Φωνάζουν στην Ερμιονίδα για τους λαθρο

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Άβαταρ μέλους
Υδράργυρος
Δημοσιεύσεις: 25526
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 17:47

Re: Φωνάζουν στην Ερμιονίδα για τους λαθρο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Υδράργυρος » 01 Ιουν 2020, 13:07

Η ΝΔ όταν ήταν αντιπολίτευση έλεγε οτι ο σύριζα και η κυρα τασία τα έκαναν θάλασσα στο προσφυγικό. Σχεδόν ένα χρόνο μετά τι άλλαξε προς το καλύτερο;

Άβαταρ μέλους
oldjedi
Δημοσιεύσεις: 1929
Εγγραφή: 20 Αύγ 2018, 23:20
Phorum.gr user: oldjedi

Re: Φωνάζουν στην Ερμιονίδα για τους λαθρο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από oldjedi » 01 Ιουν 2020, 13:59

Kauldron έγραψε:
01 Ιουν 2020, 12:34
oldjedi έγραψε:
01 Ιουν 2020, 09:09
Kauldron έγραψε:
01 Ιουν 2020, 00:52


:smt005::smt005::smt005::smt005::smt005::smt005::smt005:
Δηλαδή θεωρεί οτι οι εμβολιασμοί κάνουν κακό, αλλά ψηφίζει υπέρ για το γενικό καλό.
Και δεν είναι τότε ηλίθιος που ενώ κάνουν καλό οι εμβολιασμοί, πιστεύει οτι είναι κακοί?
Όπως και να 'χει, βγήκε και είπε "εγώ δεν ψήφισα υπέρ", ενώ ψήφισε. Άρα είναι απατεώνας της πολιτικής.
Μπορεις να τον θεωρεις οτι θελεις ... δικαιωμα σου ... Δικαιωμα μου ειναι το να μην συμφωνω μαζι σου ... Στο κατω-κατω της γραφης , ΜΗΝ τον ψηφισεις , χαρη θα του κανεις ... Ψηφισε τον μη-απατεωνα , γνησιο τεκνο του ναζισμου , Κασιδιαρη ...Ο καθενας με τις επιλογες του ...
Εντάξει, εσύ και τη νουδού σταμάτησες να την ψηφίζεις μόνο όταν σου 'κοψε τη σύνταξη. Βασικά δε νομίζω οτι θα 'χες πρόβλημα ακόμα και αν απλά παραχωρούσαν τη Θράκη και 2-3 νησάκια στους Μογγόλους, αν σου ανέβαζαν τη συνταξούλα σου.
:)

Τα νομισματα σου που με αφορουν κρατα τα για τον εαυτο σου ... ΑΝ θεωρεις αυτα για μενα , απλα εισαι ηλιθιος και κακιστα ξεκινησα να ασχολουμαι και μαζι σου ...

Να μου κανεις αναφορα ...

Κατα τα αλλα προδοτης εισαι εσυ που υποστηριζεις ναζιστες ...

:wave:
Εξεστι , αριστεροις , ασχημονειν

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48620
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Φωνάζουν στην Ερμιονίδα για τους λαθρο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 01 Ιουν 2020, 14:01

oldjedi έγραψε:
01 Ιουν 2020, 13:59
Kauldron έγραψε:
01 Ιουν 2020, 12:34
oldjedi έγραψε:
01 Ιουν 2020, 09:09


Μπορεις να τον θεωρεις οτι θελεις ... δικαιωμα σου ... Δικαιωμα μου ειναι το να μην συμφωνω μαζι σου ... Στο κατω-κατω της γραφης , ΜΗΝ τον ψηφισεις , χαρη θα του κανεις ... Ψηφισε τον μη-απατεωνα , γνησιο τεκνο του ναζισμου , Κασιδιαρη ...Ο καθενας με τις επιλογες του ...
Εντάξει, εσύ και τη νουδού σταμάτησες να την ψηφίζεις μόνο όταν σου 'κοψε τη σύνταξη. Βασικά δε νομίζω οτι θα 'χες πρόβλημα ακόμα και αν απλά παραχωρούσαν τη Θράκη και 2-3 νησάκια στους Μογγόλους, αν σου ανέβαζαν τη συνταξούλα σου.
:)

Τα νομισματα σου που με αφορουν κρατα τα για τον εαυτο σου ... ΑΝ θεωρεις αυτα για μενα , απλα εισαι ηλιθιος και κακιστα ξεκινησα να ασχολουμαι και μαζι σου ...

Να μου κανεις αναφορα ...

Κατα τα αλλα προδοτης εισαι εσυ που υποστηριζεις ναζιστες ...

:wave:
Τζεντάκο, έχεις γίνει Κομανέτσι προσπαθώντας να δικαιολογήσεις τον άνθρωπο που άλλα λέει, άλλα κάνει, και μετά βγαίνει και λέει οτι δεν τα έκανε.
Είναι "κατά του εμβολιασμού", ψηφίζει υπέρ του υποχρεωτικού εμβολιασμού, και μετά βγαίνει και χτυπιέται οτι δεν ψήφισε υπέρ του εμβολιασμού. Αυτά μόνο κάτι βλάκες ή κάτι κουτοπόνηροι τα χάφτουν. Για να τα δικαιολογεί, δε, κάποιος, πρέπει να είναι τέρμα καραγκιόζης.
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Άβαταρ μέλους
oldjedi
Δημοσιεύσεις: 1929
Εγγραφή: 20 Αύγ 2018, 23:20
Phorum.gr user: oldjedi

Re: Φωνάζουν στην Ερμιονίδα για τους λαθρο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από oldjedi » 01 Ιουν 2020, 18:02

Kauldron έγραψε:
01 Ιουν 2020, 14:01
oldjedi έγραψε:
01 Ιουν 2020, 13:59
Kauldron έγραψε:
01 Ιουν 2020, 12:34


Εντάξει, εσύ και τη νουδού σταμάτησες να την ψηφίζεις μόνο όταν σου 'κοψε τη σύνταξη. Βασικά δε νομίζω οτι θα 'χες πρόβλημα ακόμα και αν απλά παραχωρούσαν τη Θράκη και 2-3 νησάκια στους Μογγόλους, αν σου ανέβαζαν τη συνταξούλα σου.
Τα νομισματα σου που με αφορουν κρατα τα για τον εαυτο σου ... ΑΝ θεωρεις αυτα για μενα , απλα εισαι ηλιθιος και κακιστα ξεκινησα να ασχολουμαι και μαζι σου ...

Να μου κανεις αναφορα ...

Κατα τα αλλα προδοτης εισαι εσυ που υποστηριζεις ναζιστες ...
Τζεντάκο, έχεις γίνει Κομανέτσι προσπαθώντας να δικαιολογήσεις τον άνθρωπο που άλλα λέει, άλλα κάνει, και μετά βγαίνει και λέει οτι δεν τα έκανε.
Είναι "κατά του εμβολιασμού", ψηφίζει υπέρ του υποχρεωτικού εμβολιασμού, και μετά βγαίνει και χτυπιέται οτι δεν ψήφισε υπέρ του εμβολιασμού. Αυτά μόνο κάτι βλάκες ή κάτι κουτοπόνηροι τα χάφτουν. Για να τα δικαιολογεί, δε, κάποιος, πρέπει να είναι τέρμα καραγκιόζης.
:)

Μπορεις να τον θεωρεις οτι θελεις ... δικαιωμα σου ... Δικαιωμα μου ειναι το να μην συμφωνω μαζι σου ... Στο κατω-κατω της γραφης , ΜΗΝ τον ψηφισεις , χαρη θα του κανεις ... Ψηφισε τον μη-απατεωνα , γνησιο τεκνο του ναζισμου , Κασιδιαρη ...Ο καθενας με τις επιλογες του ...

:wave:
:wave:
Εξεστι , αριστεροις , ασχημονειν

Άβαταρ μέλους
Green Dragon
Δημοσιεύσεις: 19681
Εγγραφή: 17 Απρ 2020, 12:02
Phorum.gr user: Green Dragon

Re: Φωνάζουν στην Ερμιονίδα για τους λαθρο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Green Dragon » 01 Ιουν 2020, 18:22

Ο υποχρεωτικός εμβολιασμός είναι λάθος γιατί οι μόνοι που μπαίνουν σε κίνδυνο είναι οι αντιεμβολιαστές. Οι υπόλοιποι θα κάνουν εμβόλιο και δεν θα μπορούν να κολλήσουν από τυχόν προσβεβλημένους αντιεμβολιαστές.

Άβαταρ μέλους
περαστικος
Δημοσιεύσεις: 1528
Εγγραφή: 22 Δεκ 2019, 18:29

Re: Φωνάζουν στην Ερμιονίδα για τους λαθρο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από περαστικος » 01 Ιουν 2020, 18:23

oldjedi έγραψε:
31 Μάιος 2020, 10:27
:)

Ας ψηφισουν τοτε την Ελληνικη Λυση για να ακουστει η φωνη τους ...

:wave:
Με καθε ψηφο στον βελο δωρο μια αλοιφη για την φαλακρα.
Ζενίθεδρος έγραψε:
21 Οκτ 2020, 22:16
Το μόνο τραγούδι που αξίζει να ακουστεί για να τιμήσει το 21, θα είναι τα ουρλιαχτά των Τούρκων όταν θα πέφτουν στο κεφάλι τους τα πυρηνικά στις μεγαλύτερες τους πόλεις.

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48620
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Φωνάζουν στην Ερμιονίδα για τους λαθρο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 01 Ιουν 2020, 18:45

oldjedi έγραψε:
01 Ιουν 2020, 18:02

:wave:
Τζεντάκο, έχεις γίνει Κομανέτσι προσπαθώντας να δικαιολογήσεις τον άνθρωπο που άλλα λέει, άλλα κάνει, και μετά βγαίνει και λέει οτι δεν τα έκανε.
Είναι "κατά του εμβολιασμού", ψηφίζει υπέρ του υποχρεωτικού εμβολιασμού, και μετά βγαίνει και χτυπιέται οτι δεν ψήφισε υπέρ του εμβολιασμού. Αυτά μόνο κάτι βλάκες ή κάτι κουτοπόνηροι τα χάφτουν. Για να τα δικαιολογεί, δε, κάποιος, πρέπει να είναι τέρμα καραγκιόζης.
:wave:
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Άβαταρ μέλους
oldjedi
Δημοσιεύσεις: 1929
Εγγραφή: 20 Αύγ 2018, 23:20
Phorum.gr user: oldjedi

Re: Φωνάζουν στην Ερμιονίδα για τους λαθρο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από oldjedi » 01 Ιουν 2020, 18:50

περαστικος έγραψε:
01 Ιουν 2020, 18:23
oldjedi έγραψε:
31 Μάιος 2020, 10:27


Ας ψηφισουν τοτε την Ελληνικη Λυση για να ακουστει η φωνη τους ...

Με καθε ψηφο στον βελο δωρο μια αλοιφη για την φαλακρα.
:)

Παλι καλα ... Εσυ που εχεις μαλλια , ψηφισε Κουτσουμπα , Κασιδιαρη , Ποκοπικο ... εχει ο μπαξες...

:wave:
Εξεστι , αριστεροις , ασχημονειν

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών