Πακιστανός ξεβρακώθηκε και όρμησε σε μητέρα

Υποθέσεις εγκλημάτων και περιστατικά ποινικής φύσης (σοβαρά), όπως δολοφονίες, απαγωγές, υπεξαιρέσεις, ληστείες κ.ά., στην ελληνική κοινωνία.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Χόρχε ντελ Σάλτο

Re: Πακιστανός ξεβρακώθηκε και όρμησε σε μητέρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χόρχε ντελ Σάλτο » 11 Νοέμ 2019, 02:09

Ίφιδα έγραψε:
11 Νοέμ 2019, 02:05
Χόρχε ντελ Σάλτο έγραψε:
11 Νοέμ 2019, 02:03
Ίφιδα έγραψε:
11 Νοέμ 2019, 00:48
Παρεμπιπτόντως το ίδιο το ασοβαρο σάιτ είπε ότι δεν υπάρχει ανακοίνωση της αστυνομίας




Όχι βρε συ, γενικά, δε χιμανε, κανεις, για κανένα λόγο, τα είπαμε αυτά. Θέατρο των φασιστονε


χρησιμοποιώντας την κρίση και το συναίσθημά μου επιλέγω να πιστεύω ότι δε συμβαίνουν :003:
SpoilerShow
Όχι, δεν είναι φεικ νιουζ
Ιφιδάκι μου εγώ έχω ακούσει από πρώτο χέρι ιστορίες από γνωστές μου αλλοδαπές από Αμερική και Ευρώπη, που τους την έπεσαν ιθαγενείς Ελ.

Η μία πήγε σε ένα ιντερνετ καφέ-δεν είχε άλλον πελάτη εκείνη την ώρα-και ο τύπος κλείδωσε και πήγε να τη βιάσει (γλίτωσε)
Οι άλλες κατέβαιναν έναν δρόμο στην πόλη. Ένας με αυτοκίνητο τους ρώτησε τάχα που είναι ο σταθμός και καλά δεν καταλάβαινε και τους είπε αν μπορούν να μπουν να του δείξουν και να τις πετάξει πιο κάτω-αυτές αφελείς μπήκαν στο αμάξι...αυτός τον πέταξε έξω και τον έπαιζε οδηγώντας σαν τρελός...και ..τελικά άνοιξαν και βγήκαν εν κινήση επειδή δε σταματούσε το αυτοκίνητο.
Τους πιάσανε τους μπασταρδους;
Μπα. Δεν μπήκαν σε διαδικασία να το καταγγείλουν. Δεν το ανακοίνωσε η αστυνομία ,ούτε το έγραψαν τα τουρκικάνέα.τζιαρ.
Απλά αυτές έγιναν λίγο πιο υποψιασμένες όσο έμειναν στην Ελλάδα.
Αλλά σκέψου...τι να τους εξηγήσω εγώ;..πως δεν είναι όλοι οι Έλληνες έτσι;

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48641
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Πακιστανός ξεβρακώθηκε και όρμησε σε μητέρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 11 Νοέμ 2019, 02:12

Υδράργυρος έγραψε:
11 Νοέμ 2019, 01:58
Πεσμενο το λινκ. Χοαξ ηταν
Άααααντε. Δηλαδή αν είναι πεσμένο ένα λίνκ, πάει τελείωσε, χοαξιά.
Σ' άλλα 4 σάιτ είναι εκεί, πάντως.
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Άβαταρ μέλους
Ίφιδα
Δημοσιεύσεις: 5725
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 10:23

Re: Πακιστανός ξεβρακώθηκε και όρμησε σε μητέρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ίφιδα » 11 Νοέμ 2019, 02:17

Χόρχε ντελ Σάλτο έγραψε:
11 Νοέμ 2019, 02:09
Ίφιδα έγραψε:
11 Νοέμ 2019, 02:05
Χόρχε ντελ Σάλτο έγραψε:
11 Νοέμ 2019, 02:03


Ιφιδάκι μου εγώ έχω ακούσει από πρώτο χέρι ιστορίες από γνωστές μου αλλοδαπές από Αμερική και Ευρώπη, που τους την έπεσαν ιθαγενείς Ελ.

Η μία πήγε σε ένα ιντερνετ καφέ-δεν είχε άλλον πελάτη εκείνη την ώρα-και ο τύπος κλείδωσε και πήγε να τη βιάσει (γλίτωσε)
Οι άλλες κατέβαιναν έναν δρόμο στην πόλη. Ένας με αυτοκίνητο τους ρώτησε τάχα που είναι ο σταθμός και καλά δεν καταλάβαινε και τους είπε αν μπορούν να μπουν να του δείξουν και να τις πετάξει πιο κάτω-αυτές αφελείς μπήκαν στο αμάξι...αυτός τον πέταξε έξω και τον έπαιζε οδηγώντας σαν τρελός...και ..τελικά άνοιξαν και βγήκαν εν κινήση επειδή δε σταματούσε το αυτοκίνητο.
Τους πιάσανε τους μπασταρδους;
Μπα. Δεν μπήκαν σε διαδικασία να το καταγγείλουν. Δεν το ανακοίνωσε η αστυνομία ,ούτε το έγραψαν τα τουρκικάνέα.τζιαρ.
Απλά αυτές έγιναν λίγο πιο υποψιασμένες όσο έμειναν στην Ελλάδα.
Αλλά σκέψου...τι να τους εξηγήσω εγώ;..πως δεν είναι όλοι οι Έλληνες έτσι;
Χόρχε, δεν υποστηρίζω πουθενά ότι οι Έλληνες είναι λουλούδια. Ούτε ότι όλοι οι Πακιστανοί είναι βιαστές

Διαβάζω εδώ σ' ένα σάιτ, γιατί τα xls της αστυνομίας δε μπορώ να τ ανοίξω απ' το κινητό, πέρυσι έγιναν στην Ελλάδα
Για το 2018, σε όλες τις περιφέρειες της χώρας, σημειώθηκαν 139 βιασμοί και 69 απόπειρες, ενώ εξιχνιάστηκαν 174 περιπτώσεις, πολλές από τις οποίες αφορούσαν υποθέσεις από προηγούμενες χρονιές. Οι δε δράστες ήταν 108 ημεδαποί και 119 αλλοδαποί
.

https://www.grtimes.gr/ellada/apokalypt ... ada-ereyna

Κι αυτά μόνο όσα δηλώθηκαν

Λέω ότι έχουμε αρκετά καθίκια στην Ελλάδα για να κάνουμε και εισαγωγή.
Λέω ότι δεν είναι μεμονωμένα περιστατικά, ότι δεν ακούσαμε για όλα στα κανάλια

Είναι ένα γαμημενο υπαρκτό πρόβλημα

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48641
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Πακιστανός ξεβρακώθηκε και όρμησε σε μητέρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 11 Νοέμ 2019, 02:22

Και για το κάψιμο της Αγίας Τράπεζας στην Χίο δεν ε΄ιπώθηκε τίποτα από τα ΜΜΕ, αλλά έγινε.
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48641
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Πακιστανός ξεβρακώθηκε και όρμησε σε μητέρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 11 Νοέμ 2019, 02:23

εγώ έχω ακούσει από πρώτο χέρι ιστορίες από γνωστές μου αλλοδαπές από Αμερική και Ευρώπη, που τους την έπεσαν ιθαγενείς Ελ.
Μπράβο, δηλαδή επειδή έχουμε και δικά μας λουλούδια, να κάνουμε και εισαγωγές, έτσι? Μη χάσουμε το είδος!
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

User_601

Re: Πακιστανός ξεβρακώθηκε και όρμησε σε μητέρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από User_601 » 11 Νοέμ 2019, 07:26

Juno έγραψε:
11 Νοέμ 2019, 00:06
Εσθήρ έγραψε:
10 Νοέμ 2019, 23:33
Juno έγραψε:
10 Νοέμ 2019, 23:29


Σωστά, μόνον από Αυγή και Ρίζο καταπίνετε αμάσητα.
Εγω δεν καταπινω τιποτε εκτος απο το φαγητο μου,δεν ξερω για σενα αγαπουλα.Φαινεται οτι καταπινεις πολλα. :wave:
Εδώ η εξήγηση του "καταπίνω αμάσητο", καμία σχέση με αυτό που φαντάστηκες. https://el.wiktionary.org/wiki/%CF%87%CE%AC%CE%B2%CF%89 Όλο αυτό έχεις στο μυαλό σου, ας κάνει κάποιος ένα ψυχικό να ηρεμήσεις, Μάκη μου. Άκου αγαπούλα....
Αν τε ρε σοβαρα;Πωπω...δεν το ειχα καταλαβει τι εννοουσες!!! Κοιτα να δεις πραματα!
Καποιος να εξηγησει στην αγαπουλα οτι πολλες φορες πιανομαστε απο κατι που ειπωθηκε για να πουμε κατι αλλο.
Καποιος ας κανει το ψυχικο πληζ...

User_601

Re: Πακιστανός ξεβρακώθηκε και όρμησε σε μητέρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από User_601 » 11 Νοέμ 2019, 07:28

Ζενίθεδρος έγραψε:
11 Νοέμ 2019, 00:30
Εσθήρ έγραψε:
10 Νοέμ 2019, 23:33
Εγω δεν καταπινω τιποτε εκτος απο το φαγητο μου
Κακώς.



Τα ποτά, ενδοφλεβίως;
Τα ποτα πανε με το φαγητο βρε.Δεν εχεις ακουσει την λεξη φαγοποτι; :roll:

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29724
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Πακιστανός ξεβρακώθηκε και όρμησε σε μητέρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 11 Νοέμ 2019, 07:59

Kauldron έγραψε:
11 Νοέμ 2019, 02:07
Ο δικός μου θα τον είχε βάλει κάτω και θα τον είχε καρυδώσει.
Ε, δεν είναι όλοι τέτοιοι αντρακλαράδες σαν τον δικό σου, τί να κάνουμε.Κάποιοι μπορεί να σκέφτονται και τις συνέπειες του νόμου. Εδώ όταν μπήκανε οι Ρομά στο σπίτι του 80χρονου (που είχε μέσα και το εγγόνι του) και πυροβόλησε, βρήκε το μπελά του ο άνθρωπος. Για να μην πώ τίποτα για τον άνθρωπο που... τόλμησε να πυροβολήσει Ρομά που είχε μπεί στην αυλή του με μαχαίρι.
Αλλά και η μάνα με το μωρό στις 7 το απόγευμα με το καρότσι γυρνούσε από ή πήγαινε πού;;;
Ελά ντε!!! Πού πήγαινε ή από πού γύρναγε? Αυτή έφταιγε.

Μ' αρέσετε πάντως οι αριστερούλες. Αν είναι θύμα Ελληνίδα και είναι θύτης κανένας Πάκ, Αφγκάνι, Μαροκίνι, Αλγερινάκι, αμέσως αρχίζετε τοβίκτιμ μπλέημινγκ. Πάει περίπατο ο φεμινισμός, έτσι? Τελικά οι μόνοι πραγματικοί φεμινιστές είναι οι εθνικιστές. Πρώτον, θέλουμε τη γυναίνα οπλισμένη, δηλαδή πραγματικά δυνατή, δεύτερον υπερασπιζόμαστε το ίδιο την Ελληνίδα και την μουσουλμάνα από την βαρβαρότητα και την καταπίεση.

Υ.Γ. 1 Υποθέτω οτι ο "δικός σου", αν έχει τις ίδιες πολιτικές απόψεις μ' εσένα, μάλλον θα κοίταζε να μην πάρει διαστάσεις. Μπορεί να τον έδερνε, αλλά δε θα το "τραβούσε" το θέμα.

Υ.Γ. 2. Δεν μου είσαι αντιπαθής, απεναντίας σε συμπαθώ, αλλά πιστεύω οτι εδώ έχεις λάθος.
Υποθέτω δεν έχεις ιδέα το θα πει πατέρας και μάνα. Που θα καθόμουν μπροστά στο μαλάκα με βρεφικό καρότσι και το μωρό μου μέσα να περιμένω πότε θα έρθει ο πατέρας του.

Μέσα στα σκοτάδια αποστάσεις με το καρότσι δεν έκανα ποτέ. Δεν μου το απαγόρεψε κάνεις, για λόγους ασφαλείας περισσότερο και έχοντας γνώση του πως είναι οι δρόμοι και τα πεζοδρόμια γύρω μου, χώρια που μόλις πέσει ο ήλιος κρυώνει απότομα.

Έχω δίκιο, έχεις άδικο. Η ιστορία μπάζει από παντού και δεν έχω λόγο να υποστηρίξω κανέναν που βάζει σε άμεσο ή έμμεσο κίνδυνο ένα μωρό. Είμαι μάνα.

Σταμάτα να ακούζεις.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
LEONAS
Δημοσιεύσεις: 5728
Εγγραφή: 15 Απρ 2018, 16:03
Phorum.gr user: ΧΟΥΚ

Re: Πακιστανός ξεβρακώθηκε και όρμησε σε μητέρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από LEONAS » 11 Νοέμ 2019, 08:16

Εγώ ακόμη θα τον έδερνα
Πέσιμο ή χεσιμο; :p2:

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32748
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Πακιστανός ξεβρακώθηκε και όρμησε σε μητέρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 11 Νοέμ 2019, 08:57

βρωμαει χοαξ απο χιλιομετρα.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Ίφιδα
Δημοσιεύσεις: 5725
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 10:23

Re: Πακιστανός ξεβρακώθηκε και όρμησε σε μητέρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ίφιδα » 11 Νοέμ 2019, 09:13

Το μάθαμε κι αυτό στο φόρουμ.
Τίίί είσαι με το παιδί 7 η ώρα το απόγευμα έξω; Απαράδεκτο. Ήθελες να το πας στο γιατρό, γυρνούσες απ' τη μάνα σου, δε κοιμόταν, δεν ησύχάζε, το βγαλες μια βόλτα να ηρεμήσει; Μα καλά, 7 το απόγευμα; Στα σκοτάδια της Κομοτηνής ; Αίσχος

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29724
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Πακιστανός ξεβρακώθηκε και όρμησε σε μητέρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 11 Νοέμ 2019, 09:19

Ίφιδα έγραψε:
11 Νοέμ 2019, 09:13
Το μάθαμε κι αυτό στο φόρουμ.
Τίίί είσαι με το παιδί 7 η ώρα το απόγευμα έξω; Απαράδεκτο. Ήθελες να το πας στο γιατρό, γυρνούσες απ' τη μάνα σου, δε κοιμόταν, δεν ησύχάζε, το βγαλες μια βόλτα να ηρεμήσει; Μα καλά, 7 το απόγευμα; Στα σκοτάδια της Κομοτηνής ; Αίσχος
Δεν τα ξέρω μάτια μου τα σκοτάδια της Κομοτηνής. Ξέρω τα δικά μας εδώ πέρα που στα 12 βήματα πατάς κι ένα σκυλοκούραδο. Για να μην αναφερθώ στα σκυλιά. Χίλια συγνώμη που δεν επέλεξα να πηγαινοέρχομαι με το καρότσι και να το καθαρίζω κάθε φορά. Όχι τίποτα άλλο, αλλά δεν έχω την ψυχραιμία που απαιτείται σε τέτοιες περιπτώσεις σαν μια γνωστή μου που της κατούρησε το καλοκαίρι σκύλος το καρότσι. Ακριβώς όπως τα διαβάζεις.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
Ίφιδα
Δημοσιεύσεις: 5725
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 10:23

Re: Πακιστανός ξεβρακώθηκε και όρμησε σε μητέρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ίφιδα » 11 Νοέμ 2019, 09:30

Σκυλιά και σκυλοκούραδα υπάρχουν και τη μέρα.

Μη ζητάς συγγνώμη, το θέμα δεν είναι η επιλογή σου να μη βγαίνεις όταν πέσει ο ήλιος αλλά ότι θεωρείς οτι το να ειναι έξω μια μάνα με παιδί στις 7 το απόγευμα είναι προβληματικό

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29724
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Πακιστανός ξεβρακώθηκε και όρμησε σε μητέρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 11 Νοέμ 2019, 10:20

Ίφιδα έγραψε:
11 Νοέμ 2019, 09:30
Σκυλιά και σκυλοκούραδα υπάρχουν και τη μέρα.

Μη ζητάς συγγνώμη, το θέμα δεν είναι η επιλογή σου να μη βγαίνεις όταν πέσει ο ήλιος αλλά ότι θεωρείς οτι το να ειναι έξω μια μάνα με παιδί στις 7 το απόγευμα είναι προβληματικό
Για μένα ήταν, άσε που δεν καθόταν κιόλας, όποτε κρίνω εξ ιδίων γιατί ξέρω σε τι άθλιες πόλεις ζούμε.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

σύντροφος διαβάτης
Δημοσιεύσεις: 539
Εγγραφή: 13 Νοέμ 2018, 10:16
Τοποθεσία: πόλις-κράτος των Αθηνών

Re: Πακιστανός ξεβρακώθηκε και όρμησε σε μητέρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από σύντροφος διαβάτης » 11 Νοέμ 2019, 10:29

Εσθήρ έγραψε:
11 Νοέμ 2019, 07:26
Juno έγραψε:
11 Νοέμ 2019, 00:06
Εσθήρ έγραψε:
10 Νοέμ 2019, 23:33


Εγω δεν καταπινω τιποτε εκτος απο το φαγητο μου,δεν ξερω για σενα αγαπουλα.Φαινεται οτι καταπινεις πολλα. :wave:
Εδώ η εξήγηση του "καταπίνω αμάσητο", καμία σχέση με αυτό που φαντάστηκες. https://el.wiktionary.org/wiki/%CF%87%CE%AC%CE%B2%CF%89 Όλο αυτό έχεις στο μυαλό σου, ας κάνει κάποιος ένα ψυχικό να ηρεμήσεις, Μάκη μου. Άκου αγαπούλα....
Αν τε ρε σοβαρα;Πωπω...δεν το ειχα καταλαβει τι εννοουσες!!! Κοιτα να δεις πραματα!
Καποιος να εξηγησει στην αγαπουλα οτι πολλες φορες πιανομαστε απο κατι που ειπωθηκε για να πουμε κατι αλλο.
Καποιος ας κανει το ψυχικο πληζ...
εσθήρ + τζούνο, συνάντηση μεγάλων μορφών.
η Αόρατος Αρχή είναι όχι μόνο αόρατος αλλά και ανύπαρκτος.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εγκληματικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών