Χαστούκι" της ΕΣΗΕΑ στον Γεωργιάδη για τις απειλές σε δημοσιογράφο

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Δημοκράτης
Δημοσιεύσεις: 24760
Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 00:26

Re: Χαστούκι" της ΕΣΗΕΑ στον Γεωργιάδη για τις απειλές σε δημοσιογράφο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Δημοκράτης » 26 Ιουν 2020, 20:53

Gewponos90 έγραψε:
26 Ιουν 2020, 20:50
Δημοκράτης έγραψε:
26 Ιουν 2020, 20:45
Gewponos90 έγραψε:
26 Ιουν 2020, 20:44


Ναι. Όπως θα έβαζε τους Συριζαιους φυλακή ο Άδωνις. Το παιχνιδάκι είναι γνωστο
Καλά περίμενε λίγο :lol:

Περιμένω περιμένω. Μόνο που όσο παίρνει ο καιρός υπάρχει και κάτι που λέγεται παραγραφή. Και δεν λέμε να κλείσει κανέναν δευτεροτριτο συμβουλο. Μιλάμε για τους πρωτοκλασάτους. Εσύ λες περίμενε, εγώ σου λέω δεν θα γίνει τίποτα. Τα έχουμε ξαναακουσει αυτά και από τον Αντώνη τον Σαμαρά για τους Πασοκους. Θύμισε μου λίγο πόσους έστειλε στο ειδικό δικαστήριο το 12;
Κανέναν γιατί κανένας δνε ήταν για ειδικό δικαστήριο το 12. Τώρα είναι για ειδικό δικαστήριο ο ρασπουτιν

Gewponos90
Δημοσιεύσεις: 9848
Εγγραφή: 17 Φεβ 2020, 16:18
Phorum.gr user: Gewponos90

Re: Χαστούκι" της ΕΣΗΕΑ στον Γεωργιάδη για τις απειλές σε δημοσιογράφο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gewponos90 » 26 Ιουν 2020, 21:00

Δημοκράτης έγραψε:
26 Ιουν 2020, 20:53
Gewponos90 έγραψε:
26 Ιουν 2020, 20:50
Δημοκράτης έγραψε:
26 Ιουν 2020, 20:45

Καλά περίμενε λίγο :lol:

Περιμένω περιμένω. Μόνο που όσο παίρνει ο καιρός υπάρχει και κάτι που λέγεται παραγραφή. Και δεν λέμε να κλείσει κανέναν δευτεροτριτο συμβουλο. Μιλάμε για τους πρωτοκλασάτους. Εσύ λες περίμενε, εγώ σου λέω δεν θα γίνει τίποτα. Τα έχουμε ξαναακουσει αυτά και από τον Αντώνη τον Σαμαρά για τους Πασοκους. Θύμισε μου λίγο πόσους έστειλε στο ειδικό δικαστήριο το 12;
Κανέναν γιατί κανένας δνε ήταν για ειδικό δικαστήριο το 12. Τώρα είναι για ειδικό δικαστήριο ο ρασπουτιν

Οπότε έλεγε μαλακιες ο Σαμαράς. Εγώ το ηξερα. Ο αντίστοιχος Δημοκράτης της εποχής θα μου έλεγε περίμενε.

Μόνο ο Ρασπούτιν; Ο Άδωνις έλεγε για Τσίπρα και Βαρουφάκη. ( Του Βαρουφάκη βέβαια είχε ήδη παραγραφει η οποία <<παρανομία>> αλλά δεν μαμιεται>>) Αυτό το παιδί τελικά η έλεγε ψέματα η δεν ξέρει καλά τους νόμους. Ποιο από τα 2 είναι χειρότερο λες;
dtri2020 έγραψε:
23 Οκτ 2021, 22:56
Ενώ, ας πούμε στα άλλα κόμματα αυτό σπανίζει.
Δήλωση για γνωστή υπόθεση παιδεραστίας

Δημοκράτης
Δημοσιεύσεις: 24760
Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 00:26

Re: Χαστούκι" της ΕΣΗΕΑ στον Γεωργιάδη για τις απειλές σε δημοσιογράφο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Δημοκράτης » 26 Ιουν 2020, 21:04

Gewponos90 έγραψε:
26 Ιουν 2020, 21:00
Δημοκράτης έγραψε:
26 Ιουν 2020, 20:53
Gewponos90 έγραψε:
26 Ιουν 2020, 20:50



Περιμένω περιμένω. Μόνο που όσο παίρνει ο καιρός υπάρχει και κάτι που λέγεται παραγραφή. Και δεν λέμε να κλείσει κανέναν δευτεροτριτο συμβουλο. Μιλάμε για τους πρωτοκλασάτους. Εσύ λες περίμενε, εγώ σου λέω δεν θα γίνει τίποτα. Τα έχουμε ξαναακουσει αυτά και από τον Αντώνη τον Σαμαρά για τους Πασοκους. Θύμισε μου λίγο πόσους έστειλε στο ειδικό δικαστήριο το 12;
Κανέναν γιατί κανένας δνε ήταν για ειδικό δικαστήριο το 12. Τώρα είναι για ειδικό δικαστήριο ο ρασπουτιν

Οπότε έλεγε μαλακιες ο Σαμαράς. Εγώ το ηξερα. Ο αντίστοιχος Δημοκράτης της εποχής θα μου έλεγε περίμενε.

Μόνο ο Ρασπούτιν; Ο Άδωνις έλεγε για Τσίπρα και Βαρουφάκη. ( Του Βαρουφάκη βέβαια είχε ήδη παραγραφει η οποία <<παρανομία>> αλλά δεν μαμιεται>>) Αυτό το παιδί τελικά η έλεγε ψέματα η δεν ξέρει καλά τους νόμους. Ποιο από τα 2 είναι χειρότερο λες;
αν ο Γεωργιάδης έλεγε για ειδικά δικαστύρια για τσίπρα βαρουφάκη έλεγε μαλακίες

karadeniz1
Δημοσιεύσεις: 264
Εγγραφή: 10 Ιαν 2020, 23:35

Re: Χαστούκι" της ΕΣΗΕΑ στον Γεωργιάδη για τις απειλές σε δημοσιογράφο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από karadeniz1 » 26 Ιουν 2020, 21:06

Γάταρος έγραψε:
26 Ιουν 2020, 20:31
karadeniz1 έγραψε:
26 Ιουν 2020, 18:18
παντως σας ξεφτιλιζει ανετα οτι εχετε και δεν εχετε τους "αγωνες" και τις "θυσιες" σας τους κωμικους ταχα μου "νεκρους" του πολυτεχνειου σας την κομμενη κεφαλα στο φανοστατη της εαμοβουλγαρας σαδομαζοχιστριας δοσιλογου καπεταν σουλτανας του εθνοπροδοτ πρακτορα της βολγαριας και δολοφονο νηπιων το κτηνος με το γαρουφαλο και ολα τα ιερα και οσια της αρρωστημενης θρησκειας σας του κομουνσμου σας...

οι ερυθροφασιστες μπολσεβικιστες δεν ξερουν πως να αντιμετωπισουν αδωνι τζημερο και αλλους φιλελευθερους δημοκρατες και τους λενε φασιστες και ναζι νομιζοντας οτι ετσι θα τους τρομαξουν και θα το βουλωσουν...
η αληθεια θα λαμψει σαλινικα αποβρασματα!!!!
ολος ο κοσμος θα μαθει για τα τερατωδη ψεματα σας και τα οργια που κανατε τοσα χρονια εσεις οι εχθροι του ανθρωπου...
Μπορώ να παραθέσω βίντεο που ο Πάγκαλος ξεφτιλίζει τον εθνοπροδότη Μπελογιάννη. Εσύ μπορείς να παραθέσεις βίντεο που ο Γεωργιάδης ξεφτιλίζει είτε τον Μπελογιάννη είτε τον Βελουχιώτη;

ωραια τι θες να πεις με ολα αυτα?
κανεις δεν ειναι τελειος και δεν εχουμε μεγαλεξαντρους σημερα
ουτε πουτιν ερντογαν ουρμπαν...

Άβαταρ μέλους
Γάταρος
Δημοσιεύσεις: 7882
Εγγραφή: 05 Σεπ 2018, 03:12
Phorum.gr user: Φορουμίτης ο Δίκαιος

Re: Χαστούκι" της ΕΣΗΕΑ στον Γεωργιάδη για τις απειλές σε δημοσιογράφο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γάταρος » 26 Ιουν 2020, 21:23

karadeniz1 έγραψε:
26 Ιουν 2020, 21:06
ωραια τι θες να πεις με ολα αυτα?
κανεις δεν ειναι τελειος και δεν εχουμε μεγαλεξαντρους σημερα
ουτε πουτιν ερντογαν ουρμπαν...
Ο Γεωργιάδης την επίσκεψη των βουλευτών στο Καστελόριζο τη χαρακτήρισε πρόκληση για την Τουρκία και τα μόνα κόμματα που αρνήθηκαν να πάνε εκεί είναι το κκε και ο μπιντές του η νδ. Δηλαδή ο Γεωργιάδης χαρακτήρισε πρόκληση για την Τουρκία το να μετακινούνται ελεύθερα οι βουλευτές σ' ελληνικό έδαφος ενώ την ίδια χρονιά ο ίδιος πήγε στη Μύκονο.

Άλλο να μην έχουμε Όρμπαν (για τον οποίο οι νεοδημοκράτες λένε ότι είναι οι πρώτοι που στράφηκαν εναντίον του) κι άλλο να παρουσιάζουμε τους τεμενοχτίστες ως πατριώτες.




Ο Γεωργιάδης είναι ο ορισμός του ελλαδέμπορα που απλώς έτυχε να κληρονομήσει εκδοτικό οίκο που εκδίδει αρχαίους Έλληνες. Αν είχε κληρονομήσει εκδοτικό οίκο που εκδίδει Μαρξ τώρα θα φώναζε υπέρ του Στάλιν. Δεν πιστεύει σε τίποτα εκτός από την τσέπη του.
Η αλήθεια είναι μίσος γι' αυτούς που μισούν την αλήθεια.

Άβαταρ μέλους
Cavaliere
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 15685
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 04:07
Τοποθεσία: HH

Re: Χαστούκι" της ΕΣΗΕΑ στον Γεωργιάδη για τις απειλές σε δημοσιογράφο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cavaliere » 26 Ιουν 2020, 22:48

karadeniz1 έγραψε:
26 Ιουν 2020, 18:18
Cavaliere έγραψε:
26 Ιουν 2020, 10:27
Ο Γεωργιάδης είναι πολιτικός απατεώνας. Ναζιστοειδές που μόλις μυρίστηκε εξουσία, το γύρισε στο καλαματιανό και ζήτησε μέχρι και συγγνώμη από τους Εβραίους. Ο μάγκας μέχρι και τον Κοέν πήρε για σύμβουλο επικοινωνίας. Μεγάλη γάτα, από τους εξυπνότερους φασίστες που ξέρω.
παντως σας ξεφτιλιζει ανετα οτι εχετε και δεν εχετε τους "αγωνες" και τις "θυσιες" σας τους κωμικους ταχα μου "νεκρους" του πολυτεχνειου σας την κομμενη κεφαλα στο φανοστατη της εαμοβουλγαρας σαδομαζοχιστριας δοσιλογου καπεταν σουλτανας του εθνοπροδοτ πρακτορα της βολγαριας και δολοφονο νηπιων το κτηνος με το γαρουφαλο και ολα τα ιερα και οσια της αρρωστημενης θρησκειας σας του κομουνσμου σας...

οι ερυθροφασιστες μπολσεβικιστες δεν ξερουν πως να αντιμετωπισουν αδωνι τζημερο και αλλους φιλελευθερους δημοκρατες και τους λενε φασιστες και ναζι νομιζοντας οτι ετσι θα τους τρομαξουν και θα το βουλωσουν...
η αληθεια θα λαμψει σαλινικα αποβρασματα!!!!
ολος ο κοσμος θα μαθει για τα τερατωδη ψεματα σας και τα οργια που κανατε τοσα χρονια εσεις οι εχθροι του ανθρωπου...
:hebit: Αυτό είναι το πχόρουμ.
Ordem e Progresso.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών