Πρέπει να αναπτυχθεί κοινωνικός ρατσισμός κατά του δημοσιοκαφριστάν ;

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Άβαταρ μέλους
wooded glade
Δημοσιεύσεις: 29284
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 17:04

Πρέπει να αναπτυχθεί κοινωνικός ρατσισμός κατά του δημοσιοκαφριστάν ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από wooded glade » 28 Σεπ 2019, 23:09

Το δημοσιοκαφριστάν είναι η αιτία όλων των δεινών της Ελλάδος.
Δεν μπορεί να είναι η ... Μέρκελ ή ο ... Σόϊμπλε, διότι αν δεν τους χρωστάγαμε μπικικί τι θα έκαναν ; Μπορεί να έκαναν -δεν ξέρω- αλλά μπικικί τους χρωστάγαμε.
Δεν μπορεί να είναι οι rich, διότι σαν rich που είναι θαρθούν από ... εμένα να ζητήσουν δάνεια ;

Είναι το δημοσιοκαφριστάν, χειρότερος εχθρός της Ελλάδος από ότι ήταν οι κομμουνισταί που είχε μία αφίσα στα αστυνομικά τμήματα και έλεγε "ο χειρότερο εχθρός της Ελλάδος είναι ο κομμουνισμός" και χειρότερος από οποιονδήποτε άλλον.

Η γνώμη μου είναι ότι πρέπει από δω και μπρος να θεωρούνται κατώτεροι και επίσης όλοι οι ουκ ολίγοι δημοσιοκαφριστανοί που είναι μέλη του πχόρουμ.
δεν είναι όλα κρού-σμα-τα


Γιάννης

Re: Πρέπει να αναπτυχθεί κοινωνικός ρατσισμός κατά του δημοσιοκαφριστάν ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γιάννης » 20 Φεβ 2020, 14:01

wooded glade έγραψε:
28 Σεπ 2019, 23:09
Το δημοσιοκαφριστάν είναι η αιτία όλων των δεινών της Ελλάδος.
Δεν μπορεί να είναι η ... Μέρκελ ή ο ... Σόϊμπλε, διότι αν δεν τους χρωστάγαμε μπικικί τι θα έκαναν ; Μπορεί να έκαναν -δεν ξέρω- αλλά μπικικί τους χρωστάγαμε.
Δεν μπορεί να είναι οι rich, διότι σαν rich που είναι θαρθούν από ... εμένα να ζητήσουν δάνεια ;

Είναι το δημοσιοκαφριστάν, χειρότερος εχθρός της Ελλάδος από ότι ήταν οι κομμουνισταί που είχε μία αφίσα στα αστυνομικά τμήματα και έλεγε "ο χειρότερο εχθρός της Ελλάδος είναι ο κομμουνισμός" και χειρότερος από οποιονδήποτε άλλον.

Η γνώμη μου είναι ότι πρέπει από δω και μπρος να θεωρούνται κατώτεροι και επίσης όλοι οι ουκ ολίγοι δημοσιοκαφριστανοί που είναι μέλη του πχόρουμ.
Προσυπογράφω.

Άβαταρ μέλους
ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ
Δημοσιεύσεις: 8168
Εγγραφή: 12 Μάιος 2018, 23:44
Phorum.gr user: ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ

Re: Πρέπει να αναπτυχθεί κοινωνικός ρατσισμός κατά του δημοσιοκαφριστάν ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ » 20 Φεβ 2020, 14:06

.
291710_226977560691950_100001391241582_656018_1080768685_n.jpg

.
Ταφόπλακα τού Μέλλοντος τών Παιδιών μας η Γραφειοκρατεία καί οί Συντάξεις άνω τών 400 € ....

Δουλειά δέν έχει ό Διάολος γαμάει τά Παιδιά του .... Έλληνική Λαική Σοφία

Δέν ξέρεις κάν τό Λόγο ..........γιά νά μάς Ύποτάξης .........Σαδιστάκο ...

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών