Το χάλι σου ΕΛΛΑΣ...

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Άβαταρ μέλους
Fluffy
Δημοσιεύσεις: 21735
Εγγραφή: 12 Ιούλ 2019, 08:54

Re: Το χάλι σου ΕΛΛΑΣ...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Fluffy » 05 Οκτ 2019, 22:30

Πάνας έγραψε:
05 Οκτ 2019, 22:24
Fluffy έγραψε:
05 Οκτ 2019, 22:14
Πάνας έγραψε:
05 Οκτ 2019, 22:07
Εγώ έχω πει στο παρελθόν, ντάξει δεν θα το κρεμάσω και κουδούνα, όποιος με ρωτήσει θα του πω, έστω και με ΠΜ.
Βέβαια η γιουνο συνέχεια ενδιαφέρεται για το άτομο μου και κάνει πολύ περίεργες ερωτήσεις, ε είπα και γω να ρωτήσω κάποια πράγματα αλλά αφου δεν απαντάει δε συνεχίζω και γω να δίνω στοιχεία. Και γω θα έλεγα αναλογα την κατασταση.
Πάντως μετά τα τελευταία γεγονότα το συμφέρον σας είναι η προσάρτηση στην Ελλάδα, όπως συμβαίνει... αεράμυνα κλπ., σε αυτό βέβαια δεν θα είναι σύμφωνες οι μυστικές υπηρεσίες της Ρωσίας.
Εκτός αν δεν θες το καλό της πατρίδας σου και υποστηρίζεις τις ρώσικες επιρροές, οι οποίες δεν είναι άλλες από τους Βορειομακεδόνες εθνικιστές. Οι φασίστες δηλαδή.

Εσύ ξέρεις.
Δε μπαίνω στη λογική σκύλλα ή χαρυβδη,
και η πατρίδα μου δεν είναι ελευθερη

Άβαταρ μέλους
Πάνας
Δημοσιεύσεις: 13769
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:08

Re: Το χάλι σου ΕΛΛΑΣ...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πάνας » 05 Οκτ 2019, 22:33

Fluffy έγραψε:
05 Οκτ 2019, 22:30
Πάνας έγραψε:
05 Οκτ 2019, 22:24
Fluffy έγραψε:
05 Οκτ 2019, 22:14

Βέβαια η γιουνο συνέχεια ενδιαφέρεται για το άτομο μου και κάνει πολύ περίεργες ερωτήσεις, ε είπα και γω να ρωτήσω κάποια πράγματα αλλά αφου δεν απαντάει δε συνεχίζω και γω να δίνω στοιχεία. Και γω θα έλεγα αναλογα την κατασταση.
Πάντως μετά τα τελευταία γεγονότα το συμφέρον σας είναι η προσάρτηση στην Ελλάδα, όπως συμβαίνει... αεράμυνα κλπ., σε αυτό βέβαια δεν θα είναι σύμφωνες οι μυστικές υπηρεσίες της Ρωσίας.
Εκτός αν δεν θες το καλό της πατρίδας σου και υποστηρίζεις τις ρώσικες επιρροές, οι οποίες δεν είναι άλλες από τους Βορειομακεδόνες εθνικιστές. Οι φασίστες δηλαδή.

Εσύ ξέρεις.
Δε μπαίνω στη λογική σκύλλα ή χαρυβδη,
και η πατρίδα μου δεν είναι ελευθερη
Ούτε η δικιά μου. Και να σου πω την αλήθεια χέστηκα για τα εδάφη που κρατάτε εσείς, η Κωνσταντινούπολη με νοιάζει, η Σμύρνη, Έφεσος κλπ.
the end

Άβαταρ μέλους
ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ
Δημοσιεύσεις: 8147
Εγγραφή: 12 Μάιος 2018, 23:44
Phorum.gr user: ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ

Re: Το χάλι σου ΕΛΛΑΣ...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ » 31 Οκτ 2019, 21:41

πατησιωτης έγραψε:
05 Οκτ 2019, 09:09
Απόπειρες κατάληψης αστυνομικών τμημάτων πρέπει να αντιμετωπίζονται με τα όπλα.

.

Πόσα μπουκάλια αίμα θές μεγάλε ;;;

Καί πέρνα κι απ το γιατρό σου αύριο πού σέ θέλει..... . :a108:


.
Ταφόπλακα τού Μέλλοντος τών Παιδιών μας η Γραφειοκρατεία καί οί Συντάξεις άνω τών 400 € ....

Δουλειά δέν έχει ό Διάολος γαμάει τά Παιδιά του .... Έλληνική Λαική Σοφία

Δέν ξέρεις κάν τό Λόγο ..........γιά νά μάς Ύποτάξης .........Σαδιστάκο ...

Άβαταρ μέλους
Ζενίθεδρος
Δημοσιεύσεις: 14486
Εγγραφή: 27 Ιούλ 2018, 18:56
Phorum.gr user: Ζενίθεδρος
Επικοινωνία:

Re: Το χάλι σου ΕΛΛΑΣ...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ζενίθεδρος » 31 Οκτ 2019, 22:12

Σε οποιαδήποτε άλλη χώρα του κόσμου, από την Μπουρκινα Φάσο μέχρι την Σκωτια, και από την Γουατεμάλα μέχρι την Ιαπωνία, θα τους είχαν γαζωσει με σφαίρες. Μοναδική εξαίρεση, ένα κρατος που πάσχει από ένα σύνδρομο κοινωνικοϊστορικα επικτητης ανοσολογικής ανεπάρκειας, δηλαδή έχει ένα είδος aids, και είναι ανίκανο να αντισταθεί σε οτιδήποτε προσπαθεί να το καταστρέψει.
Ακόμα τούτη ή άνοιξη ραγιάδες, ραγιάδες, τούτο το καλοκαίρι, μέχρι να ρθεί ο Μόσκοβος να φέρει το σεφέρι.
☦𓀢

Athos
Δημοσιεύσεις: 4044
Εγγραφή: 20 Μάιος 2018, 17:30
Phorum.gr user: Athos

Re: Το χάλι σου ΕΛΛΑΣ...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Athos » 31 Οκτ 2019, 22:22

O I έγραψε:
05 Οκτ 2019, 08:26
Σε μία πρωτοφανή ενέργεια για τα δεδομένα της Θεσσαλονίκης προχώρησε χθες το βράδυ μία ομάδα παράτυπων μεταναστών.

Σύμφωνα με το thestival περίπου 20 Αλγερινοί και Μαροκινοί, που δεν έχουν έγγραφα νόμιμης παραμονής στη χώρα, επιχείρησαν να εισβάλουν στο αστυνομικό τμήμα Λευκού Πύργου.
μετά από 8 χρόνια Μπουτάρη τίποτα δεν μπορεί να πεις πρωτοφανές
θα το δουλεύετε σκληρά το εξηνταράκι σας

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών