Του εφυγε η μαγκια

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
the_black_planet
Δημοσιεύσεις: 1170
Εγγραφή: 24 Μάιος 2018, 13:54
Phorum.gr user: the_black_planet

Re: Του εφυγε η μαγκια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από the_black_planet » 13 Νοέμ 2019, 17:59

metaxoskolikas έγραψε:
12 Νοέμ 2019, 20:36
parafrwn έγραψε:
12 Νοέμ 2019, 19:13
NKVD_SMERSH έγραψε:
12 Νοέμ 2019, 18:38
Την Κυριακή που θα μυρίζει χοιρινό κρέας τι θα λες; Ήρθε η στιγμή να το πληρώσει κάποιος από τους χακί.
Θα λέει οι κακοί οι άπλυτοι και θα κλαίει με μαύρο δάκρυ.
άμα αφήσουν την αστυνομία να κάνει τη δουλειά της αυτοί που θα κλαίνε θα είναι άλλοι.
όλοι οι αριστεριστες μολοτοφοροι κλπ που το παίζουν μάγκες γιατί ξέρουν ότι δε θα τους αντιμετωπίσει δεόντως το αριστερίστικο κράτος.
Ναι και άμα το παρακάνουν στις βλαχομαγκιες οι μπάτσοι και ξεσηκωθεί όλος ο κόσμος τους βλέπω να μαθαίνουν παπαγαλια το Μανιφέστο και να ζητήσουν νέες στολές στα χρώματα του ουράνιου τόξου για να μην τους κάνει κομμάτια ο όχλος :wink
Ζωγράφισε έναν ήλιο στο ταβάνι, μίλησε με τ’ αγέρι της νυχτιάς
και χόρεψε μαζί με τη σκιά σου στους ήχους μιας αδύναμης καρδιάς.
Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου ή βγες ξανά στον δρόμο της φωτιάς
πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου ή βγες ξανά στον δρόμο της φωτιάς

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25909
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Του εφυγε η μαγκια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 13 Νοέμ 2019, 18:05

Εικόνα
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48620
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Του εφυγε η μαγκια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 13 Νοέμ 2019, 18:17

Αγις έγραψε:
13 Νοέμ 2019, 17:23
Kauldron έγραψε:
13 Νοέμ 2019, 17:19
Ολα τα μεσα ειναι θεμιτα για την εξοντωση ( πολιτικη ) του κομθουνιστικου καρκινωματος.
Νομιμα - νομοτυπα - παρανομα - ηθικα και ανηθικα - βρωμικα - υπουλα - βιαια - προπαγανδιστικα - εκφοβιστικα - ολα παιζουν .
Εσύ είσαι που είσαι κατά της ΧΑ επειδή είναι βίαιη ε? :lol:
Ειμαι υπερ που χρησιμοποιησαν τα πάντα ολα για να τους διαλυσουν. :wave:
H ΧΑ στηρίζει λίγο πολύ αυτά που στηρίζεις κι εσύ, αλλά χαίρεσαι που χρησιμοποίησαν παράνομα μέσα (που άυριο μπορεί να τα βρείς κι εσύ μπροστά σου) για να τους διαλύσουν. Μέηξ σένς.
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Άβαταρ μέλους
Lord Brum
Δημοσιεύσεις: 15101
Εγγραφή: 08 Δεκ 2018, 00:27
Phorum.gr user: coriander

Re: Του εφυγε η μαγκια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Lord Brum » 13 Νοέμ 2019, 18:18

parafrwn έγραψε:
13 Νοέμ 2019, 14:46
Lord Brum έγραψε:
13 Νοέμ 2019, 14:27
parafrwn έγραψε:
13 Νοέμ 2019, 14:23


Τον προκάλεσαν τον Κορκονέα, άχου το μωρέ...Δεν άντεξε τις βρισιές το γουρούνι και έβγαλε το κουμπούρι και έριξε.
Ρε, δε γαμιέστε μεσημεριάτικα;
όχι ρε δεν τον προκάλεσαν, εκεί που περνούσε αμέριμνος βλέπει κάτι 15χρονα και λέει "δεν καθαρίζω ένα να μην ξαναπάω στη δουλειά για καμιά 15αρια χρόνια?" Απλά οι γρηγορόπουλοι πιστεύουν ότι μπορούν να σπάνε, να βρίζουν και να προκαλούν ατιμώρητοι. Όταν θα πέσουν σε λοξό που θα πάρει ανάποδες τότε είναι αργά για όλους. Το τι αληταράδες ήταν οι γρηγορόπουλοι φάνηκε από την μετεξέλιξη του ρωμανού σε ένοπλο ληστή και τρομοκράτη καθώς και από το γεγονός ότι 15χρονα τα είχαν αμολυμένα οι γονείς τους να αλητεύουν στα εξάρχεια στις 10 το βράδυ.
Και το ξέπλυμα του δολοφόνου συνεχίζεται. Εύγε, δεν περίμενα τίποτε λιγότερο.
μάθε εσύ στο παιδί σου να πετάει μπουκάλια σε αστυνομικούς και να τους βρίζει, και μην ανησυχείς για τίποτα
Σκότωσε τον ζαίο που κρύβεις μέσα σου!

Άβαταρ μέλους
Lord Brum
Δημοσιεύσεις: 15101
Εγγραφή: 08 Δεκ 2018, 00:27
Phorum.gr user: coriander

Re: Του εφυγε η μαγκια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Lord Brum » 13 Νοέμ 2019, 18:21

alexandroso έγραψε:
13 Νοέμ 2019, 14:29
Lord Brum έγραψε:
13 Νοέμ 2019, 14:27
15χρονα τα είχαν αμολυμένα οι γονείς τους να αλητεύουν στα εξάρχεια στις 10 το βράδυ.
Στις 10 το βράδυ ε; :smt005::smt005::smt005:
η ελλειπής γονική εποπτεία ευθύνεται για τα περισότερα παιδιά που παίρνουν ασχημο δρόμο. Π.χ. ρωμανός. Βλέπει η μάνα του ότι με το να τον έχει αμολυμένο παραλίγο να πεθάνει (φαντάζομαι ο κορκονέας δεν είχε κάτι προσωπικό συγκεκριμένα με τον γρηγορόπουλο θα μπορούσε η σφαίρα να είχε πετύχει οποιονδήποτε από την παρέα) και αντί να κοιτάξει τι κάνει στραβά η ίδια συνεχίζει το ίδιο μοντέλο ανατροφής. 5 χρόνια μετά ο γιος της συλλαμβάνεται επ αυτοιφόρω για ένοπλη ληστεία. Βλέπεις αν στα 15 θεωρείς ελευθερία να βρίζεις αστυνομικούς είσαι σε πολύ καλό δρόμο
Σκότωσε τον ζαίο που κρύβεις μέσα σου!

Άβαταρ μέλους
Lord Brum
Δημοσιεύσεις: 15101
Εγγραφή: 08 Δεκ 2018, 00:27
Phorum.gr user: coriander

Re: Του εφυγε η μαγκια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Lord Brum » 13 Νοέμ 2019, 18:23

under έγραψε:
13 Νοέμ 2019, 15:10
alexandroso έγραψε:
13 Νοέμ 2019, 15:08
under έγραψε:
13 Νοέμ 2019, 15:03
Ο συντροφος του Ρουβικωνα παντως δεν ενοχληθηκε επειδη συμμετειχε ειρηνικα σε καποια εκδηλωση.Ειναι σεσημασμενος αληταρας και πηρε αυτο που δινει σε αλλους.
Αυτό φυσικά δεν το ξέρεις. Ο Ρουβικώνας συνηθίζει να πετάει μπογιές και τρικάκια, όχι τα αρχίδια του έξω. Απλά σε βολεύει να το πιστεύεις για να δικαιολογήσεις τα αδικαιολόγητα.
Ειναι οσιομαρτυρες οι συντροφοι του Ρουβικωνα,μας επεισες.
αν έγινε το περιστατικ΄που περιγράφεται όντως μαλακία του ματατζή, θα ανησυχούσα και για την ψυχική του υγεία. Άλλο να τον έχουν στο μάτι λόγω παρελθόντος, να τον πηγαίνουν γαμιώντας αλλά προβλεπόμενα, π.χ. έλεγχοι στοιχείων, προσαγωγές κλπ και άλλο ανώμαλες συμπεριφορές. Δεν λέω να είναι με το σεις και με το σας, αλλά να μην πέφτουν στο επίπεδο των μπαχαλάκηδων.
Σκότωσε τον ζαίο που κρύβεις μέσα σου!

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 23353
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: Του εφυγε η μαγκια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 13 Νοέμ 2019, 18:24

το αφήνω εδώ...
Κλέων Γρηγοριάδης: «Σεξιστική επίθεση άνδρα των ΜΑΤ στην ανήλικη κόρη μου» (vid)
«Αν ξαναέρθεις από 'δω, θα σου ξεσκίσω τη μου@@@@», φέρεται να της είπε ο άνδρας των ΜΑΤ.

Ο Κλέων Γρηγοριάδης εμφανίστηκε την τηλεοπτική εκπομπή του ΣΚΑΪ «Αταίριαστοι» και αποκάλυψε πως η 16χρονη κόρη του δέχθηκε χυδαία σεξιστική επίθεση από άνδρα των ΜΑΤ.
Ο κοινοβουλευτικός εκπρόσωπος του ΜέΡΑ25 αναφέρθηκε στο περιστατικό που σημειώθηκε στην πλατεία Εξαρχείων, και για το οποίο, όπως είπε, έχει κάνει ήδη σχετική καταγγελία.

Μάλιστα ο Κλέων Γρηγοριάδης είχε δίπλα του τον πρόεδρο του Σωματείου Ειδικών Φρουρών, Βασίλη Ντούμα.
Συγκεκριμένα ανέφερε: «Δέχθηκε χυδαιότατη σεξιστική επίθεση, η κόρη μου είναι 16 ετών και δεν έχει λόγο να πει ψέματα στον πατέρα της, μιλώντας για μέρη του σώματός της, από άντρα των ΜΑΤ από κλούβα, λέγοντάς "Αν ξαναέρθεις από 'δω, θα σου ξεσκίσω τη μου@@@@».


http://www.gazzetta.gr/plus/koinwnia/ar ... 0qQiQnreWM

Άβαταρ μέλους
metaxoskolikas
Δημοσιεύσεις: 3678
Εγγραφή: 05 Ιούλ 2018, 17:38

Re: Του εφυγε η μαγκια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από metaxoskolikas » 13 Νοέμ 2019, 18:28

the_black_planet έγραψε:
13 Νοέμ 2019, 17:59
metaxoskolikas έγραψε:
12 Νοέμ 2019, 20:36
parafrwn έγραψε:
12 Νοέμ 2019, 19:13


Θα λέει οι κακοί οι άπλυτοι και θα κλαίει με μαύρο δάκρυ.
άμα αφήσουν την αστυνομία να κάνει τη δουλειά της αυτοί που θα κλαίνε θα είναι άλλοι.
όλοι οι αριστεριστες μολοτοφοροι κλπ που το παίζουν μάγκες γιατί ξέρουν ότι δε θα τους αντιμετωπίσει δεόντως το αριστερίστικο κράτος.
Ναι και άμα το παρακάνουν στις βλαχομαγκιες οι μπάτσοι και ξεσηκωθεί όλος ο κόσμος τους βλέπω να μαθαίνουν παπαγαλια το Μανιφέστο και να ζητήσουν νέες στολές στα χρώματα του ουράνιου τόξου για να μην τους κάνει κομμάτια ο όχλος :wink
έτσι νομίζεις.

zteo
Δημοσιεύσεις: 10174
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 02:36

Re: Του εφυγε η μαγκια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από zteo » 13 Νοέμ 2019, 18:29

Nandros έγραψε:
13 Νοέμ 2019, 17:43
zteo έγραψε:
13 Νοέμ 2019, 17:24
Οχι δεν ειναι η Λενινιστικη οπτικη αυτη.Για ποιον λογο θεωρεις οτι αυτος (κατα την γνωμη σου) θα πρεπει να ειναι ο σκοπος του καθε ((σκεπτομενου)) ανθρωπου ειπαμε? :D
Έλα μην στενοχωριέσαι. Εσένα θα σε ποτίσουμε ρετσινόλαδο και θα σε κάτσουμε στον πάγο. :g030:
.
Και εγω θα σου λεω ανεκδοτα.
Τι κανει ο Νανδρος που δεν το κανουν αλλοι πολιτες καθε 4 χρονια?
Αλλαζει κομμα που ψηφιζει.
:D
Όποιος σπέρνει Τσιπρες και ραντίζει Ανδρουλακηδες θερίζει Μητσοτακιδες και μια γκέισα Παναγία.

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25909
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Του εφυγε η μαγκια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 13 Νοέμ 2019, 18:32

Kauldron έγραψε:
13 Νοέμ 2019, 18:17
Αγις έγραψε:
13 Νοέμ 2019, 17:23
Kauldron έγραψε:
13 Νοέμ 2019, 17:19


Εσύ είσαι που είσαι κατά της ΧΑ επειδή είναι βίαιη ε? :lol:
Ειμαι υπερ που χρησιμοποιησαν τα πάντα ολα για να τους διαλυσουν. :wave:
H ΧΑ στηρίζει λίγο πολύ αυτά που στηρίζεις κι εσύ, αλλά χαίρεσαι που χρησιμοποίησαν παράνομα μέσα (που άυριο μπορεί να τα βρείς κι εσύ μπροστά σου) για να τους διαλύσουν. Μέηξ σένς.
Πολυ κλάμα σημερα - ολα τα καλοπαιδα στο παράπονο και στο κλαψουρισμα - καντε κοινο αγωνα κατα της κρατικης ασυδοσιας . :003:
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

zteo
Δημοσιεύσεις: 10174
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 02:36

Re: Του εφυγε η μαγκια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από zteo » 13 Νοέμ 2019, 18:34

Οι μπατσοι ξεσαλωνουν διοτι εχουν την ψευδαισθηση οτι εχουν εξουσια.Προβλεψη μου ειναι οτι θα κανουν την μαλακια καποια στιγμη.Θα πανε σε τιποτα Ζωνιανα να το παιξουν μαγκες θα γαζωσουν οι Κρητικοι μαφιοζοι 3-4 απο αυτους με τα καλασνικωφ και μετα θα κυκλοφορουν με πανες για την ακρατεια απο τον φοβο. :8)
Όποιος σπέρνει Τσιπρες και ραντίζει Ανδρουλακηδες θερίζει Μητσοτακιδες και μια γκέισα Παναγία.

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48620
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Του εφυγε η μαγκια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 13 Νοέμ 2019, 18:35

«Αν ξαναέρθεις από 'δω, θα σου ξεσκίσω τη μου@@@@», φέρεται να της είπε ο άνδρας των ΜΑΤ.
H σωστή απάντηση εδώ είναι "με τί?". :003:
Πολυ κλάμα σημερα - ολα τα καλοπαιδα στο παράπονο και στο κλαψουρισμα - καντε κοινο αγωνα κατα της κρατικης ασυδοσιας . :003:
Εγώ γιατί να κλαψουρίσω, αγαπητέ Άγι? Εγώ μπορώ να υπερασπίσω τον εαυτό μου.
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48620
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Του εφυγε η μαγκια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 13 Νοέμ 2019, 18:37

under έγραψε:
13 Νοέμ 2019, 16:52
Naida έγραψε:
13 Νοέμ 2019, 15:49
Και ο μπάτσος παίζει τον ρόλο του Ρουβίκωνα; έχει αυτή την εντολή;
Με την ψηφο μου στις εκλογες εδωσα εντολη στην αστυνομια για πιτσα και βιτσα στους αληταραδες των εξαρχειων.Μπουλινγκ εδινε,μπουλινγκ ελαβε.
Εντάξει, εντάξει, πήγαινε τώρα να ετοιμάσεις χαλάλ κοτόπουλο για τον Αχμέτ. Κι έχεις και να καθαρίσεις και το δωμάτιο του Μουσταφά.
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25909
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Του εφυγε η μαγκια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 13 Νοέμ 2019, 18:37

zteo έγραψε:
13 Νοέμ 2019, 18:34
Οι μπατσοι ξεσαλωνουν διοτι εχουν την ψευδαισθηση οτι εχουν εξουσια.Προβλεψη μου ειναι οτι θα κανουν την μαλακια καποια στιγμη.Θα πανε σε τιποτα Ζωνιανα να το παιξουν μαγκες θα γαζωσουν οι Κρητικοι μαφιοζοι 3-4 απο αυτους με τα καλασνικωφ και μετα θα κυκλοφορουν με πανες για την ακρατεια απο τον φοβο. :8)
:smt005::smt005::smt005::smt005::smt005::blm:
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Άβαταρ μέλους
Nandros
Δημοσιεύσεις: 27016
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:41
Phorum.gr user: Nandros
Τοποθεσία: Όπου συχνάζουν ναυτικοί και λοιπά κακοποιά στοιχεία

Re: Του εφυγε η μαγκια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nandros » 13 Νοέμ 2019, 18:38

zteo έγραψε:
13 Νοέμ 2019, 18:29
Nandros έγραψε:
13 Νοέμ 2019, 17:43
zteo έγραψε:
13 Νοέμ 2019, 17:24
Οχι δεν ειναι η Λενινιστικη οπτικη αυτη.Για ποιον λογο θεωρεις οτι αυτος (κατα την γνωμη σου) θα πρεπει να ειναι ο σκοπος του καθε ((σκεπτομενου)) ανθρωπου ειπαμε? :D
Έλα μην στενοχωριέσαι. Εσένα θα σε ποτίσουμε ρετσινόλαδο και θα σε κάτσουμε στον πάγο. :g030:
.
Και εγω θα σου λεω ανεκδοτα.
Τι κανει ο Νανδρος που δεν το κανουν αλλοι πολιτες καθε 4 χρονια?
Αλλαζει κομμα που ψηφιζει.
:D
Με τον κώλο παγωμένο και το ρετσινόλαδο δεν θα έχεις κουράγια για ανέκδοτά.
Πάλι τις μαλακίες άρχισες. Δεν έχω σχέση με τα κολλημένα και ιδεοληπτικά κομματόσκυλα που θα πεθάνουν ψηφίζοντας το ίδιο κώμα. :g030:
.
ΚΚΕ 6η Ολομέλεια: Κάναμε το διεθνιστικό μας καθήκον (εννοεί τον Συμμοριτοπόλεμο)
ΧΑ: Είμαστε η σπορά των ηττημένων του '45. Οι εθνικοσοσιαλιστές, οι φασίστες!

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών