Κουλης :Θα ζητησουμε απο το ΝΑΤΟ...την καταδικη της Τουρκιας. - Τι ....ας θεε μου !

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Άβαταρ μέλους
taliban
Δημοσιεύσεις: 11904
Εγγραφή: 26 Ιουν 2018, 13:28
Phorum.gr user: Πνεύμα Αντιλογίας
Τοποθεσία: Καραβλαχία

Re: Κουλης :Θα ζητησουμε απο το ΝΑΤΟ...την καταδικη της Τουρκιας. - Τι ....ας θεε μου !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από taliban » 05 Δεκ 2019, 11:29

Δημοκράτης έγραψε:
05 Δεκ 2019, 10:45
taliban έγραψε:
05 Δεκ 2019, 08:29
Δημοκράτης έγραψε:
04 Δεκ 2019, 17:56
Εγώ καλά είμαι. Αντίθετα με εσενα
Εσυ;
Τι ανάγκη έχουν αυτοί που υπερασπίζονται τους προδότες?
" καλά είναι " .
:lol:
Όλοι ξέρουμε γιατί :003:
όλοι είναι προδότες φίλε και ο λαός δεν έβαλε στην βουλή τους καλούς πατριώτες νεοναζι
Και τους ζαίους έβγαλε κυβέρνηση και εσάς ξανά.Οι μεν ζαίοι βγήκαν με το αντιμνημονιακό παραμύθι το οποίο και έκαναν στην άκρη σε λίγο χρονικό διάστημα εσείς απ την άλλη μια απ τα ίδια με τους ζαίους και χειρότεροι. Οι Χ.Α λειτούργησαν ως μπαλαντέρ. Έκαναν την δουλειά τους και τελείωσαν.
Μιλώντας βέβαια γενικά για τον λαό να μας διευκρινίσεις το ποσοστό αποχής μιας και δίνεις,εντέχνως,γενική εικόνα για όλο τον Ελ.λαό. :003:

Δημοκράτης
Δημοσιεύσεις: 24749
Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 00:26

Re: Κουλης :Θα ζητησουμε απο το ΝΑΤΟ...την καταδικη της Τουρκιας. - Τι ....ας θεε μου !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Δημοκράτης » 05 Δεκ 2019, 12:36

Εμείς ποιοι είμαστε ακριβώς που μας έβγαλε ξανά ο λαός;
Οποίος βαριέται να πάει να ψηφίσει είναι πρόβλημα του. Δεν θα παρακαλάμε τον κάθε παρτάκι να εκφράσει τη γνώμη του

Άβαταρ μέλους
wooded glade
Δημοσιεύσεις: 29284
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 17:04

Re: Κουλης :Θα ζητησουμε απο το ΝΑΤΟ...την καταδικη της Τουρκιας. - Τι ....ας θεε μου !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από wooded glade » 05 Δεκ 2019, 12:48

Ένα αξιοπερίεργο με Έρντο είναι και το εξής:
Είμαστε σε μία εποχή που το Αγγλίος -ο κύριος υποστηρικτής του- δεν διοικεί πιά την Γιούροπ και όπως και να έχει θα περάσουν πολλά χρόνια μέχρι να την ξαναδιοικήσει. Ταυτόχρονα υπάρχει μεν Πούτιν αλλά δεν θεωρείται τόσο άγριος όσο τα κουμούνια προκάτοχοι του που τα φοβόντουσαν οι του νάτου-συνδικάτου. Ταυτόχρονα η περίπτωση να γίνει στην Ελλάδα συριζαϊκό rogue regime που προέκυψε κάποια στιγμή δεν υπάρχει πιά.
Άρα γιατί δεν το παίζει καλό παιδί όπως το έπαιζε επί κουρασμένου μπας και γίνει τίποτα ;
δεν είναι όλα κρού-σμα-τα

Άβαταρ μέλους
taliban
Δημοσιεύσεις: 11904
Εγγραφή: 26 Ιουν 2018, 13:28
Phorum.gr user: Πνεύμα Αντιλογίας
Τοποθεσία: Καραβλαχία

Re: Κουλης :Θα ζητησουμε απο το ΝΑΤΟ...την καταδικη της Τουρκιας. - Τι ....ας θεε μου !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από taliban » 05 Δεκ 2019, 12:51

Δημοκράτης έγραψε:
05 Δεκ 2019, 12:36
Εμείς ποιοι είμαστε ακριβώς που μας έβγαλε ξανά ο λαός;
Οποίος βαριέται να πάει να ψηφίσει είναι πρόβλημα του. Δεν θα παρακαλάμε τον κάθε παρτάκι να εκφράσει τη γνώμη του
Λαμόγια (το κόμμα)
Και εσύ διαστρεβλωτής.
taliban έγραψε:
05 Δεκ 2019, 11:29
Μιλώντας βέβαια γενικά για τον λαό να μας διευκρινίσεις το ποσοστό αποχής μιας και δίνεις,εντέχνως,γενική εικόνα για όλο τον Ελ.λαό. :003:
:lol:
Κάνε και άλλες γαργάρες. :g030:

πατησιωτης
Δημοσιεύσεις: 34807
Εγγραφή: 06 Ιαν 2019, 06:41
Phorum.gr user: πατησιωτης
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Re: Κουλης :Θα ζητησουμε απο το ΝΑΤΟ...την καταδικη της Τουρκιας. - Τι ....ας θεε μου !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από πατησιωτης » 05 Δεκ 2019, 13:19

wooded glade έγραψε:
05 Δεκ 2019, 12:48
Ένα αξιοπερίεργο με Έρντο είναι και το εξής:
Είμαστε σε μία εποχή που το Αγγλίος -ο κύριος υποστηρικτής του- δεν διοικεί πιά την Γιούροπ και όπως και να έχει θα περάσουν πολλά χρόνια μέχρι να την ξαναδιοικήσει. Ταυτόχρονα υπάρχει μεν Πούτιν αλλά δεν θεωρείται τόσο άγριος όσο τα κουμούνια προκάτοχοι του που τα φοβόντουσαν οι του νάτου-συνδικάτου. Ταυτόχρονα η περίπτωση να γίνει στην Ελλάδα συριζαϊκό rogue regime που προέκυψε κάποια στιγμή δεν υπάρχει πιά.
Άρα γιατί δεν το παίζει καλό παιδί όπως το έπαιζε επί κουρασμένου μπας και γίνει τίποτα ;
Οι αυτοκρατορίες δεν φτιάχνονται με το να το παίζεις καλό παιδί.

Άβαταρ μέλους
wooded glade
Δημοσιεύσεις: 29284
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 17:04

Re: Κουλης :Θα ζητησουμε απο το ΝΑΤΟ...την καταδικη της Τουρκιας. - Τι ....ας θεε μου !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από wooded glade » 05 Δεκ 2019, 13:21

πατησιωτης έγραψε:
05 Δεκ 2019, 13:19
wooded glade έγραψε:
05 Δεκ 2019, 12:48
Ένα αξιοπερίεργο με Έρντο είναι και το εξής:
Είμαστε σε μία εποχή που το Αγγλίος -ο κύριος υποστηρικτής του- δεν διοικεί πιά την Γιούροπ και όπως και να έχει θα περάσουν πολλά χρόνια μέχρι να την ξαναδιοικήσει. Ταυτόχρονα υπάρχει μεν Πούτιν αλλά δεν θεωρείται τόσο άγριος όσο τα κουμούνια προκάτοχοι του που τα φοβόντουσαν οι του νάτου-συνδικάτου. Ταυτόχρονα η περίπτωση να γίνει στην Ελλάδα συριζαϊκό rogue regime που προέκυψε κάποια στιγμή δεν υπάρχει πιά.
Άρα γιατί δεν το παίζει καλό παιδί όπως το έπαιζε επί κουρασμένου μπας και γίνει τίποτα ;
Οι αυτοκρατορίες δεν φτιάχνονται με το να το παίζεις καλό παιδί.
Ποιός το είπε ;
Έχουμε Japan, έχουμε το Αγγελικούλι, παρακάτω τους Ινδούς που είχαν δωρίσει και σαρίκι στον Καραμανλή.
δεν είναι όλα κρού-σμα-τα

Δημοκράτης
Δημοσιεύσεις: 24749
Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 00:26

Re: Κουλης :Θα ζητησουμε απο το ΝΑΤΟ...την καταδικη της Τουρκιας. - Τι ....ας θεε μου !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Δημοκράτης » 05 Δεκ 2019, 14:47

taliban έγραψε:
05 Δεκ 2019, 12:51
Δημοκράτης έγραψε:
05 Δεκ 2019, 12:36
Εμείς ποιοι είμαστε ακριβώς που μας έβγαλε ξανά ο λαός;
Οποίος βαριέται να πάει να ψηφίσει είναι πρόβλημα του. Δεν θα παρακαλάμε τον κάθε παρτάκι να εκφράσει τη γνώμη του
Λαμόγια (το κόμμα)
Και εσύ διαστρεβλωτής.
taliban έγραψε:
05 Δεκ 2019, 11:29
Μιλώντας βέβαια γενικά για τον λαό να μας διευκρινίσεις το ποσοστό αποχής μιας και δίνεις,εντέχνως,γενική εικόνα για όλο τον Ελ.λαό. :003:
:lol:
Κάνε και άλλες γαργάρες. :g030:
Φίλε μη λέμε τα ίδια είσαι εντελώς βλαμμενος

Άβαταρ μέλους
ΜπλεΜπουμπυς
Δημοσιεύσεις: 20369
Εγγραφή: 17 Μάιος 2018, 07:28
Τοποθεσία: Πανταχου παρων

Re: Κουλης :Θα ζητησουμε απο το ΝΑΤΟ...την καταδικη της Τουρκιας. - Τι ....ας θεε μου !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΜπλεΜπουμπυς » 05 Δεκ 2019, 15:43

Ο αρχινεοφιλελερας της δεξιας Μητσοτακης στο Μπάκιγχαμ....

Οι ΗΠΑ θα πολεμανε την Ρωσια μεχρι τον ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ Ουκρανο !

Άβαταρ μέλους
nostromos
Δημοσιεύσεις: 23442
Εγγραφή: 12 Ιούλ 2018, 22:06
Phorum.gr user: nostromos

Re: Κουλης :Θα ζητησουμε απο το ΝΑΤΟ...την καταδικη της Τουρκιας. - Τι ....ας θεε μου !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nostromos » 05 Δεκ 2019, 15:44

nostromos έγραψε:
04 Δεκ 2019, 18:38
ας περιμενουμε λιγο να δουμε τι θα βγει απο τη συναντηση ... παντως σε αυτους που φανταζονται οτι με συνεκμεταλευση θα κατευνασουνε τον Τουρκο ειναι το λιγοτερο ανοητοι ... ο χαρτης της πατριδας της καρδιας των Τουρκων φτανει στην Κατερινη και φυσικα περιλαμβανει το μισο Αιγαιο και ολη την Κυπρο και την Κρητη ...




150320182246430158786-15.jpg


https://tanea-diaspora.net/2018/03/16/% ... BF-%CE%B4/
ας το ξαναβαλω μπας και την παρετε χαμπαρι ορισμενοι
η προσοχη μας στο Καστελοριζο

Antigeist

Re: Κουλης :Θα ζητησουμε απο το ΝΑΤΟ...την καταδικη της Τουρκιας. - Τι ....ας θεε μου !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Antigeist » 26 Ιουν 2020, 14:43

Οι Έλληνες δεν ανταγωνίζονται πραγματικά την Τουρκία και αυτό δεν έχει αλλάξει από την εποχή της καταστροφής στην Μικρά Ασία. Αυτά που "δηλώνουν" τα κάνουν αποκλειστικά για εσωτερική κατανάλωση κάθετος κομματική εκμετάλλευση και οι ξύπνιοι Τούρκοι το καταλαβαίνουν πολύ καλά αυτό αλλά δεν το καταλαβαίνουν διάφοροι μπουνταλάδες επαρχιωταραίοι στα πιο χαμηλά κλιμάκιά τους και οι χυδαίες δηλώσεις τους ανατροφοδοτούν το ανθελληνικό κλίμα στις τουρκικές μάζες.

Η ψυχρή πραγματικότητα στη σχέση μεταξύ των δύο χωρών στο πιο υψηλό επίπεδο είναι ότι όταν οι κάμερες είναι κλειστές ελληνικές γλωσσίτσες γλείφουν τουρκικές αρχιδοραφές απ' άκρου εις άκρον. Αυτά για την ΑΟZ είναι χορταράκι για τα γίδια των κομμάτων.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών