Θα κάνω μια σούπερ ανάλυση τώρα και θέλω να διαβάσετε ΟΛΟΙ πάρα πολύ προσεκτικά

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Άβαταρ μέλους
ΜπλεΜπουμπυς
Δημοσιεύσεις: 20369
Εγγραφή: 17 Μάιος 2018, 07:28
Τοποθεσία: Πανταχου παρων

Θα κάνω μια σούπερ ανάλυση τώρα και θέλω να διαβάσετε ΟΛΟΙ πάρα πολύ προσεκτικά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΜπλεΜπουμπυς » 27 Σεπ 2019, 12:48

Θα κάνω μια σούπερ ανάλυση τώρα και θέλω να διαβάσετε ΟΛΟΙ πάρα πολύ προσεκτικά τι θα γράψω και πώς θ αναπτύξω διεξοδικά και λεπτομερώς τα ιδεολογικά μου επιχειρήματα :



Λίτσα και Σταματία αντέστε μου να γ@μηθείτε !


Εικόνα


Εδω έχουμε δυο φασισταριά νεοφιλελερες, γυναίκες κιόλας, μπορεί μανάδες, η μια είναι κ νηπιαγωγός απο οτι γραφεται στα S.M. Αντιλαμβανεσθε το μέγεθος εκφασισμού όταν στήνουν πανηγύρι στο βίαιο θάνατο ενός 5χρονου αγοριού που ζει σε χαρτόκουτο και για να μην πεθάνει από βόμβα σκοτώνεται από φορτηγό ;
Οι ΗΠΑ θα πολεμανε την Ρωσια μεχρι τον ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ Ουκρανο !


Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 23286
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: Θα κάνω μια σούπερ ανάλυση τώρα και θέλω να διαβάσετε ΟΛΟΙ πάρα πολύ προσεκτικά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 27 Σεπ 2019, 12:55

Σταματίες θα ακουσεις αρκετές/ούς να το λενε αυτο, αλλά η Λίτσα καβλίτσα θείτσα γαμίτσα ειναι μια απ' τις περιπτωσεις που το τερματίζουν!
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος vantono την 27 Σεπ 2019, 13:54, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
Ju-87
Δημοσιεύσεις: 4624
Εγγραφή: 19 Μάιος 2018, 14:16

Re: Θα κάνω μια σούπερ ανάλυση τώρα και θέλω να διαβάσετε ΟΛΟΙ πάρα πολύ προσεκτικά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ju-87 » 27 Σεπ 2019, 13:01

ΜπλεΜπουμπυς έγραψε:
27 Σεπ 2019, 12:48
Θα κάνω μια σούπερ ανάλυση τώρα και θέλω να διαβάσετε ΟΛΟΙ πάρα πολύ προσεκτικά τι θα γράψω και πώς θ αναπτύξω διεξοδικά και λεπτομερώς τα ιδεολογικά μου επιχειρήματα :



Λίτσα και Σταματία αντέστε μου να γ@μηθείτε !


[img]https://i.postimg.cc/PrQscqXg/7088 ... .jpg[/img]


Εδω έχουμε δυο φασισταριά νεοφιλελερες, γυναίκες κιόλας, μπορεί μανάδες, η μια είναι κ νηπιαγωγός απο οτι γραφεται στα S.M. Αντιλαμβανεσθε το μέγεθος εκφασισμού όταν στήνουν πανηγύρι στο βίαιο θάνατο ενός 5χρονου αγοριού που ζει σε χαρτόκουτο και για να μην πεθάνει από βόμβα σκοτώνεται από φορτηγό ;
Η δευτερη δεν ειπε κατι μεμπτο.
Ειναι γνωστο οτι οι λαθραιοι δεν ενδιαφερονται για τα ιδια τους τα παιδια με το σκεπτικο οτι αμα σωθουν και εγκατασταθουν θα κανουν καινουργια κουτσουβελα.
Δημοκράτης έγραψε:
31 Αύγ 2021, 14:42
Από εκεί και πέρα είναι φανερό ότι ψήφισα μαλακα
AlienWay έγραψε:
05 Οκτ 2021, 22:00
Η ΝΔ είναι βαθιά δεξιά.

Επαναλαμβάνω, η ΝΔ είναι βαθιά δεξιά.


Άβαταρ μέλους
Νon4me
Δημοσιεύσεις: 10163
Εγγραφή: 14 Ιαν 2019, 12:20
Phorum.gr user: Νon4me

Re: Θα κάνω μια σούπερ ανάλυση τώρα και θέλω να διαβάσετε ΟΛΟΙ πάρα πολύ προσεκτικά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Νon4me » 27 Σεπ 2019, 13:04

SuperRogue έγραψε:
27 Σεπ 2019, 13:01
ΜπλεΜπουμπυς έγραψε:
27 Σεπ 2019, 12:48
:smt005:

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32643
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Θα κάνω μια σούπερ ανάλυση τώρα και θέλω να διαβάσετε ΟΛΟΙ πάρα πολύ προσεκτικά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 27 Σεπ 2019, 13:53

η λιτσα ειναι καθηκι. η σταματια μπορει ναχει και καποιο δικιο. ο μπουμπης που τις βαζει στο ιδιο τσουβαλι ειναι...εμμμ, ειναι .... α, κουκουες.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Otto Weininger
Δημοσιεύσεις: 29776
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:29
Τοποθεσία: Schwarzspanierstraße 15

Re: Θα κάνω μια σούπερ ανάλυση τώρα και θέλω να διαβάσετε ΟΛΟΙ πάρα πολύ προσεκτικά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Otto Weininger » 27 Σεπ 2019, 13:57

Ασέβαστος έγραψε:
27 Σεπ 2019, 13:53
η λιτσα ειναι καθηκι. η σταματια μπορει ναχει και καποιο δικιο. ο μπουμπης που τις βαζει στο ιδιο τσουβαλι ειναι...εμμμ, ειναι .... α, κουκουες.
Καλά, άσε τον Μπουμπυ που αντί για εγκέφαλο έχει λαχανίδα.
Αμ η άλλη η μόδα που έφερε η κρίση; Μάθανε νέα λέξη τον "νεοφιλελευθερισμό" και την βάζουν σε κοκτέιλ.
Οι νεοφιλελερες φασίστες νεοναζί ρατσιστές χουντοβασιλικοι γράφουν οι μπουμπηδες και πέφτουν οι μυγες στο πάτωμα.


"Beauty slept and angels wept
For Her immortal soul
In this response, all evil chose
To claim her for their very own"



Άβαταρ μέλους
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ
Δημοσιεύσεις: 27154
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:47

Re: Θα κάνω μια σούπερ ανάλυση τώρα και θέλω να διαβάσετε ΟΛΟΙ πάρα πολύ προσεκτικά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ » 27 Σεπ 2019, 14:07

Τα καθάρματα που είναι υπέυθυνα για το αίσχος της μόριας (μουζάλας, πόκο, μπαναώτης), πώς κοιμούνται τα βράδυα;
Ο χρήστης που γκρέμισε τον εθνολαϊκισμό


Άβαταρ μέλους
ΜπλεΜπουμπυς
Δημοσιεύσεις: 20369
Εγγραφή: 17 Μάιος 2018, 07:28
Τοποθεσία: Πανταχου παρων

Re: Θα κάνω μια σούπερ ανάλυση τώρα και θέλω να διαβάσετε ΟΛΟΙ πάρα πολύ προσεκτικά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΜπλεΜπουμπυς » 27 Σεπ 2019, 19:22

Ένα πεντάχρονο αγόρι σκοτώθηκε σαν το τελευταίο σκουπίδι του πλανήτη μέσα σε ένα χαρτόκουτο στη Μόρια και δεν είδαμε ούτε μια παράσταση διαμαρτυρίας στο Σύνταγμα ή όπου αλλού ούτε μια φωνή εκτός και εντός κοινοβουλίου πλην ΚΚΕ, ούτε κάποια κουβέντα από κάποιο φορέα "δικαιωμάτων" ή "γυναικών" ή Lbgd "κοινοτήτων" ή της Εκκλησίας ή του Χαμόγελου του Παιδιού ή και απλών "μη συντεταγμένων" ανθρώπων. Δεν είδαμε τίποτα και από κανέναν. Έχω φρικάρει και άι στο διάολο όλοι σας.
Οι ΗΠΑ θα πολεμανε την Ρωσια μεχρι τον ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ Ουκρανο !

Άβαταρ μέλους
Chainis
Δημοσιεύσεις: 21282
Εγγραφή: 03 Απρ 2018, 19:39
Phorum.gr user: Chainis

Re: Θα κάνω μια σούπερ ανάλυση τώρα και θέλω να διαβάσετε ΟΛΟΙ πάρα πολύ προσεκτικά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Chainis » 27 Σεπ 2019, 19:29

ΜπλεΜπουμπυς έγραψε:
27 Σεπ 2019, 19:22
Ένα πεντάχρονο αγόρι σκοτώθηκε σαν το τελευταίο σκουπίδι του πλανήτη μέσα σε ένα χαρτόκουτο στη Μόρια και δεν είδαμε ούτε μια παράσταση διαμαρτυρίας στο Σύνταγμα ή όπου αλλού ούτε μια φωνή εκτός και εντός κοινοβουλίου πλην ΚΚΕ, ούτε κάποια κουβέντα από κάποιο φορέα "δικαιωμάτων" ή "γυναικών" ή Lbgd "κοινοτήτων" ή της Εκκλησίας ή του Χαμόγελου του Παιδιού ή και απλών "μη συντεταγμένων" ανθρώπων. Δεν είδαμε τίποτα και από κανέναν. Έχω φρικάρει και άι στο διάολο όλοι σας.
Ατυχηματα με θανατους παιδιών η νέων γίνονται καθε μέρα.
Γιατί γι αυτό επρεπε να γίνουν κινητοποιήσεις;
Όπου δεν κατάφερε να επικρατήσει ο ΕΛΑΣ εξοντωνοντας τις άλλες αντιστασιακες οργανώσεις δεν υπήρξαν και τάγματα ασφαλείας

Μάργκαρετ Θάτσερ:
Ο σοσιαλισμός είναι πολύ καλός μέχρι να τελειώσουν τα λεφτά των αλλων

Άβαταρ μέλους
Υδράργυρος
Δημοσιεύσεις: 25515
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 17:47

Re: Θα κάνω μια σούπερ ανάλυση τώρα και θέλω να διαβάσετε ΟΛΟΙ πάρα πολύ προσεκτικά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Υδράργυρος » 28 Σεπ 2019, 01:02

ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ έγραψε:
27 Σεπ 2019, 14:07
Τα καθάρματα που είναι υπέυθυνα για το αίσχος της μόριας (μουζάλας, πόκο, μπαναώτης), πώς κοιμούνται τα βράδυα;
Χειροτερεψε τωρα. Οπως κοιμαται ο μητσοτακης

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Θα κάνω μια σούπερ ανάλυση τώρα και θέλω να διαβάσετε ΟΛΟΙ πάρα πολύ προσεκτικά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 28 Σεπ 2019, 01:09

Otto Weininger έγραψε:
27 Σεπ 2019, 13:57

Οι νεοφιλελερες φασίστες νεοναζί ρατσιστές χουντοβασιλικοι
Ακριβώς. Μάστιγα.
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών