Τί ποσοστό θα πάρει ο ΣΥΡΙΖΑ στις εκλογές του 2019;

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.

Τί ποσοστό θα πάρει ο ΣΥΡΙΖΑ στις εκλογές του 2019;

40%
10
45%
50%
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
>60%
12
55%
 
Σύνολο ψήφων: 22

Άβαταρ μέλους
wooded glade
Δημοσιεύσεις: 29284
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 17:04

Re: Τί ποσοστό θα πάρει ο ΣΥΡΙΖΑ στις εκλογές του 2019;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από wooded glade » 01 Αύγ 2018, 23:36

Highlander έγραψε:
01 Αύγ 2018, 23:25
wooded glade έγραψε:
01 Αύγ 2018, 21:10
Το διακύβευμα είναι λοιπόν τώρα "ναί στη συνέχεια της φτωχοποίησης ή όχι στη συνέχεια της φτωχοποίησης" και δεν το θεωρώ καθόλου στάνταρ ότι η πιό δημοφιλής απάντηση είναι όχι.
Σωστά, γιατί η ΝΔ παραπονιέται που ο ΣΥΡΙΖΑ μας βγάζει από τα μνημόνια φτωχοποίησης του ελληνικού λαού.
Για να μην το μαμεγά, εγώ θα σας ψηφίσω αν δω έστω και μισή πεντάρα.
Οι προαπαιτούμενοι φόροι συγκεκριμένα αν καταργθούν. Τον ΕΝΦΙΑ άστονα, όποιος είναι ιδιοκτήτης του Τατζ Μαχάλ της Άκκρας ας κλαίει.
Το "ανήκομεν εις την δύσιν" που με ανησυχούσε κάποτε δεν απειλείται, έγινε "ανήκομεν μαρς", οπότε ζμπτσέϊσιον σίτυ.
Το πολύ πολύ θα προσπαθήσω, από μέσα από το σύστημα πλέον, να μάθω τους συριζαίους να τρώνε με το κουτάλι και με το πηρούνι.
Αλλά περιμένω να δω την μισή πεντάρα.
Αν ατυχήσετε και δεν φτάκετε μέχρι τα μέσα του 2019 και σας ρίξει ο Καμένος π.χ. σε μιά έξαρση, δεν σας ψηφίζω (όχι και pig in the pokey !).
δεν είναι όλα κρού-σμα-τα

Άβαταρ μέλους
Highlander
Δημοσιεύσεις: 17451
Εγγραφή: 24 Ιούλ 2018, 16:43

Re: Τί ποσοστό θα πάρει ο ΣΥΡΙΖΑ στις εκλογές του 2019;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Highlander » 01 Αύγ 2018, 23:38

wooded glade έγραψε:
01 Αύγ 2018, 23:36
Highlander έγραψε:
01 Αύγ 2018, 23:25
wooded glade έγραψε:
01 Αύγ 2018, 21:10
Το διακύβευμα είναι λοιπόν τώρα "ναί στη συνέχεια της φτωχοποίησης ή όχι στη συνέχεια της φτωχοποίησης" και δεν το θεωρώ καθόλου στάνταρ ότι η πιό δημοφιλής απάντηση είναι όχι.
Σωστά, γιατί η ΝΔ παραπονιέται που ο ΣΥΡΙΖΑ μας βγάζει από τα μνημόνια φτωχοποίησης του ελληνικού λαού.
Για να μην το μαμεγά, εγώ θα σας ψηφίσω αν δω έστω και μισή πεντάρα.
Οι προαπαιτούμενοι φόροι συγκεκριμένα αν καταργθούν. Τον ΕΝΦΙΑ άστονα, όποιος είναι ιδιοκτήτης του Τατζ Μαχάλ της Άκκρας ας κλαίει.
Το "ανήκομεν εις την δύσιν" που με ανησυχούσε κάποτε δεν απειλείται, έγινε "ανήκομεν μαρς", οπότε ζμπτσέϊσιον σίτυ.
Το πολύ πολύ θα προσπαθήσω, από μέσα από το σύστημα πλέον, να μάθω τους συριζαίους να τρώνε με το κουτάλι και με το πηρούνι.
Αλλά περιμένω να δω την μισή πεντάρα.
Αν ατυχήσετε και δεν φτάκετε μέχρι τα μέσα του 2019 και σας ρίξει ο Καμένος π.χ. σε μιά έξαρση, δεν σας ψηφίζω (όχι και pig in the pokey !).
Τα πράγματα είναι απλά. Μετρημένα κουκιά.
Ο ΣΥΡΙΖΑ μας βγάζει από τα μνημόνια φτωχοποίησης του λαού σε μισό μήνα
Η ΝΔ δε θέλει να βγούμε από τα μνημόνια φτωχοποίησης του λαού.

Άβαταρ μέλους
wooded glade
Δημοσιεύσεις: 29284
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 17:04

Re: Τί ποσοστό θα πάρει ο ΣΥΡΙΖΑ στις εκλογές του 2019;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από wooded glade » 01 Αύγ 2018, 23:45

Highlander έγραψε:
01 Αύγ 2018, 23:38
wooded glade έγραψε:
01 Αύγ 2018, 23:36
Highlander έγραψε:
01 Αύγ 2018, 23:25


Σωστά, γιατί η ΝΔ παραπονιέται που ο ΣΥΡΙΖΑ μας βγάζει από τα μνημόνια φτωχοποίησης του ελληνικού λαού.
Για να μην το μαμεγά, εγώ θα σας ψηφίσω αν δω έστω και μισή πεντάρα.
Οι προαπαιτούμενοι φόροι συγκεκριμένα αν καταργθούν. Τον ΕΝΦΙΑ άστονα, όποιος είναι ιδιοκτήτης του Τατζ Μαχάλ της Άκκρας ας κλαίει.
Το "ανήκομεν εις την δύσιν" που με ανησυχούσε κάποτε δεν απειλείται, έγινε "ανήκομεν μαρς", οπότε ζμπτσέϊσιον σίτυ.
Το πολύ πολύ θα προσπαθήσω, από μέσα από το σύστημα πλέον, να μάθω τους συριζαίους να τρώνε με το κουτάλι και με το πηρούνι.
Αλλά περιμένω να δω την μισή πεντάρα.
Αν ατυχήσετε και δεν φτάκετε μέχρι τα μέσα του 2019 και σας ρίξει ο Καμένος π.χ. σε μιά έξαρση, δεν σας ψηφίζω (όχι και pig in the pokey !).
Τα πράγματα είναι απλά. Μετρημένα κουκιά.
Ο ΣΥΡΙΖΑ μας βγάζει από τα μνημόνια φτωχοποίησης του λαού σε μισό μήνα
Η ΝΔ δε θέλει να βγούμε από τα μνημόνια φτωχοποίησης του λαού.
Η ΝΔ και να μην θέλει θα βγούμε.
Μνημόνιο σημαίνει μάνεϋ + όροι, δεν σημαίνει μόνο όροι - λένε οι παροικούντες την Ιερουσαλήμ.
Τώρα αν έχει καλώς η θεωρία Σύριζα δεν έχει βέβαια άλλα μάνεϋ αλλά δεν έχει και "όρους".
Επομένως επαναλαμβάνω τα προηγούμενα, επιμένω όμως ότι αν γίνει καμιά στραβή σας ρίξει ο Καμένος (ή κάποιος άλλος) πρόωρα, δεν θα μπορέσω (να προσχωρήσω, βάσει μιάς δημοσίευσης, σε ένα φόρουμ, από ένα πρόσωπο που ούτε ως πχορουμική ταυτότητα δεν μας είναι γνωστό - αφού είναι κλώνος κάποιου μπαναρισμένου).
δεν είναι όλα κρού-σμα-τα

Άβαταρ μέλους
Highlander
Δημοσιεύσεις: 17451
Εγγραφή: 24 Ιούλ 2018, 16:43

Re: Τί ποσοστό θα πάρει ο ΣΥΡΙΖΑ στις εκλογές του 2019;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Highlander » 01 Αύγ 2018, 23:51

wooded glade έγραψε:
01 Αύγ 2018, 23:45
Highlander έγραψε:
01 Αύγ 2018, 23:38
wooded glade έγραψε:
01 Αύγ 2018, 23:36


Για να μην το μαμεγά, εγώ θα σας ψηφίσω αν δω έστω και μισή πεντάρα.
Οι προαπαιτούμενοι φόροι συγκεκριμένα αν καταργθούν. Τον ΕΝΦΙΑ άστονα, όποιος είναι ιδιοκτήτης του Τατζ Μαχάλ της Άκκρας ας κλαίει.
Το "ανήκομεν εις την δύσιν" που με ανησυχούσε κάποτε δεν απειλείται, έγινε "ανήκομεν μαρς", οπότε ζμπτσέϊσιον σίτυ.
Το πολύ πολύ θα προσπαθήσω, από μέσα από το σύστημα πλέον, να μάθω τους συριζαίους να τρώνε με το κουτάλι και με το πηρούνι.
Αλλά περιμένω να δω την μισή πεντάρα.
Αν ατυχήσετε και δεν φτάκετε μέχρι τα μέσα του 2019 και σας ρίξει ο Καμένος π.χ. σε μιά έξαρση, δεν σας ψηφίζω (όχι και pig in the pokey !).
Τα πράγματα είναι απλά. Μετρημένα κουκιά.
Ο ΣΥΡΙΖΑ μας βγάζει από τα μνημόνια φτωχοποίησης του λαού σε μισό μήνα
Η ΝΔ δε θέλει να βγούμε από τα μνημόνια φτωχοποίησης του λαού.
Η ΝΔ και να μην θέλει θα βγούμε.
Μνημόνιο σημαίνει μάνεϋ + όροι, δεν σημαίνει μόνο όροι - λένε οι παροικούντες την Ιερουσαλήμ.
Τώρα αν έχει καλώς η θεωρία Σύριζα δεν έχει βέβαια άλλα μάνεϋ αλλά δεν έχει και "όρους".
Επομένως επαναλαμβάνω τα προηγούμενα, επιμένω όμως ότι αν γίνει καμιά στραβή σας ρίξει ο Καμένος (ή κάποιος άλλος) πρόωρα, δεν θα μπορέσω (να προσχωρήσω, βάσει μιάς δημοσίευσης, σε ένα φόρουμ, από ένα πρόσωπο που ούτε ως πχορουμική ταυτότητα δεν μας είναι γνωστό - αφού είναι κλώνος κάποιου μπαναρισμένου).
Σιγά μη ρίξει ο καμμένος την κυβέρνηση. Δεν την έριξε με την πρόταση μομφής του κούλη λόγω μακεδονικού, άρα δεν πρόκειται γενικώς να τη ρίξει.
Κατά τ' άλλα τα γεγονότα είναι γεγονότα.
Ακόμη και να πάρει κάποια υπολειπόμενα μέτρα ο ΣΥΡΙΖΑ, το ποιος υποστηρίζει φτωχοποίηση και ποιος όχι από τα δύο μεγάλα κόμματα είναι σαφέστατο.
Ο ΣΥΡΙΖΑ μας βγάζει από τα μνημόνια επισήμως σε ένα εικοσαήμερο, ενώ η ΝΔ διαμαρτύρεται. :wink

Άβαταρ μέλους
wooded glade
Δημοσιεύσεις: 29284
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 17:04

Re: Τί ποσοστό θα πάρει ο ΣΥΡΙΖΑ στις εκλογές του 2019;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από wooded glade » 01 Αύγ 2018, 23:58

Highlander έγραψε:
01 Αύγ 2018, 23:51
Σιγά μη ρίξει ο καμμένος την κυβέρνηση. Δεν την έριξε με την πρόταση μομφής του κούλη λόγω μακεδονικού, άρα δεν πρόκειται γενικώς να τη ρίξει.
Κατά τ' άλλα τα γεγονότα είναι γεγονότα.
Ακόμη και να πάρει κάποια υπολειπόμενα μέτρα ο ΣΥΡΙΖΑ, το ποιος υποστηρίζει φτωχοποίηση και ποιος όχι από τα δύο μεγάλα κόμματα είναι σαφέστατο.
Ο ΣΥΡΙΖΑ μας βγάζει από τα μνημόνια επισήμως σε ένα εικοσαήμερο, ενώ η ΝΔ διαμαρτύρεται. :wink
Καλά εγώ δηλαδή είμαι κάποιος βόας που μου λένε "ερχόμαστε με το ζεστό χρήμα" και λέω εγώ "δεν ερχόσαστε με το ζεστό χρήμα, θα ψηφίσω Κούλη" ;
Αλλά απλά σου λέω ότι στην άτυχη ομολογουμένως περίπτωση που δεν προκάνετε, count me out. Είμαι υποχρεωμένος να το δηλώσω και παρακαλώ πολύ μην επανέρχεσθε. Παρακαλώ να γίνει εισακουστή αυτή η παράκλησις μου.
Στην λογική περίπτωση που προκάνετε περιμένω να δω το χρώμα του "ζεστού χρήματος".
δεν είναι όλα κρού-σμα-τα

Άβαταρ μέλους
Highlander
Δημοσιεύσεις: 17451
Εγγραφή: 24 Ιούλ 2018, 16:43

Re: Τί ποσοστό θα πάρει ο ΣΥΡΙΖΑ στις εκλογές του 2019;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Highlander » 01 Αύγ 2018, 23:59

wooded glade έγραψε:
01 Αύγ 2018, 23:58
Highlander έγραψε:
01 Αύγ 2018, 23:51
Σιγά μη ρίξει ο καμμένος την κυβέρνηση. Δεν την έριξε με την πρόταση μομφής του κούλη λόγω μακεδονικού, άρα δεν πρόκειται γενικώς να τη ρίξει.
Κατά τ' άλλα τα γεγονότα είναι γεγονότα.
Ακόμη και να πάρει κάποια υπολειπόμενα μέτρα ο ΣΥΡΙΖΑ, το ποιος υποστηρίζει φτωχοποίηση και ποιος όχι από τα δύο μεγάλα κόμματα είναι σαφέστατο.
Ο ΣΥΡΙΖΑ μας βγάζει από τα μνημόνια επισήμως σε ένα εικοσαήμερο, ενώ η ΝΔ διαμαρτύρεται. :wink
Καλά εγώ δηλαδή είμαι κάποιος βόας που μου λένε "ερχόμαστε με το ζεστό χρήμα" και λέω εγώ "δεν ερχόσαστε με το ζεστό χρήμα, θα ψηφίσω Κούλη" ;
Αλλά απλά σου λέω ότι στην άτυχη ομολογουμένως περίπτωση που δεν προκάνετε, count me out. Είμαι υποχρεωμένος να το δηλώσω και παρακαλώ πολύ μην επανέρχεσθε. Παρακαλώ να γίνει εισακουστή αυτή η παράκλησις μου.
Στην λογική περίπτωση που προκάνετε περιμένω να δω το χρώμα του "ζεστού χρήματος".
Ο κούλης πάντως σίγουρα βγαίνει εκτός αν όντως ενδιαφέρεσαι για τη μη φτωχοποίηση του λαού, από τη στιγμή που επιθυμεί συνέχιση του μνημονίου που επιφέρει φυσικά και την αντίστοιχη φτωχοποίηση, λόγω των σκληρών μέτρων που περιέχει.

Άβαταρ μέλους
wooded glade
Δημοσιεύσεις: 29284
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 17:04

Re: Τί ποσοστό θα πάρει ο ΣΥΡΙΖΑ στις εκλογές του 2019;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από wooded glade » 02 Αύγ 2018, 00:04

Highlander έγραψε:
01 Αύγ 2018, 23:59
wooded glade έγραψε:
01 Αύγ 2018, 23:58
Highlander έγραψε:
01 Αύγ 2018, 23:51
Σιγά μη ρίξει ο καμμένος την κυβέρνηση. Δεν την έριξε με την πρόταση μομφής του κούλη λόγω μακεδονικού, άρα δεν πρόκειται γενικώς να τη ρίξει.
Κατά τ' άλλα τα γεγονότα είναι γεγονότα.
Ακόμη και να πάρει κάποια υπολειπόμενα μέτρα ο ΣΥΡΙΖΑ, το ποιος υποστηρίζει φτωχοποίηση και ποιος όχι από τα δύο μεγάλα κόμματα είναι σαφέστατο.
Ο ΣΥΡΙΖΑ μας βγάζει από τα μνημόνια επισήμως σε ένα εικοσαήμερο, ενώ η ΝΔ διαμαρτύρεται. :wink
Καλά εγώ δηλαδή είμαι κάποιος βόας που μου λένε "ερχόμαστε με το ζεστό χρήμα" και λέω εγώ "δεν ερχόσαστε με το ζεστό χρήμα, θα ψηφίσω Κούλη" ;
Αλλά απλά σου λέω ότι στην άτυχη ομολογουμένως περίπτωση που δεν προκάνετε, count me out. Είμαι υποχρεωμένος να το δηλώσω και παρακαλώ πολύ μην επανέρχεσθε. Παρακαλώ να γίνει εισακουστή αυτή η παράκλησις μου.
Στην λογική περίπτωση που προκάνετε περιμένω να δω το χρώμα του "ζεστού χρήματος".
Ο κούλης πάντως σίγουρα βγαίνει εκτός αν όντως ενδιαφέρεσαι για τη μη φτωχοποίηση του λαού, από τη στιγμή που επιθυμεί συνέχιση του μνημονίου που επιφέρει φυσικά και την αντίστοιχη φτωχοποίηση, λόγω των σκληρών μέτρων που περιέχει.
Έτσι πάει ;
Και γιατί στην εποχή "προγράμματος Θεσσαλονίκης" - ακόμα, μας λέγατε αυτά που μας λέγατε (ήρθε η ώρα να πεθάνετε κλπ) ;
δεν είναι όλα κρού-σμα-τα

Άβαταρ μέλους
foscilis
Δημοσιεύσεις: 24338
Εγγραφή: 21 Ιουν 2018, 11:42

Re: Τί ποσοστό θα πάρει ο ΣΥΡΙΖΑ στις εκλογές του 2019;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από foscilis » 02 Αύγ 2018, 00:06

Αν δε φερουν ζεστο χρημα αλλα φερουν τον βασιλεα, τι θα κανεις γουντεντ;

Άβαταρ μέλους
wooded glade
Δημοσιεύσεις: 29284
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 17:04

Re: Τί ποσοστό θα πάρει ο ΣΥΡΙΖΑ στις εκλογές του 2019;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από wooded glade » 02 Αύγ 2018, 00:15

foscilis έγραψε:
02 Αύγ 2018, 00:06
Αν δε φερουν ζεστο χρημα αλλα φερουν τον βασιλεα, τι θα κανεις γουντεντ;
Ο βασιλιάς έκανε ανθυποπταίσματα συγκρινόμενος με το συριζέϊκο "τσοβόλα δόστα όλα".
δεν είναι όλα κρού-σμα-τα

Άβαταρ μέλους
Nandros
Δημοσιεύσεις: 26961
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:41
Phorum.gr user: Nandros
Τοποθεσία: Όπου συχνάζουν ναυτικοί και λοιπά κακοποιά στοιχεία

Re: Τί ποσοστό θα πάρει ο ΣΥΡΙΖΑ στις εκλογές του 2019;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nandros » 02 Αύγ 2018, 00:16

foscilis έγραψε:
02 Αύγ 2018, 00:06
Αν δε φερουν ζεστο χρημα αλλα φερουν τον βασιλεα, τι θα κανεις γουντεντ;
Σκοπεύετε να στήσετε κατάσταση και να φέρετε τον Κοκό ή το Κοκόπουλο; :o
.
ΚΚΕ 6η Ολομέλεια: Κάναμε το διεθνιστικό μας καθήκον (εννοεί τον Συμμοριτοπόλεμο)
ΧΑ: Είμαστε η σπορά των ηττημένων του '45. Οι εθνικοσοσιαλιστές, οι φασίστες!

Άβαταρ μέλους
foscilis
Δημοσιεύσεις: 24338
Εγγραφή: 21 Ιουν 2018, 11:42

Re: Τί ποσοστό θα πάρει ο ΣΥΡΙΖΑ στις εκλογές του 2019;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από foscilis » 02 Αύγ 2018, 00:22

Ετσι εχω εισηγηθει αλλα δεν ξερω τι θα γινει.

Άβαταρ μέλους
wooded glade
Δημοσιεύσεις: 29284
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 17:04

Re: Τί ποσοστό θα πάρει ο ΣΥΡΙΖΑ στις εκλογές του 2019;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από wooded glade » 02 Αύγ 2018, 00:47

Εγώ πάντως δεν ζητάω ούτε καν συμμετοχή σε κάποιο μετα-μνημονιακό πάρτυ.
Δεν είμαι ούτε καν ένας που ζητάει να πληρώνει λιγώτερους φόρους (μάλλον περισσότερους ζητάω να πληρώνω !).
Το ίδιο πιστεύω ζητάνε και πάρα πολλοί συμπολίτες μας, να καταργηθούν οι προαπαιτούμενοι φόροι που μας στέλνουν στον ΟΑΕΔ.
Όταν μου λέει εμένα το συριζέϊκο "κατέβαινε 5000 ευρά προαπαιτούμενους φόρους", η απάντηση είναι "δεν υπάρχουν, πάω ΟΑΕΔ". Δεν σημαίνει ότι το συριζέϊκο είναι εις θέσιν να μου χρεώσει τα 5000 - αφού δεν είμαι in business.

Θα σας πω τι έπαθε γνωστός μου συριζαίος, υπερ-φανατικώτατος.
Αυτός κατασκεύασε ένα νέο μουσικό όργανο. Με πατέντα από το υπουργείο εμπορίου.
Του λέω "πως θα το πουλήσεις ρε bro ; θα σε πιάσει το ΣΔΟΕ και αν δεν το πουλήσεις δεν θα έχεις πάρει ούτε μία".
Την παλαβή έκανε αυτός "μα μη μου" έλεγε.
Του λέω νόμους που να λένε εξαιρούνται οι συριζαίοι δεν έχουμε, αν αποκτήσουμε καλά είναι.
Τσπ απαντάει αυτός "άσε τις θεωρίες και βοήθα ιντερνετικά, να το δείξουμε στον κόσμο".
Το έκανα αυτό και ως εκ τούτου ξέρω και τι έγινε εμπορικά.
Τίποτα, νάδα !
Δυστυχώς οι πελάτες των μουσικών οργάνων δεν υπάρχουν.
Δυστυχώς γιατί θα έπαιρνα και πριμ.
Άρα ο τύπος παρενόμησε, δεν πήρε μία και αν τον έβρισκαν -δεν ξέρω πως- θα πήγαινε και κατηγορούμενος για τον ... παράνομο πλουτισμό !
Εγώ στη θέση του δεν θα το αποτολμούσα καν λόγω της εφορίας αλλά και λόγω του εμπορικού ρίσκου.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος wooded glade την 02 Αύγ 2018, 06:22, έχει επεξεργασθεί 3 φορές συνολικά.
δεν είναι όλα κρού-σμα-τα

Άβαταρ μέλους
Ελβετός Τραπεζίτης
Δημοσιεύσεις: 4557
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 17:31
Τοποθεσία: Geneva, Los Angeles, St Lucia

Re: Τί ποσοστό θα πάρει ο ΣΥΡΙΖΑ στις εκλογές του 2019;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ελβετός Τραπεζίτης » 02 Αύγ 2018, 00:49

Chainis έγραψε:
31 Ιούλ 2018, 09:57
Highlander έγραψε:
31 Ιούλ 2018, 00:38
Ελβετός Τραπεζίτης έγραψε:
31 Ιούλ 2018, 00:35


H αλήθεια να λέγεται.

Ετοιμαστήκατε να ανατρέψετε το Πολίτευμα το 1944 και το 1947 αλλά τον ήπιατε και απο τότε βρωμάτε απο την πίκρα και την ξυνίλα.
Σου λένε κάτι οι φυσιογνωμίες των δύο δικτατόρων της Ελλάδας στον 20ο αιώνα;
Τί ήταν αυτοί; Αναρχοκομμουνιστές ή ΕΑΜιτες;
Μου λένε πολύ περισσότερα αυτές οι φωτογραφίες (του 20ου αιώνα επίσης).


Εικόνα
Karma is a bitch - «οτι έδωσες, θα λάβεις»

Σαν σήμερα αυτοκτονεί προδομένος ο προδότης - Αιωνια λάσπη τον σκεπάζει.
Εικόνα
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Ελβετός Τραπεζίτης την 02 Αύγ 2018, 00:50, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Success is not an end-of-the-road game, it's a never-ending-road game.

Άβαταρ μέλους
wooded glade
Δημοσιεύσεις: 29284
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 17:04

Re: Τί ποσοστό θα πάρει ο ΣΥΡΙΖΑ στις εκλογές του 2019;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από wooded glade » 02 Αύγ 2018, 00:51

Ελβετός Τραπεζίτης έγραψε:
02 Αύγ 2018, 00:49
Chainis έγραψε:
31 Ιούλ 2018, 09:57
Highlander έγραψε:
31 Ιούλ 2018, 00:38


Σου λένε κάτι οι φυσιογνωμίες των δύο δικτατόρων της Ελλάδας στον 20ο αιώνα;
Τί ήταν αυτοί; Αναρχοκομμουνιστές ή ΕΑΜιτες;
Εικόνα
Εικόνα
Μου λένε πολύ περισσότερα αυτές οι φωτογραφίες (του 20ου αιώνα επίσης).


Εικόνα
Karma is a bitch - «οτι έδωσες, θα λάβεις»

Σαν σήμερα αυτοκτονεί προδομένος ο προδότης - Αιωνια λάσπη τον σκεπάζει.
Εικόνα
Ποιός είναι ο (5) ; Ο Ρασπούτιν ;
δεν είναι όλα κρού-σμα-τα

Άβαταρ μέλους
Ελβετός Τραπεζίτης
Δημοσιεύσεις: 4557
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 17:31
Τοποθεσία: Geneva, Los Angeles, St Lucia

Re: Τί ποσοστό θα πάρει ο ΣΥΡΙΖΑ στις εκλογές του 2019;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ελβετός Τραπεζίτης » 02 Αύγ 2018, 00:55

Εικόνα =Εικόνα

την προδοσία πολλοί αγάπησαν , τον προδότη ουδείς.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Ελβετός Τραπεζίτης την 02 Αύγ 2018, 01:03, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Success is not an end-of-the-road game, it's a never-ending-road game.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών