Πρωτο Ψεμα: να αφομοιωσετε τους μεταναστες με το ζορι γιατι θα ερθει και η σειρα σας

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Άβαταρ μέλους
panos291
Δημοσιεύσεις: 14084
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 19:36

Re: Πρωτο Ψεμα: να αφομοιωσετε τους μεταναστες με το ζορι γιατι θα ερθει και η σειρα σας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από panos291 » 13 Νοέμ 2019, 19:47

zteo έγραψε:
13 Νοέμ 2019, 19:38
Κεντροδεξιός Ψάλτης έγραψε:
13 Νοέμ 2019, 19:26
zteo έγραψε:
13 Νοέμ 2019, 19:20
Μα δεν θελουν να μεινουν στην Ελλαδα στην Ευρωπη θελουν να πανε.Ποτε επιτελους θα το καταλαβουμε αυτο. :8)
Ούτε η Ευρώπη τους δέχεται πλέον.Εσύ πότε θα το καταλάβεις δεν ξέρω.
Μου ειναι παγερα αδιαφορο για το τι θελουν οι Γερμανοι βιομηχανοι.Ο Ελληνικος λαος ειναι φιλοξενος και εχει βοηθησει αυτους τους ταλαιπωρους ανθρωπους αλλα δεν θα τους αναγκασει να μεινουν στην Ελλαδα σε αποθηκες ψυχων για να διαλεγουν οι Γερμανοι βιομηχανοι τους ποιο φτηνους εργαζομενους για τα κερδη τους.
Εδω αρνηθηκαν οι Ευρωπαιοι αξιωματουχοι και κυβερνησεις να βοηθησουν τον Ελληνικο λαο παιρνοντας καποιους μεταναστες να ξαλαφρωσει ο τοπος μας γιατι εγω να νοιαστω για τα συμφεροντα τους.Αρκετα σκυψαμε το κεφαλι στην ΕΕ και αρκετες καρπαζιες μας εριξε φτανει. :8)
Και πως ακριβώς θα τους στείλεις στην Γερμανία? Θα σκάψεις τούνελ?

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 69603
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Πρωτο Ψεμα: να αφομοιωσετε τους μεταναστες με το ζορι γιατι θα ερθει και η σειρα σας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 13 Νοέμ 2019, 19:48

zteo έγραψε:
13 Νοέμ 2019, 19:38
Κεντροδεξιός Ψάλτης έγραψε:
13 Νοέμ 2019, 19:26
zteo έγραψε:
13 Νοέμ 2019, 19:20
Μα δεν θελουν να μεινουν στην Ελλαδα στην Ευρωπη θελουν να πανε.Ποτε επιτελους θα το καταλαβουμε αυτο. :8)
Ούτε η Ευρώπη τους δέχεται πλέον.Εσύ πότε θα το καταλάβεις δεν ξέρω.
Μου ειναι παγερα αδιαφορο για το τι θελουν οι Γερμανοι βιομηχανοι.Ο Ελληνικος λαος ειναι φιλοξενος και εχει βοηθησει αυτους τους ταλαιπωρους ανθρωπους αλλα δεν θα τους αναγκασει να μεινουν στην Ελλαδα σε αποθηκες ψυχων για να διαλεγουν οι Γερμανοι βιομηχανοι τους ποιο φτηνους εργαζομενους για τα κερδη τους.
Εδω αρνηθηκαν οι Ευρωπαιοι αξιωματουχοι και κυβερνησεις να βοηθησουν τον Ελληνικο λαο παιρνοντας καποιους μεταναστες να ξαλαφρωσει ο τοπος μας γιατι εγω να νοιαστω για τα συμφεροντα τους.Αρκετα σκυψαμε το κεφαλι στην ΕΕ και αρκετες καρπαζιες μας εριξε φτανει. :8)
Και τι ακριβώς προτείνεις; Το να ανοίξουμε εμείς τα δικά μας σύνορα δεν λέει κάτι από τη στιγμή που τα σύνορα των άλλων χωρών είναι κλειστά. Είναι σα να ανοίγεις την πόρτα εξόδου ενός σπιτιού και να βλέπεις τοίχο.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
plouf
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 6746
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 01:15
Τοποθεσία: Μακρια απο κνιτες

Re: Πρωτο Ψεμα: να αφομοιωσετε τους μεταναστες με το ζορι γιατι θα ερθει και η σειρα σας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από plouf » 13 Νοέμ 2019, 19:51

Eθνικοκοινωνιστης έγραψε:
13 Νοέμ 2019, 19:11
https://www.protothema.gr/blogs/dimitri ... aurio-esu/

ας προσεχατε νδουλικα :102:

υποθετο και καλη χωνεψη :g030:
Ο Κουλης με τα καραγκιοζιλικια του στο μεταναστευτικο ζητημα και την πυγμη που
δειχνει στους αναρχοαμπαλους θα βγαλει την νουδουλα για πολυ καιρο στην αντιπολιτευση.

Κατα τ' αλλα ο Δανικας μια ζωη σαλταρισμενος τον θυμαμαι απο παλια
οταν αρθρογραφουσε στο Bhmagazino.

Άβαταρ μέλους
plouf
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 6746
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 01:15
Τοποθεσία: Μακρια απο κνιτες

Re: Πρωτο Ψεμα: να αφομοιωσετε τους μεταναστες με το ζορι γιατι θα ερθει και η σειρα σας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από plouf » 13 Νοέμ 2019, 19:53

panos291 έγραψε:
13 Νοέμ 2019, 19:47
zteo έγραψε:
13 Νοέμ 2019, 19:38
Κεντροδεξιός Ψάλτης έγραψε:
13 Νοέμ 2019, 19:26

Ούτε η Ευρώπη τους δέχεται πλέον.Εσύ πότε θα το καταλάβεις δεν ξέρω.
Μου ειναι παγερα αδιαφορο για το τι θελουν οι Γερμανοι βιομηχανοι.Ο Ελληνικος λαος ειναι φιλοξενος και εχει βοηθησει αυτους τους ταλαιπωρους ανθρωπους αλλα δεν θα τους αναγκασει να μεινουν στην Ελλαδα σε αποθηκες ψυχων για να διαλεγουν οι Γερμανοι βιομηχανοι τους ποιο φτηνους εργαζομενους για τα κερδη τους.
Εδω αρνηθηκαν οι Ευρωπαιοι αξιωματουχοι και κυβερνησεις να βοηθησουν τον Ελληνικο λαο παιρνοντας καποιους μεταναστες να ξαλαφρωσει ο τοπος μας γιατι εγω να νοιαστω για τα συμφεροντα τους.Αρκετα σκυψαμε το κεφαλι στην ΕΕ και αρκετες καρπαζιες μας εριξε φτανει. :8)
Και πως ακριβώς θα τους στείλεις στην Γερμανία? Θα σκάψεις τούνελ?
Οι ιεχωβαδες του Περισσου εχουν γινει ενας κοκκινος ΣΥΡΙΖΑ εσυ αλλωστε εισαι αυτος
που πρωτος εκανες αυτη την ορθη επισημανση.

ΚΑDYRΟV
Δημοσιεύσεις: 420
Εγγραφή: 09 Οκτ 2018, 14:52

Re: Πρωτο Ψεμα: να αφομοιωσετε τους μεταναστες με το ζορι γιατι θα ερθει και η σειρα σας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΚΑDYRΟV » 13 Νοέμ 2019, 20:19

Και γι αυτό ο ταχαριστερός Αλέξης Τσίπρας είχε μετατρέψει τη Μόρια σε επίγειο κολαστήριο. Από τη μια έστελνε, φραστικά μηνύματα ανθρωπισμού και αλληλεγγύης. Και από την άλλη είχε οικοδομήσει στρατόπεδο αιχμαλώτων επιπέδου Β παγκοσμίου πολέμου. Ωστε να τους αποθαρρύνει. Ωστε κάθε πρόσφυγας σε συγγενείς και φίλους να διαμηνύει. Κάτσε στα αβγά σου Καλύτερα στο καλύβι σου, παρά στο κολαστήριο της Λέσβου. Πονηρός και αίλουρος ο Αλέξης Τσίπρας.
δικαιωνομαι για τον εθνικοσοσιαλιστη αλεξη τσιπρα

run
Δημοσιεύσεις: 9314
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 14:02
Phorum.gr user: ran
Τοποθεσία: sterea ellada

Re: Πρωτο Ψεμα: να αφομοιωσετε τους μεταναστες με το ζορι γιατι θα ερθει και η σειρα σας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από run » 13 Νοέμ 2019, 20:32

Eθνικοκοινωνιστης έγραψε:
13 Νοέμ 2019, 19:11
https://www.protothema.gr/blogs/dimitri ... aurio-esu/

ας προσεχατε νδουλικα :102:

υποθετο και καλη χωνεψη :g030:
αυτή είναι η δουλεια των ΜΜΕ και των ανθρωπων του...πνευματος

τρομοκρατειστε τους πολλους

θαχει μεγαλη πλακα η συνεχεια
αθάνατος καραίσκος" ρωτηκσα τον μπουτζον μου πασά και μουπε να μη σε προσκυνησω"

run
Δημοσιεύσεις: 9314
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 14:02
Phorum.gr user: ran
Τοποθεσία: sterea ellada

Re: Πρωτο Ψεμα: να αφομοιωσετε τους μεταναστες με το ζορι γιατι θα ερθει και η σειρα σας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από run » 13 Νοέμ 2019, 20:34

vantono έγραψε:
13 Νοέμ 2019, 19:16
Οι πολιτιστικομαρξιστές πολιτικαλκορεκτάκηδες υπάλληλοι του κ.Γεωργίου Σόρος είμαστε Παντού, πάρ'τε το χαμπάρι! Αφού αλώσαμε και το πρώτο φλέγμα, δεν υπάρχει καμία σωτηρία πλέον. Όλα τα προπύργιά σας διαλύονται. Διαλυθείτε και παραδοθείτε ησύχως. Το Αφεντικό και η Αρμάδα του, θα σας αντιμετωπίσουμε με πλήρη επιείκεια.
μπραβο σας κερδατε κερδατε

το αφεντικο με εναμισυ ποδαρι στον ταφο χαρειτε
αθάνατος καραίσκος" ρωτηκσα τον μπουτζον μου πασά και μουπε να μη σε προσκυνησω"

zteo
Δημοσιεύσεις: 10106
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 02:36

Re: Πρωτο Ψεμα: να αφομοιωσετε τους μεταναστες με το ζορι γιατι θα ερθει και η σειρα σας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από zteo » 13 Νοέμ 2019, 20:38

Ευρωλιγουρια ενωμενα ποτε νικημενα :D
Όποιος σπέρνει Τσιπρες και ραντίζει Ανδρουλακηδες θερίζει Μητσοτακιδες και μια γκέισα Παναγία.

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 23183
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: Πρωτο Ψεμα: να αφομοιωσετε τους μεταναστες με το ζορι γιατι θα ερθει και η σειρα σας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 13 Νοέμ 2019, 20:43

run έγραψε:
13 Νοέμ 2019, 20:34
vantono έγραψε:
13 Νοέμ 2019, 19:16
Οι πολιτιστικομαρξιστές πολιτικαλκορεκτάκηδες υπάλληλοι του κ.Γεωργίου Σόρος είμαστε Παντού, πάρ'τε το χαμπάρι! Αφού αλώσαμε και το πρώτο φλέγμα, δεν υπάρχει καμία σωτηρία πλέον. Όλα τα προπύργιά σας διαλύονται. Διαλυθείτε και παραδοθείτε ησύχως. Το Αφεντικό και η Αρμάδα του, θα σας αντιμετωπίσουμε με πλήρη επιείκεια.
μπραβο σας κερδατε κερδατε

το αφεντικο με εναμισυ ποδαρι στον ταφο χαρειτε
βροντόσαυρα εθνολαικισμού άρφανα μακεδονομάχων τελειώσατε!

Άβαταρ μέλους
Awesomatic
Δημοσιεύσεις: 6511
Εγγραφή: 16 Μάιος 2018, 00:11
Phorum.gr user: Awesomatic

Re: Πρωτο Ψεμα: να αφομοιωσετε τους μεταναστες με το ζορι γιατι θα ερθει και η σειρα σας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Awesomatic » 13 Νοέμ 2019, 20:50

zteo έγραψε:
13 Νοέμ 2019, 20:38
Ευρωλιγουρια ενωμενα ποτε νικημενα :D
Γελάς αλλά είναι το μόνο μέρος που θα μπορούμε να ζητήσουμε εμείς άσυλο αν συνεχίσει η χώρα στην πορεία να γίνει μια τεράστια χαβούζα :e040:

Θα ήθελα να διαβεβαιώσω τους νέους αποίκους πως στα πλαίσια της ανεκτικότητας θα ερχόμαστε για διακοπές να τρώμε μπακλαβά και αρνίσιο ντονερ κεμπάπ
"Taxation is theft, purely and simply even though it is theft on a grand and colossal scale which no acknowledged criminals could hope to match. It is a compulsory seizure of the property of the State’s inhabitants, or subjects."

Άβαταρ μέλους
perseus
Δημοσιεύσεις: 15265
Εγγραφή: 01 Μάιος 2018, 08:58
Phorum.gr user: Perseus
Τοποθεσία: Ιωαννινα

Re: Πρωτο Ψεμα: να αφομοιωσετε τους μεταναστες με το ζορι γιατι θα ερθει και η σειρα σας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από perseus » 13 Νοέμ 2019, 20:55

zteo έγραψε:
13 Νοέμ 2019, 19:20
Μα δεν θελουν να μεινουν στην Ελλαδα στην Ευρωπη θελουν να πανε.Ποτε επιτελους θα το καταλαβουμε αυτο. :8)
Και εγω θελω την γιοχανσον αλλα...

run
Δημοσιεύσεις: 9314
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 14:02
Phorum.gr user: ran
Τοποθεσία: sterea ellada

Re: Πρωτο Ψεμα: να αφομοιωσετε τους μεταναστες με το ζορι γιατι θα ερθει και η σειρα σας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από run » 13 Νοέμ 2019, 21:02

vantono έγραψε:
13 Νοέμ 2019, 20:43
run έγραψε:
13 Νοέμ 2019, 20:34
vantono έγραψε:
13 Νοέμ 2019, 19:16
Οι πολιτιστικομαρξιστές πολιτικαλκορεκτάκηδες υπάλληλοι του κ.Γεωργίου Σόρος είμαστε Παντού, πάρ'τε το χαμπάρι! Αφού αλώσαμε και το πρώτο φλέγμα, δεν υπάρχει καμία σωτηρία πλέον. Όλα τα προπύργιά σας διαλύονται. Διαλυθείτε και παραδοθείτε ησύχως. Το Αφεντικό και η Αρμάδα του, θα σας αντιμετωπίσουμε με πλήρη επιείκεια.
μπραβο σας κερδατε κερδατε

το αφεντικο με εναμισυ ποδαρι στον ταφο χαρειτε
βροντόσαυρα εθνολαικισμού άρφανα μακεδονομάχων τελειώσατε!
κερδατε κερδατε
αθάνατος καραίσκος" ρωτηκσα τον μπουτζον μου πασά και μουπε να μη σε προσκυνησω"

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών