Πολιτική Προστασία: Διαφανής ο διαγωνισμός για τα self test, τι λέει για Swiss Med

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37821
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Πολιτική Προστασία: Διαφανής ο διαγωνισμός για τα self test, τι λέει για Swiss Med

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 27 Απρ 2021, 11:02

Όσον αφορά τα τεστ δεν ανέφερα την νότια Κορέα στη τύχη, αλλά δυστυχώς δεν υπάρχει κανένα μέτρο σύγκρισης, μέχρι λίγο καιρό πριν ήταν απαγορευμένα τα ίδια τα τεστ, δεν νομίζω ότι υπάρχει κάτι άλλο να συζητήσουμε για την κυβέρνηση.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37821
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Πολιτική Προστασία: Διαφανής ο διαγωνισμός για τα self test, τι λέει για Swiss Med

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 27 Απρ 2021, 11:09

Bill Hicks έγραψε:
27 Απρ 2021, 10:35
sys3x έγραψε:
27 Απρ 2021, 10:09

Δε γαμιόμαστε λέω εγώ καλλίτερα, και αδέσμευτα πνεύματα και νεοδημοκράτες, εσείς δεν είστε αθρώποι, τουλούμπες χωρίς ρίγες είστε, δεν υπάρχετε καν.
μην παραφέρεσαι, μανμου, σ'έχει ριζοσπαστικοποιήσει πλέρια η αγάπη τών φίλων μας και κινδυνεύει ο ζαμανφουτισμός σου! :D

:wave:
Οχι ρε μλκ, ο Χελώνος φταίει γιατί έγινε φασίστας - νεοναζί - σατανιστής και δεν μπορεί να κάνει η κυβέρνηση έναν διαγωνισμό σωστό χωρίς να χορτάσει μέχρι και το σκοιλ ελικιου.
:lol:
:wave:
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
Jack Shephard
Δημοσιεύσεις: 1837
Εγγραφή: 24 Απρ 2018, 20:06
Phorum.gr user: Jack Shephard

Re: Πολιτική Προστασία: Διαφανής ο διαγωνισμός για τα self test, τι λέει για Swiss Med

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Jack Shephard » 27 Απρ 2021, 11:32

sys3x έγραψε:
27 Απρ 2021, 11:00
...
Έτσι, μας γλεντάς. Ό,τι σε κάνει να νιώθεις καλά και τονώνει την αυτοπεποίθηση σου.

Τι λες λοιπόν, έχεις τα απωθημένα σου με πασοκονδ και τα περιφέρεις σε όλα τα θέματα ή τουλάχιστον σε αυτό, για το οποίο δεν είσαι σε θέση να δείξεις βλάβη για το δημόσιο, για τη δημόσια υγεία κλπ. Δε ξέρω αν σε προσβάλλει, δε με ενδιαφέρουν τ' απωθημένα σου. Εγώ συζητούσα κάτι συγκεκριμένο.

Και στο άλλο θέμα με τους πρόσφυγες και τη Γερμανία τα ίδια έκανες. Λέγαμε ότι η Γερμανία δέχτηκε ένα εκατομμύριο πρόσφυγες, το είδες και άρχισες να λες "η Γερμανία το ένα, η Γερμανία το άλλο κλπ". Πήγαινε λύσε τα θέματα σου με τη Μέρκελ. Εμείς συζητάγαμε κάτι συγκεκριμένο.

Έχεις καταλήξει και σε συμπεράσματα για εμάς, πάλι για να υποτιμήσεις εμάς και να νιώσεις εσύ καλύτερα. Για την αντίληψη σου, για το πολιτικό σου αισθητήριο, για όλα.

Δε συνεισφέρεις σε κάτι και θα μπω καν στη διαδικασία να σου απαντήσω. Θα σε αφήσω ευτυχισμένο να απολαύσεις τις τουλούμπες σου.

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37821
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Πολιτική Προστασία: Διαφανής ο διαγωνισμός για τα self test, τι λέει για Swiss Med

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 27 Απρ 2021, 11:43

Ναι, απωθημένα δικά μου είναι η οικονομική καταστροφή της Ελλάδας και η εξωτερική πολιτική της Γερμανίας, αυτό είναι το πρόβλημα, τα απωθημένα μου, ο Χελώνος κτλ.
Θα ήθελες, δε λέω, ωραία φέτα.
:wink
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών