Έχω ένα παρτουζάκι ανήλικο, να σου φύγει το μυαλό

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29724
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Έχω ένα παρτουζάκι ανήλικο, να σου φύγει το μυαλό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 06 Ιούλ 2020, 18:18

Otto Weininger έγραψε:
06 Ιούλ 2020, 18:08
Nostalgia έγραψε:
06 Ιούλ 2020, 18:05
Otto Weininger έγραψε:
06 Ιούλ 2020, 18:03


Άμα θέλουν να δερνουν ενήλικες, είμαστε οκ ;
Προφανως της αρεσει το ξυλο πανω στο σεξ της δεσποινιδος.
Κανένα πρόβλημα αν είναι έτσι. Το θέμα είναι ότι το ψάχνεις ανήλικα έστω και 17 για σεξουαλικές περιπτύξεις, μεσω νταβά μάλιστα, είναι προβληματικό και αν ισχύει πρέπει να πάρει πόδι από την ΝΔ.
Δεν έχετε καταλάβει. Στον υπουργό αρέσει να ξυλοφορτώνει τα ανήλικα που του κάθονται με τις ευλογίες του νταβά.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
Nostalgia
Δημοσιεύσεις: 9518
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:24
Phorum.gr user: Nostalgia

Re: Έχω ένα παρτουζάκι ανήλικο, να σου φύγει το μυαλό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nostalgia » 06 Ιούλ 2020, 18:19

Αρίστος έγραψε:
06 Ιούλ 2020, 18:16
elchav έγραψε:
06 Ιούλ 2020, 18:15
ένας μόνο υπουργός του Σαμαρά έχει αρχικά ΔΚ, κι αυτός δεν είναι βουλευτής της σημερινής Βουλής


To τσεκαρα κι εγω και επιβεβαιωνω.

.
Δεν εψαξα αλλα για να το λετε το δεχομαι. Το διαβασα στα πεταχτα απο ενα κομματοσκυλο....
"Εγώ Μανιάτα φυσικιά. Θα στεϊρωθού 'ς τα γόνατα. Και όλους τους φίλους θα δεχτού κατά που πρέπει καθενού...."

Άβαταρ μέλους
Αρίστος
Δημοσιεύσεις: 40303
Εγγραφή: 13 Ιαν 2019, 16:44

Re: Έχω ένα παρτουζάκι ανήλικο, να σου φύγει το μυαλό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αρίστος » 06 Ιούλ 2020, 18:20

Τελειως διαφορετικη εικονα δινει η ανακοινωση του ΣΥΡΙΖΑ.

Οι επιμαχες συνομιλιες που κατεγραψε η ΕΥΠ ειναι υπαρκτες και το 2016-2017 πηγαν στην Εισαγγελια αλλα εκτοτε δεν προχωρησε η υποθεση.

6. Για αυτό το θέμα έχει ιδιαίτερη σημασία πως πρόσφατα, η πρώην Εισαγγελέας του Αρείου Πάγου, Ξένη Δημητρίου, ανέφερε στην Προανακριτική Επιτροπή της Βουλής την ύπαρξη αυτού του κυκλώματος και την ανησυχία της για την έρευνα που δεν έχει προχωρήσει, αλλά η ΝΔ, αντί να ρωτήσει την Εισαγγελέα για τους επίορκους του παρακράτους που σχετίζονται με το χώρο της, προτίμησε να κάνει φέιγ βολάν τις παράνομες μαγνητοφωνήσεις του κ. Μιωνή.

7. Από το 2016 και 2017 που η ΕΥΠ παρέδωσε τις καταγεγραμμένες συνομιλίες στην Εισαγγελία, δεν φαίνεται να υπάρχει καμιά εξέλιξη και καμιά ανακριτική πράξη η έρευνα για τους ανώτατους δικαστές που συνομιλούν στις καταγραφές της ΕΥΠ.

https://www.tribune.gr/politics/news/ar ... i-eyp.html

.

Άβαταρ μέλους
Aprilianos
Δημοσιεύσεις: 5587
Εγγραφή: 26 Ιουν 2020, 20:06

Re: Έχω ένα παρτουζάκι ανήλικο, να σου φύγει το μυαλό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Aprilianos » 06 Ιούλ 2020, 18:21

Philip Mortimer έγραψε:
06 Ιούλ 2020, 18:16
Aprilianos έγραψε:
06 Ιούλ 2020, 17:52
Marios έγραψε:
06 Ιούλ 2020, 17:51


Η ΝΔ ποτέ της δεν είχε ποιότητα αλλα ειδικά σήμερα έχει ξεφύγει εντελώς.Ο ΣΥΡΙΖΑ και το ΚΙΝΑΛ έχουν πάρα πολλά κοινά με την ΝΔ σε πλήθος θεμάτων σε τέτοιο βαθμό που δυσκολεύεσαι να βρεις ουσιαστικές διαφορές.Για το θέμα τι έχεις να πεις;Λες ότι η ΕΥΠ είναι όργανο του Βαξεβάνη;Είσαι σοβαρός;
Νεοφιλ είναι. Είναι δυνατόν να είναι σοβαρός;
Ενώ άνθρωπος που έχει σήμα της επεν και μάλιστα το 2020 είναι σοβαρός.
Απορώ πώς επιτρέπει την υποστήριξη της χούντας η διαχείριση.
Ήμουν στην ΕΠΕΝ όταν ήμουν νεαρός. Στο εμπόριο κυκλοφορούν ελεύθερα σημαίες και μπρελόκ του καθεστώτος. Όπως και βιβλία με θετική άποψη για εκείνη την περίοδο. Η επεν ήταν ένα νόμιμο κόμμα και είχε εκλέξει ευρωβουλευτή το 1984. Από την ΕΠΕΝ προέρχεται και ο Βορίδης της παρατάξεως σου.

Άβαταρ μέλους
Nostalgia
Δημοσιεύσεις: 9518
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:24
Phorum.gr user: Nostalgia

Re: Έχω ένα παρτουζάκι ανήλικο, να σου φύγει το μυαλό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nostalgia » 06 Ιούλ 2020, 18:21

Gherschaagk έγραψε:
06 Ιούλ 2020, 18:18
Otto Weininger έγραψε:
06 Ιούλ 2020, 18:08
Nostalgia έγραψε:
06 Ιούλ 2020, 18:05


Προφανως της αρεσει το ξυλο πανω στο σεξ της δεσποινιδος.
Κανένα πρόβλημα αν είναι έτσι. Το θέμα είναι ότι το ψάχνεις ανήλικα έστω και 17 για σεξουαλικές περιπτύξεις, μεσω νταβά μάλιστα, είναι προβληματικό και αν ισχύει πρέπει να πάρει πόδι από την ΝΔ.
Δεν έχετε καταλάβει. Στον υπουργό αρέσει να ξυλοφορτώνει τα ανήλικα που του κάθονται με τις ευλογίες του νταβά.
Εαν μιλαμε για περιπτωση χωρις την συγκαταθεση της μικρης τοτε δεν το συζητω, διαπομπευση και κρεμασμα....
"Εγώ Μανιάτα φυσικιά. Θα στεϊρωθού 'ς τα γόνατα. Και όλους τους φίλους θα δεχτού κατά που πρέπει καθενού...."

Άβαταρ μέλους
Philip Mortimer
Δημοσιεύσεις: 8887
Εγγραφή: 07 Δεκ 2018, 16:22

Re: Έχω ένα παρτουζάκι ανήλικο, να σου φύγει το μυαλό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Philip Mortimer » 06 Ιούλ 2020, 18:23

Aprilianos έγραψε:
06 Ιούλ 2020, 18:21
Philip Mortimer έγραψε:
06 Ιούλ 2020, 18:16
Aprilianos έγραψε:
06 Ιούλ 2020, 17:52

Νεοφιλ είναι. Είναι δυνατόν να είναι σοβαρός;
Ενώ άνθρωπος που έχει σήμα της επεν και μάλιστα το 2020 είναι σοβαρός.
Απορώ πώς επιτρέπει την υποστήριξη της χούντας η διαχείριση.
Ήμουν στην ΕΠΕΝ όταν ήμουν νεαρός. Στο εμπόριο κυκλοφορούν ελεύθερα σημαίες και μπρελόκ του καθεστώτος. Όπως και βιβλία με θετική άποψη για εκείνη την περίοδο. Η επεν ήταν ένα νόμιμο κόμμα και είχε εκλέξει ευρωβουλευτή το 1984. Από την ΕΠΕΝ προέρχεται και ο Βορίδης της παρατάξεως σου.
Δε συμπαθώ καθόλου τον Βορίδη που είναι από τους περιθωριακούς βουλευτές της ΝΔ, αλλά δεν πλασάρει τη σημαία της επεν.
Η διαχείριση θα έπρεπε να παρέμβει για την θρασυτατη υποστήριξη του χουντικού καθεστώτος

Άβαταρ μέλους
elchav
Δημοσιεύσεις: 8659
Εγγραφή: 17 Μάιος 2018, 16:27

Re: Έχω ένα παρτουζάκι ανήλικο, να σου φύγει το μυαλό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από elchav » 06 Ιούλ 2020, 18:24

Philip Mortimer έγραψε:
06 Ιούλ 2020, 18:23
Aprilianos έγραψε:
06 Ιούλ 2020, 18:21
Philip Mortimer έγραψε:
06 Ιούλ 2020, 18:16


Ενώ άνθρωπος που έχει σήμα της επεν και μάλιστα το 2020 είναι σοβαρός.
Απορώ πώς επιτρέπει την υποστήριξη της χούντας η διαχείριση.
Ήμουν στην ΕΠΕΝ όταν ήμουν νεαρός. Στο εμπόριο κυκλοφορούν ελεύθερα σημαίες και μπρελόκ του καθεστώτος. Όπως και βιβλία με θετική άποψη για εκείνη την περίοδο. Η επεν ήταν ένα νόμιμο κόμμα και είχε εκλέξει ευρωβουλευτή το 1984. Από την ΕΠΕΝ προέρχεται και ο Βορίδης της παρατάξεως σου.
Δε συμπαθώ καθόλου τον Βορίδη που είναι από τους περιθωριακούς βουλευτές της ΝΔ, αλλά δεν πλασάρει τη σημαία της επεν.
oύτε εγώ συμπαθώ το βορίδη και τη φράξια του, αλλά μη λες βλακείες, δεν είναι "περιθωριακός βουλευτής" ο υπουργός Αγροτικής Ανάπτυξης
Άγνωστος Πατέρας Χελώνων

Άβαταρ μέλους
Aprilianos
Δημοσιεύσεις: 5587
Εγγραφή: 26 Ιουν 2020, 20:06

Re: Έχω ένα παρτουζάκι ανήλικο, να σου φύγει το μυαλό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Aprilianos » 06 Ιούλ 2020, 18:25

Philip Mortimer έγραψε:
06 Ιούλ 2020, 18:23
Aprilianos έγραψε:
06 Ιούλ 2020, 18:21
Philip Mortimer έγραψε:
06 Ιούλ 2020, 18:16


Ενώ άνθρωπος που έχει σήμα της επεν και μάλιστα το 2020 είναι σοβαρός.
Απορώ πώς επιτρέπει την υποστήριξη της χούντας η διαχείριση.
Ήμουν στην ΕΠΕΝ όταν ήμουν νεαρός. Στο εμπόριο κυκλοφορούν ελεύθερα σημαίες και μπρελόκ του καθεστώτος. Όπως και βιβλία με θετική άποψη για εκείνη την περίοδο. Η επεν ήταν ένα νόμιμο κόμμα και είχε εκλέξει ευρωβουλευτή το 1984. Από την ΕΠΕΝ προέρχεται και ο Βορίδης της παρατάξεως σου.
Δε συμπαθώ καθόλου τον Βορίδη που είναι από τους περιθωριακούς βουλευτές της ΝΔ, αλλά δεν πλασάρει τη σημαία της επεν.
Υπήρξε αρχηγός της νεολαίας της. Και είναι υπουργός της παρούσας κυβέρνησης.

Άβαταρ μέλους
under
Δημοσιεύσεις: 18499
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 17:02

Re: Έχω ένα παρτουζάκι ανήλικο, να σου φύγει το μυαλό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από under » 06 Ιούλ 2020, 18:26

nemo έγραψε:
06 Ιούλ 2020, 18:12
under έγραψε:
06 Ιούλ 2020, 17:20
nemo έγραψε:
06 Ιούλ 2020, 17:17
Στις ηπα συλλαμβάνεται η κονσιλιέρε του επσταιν για τον ίδιο λόγο οτι προμήθευε ανήλικα στους πολιτικούς
εδώ στην Ελλάδα μαλλον το θεωρούμε φυσιολογικό-αφού καποιοι το υποστηρίζουν
Ο Επσταιν ειχε καταδικαστει.Εδω;
εδω !!!δεν θα πήγαινε ούτε για απλή κατάθεση :smt005:
Η καταδικη ειναι ενα αντικειμενικο γεγονος.Ο ισχυρισμος οτι εδω δεν θα πηγαινε καν να καταθεσει ειναι μια δικη σου υποθεση.
Δηλαδη εφερες ενα παραδειγμα που ενισχυει μια φαντασιωση σου.
Δεν αποθνήσκουν οι θεοί. Η πίστις αποθνήσκει του αχαρίστου όχλου των θνητών.

Άβαταρ μέλους
Apergos8
Δημοσιεύσεις: 1721
Εγγραφή: 31 Οκτ 2018, 20:54

Re: Έχω ένα παρτουζάκι ανήλικο, να σου φύγει το μυαλό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Apergos8 » 06 Ιούλ 2020, 18:26

Philip Mortimer έγραψε:
06 Ιούλ 2020, 18:23
Aprilianos έγραψε:
06 Ιούλ 2020, 18:21
Philip Mortimer έγραψε:
06 Ιούλ 2020, 18:16


Ενώ άνθρωπος που έχει σήμα της επεν και μάλιστα το 2020 είναι σοβαρός.
Απορώ πώς επιτρέπει την υποστήριξη της χούντας η διαχείριση.
Ήμουν στην ΕΠΕΝ όταν ήμουν νεαρός. Στο εμπόριο κυκλοφορούν ελεύθερα σημαίες και μπρελόκ του καθεστώτος. Όπως και βιβλία με θετική άποψη για εκείνη την περίοδο. Η επεν ήταν ένα νόμιμο κόμμα και είχε εκλέξει ευρωβουλευτή το 1984. Από την ΕΠΕΝ προέρχεται και ο Βορίδης της παρατάξεως σου.
Δε συμπαθώ καθόλου τον Βορίδη που είναι από τους περιθωριακούς βουλευτές της ΝΔ, αλλά δεν πλασάρει τη σημαία της επεν.
Η διαχείριση θα έπρεπε να παρέμβει για την θρασυτατη υποστήριξη του χουντικού καθεστώτος
Απο τους βουλευτές του κόμματος της ΝΔ μόνο ένα 16% είναι μητσοτακικοί.Το άλλο 84% είναι κατα πλειοψηφία καρμανλικοί(παραδοσιακοί κεντροδεξιοί) και κάμποσοι είναι και οι ανήκοντες στην δεξιά πτέρυγα Σαμαρά.Ο Βορίδης έγινε υπουργός απο τον μητσοτάκη.Περιθωριακός δεν είναι λοιπόν.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Apergos8 την 06 Ιούλ 2020, 18:27, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
"Το έθνος πρέπει να θεωρεί εθνικό αυτό που είναι αληθές"
Διονύσιος Σολομος

run
Δημοσιεύσεις: 9314
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 14:02
Phorum.gr user: ran
Τοποθεσία: sterea ellada

Re: Έχω ένα παρτουζάκι ανήλικο, να σου φύγει το μυαλό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από run » 06 Ιούλ 2020, 18:27

Eθνικοκοινωνιστης έγραψε:
06 Ιούλ 2020, 07:40
πατριδα,θρησκεια,οικογενεια :giggle::giggle:

ειπαν τα αρφανα σιμιτις που μαζεψε ο μητσοτακις κατι τετοιο??
αθάνατος καραίσκος" ρωτηκσα τον μπουτζον μου πασά και μουπε να μη σε προσκυνησω"

Άβαταρ μέλους
Philip Mortimer
Δημοσιεύσεις: 8887
Εγγραφή: 07 Δεκ 2018, 16:22

Re: Έχω ένα παρτουζάκι ανήλικο, να σου φύγει το μυαλό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Philip Mortimer » 06 Ιούλ 2020, 18:27

elchav έγραψε:
06 Ιούλ 2020, 18:24
Philip Mortimer έγραψε:
06 Ιούλ 2020, 18:23
Aprilianos έγραψε:
06 Ιούλ 2020, 18:21

Ήμουν στην ΕΠΕΝ όταν ήμουν νεαρός. Στο εμπόριο κυκλοφορούν ελεύθερα σημαίες και μπρελόκ του καθεστώτος. Όπως και βιβλία με θετική άποψη για εκείνη την περίοδο. Η επεν ήταν ένα νόμιμο κόμμα και είχε εκλέξει ευρωβουλευτή το 1984. Από την ΕΠΕΝ προέρχεται και ο Βορίδης της παρατάξεως σου.
Δε συμπαθώ καθόλου τον Βορίδη που είναι από τους περιθωριακούς βουλευτές της ΝΔ, αλλά δεν πλασάρει τη σημαία της επεν.
oύτε εγώ συμπαθώ το βορίδη και τη φράξια του, αλλά μη λες βλακείες, δεν είναι "περιθωριακός βουλευτής" ο υπουργός Αγροτικής Ανάπτυξης
Περιθωριακός είναι, δεν έχει σχέση με τη χάραξη πολιτικής γραμμής.

Άβαταρ μέλους
vatraxos
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 10393
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 22:26
Τοποθεσία: Ειδυλλιακή

Re: Έχω ένα παρτουζάκι ανήλικο, να σου φύγει το μυαλό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vatraxos » 06 Ιούλ 2020, 18:29

Αρίστος έγραψε:
06 Ιούλ 2020, 18:20
7. Από το 2016 και 2017 που η ΕΥΠ παρέδωσε τις καταγεγραμμένες συνομιλίες στην Εισαγγελία, δεν φαίνεται να υπάρχει καμιά εξέλιξη και καμιά ανακριτική πράξη η έρευνα για τους ανώτατους δικαστές που συνομιλούν στις καταγραφές της ΕΥΠ.
Και τι κάνατε το 2016,17,18,19;
Όποιος δε θέλει να ζυμώσει, είκοσι χρόνια σεχταρίζει

Άβαταρ μέλους
Philip Mortimer
Δημοσιεύσεις: 8887
Εγγραφή: 07 Δεκ 2018, 16:22

Re: Έχω ένα παρτουζάκι ανήλικο, να σου φύγει το μυαλό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Philip Mortimer » 06 Ιούλ 2020, 18:31

Aprilianos έγραψε:
06 Ιούλ 2020, 18:25
Philip Mortimer έγραψε:
06 Ιούλ 2020, 18:23
Aprilianos έγραψε:
06 Ιούλ 2020, 18:21

Ήμουν στην ΕΠΕΝ όταν ήμουν νεαρός. Στο εμπόριο κυκλοφορούν ελεύθερα σημαίες και μπρελόκ του καθεστώτος. Όπως και βιβλία με θετική άποψη για εκείνη την περίοδο. Η επεν ήταν ένα νόμιμο κόμμα και είχε εκλέξει ευρωβουλευτή το 1984. Από την ΕΠΕΝ προέρχεται και ο Βορίδης της παρατάξεως σου.
Δε συμπαθώ καθόλου τον Βορίδη που είναι από τους περιθωριακούς βουλευτές της ΝΔ, αλλά δεν πλασάρει τη σημαία της επεν.
Υπήρξε αρχηγός της νεολαίας της. Και είναι υπουργός της παρούσας κυβέρνησης.
Το στοιχείο αυτό αποτελεί κηλίδα για τον ίδιο και φυσικά για αυτό είναι μια τελείως περιθωριακή προσωπικότητα παρά το ότι έχει εγκαταλείψει τις απόψεις αυτές (τουλάχιστον δημοσίως).
Το ότι είναι υπουργός δε σημαίνει κάτι, παραμένει περιθωριακός

Άβαταρ μέλους
under
Δημοσιεύσεις: 18499
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 17:02

Re: Έχω ένα παρτουζάκι ανήλικο, να σου φύγει το μυαλό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από under » 06 Ιούλ 2020, 18:32

Αρίστος έγραψε:
06 Ιούλ 2020, 18:20
Τελειως διαφορετικη εικονα δινει η ανακοινωση του ΣΥΡΙΖΑ.

Οι επιμαχες συνομιλιες που κατεγραψε η ΕΥΠ ειναι υπαρκτες και το 2016-2017 πηγαν στην Εισαγγελια αλλα εκτοτε δεν προχωρησε η υποθεση.

6. Για αυτό το θέμα έχει ιδιαίτερη σημασία πως πρόσφατα, η πρώην Εισαγγελέας του Αρείου Πάγου, Ξένη Δημητρίου, ανέφερε στην Προανακριτική Επιτροπή της Βουλής την ύπαρξη αυτού του κυκλώματος και την ανησυχία της για την έρευνα που δεν έχει προχωρήσει, αλλά η ΝΔ, αντί να ρωτήσει την Εισαγγελέα για τους επίορκους του παρακράτους που σχετίζονται με το χώρο της, προτίμησε να κάνει φέιγ βολάν τις παράνομες μαγνητοφωνήσεις του κ. Μιωνή.

7. Από το 2016 και 2017 που η ΕΥΠ παρέδωσε τις καταγεγραμμένες συνομιλίες στην Εισαγγελία, δεν φαίνεται να υπάρχει καμιά εξέλιξη και καμιά ανακριτική πράξη η έρευνα για τους ανώτατους δικαστές που συνομιλούν στις καταγραφές της ΕΥΠ.

https://www.tribune.gr/politics/news/ar ... i-eyp.html

.
Με λιγα λογια η υποθεση ειναι του 2016 οπως ελεγα,πηγε στον εισαγγελεα αλλα δεν εγινε κατι.
Τοτε επικεφαλης εισαγγελικος λειτουργος (εισαγγελεας ΑΠ) ηταν η συριζαια Ξενη Δημητριου.
Αρα οι εισαγγελεις ειχαν τα στοιχεια και δεν εκαναν κατι.Εθαψε την υποθεση του "παιδεραστη υπουργου" η εισαγγελεας του συριζα ;
Δεν αποθνήσκουν οι θεοί. Η πίστις αποθνήσκει του αχαρίστου όχλου των θνητών.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών