε τη θετικη διαχειριση συριζα ;
Αβυσσος η ψυχη των χομο σαπι (ο) ενς ή νεαντερταλ. Δεν ξερω που να τους (μας) καταταξω. :p2:
Golden Age έγραψε:
28 Νοέμ 2019, 16:42
NKVD_SMERSH έγραψε:
28 Νοέμ 2019, 16:41


Εξωκοινοβουλευτικέ ακροδεξιέ στηρίζεις Μάρτυρες του Ιαχωβά;
Εγώ απλά αγωνίζομαι για τη δημοκρατία.

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48604
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Χρυσοχοΐδης: Αποκόμισα θετική εντύπωση για τη διαχείριση του προσφυγικού στη Μυτιλήνη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 14 Ιούλ 2019, 22:22

Αγις έγραψε:
14 Ιούλ 2019, 22:15
Pedro έγραψε:
14 Ιούλ 2019, 22:13
Αγις έγραψε:
14 Ιούλ 2019, 22:04
δλδ δεν ηταν σωστη η διαχειριση κ ο συριζα τους φεροταν σαν ζωα ; :smt017
Το αντιθετο.
Τοτε γιατι χτυπιουνται που ο χρυσοτετοιος αναγνωρισε τη θετικη διαχειριση συριζα ;
Δεν αναγνώρισε θετική διαχείριση Σύριζα. Σύμφωνα με κάποιους είναι ΗΔΗ το λαθρομεταναστευτικό σε καλύτερη κατάσταση απ' ό,τι ήταν επί Σύριζα!
Εδώ δες διαμάντι:
Pam έγραψε:
14 Ιούλ 2019, 11:00
Kauldron έγραψε:
13 Ιούλ 2019, 23:23
Pam έγραψε:
13 Ιούλ 2019, 23:05

Εμείς μικρέ είμαστε κόμμα εξουσίας και η σημερινή κυβέρνηση κάνει αυτά τα οποία είχε δεσμευτεί προεκλογικά να κάνει. Ξυδακι
Υ.Γ:το απολάμβανω πολύ να σας βλέπω να διαλυεστε σαν κόμμα. Με το καλό πίσω στο αρχικό σας 0,2%.
"Μικρέ"? "Εμείς"? Νομίζεις οτι είσαι κάτι άλλο για τον Μητσοτάκη πέρα από ένα πρόβατο (μη πώ και γίδι) που πρέπει να μπεί στο μαντρί και να μείνει εκεί? Οι απόψεις σου βρωμοκοπάνε ποδοσφαιρίλα, του στύλ "η ομάδα μου να παίρνει τα πρωταθλήματα κι άς ξεφτιλίζεται το ποδόσφαιρο"=> "το κόμμα μου να κερδάει κι ας μείνει η Ελλάδα μισή". Σύντομα αυτό που θα είμαστε (δυστυχώς όλοι μας) θα είναι ένα ισλαμικό χαλιφάτο, έτσι που πάμε, "Πάμ". Ακούς εκεί "Πάμ".
Όσο για το τί κάνει η σημερινή κυβέρνηση:
https://www.protothema.gr/politics/arti ... -mutilini/
Χρυσοχοΐδης: Αποκόμισα θετική εντύπωση για τη διαχείριση του προσφυγικού στη Μυτιλήνη
Κατάλαβες μικρό μου προβατάκι?
Η ΝΔ καταργεί την απόδοση ΑΜΚΑ σε πρόσφυγες,η ΝΔ καταργει το άσυλο και χτυπά την ανομία,η ΝΔ ήδη ετοιμάζει σαρωτικά μέτρα για την δημόσια ασφάλεια και η ΝΔ ήδη άριχσε να τηρεί όσα υποσχέθηκε προεκλογικά.Το μεταναστευτικό είναι σε καλύτερη θέση ήδη από ότι ήταν επί ΣΥΡΙΖΑ και όσο περνά ο καιρός θα γίνεται καλύτερο(παρεπιπτόντως δεν έχεις καμία ιδέα τι γίνεται στο μεταναστευτικό αφού μεταξύ των διάφοροων οικονομικών μεταναστών και των παράνομων μεταναστών πέρα από τους μουσουλμάνους υπάρχουν πολλοί χριστιανοί μετανάστες από την Υποσαχάρια Αφρική η οποία υποσαχάρια Αφρική έχει κατά 2/3 χριστιανική πλειοψηφία https://www.pewforum.org/2011/12/19/glo ... nity-exec/ ).Σήμερα πλέον μπαίνει όριο στις μετανάστευση και δεν είναι η Ελλάδα ξέφραγο αμπέλι.Ξυδάκι.
:smt005::smt005::smt005::smt005::smt005:
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

User_601

Re: Χρυσοχοΐδης: Αποκόμισα θετική εντύπωση για τη διαχείριση του προσφυγικού στη Μυτιλήνη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από User_601 » 14 Ιούλ 2019, 22:26

Τοση γελιοτητα απο την ΝΔ δεν την περιμενα,παρολο που ξερω τι κρετινοι ειναι.ΑΛΛΑ ΤΟΣΗ; :102:
ΞΕΦΤΥΛΕΣ ΠΟΛΙΤΙΚΑΝΤΖΑΡΟΙ το κερατο μου.Ξεφτυλες ολοι τους.Αλλα πιο πολλοι μαλλον οι νδουλες.

Άβαταρ μέλους
oldjedi
Δημοσιεύσεις: 1929
Εγγραφή: 20 Αύγ 2018, 23:20
Phorum.gr user: oldjedi

Re: Χρυσοχοΐδης: Αποκόμισα θετική εντύπωση για τη διαχείριση του προσφυγικού στη Μυτιλήνη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από oldjedi » 14 Ιούλ 2019, 22:47

Pedro έγραψε:
14 Ιούλ 2019, 19:44
oldjedi έγραψε:
14 Ιούλ 2019, 11:54
Pedro έγραψε:
14 Ιούλ 2019, 00:35


Μια ερωτηση θα θεσω.

Δεν ντρεπεσαι; :p2:
Οχι δεν ντρεπομαι ... Αυτο εκαναν και οι Τουρκοι , με τους γενιτσαρους ... Αυτο πρεπει να κανουμε και εμεις που ο πληθυσμος μας μειωνεται ...

Τι να σου πω. Αν θεωρεις πως επραξαν καλα ,οποτε και εμεις πρεπει να παραδειγματιστουμε,δεν εχω λογια,με αφηνει απλα αφωνο.

Εχεις σκεφτει ποτε οτι υπαρχουν και αλλοι τροποι αντιμετωπισης για το προβλημα αυτο;
:)

Εκ του αποτελεσματος που ειχαν οι γενιτσαροι , αποδεικνυεται οτι οι Τουρκοι εκανα αυτο που συνεφερε στην αυτοκρατορια τους ... Με ενδιαφερει το πρακτικο μερος ...
Μιλαμε παντα για τα ασυνοδευτα παιδια και οχι γενικα για τους ΛΑΘΡΟεισβολεις ... το σημειωνω , για να το ξεκαθαρισω ...

:wave:
Εξεστι , αριστεροις , ασχημονειν

Άβαταρ μέλους
Pedro
Δημοσιεύσεις: 3599
Εγγραφή: 14 Ιουν 2018, 00:17
Phorum.gr user: Pedro
Τοποθεσία: Dachau

Re: Χρυσοχοΐδης: Αποκόμισα θετική εντύπωση για τη διαχείριση του προσφυγικού στη Μυτιλήνη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Pedro » 14 Ιούλ 2019, 22:57

oldjedi έγραψε:
14 Ιούλ 2019, 22:47
Pedro έγραψε:
14 Ιούλ 2019, 19:44
oldjedi έγραψε:
14 Ιούλ 2019, 11:54


Οχι δεν ντρεπομαι ... Αυτο εκαναν και οι Τουρκοι , με τους γενιτσαρους ... Αυτο πρεπει να κανουμε και εμεις που ο πληθυσμος μας μειωνεται ...

Τι να σου πω. Αν θεωρεις πως επραξαν καλα ,οποτε και εμεις πρεπει να παραδειγματιστουμε,δεν εχω λογια,με αφηνει απλα αφωνο.

Εχεις σκεφτει ποτε οτι υπαρχουν και αλλοι τροποι αντιμετωπισης για το προβλημα αυτο;
:)

Εκ του αποτελεσματος που ειχαν οι γενιτσαροι , αποδεικνυεται οτι οι Τουρκοι εκανα αυτο που συνεφερε στην αυτοκρατορια τους ... Με ενδιαφερει το πρακτικο μερος ...
Μιλαμε παντα για τα ασυνοδευτα παιδια και οχι γενικα για τους ΛΑΘΡΟεισβολεις ... το σημειωνω , για να το ξεκαθαρισω ...

:wave:
:smt126

Πρακτικα που λες,γαμουσαν και εδερναν κυριολεκτικα,ηταν ακομη ενας λογος για την επιτυχια. Δεν καταλαβαινεις ακομα ετσι;

Πραγματικα ρε γερο,ουτε σταλα ντροπη δεν αισθανεσαι; Μλκ με ανατριχιαζεις.. τι μυαλα τελικα κυκλοφορουν....;


Υγ. Εσυ τωρα δηλωνεις και χριστιανος; :scross:
Golden Age έγραψε:
28 Νοέμ 2019, 16:42
NKVD_SMERSH έγραψε:
28 Νοέμ 2019, 16:41


Εξωκοινοβουλευτικέ ακροδεξιέ στηρίζεις Μάρτυρες του Ιαχωβά;
Εγώ απλά αγωνίζομαι για τη δημοκρατία.

Άβαταρ μέλους
oldjedi
Δημοσιεύσεις: 1929
Εγγραφή: 20 Αύγ 2018, 23:20
Phorum.gr user: oldjedi

Re: Χρυσοχοΐδης: Αποκόμισα θετική εντύπωση για τη διαχείριση του προσφυγικού στη Μυτιλήνη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από oldjedi » 14 Ιούλ 2019, 23:06

Pedro έγραψε:
14 Ιούλ 2019, 22:57
oldjedi έγραψε:
14 Ιούλ 2019, 22:47
Pedro έγραψε:
14 Ιούλ 2019, 19:44



Τι να σου πω. Αν θεωρεις πως επραξαν καλα ,οποτε και εμεις πρεπει να παραδειγματιστουμε,δεν εχω λογια,με αφηνει απλα αφωνο.

Εχεις σκεφτει ποτε οτι υπαρχουν και αλλοι τροποι αντιμετωπισης για το προβλημα αυτο;
Εκ του αποτελεσματος που ειχαν οι γενιτσαροι , αποδεικνυεται οτι οι Τουρκοι εκανα αυτο που συνεφερε στην αυτοκρατορια τους ... Με ενδιαφερει το πρακτικο μερος ...
Μιλαμε παντα για τα ασυνοδευτα παιδια και οχι γενικα για τους ΛΑΘΡΟεισβολεις ... το σημειωνω , για να το ξεκαθαρισω ...
:smt126

Πρακτικα που λες,γαμουσαν και εδερναν κυριολεκτικα,ηταν ακομη ενας λογος για την επιτυχια. Δεν καταλαβαινεις ακομα ετσι;

Πραγματικα ρε γερο,ουτε σταλα ντροπη δεν αισθανεσαι; Μλκ με ανατριχιαζεις.. τι μυαλα τελικα κυκλοφορουν....;


Υγ. Εσυ τωρα δηλωνεις και χριστιανος; :scross:
:)

Η εποχη που ζουσαν και δρουσαν , αυτο απαιτουσε και αυτο εκαναν με επιτυχια ...
Οχι δεν αισθανομαι καμμια ντροπη ... αντιθετα θεωρω πως προσφερω πρακτικες λυσειςσε ενα απο τα σημερινα προβληματα ...

Τιποτα δεν δηλωνω . Το τι ειμαι το ξερω μονο εγω... Το ΑΝ ειμαι χριστιανος , η οχι , ειναι προσωπικο δεδομενο και δεν τιθεται σε συζητηση ...

:wave:
Εξεστι , αριστεροις , ασχημονειν

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών