Ανθρωποι εξαφανιζονται και η κυβέρνηση κωφεύει..Τους «γύρισαν» σε νησίδα στη μέση της θάλασσας;

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Άβαταρ μέλους
Highlander
Δημοσιεύσεις: 17451
Εγγραφή: 24 Ιούλ 2018, 16:43

Re: Ανθρωποι εξαφανιζονται και η κυβέρνηση κωφεύει..Τους «γύρισαν» σε νησίδα στη μέση της θάλασσας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Highlander » 08 Μάιος 2020, 11:03

Lord Brum έγραψε:
08 Μάιος 2020, 09:24
Highlander έγραψε:
08 Μάιος 2020, 03:45
Lord Brum έγραψε:
07 Μάιος 2020, 22:03


Και γαμώ τα δημοκρατικά φρονήματα, αν οι ιδεοληψίες μας δεν αρέσουν στον λαό, τον αλλάζουμε/μπασταρδεύουμε/νοθεύουμε/αντικαθιστούμε
Οι εθνικά συμπαγείς κοινωνίες έχουν προκαλέσει ένα σωρό πολέμους, εθνοκαθάρσεις, γενοκτονίες κλπ...
Γιατί ακριβώς η "σούπερ έξτρα εθνική ενότητα" προκαλεί πολύ εύκολα μίσος προς τον ένα διαφορετικό ή τους δίπλα διαφορετικούς.
Μια χαρά δημοκρατικό φρόνημα λοιπόν είναι να δημιουργηθούν πολυπολισμικές κοινωνίες (έχει ήδη γίνει αυτό σε μεγάλο βαθμό και λόγω της αύξησης του αριθμού των μελών μειονοτήτων θα υλοποιηθεί πλήρως στο μέλλον) στις οποίες δεν θα μπορούν να εκλεγούν χίτλερ.
Πώς είσαι δημοκράτης όταν θες να περιορίσεις τις επιλογές του λαού σε αυτές που μπορεί να ανεχθεί η ιδεοληψία σου εισάγοντας από το παράθυρο εισβολείς ενάντια στη θέληση του λαού? Χίτλερ γεννιούνται όταν ο λαός αγνοείται και αισθάνεται προδωμενος. Εσύ τους γέννας με τον εξοφθαλμο φασισμό σου
Ναι, και καλά, "περιορίζω" τις επιλογές του λαού σε μη ρατσιστικές και μη εθνικιστικές. Μόνο που και ο αλλοδαπός στον λαό θα ανήκει.

Μια χαρά δημοκράτης είμαι, καθώς δεν υποστηρίζω χούντες όπως κάποιοι άλλοι... Ούτε την παραβίαση των ανθρωπίνων δικαιωμάτων των μειονοτήτων.

Χίτλερ γεννιούνται άμα υπάρχει εθνικιστική πλύση εγκεφάλου και πολυ μεγάλη εθνική ομοιογένεια που ειδικά όταν προκληθεί κάποια απώλεια στο βιοτικό επίπεδο του πληθυσμού μπορεί να προκαλέσει διοχέτευση της οργής με τον πιο αντιδραστικό τρόπο, δηλαδή εναντίον του ξενου, του διαφορετικού που εκλαμβάνεται ως αποδιοπομπαίος τραγος..

Δε θα παραφραζετε τις έννοιες..
Φασίστας είναι αυτός που λέει για εθνοπροδοτεςζ του αρέσουν οι εθνικιστικές χούντες και λέει να πνιξουμε τους αλλοδαπούς πρόσφυγες και μετανάστες.

Άβαταρ μέλους
Highlander
Δημοσιεύσεις: 17451
Εγγραφή: 24 Ιούλ 2018, 16:43

Re: Ανθρωποι εξαφανιζονται και η κυβέρνηση κωφεύει..Τους «γύρισαν» σε νησίδα στη μέση της θάλασσας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Highlander » 08 Μάιος 2020, 11:04

Green Dragon έγραψε:
08 Μάιος 2020, 10:45
Highlander έγραψε:
08 Μάιος 2020, 07:49
Δεύτερον, οι χώρες αυτές συνεχίζουν να έχουν εθνικά συμπαγή πλειοψηφία, αλλά αυτή βρίσκεται σε ανεπίστρεπτα φθίνουσα φάση, με τις νεότερες ηλικίες στο σύνολο τους να έχουν μεγαλώσει σε πολυπολιτισμική κοινωνία (ειδικά στις πόλεις, στις αγροτικές και ημιαγροτικές περιοχές συντηρούνται εθνικιστικά αντανακλαστικά εν μέρει).
Έχω αρκετούς φίλους με ηλικίες 25-40 που έχουν πιο σκληρές και κάθετες απόψεις από εμένα. Μένω σε μεγάλο αστικό κέντρο άρα μάλλον εκφράζεις ευσεβείς πόθους.
Έχεις φίλους με ηλικίες 25-40 στη Γερμανία;

Καλά τα χρυσαυγιτοχουλιγκανακια δεν με απασχολούν... Εμείς δεν είμαστε πολυπολιτισμική κοινωνία.

Άβαταρ μέλους
Nandros
Δημοσιεύσεις: 26961
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:41
Phorum.gr user: Nandros
Τοποθεσία: Όπου συχνάζουν ναυτικοί και λοιπά κακοποιά στοιχεία

Re: Ανθρωποι εξαφανιζονται και η κυβέρνηση κωφεύει..Τους «γύρισαν» σε νησίδα στη μέση της θάλασσας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nandros » 08 Μάιος 2020, 13:52

Highlander έγραψε:
08 Μάιος 2020, 03:49
Nandros έγραψε:
08 Μάιος 2020, 00:42

ΥΓ. Δώσε βάση στην υπογραφή του με δικό μου ποστ.
Δεν κατάλαβε ότι τουν δούλευα, εννοώντας αυτό: και νόμισε ότι του κάνω homoφοβική επίθεση!
Εζυγίσθη, εμετρήθη και ευρέθη λειψός! :g030:
Άστο αγαπητέ νανδρε... Έδειξες το αληθινό σου πρόσωπο συμμετέχοντας στον ομοφοβικό τραμπουκισμό μου, προσπάθησε τώρα να το σώσεις, αλλά η υπογραφή μένει...
Εκμεταλλεύτηκες την πλάκα που σου έκανα και πετάς λάσπες εις βάρος μου. Κλασική πολιτική φανατικού προπαγάνδα!
Προσωπικά σε έχω γραμμένο εκεί που ξέρεις, αλλά επειδή μας διαβάζουν άνθρωποι που σέβομαι και δεν θέλω να πιστέψουν τις συκοφαντίες σου, υπενθυμίζω:

Nandros @ Είστε υπέρ του γάμου ομοφυλόφιλων και της υιοθεσίας παιδιών από ομόφυλα ζευγάρια; Κοινωνικές επαφές μου με γκέυ.

Nandros @ Είστε υπέρ του γάμου ομοφυλόφιλων και της υιοθεσίας παιδιών από ομόφυλα ζευγάρια; Διευκρινίσεις στα παραπάνω.

Nandros @ Homophobic Pride Επιστημονικές μελέτες για homoφοβικούς, που ενστερνίζομαι πλήρως.

Last but not least:
Nandros έγραψε:
23 Δεκ 2019, 17:24
Να ενημερώσω όσους το αγνοούν και να θυμίσω στους παλιούς ότι έχω κάνει πολλούς καυγάδες, στο παλιό και εδώ, με την αρτηριοσκλήρωση για τα δικαιώματα - όχι προνόμια - των χόμο.
Έχουν δικαίωμα στη νόμιμη συμβίωση, που κατοχυρώθηκε με το σύμφωνο συμβίωσης.
Ψάχνοντας τις σχετικές στατιστικές, έφτασα στο συμπέρασμα ότι θα πρέπει να τους επιτραπεί η τεκνοθεσία, με τις ίδιες διαδικασίες όπως τα στρ8 ζευγάρια, διαδικασίες όμως που θα πρέπει να βελτιωθούν.
Φύσα το τρομπόνι σου τώρα! :g030:
ΚΚΕ 6η Ολομέλεια: Κάναμε το διεθνιστικό μας καθήκον (εννοεί τον Συμμοριτοπόλεμο)
ΧΑ: Είμαστε η σπορά των ηττημένων του '45. Οι εθνικοσοσιαλιστές, οι φασίστες!

Άβαταρ μέλους
Highlander
Δημοσιεύσεις: 17451
Εγγραφή: 24 Ιούλ 2018, 16:43

Re: Ανθρωποι εξαφανιζονται και η κυβέρνηση κωφεύει..Τους «γύρισαν» σε νησίδα στη μέση της θάλασσας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Highlander » 08 Μάιος 2020, 13:59

Συμμετειχες στον ομοφοβικό τραμπουκισμο μου σιγονταροντας τους άλλους, πες μας τώρα για απορρυπαντικά, που σε έβγαλα φάτσα φόρα.
Nandros έγραψε:
07 Μάιος 2020, 00:52
Highlander έγραψε:
07 Μάιος 2020, 00:49
Nandros έγραψε:
07 Μάιος 2020, 00:42

Με μπρουτζαλοιφή, για να γλιστράει! :g030:
.
ΚΑΙ Ομοφοβία.
Τί σε νοιαζεί; ΟΜΟ είσαι;
.

Άβαταρ μέλους
Nandros
Δημοσιεύσεις: 26961
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:41
Phorum.gr user: Nandros
Τοποθεσία: Όπου συχνάζουν ναυτικοί και λοιπά κακοποιά στοιχεία

Re: Ανθρωποι εξαφανιζονται και η κυβέρνηση κωφεύει..Τους «γύρισαν» σε νησίδα στη μέση της θάλασσας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nandros » 08 Μάιος 2020, 15:19

Highlander έγραψε:
08 Μάιος 2020, 11:03
Μια χαρά δημοκράτης είμαι,
Μια χαρά αριστεροφασίστας είσαι! Σε/σας περιέγραψε ο Μίκης σωστά! :g030:
ΚΚΕ 6η Ολομέλεια: Κάναμε το διεθνιστικό μας καθήκον (εννοεί τον Συμμοριτοπόλεμο)
ΧΑ: Είμαστε η σπορά των ηττημένων του '45. Οι εθνικοσοσιαλιστές, οι φασίστες!

Άβαταρ μέλους
Nandros
Δημοσιεύσεις: 26961
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:41
Phorum.gr user: Nandros
Τοποθεσία: Όπου συχνάζουν ναυτικοί και λοιπά κακοποιά στοιχεία

Re: Ανθρωποι εξαφανιζονται και η κυβέρνηση κωφεύει..Τους «γύρισαν» σε νησίδα στη μέση της θάλασσας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nandros » 08 Μάιος 2020, 15:22

Highlander έγραψε:
08 Μάιος 2020, 13:59
Συμμετειχες στον ομοφοβικό τραμπουκισμο μου σιγονταροντας τους άλλους, πες μας τώρα για απορρυπαντικά, που σε έβγαλα φάτσα φόρα.
Nandros έγραψε:
07 Μάιος 2020, 00:52
Highlander έγραψε:
07 Μάιος 2020, 00:49


ΚΑΙ Ομοφοβία.
Τί σε νοιαζεί; ΟΜΟ είσαι;
.
Το άλλο με τον Μπουτάρη το έγραψες 17 φορές! Αυτό πόσες θα τα ξαναγράψεις; :003:
ΚΚΕ 6η Ολομέλεια: Κάναμε το διεθνιστικό μας καθήκον (εννοεί τον Συμμοριτοπόλεμο)
ΧΑ: Είμαστε η σπορά των ηττημένων του '45. Οι εθνικοσοσιαλιστές, οι φασίστες!

Άβαταρ μέλους
Nandros
Δημοσιεύσεις: 26961
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:41
Phorum.gr user: Nandros
Τοποθεσία: Όπου συχνάζουν ναυτικοί και λοιπά κακοποιά στοιχεία

Re: Ανθρωποι εξαφανιζονται και η κυβέρνηση κωφεύει..Τους «γύρισαν» σε νησίδα στη μέση της θάλασσας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nandros » 08 Μάιος 2020, 15:23

Highlander έγραψε:
08 Μάιος 2020, 03:56
Nandros έγραψε:
08 Μάιος 2020, 00:42
Τιμής ένεκεν το path στην υπογραφή μου παραπέμπει στο δικό σου ποστ! :sal5:
Το path στην υπογραφή σου να παραπέμπει στο δικό μου ποστ και να περιέχει όλη την πρόταση, όχι κομμένη.
Όταν θα διογκωθούν ακόμα περισσότερο οι μειονότητες και θα πειστούν περισσότεροι να πανε να ψηφίσουν να δω τι Τραμπ θα βγαίνει...
Ότι γράφεις για τον Τραμπ ισχύει για όλη την αριστεράντζα διεθνώς. Προδότες των χωρών τους και των λαών τους με σκοπό να καβαλήσουν την εξουσία κάνοντας τους λαούς αχταρμά και ποντάροντας στα μουσλίμια, χωρίς οι ανιστόρητοι να αντιλαμβάνονται ότι θα είναι τα πρώτα θύματα των τζιχαντιών! Μάθε τί έπαθε το Τουντέχ στο Ιράν των μουλάδων!
ΚΚΕ 6η Ολομέλεια: Κάναμε το διεθνιστικό μας καθήκον (εννοεί τον Συμμοριτοπόλεμο)
ΧΑ: Είμαστε η σπορά των ηττημένων του '45. Οι εθνικοσοσιαλιστές, οι φασίστες!

Άβαταρ μέλους
Highlander
Δημοσιεύσεις: 17451
Εγγραφή: 24 Ιούλ 2018, 16:43

Re: Ανθρωποι εξαφανιζονται και η κυβέρνηση κωφεύει..Τους «γύρισαν» σε νησίδα στη μέση της θάλασσας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Highlander » 08 Μάιος 2020, 16:22

Nandros έγραψε:
08 Μάιος 2020, 15:19
Highlander έγραψε:
08 Μάιος 2020, 11:03
Μια χαρά δημοκράτης είμαι,
Μια χαρά αριστεροφασίστας είσαι! Σε/σας περιέγραψε ο Μίκης σωστά! :g030:
Αριστερός ειμαι, όχι φασίστας, μη με μπερδευεις με τα φιλαράκια σου με τα οποία συνταχθηκατε στο τοπικ αυτό για να με τραμπουκισετε.

Ο Μίκης έχει πολύ ωραία τραγούδια, αλλά δεν ειναι καμία πολιτική διάνοια, και το δείχνει και η πορεία του.
"Αριστερόστροφος" φασισμός δεν υπάρχει
Αυταρχική αριστερά υπάρχει, μόνο που είναι το ΚΚΕ του οποίου ήταν βουλευτής και συνεχίζει να έχει σχέσεις και τώρα, παρίσταται στα συνέδρια τους φεστιβάλ κνε κλπ

Άβαταρ μέλους
Highlander
Δημοσιεύσεις: 17451
Εγγραφή: 24 Ιούλ 2018, 16:43

Re: Ανθρωποι εξαφανιζονται και η κυβέρνηση κωφεύει..Τους «γύρισαν» σε νησίδα στη μέση της θάλασσας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Highlander » 08 Μάιος 2020, 16:24

Nandros έγραψε:
08 Μάιος 2020, 15:22
Highlander έγραψε:
08 Μάιος 2020, 13:59
Συμμετειχες στον ομοφοβικό τραμπουκισμο μου σιγονταροντας τους άλλους, πες μας τώρα για απορρυπαντικά, που σε έβγαλα φάτσα φόρα.
Nandros έγραψε:
07 Μάιος 2020, 00:52
Τί σε νοιαζεί; ΟΜΟ είσαι;
.
Το άλλο με τον Μπουτάρη το έγραψες 17 φορές! Αυτό πόσες θα τα ξαναγράψεις; :003:
Όσες προσπαθησεις να βγεις λάδι.

Άβαταρ μέλους
Highlander
Δημοσιεύσεις: 17451
Εγγραφή: 24 Ιούλ 2018, 16:43

Re: Ανθρωποι εξαφανιζονται και η κυβέρνηση κωφεύει..Τους «γύρισαν» σε νησίδα στη μέση της θάλασσας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Highlander » 08 Μάιος 2020, 16:29

Nandros έγραψε:
08 Μάιος 2020, 15:23
Highlander έγραψε:
08 Μάιος 2020, 03:56
Nandros έγραψε:
08 Μάιος 2020, 00:42
Τιμής ένεκεν το path στην υπογραφή μου παραπέμπει στο δικό σου ποστ! :sal5:
Το path στην υπογραφή σου να παραπέμπει στο δικό μου ποστ και να περιέχει όλη την πρόταση, όχι κομμένη.
Όταν θα διογκωθούν ακόμα περισσότερο οι μειονότητες και θα πειστούν περισσότεροι να πανε να ψηφίσουν να δω τι Τραμπ θα βγαίνει...
Ότι γράφεις για τον Τραμπ ισχύει για όλη την αριστεράντζα διεθνώς. Προδότες των χωρών τους και των λαών τους με σκοπό να καβαλήσουν την εξουσία κάνοντας τους λαούς αχταρμά και ποντάροντας στα μουσλίμια, χωρίς οι ανιστόρητοι να αντιλαμβάνονται ότι θα είναι τα πρώτα θύματα των τζιχαντιών! Μάθε τί έπαθε το Τουντέχ στο Ιράν των μουλάδων!
Ναι να τη βάλεις ολόκληρη την πρόταση όμως, όχι κομμένη.

Προδοτολογησε κι εσύ λίγο :lol: Δεν έχω κανέναν σκοπό να...καβαλήσω την εξουσια, απλά θέλω να ζω σε μια κοινωνία πολυπολιτισμικη, παγκοσμιοποιημένη, αεθνη, στην οποία στόχος θα είναι η κοινωνική ευημερία.

Άβαταρ μέλους
Nandros
Δημοσιεύσεις: 26961
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:41
Phorum.gr user: Nandros
Τοποθεσία: Όπου συχνάζουν ναυτικοί και λοιπά κακοποιά στοιχεία

Re: Ανθρωποι εξαφανιζονται και η κυβέρνηση κωφεύει..Τους «γύρισαν» σε νησίδα στη μέση της θάλασσας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nandros » 08 Μάιος 2020, 16:29

Highlander έγραψε:
08 Μάιος 2020, 16:22
Nandros έγραψε:
08 Μάιος 2020, 15:19
Highlander έγραψε:
08 Μάιος 2020, 11:03
Μια χαρά δημοκράτης είμαι,
Μια χαρά αριστεροφασίστας είσαι! Σε/σας περιέγραψε ο Μίκης σωστά! :g030:
Αριστερός ειμαι, όχι φασίστας, μη με μπερδευεις με τα φιλαράκια σου με τα οποία συνταχθηκατε στο τοπικ αυτό για να με τραμπουκισετε.

Ο Μίκης έχει πολύ ωραία τραγούδια, αλλά δεν ειναι καμία πολιτική διάνοια, και το δείχνει και η πορεία του.
"Αριστερόστροφος" φασισμός δεν υπάρχει
Αυταρχική αριστερά υπάρχει, μόνο που είναι το ΚΚΕ του οποίου ήταν βουλευτής και συνεχίζει να έχει σχέσεις και τώρα, παρίσταται στα συνέδρια τους φεστιβάλ κνε κλπ
Εντάξει αριστεροφασίστα, πάρε το χάπι σου τώρα!
ΚΚΕ 6η Ολομέλεια: Κάναμε το διεθνιστικό μας καθήκον (εννοεί τον Συμμοριτοπόλεμο)
ΧΑ: Είμαστε η σπορά των ηττημένων του '45. Οι εθνικοσοσιαλιστές, οι φασίστες!

Άβαταρ μέλους
Highlander
Δημοσιεύσεις: 17451
Εγγραφή: 24 Ιούλ 2018, 16:43

Re: Ανθρωποι εξαφανιζονται και η κυβέρνηση κωφεύει..Τους «γύρισαν» σε νησίδα στη μέση της θάλασσας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Highlander » 08 Μάιος 2020, 16:31

Nandros έγραψε:
08 Μάιος 2020, 16:29
Highlander έγραψε:
08 Μάιος 2020, 16:22
Nandros έγραψε:
08 Μάιος 2020, 15:19

Μια χαρά αριστεροφασίστας είσαι! Σε/σας περιέγραψε ο Μίκης σωστά! :g030:
Αριστερός ειμαι, όχι φασίστας, μη με μπερδευεις με τα φιλαράκια σου με τα οποία συνταχθηκατε στο τοπικ αυτό για να με τραμπουκισετε.

Ο Μίκης έχει πολύ ωραία τραγούδια, αλλά δεν ειναι καμία πολιτική διάνοια, και το δείχνει και η πορεία του.
"Αριστερόστροφος" φασισμός δεν υπάρχει
Αυταρχική αριστερά υπάρχει, μόνο που είναι το ΚΚΕ του οποίου ήταν βουλευτής και συνεχίζει να έχει σχέσεις και τώρα, παρίσταται στα συνέδρια τους φεστιβάλ κνε κλπ
Εντάξει αριστεροφασίστα, πάρε το χάπι σου τώρα!
Ο μόνος που βλέπω για χάπι είσαι εσύ.

Σου απάντησα με επιχειρήματα στη βλακεία που πέταξες και εσύ απαντάς πάλι χωρίς κανένα επιχείρημα με την τελείως αυθαίρετη διαστρεβλωση της πραγματικότητας και επιπρόσθετο σχολείο για... χαπια

Κακως ασχολούμαι μαζί σου, άλλωστε έχει φανεί και το δικό σου ποιον στο τοπικ με τον ομοφοβικό τραμπουκισμο μου.

Άβαταρ μέλους
Nandros
Δημοσιεύσεις: 26961
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:41
Phorum.gr user: Nandros
Τοποθεσία: Όπου συχνάζουν ναυτικοί και λοιπά κακοποιά στοιχεία

Re: Ανθρωποι εξαφανιζονται και η κυβέρνηση κωφεύει..Τους «γύρισαν» σε νησίδα στη μέση της θάλασσας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nandros » 08 Μάιος 2020, 16:35

Highlander έγραψε:
08 Μάιος 2020, 16:31
Nandros έγραψε:
08 Μάιος 2020, 16:29
Highlander έγραψε:
08 Μάιος 2020, 16:22


Αριστερός ειμαι, όχι φασίστας, μη με μπερδευεις με τα φιλαράκια σου με τα οποία συνταχθηκατε στο τοπικ αυτό για να με τραμπουκισετε.

Ο Μίκης έχει πολύ ωραία τραγούδια, αλλά δεν ειναι καμία πολιτική διάνοια, και το δείχνει και η πορεία του.
"Αριστερόστροφος" φασισμός δεν υπάρχει
Αυταρχική αριστερά υπάρχει, μόνο που είναι το ΚΚΕ του οποίου ήταν βουλευτής και συνεχίζει να έχει σχέσεις και τώρα, παρίσταται στα συνέδρια τους φεστιβάλ κνε κλπ
Εντάξει αριστεροφασίστα, πάρε το χάπι σου τώρα!
Ο μόνος που βλέπω για χάπι είσαι εσύ.

Σου απάντησα με επιχειρήματα στη βλακεία που πέταξες και εσύ απαντάς έτσι

Κακως ασχολούμαι μαζί σου, άλλωστε έχει φανεί και το δικό σου ποιον στο τοπικ με τον ομοφοβικό τραμπουκισμο μου.
Μετά την χτεσινή ξεφτίλα σου στα μέλη του πχόρουμ. όσες δικαιολογίες και να φέρεις η ξεφτίλα δεν ξεπλένεται!
Μαζί με την ημέρα εισόδου - την επομένη της καταστροφής στο Μάτι - για damage control, όλοι πια γνωρίζουν το κουμάσι!
ΚΚΕ 6η Ολομέλεια: Κάναμε το διεθνιστικό μας καθήκον (εννοεί τον Συμμοριτοπόλεμο)
ΧΑ: Είμαστε η σπορά των ηττημένων του '45. Οι εθνικοσοσιαλιστές, οι φασίστες!

Άβαταρ μέλους
Highlander
Δημοσιεύσεις: 17451
Εγγραφή: 24 Ιούλ 2018, 16:43

Re: Ανθρωποι εξαφανιζονται και η κυβέρνηση κωφεύει..Τους «γύρισαν» σε νησίδα στη μέση της θάλασσας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Highlander » 08 Μάιος 2020, 16:37

Nandros έγραψε:
08 Μάιος 2020, 16:35
Highlander έγραψε:
08 Μάιος 2020, 16:31
Nandros έγραψε:
08 Μάιος 2020, 16:29

Εντάξει αριστεροφασίστα, πάρε το χάπι σου τώρα!
Ο μόνος που βλέπω για χάπι είσαι εσύ.

Σου απάντησα με επιχειρήματα στη βλακεία που πέταξες και εσύ απαντάς έτσι

Κακως ασχολούμαι μαζί σου, άλλωστε έχει φανεί και το δικό σου ποιον στο τοπικ με τον ομοφοβικό τραμπουκισμο μου.
Μετά την χτεσινή ξεφτίλα σου στα μέλη του πχόρουμ. όσες δικαιολογίες και να φέρεις η ξεφτίλα δεν ξεπλένεται!
Μαζί με την ημέρα εισόδου - την επομένη της καταστροφής στο Μάτι - για damage control, όλοι πια γνωρίζουν το κουμάσι!
Δε φέρνω καμία δικαιολογία, δεν έχω για τίποτα να δικαιολογηθώ.

Ο μόνος που ξεφτιλιστηκε είσαι εσύ που συμμετειχες στον ομοφοβικό τραμπουκισμο που δέχθηκα μαζί με σεσημασμενους ακροδεξιούς που μεταξύ άλλων σε άλλα ποστ τους εκτόξευσαν απειλές, ύβρεις και ένας εξ αυτών υποστήριξε γενοκτονία

Άβαταρ μέλους
Nandros
Δημοσιεύσεις: 26961
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:41
Phorum.gr user: Nandros
Τοποθεσία: Όπου συχνάζουν ναυτικοί και λοιπά κακοποιά στοιχεία

Re: Ανθρωποι εξαφανιζονται και η κυβέρνηση κωφεύει..Τους «γύρισαν» σε νησίδα στη μέση της θάλασσας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nandros » 08 Μάιος 2020, 16:42

Highlander έγραψε:
08 Μάιος 2020, 16:37
Nandros έγραψε:
08 Μάιος 2020, 16:35
Highlander έγραψε:
08 Μάιος 2020, 16:31
Ο μόνος που βλέπω για χάπι είσαι εσύ.

Σου απάντησα με επιχειρήματα στη βλακεία που πέταξες και εσύ απαντάς έτσι

Κακως ασχολούμαι μαζί σου, άλλωστε έχει φανεί και το δικό σου ποιον στο τοπικ με τον ομοφοβικό τραμπουκισμο μου.
Μετά την χτεσινή ξεφτίλα σου στα μέλη του πχόρουμ. όσες δικαιολογίες και να φέρεις η ξεφτίλα δεν ξεπλένεται!
Μαζί με την ημέρα εισόδου - την επομένη της καταστροφής στο Μάτι - για damage control, όλοι πια γνωρίζουν το κουμάσι!
Δε φέρνω καμία δικαιολογία, δεν έχω για τίποτα να δικαιολογηθώ.

Ο μόνος που ξεφτιλιστηκε είσαι εσύ που συμμετειχες στον ομοφοβικό τραμπουκισμο που δέχθηκα μαζί με σεσημασμενους ακροδεξιούς που μεταξύ άλλων σε άλλα ποστ τους εκτόξευσαν απειλές, ύβρεις και ένας εξ αυτών υποστήριξε γενοκτονία
Πάλι τα ίδια για 3-4η φορά. Έχουμε μέλλον μέχρι τις 17 φορές με τον Μπουτάρη! :003:

Είσαι ψεύτης, συκοφάντης και λασπολόγος! :g030:

Εικόνα
ΚΚΕ 6η Ολομέλεια: Κάναμε το διεθνιστικό μας καθήκον (εννοεί τον Συμμοριτοπόλεμο)
ΧΑ: Είμαστε η σπορά των ηττημένων του '45. Οι εθνικοσοσιαλιστές, οι φασίστες!

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών