Ελληνοτουρκικά : και αν είχαμε πρωθυπουργό τον Γιώργη τον Αυτιά αντι τον Μητσοτακη;

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 20843
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

Ελληνοτουρκικά : και αν είχαμε πρωθυπουργό τον Γιώργη τον Αυτιά αντι τον Μητσοτακη;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 12 Ιούλ 2020, 19:16

https://emvolos.gr/o-laikismos-echi-ki- ... aropoulos/

14/12/2017
Εικόνα
14/12/2017
Το περασμένο Σάββατο, ο Γιώργης ο Αυτιάς, πήρε τ’ άρματά του και κατακεραύνωσε τον Ερντογάν.
«Έτοιμος ήμουν», είπε, «να πάω στο προεδρικό μέγαρο, αλλά με συγκράτησε η γυναίκα μου. Θα έτρωγε ένα ξεγυρισμένο χαστούκι ο Ερντογάν που θα με θυμόταν μέχρι τα βαθιά γεράματά του. Ύστερα θα του έλεγα: Ποιος είσαι εσύ ρε που έρχεσαι και μας αναστατώνεις; Αϊ πήγαινε στο καλό, καλέ μου άνθρωπε, έχουμε τα βάσανά μας, έχουμε κι εσένα… Με αντρική βαριά φωνή θα του τα έλεγα :romance-hearteyes: , να νιώσει το φόβο μου».

Μετά από αυτή τη μέγιστη πράξη του Αυτιά, μπορούμε τώρα να εξηγήσουμε για ποιον λόγο ο Ερντογάν παρουσιάστηκε πιο φειδωλός :g030: και με χαμηλότερους τόνους κατά τη δεύτερη ημέρα της επίσκεψής του. Θα φοβήθηκε πρωτίστως τη βαριά αντρική φωνή του Αυτιά και δευτερευόντως μη τυχόν φάει κάποιο χαστούκι από το στιβαρό χέρι του πληγωμένου Ελληναρά.
............Θερμή ικεσία στη σύζυγό του: Μη το ξανακάνεις. Μη τον συγκρατήσεις άλλη φορά. Άφησέ τον να ζωστεί τ’ άρματα και με βαριά αντρική φωνή να δείξει τι σημαίνει Ελληναράς στους Τουρκαλάδες…

Τον Ερντογάν και την κυρά Ερντογάνενα…

ΣΗΜ. Ομολογώ πως αγνοούσα αυτή του τη δήλωση ... την πληροφορήθηκα απ την άλλη μεγάλη της δημοσιογραφίας

Εγώ φυσικά τρολλαρω.. :lol: ένα ερώτημα είναι αν το ίδιο κάνει και η Ακρίτα.. :p2:
Βίντεο δυστυχώς δεν βρήκα.. :e040:
看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών