ΕΚΤΑΤΟ Κατάληψη Βανκούβερ.Υπαρχουν 6 γατες κ σκυλοι μεσα στην καταληψη.Συντελειται αυτη τη στιγμη κακοποιηση!!!!

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Άβαταρ μέλους
Πάνας
Δημοσιεύσεις: 13769
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:08

Re: ΕΚΤΑΤΟ Κατάληψη Βανκούβερ.Υπαρχουν 6 γατες κ σκυλοι μεσα στην καταληψη.Συντελειται αυτη τη στιγμη κακοποιηση!!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πάνας » 02 Νοέμ 2019, 22:18

Χαοτικός έγραψε:
02 Νοέμ 2019, 22:15
Πάνας έγραψε:
02 Νοέμ 2019, 22:08
Χαοτικός έγραψε:
02 Νοέμ 2019, 21:58
Πάλι κάνουν συσπάσεις τα σουφρίδια όταν πέφτουν πάνω σε συλλογικότητες, αναρχικές δράσεις και τα συναφή;
Όχι ρε μαλάκα και συ, θεωρείς σωστό να κρύβονται πίσω από σκυλάκια και γατάκια; Δυό μέρες τώρα μου τα χώνεις, ε, τώρα θα σου τα χώσω και γω..
Θα μου κλαμπ παραντάις. ναι μια χαρά είναι. Λένε για τα σκυλάκια γιατί τους καίει τη συγκεκριμένη στιγμή και το έχουν στο μυαλό τους. Δεν κατάλαβα. Οφείλουν να επιδείξουν πιστοποίηση έγκυρης δημόσιας τοποθέτησης;


Αλλά είστε Παντελήδες ρε. Τι προκοπή να κάνει κάποιος με σας; :011:
Δεν αφήνεις τις μαλακίες να ασχοληθούμε σοβαρά στο νήμα για τον Έβρο;
the end

Άβαταρ μέλους
Nandros
Δημοσιεύσεις: 26961
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:41
Phorum.gr user: Nandros
Τοποθεσία: Όπου συχνάζουν ναυτικοί και λοιπά κακοποιά στοιχεία

Re: ΕΚΤΑΤΟ Κατάληψη Βανκούβερ.Υπαρχουν 6 γατες κ σκυλοι μεσα στην καταληψη.Συντελειται αυτη τη στιγμη κακοποιηση!!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nandros » 02 Νοέμ 2019, 22:19

.
Οι μπάτσοι διέσωσαν τα δύστυχα τα ζωντανά, που ζούσαν σε ανθυγιεινό περιβάλλον, μέσα στις αναθυμιάσεις από βενζίνες και καπνούς από χασίσια. Μπράβο τους! :g030:
.
ΚΚΕ 6η Ολομέλεια: Κάναμε το διεθνιστικό μας καθήκον (εννοεί τον Συμμοριτοπόλεμο)
ΧΑ: Είμαστε η σπορά των ηττημένων του '45. Οι εθνικοσοσιαλιστές, οι φασίστες!

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: ΕΚΤΑΤΟ Κατάληψη Βανκούβερ.Υπαρχουν 6 γατες κ σκυλοι μεσα στην καταληψη.Συντελειται αυτη τη στιγμη κακοποιηση!!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 02 Νοέμ 2019, 22:32

Πάνας έγραψε:
02 Νοέμ 2019, 22:18
Χαοτικός έγραψε:
02 Νοέμ 2019, 22:15
Πάνας έγραψε:
02 Νοέμ 2019, 22:08


Όχι ρε μαλάκα και συ, θεωρείς σωστό να κρύβονται πίσω από σκυλάκια και γατάκια; Δυό μέρες τώρα μου τα χώνεις, ε, τώρα θα σου τα χώσω και γω..
Θα μου κλαμπ παραντάις. ναι μια χαρά είναι. Λένε για τα σκυλάκια γιατί τους καίει τη συγκεκριμένη στιγμή και το έχουν στο μυαλό τους. Δεν κατάλαβα. Οφείλουν να επιδείξουν πιστοποίηση έγκυρης δημόσιας τοποθέτησης;


Αλλά είστε Παντελήδες ρε. Τι προκοπή να κάνει κάποιος με σας; :011:
Δεν αφήνεις τις μαλακίες να ασχοληθούμε σοβαρά στο νήμα για τον Έβρο;
ΟΚ για τον Έβρο. Γαμάτα ήτανε. Στη 16η ήμουνα. Με είχε πιάσει κρίση και τους γάμησα. Ο υποδιοικητής επειδή εκτιμούσε την μόρφωσή μου και το στυλ μου το αινιγματικό με καλούσε να πάρω αναβολή για να γλιτώσω το στρατοδικείο που θα ερχόταν αναπόφευκτα έτσι πως πήγαινα.
ήταν ωραία εποχή όμως. Τραβιόμουν με κάτι γκόμενες από το Πύθειο :romance-hearteyes:
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
Πάνας
Δημοσιεύσεις: 13769
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:08

Re: ΕΚΤΑΤΟ Κατάληψη Βανκούβερ.Υπαρχουν 6 γατες κ σκυλοι μεσα στην καταληψη.Συντελειται αυτη τη στιγμη κακοποιηση!!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πάνας » 02 Νοέμ 2019, 22:37

Χαοτικός έγραψε:
02 Νοέμ 2019, 22:32
ΟΚ για τον Έβρο. Γαμάτα ήτανε. Στη 16η ήμουνα. Με είχε πιάσει κρίση και τους γάμησα. Ο υποδιοικητής επειδή εκτιμούσε την μόρφωσή μου και το στυλ μου το αινιγματικό με καλούσε να πάρω αναβολή για να γλιτώσω το στρατοδικείο που θα ερχόταν αναπόφευκτα έτσι πως πήγαινα.
ήταν ωραία εποχή όμως. Τραβιόμουν με κάτι γκόμενες από το Πύθειο :romance-hearteyes:
Τον καιρό των παχιών αγελάδων ο καθένας έκανε ό,τι του κατέβαινε... τώρα τι κάνουμε;

Μλκ παίζει αυτοί που φωνάζουν για τα γατοσκυλάκια να μην έχουν πάει ποτέ φαντάροι και να θεωρούν όλους εμάς μαλάκες, και εσένα μαζί παρόλο που αντιδρούσες.
the end

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: ΕΚΤΑΤΟ Κατάληψη Βανκούβερ.Υπαρχουν 6 γατες κ σκυλοι μεσα στην καταληψη.Συντελειται αυτη τη στιγμη κακοποιηση!!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 02 Νοέμ 2019, 22:41

Πάνας έγραψε:
02 Νοέμ 2019, 22:37
Χαοτικός έγραψε:
02 Νοέμ 2019, 22:32
ΟΚ για τον Έβρο. Γαμάτα ήτανε. Στη 16η ήμουνα. Με είχε πιάσει κρίση και τους γάμησα. Ο υποδιοικητής επειδή εκτιμούσε την μόρφωσή μου και το στυλ μου το αινιγματικό με καλούσε να πάρω αναβολή για να γλιτώσω το στρατοδικείο που θα ερχόταν αναπόφευκτα έτσι πως πήγαινα.
ήταν ωραία εποχή όμως. Τραβιόμουν με κάτι γκόμενες από το Πύθειο :romance-hearteyes:
Τον καιρό των παχιών αγελάδων ο καθένας έκανε ό,τι του κατέβαινε... τώρα τι κάνουμε;

Μλκ παίζει αυτοί που φωνάζουν για τα γατοσκυλάκια να μην έχουν πάει ποτέ φαντάροι και να θεωρούν όλους εμάς μαλάκες, και εσένα μαζί παρόλο που αντιδρούσες.
Εννοείται :D:bravo:
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.


Εμπεδοκλής
Δημοσιεύσεις: 20839
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 13:13

Re: ΕΚΤΑΤΟ Κατάληψη Βανκούβερ.Υπαρχουν 6 γατες κ σκυλοι μεσα στην καταληψη.Συντελειται αυτη τη στιγμη κακοποιηση!!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Εμπεδοκλής » 03 Νοέμ 2019, 01:18

Κατά τα λοιπά, ένα μικρό καθαρματάκι συνελλήφθη για κάτι μολότωφ που πετούσε κατά τη διάρκεια της επιχείρησης και μάλλον θα έφαγε της χρονιάς του...

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών