Μετα τα ακροδεξια πανηγυρια για το προσφυγικο κυβερνητικη κωλοτουμπα

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Άβαταρ μέλους
plouf
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 6746
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 01:15
Τοποθεσία: Μακρια απο κνιτες

Re: Μετα τα ακροδεξια πανηγυρια για το προσφυγικο κυβερνητικη κωλοτουμπα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από plouf » 08 Απρ 2020, 16:24

Highlander έγραψε:
08 Απρ 2020, 11:33
Μαύρο Πρόβατο έγραψε:
08 Απρ 2020, 11:31
Highlander έγραψε:
08 Απρ 2020, 11:28


Υπάρχουν και πρόσφυγες ανάμεσα τους που καθαρά νομικά δικαιούνται άσυλο.

Για να μην πιάσουμε καν το ηθικό του πως ζουν στο Πακιστάν.
Στην Ινδια ζουν πολυ χειροτερα. Να φερουμε 1 δις Ινδους εδω;

Και στο κατω κατω της λογης δεν καταλαβα, φταιω εγω αν αυτοι εκαναν σκατα την χωρα τους;
Εγω σου μίλησα αρχικά για το καθαρά νομικό, το ηθικό δεν περιμένω να το καταλάβεις

Το να τους κατηγορείς ότι αυτοί έκαναν σκατα τη χώρα τους είναι ξεφτίλα και ντροπή, λες και φταιει αυτός που γεννήθηκε στην Ινδία ή το Πακιστάν που θα είναι μέσα στην πείνα και την ανασφάλεια.
Οι ινδοπακιστανοι και ολοι οι τριτοκοσμικοι κατιμαδες που θελουν να μας κουβαληθουν εδω δολοφονουν βρεφη μονο και μονο γιατι ειναι
κοριτσια.Δολοφονουν γυναικες που καποιοι αλλοι τις βιασαν η ακομα επειδη καναν ολοκληρωμενες προγαμιαιες σχεσεις.
Δολοφονουν και τους ΛΟΑΤΚΙ και γενικα μιλωντας τα ενστικτα αυτων των αποβρασματων ειναι δολοφονικα.
Τα ζαιολυματα βεβαια τους επιθυμουν διακαως προφανως γιατι ειναι κρυφες και θελουν να κανουν το σουφριδιο τους μπουργανα οι
αραπικες ψωλαρες.Εγω παντως τετοια αποβρασματα ΔΕΝ τα θελω στην χωρα μου και οι ιεχωβαδες του Περισσου καθε αλλο παρα
σταλινικη ιδεολογια εχουν.
Μια πραγματικα πατριωτικη κυβερνηση τους λαθροεισβολεις θα τους κανει τροφη για τα σκυλοψαρα του Αιγαιου.
Επειδη ομως κανενα τετοιο κομμα δεν υπαρχει εγω στις εκλογες κανω αποχη και δεν ψηφιζω ΚΑΝΕΝΑΝ.

Άβαταρ μέλους
Νon4me
Δημοσιεύσεις: 10163
Εγγραφή: 14 Ιαν 2019, 12:20
Phorum.gr user: Νon4me

Re: Μετα τα ακροδεξια πανηγυρια για το προσφυγικο κυβερνητικη κωλοτουμπα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Νon4me » 08 Απρ 2020, 16:32

Δε χρειαζεται να λεμε τα ιδια και τα γίδια . οι εποχές του μπατε σκυλοι αλέστε ( και δωσε αντιρατσισμο στα προβατα και ωπα τα φεστιβαλ και οι συγκεντρώσεις ) περάσαν ανεπιστρεπτι . αυτο λιγο πολυ ισχυει για ολη την ευρώπη . στην ελλ ισχύει πειρισσότερο ως χώρα ευρω-συνορο - υποδοχη . κλαφτε - σκουχτε - τραβατε τις ρωγίτσες σας ( με οποια σειρα θετε ) αυτο δεν αλλάζει . εδω ειμαστε και θα το δούμε .

Άβαταρ μέλους
κορόιδο
Δημοσιεύσεις: 1845
Εγγραφή: 28 Μαρ 2020, 14:51

Re: Μετα τα ακροδεξια πανηγυρια για το προσφυγικο κυβερνητικη κωλοτουμπα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από κορόιδο » 08 Απρ 2020, 16:35

Highlander έγραψε:
08 Απρ 2020, 11:22
Επρόκειτο για τετρακαθαρη παραβίαση του κατοχυρωμένου δικαιώματος των προσφύγων στο άσυλο
Εννοείται. Έλεγα εγώ για καταδίκες στο ΕΔΑΔ.
Περαστικά αν και ο ρατσισμός είναι συνώνυμο της ασκεψίας και δεν βλέπω να έιναι περαστικός

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48498
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Μετα τα ακροδεξια πανηγυρια για το προσφυγικο κυβερνητικη κωλοτουμπα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 08 Απρ 2020, 16:38

plouf έγραψε:
08 Απρ 2020, 16:24
Highlander έγραψε:
08 Απρ 2020, 11:33
Μαύρο Πρόβατο έγραψε:
08 Απρ 2020, 11:31


Στην Ινδια ζουν πολυ χειροτερα. Να φερουμε 1 δις Ινδους εδω;

Και στο κατω κατω της λογης δεν καταλαβα, φταιω εγω αν αυτοι εκαναν σκατα την χωρα τους;
Εγω σου μίλησα αρχικά για το καθαρά νομικό, το ηθικό δεν περιμένω να το καταλάβεις

Το να τους κατηγορείς ότι αυτοί έκαναν σκατα τη χώρα τους είναι ξεφτίλα και ντροπή, λες και φταιει αυτός που γεννήθηκε στην Ινδία ή το Πακιστάν που θα είναι μέσα στην πείνα και την ανασφάλεια.
Οι ινδοπακιστανοι και ολοι οι τριτοκοσμικοι κατιμαδες που θελουν να μας κουβαληθουν εδω δολοφονουν βρεφη μονο και μονο γιατι ειναι
κοριτσια.Δολοφονουν γυναικες που καποιοι αλλοι τις βιασαν η ακομα επειδη καναν ολοκληρωμενες προγαμιαιες σχεσεις.
Δολοφονουν και τους ΛΟΑΤΚΙ και γενικα μιλωντας τα ενστικτα αυτων των αποβρασματων ειναι δολοφονικα.
Τα ζαιολυματα βεβαια τους επιθυμουν διακαως προφανως γιατι ειναι κρυφες και θελουν να κανουν το σουφριδιο τους μπουργανα οι
αραπικες ψωλαρες.Εγω παντως τετοια αποβρασματα ΔΕΝ τα θελω στην χωρα μου και οι ιεχωβαδες του Περισσου καθε αλλο παρα
σταλινικη ιδεολογια εχουν.
Μια πραγματικα πατριωτικη κυβερνηση τους λαθροεισβολεις θα τους κανει τροφη για τα σκυλοψαρα του Αιγαιου.
Επειδη ομως κανενα τετοιο κομμα δεν υπαρχει εγω στις εκλογες κανω αποχη και δεν ψηφιζω ΚΑΝΕΝΑΝ.
:+1:
Kαι δεν είναι μόνο τα ζαιολύματα που τους θέλουν, αλλά και τα δαιολύματα.
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Άβαταρ μέλους
plouf
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 6746
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 01:15
Τοποθεσία: Μακρια απο κνιτες

Re: Μετα τα ακροδεξια πανηγυρια για το προσφυγικο κυβερνητικη κωλοτουμπα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από plouf » 08 Απρ 2020, 16:41

Kauldron έγραψε:
08 Απρ 2020, 16:38
plouf έγραψε:
08 Απρ 2020, 16:24
Highlander έγραψε:
08 Απρ 2020, 11:33


Εγω σου μίλησα αρχικά για το καθαρά νομικό, το ηθικό δεν περιμένω να το καταλάβεις

Το να τους κατηγορείς ότι αυτοί έκαναν σκατα τη χώρα τους είναι ξεφτίλα και ντροπή, λες και φταιει αυτός που γεννήθηκε στην Ινδία ή το Πακιστάν που θα είναι μέσα στην πείνα και την ανασφάλεια.
Οι ινδοπακιστανοι και ολοι οι τριτοκοσμικοι κατιμαδες που θελουν να μας κουβαληθουν εδω δολοφονουν βρεφη μονο και μονο γιατι ειναι
κοριτσια.Δολοφονουν γυναικες που καποιοι αλλοι τις βιασαν η ακομα επειδη καναν ολοκληρωμενες προγαμιαιες σχεσεις.
Δολοφονουν και τους ΛΟΑΤΚΙ και γενικα μιλωντας τα ενστικτα αυτων των αποβρασματων ειναι δολοφονικα.
Τα ζαιολυματα βεβαια τους επιθυμουν διακαως προφανως γιατι ειναι κρυφες και θελουν να κανουν το σουφριδιο τους μπουργανα οι
αραπικες ψωλαρες.Εγω παντως τετοια αποβρασματα ΔΕΝ τα θελω στην χωρα μου και οι ιεχωβαδες του Περισσου καθε αλλο παρα
σταλινικη ιδεολογια εχουν.
Μια πραγματικα πατριωτικη κυβερνηση τους λαθροεισβολεις θα τους κανει τροφη για τα σκυλοψαρα του Αιγαιου.
Επειδη ομως κανενα τετοιο κομμα δεν υπαρχει εγω στις εκλογες κανω αποχη και δεν ψηφιζω ΚΑΝΕΝΑΝ.
:+1:
Kαι δεν είναι μόνο τα ζαιολύματα που τους θέλουν, αλλά και τα δαιολύματα.
Μην ξεχναμε τα κνιτολυματα.Πρωτη φορα βλεπω σταλινες με ακροαριστερη και αναρχοαπλυτη ιδεολογια.
Χαλασε ο κοζμος. :011:

Άβαταρ μέλους
Dwarven Blacksmith
Δημοσιεύσεις: 42862
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:08
Τοποθεσία: Maiore Patria

Re: Μετα τα ακροδεξια πανηγυρια για το προσφυγικο κυβερνητικη κωλοτουμπα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Dwarven Blacksmith » 08 Απρ 2020, 16:44

Δεν είναι κωλοτούμπα, έλεος. Για ένα μήνα ήταν εξ' αρχής, όχι για πάντα. Προφανώς και δεν είχε σκοπό η Ελλάδα να γίνει η μόνη χώρα στον κόσμο χωρίς δικαίωμα αίτησης ασύλου.
🔻I would have lived in peace. But my enemies brought me war.🔻

Άβαταρ μέλους
alekhine
Δημοσιεύσεις: 12487
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 14:36
Phorum.gr user: alekhine
Τοποθεσία: Highway to ΚΤΕΛ

Re: Μετα τα ακροδεξια πανηγυρια για το προσφυγικο κυβερνητικη κωλοτουμπα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από alekhine » 09 Απρ 2020, 11:14

Nostalgia έγραψε:
08 Απρ 2020, 16:13
Θα πεσουν παρα παρα πολλα ακυρα στις αιτησεις ασυλου. Ινσαιντ Ινφο....
τα πρωτα φετινα στοιχεια δεν δειχνουν κατι τετοιο παντως

απο τις αιτησεις του ιανουαριου 31% κριθηκαν θετικα και επιπλεον 10% μπηκαν σε καθεστως "επικουρικης προστασιας" (δεν ξερω τι ειναι αυτο)
πατησιωτης έγραψε:
10 Μαρ 2021, 20:59
Ο Σημίτης είναι η συνέχεια του Κωνσταντίνου Καραμανλή,στην Ευρώπη,στα ελληνοτουρκικά,στο ανήκομεν εις την Δύσιν,στην οικονομία,παντού.

independent_44
Δημοσιεύσεις: 2501
Εγγραφή: 24 Απρ 2018, 00:25
Phorum.gr user: independent_44

Re: Μετα τα ακροδεξια πανηγυρια για το προσφυγικο κυβερνητικη κωλοτουμπα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από independent_44 » 09 Απρ 2020, 13:57

Δηλαδή επιβεβαιώνεται ότι το 70% τουλάχιστον δεν έχει καμία σχέση με εμπόλεμες περιοχές.
Από κει και πέρα ο οποιοσδήποτε κάτοικος του πλανήτη μπορεί να ισχυριστεί ότι κινδυνεύει...

Άβαταρ μέλους
Φρούραρχος
Δημοσιεύσεις: 1829
Εγγραφή: 06 Σεπ 2018, 19:41
Phorum.gr user: Φρούραρχος Γατάκης

Re: Μετα τα ακροδεξια πανηγυρια για το προσφυγικο κυβερνητικη κωλοτουμπα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Φρούραρχος » 09 Απρ 2020, 14:04

Fluffy έγραψε:
08 Απρ 2020, 12:05
ΓΑΛΗ έγραψε:
08 Απρ 2020, 12:02
Μαύρο Πρόβατο έγραψε:
08 Απρ 2020, 11:58


Ο κορωνοιος ειναι δημιουργημα των ακροδεξιων πατριωτων για να μην δεχονται τους προσφυγερς.

Σατανικο σχεδιο με βαση τον πιθηκα.
Σε κάθε περίπτωση, ο κορονοϊός θα λειτουργήσει ως από μηχανής θεός για το προσφυγικό.

Κυνικό μεν, αληθές δε.
Ελπίζουμε γρήγορα να τελειώσει η σκηνή με τον από μηχανής θεό, εσείς;
Εμείς ονειρευόμαστε αυτόν το κορονοϊο, σε ΚΟΒΕΣ, hotspot, για να γουστάρουμε,

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών