ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΙΣΙΑΚΑΣ (ΜΑΣΤΟΡΑΣ):Εγώ ανήκω στην λεγόμενη Εργατική Τάξη, και γι’ αυτό με χτύπαγε το ΚΚΕ

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Άβαταρ μέλους
Obi Wan Iakobi
Δημοσιεύσεις: 15683
Εγγραφή: 19 Ιαν 2020, 22:20

ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΙΣΙΑΚΑΣ (ΜΑΣΤΟΡΑΣ):Εγώ ανήκω στην λεγόμενη Εργατική Τάξη, και γι’ αυτό με χτύπαγε το ΚΚΕ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Obi Wan Iakobi » 08 Νοέμ 2020, 18:53

Ο ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΙΣΙΑΚΑΣ (ΜΑΣΤΟΡΑΣ), ΕΝΑΣ ΑΞΙΟΛΟΓΟΣ ΕΛΛΗΝΑΣ.

Εικόνα

Εγώ εργαζόμουν 20 χρόνια ως οικοδόμος. Κάποιος σχολιαστής στο ιστολόγιο του κ. Λευτέρη Πανούση με κατηγόρησε ότι ήμουν λαχειοπώλης. Ναι, πούλαγα και λαχεία, και είμαι υπερήφανος γι’ αυτό!.. Έχω εργασθεί σε μετακομίσεις επίπλων. Έχω εργαστεί για μικρό χρονικό διάστημα και σε κρεοπωλείο. Κανείς δεν μπορεί να μού πεί ότι δεν έχω κολλήσει ένσημα στην ζωή μου. Εγώ ανήκω στην λεγόμενη Εργατική Τάξη, και γι’ αυτό με χτύπαγε το ΚΚΕ: Διότι ανήκα και ανήκω στην Εργατική Τάξη. Ξέρω πολύ καλά τι θα πεί λατάκι, μαδέρι, κλάπα, τάβλα και όλα τα οικοδομικά υλικά... Κάποιοι δήθεν οικοδόμοι που βρίσκονται στο ΚΚΕ αμφιβάλλω αν τα ξέρουνε…

http://autochthonesellhnes.blogspot.com ... st_92.html
Η αλήθεια είναι μια μικροαστική εμμονή.

Βλαδίμηρος Ίλιτς Λένιν

Άβαταρ μέλους
Guybrush Threepwood
Δημοσιεύσεις: 400
Εγγραφή: 08 Νοέμ 2020, 14:50
Phorum.gr user: Guybrush Threepwood
Τοποθεσία: Mêlée Island

Re: ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΙΣΙΑΚΑΣ (ΜΑΣΤΟΡΑΣ):Εγώ ανήκω στην λεγόμενη Εργατική Τάξη, και γι’ αυτό με χτύπαγε το ΚΚΕ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Guybrush Threepwood » 08 Νοέμ 2020, 19:09

Ο Υμνητής των SA;

Πειστήκαμε.


Εικόνα
I could really use a breath mint.

Άβαταρ μέλους
Maspoli
Δημοσιεύσεις: 17553
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 23:10

Re: ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΙΣΙΑΚΑΣ (ΜΑΣΤΟΡΑΣ):Εγώ ανήκω στην λεγόμενη Εργατική Τάξη, και γι’ αυτό με χτύπαγε το ΚΚΕ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Maspoli » 08 Νοέμ 2020, 19:11

Στόχος»: Η κατηγορία που συνήθως προσάπτουν σε εσάς, κύριε Μισιάκα, είναι ότι θα κάνετε κακό στο Κόμμα Κασιδιάρη, επειδή έχετε ναζιστικό παρελθόν. Είναι γνωστά στον Πατριωτικό Χώρο τα όσα σας έχει προσάψει κατά καιρούς ο μπολσεβίκος δημοσιογράφος Δημητράκης Ψαρράς, περιγράφοντάς σας ως «σκληρό ναζιστή» και λοιπά….
Γ.Μ.: Ο καθένας έχει την άποψή του. Το αν έχει δίκιο ή όχι, θα το κρίνει ο Χρόνος που είναι Πανδαμάτωρ και κρίνει άφοβα τους πάντες και τα πάντα. Όπως λέτε, όλο αυτό το θέμα, ότι τάχα είμαι «σκληρός ναζιστής», έχει ξεκινήσει από κάποιους ανθέλληνες, όπως ο δημοσιογράφος της «Εφημερίδας των Συντακτών» Δ. Ψαρράς… Αν φτάσουμε στο σημείο να λογαριάζουμε τι θα πεί ο Ψαρράς για τον κάθε εθνικιστή ή πατριώτη, τότε μάλλον το έχουμε χάσει το παιχνίδι από τα αποδυτήρια.
«Στόχος»: Δηλαδή, εννοείτε κ. Μισιάκα ότι οι κατηγορίες που ξεκίνησαν από τον Ψαρρά πως είσαστε φανατικός ναζιστής είναι ψεύτικες;
Γ.Μ.: Θα το πώ χωρίς να υπεκφεύγω, χρησιμοποιώντας ποδοσφαιρική ορολογία: Είμαι οπαδός του ΠΑΟΚ. Από την στιγμή που είμαι ΠΑΟΚτσής, δεν μπορεί να είμαι ούτε Παναθηναϊκός, ούτε Ολυμπιακός, ούτε ΑΕΚ. Είμαι Έλληνας Εθνικιστής. Άρα δεν μπορεί να είμαι ούτε φιλελεύθερος, ούτε κομμουνιστής, ούτε ναζιστής, ούτε οποιαδήποτε άλλη Ιδεολογία. Είμαι Έλληνας Εθνικιστής, τελεία και παύλα…
Το πουστράκι που δηλώνει Έλληνας εθνικιστής και όχι ναζιστής, εικονίζεται στην παρακάτω φωτογραφία δεύτερος από δεξιά.

Εικόνα

Άβαταρ μέλους
Obi Wan Iakobi
Δημοσιεύσεις: 15683
Εγγραφή: 19 Ιαν 2020, 22:20

Re: ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΙΣΙΑΚΑΣ (ΜΑΣΤΟΡΑΣ):Εγώ ανήκω στην λεγόμενη Εργατική Τάξη, και γι’ αυτό με χτύπαγε το ΚΚΕ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Obi Wan Iakobi » 08 Νοέμ 2020, 19:12

Guybrush Threepwood έγραψε:
08 Νοέμ 2020, 19:09
Ο Υμνητής των SA;

Πειστήκαμε.

Εικόνα
Ο Μαστορας κατεχει και το μυστικο του ατσαλιου και του μυστριου αντιθετα με Κουτσουμπα.

Εικόνα
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Obi Wan Iakobi την 08 Νοέμ 2020, 19:14, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Η αλήθεια είναι μια μικροαστική εμμονή.

Βλαδίμηρος Ίλιτς Λένιν

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΙΣΙΑΚΑΣ (ΜΑΣΤΟΡΑΣ):Εγώ ανήκω στην λεγόμενη Εργατική Τάξη, και γι’ αυτό με χτύπαγε το ΚΚΕ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 08 Νοέμ 2020, 19:14

λαικος εθνικισμος και ετσι? :102:
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Άβαταρ μέλους
Obi Wan Iakobi
Δημοσιεύσεις: 15683
Εγγραφή: 19 Ιαν 2020, 22:20

Re: ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΙΣΙΑΚΑΣ (ΜΑΣΤΟΡΑΣ):Εγώ ανήκω στην λεγόμενη Εργατική Τάξη, και γι’ αυτό με χτύπαγε το ΚΚΕ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Obi Wan Iakobi » 08 Νοέμ 2020, 19:16

Eθνικοκοινωνιστης έγραψε:
08 Νοέμ 2020, 19:14
λαικος εθνικισμος και ετσι? :102:
Ναι.Αν και προλε τον συμπαθω γιατι ειναι και μορφωμενος και μεταλας.
Η αλήθεια είναι μια μικροαστική εμμονή.

Βλαδίμηρος Ίλιτς Λένιν

Άβαταρ μέλους
waldorf
Δημοσιεύσεις: 3579
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 14:47

Re: ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΙΣΙΑΚΑΣ (ΜΑΣΤΟΡΑΣ):Εγώ ανήκω στην λεγόμενη Εργατική Τάξη, και γι’ αυτό με χτύπαγε το ΚΚΕ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από waldorf » 08 Νοέμ 2020, 19:18

Obi Wan Iakobi έγραψε:
08 Νοέμ 2020, 19:16


Ναι.Αν και προλε τον συμπαθω γιατι ειναι και μορφωμενος και μεταλας.
:o:o:o
:smt005::smt005::smt005:
wooded glade έγραψε:
29 Μάιος 2021, 14:40
...
Εσύ τώρα τι θες ; Μας γράφεις ακατάληπτα.

Άβαταρ μέλους
Obi Wan Iakobi
Δημοσιεύσεις: 15683
Εγγραφή: 19 Ιαν 2020, 22:20

Re: ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΙΣΙΑΚΑΣ (ΜΑΣΤΟΡΑΣ):Εγώ ανήκω στην λεγόμενη Εργατική Τάξη, και γι’ αυτό με χτύπαγε το ΚΚΕ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Obi Wan Iakobi » 08 Νοέμ 2020, 19:20

waldorf έγραψε:
08 Νοέμ 2020, 19:18


:o:o:o
:smt005::smt005::smt005:
Πολλα ιδεολογικα κειμενα της ΧΑ ηταν δικα του.Μορφωση δεν ειναι μονο να εχεις τελειωσει ανωτερη εκπαιδευση.
Η αλήθεια είναι μια μικροαστική εμμονή.

Βλαδίμηρος Ίλιτς Λένιν

Georg Von Balkanen
Δημοσιεύσεις: 1646
Εγγραφή: 04 Σεπ 2019, 11:33

Re: ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΙΣΙΑΚΑΣ (ΜΑΣΤΟΡΑΣ):Εγώ ανήκω στην λεγόμενη Εργατική Τάξη, και γι’ αυτό με χτύπαγε το ΚΚΕ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Georg Von Balkanen » 08 Νοέμ 2020, 19:22

Obi Wan Iakobi έγραψε:
08 Νοέμ 2020, 18:53
Ο ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΙΣΙΑΚΑΣ (ΜΑΣΤΟΡΑΣ), ΕΝΑΣ ΑΞΙΟΛΟΓΟΣ ΕΛΛΗΝΑΣ.

Εικόνα

Εγώ εργαζόμουν 20 χρόνια ως οικοδόμος. Κάποιος σχολιαστής στο ιστολόγιο του κ. Λευτέρη Πανούση με κατηγόρησε ότι ήμουν λαχειοπώλης. Ναι, πούλαγα και λαχεία, και είμαι υπερήφανος γι’ αυτό!.. Έχω εργασθεί σε μετακομίσεις επίπλων. Έχω εργαστεί για μικρό χρονικό διάστημα και σε κρεοπωλείο. Κανείς δεν μπορεί να μού πεί ότι δεν έχω κολλήσει ένσημα στην ζωή μου. Εγώ ανήκω στην λεγόμενη Εργατική Τάξη, και γι’ αυτό με χτύπαγε το ΚΚΕ: Διότι ανήκα και ανήκω στην Εργατική Τάξη. Ξέρω πολύ καλά τι θα πεί λατάκι, μαδέρι, κλάπα, τάβλα και όλα τα οικοδομικά υλικά... Κάποιοι δήθεν οικοδόμοι που βρίσκονται στο ΚΚΕ αμφιβάλλω αν τα ξέρουνε…

http://autochthonesellhnes.blogspot.com ... st_92.html
Άνετα στο non European looking Greeks.

Άβαταρ μέλους
Γενιά της Αμαρτίας
Δημοσιεύσεις: 9229
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 23:03
Phorum.gr user: Γενιά των 700
Τοποθεσία: Εμπροσθοφυλακή.

Re: ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΙΣΙΑΚΑΣ (ΜΑΣΤΟΡΑΣ):Εγώ ανήκω στην λεγόμενη Εργατική Τάξη, και γι’ αυτό με χτύπαγε το ΚΚΕ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γενιά της Αμαρτίας » 08 Νοέμ 2020, 19:24

Την εργατική τάξη να φοβάστε. Τα ξέρουμε αυτά εμείς οι συνειδητοποιημένοι μικροαστοί.
Έτσι πρέπει να γίνει, έτσι θα γίνει.

Άβαταρ μέλους
Guybrush Threepwood
Δημοσιεύσεις: 400
Εγγραφή: 08 Νοέμ 2020, 14:50
Phorum.gr user: Guybrush Threepwood
Τοποθεσία: Mêlée Island

Re: ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΙΣΙΑΚΑΣ (ΜΑΣΤΟΡΑΣ):Εγώ ανήκω στην λεγόμενη Εργατική Τάξη, και γι’ αυτό με χτύπαγε το ΚΚΕ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Guybrush Threepwood » 08 Νοέμ 2020, 19:25

Μορφωμένος και νεοναζί είναι ασύμβατες έννοιες.

Έβγαλε και αυτό το σύνθημα νηπιαγωγείου μήπως;

I could really use a breath mint.

Άβαταρ μέλους
plouf
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 6746
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 01:15
Τοποθεσία: Μακρια απο κνιτες

Re: ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΙΣΙΑΚΑΣ (ΜΑΣΤΟΡΑΣ):Εγώ ανήκω στην λεγόμενη Εργατική Τάξη, και γι’ αυτό με χτύπαγε το ΚΚΕ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από plouf » 08 Νοέμ 2020, 19:27

Obi Wan Iakobi έγραψε:
08 Νοέμ 2020, 18:53
Ο ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΙΣΙΑΚΑΣ (ΜΑΣΤΟΡΑΣ), ΕΝΑΣ ΑΞΙΟΛΟΓΟΣ ΕΛΛΗΝΑΣ.

Εικόνα

Εγώ εργαζόμουν 20 χρόνια ως οικοδόμος. Κάποιος σχολιαστής στο ιστολόγιο του κ. Λευτέρη Πανούση με κατηγόρησε ότι ήμουν λαχειοπώλης. Ναι, πούλαγα και λαχεία, και είμαι υπερήφανος γι’ αυτό!.. Έχω εργασθεί σε μετακομίσεις επίπλων. Έχω εργαστεί για μικρό χρονικό διάστημα και σε κρεοπωλείο. Κανείς δεν μπορεί να μού πεί ότι δεν έχω κολλήσει ένσημα στην ζωή μου. Εγώ ανήκω στην λεγόμενη Εργατική Τάξη, και γι’ αυτό με χτύπαγε το ΚΚΕ: Διότι ανήκα και ανήκω στην Εργατική Τάξη. Ξέρω πολύ καλά τι θα πεί λατάκι, μαδέρι, κλάπα, τάβλα και όλα τα οικοδομικά υλικά... Κάποιοι δήθεν οικοδόμοι που βρίσκονται στο ΚΚΕ αμφιβάλλω αν τα ξέρουνε…

http://autochthonesellhnes.blogspot.com ... st_92.html
Αυτοι ειναι οι ιεχωβαδες του Περισσου και ο Κουτσουμπας που δεν εχει κολλησει ουτε ενα ενσημο στην ζωη του. :g030:

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΙΣΙΑΚΑΣ (ΜΑΣΤΟΡΑΣ):Εγώ ανήκω στην λεγόμενη Εργατική Τάξη, και γι’ αυτό με χτύπαγε το ΚΚΕ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 08 Νοέμ 2020, 19:27

αρα ο πλευρης δεν ειναι νεοναζι :smt023
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Άβαταρ μέλους
Obi Wan Iakobi
Δημοσιεύσεις: 15683
Εγγραφή: 19 Ιαν 2020, 22:20

Re: ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΙΣΙΑΚΑΣ (ΜΑΣΤΟΡΑΣ):Εγώ ανήκω στην λεγόμενη Εργατική Τάξη, και γι’ αυτό με χτύπαγε το ΚΚΕ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Obi Wan Iakobi » 08 Νοέμ 2020, 19:30

Guybrush Threepwood έγραψε:
08 Νοέμ 2020, 19:25
Μορφωμένος και νεοναζί είναι ασύμβατες έννοιες.
Μαθηματικος ο ΝΓΜ γεωπονος ο Κασι ενταξει δεν εχουν τις περγαμηνες Κωνσταντινου της ΚΕΕΡΦΑ αλλα κατι κανουν.
Η αλήθεια είναι μια μικροαστική εμμονή.

Βλαδίμηρος Ίλιτς Λένιν

Άβαταρ μέλους
Guybrush Threepwood
Δημοσιεύσεις: 400
Εγγραφή: 08 Νοέμ 2020, 14:50
Phorum.gr user: Guybrush Threepwood
Τοποθεσία: Mêlée Island

Re: ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΙΣΙΑΚΑΣ (ΜΑΣΤΟΡΑΣ):Εγώ ανήκω στην λεγόμενη Εργατική Τάξη, και γι’ αυτό με χτύπαγε το ΚΚΕ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Guybrush Threepwood » 08 Νοέμ 2020, 19:33

Για τον πρώτο υπάρχουν αμφιβολίες ότι πήρε πτυχίο.
Όπως επίσης ότι ήταν και Δόκιμος.
I could really use a breath mint.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών