Πακιστανός ξεβρακώθηκε και όρμησε σε μητέρα

Υποθέσεις εγκλημάτων και περιστατικά ποινικής φύσης (σοβαρά), όπως δολοφονίες, απαγωγές, υπεξαιρέσεις, ληστείες κ.ά., στην ελληνική κοινωνία.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: Πακιστανός ξεβρακώθηκε και όρμησε σε μητέρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 11 Νοέμ 2019, 00:37

πολλες ελληνιδες με χαρα περπατανε χερακι χερακι με σκουροχρωμους :102:
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Πακιστανός ξεβρακώθηκε και όρμησε σε μητέρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 11 Νοέμ 2019, 00:38

κράταγε λέει και μωρό. ΟΚ. Αλλά γενικά άμα είναι μόνη της κάποια δεν το βρίσκω κακό να ξεβρακωθείς μπροστά της. όχι να επιτεθείς βέβαια. Όπως ούτε αυτό του φοιτητή το θεωρώ κακό. Αν τρομάξει βέβαια ένας άνθρωπος είναι κακό πράγμα γενικά αλλά όχι και τραγικό. Δείτε λίγο χίπικα!
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Nero

Re: Πακιστανός ξεβρακώθηκε και όρμησε σε μητέρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nero » 11 Νοέμ 2019, 00:38

Ίφιδα έγραψε:
11 Νοέμ 2019, 00:32
Nero έγραψε:
11 Νοέμ 2019, 00:07
Ίφιδα έγραψε:
11 Νοέμ 2019, 00:01


Έχεις εσωτερική πληροφόρηση δηλαδή για τα αποτελέσματα της έρευνας;
https://www.google.com/amp/s/m.lifo.gr/ ... 3333%3famp

Μου στέλνεις λινκ σε παρακαλώ;
Σε δελτίο Τύπου που εξέδωσε η Εισαγγελία για την έναρξη της κατεπείγουσας προκαταρκτικής εξέτασης τονίζεται ότι «η υπόθεση θα ερευνηθεί με τον ταχύτερο δυνατό τρόπο και σε βάθος. Πρόκειται περί βαρβαρότητος που δεν δύναται να γίνει ανεκτή από την ευνομούμενη Ελληνική Πολιτεία»
έχουν περάσει 2 χρόνια. Που είναι τα αποτελέσματα της έρευνας? Όπως και να έχει, η έρευνα ξεκίνησε με πηγή "δημοσιεύματα" και αναφέρεται μόνο ένα ανώνυμο μέλος ΜΚΟ. Δεν βλέπω αποδείξεις ότι συμβαίνουν ή διάψευση ότι δεν συμβαίνουν, οπότε χρησιμοποιώντας την κρίση και το συναίσθημά μου επιλέγω να πιστεύω ότι δε συμβαίνουν
Αυτό ρωτάω κι εγώ, πού είναι τα αποτελέσματα της έρευνας;

Απ' τη μια βέβαια έχουμε επίσημη καταγγελία απο μέλος ΜΚΟ που πυροδοτεί εισαγγελική έρευνα για την οποία δεν μάθαμε τίποτα και στην άλλη την επιλογή σου να πιστεύεις ότι δε συμβαίνουν.
Εύχομαι να έχεις εσύ δικιο

SpoilerShow
Ποτάμι: Μήπως ήρθε η ώρα να αντιδράσει η κυβέρνηση για τις κλειτοριδεκτομές;
Χαρακτηρίζει καίρια την παρέμβαση της Δικαιοσύνης

04.05.17, 08:32
ΠΟΛΙΤΙΚΗ
Ποτάμι: Μήπως ήρθε η ώρα να αντιδράσει η κυβέρνηση για τις κλειτοριδεκτομές;
Την κυβέρνηση να κινητοποιηθεί για το θέμα των κλειτοριδεκτομών σε ανήλικα κορίτσια-προσφυγόπουλα καλεί το Ποτάμι.

Η Σεβαστουπόλεως χαρακτηρίζει καίρια την παρέμβαση της Δικαιοσύνης και τονίζει πως πρέπει «να εκπονηθεί και να υλοποιηθεί ένας ολοκληρωμένος σχεδιασμός» στις δομές φιλοξενίας.
Και
https://www.google.com/amp/s/www.athens ... y-18%3famp
Και
SpoilerShow
Αξίζει να υπενθυμίσουμε ότι σε όλη την Ευρώπη η κλειτοριδεκτομή θεωρείται έγκλημα, το οποίο μάλιστα διώκεται ποινικά. Παρ’ όλα αυτά, σύμφωνα με τις αρμόδιες υπηρεσίες της Ευρωπαϊκής Επιτροπής, φαίνεται ότι έχει εξαπλωθεί από τις μουσουλμανικές κοινότητες σε αρκετές δυτικές χώρες, όπως η Βρετανία, η Γαλλία, η Ιταλία και άλλες. Παρ’ όλα αυτά, ο ακριβής αριθμός των γυναικών που έχουν υποστεί αυτό τον ακρωτηριασμό στην Ευρώπη παραμένει άγνωστος. Μελέτη για λογαριασμό του Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου εκτιμά ότι πλησιάζει τις 500.000, ενώ επιπλέον 180.000 γυναίκες και κορίτσια κινδυνεύουν να υποβληθούν σε αυτή την πρακτική κάθε χρόνο. «Απ’ ό,τι έχω αντιληφθεί από την επαφή μου με τις κοινότητες των μεταναστών εδώ στην Ελλάδα, η πρακτική αυτή λειτουργεί και ως τρόπος διατήρησης του δεσμού με τη χώρα καταγωγής τους και διατήρησης της πολιτιστικής τους κληρονομιάς. Παρότι οι μανάδες έχουν υποφέρει από αυτή την τόσο επώδυνη διαδικασία, επιμένουν ότι πρέπει να την υποστούν και οι κόρες τους».

Το μεγαλύτερο πρόβλημα είναι ότι στη συντριπτική πλειονότητά τους τα κορίτσια δεν καταγγέλλουν τον ακρωτηριασμό τους από φόβο για τις ίδιες και τις οικογένειές τους. Δεδομένου ότι δεν επισκέπτονται γυναικολόγο, δεν είναι σε θέση κανένας να εξακριβώσει πόσο εκτεταμένο είναι το απεχθές αυτό έθιμο και στην Ελλάδα. Στη σουηδική πόλη Norrkoping πραγματοποιήθηκε ένα πιλοτικό πρόγραμμα στα σχολεία και μέσω αυτού βρέθηκαν μόνο εκεί 60 περιπτώσεις σοβαρού ακρωτηριασμού οργάνων. Η σουηδική κυβέρνηση αναγκάστηκε να ενημερώσει τις οικογένειες ότι θα ασκούνται διώξεις εναντίων τους αν τα παιδιά τους βρεθούν ακρωτηριασμένα

Πηγή: https://medlabgr.blogspot.com/2019/10/k ... z64uskH4LR
Οκ, για να σε ρωτήσω όμως τώρα, τι γνώμη έχεις για το φαινόμενο του θερμοκηπίου? Πιστεύεις ότι είναι fake news?

Άβαταρ μέλους
Ζενίθεδρος
Δημοσιεύσεις: 14541
Εγγραφή: 27 Ιούλ 2018, 18:56
Phorum.gr user: Ζενίθεδρος
Επικοινωνία:

Re: Πακιστανός ξεβρακώθηκε και όρμησε σε μητέρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ζενίθεδρος » 11 Νοέμ 2019, 00:41

Χαοτικός έγραψε:
11 Νοέμ 2019, 00:38
κράταγε λέει και μωρό. ΟΚ. Αλλά γενικά άμα είναι μόνη της κάποια δεν το βρίσκω κακό να ξεβρακωθείς μπροστά της. όχι να επιτεθείς βέβαια. Όπως ούτε αυτό του φοιτητή το θεωρώ κακό. Αν τρομάξει βέβαια ένας άνθρωπος είναι κακό πράγμα γενικά αλλά όχι και τραγικό. Δείτε λίγο χίπικα!
Και άμα τυφλωθεί;
Ακόμα τούτη ή άνοιξη ραγιάδες, ραγιάδες, τούτο το καλοκαίρι, μέχρι να ρθεί ο Μόσκοβος να φέρει το σεφέρι.
☦𓀢

Άβαταρ μέλους
Ίφιδα
Δημοσιεύσεις: 5725
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 10:23

Re: Πακιστανός ξεβρακώθηκε και όρμησε σε μητέρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ίφιδα » 11 Νοέμ 2019, 00:48

Παρεμπιπτόντως το ίδιο το ασοβαρο σάιτ είπε ότι δεν υπάρχει ανακοίνωση της αστυνομίας

Ζενίθεδρος έγραψε:
11 Νοέμ 2019, 00:35
Λες να μυρίστηκε πως έχει ακόμα κλειτοριδα και για αυτο να χιμηξε;
Όχι βρε συ, γενικά, δε χιμανε, κανεις, για κανένα λόγο, τα είπαμε αυτά. Θέατρο των φασιστονε
Nero έγραψε:
11 Νοέμ 2019, 00:38

Οκ, για να σε ρωτήσω όμως τώρα, τι γνώμη έχεις για το φαινόμενο του θερμοκηπίου? Πιστεύεις ότι είναι fake news?
χρησιμοποιώντας την κρίση και το συναίσθημά μου επιλέγω να πιστεύω ότι δε συμβαίνουν :003:
SpoilerShow
Όχι, δεν είναι φεικ νιουζ

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Πακιστανός ξεβρακώθηκε και όρμησε σε μητέρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 11 Νοέμ 2019, 00:49

Ζενίθεδρος έγραψε:
11 Νοέμ 2019, 00:41
Χαοτικός έγραψε:
11 Νοέμ 2019, 00:38
κράταγε λέει και μωρό. ΟΚ. Αλλά γενικά άμα είναι μόνη της κάποια δεν το βρίσκω κακό να ξεβρακωθείς μπροστά της. όχι να επιτεθείς βέβαια. Όπως ούτε αυτό του φοιτητή το θεωρώ κακό. Αν τρομάξει βέβαια ένας άνθρωπος είναι κακό πράγμα γενικά αλλά όχι και τραγικό. Δείτε λίγο χίπικα!
Και άμα τυφλωθεί;
Εεε δεν ξέρω τώρα. Ας κρατάει κι αυτός ένα κολλύριο πάω του. :102:
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29659
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Πακιστανός ξεβρακώθηκε και όρμησε σε μητέρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 11 Νοέμ 2019, 01:08

Ίφιδα έγραψε:
11 Νοέμ 2019, 00:48
Παρεμπιπτόντως το ίδιο το ασοβαρο σάιτ είπε ότι δεν υπάρχει ανακοίνωση της αστυνομίας
Δεν μπορεί να ανακοινωθεί κάτι που δεν έγινε.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Πακιστανός ξεβρακώθηκε και όρμησε σε μητέρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 11 Νοέμ 2019, 01:16

Ε πάντως όλο και κάτι θα έγινε. Εσάς δεν σας έχει τύχει;
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29659
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Πακιστανός ξεβρακώθηκε και όρμησε σε μητέρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 11 Νοέμ 2019, 01:23

Να είμαι στις 7 το απόγευμα έξω με το μωρό να μου επιτίθεται ένας μλκας, να τον απωθίσω, να πάρω τηλέφωνο τον άντρα μου, να κατεβαίνει και να βλέπει έναν άντρα να επιτίθεται στη γυναίκα του και να είναι και το μωρό μπροστά. Ο δικός μου θα τον είχε βάλει κάτω και θα τον είχε καρυδώσει. Εμπλέκεται μωρό και ο πατέρας και σύζυγος είχε την ψυχραιμία να καλέσει την αστυνομία χωρίς να του προκαλέσει μόνιμες βλάβες;; Ας πούμε η μάνα δε μπορεί γιατί έχει να προστατέψει το μωρό. Αλλά και η μάνα με το μωρό στις 7 το απόγευμα με το καρότσι γυρνούσε από ή πήγαινε πού;;;

Και έγιναν όλα αυτά και δεν το λένε τα μεγάλα κανάλια να γίνει μπατιρντί;;
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
Ίφιδα
Δημοσιεύσεις: 5725
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 10:23

Re: Πακιστανός ξεβρακώθηκε και όρμησε σε μητέρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ίφιδα » 11 Νοέμ 2019, 01:50

Gherschaagk έγραψε:
11 Νοέμ 2019, 01:08
Ίφιδα έγραψε:
11 Νοέμ 2019, 00:48
Παρεμπιπτόντως το ίδιο το ασοβαρο σάιτ είπε ότι δεν υπάρχει ανακοίνωση της αστυνομίας
Δεν μπορεί να ανακοινωθεί κάτι που δεν έγινε.
Μακάρι να έχετε δίκιο


Gherschaagk έγραψε:
11 Νοέμ 2019, 01:23
Αλλά και η μάνα με το μωρό στις 7 το απόγευμα με το καρότσι γυρνούσε από ή πήγαινε πού;;;
Δε το κατάλαβα αυτό..απαγορεύεται;


Το αν το ακούσαμε στα κανάλια ή όχι δεν είναι κριτήριο, ένα σωρό εγκλήματα γίνονται για τα οποία δεν ακούμε τιποτα

Χόρχε ντελ Σάλτο

Re: Πακιστανός ξεβρακώθηκε και όρμησε σε μητέρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χόρχε ντελ Σάλτο » 11 Νοέμ 2019, 01:55

run έγραψε:
10 Νοέμ 2019, 23:15

στα νησια μας τους στελνουν οι τουρκοι πολεμο κανει η τουρκια και μεχρι στιγμης επιτυχημενο με την βοηθεια βεβαια αριστερας ΠΑΣΟΚ κτλκτλ

τελείωσε το παραμύθι της κυρά Τασίας που τους καλεί.
μόνο εσείς το πιστεύατε, αλλά τώρα που έφυγε η κυρά Τασία και 5πλασιάστηκαν οι αφίξεις, μείνατε χωρίς παραμύθι.

πορευτείτε με ό,τι έχετε κοψοχέρηδες.

Άβαταρ μέλους
Υδράργυρος
Δημοσιεύσεις: 25513
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 17:47

Re: Πακιστανός ξεβρακώθηκε και όρμησε σε μητέρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Υδράργυρος » 11 Νοέμ 2019, 01:58

Πεσμενο το λινκ. Χοαξ ηταν

Χόρχε ντελ Σάλτο

Re: Πακιστανός ξεβρακώθηκε και όρμησε σε μητέρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χόρχε ντελ Σάλτο » 11 Νοέμ 2019, 02:03

Ίφιδα έγραψε:
11 Νοέμ 2019, 00:48
Παρεμπιπτόντως το ίδιο το ασοβαρο σάιτ είπε ότι δεν υπάρχει ανακοίνωση της αστυνομίας

Ζενίθεδρος έγραψε:
11 Νοέμ 2019, 00:35
Λες να μυρίστηκε πως έχει ακόμα κλειτοριδα και για αυτο να χιμηξε;
Όχι βρε συ, γενικά, δε χιμανε, κανεις, για κανένα λόγο, τα είπαμε αυτά. Θέατρο των φασιστονε
Nero έγραψε:
11 Νοέμ 2019, 00:38

Οκ, για να σε ρωτήσω όμως τώρα, τι γνώμη έχεις για το φαινόμενο του θερμοκηπίου? Πιστεύεις ότι είναι fake news?
χρησιμοποιώντας την κρίση και το συναίσθημά μου επιλέγω να πιστεύω ότι δε συμβαίνουν :003:
SpoilerShow
Όχι, δεν είναι φεικ νιουζ
Ιφιδάκι μου εγώ έχω ακούσει από πρώτο χέρι ιστορίες από γνωστές μου αλλοδαπές από Αμερική και Ευρώπη, που τους την έπεσαν ιθαγενείς Ελ.

Η μία πήγε σε ένα ιντερνετ καφέ-δεν είχε άλλον πελάτη εκείνη την ώρα-και ο τύπος κλείδωσε και πήγε να τη βιάσει (γλίτωσε)
Οι άλλες κατέβαιναν έναν δρόμο στην πόλη. Ένας με αυτοκίνητο τους ρώτησε τάχα που είναι ο σταθμός και καλά δεν καταλάβαινε και τους είπε αν μπορούν να μπουν να του δείξουν και να τις πετάξει πιο κάτω-αυτές αφελείς μπήκαν στο αμάξι...αυτός τον πέταξε έξω και τον έπαιζε οδηγώντας σαν τρελός...και ..τελικά άνοιξαν και βγήκαν εν κινήση επειδή δε σταματούσε το αυτοκίνητο.

Άβαταρ μέλους
Ίφιδα
Δημοσιεύσεις: 5725
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 10:23

Re: Πακιστανός ξεβρακώθηκε και όρμησε σε μητέρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ίφιδα » 11 Νοέμ 2019, 02:05

Χόρχε ντελ Σάλτο έγραψε:
11 Νοέμ 2019, 02:03
Ίφιδα έγραψε:
11 Νοέμ 2019, 00:48
Παρεμπιπτόντως το ίδιο το ασοβαρο σάιτ είπε ότι δεν υπάρχει ανακοίνωση της αστυνομίας

Ζενίθεδρος έγραψε:
11 Νοέμ 2019, 00:35
Λες να μυρίστηκε πως έχει ακόμα κλειτοριδα και για αυτο να χιμηξε;
Όχι βρε συ, γενικά, δε χιμανε, κανεις, για κανένα λόγο, τα είπαμε αυτά. Θέατρο των φασιστονε
Nero έγραψε:
11 Νοέμ 2019, 00:38

Οκ, για να σε ρωτήσω όμως τώρα, τι γνώμη έχεις για το φαινόμενο του θερμοκηπίου? Πιστεύεις ότι είναι fake news?
χρησιμοποιώντας την κρίση και το συναίσθημά μου επιλέγω να πιστεύω ότι δε συμβαίνουν :003:
SpoilerShow
Όχι, δεν είναι φεικ νιουζ
Ιφιδάκι μου εγώ έχω ακούσει από πρώτο χέρι ιστορίες από γνωστές μου αλλοδαπές από Αμερική και Ευρώπη, που τους την έπεσαν ιθαγενείς Ελ.

Η μία πήγε σε ένα ιντερνετ καφέ-δεν είχε άλλον πελάτη εκείνη την ώρα-και ο τύπος κλείδωσε και πήγε να τη βιάσει (γλίτωσε)
Οι άλλες κατέβαιναν έναν δρόμο στην πόλη. Ένας με αυτοκίνητο τους ρώτησε τάχα που είναι ο σταθμός και καλά δεν καταλάβαινε και τους είπε αν μπορούν να μπουν να του δείξουν και να τις πετάξει πιο κάτω-αυτές αφελείς μπήκαν στο αμάξι...αυτός τον πέταξε έξω και τον έπαιζε οδηγώντας σαν τρελός...και ..τελικά άνοιξαν και βγήκαν εν κινήση επειδή δε σταματούσε το αυτοκίνητο.
Τους πιάσανε τους μπασταρδους;
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Ίφιδα την 11 Νοέμ 2019, 02:15, έχει επεξεργασθεί 2 φορές συνολικά.

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48491
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Πακιστανός ξεβρακώθηκε και όρμησε σε μητέρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 11 Νοέμ 2019, 02:07

Gherschaagk έγραψε:
11 Νοέμ 2019, 01:23
Να είμαι στις 7 το απόγευμα έξω με το μωρό να μου επιτίθεται ένας μλκας, να τον απωθίσω, να πάρω τηλέφωνο τον άντρα μου, να κατεβαίνει και να βλέπει έναν άντρα να επιτίθεται στη γυναίκα του και να είναι και το μωρό μπροστά. Ο δικός μου θα τον είχε βάλει κάτω και θα τον είχε καρυδώσει. Εμπλέκεται μωρό και ο πατέρας και σύζυγος είχε την ψυχραιμία να καλέσει την αστυνομία χωρίς να του προκαλέσει μόνιμες βλάβες;; Ας πούμε η μάνα δε μπορεί γιατί έχει να προστατέψει το μωρό. Αλλά και η μάνα με το μωρό στις 7 το απόγευμα με το καρότσι γυρνούσε από ή πήγαινε πού;;;

Και έγιναν όλα αυτά και δεν το λένε τα μεγάλα κανάλια να γίνει μπατιρντί;;
Ποιός να τα πεί? Ο ΣΚΑΪ? Γιατί, για να πληθύνουν οι φωνές που λένε "πάρτε τους από 'δω?"
Εδώ το ΒΗΜΑ δικαιολογούσε τους λαθρο που χτίζουν χύμα μέσα στο δάσος στη Χίο επειδή προσπαθούν να ζεσταθούν οι καjμενούλjηδες. Και φυσικά θα τους δικαιολογεί και όταν θ' αρχίσουν να κόβουν δέντρα (αν δεν το έχουν ξεκινήσει ήδη).
Ο δικός μου θα τον είχε βάλει κάτω και θα τον είχε καρυδώσει.
Ε, δεν είναι όλοι τέτοιοι αντρακλαράδες σαν τον δικό σου, τί να κάνουμε.Κάποιοι μπορεί να σκέφτονται και τις συνέπειες του νόμου. Εδώ όταν μπήκανε οι Ρομά στο σπίτι του 80χρονου (που είχε μέσα και το εγγόνι του) και πυροβόλησε, βρήκε το μπελά του ο άνθρωπος. Για να μην πώ τίποτα για τον άνθρωπο που... τόλμησε να πυροβολήσει Ρομά που είχε μπεί στην αυλή του με μαχαίρι.
Αλλά και η μάνα με το μωρό στις 7 το απόγευμα με το καρότσι γυρνούσε από ή πήγαινε πού;;;
Ελά ντε!!! Πού πήγαινε ή από πού γύρναγε? Αυτή έφταιγε.

Μ' αρέσετε πάντως οι αριστερούλες. Αν είναι θύμα Ελληνίδα και είναι θύτης κανένας Πάκ, Αφγκάνι, Μαροκίνι, Αλγερινάκι, αμέσως αρχίζετε τοβίκτιμ μπλέημινγκ. Πάει περίπατο ο φεμινισμός, έτσι? Τελικά οι μόνοι πραγματικοί φεμινιστές είναι οι εθνικιστές. Πρώτον, θέλουμε τη γυναίνα οπλισμένη, δηλαδή πραγματικά δυνατή, δεύτερον υπερασπιζόμαστε το ίδιο την Ελληνίδα και την μουσουλμάνα από την βαρβαρότητα και την καταπίεση.

Υ.Γ. 1 Υποθέτω οτι ο "δικός σου", αν έχει τις ίδιες πολιτικές απόψεις μ' εσένα, μάλλον θα κοίταζε να μην πάρει διαστάσεις. Μπορεί να τον έδερνε, αλλά δε θα το "τραβούσε" το θέμα.

Υ.Γ. 2. Δεν μου είσαι αντιπαθής, απεναντίας σε συμπαθώ, αλλά πιστεύω οτι εδώ έχεις λάθος.
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εγκληματικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών