Πώς οι ελ δεξιοι εξυπηρετουνε τις πολιτικες του Ερντογαν

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Άβαταρ μέλους
μίστερ μαξ
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 9289
Εγγραφή: 05 Ιούλ 2018, 11:18

Re: Πώς οι ελ δεξιοι εξυπηρετουνε τις πολιτικες του Ερντογαν

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από μίστερ μαξ » 09 Μαρ 2020, 14:13

taliban έγραψε:
09 Μαρ 2020, 14:09
μίστερ μαξ έγραψε:
09 Μαρ 2020, 14:01
taliban έγραψε:
09 Μαρ 2020, 13:58

Ψεκασμενιές πως έχει εκπαιδεύσει τμήμα αυτών για στρατιωτική χρήση.
Ναι, ειναι ψεκασμενιά, αλλά σημειώνω πως δεν απάντησες.
Για την στρατιωτική εκπαίδευση που δεν είναι κάτι καινούριο, εδώ :
https://www.militaire.gr/ta-toyrkika-on ... tommyrion/

Και δεν το βάζω για σένα αλλά για όποιον διαβάζει
Γιατί Ψεκασμενιά είναι πως έκοψες την απάντηση μου που δεν σε σύμφερε έφερες ένα απόσπασμα και γράφεις προπαγανδαστικά.
Αλλά ο καθένας όπως μπορεί.
:003:
Α)Οταν ειπα για ψεκασμενιά, αναφερόμουν στο οτι εκπαιδευτει τους προσφυγες στρατιωτικα η Τουρκία.
Β)Η πηγή που έφερες δεν ειναι αξιόπιστη, αλλά και πάλι, δεν γράφει πως η Τουρκία εκπαιδεύει τους πρόσφυγες, αλλά πως υπάρχουν σκέψεις απο ορισμένους φορείς να τους εκπαιδεύσει.

Ελπίζω να αντιλαμβάνεσαι την διαφορά.

Θα συμφωνήσω, ο καθένας όπως μπορεί και οσο του κόβει.
Αντι-Πουτιν, Αντι-Ζελενσκυ
Τα κράτη ματώνουν της γειτονιας τον χάρτη

Άβαταρ μέλους
Σέλευκας
Δημοσιεύσεις: 8966
Εγγραφή: 04 Αύγ 2018, 01:00
Phorum.gr user: Seleykos
Τοποθεσία: Sapan

Re: Πώς οι ελ δεξιοι εξυπηρετουνε τις πολιτικες του Ερντογαν

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σέλευκας » 09 Μαρ 2020, 14:13

Northern Spirit έγραψε:
09 Μαρ 2020, 14:09
Σέλευκας έγραψε:
09 Μαρ 2020, 14:03
Northern Spirit έγραψε:
09 Μαρ 2020, 14:00


Ετσι, ξεμπροστιασε τους! :smt005::smt005:
αφού όλοι είναι εισβολείς στην Ελλάδα. Εχει γραφτεί στο DNA τους να κλέβουν απο την Ελλάδα.
Μαρέσει που κατηγορούμε τους ΝΑΖΙ μόνο που ήρθαν 5 χρόνια και οι άλλοι μας αγαπάνε.
Ναι ολοι αυτοι, Αφγανοι, Συροι, Μαροκινοι κλπ αυτο ειχανε οραμα: να μπουνε και να κλεψουνες την Ελλαδα...Ρε επικοινωνειτε;
οχι ρε συ για Μπορίσωφ και Τουρκία μιλάμε
Ιδιωτικές δομές παιδιών. Πως είναι δυνατόν;
Κοινοβουλευτισμός είναι η εκπροσώπηση των φεουδαρχών απέναντι στον βασιλιά.
Azzurra Carnelos

Άβαταρ μέλους
Northern Spirit
Δημοσιεύσεις: 10759
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 22:19

Re: Πώς οι ελ δεξιοι εξυπηρετουνε τις πολιτικες του Ερντογαν

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Northern Spirit » 09 Μαρ 2020, 14:15

taliban έγραψε:
09 Μαρ 2020, 14:12


Προς το παρόν το μόνο που κάνεις με την δήθεν αφέλεια και την δήθεν αγνωσία στο πως λειτουργεί ο Ερντογάν είναι να καλύπτεις άψογα σε βάρος της Ελλάδα τις όποιες ενέργειες του.
Εσύ έγραψες για συνωμοσίες...κάτι παραπάνω ξέρεις σε αυτό το κομμάτι απ ότι φαίνεται ! :003:
Εσυ ισχυριζεσαι κατι οχι εγω. Λες οτι η Τουρκια κανει υβριδικο πολεμο και δεν προσκομιζεις καενα στοιχειο γι'αυτα που λες..Εγω απλα ρωταω να μου πεις σε ποια στοχεια βασιζεται αυτη η αποψη...Κι επειδη ρωταω μου λες οτι καλυπτω τον...Ερντογαν :lol:
"Έκαστος τόπος έχει την πληγήν του: Η Αγγλία την ομίχλην, η Αίγυπτος τας οφθαλμίας, η Βλαχία τας ακρίδας και η Ελλάς τους Έλληνας".

Άβαταρ μέλους
taliban
Δημοσιεύσεις: 11860
Εγγραφή: 26 Ιουν 2018, 13:28
Phorum.gr user: Πνεύμα Αντιλογίας
Τοποθεσία: Καραβλαχία

Re: Πώς οι ελ δεξιοι εξυπηρετουνε τις πολιτικες του Ερντογαν

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από taliban » 09 Μαρ 2020, 14:15

μίστερ μαξ έγραψε:
09 Μαρ 2020, 14:13
taliban έγραψε:
09 Μαρ 2020, 14:09
μίστερ μαξ έγραψε:
09 Μαρ 2020, 14:01


Ναι, ειναι ψεκασμενιά, αλλά σημειώνω πως δεν απάντησες.
Για την στρατιωτική εκπαίδευση που δεν είναι κάτι καινούριο, εδώ :
https://www.militaire.gr/ta-toyrkika-on ... tommyrion/

Και δεν το βάζω για σένα αλλά για όποιον διαβάζει
Γιατί Ψεκασμενιά είναι πως έκοψες την απάντηση μου που δεν σε σύμφερε έφερες ένα απόσπασμα και γράφεις προπαγανδαστικά.
Αλλά ο καθένας όπως μπορεί.
:003:
Α)Οταν ειπα για ψεκασμενιά, αναφερόμουν στο οτι εκπαιδευτει τους προσφυγες στρατιωτικα η Τουρκία.
Β)Η πηγή που έφερες δεν ειναι αξιόπιστη, αλλά και πάλι, δεν γράφει πως η Τουρκία εκπαιδεύει τους πρόσφυγες, αλλά πως υπάρχουν σκέψεις απο ορισμένους φορείς να τους εκπαιδεύσει.

Ελπίζω να αντιλαμβάνεσαι την διαφορά.

Θα συμφωνήσω, ο καθένας όπως μπορεί και οσο του κόβει.
Δεν σε συμφέρει εσένα όχι πως δεν είναι αξιόπιστη. Υπάρχει διαφορά. :D
Αλλά υπάρχουν εχμ σκέψεις λέει ο μαξ...αλλά πάνω στα σύνορα κακοί Ελ ακροδεξιοί..κλαψ...αθώοι πρόσφυγες μονο κλαψ...!

Μπράβο που συμφωνείς.Όπως μπορεί και όσο το κόβει του καθενός να δικαιολογεί τον ακροδεξιό φασίστα Ερντογάν.

Άβαταρ μέλους
Northern Spirit
Δημοσιεύσεις: 10759
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 22:19

Re: Πώς οι ελ δεξιοι εξυπηρετουνε τις πολιτικες του Ερντογαν

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Northern Spirit » 09 Μαρ 2020, 14:16

Σέλευκας έγραψε:
09 Μαρ 2020, 14:13
[

οχι ρε συ για Μπορίσωφ και Τουρκία μιλάμε
Ωραια, για να πιασουμε λιγο τον Μπορισωφ. Λετε οτι αυτος ειναι δεμενος στο αρμα της Τουρκιας...Τι ακριβως εχει κανει για τους Τουρκους; Και δεν μιλαω για δηλωσεις..Τι εχει κανει ως χωρα υπερ της Τουρκιας..Επειδη δεν βριζει τους Τουρκους σημαινει οτι ειναι στο αρμα τους;
"Έκαστος τόπος έχει την πληγήν του: Η Αγγλία την ομίχλην, η Αίγυπτος τας οφθαλμίας, η Βλαχία τας ακρίδας και η Ελλάς τους Έλληνας".

Άβαταρ μέλους
taliban
Δημοσιεύσεις: 11860
Εγγραφή: 26 Ιουν 2018, 13:28
Phorum.gr user: Πνεύμα Αντιλογίας
Τοποθεσία: Καραβλαχία

Re: Πώς οι ελ δεξιοι εξυπηρετουνε τις πολιτικες του Ερντογαν

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από taliban » 09 Μαρ 2020, 14:17

Northern Spirit έγραψε:
09 Μαρ 2020, 14:15
taliban έγραψε:
09 Μαρ 2020, 14:12


Προς το παρόν το μόνο που κάνεις με την δήθεν αφέλεια και την δήθεν αγνωσία στο πως λειτουργεί ο Ερντογάν είναι να καλύπτεις άψογα σε βάρος της Ελλάδα τις όποιες ενέργειες του.
Εσύ έγραψες για συνωμοσίες...κάτι παραπάνω ξέρεις σε αυτό το κομμάτι απ ότι φαίνεται ! :003:
Εσυ ισχυριζεσαι κατι οχι εγω. Λες οτι η Τουρκια κανει υβριδικο πολεμο και δεν προσκομιζεις καενα στοιχειο γι'αυτα που λες..Εγω απλα ρωταω να μου πεις σε ποια στοχεια βασιζεται αυτη η αποψη...Κι επειδη ρωταω μου λες οτι καλυπτω τον...Ερντογαν :lol:
Έχει απαντηθεί ήδη. Απλά δεν έχεις τι να πεις και μπήκες στο παιχνίδι εντυπώσεων και διαστρεβλώσεων για να καλύψεις τον Εθνικιστή Ερντογάν.
Όλοι το βλέπουν. :D

taliban @ Πώς οι ελ δεξιοι εξυπηρετουνε τις πολιτικες του Ερντογαν
taliban @ Πώς οι ελ δεξιοι εξυπηρετουνε τις πολιτικες του Ερντογαν

Άβαταρ μέλους
Northern Spirit
Δημοσιεύσεις: 10759
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 22:19

Re: Πώς οι ελ δεξιοι εξυπηρετουνε τις πολιτικες του Ερντογαν

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Northern Spirit » 09 Μαρ 2020, 14:20

taliban έγραψε:
09 Μαρ 2020, 14:17
Northern Spirit έγραψε:
09 Μαρ 2020, 14:15
taliban έγραψε:
09 Μαρ 2020, 14:12


Προς το παρόν το μόνο που κάνεις με την δήθεν αφέλεια και την δήθεν αγνωσία στο πως λειτουργεί ο Ερντογάν είναι να καλύπτεις άψογα σε βάρος της Ελλάδα τις όποιες ενέργειες του.
Εσύ έγραψες για συνωμοσίες...κάτι παραπάνω ξέρεις σε αυτό το κομμάτι απ ότι φαίνεται ! :003:
Εσυ ισχυριζεσαι κατι οχι εγω. Λες οτι η Τουρκια κανει υβριδικο πολεμο και δεν προσκομιζεις καενα στοιχειο γι'αυτα που λες..Εγω απλα ρωταω να μου πεις σε ποια στοχεια βασιζεται αυτη η αποψη...Κι επειδη ρωταω μου λες οτι καλυπτω τον...Ερντογαν :lol:
Έχει απαντηθεί ήδη. Απλά δεν έχεις τι να πεις και μπήκες στο παιχνίδι εντυπώσεων και διαστρεβλώσεων για να καλύψεις τον Εθνικιστή Ερντογάν.
Όλοι το βλέπουν. :D

taliban @ Πώς οι ελ δεξιοι εξυπηρετουνε τις πολιτικες του Ερντογαν
taliban @ Πώς οι ελ δεξιοι εξυπηρετουνε τις πολιτικες του Ερντογαν
Αυτο που βλεπουνε ολοι οι νοημονες ειναι οτι ισχυριζεσαι κατι χωρις να το στηριζεις με καποιο λινκ. Διατυπωνεις μια αποψη χωρις στοιχεια και κατηγορεις οποιον δεν την αποδεχεται ως πρακτορες του Ερντογαν.
Πρεπει να διαβασειςσ σε καποιο εγχειρειδιο πώς γινεται οι σωστοι διαλογοι με επιχειρηματα.
"Έκαστος τόπος έχει την πληγήν του: Η Αγγλία την ομίχλην, η Αίγυπτος τας οφθαλμίας, η Βλαχία τας ακρίδας και η Ελλάς τους Έλληνας".

Εμπεδοκλής
Δημοσιεύσεις: 21048
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 13:13

Re: Πώς οι ελ δεξιοι εξυπηρετουνε τις πολιτικες του Ερντογαν

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Εμπεδοκλής » 09 Μαρ 2020, 14:21

Northern Spirit έγραψε:
09 Μαρ 2020, 12:03
Εμπεδοκλής έγραψε:
09 Μαρ 2020, 12:02
Northern Spirit έγραψε:
09 Μαρ 2020, 11:58
Αυτες εδω θεωρουνται εισβολεις που πρεπει να αποτραπουνε με τη βια.. :lol:

Εικόνα
Ναι. Γιλέκο των γκρίζων λύκων φοράνε. Τι παραπάνω να περιμένουμε βρε τουρκόσπορε για να τις αποτρέψουμε με τη βία;
ΚΙ εμεις εχουνε ανθρωπους στα συνορα με χρυσαυγιτικες ναζιστικες στολες ή συμβολα...Αποτροπη κανεις σε ενοπλους οχι σε αοπλους..
Πίπες. Οι δικοί μας δεν προσπαθούν να εισβάλλουν αλλά να διώξουν τους εισβολείς. Αποτροπή κάνεις σε όσους προσπαθούν να μπουν παράνομα στη χώρα, είτε είναι άνδρες, είτε παιδιά, είτε γυναίκες, είτε άφυλα...

Άβαταρ μέλους
Σέλευκας
Δημοσιεύσεις: 8966
Εγγραφή: 04 Αύγ 2018, 01:00
Phorum.gr user: Seleykos
Τοποθεσία: Sapan

Re: Πώς οι ελ δεξιοι εξυπηρετουνε τις πολιτικες του Ερντογαν

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σέλευκας » 09 Μαρ 2020, 14:21

Northern Spirit έγραψε:
09 Μαρ 2020, 14:16
Σέλευκας έγραψε:
09 Μαρ 2020, 14:13
[

οχι ρε συ για Μπορίσωφ και Τουρκία μιλάμε
Ωραια, για να πιασουμε λιγο τον Μπορισωφ. Λετε οτι αυτος ειναι δεμενος στο αρμα της Τουρκιας...Τι ακριβως εχει κανει για τους Τουρκους; Και δεν μιλαω για δηλωσεις..Τι εχει κανει ως χωρα υπερ της Τουρκιας..Επειδη δεν βριζει τους Τουρκους σημαινει οτι ειναι στο αρμα τους;
βοηθάει τον Ερντογάν κατά της Ελλάδας.
Και οταν είχαμε το θέμα της ΑΟΖο Μπορίσωφ έκανε δήλωση υπέρ της Τουρκίας και η Ελ κυβέρνηση τον κάλυψε λέγοντας οτι άλλο εννοούσε και άλλο είπε. Οτι μπέρδεψε τη γλώσσα του. Ολοι ήξεραν όμως οτι ο Μπορίσωφ είναι πλέον μαριονέτα την Τουρκίας.
Ιδιωτικές δομές παιδιών. Πως είναι δυνατόν;
Κοινοβουλευτισμός είναι η εκπροσώπηση των φεουδαρχών απέναντι στον βασιλιά.
Azzurra Carnelos

Άβαταρ μέλους
Northern Spirit
Δημοσιεύσεις: 10759
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 22:19

Re: Πώς οι ελ δεξιοι εξυπηρετουνε τις πολιτικες του Ερντογαν

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Northern Spirit » 09 Μαρ 2020, 14:23

AlienWay έγραψε:
09 Μαρ 2020, 14:05
Northern Spirit έγραψε:
09 Μαρ 2020, 13:59
AlienWay έγραψε:
09 Μαρ 2020, 13:53


Αγαναχτισμένοι είναι οι νησιώτες και δεν έχουν σχέση με την κυβέρνηση. Ισα-ίσα που τα τσουγκρίσανε μαζί της, πρόσφατα. Εχουν δοκιμαστεί τα νεύρα τους μετά από τόσο καιρό. Σου θυμίζω ότι αυτοί, πρώτοι, είχαν αγκαλιάσει τους πρόσφυγες που είχαν έρθει με τις πρώτες αφίξεις. Μετά κατάλαβαν τι παίζεται -και ότι η κατάσταση έχει φτάσει στο απροχώρητο- και αγανάκτησαν.

Επίσης ένα βράδυ πριν εξαγγείλει η κυβέρνηση ότι οι ΜΚΟ πρέπει να δηλωθούνε -υποχρεωτικά και από τον νόμο- ξέσπασαν δύο εξεγέρσεις στα χοτ σποτ.

Και για να απαντήσω στη ΓΑΛΗ, δεν θεωρώ ότι είσαι έμμισθος προπαγανδιστής, αλλά -όπως είπα- μόνο τα γραφόμενά σου έχουν τέτοιο χαρακτήρα -ενδεχομένως λόγω υπερβάλλοντος ζήλου.
Α μαλιστα οι εξεγερσεις στα χοτ σποτς ητανε με υποκινηση των ΜΚΟ....

Πώς βγαζουμε το συμπερασμας; Μα...συνεπεσαν... :roll:

Για τα υπολοιπα σε αυχαριστω που δεν θεωρεις οτι ειμαι εμμισθος προπαγανδιστης...Με συγκινεις.. :lol:
Δεν το λέω μόνο εγώ, ότι συνέπεσαν οι εξεγέρσεις με την τροπολογία.

Δες στο 16.34 και μετά.

Μου εβαλες την αποψη του κοινοταρχη; Ο ιδιος λεει οτι ξεασηκωθηκαν "με την ενισχυση των ΜΚΟ" οταν η κυβερνηση αβακοινωση την δημιουργια κλειστων κεντρων.

Λες και ηθελαν ΜΚΟ να τους πουνε να διαμαρτυρηθουνε για τα κλειστα κεντρα...Καιψ οι κονοταρχης δεν επικαλειται τιποτε πχ ανακοινωση των ΜΚΟ να ξεσηκωθουνε οι μεταναστες..
"Έκαστος τόπος έχει την πληγήν του: Η Αγγλία την ομίχλην, η Αίγυπτος τας οφθαλμίας, η Βλαχία τας ακρίδας και η Ελλάς τους Έλληνας".

Άβαταρ μέλους
Northern Spirit
Δημοσιεύσεις: 10759
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 22:19

Re: Πώς οι ελ δεξιοι εξυπηρετουνε τις πολιτικες του Ερντογαν

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Northern Spirit » 09 Μαρ 2020, 14:25

Σέλευκας έγραψε:
09 Μαρ 2020, 14:21
Northern Spirit έγραψε:
09 Μαρ 2020, 14:16
Σέλευκας έγραψε:
09 Μαρ 2020, 14:13
[

οχι ρε συ για Μπορίσωφ και Τουρκία μιλάμε
Ωραια, για να πιασουμε λιγο τον Μπορισωφ. Λετε οτι αυτος ειναι δεμενος στο αρμα της Τουρκιας...Τι ακριβως εχει κανει για τους Τουρκους; Και δεν μιλαω για δηλωσεις..Τι εχει κανει ως χωρα υπερ της Τουρκιας..Επειδη δεν βριζει τους Τουρκους σημαινει οτι ειναι στο αρμα τους;
βοηθάει τον Ερντογάν κατά της Ελλάδας.
Και οταν είχαμε το θέμα της ΑΟΖο Μπορίσωφ έκανε δήλωση υπέρ της Τουρκίας και η Ελ κυβέρνηση τον κάλυψε λέγοντας οτι άλλο εννοούσε και άλλο είπε. Οτι μπέρδεψε τη γλώσσα του. Ολοι ήξεραν όμως οτι ο Μπορίσωφ είναι πλέον μαριονέτα την Τουρκίας.
Οταν λες οτι ο αλλος ειναι στο αρμα της Τουρκιας σημαινει οτι υπηρετει τους Τουρκους..Περα απο καποι3ς ευνοικες για την Τουρκια δηλωσεις τι αλλο εχει κανει;

Αν κανει καποιος δηλβση υπερ Τουρκιας η οποιου αλλου σημαινει οτι ειναι στο αρμα της Τουρκιας; Δηλαδη η Αυστρια ειναι στο δικο μας αρμα;
"Έκαστος τόπος έχει την πληγήν του: Η Αγγλία την ομίχλην, η Αίγυπτος τας οφθαλμίας, η Βλαχία τας ακρίδας και η Ελλάς τους Έλληνας".

Άβαταρ μέλους
taliban
Δημοσιεύσεις: 11860
Εγγραφή: 26 Ιουν 2018, 13:28
Phorum.gr user: Πνεύμα Αντιλογίας
Τοποθεσία: Καραβλαχία

Re: Πώς οι ελ δεξιοι εξυπηρετουνε τις πολιτικες του Ερντογαν

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από taliban » 09 Μαρ 2020, 14:35

Northern Spirit έγραψε:
09 Μαρ 2020, 14:20
taliban έγραψε:
09 Μαρ 2020, 14:17
Northern Spirit έγραψε:
09 Μαρ 2020, 14:15


Εσυ ισχυριζεσαι κατι οχι εγω. Λες οτι η Τουρκια κανει υβριδικο πολεμο και δεν προσκομιζεις καενα στοιχειο γι'αυτα που λες..Εγω απλα ρωταω να μου πεις σε ποια στοχεια βασιζεται αυτη η αποψη...Κι επειδη ρωταω μου λες οτι καλυπτω τον...Ερντογαν :lol:
Έχει απαντηθεί ήδη. Απλά δεν έχεις τι να πεις και μπήκες στο παιχνίδι εντυπώσεων και διαστρεβλώσεων για να καλύψεις τον Εθνικιστή Ερντογάν.
Όλοι το βλέπουν. :D

taliban @ Πώς οι ελ δεξιοι εξυπηρετουνε τις πολιτικες του Ερντογαν
taliban @ Πώς οι ελ δεξιοι εξυπηρετουνε τις πολιτικες του Ερντογαν
Αυτο που βλεπουνε ολοι οι νοημονες ειναι οτι ισχυριζεσαι κατι χωρις να το στηριζεις με καποιο λινκ. Διατυπωνεις μια αποψη χωρις στοιχεια και κατηγορεις οποιον δεν την αποδεχεται ως πρακτορες του Ερντογαν.
Πρεπει να διαβασειςσ σε καποιο εγχειρειδιο πώς γινεται οι σωστοι διαλογοι με επιχειρηματα.
Τόσο πολύ σε ενοχλεί η αλήθεια για τον Ερντογάν που προσπαθείς να υποβαθμίσεις ότι σου γράφουμε τάχα δίχως στοιχεία και ότι εσύ είσαι το θύμα.
Όταν έχεις μηδέν επιχειρήματα δεν σου μένει και κάτι άλλο να κάνεις εκτός από προπαγάνδα/διαστρεβλώσεις και επιλεκτική παράθεση σχολιασμών.

Εντωμεταξύ αν και έχω επαναλάβει σε δυο ποστ που δεν είσαι πράκτορας (προσέξτε τώρα τι κάνει ο λάτρης της οθωμανικής αυτοκρατορίας, ο εγώδενειμαιπρακτοραςαλλα ,αναγκάζει τον άλλον να απολογηθεί για κάτι που δεν είπε) εσύ το ισχυρίζεσαι παραπάνω.

Αλλά δεν ξέρει ο νόρθεν τι εστί υβριδικός πόλεμος...! Και σίγουρα δεν υπάρχουν στοιχεία! :g030:
μα δεν φαίνονται καθόλου ντε :D

Συνωμοσιολόγοι κακοί ΕΛ !

Τελικά πάλι τσιμουδιά για τον Τούρκο, λάδι τον έβγαλες. Το αποδεδειγμένο μισελληνικό παραλήρημα το διατηρείς μόνο για τους Ελ.

Άβαταρ μέλους
μίστερ μαξ
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 9289
Εγγραφή: 05 Ιούλ 2018, 11:18

Re: Πώς οι ελ δεξιοι εξυπηρετουνε τις πολιτικες του Ερντογαν

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από μίστερ μαξ » 09 Μαρ 2020, 14:37

taliban έγραψε:
09 Μαρ 2020, 14:15
μίστερ μαξ έγραψε:
09 Μαρ 2020, 14:13
taliban έγραψε:
09 Μαρ 2020, 14:09


Για την στρατιωτική εκπαίδευση που δεν είναι κάτι καινούριο, εδώ :
https://www.militaire.gr/ta-toyrkika-on ... tommyrion/

Και δεν το βάζω για σένα αλλά για όποιον διαβάζει
Γιατί Ψεκασμενιά είναι πως έκοψες την απάντηση μου που δεν σε σύμφερε έφερες ένα απόσπασμα και γράφεις προπαγανδαστικά.
Αλλά ο καθένας όπως μπορεί.
:003:
Α)Οταν ειπα για ψεκασμενιά, αναφερόμουν στο οτι εκπαιδευτει τους προσφυγες στρατιωτικα η Τουρκία.
Β)Η πηγή που έφερες δεν ειναι αξιόπιστη, αλλά και πάλι, δεν γράφει πως η Τουρκία εκπαιδεύει τους πρόσφυγες, αλλά πως υπάρχουν σκέψεις απο ορισμένους φορείς να τους εκπαιδεύσει.

Ελπίζω να αντιλαμβάνεσαι την διαφορά.

Θα συμφωνήσω, ο καθένας όπως μπορεί και οσο του κόβει.
Δεν σε συμφέρει εσένα όχι πως δεν είναι αξιόπιστη. Υπάρχει διαφορά. :D
Αλλά υπάρχουν εχμ σκέψεις λέει ο μαξ...αλλά πάνω στα σύνορα κακοί Ελ ακροδεξιοί..κλαψ...αθώοι πρόσφυγες μονο κλαψ...!

Μπράβο που συμφωνείς.Όπως μπορεί και όσο το κόβει του καθενός να δικαιολογεί τον ακροδεξιό φασίστα Ερντογάν.
Παλι δεν απάντησες στο οτι η πηγή που εφερες δεν τεκμηριώνει τα όσα έχεις πει.

Στο κατά πόσο είναι αξιοπιστη, ας βγάλει ο καθένας τα συμπεράσματα του: https://www.google.com/search?q=militai ... e&ie=UTF-8
Αντι-Πουτιν, Αντι-Ζελενσκυ
Τα κράτη ματώνουν της γειτονιας τον χάρτη

run
Δημοσιεύσεις: 9314
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 14:02
Phorum.gr user: ran
Τοποθεσία: sterea ellada

Re: Πώς οι ελ δεξιοι εξυπηρετουνε τις πολιτικες του Ερντογαν

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από run » 09 Μαρ 2020, 14:39

αγαντα ελληνες

ουστ ζαγάρια τουρκολατρες
αθάνατος καραίσκος" ρωτηκσα τον μπουτζον μου πασά και μουπε να μη σε προσκυνησω"

Άβαταρ μέλους
Πρετεντέρης
Δημοσιεύσεις: 11695
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 14:13
Phorum.gr user: Φωτιά στα τόπια
Τοποθεσία: Μακεδονία ξακουστή

Re: Πώς οι ελ δεξιοι εξυπηρετουνε τις πολιτικες του Ερντογαν

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πρετεντέρης » 09 Μαρ 2020, 14:43

Northern Spirit έγραψε:
09 Μαρ 2020, 11:30
Να εμφανιζει την Ελλαδα ως βασανιστη προσφυγων που μπορει να χρησιμοποιηθει ως βαση ακομη και για στρατιωτικη δραση στο μελλον.
Ο τρελο- Έρντο δε χρειάζεται καμία δικαιολογία, για να μας επιτεθεί. Επομένως, σκασιλα μας. Στο χέρι μας είναι να διαφωτισουμε τη διεθνή κοινή γνώμη, πράγμα που κάνουμε.
Ο χρήστης που γκρέμισε τον Τσιπρισμό.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών