Ελληνικη Λυση ...

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
axilmar
Δημοσιεύσεις: 8311
Εγγραφή: 08 Απρ 2019, 11:48
Phorum.gr user: axilmar

Re: Ελληνικη Λυση ...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από axilmar » 09 Μαρ 2020, 08:50

oldjedi έγραψε:
08 Μαρ 2020, 11:33
axilmar έγραψε:
08 Μαρ 2020, 11:07


Ενταξει δεν παλευεται η κατασταση σου. Δεν μπορω να πω κατι αλλο, συνεχιζε να νομιζεις οτι ενας απατεωνας θα σου λυσει τα προβληματα.

Ειλικρινα αδυνατω να συνεχισω τον 'διαλογο' αυτον...
:)

Αγαπητε , συμφωνα με τα ΔΙΚΑ σου λεγομενα , εγω νομιζω οτι ενας απατεωνας απο τους 300 θα μου λυσει τα προβληματα μου ...
Αντιστοιχα εσυ πιστευεις στους υπολοιπους 299 απατεωνες ..
Καθεις εφ ω εταχθη ...

Φυσικα και δεν θα συνεχισεις τον διαλογο ...
Γιατι μεχρι τωρα δεν αρθρωσες ΜΙΑ λεξη περι πολιτικης και πολιτικων προτασεων για να γινει διαλογος ...
Απλα εκανες "κουτσομπολιο της γειτονιας " ...το οποιο ουτε εγω θελω να συνεχισω ...
Καλη σου μερα ...

:wave:
Πώς να γίνει διάλογος όταν τα επιχειρήματα σου είναι του τύπου "ναι αλλά για την Μάρφιν δεν λέτε". Συνεχεια μου λες για τους άλλους απατεώνες. Ε τι να συνεχίσω να λέω.

Άσε δε που επιχείρησα παλαιότερα να σου εξηγήσω το ανέφικτο του προγραμματος της Ελληνικής Λύσης αλλά προσέκρουσα σε τοίχο. Άμα δεν καταλαβαίνεις βασικά πράγματα, τι να πω.

Στο κάτω κάτω της γραφής ο καθένας είναι υπεύθυνος για τον εαυτό του. Εάν εσύ θέλεις να ψηφίζεις τέτοιους, με γεια σου με χαρά σου. Δημοκρατία έχουμε.

Άβαταρ μέλους
oldjedi
Δημοσιεύσεις: 1929
Εγγραφή: 20 Αύγ 2018, 23:20
Phorum.gr user: oldjedi

Re: Ελληνικη Λυση ...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από oldjedi » 09 Μαρ 2020, 11:02

axilmar έγραψε:
09 Μαρ 2020, 08:50

Πώς να γίνει διάλογος όταν τα επιχειρήματα σου είναι του τύπου "ναι αλλά για την Μάρφιν δεν λέτε". Συνεχεια μου λες για τους άλλους απατεώνες. Ε τι να συνεχίσω να λέω.

Δικα σου τα επιχειρηματα ... Εσυ μιλας για ΕΝΑ απατεωνα ...και στο αντιστρεφω για τους υπολοιπους 299...

Άσε δε που επιχείρησα παλαιότερα να σου εξηγήσω το ανέφικτο του προγραμματος της Ελληνικής Λύσης αλλά προσέκρουσα σε τοίχο. Άμα δεν καταλαβαίνεις βασικά πράγματα, τι να πω.

Κατ' αρχην , δεν ειμαι τοσο υπερφιαλος που να πιστευω οτι η Ελληνικη Λυση μπορει να γινει κυβερνηση ... Το πολυ πολυ να συνεργαστει με την ΝΔουλα...Τιποτα ομως δεν ειναι εκ των προτερων αδυνατο , αν δεν δοκιμαστει ...Σαν συγκυβερνηση με την ΝΔουλα , θα μπορεσει να επηρεασει την πολιτικη της σε πιο φιλελληνικη σταση ...προτασσοντας πρωτα το συμφερον της Ελλαδας ...

Στο κάτω κάτω της γραφής ο καθένας είναι υπεύθυνος για τον εαυτό του. Εάν εσύ θέλεις να ψηφίζεις τέτοιους, με γεια σου με χαρά σου. Δημοκρατία έχουμε.

Ακριβως , συμφωνω απολυτα ... Δημοκρατια εχουμε ... εγω ψηφιζω "τετοιους" ,εσυ ψηφιζεις "αλλους" ...
:wave:
Εξεστι , αριστεροις , ασχημονειν

axilmar
Δημοσιεύσεις: 8311
Εγγραφή: 08 Απρ 2019, 11:48
Phorum.gr user: axilmar

Re: Ελληνικη Λυση ...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από axilmar » 09 Μαρ 2020, 11:35

oldjedi έγραψε:
09 Μαρ 2020, 11:02
axilmar έγραψε:
09 Μαρ 2020, 08:50

Πώς να γίνει διάλογος όταν τα επιχειρήματα σου είναι του τύπου "ναι αλλά για την Μάρφιν δεν λέτε". Συνεχεια μου λες για τους άλλους απατεώνες. Ε τι να συνεχίσω να λέω.

Δικα σου τα επιχειρηματα ... Εσυ μιλας για ΕΝΑ απατεωνα ...και στο αντιστρεφω για τους υπολοιπους 299...

Άσε δε που επιχείρησα παλαιότερα να σου εξηγήσω το ανέφικτο του προγραμματος της Ελληνικής Λύσης αλλά προσέκρουσα σε τοίχο. Άμα δεν καταλαβαίνεις βασικά πράγματα, τι να πω.

Κατ' αρχην , δεν ειμαι τοσο υπερφιαλος που να πιστευω οτι η Ελληνικη Λυση μπορει να γινει κυβερνηση ... Το πολυ πολυ να συνεργαστει με την ΝΔουλα...Τιποτα ομως δεν ειναι εκ των προτερων αδυνατο , αν δεν δοκιμαστει ...Σαν συγκυβερνηση με την ΝΔουλα , θα μπορεσει να επηρεασει την πολιτικη της σε πιο φιλελληνικη σταση ...προτασσοντας πρωτα το συμφερον της Ελλαδας ...

Στο κάτω κάτω της γραφής ο καθένας είναι υπεύθυνος για τον εαυτό του. Εάν εσύ θέλεις να ψηφίζεις τέτοιους, με γεια σου με χαρά σου. Δημοκρατία έχουμε.

Ακριβως , συμφωνω απολυτα ... Δημοκρατια εχουμε ... εγω ψηφιζω "τετοιους" ,εσυ ψηφιζεις "αλλους" ...
:wave:
Το να αντιστρεφεις το επιχειρημα σημαινει απλως οτι αλλαζεις την κουβεντα. Το αρχικο προβλημα παραμενει. Δλδ το οτι οι αλλοι 299 μπορει να ειναι απατεωνες δεν σημαινει οτι ο Βελοπουλος δεν ειναι.

Επισης το οτι οι αλλοι 299 ειναι απατεωνες ειναι αναποδεικτο. Δεν δινεις καποιο στοιχειο για αυτο.

Ε πως να συζητησουμε τοτε. Οχι μονο κανεις λογικα αλματα, αλλα πετας την μπαλα οχι μονο στην εξεδρα, αλλα και εξω απο το γηπεδο.

Άβαταρ μέλους
oldjedi
Δημοσιεύσεις: 1929
Εγγραφή: 20 Αύγ 2018, 23:20
Phorum.gr user: oldjedi

Re: Ελληνικη Λυση ...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από oldjedi » 09 Μαρ 2020, 11:56

axilmar έγραψε:
09 Μαρ 2020, 11:35


Το να αντιστρεφεις το επιχειρημα σημαινει απλως οτι αλλαζεις την κουβεντα. Το αρχικο προβλημα παραμενει. Δλδ το οτι οι αλλοι 299 μπορει να ειναι απατεωνες δεν σημαινει οτι ο Βελοπουλος δεν ειναι.

Ουτε ο Βελοπουλος ειναι αποδεδειγμενο οτι ειναι απατεωνας ... Δεν τον κυνηγα κανενας εισαγγελεας , δεν τον ενοχλει καμμια εφορια , ειναι νομοταγης ( μεχρι αποδειξεως του εναντιου )... Αρα το οτι κανω την συγκριση , ειναι απολυτα ορθο ...

Επισης το οτι οι αλλοι 299 ειναι απατεωνες ειναι αναποδεικτο. Δεν δινεις καποιο στοιχειο για αυτο.

Ουτε για τον Βελοπουλο ειναι κατι αποδεδειγμενο ...Το οτι καποιοι εχουν σχηματισει την γνωμη οτι ειναι απατεωνας , αυτο δεν ειναι αποδειξη...

Ε πως να συζητησουμε τοτε. Οχι μονο κανεις λογικα αλματα, αλλα πετας την μπαλα οχι μονο στην εξεδρα, αλλα και εξω απο το γηπεδο.

Θα ελεγα πως κατι αναλογο κανεις και εσυ ... κατηγορεις καποιον για απατεωνα , ανευ αποδειξεως ... και επιμενεις ...ΑΝ εχεις αποδειξεις , στον εισαγγελεα ...
:wave:
Εξεστι , αριστεροις , ασχημονειν

axilmar
Δημοσιεύσεις: 8311
Εγγραφή: 08 Απρ 2019, 11:48
Phorum.gr user: axilmar

Re: Ελληνικη Λυση ...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από axilmar » 09 Μαρ 2020, 12:03

oldjedi έγραψε:
09 Μαρ 2020, 11:56
axilmar έγραψε:
09 Μαρ 2020, 11:35


Το να αντιστρεφεις το επιχειρημα σημαινει απλως οτι αλλαζεις την κουβεντα. Το αρχικο προβλημα παραμενει. Δλδ το οτι οι αλλοι 299 μπορει να ειναι απατεωνες δεν σημαινει οτι ο Βελοπουλος δεν ειναι.

Ουτε ο Βελοπουλος ειναι αποδεδειγμενο οτι ειναι απατεωνας ... Δεν τον κυνηγα κανενας εισαγγελεας , δεν τον ενοχλει καμμια εφορια , ειναι νομοταγης ( μεχρι αποδειξεως του εναντιου )... Αρα το οτι κανω την συγκριση , ειναι απολυτα ορθο ...

Επισης το οτι οι αλλοι 299 ειναι απατεωνες ειναι αναποδεικτο. Δεν δινεις καποιο στοιχειο για αυτο.

Ουτε για τον Βελοπουλο ειναι κατι αποδεδειγμενο ...Το οτι καποιοι εχουν σχηματισει την γνωμη οτι ειναι απατεωνας , αυτο δεν ειναι αποδειξη...

Ε πως να συζητησουμε τοτε. Οχι μονο κανεις λογικα αλματα, αλλα πετας την μπαλα οχι μονο στην εξεδρα, αλλα και εξω απο το γηπεδο.

Θα ελεγα πως κατι αναλογο κανεις και εσυ ... κατηγορεις καποιον για απατεωνα , ανευ αποδειξεως ... και επιμενεις ...ΑΝ εχεις αποδειξεις , στον εισαγγελεα ...
:wave:
Το οτι δεν τον κυνηγαει κανενας εισαγγελεας δεν τον κανει μη απατεωνα.

Το οτι προσπαθησε να πουλησει 'χειρογραφες επιστολες του Ιησου' και 'αλοιφη καταπολεμησης του κορωνοιου' τον κανει απατεωνα.

Εκτος και εαν πιστευεις εσυ οτι οντως εχει επιστολες του Ιησου και οτι οντως οι αλοιφες που πουλαει καταπολεμουν τον κορωνοιο.

Οντως πιστευεις ετσι;

Άβαταρ μέλους
oldjedi
Δημοσιεύσεις: 1929
Εγγραφή: 20 Αύγ 2018, 23:20
Phorum.gr user: oldjedi

Re: Ελληνικη Λυση ...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από oldjedi » 09 Μαρ 2020, 13:18

axilmar έγραψε:
09 Μαρ 2020, 12:03



Το οτι δεν τον κυνηγαει κανενας εισαγγελεας δεν τον κανει μη απατεωνα.

Τους απατεωνες τους διωκει το κρατος ... Εκτος και αν πιστευεις πως το κρατος δεν ασχολειται με απατεωνες ...

Το οτι προσπαθησε να πουλησει 'χειρογραφες επιστολες του Ιησου' και 'αλοιφη καταπολεμησης του κορωνοιου' τον κανει απατεωνα.

Τον κανει εμπορο ...

Εκτος και εαν πιστευεις εσυ οτι οντως εχει επιστολες του Ιησου και οτι οντως οι αλοιφες που πουλαει καταπολεμουν τον κορωνοιο.

Δεν ασχολουμαι με τα εμπορικα προϊοντα του Βελοπουλου ...το εχω δηλωσει πολλακις ...

Οντως πιστευεις ετσι;

Δεν με ενδιαφερουν τα προϊοντα του για να ασχοληθω και να αποκτησω αποψη , η πιστη σε κατι ...
:wave:
Εξεστι , αριστεροις , ασχημονειν

Άβαταρ μέλους
oldjedi
Δημοσιεύσεις: 1929
Εγγραφή: 20 Αύγ 2018, 23:20
Phorum.gr user: oldjedi

Re: Ελληνικη Λυση ...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από oldjedi » 09 Μαρ 2020, 13:22

axilmar έγραψε:
09 Μαρ 2020, 11:35


Το να αντιστρεφεις το επιχειρημα σημαινει απλως οτι αλλαζεις την κουβεντα. Το αρχικο προβλημα παραμενει. Δλδ το οτι οι αλλοι 299 μπορει να ειναι απατεωνες δεν σημαινει οτι ο Βελοπουλος δεν ειναι.

Επισης το οτι οι αλλοι 299 ειναι απατεωνες ειναι αναποδεικτο. Δεν δινεις καποιο στοιχειο για αυτο.

Ε πως να συζητησουμε τοτε. Οχι μονο κανεις λογικα αλματα, αλλα πετας την μπαλα οχι μονο στην εξεδρα, αλλα και εξω απο το γηπεδο.
:)

Στο κατω - κατω , αδερφε , πιστευε για τον Βελοπουλο , οτι θελεις ... δικαιωμα σου ειναι ... κανε την δουλεια σου λοιπον και ασε εμενα να πιστευω για τον Βελοπουλο οτι θελω και να κανω την δικια μου δουλεια ...
Πως το ειπες ;; Δημοκρατια εχουμε ...

:wave:
Εξεστι , αριστεροις , ασχημονειν

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48043
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Ελληνικη Λυση ...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 09 Μαρ 2020, 13:26

oldjedi έγραψε:
07 Μαρ 2020, 00:41
:)

Οσα δεν φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια ...

:wave:
Ε, ναι, που να βρώ Βυζαντινόν. Άκου Βυζαντινόν ρε...
:smt005:
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

axilmar
Δημοσιεύσεις: 8311
Εγγραφή: 08 Απρ 2019, 11:48
Phorum.gr user: axilmar

Re: Ελληνικη Λυση ...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από axilmar » 09 Μαρ 2020, 14:21

oldjedi έγραψε:
09 Μαρ 2020, 13:18
axilmar έγραψε:
09 Μαρ 2020, 12:03



Το οτι δεν τον κυνηγαει κανενας εισαγγελεας δεν τον κανει μη απατεωνα.

Τους απατεωνες τους διωκει το κρατος ... Εκτος και αν πιστευεις πως το κρατος δεν ασχολειται με απατεωνες ...

Το οτι προσπαθησε να πουλησει 'χειρογραφες επιστολες του Ιησου' και 'αλοιφη καταπολεμησης του κορωνοιου' τον κανει απατεωνα.

Τον κανει εμπορο ...

Εκτος και εαν πιστευεις εσυ οτι οντως εχει επιστολες του Ιησου και οτι οντως οι αλοιφες που πουλαει καταπολεμουν τον κορωνοιο.

Δεν ασχολουμαι με τα εμπορικα προϊοντα του Βελοπουλου ...το εχω δηλωσει πολλακις ...

Οντως πιστευεις ετσι;

Δεν με ενδιαφερουν τα προϊοντα του για να ασχοληθω και να αποκτησω αποψη , η πιστη σε κατι ...
:wave:
lol.

Με οτι κανει απατεωνα τον Βελοπουλο δεν ασχολεισαι, αλλα καλεις τους αλλους 299 βουλευτες απατεωνες.

Για πες μας λοιπον γιατι οι υπολοιποι 299 βουλευτες ειναι απατεωνες.

Gewponos90
Δημοσιεύσεις: 9848
Εγγραφή: 17 Φεβ 2020, 16:18
Phorum.gr user: Gewponos90

Re: Ελληνικη Λυση ...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gewponos90 » 09 Μαρ 2020, 14:25

axilmar έγραψε:
09 Μαρ 2020, 14:21
oldjedi έγραψε:
09 Μαρ 2020, 13:18
axilmar έγραψε:
09 Μαρ 2020, 12:03



Το οτι δεν τον κυνηγαει κανενας εισαγγελεας δεν τον κανει μη απατεωνα.

Τους απατεωνες τους διωκει το κρατος ... Εκτος και αν πιστευεις πως το κρατος δεν ασχολειται με απατεωνες ...

Το οτι προσπαθησε να πουλησει 'χειρογραφες επιστολες του Ιησου' και 'αλοιφη καταπολεμησης του κορωνοιου' τον κανει απατεωνα.

Τον κανει εμπορο ...

Εκτος και εαν πιστευεις εσυ οτι οντως εχει επιστολες του Ιησου και οτι οντως οι αλοιφες που πουλαει καταπολεμουν τον κορωνοιο.

Δεν ασχολουμαι με τα εμπορικα προϊοντα του Βελοπουλου ...το εχω δηλωσει πολλακις ...

Οντως πιστευεις ετσι;

Δεν με ενδιαφερουν τα προϊοντα του για να ασχοληθω και να αποκτησω αποψη , η πιστη σε κατι ...
:wave:
lol.

Με οτι κανει απατεωνα τον Βελοπουλο δεν ασχολεισαι, αλλα καλεις τους αλλους 299 βουλευτες απατεωνες.

Για πες μας λοιπον γιατι οι υπολοιποι 299 βουλευτες ειναι απατεωνες.

Δεν είμαι μόνο οι 299. Είναι η μισή Ελλάδα αφού δεν κόβει αποδείξεις. Έτσι θα σου πει
dtri2020 έγραψε:
23 Οκτ 2021, 22:56
Ενώ, ας πούμε στα άλλα κόμματα αυτό σπανίζει.
Δήλωση για γνωστή υπόθεση παιδεραστίας

Άβαταρ μέλους
Noor1
Δημοσιεύσεις: 783
Εγγραφή: 17 Αύγ 2019, 15:02

Re: Ελληνικη Λυση ...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Noor1 » 09 Μαρ 2020, 18:35

:smt005::smt005::smt005:


Άβαταρ μέλους
oldjedi
Δημοσιεύσεις: 1929
Εγγραφή: 20 Αύγ 2018, 23:20
Phorum.gr user: oldjedi

Re: Ελληνικη Λυση ...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από oldjedi » 09 Μαρ 2020, 20:11

:)

Περαστικα σας ...



:wave:
Εξεστι , αριστεροις , ασχημονειν

Άβαταρ μέλους
oldjedi
Δημοσιεύσεις: 1929
Εγγραφή: 20 Αύγ 2018, 23:20
Phorum.gr user: oldjedi

Re: Ελληνικη Λυση ...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από oldjedi » 09 Μαρ 2020, 20:17

axilmar έγραψε:
09 Μαρ 2020, 14:21

lol.

Με οτι κανει απατεωνα τον Βελοπουλο δεν ασχολεισαι, αλλα καλεις τους αλλους 299 βουλευτες απατεωνες.

Ουτε με τα επαγγελματα των αλλων βουλευτων ασχολουμαι ... εχω αποψη ... Ασχολουμαι με οσα λενε και ψηφιζουν στην Ελληνικη Βουλη ...

Για πες μας λοιπον γιατι οι υπολοιποι 299 βουλευτες ειναι απατεωνες.

Οσοι υποστηριζουν εγκληματιες , ναρκεμπορους , βιαστες παιδιων και πολλες αλλες καταστασεις , οσοι λοιπον τους υπερασπιζονται , και κερδοσκοπουν απο αυτους τους εγκληματιες , για την αποψη ΜΟΥ ... ειναι λαμογια και απατεωνες ...
Στα εχω γραψει αυτα , γιατι ξαναρωτας ;;
Με κανεις να πιστευω πως απλα δεν διαβαζεις το τι γραφω , αλλα αντιδρας αυτοματα ... Αντανακλαστικα Παυλωφ ...

:wave:
Εξεστι , αριστεροις , ασχημονειν

Άβαταρ μέλους
oldjedi
Δημοσιεύσεις: 1929
Εγγραφή: 20 Αύγ 2018, 23:20
Phorum.gr user: oldjedi

Re: Ελληνικη Λυση ...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από oldjedi » 09 Μαρ 2020, 20:19

Noor1 έγραψε:
09 Μαρ 2020, 18:35
:smt005::smt005::smt005:

:)

Απατεωνας και αυτος σαν τον Βελοπουλο ... Να κινηθει ο εισαγγελεας ...

:wave:
Εξεστι , αριστεροις , ασχημονειν

Άβαταρ μέλους
Obi Wan Iakobi
Δημοσιεύσεις: 15683
Εγγραφή: 19 Ιαν 2020, 22:20

Re: Ελληνικη Λυση ...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Obi Wan Iakobi » 09 Μαρ 2020, 21:30

oldjedi έγραψε:
09 Μαρ 2020, 20:11
:)

Περαστικα σας ...



:wave:
Ευπαθεις.
Η αλήθεια είναι μια μικροαστική εμμονή.

Βλαδίμηρος Ίλιτς Λένιν

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών