Να ανεβάσουμε σκίτσα του Μωάμεθ...

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.

Να ανεβάσουμε σκίτσα του Μωάμεθ σε ελληνικά δημόσια κτίρια;

Το δημοψήφισμα λήγει την 30 Οκτ 2020, 15:07

Ναι
22
49%
Όχι
23
51%
 
Σύνολο ψήφων: 45

sharp
Δημοσιεύσεις: 20941
Εγγραφή: 01 Μάιος 2018, 21:47

Re: Να ανεβάσουμε σκίτσα του Μωάμεθ...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sharp » 29 Οκτ 2020, 16:43

ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
29 Οκτ 2020, 16:40
Αποδεχόμαστε μια θρησκεία η μία κουλτούρα εκτός από τα σημεία που εκφράζει παράνομες εγκληματικες ιδέες και προτροπή για κακουργηματικες πράξεις
Ναι, ναι... 50% έγκυος :lol:

Όλο το ποτήρι θα το πιείς, δεν θα κάνει η Gendarmerie τη βρωμοδουλειά για σένα... μαζί θα τα φάμε.

ΑΙΝΕΙΑΝ06
Δημοσιεύσεις: 19092
Εγγραφή: 30 Σεπ 2018, 00:23

Re: Να ανεβάσουμε σκίτσα του Μωάμεθ...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΙΝΕΙΑΝ06 » 29 Οκτ 2020, 16:45

sharp έγραψε:
29 Οκτ 2020, 16:43
ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
29 Οκτ 2020, 16:40
Αποδεχόμαστε μια θρησκεία η μία κουλτούρα εκτός από τα σημεία που εκφράζει παράνομες εγκληματικες ιδέες και προτροπή για κακουργηματικες πράξεις
Ναι, ναι... 50% έγκυος :lol:

Όλο το ποτήρι θα το πιείς, δεν θα κάνει η Gendarmerie τη δουλειά για σένα... μαζί θα τα φάμε.
Δεν μπορείς να επιστρέψεις παράνομες εγκληματικες πράξεις για θρησκευτικούς λόγους
Αλλιώς να επιτρέψουμε τον λιθοβολισμό σε μοιχαλιδες γυναίκες και την κρεμάλα σε ομοφυλόφιλους γιατί το επιτάσσει η θρησκεία τους ..

sharp
Δημοσιεύσεις: 20941
Εγγραφή: 01 Μάιος 2018, 21:47

Re: Να ανεβάσουμε σκίτσα του Μωάμεθ...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sharp » 29 Οκτ 2020, 16:47

ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
29 Οκτ 2020, 16:45
sharp έγραψε:
29 Οκτ 2020, 16:43
ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
29 Οκτ 2020, 16:40
Αποδεχόμαστε μια θρησκεία η μία κουλτούρα εκτός από τα σημεία που εκφράζει παράνομες εγκληματικες ιδέες και προτροπή για κακουργηματικες πράξεις
Ναι, ναι... 50% έγκυος :lol:

Όλο το ποτήρι θα το πιείς, δεν θα κάνει η Gendarmerie τη δουλειά για σένα... μαζί θα τα φάμε.
Δεν μπορείς να επιστρέψεις παράνομες εγκληματικες πράξεις για θρησκευτικούς λόγους
Αλλιώς να επιτρέψουμε τον λιθοβολισμό σε μοιχαλιδες γυναίκες και την κρεμάλα σε ομοφυλόφιλους γιατί το επιτάσσει η θρησκεία τους ..
Συμφωνούμε.

Άβαταρ μέλους
John Brown Gun Club
Δημοσιεύσεις: 9178
Εγγραφή: 28 Ιουν 2020, 15:15

Re: Να ανεβάσουμε σκίτσα του Μωάμεθ...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από John Brown Gun Club » 29 Οκτ 2020, 16:50

ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
29 Οκτ 2020, 16:11
John Brown Gun Club έγραψε:
29 Οκτ 2020, 16:08
Οι Μουσουλμανοι δεν ειναι ανοητοι, καταλαβαινουν πως τα σκιτσα δεν "σατιριζουν" ή εκχυδαιζουν τον Μωαμεθ, αλλα τους ιδιους. Και τους υπενθυμιζουν τη νεοαποικιακη αφηγηση πως για να αφομοιωθουν, οπως οφειλουν, θα πρεπει να αποβαλλουν ολοκληρη την κουλτουρα τους ως βαρβαρη και υποδεεστερη. Ειναι λοιπον σαν να τους ζητανε να αποδεχθουν τους εαυτους τους, το πολιτιστικο τουλαχιστον κομματι του, ως κατωτερους και απολιτιστους οπως και οποιαδηποτε εκδηλωση του στο δημοσιο χωρο ως ανταγωνιστικη και επικινδυνη.
Και εγώ όταν είχα έρθει από το χωριό μου στην Αθήνα πριν σαράντα χρόνια , αναγκάστηκα να αποβαλω την κουλτούρα και συμπεριφορά μου ως βάρβαρη και υποδιαιστερη !!
Και αναγκάστηκα να εκπολιτιστω
Και αυτό δεν είναι κακό
Το χωριο σου ομως δεν ηταν σε μια χωρα που κατακτηθηκε, αποικηθηκε και βιαστηκε προκειμενου να "εκπολιτιστει" (γιατι αυτα τα ιδια λεγανε οι εκπολιτιστες αποικιοκρατες τοτε ακομα και οταν κοβανε οι ιδιοι τα κεφαλια των αυτονομιστων ανταρτων)
NSFLShow
Εικόνα
ουτε η χωρα σου καταστραφηκε σε τετοιο βαθμο που οταν οι αποικοι εφυγαν, εσυ η ο πατερας σου αναγκαστηκατε να μεταναστευσετε στην μητροπολη για να γινετε χαμαληδες. Ουτε επισης το χωριο σου βομβαρδιζεται τακτικα απο τη δημοκρατικη και πολιτισμενη γαλλικη πολεμικη αεροπορια με βομβες που σκοτωνουν πολιτισμενα, δεν αποκεφαλιζουν δηλαδη.
wooded glade έγραψε: Είπαμε ότι είμαστε υπέρ του πολυφυλετικού καθεστώτος - εσύ μας έβαλες και επί Ντάτσουν να πουλάμε καρπούζια.

Άβαταρ μέλους
John Brown Gun Club
Δημοσιεύσεις: 9178
Εγγραφή: 28 Ιουν 2020, 15:15

Re: Να ανεβάσουμε σκίτσα του Μωάμεθ...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από John Brown Gun Club » 29 Οκτ 2020, 16:51

ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
29 Οκτ 2020, 16:45
sharp έγραψε:
29 Οκτ 2020, 16:43
ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
29 Οκτ 2020, 16:40
Αποδεχόμαστε μια θρησκεία η μία κουλτούρα εκτός από τα σημεία που εκφράζει παράνομες εγκληματικες ιδέες και προτροπή για κακουργηματικες πράξεις
Ναι, ναι... 50% έγκυος :lol:

Όλο το ποτήρι θα το πιείς, δεν θα κάνει η Gendarmerie τη δουλειά για σένα... μαζί θα τα φάμε.
Δεν μπορείς να επιστρέψεις παράνομες εγκληματικες πράξεις για θρησκευτικούς λόγους
Αλλιώς να επιτρέψουμε τον λιθοβολισμό σε μοιχαλιδες γυναίκες και την κρεμάλα σε ομοφυλόφιλους γιατί το επιτάσσει η θρησκεία τους ..
σε ποσες μουσουλμανικες χωρες δηλαδη εφαρμοζονται αυτες οι ποινες;
wooded glade έγραψε: Είπαμε ότι είμαστε υπέρ του πολυφυλετικού καθεστώτος - εσύ μας έβαλες και επί Ντάτσουν να πουλάμε καρπούζια.

ΑΙΝΕΙΑΝ06
Δημοσιεύσεις: 19092
Εγγραφή: 30 Σεπ 2018, 00:23

Re: Να ανεβάσουμε σκίτσα του Μωάμεθ...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΙΝΕΙΑΝ06 » 29 Οκτ 2020, 16:57

John Brown Gun Club έγραψε:
29 Οκτ 2020, 16:51
ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
29 Οκτ 2020, 16:45
sharp έγραψε:
29 Οκτ 2020, 16:43


Ναι, ναι... 50% έγκυος :lol:

Όλο το ποτήρι θα το πιείς, δεν θα κάνει η Gendarmerie τη δουλειά για σένα... μαζί θα τα φάμε.
Δεν μπορείς να επιστρέψεις παράνομες εγκληματικες πράξεις για θρησκευτικούς λόγους
Αλλιώς να επιτρέψουμε τον λιθοβολισμό σε μοιχαλιδες γυναίκες και την κρεμάλα σε ομοφυλόφιλους γιατί το επιτάσσει η θρησκεία τους ..
σε ποσες μουσουλμανικες χωρες δηλαδη εφαρμοζονται αυτες οι ποινες;
Ξεκαθάρισα κάτι πιο πριν
Κάθε θρησκεία είναι ελεύθερη εφόσον δεν προτρέπει σε παράνομες εγκληματικες πράξεις

Gewponos90
Δημοσιεύσεις: 9848
Εγγραφή: 17 Φεβ 2020, 16:18
Phorum.gr user: Gewponos90

Re: Να ανεβάσουμε σκίτσα του Μωάμεθ...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gewponos90 » 29 Οκτ 2020, 16:57

sys3x έγραψε:
29 Οκτ 2020, 15:54
Gewponos90 έγραψε:
29 Οκτ 2020, 15:29
ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
29 Οκτ 2020, 15:17


Και γιατί να ανοίξουμε πόλεμο με τους φανατικούς ισλαμιστές έτσι στα καλά καθούμενα;
Χωρίς μάλιστα να προσδοκούμε κάποιο όφελος ;



Στο σχολείο που πήγαινα είχαμε μερικούς μουσουλμάνους ( από Αφρική κυρίως) και είμαι σίγουρος ότι δεν πρόκειται να φανατιστουν από ένα σκίτσο. Γενικά παίζει πολύ σπεκουλα.

Ακριβώς την ίδια εικόνα έχω κ γω μα νίγκα αλλά δες τι συμβαίνει ταυτόχρονα.
Από τους 10 χαλαρούς μουσλίμς που γνωρίζω και οι 10 όντως θα ξύσουν τα παπάργια τους πίνοντας ρακόμελο ΑΛΛΑ αν είναι με άλλους μουσλίμς, κανονικούς ντε, ή έστω έχουν την παραμικρή υπόνοια ότι θα μαθευτεί στους κύκλους τους ότι η όλη φάση είναι σταρχίδια τους κανονικότατα αλλάζει η φάση.
Θέλω να πω δηλαδή ότι ακόμη και αυτοί οι οποίοι είναι χαλαρά τυπάκια σε περίπτωση που εκτεθούν δεν έχουν περιθώρια μη φανατικοφανούς αντίδρασης.
:102:
Αυτό είναι ένα απλό συμπέρασμα που το έχω βγάλει εδώ και πολλά πολλά χρόνια και το έχω συζητήσει επίσης με τους φίλους μου μουσλίμς... Δε ξέρω άμα ξέρεις τι σημαίνει αυτό, άμα όντως δε ξέρεις σε λέω δεν έχω πρόβλημα.

Μπορεί. Εμένα τέτοιο δείγμα γραφής δεν μου είχαν δώσει. Ήταν πλήρως ενσωματωμένοι ( αυτοί που ήξερα εγω. Πλέον δεν έχουμε επαφές επειδή χαθήκαμε, όχι ότι έγινε κάτι). Όπως και να έχει, εγώ προσωπικά σαν αθεος δεν έχω καμία κάψα αν θα προσβληθεί το θρησκευτικό συναίσθημα του άλλου. Δεν με ενοχλεί καθόλου ότι ο Μακρόν προβάλει εικόνες του Μωάμεθ. Όσα Ορκ ενοχλούνται, ξύδι. Δεν με ενοχλούσε καθόλου ο πατερ Παστιτσιος. Δεν με ενοχλεί καθόλου ο επόμενος που θα χλευάσει τον χοντρό τον Βούδα. Απλά λέω ότι θεωρώ καραγκιοζια να θεωρείς πως ανοίγεις πόλεμο με τον ισλαμικό κόσμο το να βάζεις το εξώφυλλο μιας αστειας εφημερίδας κατά τα άλλα σε κτήρια. Ο πρώτος ηγέτης που θα κόψει κάθε διπλωματική σχέση με Κατάρ, Σ.Αραβια κτλ εγώ θα τον παραδεχτώ. Μέχρι τότε κορόιδευομαστε
dtri2020 έγραψε:
23 Οκτ 2021, 22:56
Ενώ, ας πούμε στα άλλα κόμματα αυτό σπανίζει.
Δήλωση για γνωστή υπόθεση παιδεραστίας

Άβαταρ μέλους
Zarkadaki
Δημοσιεύσεις: 980
Εγγραφή: 06 Οκτ 2020, 14:23

Re: Να ανεβάσουμε σκίτσα του Μωάμεθ...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Zarkadaki » 29 Οκτ 2020, 16:59

Το εξιλαστήριο θύμα ποιος θα είναι; Προτείνω κάποιον από αυτούς που ψήφησαν "ναι".

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37586
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Να ανεβάσουμε σκίτσα του Μωάμεθ...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 29 Οκτ 2020, 17:04

Gewponos90 έγραψε:
29 Οκτ 2020, 16:57
sys3x έγραψε:
29 Οκτ 2020, 15:54
Gewponos90 έγραψε:
29 Οκτ 2020, 15:29





Στο σχολείο που πήγαινα είχαμε μερικούς μουσουλμάνους ( από Αφρική κυρίως) και είμαι σίγουρος ότι δεν πρόκειται να φανατιστουν από ένα σκίτσο. Γενικά παίζει πολύ σπεκουλα.

Ακριβώς την ίδια εικόνα έχω κ γω μα νίγκα αλλά δες τι συμβαίνει ταυτόχρονα.
Από τους 10 χαλαρούς μουσλίμς που γνωρίζω και οι 10 όντως θα ξύσουν τα παπάργια τους πίνοντας ρακόμελο ΑΛΛΑ αν είναι με άλλους μουσλίμς, κανονικούς ντε, ή έστω έχουν την παραμικρή υπόνοια ότι θα μαθευτεί στους κύκλους τους ότι η όλη φάση είναι σταρχίδια τους κανονικότατα αλλάζει η φάση.
Θέλω να πω δηλαδή ότι ακόμη και αυτοί οι οποίοι είναι χαλαρά τυπάκια σε περίπτωση που εκτεθούν δεν έχουν περιθώρια μη φανατικοφανούς αντίδρασης.
:102:
Αυτό είναι ένα απλό συμπέρασμα που το έχω βγάλει εδώ και πολλά πολλά χρόνια και το έχω συζητήσει επίσης με τους φίλους μου μουσλίμς... Δε ξέρω άμα ξέρεις τι σημαίνει αυτό, άμα όντως δε ξέρεις σε λέω δεν έχω πρόβλημα.

Μπορεί. Εμένα τέτοιο δείγμα γραφής δεν μου είχαν δώσει. Ήταν πλήρως ενσωματωμένοι ( αυτοί που ήξερα εγω. Πλέον δεν έχουμε επαφές επειδή χαθήκαμε, όχι ότι έγινε κάτι). Όπως και να έχει, εγώ προσωπικά σαν αθεος δεν έχω καμία κάψα αν θα προσβληθεί το θρησκευτικό συναίσθημα του άλλου. Δεν με ενοχλεί καθόλου ότι ο Μακρόν προβάλει εικόνες του Μωάμεθ. Όσα Ορκ ενοχλούνται, ξύδι. Δεν με ενοχλούσε καθόλου ο πατερ Παστιτσιος. Δεν με ενοχλεί καθόλου ο επόμενος που θα χλευάσει τον χοντρό τον Βούδα. Απλά λέω ότι θεωρώ καραγκιοζια να θεωρείς πως ανοίγεις πόλεμο με τον ισλαμικό κόσμο το να βάζεις το εξώφυλλο μιας αστειας εφημερίδας κατά τα άλλα σε κτήρια. Ο πρώτος ηγέτης που θα κόψει κάθε διπλωματική σχέση με Κατάρ, Σ.Αραβια κτλ εγώ θα τον παραδεχτώ. Μέχρι τότε κορόιδευομαστε
Μιλάμε την ίδια γλώσσα δικέ μου.
:smt023

Το κακό πάντως είναι αυτό που σε είπα πριν και μάλλον έχω λίγο καλύτερη εικόνα καθώς εγώ έχω ακόμη επαφές, από την μία μπαίνω στην θέση τους από την άλλη πάλι αν και αυτοί οι ίδιοι δεν το πάρουν απόφαση θα βάλλουν μόνοι τους τον εαυτό τους απέναντί ακόμη και χωρίς να φταίνε στην πραγματικότητα οι ίδιοι.
Είναι αρκετά δύσκολη κατάσταση θα έλεγα, τόσο για αυτούς όσο και για εμάς γαμώτ.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
Σουβλίτσα
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 6091
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 20:31

Re: Να ανεβάσουμε σκίτσα του Μωάμεθ...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σουβλίτσα » 29 Οκτ 2020, 17:07

ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
29 Οκτ 2020, 16:36
John Brown Gun Club έγραψε:
29 Οκτ 2020, 16:34
ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
29 Οκτ 2020, 15:59


Μιλάμε για την ελληνική εξωτερική πολιτική σε σχέση με αυτό το θέμα και όχι για το τι κάνει η Γαλλία με τους συμμάχους της .
Η Ελλάδα δεν έχει λόγο να εμπλακεί έτσι ανώφελα
Συμφωνω πως δεν εχει αλλα η Ελλαδα ειναι επισης μερος αυτης της συμμαχιας.
Το ότι είσαι σύμμαχος με κάποιους δεν σημαίνει ότι είσαι μαζί τους εκατό τοις εκατό και μάλιστα χωρίς ανταλλάγματα .
Μου αρέσεις γιατί μέσα στον απόλυτο ρεαλισμό σου δεν σου ξεφεύγει τίποτα!
...δι᾿ ἐσόπτρου ἐν αἰνίγματι...

ΑΙΝΕΙΑΝ06
Δημοσιεύσεις: 19092
Εγγραφή: 30 Σεπ 2018, 00:23

Re: Να ανεβάσουμε σκίτσα του Μωάμεθ...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΙΝΕΙΑΝ06 » 29 Οκτ 2020, 17:56

Σουβλίτσα έγραψε:
29 Οκτ 2020, 17:07
ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
29 Οκτ 2020, 16:36
John Brown Gun Club έγραψε:
29 Οκτ 2020, 16:34


Συμφωνω πως δεν εχει αλλα η Ελλαδα ειναι επισης μερος αυτης της συμμαχιας.
Το ότι είσαι σύμμαχος με κάποιους δεν σημαίνει ότι είσαι μαζί τους εκατό τοις εκατό και μάλιστα χωρίς ανταλλάγματα .
Μου αρέσεις γιατί μέσα στον απόλυτο ρεαλισμό σου δεν σου ξεφεύγει τίποτα!
:D

πατησιωτης
Δημοσιεύσεις: 34321
Εγγραφή: 06 Ιαν 2019, 06:41
Phorum.gr user: πατησιωτης
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Re: Να ανεβάσουμε σκίτσα του Μωάμεθ...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από πατησιωτης » 29 Οκτ 2020, 18:21

'Οχι.Εμείς δεν έχουμε πυρηνικά όπλα.Φυσικά στην ΕΕ θα ψηφίσουμε ότι ζητήσουν οι Γάλλοι επί του θέματος.

Gewponos90
Δημοσιεύσεις: 9848
Εγγραφή: 17 Φεβ 2020, 16:18
Phorum.gr user: Gewponos90

Re: Να ανεβάσουμε σκίτσα του Μωάμεθ...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gewponos90 » 29 Οκτ 2020, 18:25

sys3x έγραψε:
29 Οκτ 2020, 17:04
Gewponos90 έγραψε:
29 Οκτ 2020, 16:57
sys3x έγραψε:
29 Οκτ 2020, 15:54


Ακριβώς την ίδια εικόνα έχω κ γω μα νίγκα αλλά δες τι συμβαίνει ταυτόχρονα.
Από τους 10 χαλαρούς μουσλίμς που γνωρίζω και οι 10 όντως θα ξύσουν τα παπάργια τους πίνοντας ρακόμελο ΑΛΛΑ αν είναι με άλλους μουσλίμς, κανονικούς ντε, ή έστω έχουν την παραμικρή υπόνοια ότι θα μαθευτεί στους κύκλους τους ότι η όλη φάση είναι σταρχίδια τους κανονικότατα αλλάζει η φάση.
Θέλω να πω δηλαδή ότι ακόμη και αυτοί οι οποίοι είναι χαλαρά τυπάκια σε περίπτωση που εκτεθούν δεν έχουν περιθώρια μη φανατικοφανούς αντίδρασης.
:102:
Αυτό είναι ένα απλό συμπέρασμα που το έχω βγάλει εδώ και πολλά πολλά χρόνια και το έχω συζητήσει επίσης με τους φίλους μου μουσλίμς... Δε ξέρω άμα ξέρεις τι σημαίνει αυτό, άμα όντως δε ξέρεις σε λέω δεν έχω πρόβλημα.

Μπορεί. Εμένα τέτοιο δείγμα γραφής δεν μου είχαν δώσει. Ήταν πλήρως ενσωματωμένοι ( αυτοί που ήξερα εγω. Πλέον δεν έχουμε επαφές επειδή χαθήκαμε, όχι ότι έγινε κάτι). Όπως και να έχει, εγώ προσωπικά σαν αθεος δεν έχω καμία κάψα αν θα προσβληθεί το θρησκευτικό συναίσθημα του άλλου. Δεν με ενοχλεί καθόλου ότι ο Μακρόν προβάλει εικόνες του Μωάμεθ. Όσα Ορκ ενοχλούνται, ξύδι. Δεν με ενοχλούσε καθόλου ο πατερ Παστιτσιος. Δεν με ενοχλεί καθόλου ο επόμενος που θα χλευάσει τον χοντρό τον Βούδα. Απλά λέω ότι θεωρώ καραγκιοζια να θεωρείς πως ανοίγεις πόλεμο με τον ισλαμικό κόσμο το να βάζεις το εξώφυλλο μιας αστειας εφημερίδας κατά τα άλλα σε κτήρια. Ο πρώτος ηγέτης που θα κόψει κάθε διπλωματική σχέση με Κατάρ, Σ.Αραβια κτλ εγώ θα τον παραδεχτώ. Μέχρι τότε κορόιδευομαστε
Μιλάμε την ίδια γλώσσα δικέ μου.
:smt023

Το κακό πάντως είναι αυτό που σε είπα πριν και μάλλον έχω λίγο καλύτερη εικόνα καθώς εγώ έχω ακόμη επαφές, από την μία μπαίνω στην θέση τους από την άλλη πάλι αν και αυτοί οι ίδιοι δεν το πάρουν απόφαση θα βάλλουν μόνοι τους τον εαυτό τους απέναντί ακόμη και χωρίς να φταίνε στην πραγματικότητα οι ίδιοι.
Είναι αρκετά δύσκολη κατάσταση θα έλεγα, τόσο για αυτούς όσο και για εμάς γαμώτ.

Αν έχεις ακόμα επαφές, όντως έχεις πολύ καλυτερη εικόνα από εμένα.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Gewponos90 την 29 Οκτ 2020, 18:28, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
dtri2020 έγραψε:
23 Οκτ 2021, 22:56
Ενώ, ας πούμε στα άλλα κόμματα αυτό σπανίζει.
Δήλωση για γνωστή υπόθεση παιδεραστίας

Gewponos90
Δημοσιεύσεις: 9848
Εγγραφή: 17 Φεβ 2020, 16:18
Phorum.gr user: Gewponos90

Re: Να ανεβάσουμε σκίτσα του Μωάμεθ...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gewponos90 » 29 Οκτ 2020, 18:27

πατησιωτης έγραψε:
29 Οκτ 2020, 18:21
'Οχι.Εμείς δεν έχουμε πυρηνικά όπλα.Φυσικά στην ΕΕ θα ψηφίσουμε ότι ζητήσουν οι Γάλλοι επί του θέματος.
Αν οι Γερμανοί εναντιωθούν ανοικτά στην Γαλλία επί του θέματος, εμείς ποια πλευρά πρέπει να επιλέξουμε ;
dtri2020 έγραψε:
23 Οκτ 2021, 22:56
Ενώ, ας πούμε στα άλλα κόμματα αυτό σπανίζει.
Δήλωση για γνωστή υπόθεση παιδεραστίας

πατησιωτης
Δημοσιεύσεις: 34321
Εγγραφή: 06 Ιαν 2019, 06:41
Phorum.gr user: πατησιωτης
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Re: Να ανεβάσουμε σκίτσα του Μωάμεθ...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από πατησιωτης » 29 Οκτ 2020, 18:29

ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
29 Οκτ 2020, 16:57
Ξεκαθάρισα κάτι πιο πριν
Κάθε θρησκεία είναι ελεύθερη εφόσον δεν προτρέπει σε παράνομες εγκληματικες πράξεις
Το ισλάμ προτρέπει.Επίσης είναι θρησκεία πάνω από ενός δισεκατομμυρίου ανθρώπων,δίπλα μας και 60 κρατών.Λοιπόν;
Το παλιό ελληνικό κράτος που ξεπήδησε μέσα από πολέμους με άτομα αυτής της θρησκείας ήξερε πολύ καλά περί τίνος επρόκειτο και δεν καθόταν να ασχολείται με σκίτσα και τα παρόμοια ούτε πίστευε σε πολυπολιτισμούς (ωραίο ανέκδοτο).Εδιωχνε όσους μωαμεθανούς μπορούσε και έφερνε χριστιανούς.Ανταλλαγή πληθυσμών ονομάσθηκε.Οι νέοι πολιτικοί που σπούδασαν στη Δύση και ξέχασαν ποιό κράτος αντιπροσωπεύουν και πως δημιουργήθηκε άγνωστον τι έχουν στο μυαλό τους.Oι refugees welcome βέβαια προετοιμάζουν τους πολέμους του μέλλοντος.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών