Μετρό «Ακρόπολη» Εγραψαν συνθήματα υπέρ των μεταναστών και προκάλεσαν φθορές σε αρχαία ευρήματα

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Άβαταρ μέλους
blackpaint
Δημοσιεύσεις: 9596
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 00:37

Re: Μετρό «Ακρόπολη» Εγραψαν συνθήματα υπέρ των μεταναστών και προκάλεσαν φθορές σε αρχαία ευρήματα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από blackpaint » 09 Μαρ 2020, 23:17

Nero έγραψε:
09 Μαρ 2020, 23:06
blackpaint έγραψε:
09 Μαρ 2020, 23:04
Nero έγραψε:
09 Μαρ 2020, 22:44


είναι χαρακτηριστικό γνώρισμα των χιμπατζήδων να κάνουν θόρυβο όταν θέλουν να κερδίσουν προσοχή
αυτες τις μαλακιες να μην ελεγες :e040:
εσύ το έγραψες. Εγώ απλά εξηγώ ότι δεν είναι ασυνήθιστο
Εγω το εγραψα κ συ το σχολιασες με τροπο υποτιμητικο και περιφρονητικο. Μην υποκρινεσαι τωρα.

Άβαταρ μέλους
blackpaint
Δημοσιεύσεις: 9596
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 00:37

Re: Μετρό «Ακρόπολη» Εγραψαν συνθήματα υπέρ των μεταναστών και προκάλεσαν φθορές σε αρχαία ευρήματα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από blackpaint » 09 Μαρ 2020, 23:18

Παρταλι έγραψε:
09 Μαρ 2020, 23:04
το αστειο ειναι οτι γινηκε οτι και σε ολη την υπολοιπη Αθηνα, πεντε-δεκα τσιτατα και ουτε ενα πανω στα εκμαγεια

αλλα αυτοι εκει
αυτο ακριβως λεω

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40790
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Μετρό «Ακρόπολη» Εγραψαν συνθήματα υπέρ των μεταναστών και προκάλεσαν φθορές σε αρχαία ευρήματα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 09 Μαρ 2020, 23:19

blackpaint έγραψε:
09 Μαρ 2020, 23:04
Nero έγραψε:
09 Μαρ 2020, 22:44
blackpaint έγραψε:
09 Μαρ 2020, 22:37
Προσωπικα χαρηκα με αυτη την διαμαρτυρια, γιατι μου λεει πως αυτη η κοινωνια δεν εχει σαπισει ακομα τελειως, πως υπαρχουν ακομα ανθρωποι και ειναι διατεθειμενοι να κανουν πολυ θορυβο για ν ακουστουν
είναι χαρακτηριστικό γνώρισμα των χιμπατζήδων να κάνουν θόρυβο όταν θέλουν να κερδίσουν προσοχή
αυτες τις μαλακιες να μην ελεγες :e040:
Θα προτιμούσες να έλεγε τις δικές σου μαλακίες;
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
Λίνο Βεντούρα
Δημοσιεύσεις: 10318
Εγγραφή: 05 Δεκ 2018, 18:51

Re: Μετρό «Ακρόπολη» Εγραψαν συνθήματα υπέρ των μεταναστών και προκάλεσαν φθορές σε αρχαία ευρήματα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λίνο Βεντούρα » 09 Μαρ 2020, 23:24

Nero έγραψε:
09 Μαρ 2020, 22:44
blackpaint έγραψε:
09 Μαρ 2020, 22:37
Προσωπικα χαρηκα με αυτη την διαμαρτυρια, γιατι μου λεει πως αυτη η κοινωνια δεν εχει σαπισει ακομα τελειως, πως υπαρχουν ακομα ανθρωποι και ειναι διατεθειμενοι να κανουν πολυ θορυβο για ν ακουστουν
είναι χαρακτηριστικό γνώρισμα των χιμπατζήδων να κάνουν θόρυβο όταν θέλουν να κερδίσουν προσοχή
:smt005::smt005::smt005:
Fluffy έγραψε:
25 Αύγ 2021, 12:22
Στον καπιταλισμό κυριαρχεί η αντίληψη της κυρίαρχης τάξης, γιαυτό είναι και κυρίαρχη.

Άβαταρ μέλους
blackpaint
Δημοσιεύσεις: 9596
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 00:37

Re: Μετρό «Ακρόπολη» Εγραψαν συνθήματα υπέρ των μεταναστών και προκάλεσαν φθορές σε αρχαία ευρήματα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από blackpaint » 09 Μαρ 2020, 23:35

Golden Age έγραψε:
09 Μαρ 2020, 21:50
blackpaint έγραψε:
09 Μαρ 2020, 21:46
Golden Age έγραψε:
09 Μαρ 2020, 21:28


Ποιος άλλος ήξερε ποιος είναι και τί είναι αυτός;

Είδαν ένα τουρίστα και κατάλαβαν τί είναι και του επιτέθηκαν ξέρω 'γω; :lol:
αφου ειστε διατρητοι ρε μαλακα, η ειδηση της αφιξης τους ειχε διαρρευσει μερες πριν ερθουν. :smt005: Τεσπα, καλο ειναι να μην γινονται αυτα (να ερχονται νεοναζιδια εδω εννοω)

Σιγά ρε τζέημς μποντ... Έγραψαν στη σελιδα τους ότι θα επσικεφθούν τό νησί. Είχαν βουήξει οι δικοί σου στα σοσιαλ μντια τις παραμονές της επισκέψεώς τους (προφανώς τους ενημέρωσαν ομοϊδεάτες σας απο τη Γερμανία που διαβάζουν τις σελίδες τους)... Και θες να μου πεις ότι με τέτοιες βλακείες ασχολήθηκαν οι κάτοικοι του νησιού κι όχι οι αναρχοάπλυτοι ΜΚΟτζήδες; :lol:
Και τι να λεει; Ηταν πιο γλυκο το ξυλο αραγε;

Παρταλι

Re: Μετρό «Ακρόπολη» Εγραψαν συνθήματα υπέρ των μεταναστών και προκάλεσαν φθορές σε αρχαία ευρήματα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Παρταλι » 09 Μαρ 2020, 23:38

οι Soros τους σαπακιασαν ρε... καλα ρε, ξυλο απο Ουβραιοι? να χαρω εγω Αριους

Άβαταρ μέλους
blackpaint
Δημοσιεύσεις: 9596
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 00:37

Re: Μετρό «Ακρόπολη» Εγραψαν συνθήματα υπέρ των μεταναστών και προκάλεσαν φθορές σε αρχαία ευρήματα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από blackpaint » 09 Μαρ 2020, 23:43

Παρταλι έγραψε:
09 Μαρ 2020, 23:38
οι Soros τους σαπακιασαν ρε... καλα ρε, ξυλο απο Ουβραιοι? να χαρω εγω Αριους
θηλυπρεπεις απλυτοι soy boys sjws vs Αριοι πολεμιστες της Generation Identitaire 1-0. :smt005:

Άβαταρ μέλους
Antares
Δημοσιεύσεις: 7932
Εγγραφή: 11 Απρ 2018, 10:46
Phorum.gr user: Ακταία

Re: Μετρό «Ακρόπολη» Εγραψαν συνθήματα υπέρ των μεταναστών και προκάλεσαν φθορές σε αρχαία ευρήματα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Antares » 10 Μαρ 2020, 08:51

blackpaint έγραψε:
09 Μαρ 2020, 22:00

Α ωστε θες να πεις πως οι ευρωπαιοι με τη μη σωστη φατσα και ελλιπες πεντιγκρι (οι σκουροχρωμοι ντε, μην ντρεπεσαι) δεν εχουν σεβασμο για τον λαμπρο αρχαιο ελληνικο πολιτισμο; Και μετα απορεις που σε λεω ρατσιστρια.

Αληθεια τωρα, ειναι αρχαιο μνημειο το μετρο η μηπως τα ακυρωτικα μηχανηματα αρχαιολογικοι θησαυροι;
Οι χριστιανοί παντού στον κόσμο έχουν. Όπως και οι βουδιστές. Οι μουσουλμάνοι και κάποιοι άλλοι έχουν κάποιο θεματάκι με αυτά. Δεν είναι θέμα χρώματος του δέρματος.
Αυτές τις καταστροφές που επιδιορθώνονται από φόρους τις κάνουν άτομα που δεν έχουν κανένα οικονομικό πρόβλημα, είναι σε μια καλή θέση της κοινωνικής πυραμίδας, τουλάχιστον στην Ελλάδα. Προβοκάτσιες.

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32807
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Μετρό «Ακρόπολη» Εγραψαν συνθήματα υπέρ των μεταναστών και προκάλεσαν φθορές σε αρχαία ευρήματα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 10 Μαρ 2020, 10:17

blackpaint έγραψε:
09 Μαρ 2020, 20:02
hellegennes έγραψε:
08 Μαρ 2020, 11:16
Ποιο πολιτικό περιεχόμενο, ρε μαλάκα; Πολιτική αντίδραση είναι να σπας και να μουτζουρώνεις; Ειδικά σήμερα που υπάρχουν ένα εκατομμύριο διαφορετικές πλατφόρμες για να ακουστείς, χρησιμοποιείς μεθόδους των σπηλαίων; Μόνο αν είσαι σε ζωώδη κατάσταση. Το μόνο που δείχνει τέτοια αντίδραση είναι συσσωρευμένη βία, τίποτα άλλο.
οχι, το σπασιμο ειναι το μεσο, το περιεχομενο ειναι η στηριξη στους προσφυγες και μεταναστες. Το μεσο ειναι το πλεον αποτελεσματικο: εγιναν και αλλες ηπιες διαμαρτυριες αλλα περασαν απαρατηρητες. Οταν ομως σπασει κανα τζαμι, αμεσως ενδιαφερονται τα μιντια. Δεν πειραζει να τσαλακωθει λιγακι η τουριστικη βιτρινα της αθηνας, οταν ανθρωποι πνιγονται στο αιγαιο και πυροβολουνται στα συνορα.
ποσο λιγοτεροι πνιγηκαν η πυροβοληθηκαν επειδη γραφτηκαν παπαριες στον τοιχο;
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
AlienWay
Δημοσιεύσεις: 23411
Εγγραφή: 08 Οκτ 2019, 13:15
Phorum.gr user: AlienWay

Re: Μετρό «Ακρόπολη» Εγραψαν συνθήματα υπέρ των μεταναστών και προκάλεσαν φθορές σε αρχαία ευρήματα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από AlienWay » 10 Μαρ 2020, 10:57

Ο μπαχαλοτουρισμός ανθεί την τελευταία πενταετία. Συχνά έχουμε δει δυτικούς "πολεμιστές" να συμμετέχουν στα μπάχαλα.

"Ελπίδα σε αυτόν τον τόπο" δεν υπάρχει από ζημιές που διαπράττονται και κυρίως όταν οι δράστες είναι ξένοι.

Ο δε blackpaint εξήγησε από νωρίς τις προθέσεις του. Συζητάμε -λέει- επί τόσες σελίδες το συμβάν, που σημαίνει ότι οι θέσεις των μπαχαλάκηδων εισακούστηκαν.

Μόνο που είναι σαν να κλέβει εκκλησία, διότι εγώ βλέπω ότι το νήμα εφτασε τόσες σελίδες, όχι εξαιτίας του εν λόγω μπαχάλου -που άλλωστε δεν είναι κάτι καινούργιο σε αυτή την χώρα- αλλά εξαιτίας των όσων λέει ο ίδιος ο blackpaint ΑΚΡΙΒΩΣ για να το φτάσει 100 σελίδες και να πει μετά ότι το μπάχαλο συζητήθηκε.
Ζούμε σε μια οικονομία.

Άβαταρ μέλους
Antares
Δημοσιεύσεις: 7932
Εγγραφή: 11 Απρ 2018, 10:46
Phorum.gr user: Ακταία

Re: Μετρό «Ακρόπολη» Εγραψαν συνθήματα υπέρ των μεταναστών και προκάλεσαν φθορές σε αρχαία ευρήματα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Antares » 10 Μαρ 2020, 11:08

Εδώ κάνουν κυράτσες 50 και 60 χρονών μπάχαλα και άλλα, οι νεότεροι θα κόλλαγαν; Τα ίδια όμως κάνουν και στις πολιτισμένες χώρες στις οποίες μετανάστευσαν και όπου ζούσαν οι γονείς τους, οι οποίοι έκαναν τα ίδια βεβαίως, σιγά μην θα έπλεναν πιάτα, οπότε υπάρχει ελπίδα να τους τσακώσει η πολιτισμένη και ευνομούμενη χώρα.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών