Έχω ένα παρτουζάκι ανήλικο, να σου φύγει το μυαλό

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Άβαταρ μέλους
Πορφύριος Εξαρχίδης
Δημοσιεύσεις: 9706
Εγγραφή: 17 Μάιος 2018, 10:03
Phorum.gr user: Πορφύριος Εξαρχίδης

Re: Έχω ένα παρτουζάκι ανήλικο, να σου φύγει το μυαλό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πορφύριος Εξαρχίδης » 06 Φεβ 2021, 05:49

Kauldron έγραψε:
17 Ιαν 2021, 13:41
Τελικά με την υπόθεση αυτή τί έγινε? Μάθαμε ποιός είναι ο παρτουζάκιας υπουργός της νουδού?
Άκου φίλε. Όλοι έχουν τους μαλάκες τους. Κανείς δεν έχει πέσει στο επίπεδο των μπράβων της χα. Πόσο κάθαρμα πρέπει να είσαι για να μπαίνεις μέσα σε ένα ξένο σπίτι την ώρα που οι άνθρωποι κοιμούνται και να τους χτυπάς και να τους στέλνεις εντατική; Σκέψου να το έκανε μια συμμορία αυτό σε σένα και την οικογένειά σου. Να ευχαριστείς τον Θεό που είναι όλοι τους φυλακή.

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: Έχω ένα παρτουζάκι ανήλικο, να σου φύγει το μυαλό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 06 Φεβ 2021, 06:07

αν βαλουμε στο ζυγι τις ζωες που καταστρεφει/εχει κατεστρεψει η νδουλα :102:
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Άβαταρ μέλους
Γάταρος
Δημοσιεύσεις: 7761
Εγγραφή: 05 Σεπ 2018, 03:12
Phorum.gr user: Φορουμίτης ο Δίκαιος

Re: Έχω ένα παρτουζάκι ανήλικο, να σου φύγει το μυαλό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γάταρος » 06 Φεβ 2021, 08:04

Πορφύριος Εξαρχίδης έγραψε:
06 Φεβ 2021, 05:49
Πόσο κάθαρμα πρέπει να είσαι για να μπαίνεις μέσα σε ένα ξένο σπίτι την ώρα που οι άνθρωποι κοιμούνται και να τους χτυπάς και να τους στέλνεις εντατική;
Δηλαδή εσύ πιστεύεις ότι οι μπράβοι της νδ και ο υπουργός της περιορίζονται στην αποπλάνηση ανηλίκων; Κι αν ναί, γιατί θεωρείς ότι είναι λιγότερο κακό από αυτό που αναφέρεις;
Η αλήθεια είναι μίσος γι' αυτούς που μισούν την αλήθεια.

Άβαταρ μέλους
Γάταρος
Δημοσιεύσεις: 7761
Εγγραφή: 05 Σεπ 2018, 03:12
Phorum.gr user: Φορουμίτης ο Δίκαιος

Re: Έχω ένα παρτουζάκι ανήλικο, να σου φύγει το μυαλό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γάταρος » 06 Φεβ 2021, 08:11

edit (διπλό post)
Η αλήθεια είναι μίσος γι' αυτούς που μισούν την αλήθεια.

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: Έχω ένα παρτουζάκι ανήλικο, να σου φύγει το μυαλό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 06 Φεβ 2021, 08:13

Γάταρος έγραψε:
06 Φεβ 2021, 08:11
Πορφύριος Εξαρχίδης έγραψε:
06 Φεβ 2021, 05:49
Πόσο κάθαρμα πρέπει να είσαι για να μπαίνεις μέσα σε ένα ξένο σπίτι την ώρα που οι άνθρωποι κοιμούνται και να τους χτυπάς και να τους στέλνεις εντατική;
Δηλαδή εσύ πιστεύεις ότι οι μπράβοι της νδ και ο υπουργός της περιορίζονται στην αποπλάνηση ανηλίκων; Κι αν ναί, γιατί θεωρείς ότι είναι λιγότερο κακό από αυτό που αναφέρεις;
μην τον παρεξηθεις,αρχισε παλι να αναπαραγει παλι τα τσιτατα περι "λιγοτερης" κακης νδ :102:
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Άβαταρ μέλους
Yochanan
Δημοσιεύσεις: 16178
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:44
Phorum.gr user: Yochanan

Re: Έχω ένα παρτουζάκι ανήλικο, να σου φύγει το μυαλό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Yochanan » 06 Φεβ 2021, 08:27

Τι είναι ένα τρίμηνο τελικά, ε? Καλωσόρισες χειμερινέ κολυμβυτή. Τι λέει το βουνό - οι μάρκες αυγατίσανε?

Re: ΜΜΑ Δημοσίευση από Γάταρος » 09 Νοέμ 2020, 23:25
Κυριάκος ο Χρυσογέννητος, του Οίκου των Μητσοτακιδών, Πρώτος του Ονόματός του, Κύριος των Κρητών και των Πρώτων Ελλήνων, Προστάτης της Ελλάδος, Μπαμπάς της Δρακογενιάς, ο Κούλης του Οίνοπα Πόντου, ο Ατσαλάκωτος, ο Απελευθερωτής από τα Δεσμά των Μνημονίων.

Άβαταρ μέλους
Γάταρος
Δημοσιεύσεις: 7761
Εγγραφή: 05 Σεπ 2018, 03:12
Phorum.gr user: Φορουμίτης ο Δίκαιος

Re: Έχω ένα παρτουζάκι ανήλικο, να σου φύγει το μυαλό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γάταρος » 06 Φεβ 2021, 10:45

Δεν είχα φάει μπαν. Απέχω οικειοθελώς λόγω σωστότερης διαχείρισης χρόνου.
Η αλήθεια είναι μίσος γι' αυτούς που μισούν την αλήθεια.

Άβαταρ μέλους
Πορφύριος Εξαρχίδης
Δημοσιεύσεις: 9706
Εγγραφή: 17 Μάιος 2018, 10:03
Phorum.gr user: Πορφύριος Εξαρχίδης

Re: Έχω ένα παρτουζάκι ανήλικο, να σου φύγει το μυαλό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πορφύριος Εξαρχίδης » 06 Φεβ 2021, 11:59

Γάταρος έγραψε:
06 Φεβ 2021, 08:04
Πορφύριος Εξαρχίδης έγραψε:
06 Φεβ 2021, 05:49
Πόσο κάθαρμα πρέπει να είσαι για να μπαίνεις μέσα σε ένα ξένο σπίτι την ώρα που οι άνθρωποι κοιμούνται και να τους χτυπάς και να τους στέλνεις εντατική;
Δηλαδή εσύ πιστεύεις ότι οι μπράβοι της νδ και ο υπουργός της περιορίζονται στην αποπλάνηση ανηλίκων; Κι αν ναί, γιατί θεωρείς ότι είναι λιγότερο κακό από αυτό που αναφέρεις;
Θα σου πω αν και θα έπρεπε να ξέρεις. Ο λόγος είναι ότι πρόκειται για ένα μεμονομένο περιστατικό. Δεν πρόκειται για εγκληματική οργάνωση και συμμορία εγκληματιών. Πες μου τώρα εσύ ειλικρινά. Αν δεις έναν άνθρωπο να αιμοραγεί στον δρόμο θα τρέξεις να τον βοηθήσεις ανεξαρτήτου εθνικότητας;

Και σκέψου εσύ κι οι υπόλοιποι. Τι είναι να είσαι άντρας. Είναι ένα τσούρμο ενάντια σε έναν; Είναι η συνεχής απάνθρωπη τακτική; Είναι να τρυπώνεις σε ξένα σπίτια μέσα στη νύχτα και να στέλνεις φτωχούς ανθρώπους στην εντατική; Αυτή είναι η ανδρεία αυτών που επικαλούνται τον μέγα αλέξανδρο και την παναγία; Χαστούκια σε γυναίκες;
Τι είναι να είσαι άντρας; Είναι το αντίθετο όλων αυτών. Είναι μια ακλόνητη ηθική. Είναι η υπεράσπιση του φτωχού. Είναι ο ένας απέναντι στους πολλούς. Αυτό είναι ανδρεία.

Άβαταρ μέλους
Γάταρος
Δημοσιεύσεις: 7761
Εγγραφή: 05 Σεπ 2018, 03:12
Phorum.gr user: Φορουμίτης ο Δίκαιος

Re: Έχω ένα παρτουζάκι ανήλικο, να σου φύγει το μυαλό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γάταρος » 06 Φεβ 2021, 12:07

Πορφύριος Εξαρχίδης έγραψε:
06 Φεβ 2021, 11:59
Θα σου πω αν και θα έπρεπε να ξέρεις. Ο λόγος είναι ότι πρόκειται για ένα μεμονομένο περιστατικό. Δεν πρόκειται για εγκληματική οργάνωση και συμμορία εγκληματιών.
Δεν είναι δυνατόν να χαρακτηριστεί κάποιος ως μπράβος από ένα μεμονωμένο περιστατικό. Οι μπράβοι είναι σεσημασμένες εγκληματικές προσωπικότητες, ένα μέρος των οποίων ακολουθεί κάποιους ηθικούς κώδικες, ενώ κάποιοι άλλοι, όπως οι μπράβοι της νδ, δεν έχουν καμία ηθική αναστολή, οπότε φτάνουν μέχρι και στο σημείο της αποπλάνησης ανηλίκου.
Η αλήθεια είναι μίσος γι' αυτούς που μισούν την αλήθεια.

Άβαταρ μέλους
Πορφύριος Εξαρχίδης
Δημοσιεύσεις: 9706
Εγγραφή: 17 Μάιος 2018, 10:03
Phorum.gr user: Πορφύριος Εξαρχίδης

Re: Έχω ένα παρτουζάκι ανήλικο, να σου φύγει το μυαλό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πορφύριος Εξαρχίδης » 06 Φεβ 2021, 12:54

Γάταρος έγραψε:
06 Φεβ 2021, 12:07
Πορφύριος Εξαρχίδης έγραψε:
06 Φεβ 2021, 11:59
Θα σου πω αν και θα έπρεπε να ξέρεις. Ο λόγος είναι ότι πρόκειται για ένα μεμονομένο περιστατικό. Δεν πρόκειται για εγκληματική οργάνωση και συμμορία εγκληματιών.
Δεν είναι δυνατόν να χαρακτηριστεί κάποιος ως μπράβος από ένα μεμονωμένο περιστατικό. Οι μπράβοι είναι σεσημασμένες εγκληματικές προσωπικότητες, ένα μέρος των οποίων ακολουθεί κάποιους ηθικούς κώδικες, ενώ κάποιοι άλλοι, όπως οι μπράβοι της νδ, δεν έχουν καμία ηθική αναστολή, οπότε φτάνουν μέχρι και στο σημείο της αποπλάνησης ανηλίκου.
Εγώ σου απάντησα. Απάντησε κι εσύ. Αν δεις κάποιον να αιμοραγεί στη μέση του δρόμου, ανεξάρτητα αν είναι μαύρος, κίτρινος, εβραίος, θα τρέξεις να βοηθήσεις;

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48026
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Έχω ένα παρτουζάκι ανήλικο, να σου φύγει το μυαλό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 06 Φεβ 2021, 12:55

Πορφύριος Εξαρχίδης έγραψε:
06 Φεβ 2021, 11:59
Γάταρος έγραψε:
06 Φεβ 2021, 08:04
Πορφύριος Εξαρχίδης έγραψε:
06 Φεβ 2021, 05:49
Πόσο κάθαρμα πρέπει να είσαι για να μπαίνεις μέσα σε ένα ξένο σπίτι την ώρα που οι άνθρωποι κοιμούνται και να τους χτυπάς και να τους στέλνεις εντατική;
Δηλαδή εσύ πιστεύεις ότι οι μπράβοι της νδ και ο υπουργός της περιορίζονται στην αποπλάνηση ανηλίκων; Κι αν ναί, γιατί θεωρείς ότι είναι λιγότερο κακό από αυτό που αναφέρεις;
Θα σου πω αν και θα έπρεπε να ξέρεις. Ο λόγος είναι ότι πρόκειται για ένα μεμονομένο περιστατικό. Δεν πρόκειται για εγκληματική οργάνωση και συμμορία εγκληματιών. Πες μου τώρα εσύ ειλικρινά. Αν δεις έναν άνθρωπο να αιμοραγεί στον δρόμο θα τρέξεις να τον βοηθήσεις ανεξαρτήτου εθνικότητας;

Και σκέψου εσύ κι οι υπόλοιποι. Τι είναι να είσαι άντρας. Είναι ένα τσούρμο ενάντια σε έναν; Είναι η συνεχής απάνθρωπη τακτική; Είναι να τρυπώνεις σε ξένα σπίτια μέσα στη νύχτα και να στέλνεις φτωχούς ανθρώπους στην εντατική; Αυτή είναι η ανδρεία αυτών που επικαλούνται τον μέγα αλέξανδρο και την παναγία; Χαστούκια σε γυναίκες;
Τι είναι να είσαι άντρας; Είναι το αντίθετο όλων αυτών. Είναι μια ακλόνητη ηθική. Είναι η υπεράσπιση του φτωχού. Είναι ο ένας απέναντι στους πολλούς. Αυτό είναι ανδρεία.
:smt005::smt005::smt005::smt005::smt005:
Πρώτον, δεν ξέρω καν αν έγιναν αυτά που καταμαρτυρούνται. Εδώ τους βγάζανε οτι έχουν αντιαρματικά και έβγαζαν και "φωτογραφίες" κιόλας (άσχετες, φυσικά), εκεί θα κολλούσαν? Εδώ τους εμφάνιζαν για "όπλα της εγκληματικής οργάνωσης" κάτι όπλα από καρτέλ στην Κολομβία (ή όπου αλλού ήταν).
Όσο για ντού μέσα σε σπίτια, η αστυνομία του Σαμαρά και του Μπένι, είχε κάνει ακριβώς αυτό σε σπίτια κατοίκων της Χαλκιδικής, που μάλιστα είχαν και παιδάκια μέσα. Και τραβούσαν και ανήλικα παιδάκια στα αστυνομικά τμήματα. Μεμονωμένο περιστατικό κι αυτό?
Άσε ρε Πόρφυρα.
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Άβαταρ μέλους
Πορφύριος Εξαρχίδης
Δημοσιεύσεις: 9706
Εγγραφή: 17 Μάιος 2018, 10:03
Phorum.gr user: Πορφύριος Εξαρχίδης

Re: Έχω ένα παρτουζάκι ανήλικο, να σου φύγει το μυαλό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πορφύριος Εξαρχίδης » 06 Φεβ 2021, 12:56

Το ίδιο ερώτημα που έθεσα στον γάταρο ισχύει και για σένα κόλντρον. Απάντησε.

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48026
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Έχω ένα παρτουζάκι ανήλικο, να σου φύγει το μυαλό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 06 Φεβ 2021, 13:02

Πορφύριος Εξαρχίδης έγραψε:
06 Φεβ 2021, 12:56
Το ίδιο ερώτημα που έθεσα στον γάταρο ισχύει και για σένα κόλντρον. Απάντησε.
Αν δεις κάποιον να αιμοραγεί στη μέση του δρόμου, ανεξάρτητα αν είναι μαύρος, κίτρινος, εβραίος, θα τρέξεις να βοηθήσεις;
Φυσικά. Εσείς η της νουδού, αν δείτε κάποιον να αιμορραγεί στο έδαφος, και φοράει μπλούζα της ΧΑ?
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Άβαταρ μέλους
Πορφύριος Εξαρχίδης
Δημοσιεύσεις: 9706
Εγγραφή: 17 Μάιος 2018, 10:03
Phorum.gr user: Πορφύριος Εξαρχίδης

Re: Έχω ένα παρτουζάκι ανήλικο, να σου φύγει το μυαλό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πορφύριος Εξαρχίδης » 06 Φεβ 2021, 13:13

Kauldron έγραψε:
06 Φεβ 2021, 13:02
Πορφύριος Εξαρχίδης έγραψε:
06 Φεβ 2021, 12:56
Το ίδιο ερώτημα που έθεσα στον γάταρο ισχύει και για σένα κόλντρον. Απάντησε.
Αν δεις κάποιον να αιμοραγεί στη μέση του δρόμου, ανεξάρτητα αν είναι μαύρος, κίτρινος, εβραίος, θα τρέξεις να βοηθήσεις;
Φυσικά. Εσείς η της νουδού, αν δείτε κάποιον να αιμορραγεί στο έδαφος, και φοράει μπλούζα της ΧΑ?
Ε τότε μανάρι μου, δεν είσαι χρυσαυγίτης. Και στα αρχίδια μου η νδ. Ψηφίζω Μητσοτάκη επειδή δεν υπάρχει κάτι καλύτερο. Αυτό είναι όλο.

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48026
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Έχω ένα παρτουζάκι ανήλικο, να σου φύγει το μυαλό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 06 Φεβ 2021, 13:20

Πορφύριος Εξαρχίδης έγραψε:
06 Φεβ 2021, 13:13
Kauldron έγραψε:
06 Φεβ 2021, 13:02
Πορφύριος Εξαρχίδης έγραψε:
06 Φεβ 2021, 12:56
Το ίδιο ερώτημα που έθεσα στον γάταρο ισχύει και για σένα κόλντρον. Απάντησε.
Αν δεις κάποιον να αιμοραγεί στη μέση του δρόμου, ανεξάρτητα αν είναι μαύρος, κίτρινος, εβραίος, θα τρέξεις να βοηθήσεις;
Φυσικά. Εσείς η της νουδού, αν δείτε κάποιον να αιμορραγεί στο έδαφος, και φοράει μπλούζα της ΧΑ?
Ε τότε μανάρι μου, δεν είσαι χρυσαυγίτης. Και στα αρχίδια μου η νδ. Ψηφίζω Μητσοτάκη επειδή δεν υπάρχει κάτι καλύτερο. Αυτό είναι όλο.
Το είχα γράψει, οτι μια φορά είχα βοηθήσει έναν φουκαρά Κνίτη να μαζέψει κάτι εντυπα που μοίραζε που του τις είχε πάρει ο αέρας.
Αυτό ισχύει, δε λέω ψέματα.
Αν ένας τύπος με χαμηλότατο δείκτη νοημοσύνης και προφανή ψυχολογικά προβλήματα είναι ο,τι καλύτερο έχουμε, πάμε για φούντο.
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών