Έχω ένα παρτουζάκι ανήλικο, να σου φύγει το μυαλό

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Άβαταρ μέλους
Νon4me
Δημοσιεύσεις: 10163
Εγγραφή: 14 Ιαν 2019, 12:20
Phorum.gr user: Νon4me

Re: Έχω ένα παρτουζάκι ανήλικο, να σου φύγει το μυαλό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Νon4me » 08 Ιούλ 2020, 01:01

Papa John έγραψε:
08 Ιούλ 2020, 00:51
Νon4me έγραψε:
07 Ιούλ 2020, 13:09
dna replication έγραψε:
07 Ιούλ 2020, 09:46

Εικόνα
εμπ1
Γυναίκα είναι βρε.
Δε σε πιανω για εξηγησου ?

Άβαταρ μέλους
Stalker
Δημοσιεύσεις: 5657
Εγγραφή: 17 Μάιος 2018, 08:36
Phorum.gr user: CTAΛKEP

Re: Έχω ένα παρτουζάκι ανήλικο, να σου φύγει το μυαλό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Stalker » 08 Ιούλ 2020, 01:03

Gherschaagk έγραψε:
08 Ιούλ 2020, 00:26
Μέχρι χθες ήταν το πουτανάκι που το έκαναν πάσα ο ένας στον άλλο, γιατί τι άλλο θα κάνεις με μια 17χρονη πουτάνα, και σήμερα είναι η 17αρα που έχει δικαίωμα στο γαμήσι με όποιον εκείνη θέλει. Γιατί ο υπουργός, εφόσον υπάρχει, της γυάλισε, σκέφτηκε, εγώ μ' αυτόν θα βγάλω τρελά γούστα, είμαι και υποτακτική, το ξύλου που θέλω δε λέγεται. Απ' τον υπουργό, όχι από άλλον.
Στο διφορούμενο σενάριο ότι διαπλεκόμενος πολιτικός συζητάει με μαφιόζο που μεταξύ άλλων προσφέρεται να του προωθήσει ανήλικο για γούστα, το μόνο που κατάφεραν να συμφωνήσουν τα μεγάλα μυαλά του πχόρουμ.γρ είναι ότι του ανήλικου τα ήθελε ο κώλος του.

:078:
If reality is the sum of our perceptions, to acquire more varying points of view is to acquire, literally, more reality

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29696
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Έχω ένα παρτουζάκι ανήλικο, να σου φύγει το μυαλό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 08 Ιούλ 2020, 01:07

Nostalgia έγραψε:
08 Ιούλ 2020, 00:55
Gherschaagk έγραψε:
08 Ιούλ 2020, 00:46
Nostalgia έγραψε:
08 Ιούλ 2020, 00:41


Ναι ξεχασα ζουμε στην εποχη που δεν μπορουμε να πουμε τον πουστη πουσταρα και την παρτολα πουτανακι, παραλληλα ομως αγωνιζομαστε για την ελευθεριοτητα αρκει στην ερωτικη περιπτυξη να μην υπαρχει βουλευτης....
Να σε ρωτήσω λίγο, έχεις εμπειρία από 17χρονες πουτάνες και τα λες αυτά ή απλά θεωρείς όλες τις γυναίκες πουτάνες; Δεν έχω καταλάβει διαφωτισέ με.
Φυσικα και δεν ειναι ολες πουτανες, τι βλακειες λες; Αλλα το 17χρονο που κατα μια αποψη το κανουν πασα ή κατα αλλη αποψη ζει την ζωη του απελευθερωμενη απο τα ταμπου του πουριτανισμου πως θες να το λεω; Το ειπα πουτανακι και δεν αρεσε, το λεω απελευθερωμενο και παλι υπαρχει γκρινια.
Εγώ λέω βλακείες ή εσύ που μας λες για όλες τις 17αρες της επικρατείας;

Α οκ. Δλδ το θέμα είναι να του κολλήσουμε έναν χαρακτηρισμό. Με αυτό το σκεπτικό το λέω χαζό. Αλλά χαζό-χαζό, τύπου δεν του κόβει, iq ραδικιού εντελώς και για αυτό το εκμεταλλεύεται ένας μαφιόζος.

Ειλικρινά τώρα, με το χέρι στην καρδιά, ξέρεις τι έγινε ή τι έπαιξε; Κι εφόσον δεν ξέρεις, γιατί βρίζεις ρε Τάκη; Ή να το θέσω καλύτερα, γιατί σου είναι εύκολο να βρίσεις κορίτσι 17 χρόνων;
Stalker έγραψε:
08 Ιούλ 2020, 01:03
Gherschaagk έγραψε:
08 Ιούλ 2020, 00:26
Μέχρι χθες ήταν το πουτανάκι που το έκαναν πάσα ο ένας στον άλλο, γιατί τι άλλο θα κάνεις με μια 17χρονη πουτάνα, και σήμερα είναι η 17αρα που έχει δικαίωμα στο γαμήσι με όποιον εκείνη θέλει. Γιατί ο υπουργός, εφόσον υπάρχει, της γυάλισε, σκέφτηκε, εγώ μ' αυτόν θα βγάλω τρελά γούστα, είμαι και υποτακτική, το ξύλου που θέλω δε λέγεται. Απ' τον υπουργό, όχι από άλλον.
Στο διφορούμενο σενάριο ότι διαπλεκόμενος πολιτικός συζητάει με μαφιόζο που μεταξύ άλλων προσφέρεται να του προωθήσει ανήλικο για γούστα, το μόνο που κατάφεραν να συμφωνήσουν τα μεγάλα μυαλά του πχόρουμ.γρ είναι ότι του ανήλικου τα ήθελε ο κώλος του.

:078:
ΓΑΜΩ ΤΟΝ ΑΝΤΙΘΕΟ ΜΟΥ!!!


Ευχαριστώ.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

the comet the course the tail

Re: Έχω ένα παρτουζάκι ανήλικο, να σου φύγει το μυαλό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από the comet the course the tail » 08 Ιούλ 2020, 01:15

Gherschaagk έγραψε:
08 Ιούλ 2020, 01:07

ΓΑΜΩ ΤΟΝ ΑΝΤΙΘΕΟ ΜΟΥ!!!


Ευχαριστώ.
:g018:

Δημοκράτης
Δημοσιεύσεις: 24720
Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 00:26

Re: Έχω ένα παρτουζάκι ανήλικο, να σου φύγει το μυαλό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Δημοκράτης » 08 Ιούλ 2020, 01:18

Gherschaagk έγραψε:
08 Ιούλ 2020, 00:40
Δημοκράτης έγραψε:
08 Ιούλ 2020, 00:34
ST48410 έγραψε:
08 Ιούλ 2020, 00:24


Η 17άρα έχει το ελαφρυντικό της ηλικίας. Μπορεί κάποιος να πει ας κάνει ό,τι θέλει αν και αυτό δεν είναι τελικά σωστό γιατί για κάποια πράγματα καταλογίζονται ακόμα ευθύνες στους κηδεμόνες της.

Ο άλλος που είναι πολιτικός τι δικαιολογία έχει να δέχεται τέτοια "δωράκια" από ανθρώπους του υπόκοσμου;
Τωρα πραγματικά σε προβληματίζει το γιατί υπάρχουν καθάρματα; δηλαδή σε αυτόν τον κόσμο με φονιάδες, εμπόρους ναρκωτικών,, παιδεραστές, κτλ σε προβληματίζει ένας υπουργός που γουστάρει 17χρονες;
Ενήλικες δεν γουστάρει. Κολλήσατε στην ηλικία του κοριτσιού που νομίζετε πως αν ήταν μικρότερη δεν θα την πήδαγε και δεν θα την ξυλοφόρτωνε.
Η συγκεκριμένη ιστορία έτσι και αλλιώς είναι φανταστική. Δεν εννοώ πως δεν υπάρχει τέτοιος υπουργός, λέω ότι ο βαξεβανης έφτιαξε απλά μια ιστορία ότι η ευπ του έδωσε κασέτα με τέτοιον υπουργό. Πέρα από αυτά ένας τύπος γουστάρει bdsm με μικρούλες οκ δεν είναι για να σόκαρε σε όταν 1 μήνα πριν ένα ζώο απήγαγε ένα 11 χρόνο, πέρσι 2 ζώα σκοτωσαν μια στην ρόδο., ο άλλος ο προβληματικό στην Κρήτη βίασε και σκότωσε υην βιολογο. Στον κόσμο υπάρχουν πολύ χειρότερα καθάρματα από μεσήλικες που γουστάρουν να πληρώνουν για bdsm με μικρουλες
Ο Μπερλουσκόνι οργάνων πάρτυ για αυτή τη δουλειά και καλούσε όλους τους κοσμικούς

Άβαταρ μέλους
Nostalgia
Δημοσιεύσεις: 9510
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:24
Phorum.gr user: Nostalgia

Re: Έχω ένα παρτουζάκι ανήλικο, να σου φύγει το μυαλό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nostalgia » 08 Ιούλ 2020, 01:19

Gherschaagk έγραψε:
08 Ιούλ 2020, 01:07
Nostalgia έγραψε:
08 Ιούλ 2020, 00:55
Gherschaagk έγραψε:
08 Ιούλ 2020, 00:46


Να σε ρωτήσω λίγο, έχεις εμπειρία από 17χρονες πουτάνες και τα λες αυτά ή απλά θεωρείς όλες τις γυναίκες πουτάνες; Δεν έχω καταλάβει διαφωτισέ με.
Φυσικα και δεν ειναι ολες πουτανες, τι βλακειες λες; Αλλα το 17χρονο που κατα μια αποψη το κανουν πασα ή κατα αλλη αποψη ζει την ζωη του απελευθερωμενη απο τα ταμπου του πουριτανισμου πως θες να το λεω; Το ειπα πουτανακι και δεν αρεσε, το λεω απελευθερωμενο και παλι υπαρχει γκρινια.
Εγώ λέω βλακείες ή εσύ που μας λες για όλες τις 17αρες της επικρατείας;

Α οκ. Δλδ το θέμα είναι να του κολλήσουμε έναν χαρακτηρισμό. Με αυτό το σκεπτικό το λέω χαζό. Αλλά χαζό-χαζό, τύπου δεν του κόβει, iq ραδικιού εντελώς και για αυτό το εκμεταλλεύεται ένας μαφιόζος.

Ειλικρινά τώρα, με το χέρι στην καρδιά, ξέρεις τι έγινε ή τι έπαιξε; Κι εφόσον δεν ξέρεις, γιατί βρίζεις ρε Τάκη; Ή να το θέσω καλύτερα, γιατί σου είναι εύκολο να βρίσεις κορίτσι 17 χρόνων;
Stalker έγραψε:
08 Ιούλ 2020, 01:03
Gherschaagk έγραψε:
08 Ιούλ 2020, 00:26
Μέχρι χθες ήταν το πουτανάκι που το έκαναν πάσα ο ένας στον άλλο, γιατί τι άλλο θα κάνεις με μια 17χρονη πουτάνα, και σήμερα είναι η 17αρα που έχει δικαίωμα στο γαμήσι με όποιον εκείνη θέλει. Γιατί ο υπουργός, εφόσον υπάρχει, της γυάλισε, σκέφτηκε, εγώ μ' αυτόν θα βγάλω τρελά γούστα, είμαι και υποτακτική, το ξύλου που θέλω δε λέγεται. Απ' τον υπουργό, όχι από άλλον.
Στο διφορούμενο σενάριο ότι διαπλεκόμενος πολιτικός συζητάει με μαφιόζο που μεταξύ άλλων προσφέρεται να του προωθήσει ανήλικο για γούστα, το μόνο που κατάφεραν να συμφωνήσουν τα μεγάλα μυαλά του πχόρουμ.γρ είναι ότι του ανήλικου τα ήθελε ο κώλος του.

:078:
ΓΑΜΩ ΤΟΝ ΑΝΤΙΘΕΟ ΜΟΥ!!!


Ευχαριστώ.
Γιατι ειστε εκτος πραγματικοτητος, γιατι ειτε ειναι χαζο ειτε εξυπνο απο την ολη ιστορια φαινεται οτι το 17χρονο δεν εκανε κατι με το ζορι και η ιστορια τελειωνει εκει. Ειτε ειναι ΝΔ ειτε Συριζα δεν εχει καμμια σημασια, δεν μιλαμε για 12χρονο, μιλαμε για 17χρονο.
"Εγώ Μανιάτα φυσικιά. Θα στεϊρωθού 'ς τα γόνατα. Και όλους τους φίλους θα δεχτού κατά που πρέπει καθενού...."

Άβαταρ μέλους
foscilis
Δημοσιεύσεις: 24532
Εγγραφή: 21 Ιουν 2018, 11:42

Re: Έχω ένα παρτουζάκι ανήλικο, να σου φύγει το μυαλό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από foscilis » 08 Ιούλ 2020, 01:19

Stalker έγραψε:
08 Ιούλ 2020, 01:03
Gherschaagk έγραψε:
08 Ιούλ 2020, 00:26
Μέχρι χθες ήταν το πουτανάκι που το έκαναν πάσα ο ένας στον άλλο, γιατί τι άλλο θα κάνεις με μια 17χρονη πουτάνα, και σήμερα είναι η 17αρα που έχει δικαίωμα στο γαμήσι με όποιον εκείνη θέλει. Γιατί ο υπουργός, εφόσον υπάρχει, της γυάλισε, σκέφτηκε, εγώ μ' αυτόν θα βγάλω τρελά γούστα, είμαι και υποτακτική, το ξύλου που θέλω δε λέγεται. Απ' τον υπουργό, όχι από άλλον.
Στο διφορούμενο σενάριο ότι διαπλεκόμενος πολιτικός συζητάει με μαφιόζο που μεταξύ άλλων προσφέρεται να του προωθήσει ανήλικο για γούστα, το μόνο που κατάφεραν να συμφωνήσουν τα μεγάλα μυαλά του πχόρουμ.γρ είναι ότι του ανήλικου τα ήθελε ο κώλος του.
Αυτό σημαίνει ηλικία σεξουαλικής συναίνεσης. Αν δε σε εκβιάζουν με κάποιον τρόπο αλλά τα κάνεις, όντως τα θέλει ο κώλος σου.

Ανήλικο είναι για να ψηφίσει. Όχι αναγκαστικά για να τα θέλει ο κώλος της. Σταματήστε με τις αμερικανιές, 17 και 364 ημερών = παιδί, 17 χρονών και 366 ημερών = sex worker κυρία του εαυτού της #sexworkiswork #noslutshaming #freethenipple.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος foscilis την 08 Ιούλ 2020, 01:20, έχει επεξεργασθεί 2 φορές συνολικά.

Δημοκράτης
Δημοσιεύσεις: 24720
Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 00:26

Re: Έχω ένα παρτουζάκι ανήλικο, να σου φύγει το μυαλό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Δημοκράτης » 08 Ιούλ 2020, 01:19

ST48410 έγραψε:
08 Ιούλ 2020, 00:36
Δημοκράτης έγραψε:
08 Ιούλ 2020, 00:34
Τωρα πραγματικά σε προβληματίζει το γιατί υπάρχουν καθάρματα; δηλαδή σε αυτόν τον κόσμο με φονιάδες, εμπόρους ναρκωτικών,, παιδεραστές, κτλ σε προβληματίζει ένας υπουργός που γουστάρει 17χρονες;
Όχι. Με ενοχλεί που βλέπω κάποιες αναρτήσεις που μοιάζουν σαν damage control. Αν συμφωνούμε όλοι ότι είναι κάθαρμα να πληρώσει ότι του αναλογεί και πάμε παρακάτω.
Δεν θα πληρώσει κανένας τίποτα γιατί την ιστορία την έβγαλε ο βαξεβανης από τον κωλο του. Αν είχε έγγραφο με υπουργό τώρα οι ζαιοι θα το 3ιχαν κάνει πρώτο θέμα για να ξεχαστεί η υπόθεση παπάς, παπαγεωργοπουλος

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29696
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Έχω ένα παρτουζάκι ανήλικο, να σου φύγει το μυαλό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 08 Ιούλ 2020, 01:21

Δημοκράτης έγραψε:
08 Ιούλ 2020, 01:18
Gherschaagk έγραψε:
08 Ιούλ 2020, 00:40
Δημοκράτης έγραψε:
08 Ιούλ 2020, 00:34

Τωρα πραγματικά σε προβληματίζει το γιατί υπάρχουν καθάρματα; δηλαδή σε αυτόν τον κόσμο με φονιάδες, εμπόρους ναρκωτικών,, παιδεραστές, κτλ σε προβληματίζει ένας υπουργός που γουστάρει 17χρονες;
Ενήλικες δεν γουστάρει. Κολλήσατε στην ηλικία του κοριτσιού που νομίζετε πως αν ήταν μικρότερη δεν θα την πήδαγε και δεν θα την ξυλοφόρτωνε.
Η συγκεκριμένη ιστορία έτσι και αλλιώς είναι φανταστική. Δεν εννοώ πως δεν υπάρχει τέτοιος υπουργός, λέω ότι ο βαξεβανης έφτιαξε απλά μια ιστορία ότι η ευπ του έδωσε κασέτα με τέτοιον υπουργό. Πέρα από αυτά ένας τύπος γουστάρει bdsm με μικρούλες οκ δεν είναι για να σόκαρε σε όταν 1 μήνα πριν ένα ζώο απήγαγε ένα 11 χρόνο, πέρσι 2 ζώα σκοτωσαν μια στην ρόδο., ο άλλος ο προβληματικό στην Κρήτη βίασε και σκότωσε υην βιολογο. Στον κόσμο υπάρχουν πολύ χειρότερα καθάρματα από μεσήλικες που γουστάρουν να πληρώνουν για bdsm με μικρουλες
Ο Μπερλουσκόνι οργάνων πάρτυ για αυτή τη δουλειά και καλούσε όλους τους κοσμικούς
Τα ζώα που περιγράφεις δεν έχουν ασυλία. Αυτός εδώ έχει.

Όσο για τον Μπερλουσκόνι, κρεμάλα.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29696
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Έχω ένα παρτουζάκι ανήλικο, να σου φύγει το μυαλό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 08 Ιούλ 2020, 01:23

Nostalgia έγραψε:
08 Ιούλ 2020, 01:19

Γιατι ειστε εκτος πραγματικοτητος, γιατι ειτε ειναι χαζο ειτε εξυπνο απο την ολη ιστορια φαινεται οτι το 17χρονο δεν εκανε κατι με το ζορι και η ιστορια τελειωνει εκει. Ειτε ειναι ΝΔ ειτε Συριζα δεν εχει καμμια σημασια, δεν μιλαμε για 12χρονο, μιλαμε για 17χρονο.
Ναι μωρέ το πουτανάκι.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Δημοκράτης
Δημοσιεύσεις: 24720
Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 00:26

Re: Έχω ένα παρτουζάκι ανήλικο, να σου φύγει το μυαλό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Δημοκράτης » 08 Ιούλ 2020, 01:25

Gherschaagk έγραψε:
08 Ιούλ 2020, 01:21
Δημοκράτης έγραψε:
08 Ιούλ 2020, 01:18
Gherschaagk έγραψε:
08 Ιούλ 2020, 00:40


Ενήλικες δεν γουστάρει. Κολλήσατε στην ηλικία του κοριτσιού που νομίζετε πως αν ήταν μικρότερη δεν θα την πήδαγε και δεν θα την ξυλοφόρτωνε.
Η συγκεκριμένη ιστορία έτσι και αλλιώς είναι φανταστική. Δεν εννοώ πως δεν υπάρχει τέτοιος υπουργός, λέω ότι ο βαξεβανης έφτιαξε απλά μια ιστορία ότι η ευπ του έδωσε κασέτα με τέτοιον υπουργό. Πέρα από αυτά ένας τύπος γουστάρει bdsm με μικρούλες οκ δεν είναι για να σόκαρε σε όταν 1 μήνα πριν ένα ζώο απήγαγε ένα 11 χρόνο, πέρσι 2 ζώα σκοτωσαν μια στην ρόδο., ο άλλος ο προβληματικό στην Κρήτη βίασε και σκότωσε υην βιολογο. Στον κόσμο υπάρχουν πολύ χειρότερα καθάρματα από μεσήλικες που γουστάρουν να πληρώνουν για bdsm με μικρουλες
Ο Μπερλουσκόνι οργάνων πάρτυ για αυτή τη δουλειά και καλούσε όλους τους κοσμικούς
Τα ζώα που περιγράφεις δεν έχουν ασυλία. Αυτός εδώ έχει.

Όσο για τον Μπερλουσκόνι, κρεμάλα.
Η ασυλία δεν σε προστατεύει από τέτοια αδικήματα

Άβαταρ μέλους
Nostalgia
Δημοσιεύσεις: 9510
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:24
Phorum.gr user: Nostalgia

Re: Έχω ένα παρτουζάκι ανήλικο, να σου φύγει το μυαλό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nostalgia » 08 Ιούλ 2020, 01:29

foscilis έγραψε:
08 Ιούλ 2020, 01:19
Stalker έγραψε:
08 Ιούλ 2020, 01:03
Gherschaagk έγραψε:
08 Ιούλ 2020, 00:26
Μέχρι χθες ήταν το πουτανάκι που το έκαναν πάσα ο ένας στον άλλο, γιατί τι άλλο θα κάνεις με μια 17χρονη πουτάνα, και σήμερα είναι η 17αρα που έχει δικαίωμα στο γαμήσι με όποιον εκείνη θέλει. Γιατί ο υπουργός, εφόσον υπάρχει, της γυάλισε, σκέφτηκε, εγώ μ' αυτόν θα βγάλω τρελά γούστα, είμαι και υποτακτική, το ξύλου που θέλω δε λέγεται. Απ' τον υπουργό, όχι από άλλον.
Στο διφορούμενο σενάριο ότι διαπλεκόμενος πολιτικός συζητάει με μαφιόζο που μεταξύ άλλων προσφέρεται να του προωθήσει ανήλικο για γούστα, το μόνο που κατάφεραν να συμφωνήσουν τα μεγάλα μυαλά του πχόρουμ.γρ είναι ότι του ανήλικου τα ήθελε ο κώλος του.
Αυτό σημαίνει ηλικία σεξουαλικής συναίνεσης. Αν δε σε εκβιάζουν με κάποιον τρόπο αλλά τα κάνεις, όντως τα θέλει ο κώλος σου.

Ανήλικο είναι για να ψηφίσει. Όχι αναγκαστικά για να τα θέλει ο κώλος της. Σταματήστε με τις αμερικανιές, 17 και 364 ημερών = παιδί, 17 χρονών και 366 ημερών = sex worker κυρία του εαυτού της #sexworkiswork #noslutshaming #freethenipple.


Πες τα ρε Φοσιλη, θα μας τρελανουν.... Εφοσον δεν εγινε κατι παρα την θεληση της δεν βλεπω γιατι γινεται τοσο χαμος....

Το ειχα γραψει κα τις προηγουμενες μερες:
Nostalgia έγραψε:
06 Ιούλ 2020, 18:21
Gherschaagk έγραψε:
06 Ιούλ 2020, 18:18
Otto Weininger έγραψε:
06 Ιούλ 2020, 18:08


Κανένα πρόβλημα αν είναι έτσι. Το θέμα είναι ότι το ψάχνεις ανήλικα έστω και 17 για σεξουαλικές περιπτύξεις, μεσω νταβά μάλιστα, είναι προβληματικό και αν ισχύει πρέπει να πάρει πόδι από την ΝΔ.
Δεν έχετε καταλάβει. Στον υπουργό αρέσει να ξυλοφορτώνει τα ανήλικα που του κάθονται με τις ευλογίες του νταβά.
Εαν μιλαμε για περιπτωση χωρις την συγκαταθεση της μικρης τοτε δεν το συζητω, διαπομπευση και κρεμασμα....
Αλλα μεχρι στιγμης δεν φαινεται κατι τετοιο....
"Εγώ Μανιάτα φυσικιά. Θα στεϊρωθού 'ς τα γόνατα. Και όλους τους φίλους θα δεχτού κατά που πρέπει καθενού...."

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29696
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Έχω ένα παρτουζάκι ανήλικο, να σου φύγει το μυαλό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 08 Ιούλ 2020, 01:30

foscilis έγραψε:
08 Ιούλ 2020, 01:19
Αυτό σημαίνει ηλικία σεξουαλικής συναίνεσης. Αν δε σε εκβιάζουν με κάποιον τρόπο αλλά τα κάνεις, όντως τα θέλει ο κώλος σου.
Με τον πατέρα της;
Δημοκράτης έγραψε:
08 Ιούλ 2020, 01:19
Δεν θα πληρώσει κανένας τίποτα γιατί την ιστορία την έβγαλε ο βαξεβανης από τον κωλο του. Αν είχε έγγραφο με υπουργό τώρα οι ζαιοι θα το 3ιχαν κάνει πρώτο θέμα για να ξεχαστεί η υπόθεση παπάς, παπαγεωργοπουλος
Αν ισχύει κάποιος πρέπει να μπει μέσα.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
Nostalgia
Δημοσιεύσεις: 9510
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:24
Phorum.gr user: Nostalgia

Re: Έχω ένα παρτουζάκι ανήλικο, να σου φύγει το μυαλό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nostalgia » 08 Ιούλ 2020, 01:31

Gherschaagk έγραψε:
08 Ιούλ 2020, 01:23
Nostalgia έγραψε:
08 Ιούλ 2020, 01:19

Γιατι ειστε εκτος πραγματικοτητος, γιατι ειτε ειναι χαζο ειτε εξυπνο απο την ολη ιστορια φαινεται οτι το 17χρονο δεν εκανε κατι με το ζορι και η ιστορια τελειωνει εκει. Ειτε ειναι ΝΔ ειτε Συριζα δεν εχει καμμια σημασια, δεν μιλαμε για 12χρονο, μιλαμε για 17χρονο.
Ναι μωρέ το πουτανάκι.
Τι προτεινεις για τα ατιθασα 17χρονα; Να τα κλεισουμε στο σπιτι; Στο ιδρυμα; Τσιγκινο κυλοτακι; Πες μας να ξερουμε....
"Εγώ Μανιάτα φυσικιά. Θα στεϊρωθού 'ς τα γόνατα. Και όλους τους φίλους θα δεχτού κατά που πρέπει καθενού...."

Δημοκράτης
Δημοσιεύσεις: 24720
Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 00:26

Re: Έχω ένα παρτουζάκι ανήλικο, να σου φύγει το μυαλό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Δημοκράτης » 08 Ιούλ 2020, 01:35

Gherschaagk έγραψε:
08 Ιούλ 2020, 01:30
foscilis έγραψε:
08 Ιούλ 2020, 01:19
Αυτό σημαίνει ηλικία σεξουαλικής συναίνεσης. Αν δε σε εκβιάζουν με κάποιον τρόπο αλλά τα κάνεις, όντως τα θέλει ο κώλος σου.
Με τον πατέρα της;
Δημοκράτης έγραψε:
08 Ιούλ 2020, 01:19
Δεν θα πληρώσει κανένας τίποτα γιατί την ιστορία την έβγαλε ο βαξεβανης από τον κωλο του. Αν είχε έγγραφο με υπουργό τώρα οι ζαιοι θα το 3ιχαν κάνει πρώτο θέμα για να ξεχαστεί η υπόθεση παπάς, παπαγεωργοπουλος
Αν ισχύει κάποιος πρέπει να μπει μέσα.
Καλά κάτσε πρώτα να δούμε αν υπάρχει ο υπουργός :lol:
Επίσης ξέρω πολλές που πάνε με πολύ μεγαλύτερους. Έχω φίλο που είναι 40 και του κολλάνε ουκ ολιες φοιτήτριες στο πανεπιστήμιο που διδάσκει. Ένα κάρο ηλιθιες υπαρχουν

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών