ΓΙΑ ΤΟΝ ΖΑΚ ( Αύριο ολοι,όλες,όλα κλπ στη πορεία)

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 69803
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: ΓΙΑ ΤΟΝ ΖΑΚ ( Αύριο ολοι,όλες,όλα κλπ στη πορεία)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 20 Οκτ 2021, 23:50

Blackdog έγραψε:
20 Οκτ 2021, 23:23
ΓΑΛΗ έγραψε:
20 Οκτ 2021, 22:47
Blackdog έγραψε:
20 Οκτ 2021, 22:35


Θα το δεχομουνα αν κινδυνευαν και οι δυο. Ομως με τοσο κοσμο γυρω, θελω να πιστευω οτι θα μπορουσαν να τον ακινητοποιησουν χωρις να τον κλωτσανε

Βασικα νομιζω οτι η τζαμαρια που εσπασε εκανε κανα χιλιαρικο και γιαυτο επεσαν πανω του ετσι. Δεν πιστευω οτι εγινε απο φοβο.
Οκ, πίστευε ό,τι θέλεις.

Το σίγουρο είναι ότι έπεσε βαθιά του τάφου σιωπή για τα καλόπαιδα με τα οποία είχε ανοιχτούς λογαριασμούς ο Κωστόπουλος. Γιατί και η ίδια η μάνα του ανέφερε ότι μπήκε στο μαγαζί κυνηγημένος.

Αλλά είπαμε. Με όσους ξεκινάνε το βιβλίο από τη μέση (συνειδητά ή μη) δεν βγάζεις λογική άκρη.



Σε κάθε περίπτωση, καταντήσατε ρακοσυλλέκτες ηρώων. Και είναι όντως κωμικοτραγική κατάληξη.
Ε ομως αυτο δεν εχει σχεση με την κλωτσοπατιναδα. Και παλι ομως το κυνηγημενος με το "εχω φαει σπιντακι" δεν εχει διαφορα...

Θελω να πιστευω λοιπον οτι αν περνουσες τυχαια απο κει και το εβλεπες, θα σου σηκωνοταν η τριχα και θα εκανες οτι μπορουσες για να το σταματησεις.


Εμενα μου αρεσει ο σπαιντερμαν. Απο μικρο παιδι. Δεν θα ελεγα οτι σημερα ειναι κωμικοτραγικος, το into the spiderverse ηταν πολυ καλο :102:
Ναι, αν περνούσα τυχαία από εκεί και έβλεπα το σκηνικό του ξυλοδαρμού, μάλλον θα αντιδρούσα όπως γράφεις. Με απωθεί πάντα η βία στον αδύναμο. Αλλά ειλικρινά δεν ξέρω πως θα αντιδρούσα αν ήμουν εγώ ο καταστηματάρχης.

Έχω δηλώσει κι άλλες φορές ότι η παραβίαση του ιδιωτικού μου χώρου, μόνον και μόνον ως ιδέα, μου προξενεί οργή και επιθετική διάθεση, που υπερισχύει του οποιουδήποτε άλλου συναισθήματος.

Πιθανόν να είμαι η κακή εξαίρεση αλλά αυτό είμαι και βρίσκω χλωμό να αλλάξω διαβάζοντας ή ακούγοντας ποιητικές εκδοχές.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Γιάννης

Re: ΓΙΑ ΤΟΝ ΖΑΚ ( Αύριο ολοι,όλες,όλα κλπ στη πορεία)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γιάννης » 21 Οκτ 2021, 08:29

ΓΑΛΗ έγραψε:
20 Οκτ 2021, 23:50
Έχω δηλώσει κι άλλες φορές ότι η παραβίαση του ιδιωτικού μου χώρου, μόνον και μόνον ως ιδέα, μου προξενεί οργή και επιθετική διάθεση, που υπερισχύει του οποιουδήποτε άλλου συναισθήματος.
Ο ψυχίατρος σου τι έχει να πει γι'αυτό;

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 69803
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: ΓΙΑ ΤΟΝ ΖΑΚ ( Αύριο ολοι,όλες,όλα κλπ στη πορεία)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 21 Οκτ 2021, 09:18

Γιάννης έγραψε:
21 Οκτ 2021, 08:29
ΓΑΛΗ έγραψε:
20 Οκτ 2021, 23:50
Έχω δηλώσει κι άλλες φορές ότι η παραβίαση του ιδιωτικού μου χώρου, μόνον και μόνον ως ιδέα, μου προξενεί οργή και επιθετική διάθεση, που υπερισχύει του οποιουδήποτε άλλου συναισθήματος.
Ο ψυχίατρος σου τι έχει να πει γι'αυτό;
Δεν έχω ψυχίατρο καρδγιά μου.
Εσύ μάλλον πρέπει να πάρεις πιο δυνατά χάπια.
Εκτός αν έχεις ΚΑΙ αλτσχάιμερ και δεν θυμάσαι τι γράφεις κατά περιόδους.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 20858
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

Re: ΓΙΑ ΤΟΝ ΖΑΚ ( Αύριο ολοι,όλες,όλα κλπ στη πορεία)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 21 Οκτ 2021, 11:02

Ακόμα και δολοφονημένος....συνεχίζει να τους φοβίζει :g030:

Εικόνα

看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης
Δημοσιεύσεις: 22746
Εγγραφή: 19 Σεπ 2018, 10:47

Re: ΓΙΑ ΤΟΝ ΖΑΚ ( Αύριο ολοι,όλες,όλα κλπ στη πορεία)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης » 21 Οκτ 2021, 11:04

τέλεια τα λέει η κουκλάρα Αναστασία ως συνήθως.

Άβαταρ μέλους
Lord Brum
Δημοσιεύσεις: 15038
Εγγραφή: 08 Δεκ 2018, 00:27
Phorum.gr user: coriander

Re: ΓΙΑ ΤΟΝ ΖΑΚ ( Αύριο ολοι,όλες,όλα κλπ στη πορεία)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Lord Brum » 21 Οκτ 2021, 11:05

georgebi έγραψε:
21 Οκτ 2021, 11:02
Ακόμα και δολοφονημένος....συνεχίζει να τους φοβίζει :g030:

[img]https://i.postimg.cc/vZgpSGZT/mp4- ... .jpg[/img]

Προφανώς. Ολοι φοβουνται πρεζακηδες, τραβελια και ανωμαλους, καθώς κυκλοφορούν ελεύθεροι αντί να είναι μαντρωμενοι και ξέχωρα από τη φυσιολογική κοινωνια
Σκότωσε τον ζαίο που κρύβεις μέσα σου!

Άβαταρ μέλους
Lord Brum
Δημοσιεύσεις: 15038
Εγγραφή: 08 Δεκ 2018, 00:27
Phorum.gr user: coriander

Re: ΓΙΑ ΤΟΝ ΖΑΚ ( Αύριο ολοι,όλες,όλα κλπ στη πορεία)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Lord Brum » 21 Οκτ 2021, 11:06

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
21 Οκτ 2021, 11:04
τέλεια τα λέει η κουκλάρα Αναστασία ως συνήθως.
Μπερδεύει το φόβο με την αηδία
Σκότωσε τον ζαίο που κρύβεις μέσα σου!

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης
Δημοσιεύσεις: 22746
Εγγραφή: 19 Σεπ 2018, 10:47

Re: ΓΙΑ ΤΟΝ ΖΑΚ ( Αύριο ολοι,όλες,όλα κλπ στη πορεία)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης » 21 Οκτ 2021, 11:12

Lord Brum έγραψε:
21 Οκτ 2021, 11:06
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
21 Οκτ 2021, 11:04
τέλεια τα λέει η κουκλάρα Αναστασία ως συνήθως.
Μπερδεύει το φόβο με την αηδία
εσύ μπερδεύεις τις φυσιολογικές πολιτισμενες κοινωνίες με το ισλαμικό κράτος. Άιντε πήγαινε γράψου να πετάς τίποτα "ανώμαλους" από τα μπαλκόνια, λύσεις πάντα υπάρχουν.

Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 20858
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

Re: ΓΙΑ ΤΟΝ ΖΑΚ ( Αύριο ολοι,όλες,όλα κλπ στη πορεία)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 21 Οκτ 2021, 11:13

Εικόνα

«Όσο οι φασίστες δολοφόνοι κυκλοφορούν ελεύθεροι, η έννοια της δικαιοσύνης παραμένει ανοιχτή πληγή»


看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..

Άβαταρ μέλους
Lord Brum
Δημοσιεύσεις: 15038
Εγγραφή: 08 Δεκ 2018, 00:27
Phorum.gr user: coriander

Re: ΓΙΑ ΤΟΝ ΖΑΚ ( Αύριο ολοι,όλες,όλα κλπ στη πορεία)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Lord Brum » 21 Οκτ 2021, 11:14

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
21 Οκτ 2021, 11:12
Lord Brum έγραψε:
21 Οκτ 2021, 11:06
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
21 Οκτ 2021, 11:04
τέλεια τα λέει η κουκλάρα Αναστασία ως συνήθως.
Μπερδεύει το φόβο με την αηδία
εσύ μπερδεύεις τις φυσιολογικές κοινωνίες με το ισλαμικό κράτος. Άιντε πήγαινε γράψου να πετάς τίποτα ανώμαλους από τα μπαλκόνια, λύσεις πάντα υπάρχουν.
Στις φυσιολογικές κοινωνίες δεν υπάρχουν τραβελια και ανώμαλο παρά μόνο στο περιθώριο. Όσο για το ισλαμ8κο κράτος εσυ και οι ομοϊδεάτες σου προσπαθούν να το βάλουν στην Ελλάδα μέσω των λαθρομεταναστων
Σκότωσε τον ζαίο που κρύβεις μέσα σου!

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης
Δημοσιεύσεις: 22746
Εγγραφή: 19 Σεπ 2018, 10:47

Re: ΓΙΑ ΤΟΝ ΖΑΚ ( Αύριο ολοι,όλες,όλα κλπ στη πορεία)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης » 21 Οκτ 2021, 11:17

Lord Brum έγραψε:
21 Οκτ 2021, 11:14
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
21 Οκτ 2021, 11:12
Lord Brum έγραψε:
21 Οκτ 2021, 11:06


Μπερδεύει το φόβο με την αηδία
εσύ μπερδεύεις τις φυσιολογικές κοινωνίες με το ισλαμικό κράτος. Άιντε πήγαινε γράψου να πετάς τίποτα ανώμαλους από τα μπαλκόνια, λύσεις πάντα υπάρχουν.
Στις φυσιολογικές κοινωνίες δεν υπάρχουν τραβελια και ανώμαλο παρά μόνο στο περιθώριο. Όσο για το ισλαμ8κο κράτος εσυ και οι ομοϊδεάτες σου προσπαθούν να το βάλουν στην Ελλάδα μέσω των λαθρομεταναστων
Των οποίων πιο φανατικών θρησκόληπτων είσαι μέγας φαν γιατί κουβαλάτε τα ίδια μυαλά.

Άβαταρ μέλους
Lord Brum
Δημοσιεύσεις: 15038
Εγγραφή: 08 Δεκ 2018, 00:27
Phorum.gr user: coriander

Re: ΓΙΑ ΤΟΝ ΖΑΚ ( Αύριο ολοι,όλες,όλα κλπ στη πορεία)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Lord Brum » 21 Οκτ 2021, 11:21

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
21 Οκτ 2021, 11:17
Lord Brum έγραψε:
21 Οκτ 2021, 11:14
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
21 Οκτ 2021, 11:12


εσύ μπερδεύεις τις φυσιολογικές κοινωνίες με το ισλαμικό κράτος. Άιντε πήγαινε γράψου να πετάς τίποτα ανώμαλους από τα μπαλκόνια, λύσεις πάντα υπάρχουν.
Στις φυσιολογικές κοινωνίες δεν υπάρχουν τραβελια και ανώμαλο παρά μόνο στο περιθώριο. Όσο για το ισλαμ8κο κράτος εσυ και οι ομοϊδεάτες σου προσπαθούν να το βάλουν στην Ελλάδα μέσω των λαθρομεταναστων
Των οποίων πιο φανατικών θρησκόληπτων είσαι μέγας φαν γιατί κουβαλάτε τα ίδια μυαλά.
Δεν πετάω κανέναν από ταράτσες αλλά δε θα διστάζω να φυτέψω ληστή ανεξαρτήτως του αν βάζει πουτσες στον κωλο του η οχι
Σκότωσε τον ζαίο που κρύβεις μέσα σου!

Άβαταρ μέλους
ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ
Δημοσιεύσεις: 21422
Εγγραφή: 28 Ιουν 2018, 23:56
Phorum.gr user: ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ

Re: ΓΙΑ ΤΟΝ ΖΑΚ ( Αύριο ολοι,όλες,όλα κλπ στη πορεία)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ » 21 Οκτ 2021, 11:41

Γιάννης έγραψε:
21 Οκτ 2021, 08:29
ΓΑΛΗ έγραψε:
20 Οκτ 2021, 23:50
Έχω δηλώσει κι άλλες φορές ότι η παραβίαση του ιδιωτικού μου χώρου, μόνον και μόνον ως ιδέα, μου προξενεί οργή και επιθετική διάθεση, που υπερισχύει του οποιουδήποτε άλλου συναισθήματος.
Ο ψυχίατρος σου τι έχει να πει γι'αυτό;
δε νομίζω να είναι κάτι το παράλογο αυτό που γράφει
"Ο φασισμός δεν είναι ιδεολογία, είναι νοοτροπία."
Τζίμης Πανούσης

Άβαταρ μέλους
Gordian Knot
Δημοσιεύσεις: 3973
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 16:00
Phorum.gr user: Gordian Knot

Re: ΓΙΑ ΤΟΝ ΖΑΚ ( Αύριο ολοι,όλες,όλα κλπ στη πορεία)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gordian Knot » 21 Οκτ 2021, 12:16

Gordian Knot @ ΓΙΑ ΤΟΝ ΖΑΚ ( Αύριο ολοι,όλες,όλα κλπ στη πορεία)
Gordian Knot έγραψε:
20 Οκτ 2021, 12:25
Θέλω να δημιουργήσω μια νέα δημοσκόπηση με τίτλο «Τον σκότωσαν 🙄 επειδή ήταν 🌈διαφορετικόςαλλά φοβάμαι με τις απαντήσεις που θα αντικρίσω.
Είναι άλλο να υποψιάζεσαι ότι κάποιοι είναι ΗΛΙΘΙΟΙ και άλλο να στο επιβεβαιώνουν, να το υπογράφουν.

Δεν υπάρχει ένας ΠΟΥΣΤΗΣ σε αυτές τις ΤΟΞΙΚΟτητες με ορθή (καράstraight του κερατά) σκέψη;
Να επαναδιατυπώσει λέγοντας:
Τον σκότωσαν [και αυτό συζητήσιμο] επειδή μπούκαρε σε κοσμηματοπωλείο και στη συνέχεια αντί να ΠΑΡΑΔΟΘΕΙ άρχισε να καταστρέφει τη τζαμαρία.
Επειδή τον θεώρησαν, και ποιος μπορεί να τους αδικήσει, ένα θρασύτατο κλεφτρόνι.

Είχε το κληρονομικό χάρισμα ο καταστηματάρχης και γνώριζε το σεξουαλικό προσανατολισμό του εκλιπόντος;
Γιατί στο μαγαζί δεν μπήκε ντυμένος 🌈 μπαλαρίνα, με μοβ μαλλί, κραγιόν και στρας 🌈.
Πως λοιπόν τον σκότωσαν επειδή ήταν διαφορετικός ρε ΖΩΑ;

[Με πρόλαβε ο Πατ]
Ο/Η/Τ@ Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης και αρκετοί ακόμη που σιγοντάρουν έδωσαν απάντηση στο ερώτημά μου. ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΑΝ τις υποψίες.
FULL RETARD, μη αναστρέψιμη κατάσταση.

Χθες δημοσιεύθηκε μια είδηση που αφορούσε την αναβολή εκδίκασης υπόθεσης ακραίου ξυλοδαρμού στις Σέρρες.
Ένα εκ των θυμάτων κατέληξε τετραπληγικό. Εφ’ όρου ζωής!

Το θύμα εμφανίστηκε σε κατάσταση μέθης έξω από σύνδεσμο οπαδών του ΠΑΟΚ όπου και άρχισε να βρίζει και να προκαλεί.
Οι συνδεσμίτες, που τον άφησαν για το υπόλοιπο της ζωής του καθηλωμένο σε αναπηρικό αμαξίδιο, δεν τον ξυλοκόπησαν επειδή ήταν μπάτσος (αυτό ήταν το επάγγελμά του), του επιτέθηκαν επειδή τον θεώρησαν Αρειανό.
«Κωλότουρκοι γαμιέστε!» φώναζε κοπανώντας την πόρτα του συνδέσμου, ως οπαδό αντίπαλης ομάδας τον ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΑΝ και είχαν δίκιο.

Εσείς λοιπόν συμπλεγματικοί ΗΛΙΘΙΟΙ που σκέφτεστε με τον ΚΩΛΟ σας και μόνο, έρχεστε και ισχυρίζεστε πως είχαν άλλα κίνητρα και στην πραγματικότητα η επίθεση οφειλόταν στην επαγγελματική του ιδιότητα.
Αναγάγοντάς τον παράλληλα σε ΗΡΩΑ 🙄 του αστυνομικού σώματος που δέχεται βολές πανταχόθεν.
1ον, Συνειδητοποιείτε το μέγεθος της μαλακίας σας;
2ον, Δεν έχετε ΙΧΝΟΣ ντροπής;
© Αντιτουρκική μούργα, γνωστός και ως «Βλαχάραπας της θαλάσσης» - Ανάθεμά με κι αν καταλαβαίνω τι πάει να πεί αυτό...
Σας μερσώ μαντάμ, ορέν ντουβάρ :lol:

Άβαταρ μέλους
Καραμελίτσα
Δημοσιεύσεις: 8860
Εγγραφή: 17 Σεπ 2020, 17:35

Re: ΓΙΑ ΤΟΝ ΖΑΚ ( Αύριο ολοι,όλες,όλα κλπ στη πορεία)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Καραμελίτσα » 21 Οκτ 2021, 12:27

πατησιωτης έγραψε:
20 Οκτ 2021, 19:42
Blackdog έγραψε:
20 Οκτ 2021, 19:34
Το οτι δεν τον σκοτωσαν γιατι ειναι πουστ...εεε κουηρ (μου θυμιζει την φαση με το μεταλ, που ξαφνικα εμφανιστηκαν 300 παρακλαδια αλλα παιζαν πανω κατω τα ιδια) δεν σημαινει οτι ειναι αμοιροι ευθυνων αυτοι οι δυο
Έλα όμως που όλος ο ορυμαγδός γίνεται για να πιστέψει ο κόσμος ότι πέθανε επειδή ήταν κουήρ.
Στο παράλογο απαντάς με το ίδιο νόμισμα - γιατί δεν διώκεται η προισταμένη των αστυνομικών Όλγα Γεροβασίλη; :g030: δεν είναι συνυπεύθυνη για το ομοφοβικό έγκλημα;
Λοιπόν για να δούμε πώς παρουσιάζεται το γεγονός από την πρεσβεία της αγαπημένης μας ΗΠΑ. Επί Τραμπ αυτό.

Έκθεση του Στέιτ Ντεπάρτμεντ ανθρωπίνων δικαιωμάτων για Ελλάδα, 2018.
On September 21, a well-known LGBTI activist was beaten and killed in downtown Athens. On October 16, the Supreme Court prosecutor ordered an investigation and charged the two men who initiated the violence with grievous bodily harm. In December, after the final autopsy, four police officers accused of beating the activist while he was lying on the pavement to be handcuffed were charged with inflicting fatal bodily harm that resulted in the activist’s death.
https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q ... r5tOIxEj5f
Z

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών