Μπογδανος

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
lamogio
Δημοσιεύσεις: 304
Εγγραφή: 06 Οκτ 2019, 07:44

Re: Μπογδανος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από lamogio » 23 Οκτ 2019, 09:39

Εικόνα

Άβαταρ μέλους
Chainis
Δημοσιεύσεις: 21282
Εγγραφή: 03 Απρ 2018, 19:39
Phorum.gr user: Chainis

Re: Μπογδανος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Chainis » 23 Οκτ 2019, 10:01

ΜπλεΜπουμπυς έγραψε:
22 Οκτ 2019, 15:13
Στην ΝΔ ετοιμάζονται για τομές στην δημοκρατία.
Μακρονησος για ολους .
Οχι μονο για τους προοδευτικους ,κομμουνιστες.
:smt005::smt005::smt005:

Μου άρεσε το "," αναμεσα σε προοδευτικούς και κομουνιστές.
Χαιρομαι πως κι εσείς έχετε συνειδητοποιήσει ότι άλλο οι προοδευτικοί κι άλλο οι κομουνιστες.

Μην φοβάσαι για την Μακρονησο όμως, καποια στιγμή θα γεμίσει ανεμογενήτριες και φωτοβολταικά και θα πάψει να είναι ερημονήσι και δεν θα είναι κατάλληλο για αναμόρφωση.

Αμα κάνετε καμιά μαλακία σας βλέπω στην Λεβίθα και την Κίναιρο να μετράτε φώκιες και γλάρους.
Όπου δεν κατάφερε να επικρατήσει ο ΕΛΑΣ εξοντωνοντας τις άλλες αντιστασιακες οργανώσεις δεν υπήρξαν και τάγματα ασφαλείας

Μάργκαρετ Θάτσερ:
Ο σοσιαλισμός είναι πολύ καλός μέχρι να τελειώσουν τα λεφτά των αλλων

Άβαταρ μέλους
Noor1
Δημοσιεύσεις: 783
Εγγραφή: 17 Αύγ 2019, 15:02

Re: Μπογδανος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Noor1 » 23 Οκτ 2019, 12:18

Echelon έγραψε:
23 Οκτ 2019, 08:34
Noor1 έγραψε:
23 Οκτ 2019, 06:34
Γίνεται όλο και καλύτερο... :lol:

Νομίζω πως θα πρέπει να σοβαρευτούν ολίγον εκεί στη νδουλα γιατί βλέπω πως η αναπαραγωγή <<νέων>> που δεν ισχύουν έχει αρχίσει να λαμβάνει διαστάσεις.
Να σοβαρευτούν; Όχι, μας αρέσουν έτσι να γελάμε:

Εικόνα

Echelon
Δημοσιεύσεις: 3528
Εγγραφή: 15 Μάιος 2019, 11:42
Phorum.gr user: selinoid

Re: Μπογδανος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Echelon » 23 Οκτ 2019, 12:20

Noor1 έγραψε:
23 Οκτ 2019, 12:18
Echelon έγραψε:
23 Οκτ 2019, 08:34
Noor1 έγραψε:
23 Οκτ 2019, 06:34
Γίνεται όλο και καλύτερο... :lol:

Νομίζω πως θα πρέπει να σοβαρευτούν ολίγον εκεί στη νδουλα γιατί βλέπω πως η αναπαραγωγή <<νέων>> που δεν ισχύουν έχει αρχίσει να λαμβάνει διαστάσεις.
Να σοβαρευτούν; Όχι, μας αρέσουν έτσι να γελάμε:

Εικόνα

Δεν πιστεύω να υπάρχει κάποιο σεξουαλικό υπονοούμενο στην φότο;

Άβαταρ μέλους
ΑΧΑΡΙΣΤΟΣ
Δημοσιεύσεις: 10774
Εγγραφή: 27 Αύγ 2018, 12:00

Re: Μπογδανος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΧΑΡΙΣΤΟΣ » 23 Οκτ 2019, 12:21

Echelon έγραψε:
23 Οκτ 2019, 08:34
Noor1 έγραψε:
23 Οκτ 2019, 06:34
Γίνεται όλο και καλύτερο... :lol:

Νομίζω πως θα πρέπει να σοβαρευτούν ολίγον εκεί στη νδουλα γιατί βλέπω πως η αναπαραγωγή <<νέων>> που δεν ισχύουν έχει αρχίσει να λαμβάνει διαστάσεις.
Και αυτος? Κλεφτης θα γινει?

Εικόνα

Άβαταρ μέλους
Καπετάν Κότας
Δημοσιεύσεις: 134
Εγγραφή: 20 Οκτ 2019, 16:33
Phorum.gr user: Tζένη Μπότση

Re: Μπογδανος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Καπετάν Κότας » 23 Οκτ 2019, 12:21

Μια χαρά είναι η φωτο. Δηλαδή δε μπορούν να γιορτασουν τις αποκριες σαν όλους τους ανθρώπους;
τα ίδια έλεγαν και για τον Παναγιώτη Ψωμιάδη όταν ντύθηκε ζορό.


στο κάτω κάτω δε ντύθηκαν γυναίκες και τραβεστή σαν τον Μπουτάρη. Ντύθηκαν σουπερήρωες που κυνηγάνε το κακό και αποκαθιστούν την τάξη. το αντίθετο με τον τζόκερ δηλαδή.

Άβαταρ μέλους
Philip Mortimer
Δημοσιεύσεις: 8709
Εγγραφή: 07 Δεκ 2018, 16:22

Re: Μπογδανος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Philip Mortimer » 23 Οκτ 2019, 16:50

Κατά τη γνώμη μου η παρουσία του είναι πληγή για την κυβέρνηση.

Άβαταρ μέλους
southern
Δημοσιεύσεις: 13913
Εγγραφή: 19 Απρ 2018, 15:23
Phorum.gr user: southern

Re: Μπογδανος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από southern » 23 Οκτ 2019, 18:42

Philip Mortimer έγραψε:
23 Οκτ 2019, 16:50
Κατά τη γνώμη μου η παρουσία του είναι πληγή για την κυβέρνηση.
το διαζύγιο των εθνικοπατριωτικών στοιχείων με το Μητσοτάκη είναι αναποφεύκτο. Καιρός να κινηθεί κάτι για μια δεξιά χωρίς φιλελεύθερους και τους μητσοτάκηδες. όσο αναφορά το Μπογδάνο
" Όπως, µάλιστα, µου µετέφερε ένα «γαλάζιο» κοινοβουλευτικό πουλάκι, ο εν λόγω βουλευτής βρίσκεται πλέον υπό επιτήρηση. Με απλά λόγια, είναι υποψήφιος για «καρατόµηση» αν συνεχίσει το ίδιο βιολί. Πάντως, το ίδιο πολύπειρο «γαλάζιο» κοινοβουλευτικό στέλεχος υποστηρίζει ότι ο Μπογδάνος ίσως και να επιδιώκει τη διαγραφή του από τη Ν∆, µε σκοπό να ηγηθεί ενός ακροδεξιού κόµµατος, διαβλέποντας το κενό στον συγκεκριµένο πολιτικό χώρο. ∆εν είµαι σε θέση να γνωρίζω κατά πόσο ισχύουν τα όσα µου µετέφερε ο συγκεκριµένος κατάσκοπός µου. Πάντως, δεν είναι ο µοναδικός που το πιστεύει στην Κοινοβουλευτική Οµάδα της Νέας ∆ηµοκρατίας. Και αυτό σας το λέω µε σιγουριά…
https://www.ethnos.gr/politiki/66399_yp ... -mpogdanos
Δελτίο τύπου της Δράσης υπερ της στεγης ψευτομακεδονικου πολιτισμου το 2012, αναδημοσιευμενο στην επισημη σελίδα του Ουρανιου Τοξου http://www.florina.org/news/2012/october06_g.asp
Γενικός Γραμματέας υπουργείου προέρχεται από κόμμα που υποστηρίζει την ψευδομειονότητα στη Μακεδονία

Άβαταρ μέλους
Philip Mortimer
Δημοσιεύσεις: 8709
Εγγραφή: 07 Δεκ 2018, 16:22

Re: Μπογδανος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Philip Mortimer » 23 Οκτ 2019, 18:44

southern έγραψε:
23 Οκτ 2019, 18:42
Philip Mortimer έγραψε:
23 Οκτ 2019, 16:50
Κατά τη γνώμη μου η παρουσία του είναι πληγή για την κυβέρνηση.
το διαζύγιο των εθνικοπατριωτικών στοιχείων με το Μητσοτάκη είναι αναποφεύκτο. Καιρός να κινηθεί κάτι για μια δεξιά χωρίς φιλελεύθερους και τους μητσοτάκηδες. όσο αναφορά το Μπογδάνο
" Όπως, µάλιστα, µου µετέφερε ένα «γαλάζιο» κοινοβουλευτικό πουλάκι, ο εν λόγω βουλευτής βρίσκεται πλέον υπό επιτήρηση. Με απλά λόγια, είναι υποψήφιος για «καρατόµηση» αν συνεχίσει το ίδιο βιολί. Πάντως, το ίδιο πολύπειρο «γαλάζιο» κοινοβουλευτικό στέλεχος υποστηρίζει ότι ο Μπογδάνος ίσως και να επιδιώκει τη διαγραφή του από τη Ν∆, µε σκοπό να ηγηθεί ενός ακροδεξιού κόµµατος, διαβλέποντας το κενό στον συγκεκριµένο πολιτικό χώρο. ∆εν είµαι σε θέση να γνωρίζω κατά πόσο ισχύουν τα όσα µου µετέφερε ο συγκεκριµένος κατάσκοπός µου. Πάντως, δεν είναι ο µοναδικός που το πιστεύει στην Κοινοβουλευτική Οµάδα της Νέας ∆ηµοκρατίας. Και αυτό σας το λέω µε σιγουριά…
https://www.ethnos.gr/politiki/66399_yp ... -mpogdanos
Ο συγκεκριμένος είναι ο μόνος που συνεχίζει να εκφράζει ακραίες απόψεις οι οποίες δε συμβαδίζουν με το κόμμα. Λες και προκαλεί. Κανονικά θα έπρεπε να τον έχουν διαγράψει ήδη για δεύτερη φορά αλλά φοβούνται να το κάνουν μήπως υπάρξουν αντιδράσεις επειδή αυτές οι ακραίες απόψεις έχουν ρευμα. Άμα δεν ήταν βουλευτής θα τον διεγραφαν πιο εύκολα.

Άβαταρ μέλους
southern
Δημοσιεύσεις: 13913
Εγγραφή: 19 Απρ 2018, 15:23
Phorum.gr user: southern

Re: Μπογδανος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από southern » 23 Οκτ 2019, 18:47

Philip Mortimer έγραψε:
23 Οκτ 2019, 18:44
southern έγραψε:
23 Οκτ 2019, 18:42
Philip Mortimer έγραψε:
23 Οκτ 2019, 16:50
Κατά τη γνώμη μου η παρουσία του είναι πληγή για την κυβέρνηση.
το διαζύγιο των εθνικοπατριωτικών στοιχείων με το Μητσοτάκη είναι αναποφεύκτο. Καιρός να κινηθεί κάτι για μια δεξιά χωρίς φιλελεύθερους και τους μητσοτάκηδες. όσο αναφορά το Μπογδάνο
" Όπως, µάλιστα, µου µετέφερε ένα «γαλάζιο» κοινοβουλευτικό πουλάκι, ο εν λόγω βουλευτής βρίσκεται πλέον υπό επιτήρηση. Με απλά λόγια, είναι υποψήφιος για «καρατόµηση» αν συνεχίσει το ίδιο βιολί. Πάντως, το ίδιο πολύπειρο «γαλάζιο» κοινοβουλευτικό στέλεχος υποστηρίζει ότι ο Μπογδάνος ίσως και να επιδιώκει τη διαγραφή του από τη Ν∆, µε σκοπό να ηγηθεί ενός ακροδεξιού κόµµατος, διαβλέποντας το κενό στον συγκεκριµένο πολιτικό χώρο. ∆εν είµαι σε θέση να γνωρίζω κατά πόσο ισχύουν τα όσα µου µετέφερε ο συγκεκριµένος κατάσκοπός µου. Πάντως, δεν είναι ο µοναδικός που το πιστεύει στην Κοινοβουλευτική Οµάδα της Νέας ∆ηµοκρατίας. Και αυτό σας το λέω µε σιγουριά…
https://www.ethnos.gr/politiki/66399_yp ... -mpogdanos
Ο συγκεκριμένος είναι ο μόνος που συνεχίζει να εκφράζει ακραίες απόψεις οι οποίες δε συμβαδίζουν με το κόμμα. Λες και προκαλεί. Κανονικά θα έπρεπε να τον έχουν διαγράψει ήδη για δεύτερη φορά αλλά φοβούνται να το κάνουν μήπως υπάρξουν αντιδράσεις. Άμα δεν ήταν βουλευτής θα τον διεγραφαν πιο εύκολα.
είναι και ορκισμένος εχθρός συγκεκριμένων φιλελέδων.
Δελτίο τύπου της Δράσης υπερ της στεγης ψευτομακεδονικου πολιτισμου το 2012, αναδημοσιευμενο στην επισημη σελίδα του Ουρανιου Τοξου http://www.florina.org/news/2012/october06_g.asp
Γενικός Γραμματέας υπουργείου προέρχεται από κόμμα που υποστηρίζει την ψευδομειονότητα στη Μακεδονία

Άβαταρ μέλους
southern
Δημοσιεύσεις: 13913
Εγγραφή: 19 Απρ 2018, 15:23
Phorum.gr user: southern

Re: Μπογδανος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από southern » 23 Οκτ 2019, 18:52

Κυριάκο κάνε τη βλακεία. Και ο Μανωλάκος στον Πειραιά είναι επιθετικός στο μεταναστευτικό. Βεβαία αυτός εκλέχτηκε τρίτος με μόλις 18 μέρες καμπάνιας ενώ ο τίτανας Αβραντίνης πάτωσε ενώ το δούλευε μήνες και τον εσπρώχναν. εγώ πιστεύω ότι με όποιον έχεις μεγάλες πολιτικές διαφορές διαχωρίζεις τους δρόμους σου. Θα μπούμε σε ένα μονοπάτι για μια δεξιά χωρίς φιλελεύθερους με εγκατάλειψη του Μητσοτάκη και από τα εθνικο λαικά καραμανλικά στοιχεία.
Δελτίο τύπου της Δράσης υπερ της στεγης ψευτομακεδονικου πολιτισμου το 2012, αναδημοσιευμενο στην επισημη σελίδα του Ουρανιου Τοξου http://www.florina.org/news/2012/october06_g.asp
Γενικός Γραμματέας υπουργείου προέρχεται από κόμμα που υποστηρίζει την ψευδομειονότητα στη Μακεδονία

Άβαταρ μέλους
Beria
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 25092
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:37

Re: Μπογδανος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Beria » 23 Οκτ 2019, 19:08

Εάν η ελπίδα των καθαρόαιμων δεξιών είναι ο Μπογδάνος, κλαφτα Χαράλαμπε
gassim έγραψε:
07 Σεπ 2021, 14:12
Ωρες είναι τώρα να οικειοποιηθεί η αριστερά και την Γαλλική επανάσταση.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Μπογδανος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 23 Οκτ 2019, 19:22

Beria έγραψε:
23 Οκτ 2019, 01:00
Εικόνα
:smt005:
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
The Rebel
Δημοσιεύσεις: 29095
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:18
Phorum.gr user: Wild Rebel

Re: Μπογδανος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από The Rebel » 23 Οκτ 2019, 19:28

Beria έγραψε:
23 Οκτ 2019, 19:08
Εάν η ελπίδα των καθαρόαιμων δεξιών είναι ο Μπογδάνος, κλαφτα Χαράλαμπε
Ρόμπιν έλα μας στέλνει σήμα ο Μπογδάνος.... :lol::smt005:

Εικόνα

Άβαταρ μέλους
ΜπλεΜπουμπυς
Δημοσιεύσεις: 20369
Εγγραφή: 17 Μάιος 2018, 07:28
Τοποθεσία: Πανταχου παρων

Re: Μπογδανος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΜπλεΜπουμπυς » 23 Οκτ 2019, 23:08

Οι ΗΠΑ θα πολεμανε την Ρωσια μεχρι τον ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ Ουκρανο !

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών