Με ΕΒΕ 14,38 σε Φυσικό και Μαθηματικό μαντέψτε ποιος περναει ;;;

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Στύγιος
Δημοσιεύσεις: 22168
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 22:58
Phorum.gr user: C'est fini

Re: Με ΕΒΕ 14,38 σε Φυσικό και Μαθηματικό μαντέψτε ποιος περναει ;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Στύγιος » 20 Ιούλ 2021, 21:12

jason0 έγραψε:
20 Ιούλ 2021, 20:44
Ασέβαστος έγραψε:
20 Ιούλ 2021, 20:40
jason0 έγραψε:
20 Ιούλ 2021, 18:44
Καλά έκθεση 18-20 είναι ανέκδοτο δεν γράφει κανείς, απλά είναι to make a point
ειχα γραψει εγω, και ημουν (και εξακολουθω να ειμαι) μπιτι σκραπας στα φιλολογικα μαθηματα.
Ναι ρε τυπε και εγώ έγραψα 18,6 και γαμάω στην γλώσσα
Αλλά λέω ότι φέτος 85% είχαν κάτω από 13
Γω ως βαθμολογητής το 2004 και το 2006 ,έβαλα μέχρι 18,2.Φυσικά ,όπως και κάθε χρονιά μέχρι σήμερα ,το 40% ήταν κάτω απ' τη βάση.

stavmanr
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 31881
Εγγραφή: 14 Δεκ 2018, 11:41

Re: Με ΕΒΕ 14,38 σε Φυσικό και Μαθηματικό μαντέψτε ποιος περναει ;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stavmanr » 20 Ιούλ 2021, 21:20

George_V έγραψε:
20 Ιούλ 2021, 21:10
Το καλυτερο θα ηταν να γυρισουμε στο παλιο συστημα οπου εδινες εξετάσεις στο πανεπιστημιο που ηθελες.
Δεν είναι πρακτικό να δίνεις 15 εξετάσεις σε 10 ημέρες για να μπορέσεις να εισαχθείς σε κάποια σχολή προτίμησης.
Και ετσι σαν side effect βλέπουμε και ποιες σχολές δεν τραβάνε (π.χ. ΤΕΙ Ζαμπονοκοπτικης και Φυτομαλακιας) και τα ξηλωνουμε για να μη μας ρουφάνε τσαμπα κονδυλια.
Εδώ μπαίνουμε στο ζουμί της προτίμησης των σχολών.
Δεν υπάρχει αξιακή βάση γύρω από τις σχολές. Η προτίμηση βασίζεται κυρίως σε θέματα ευκαιριών απασχόλησης, στο δημόσιο και ιδιωτικό τομέα.
Η προτίμηση στις σχολές γίνεται κυρίως με γνώμονα την μετέπειτα απασχόληση.
Το πρόβλημα της Ελλάδας δεν είναι οι κακές σχολές, αλλά η απουσία επιχειρηματικότητας και γενικά παραγωγικής δύναμης η οποία αντανακλά και στο θέμα της τριτοβάθμιας εκπαίδευσης.
Άντε και τελείωσες αριστούχος στη ζωική παραγωγή. Πόσες βιομηχανικές μονάδες ζωικής παραγωγής υφίστανται στη χώρα;
Άντε και τελείωσες κλωστοϋφαντουργία. Πόσες μονάδες κλωστοϋφαντουργίας έχεις σε αυτό το κράτος;
Πού να εξασκήσεις αυτά που έμαθες; Πώς να χρησιμοποιήσεις τις επιστημονικές σου γνώσεις παραγωγικά;
Κι έτσι, καταλήγουμε στο φαινόμενο η ζωική παραγωγή (κλπ) να είναι χαμηλά στην προτίμηση των υποψηφίων και να φυτοζωεί μεταξύ των πανεπιστημίων.

Η φαινομενική ανεπάρκεια σχολών της τριτοβάθμιας εκπαίδευσης είναι πραγματική ανεπάρκεια της πολιτείας μας να δημιουργήσει παραγωγικές μονάδες σε κάθε είδος παραγωγής ή υπηρεσίας.


Αν υπάρχει απασχόληση, προοπτική, δυναμική σε οποιοδήποτε πεδίο, αυτό το πεδίο ανεβαίνει στην προτίμηση των υποψηφίων, εκ των πραγμάτων.
Αλλιώς φτιάχνεις στρατιές δημόσιων και ιδιωτικών υπηρεσιών, από στρατό και αστυνομία, μέχρι λογιστές, δικηγόρους, γιατρούς και μηχανικούς που παλεύουν μία ζωή σε ένα υπερκορεσμένο τομέα, εξ αιτίας του φαινομένου του βαγονιού (αυτό είχε πάντα κάποια προοπτική , πήδα κι εσύ μέσα κι ο Θεός μαζί σου).
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος stavmanr την 20 Ιούλ 2021, 21:22, έχει επεξεργασθεί 2 φορές συνολικά.

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Με ΕΒΕ 14,38 σε Φυσικό και Μαθηματικό μαντέψτε ποιος περναει ;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 20 Ιούλ 2021, 21:21

ΜπλεΜπουμπυς έγραψε:
20 Ιούλ 2021, 18:39
Δεν ξέρω πως να χαρακτηρίσω αυτό το συστημα εισαγωγής ....


[img]https://i.postimg.cc/zvXVVPyj/2195 ... .jpg[/img]


SpoilerShow
Τη φυσική και τα μαθηματικά πανίβλακες κουκουέδες θα τα μάθουν στο πανεπιστήμιο. Γι αυτό περνάνε εκεί για να τα σπουδάσουν, όχι επειδή ήδη τα ξέρουν.
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
George_V
Δημοσιεύσεις: 27236
Εγγραφή: 17 Ιούλ 2018, 23:08
Phorum.gr user: George_V
Τοποθεσία: Kαλαμαι

Re: Με ΕΒΕ 14,38 σε Φυσικό και Μαθηματικό μαντέψτε ποιος περναει ;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από George_V » 20 Ιούλ 2021, 21:25

stavmanr έγραψε:
20 Ιούλ 2021, 21:20
George_V έγραψε:
20 Ιούλ 2021, 21:10
Το καλυτερο θα ηταν να γυρισουμε στο παλιο συστημα οπου εδινες εξετάσεις στο πανεπιστημιο που ηθελες.
Δεν είναι πρακτικό να δίνεις 15 εξετάσεις σε 10 ημέρες για να μπορέσεις να εισαχθείς σε κάποια σχολή προτίμησης.
Και ετσι σαν side effect βλέπουμε και ποιες σχολές δεν τραβάνε (π.χ. ΤΕΙ Ζαμπονοκοπτικης και Φυτομαλακιας) και τα ξηλωνουμε για να μη μας ρουφάνε τσαμπα κονδυλια.
Εδώ μπαίνουμε στο ζουμί της προτίμησης των σχολών.
Δεν υπάρχει αξιακή βάση γύρω από τις σχολές. Η προτίμηση βασίζεται κυρίως σε θέματα ευκαιριών απασχόλησης, στο δημόσιο και ιδιωτικό τομέα.
Η προτίμηση στις σχολές γίνεται κυρίως με γνώμονα την μετέπειτα απασχόληση.
Το πρόβλημα της Ελλάδας δεν είναι οι κακές σχολές, αλλά η απουσία επιχειρηματικότητας και γενικά παραγωγικής δύναμης η οποία αντανακλά και στο θέμα της τριτοβάθμιας εκπαίδευσης.
Άντε και τελείωσες αριστούχος στη ζωική παραγωγή. Πόσες βιομηχανικές μονάδες ζωικής παραγωγής υφίστανται στη χώρα;
Άντε και τελείωσες κλωστοϋφαντουργία. Πόσες μονάδες κλωστοϋφαντουργίας έχεις σε αυτό το κράτος;
Πού να εξασκήσεις αυτά που έμαθες; Πώς να χρησιμοποιήσεις τις επιστημονικές σου γνώσεις παραγωγικά;
Κι έτσι, καταλήγουμε στο φαινόμενο η ζωική παραγωγή (κλπ) να είναι χαμηλά στην προτίμηση των υποψηφίων και να φυτοζωεί μεταξύ των πανεπιστημίων.

Η φαινομενική ανεπάρκεια σχολών της τριτοβάθμιας εκπαίδευσης είναι πραγματική ανεπάρκεια της πολιτείας μας να δημιουργήσει παραγωγικές μονάδες σε κάθε είδος παραγωγής ή υπηρεσίας.


Αν υπάρχει απασχόληση, προοπτική, δυναμική σε οποιοδήποτε πεδίο, αυτό το πεδίο ανεβαίνει στην προτίμηση των υποψηφίων, εκ των πραγμάτων.
Αλλιώς φτιάχνεις στρατιές δημόσιων και ιδιωτικών υπηρεσιών, από στρατό και αστυνομία, μέχρι λογιστές, δικηγόρους, γιατρούς και μηχανικούς που παλεύουν μία ζωή σε ένα υπερκορεσμένο τομέα.
Το Λυκειο θα σε προετοιμάζει για να δώσεις εξετάσεις στη Σχολη Προτιμησης σου. Ειδικοτερα στην Γ' Λυκειου οπου θα δηλωσεις και επισημα στην αρχη της χρονιας την επιλογη σου. Και προφανώς δε μιλαω για πληρη επαναφορά του παλιου συστηματος αλλα επαναφορά του με τροποποιησεις που θα του επιτρέπουν να λειτουργει στη σημερινη εποχη.

Οσο για το αλλο εφοσον το κράτος δεν φροντιζει την αξιοποιηση των αποφοιτων ΤΕΙ Ζαμπονοκοπτικης (οσον τελικα αποφοιτουν) ας τα καταργησει και ας οδηγησει τους νεους αλλου οπου θα ειναι πιο χρησιμοι.

Τα ΤΕΙ Ζαμπονοκοπτικης και τα συναφη δεν χρησιμευουν πουθενα παρα μονο στην επανεκλογη βουλευτών της περιφερειας.
Original προταση:

ΙΙΙ. Veteres: Αυτοι ειναι μονομάχοι που κατάφεραν να επιβιώσουν 1 χρόνο στη σχολή.

Google translate Hebrew to Greek

ΙΙΙ. Βετεράνοι: Δεν θα μπορείτε να υπογράψετε μια γάτα κατά το πρώτο εξάμηνο του έτους.

Άβαταρ μέλους
ΜπλεΜπουμπυς
Δημοσιεύσεις: 20369
Εγγραφή: 17 Μάιος 2018, 07:28
Τοποθεσία: Πανταχου παρων

Re: Με ΕΒΕ 14,38 σε Φυσικό και Μαθηματικό μαντέψτε ποιος περναει ;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΜπλεΜπουμπυς » 20 Ιούλ 2021, 21:31

Χαοτικός έγραψε:
20 Ιούλ 2021, 21:21
ΜπλεΜπουμπυς έγραψε:
20 Ιούλ 2021, 18:39
Δεν ξέρω πως να χαρακτηρίσω αυτό το συστημα εισαγωγής ....


[img]https://i.postimg.cc/zvXVVPyj/2195 ... .jpg[/img]


SpoilerShow
Τη φυσική και τα μαθηματικά πανίβλακες κουκουέδες θα τα μάθουν στο πανεπιστήμιο. Γι αυτό περνάνε εκεί για να τα σπουδάσουν, όχι επειδή ήδη τα ξέρουν.
Kαλα εσυ εισαι deep για deep....ζαιος . Οτι ναναι.
Οι ΗΠΑ θα πολεμανε την Ρωσια μεχρι τον ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ Ουκρανο !

stavmanr
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 31881
Εγγραφή: 14 Δεκ 2018, 11:41

Re: Με ΕΒΕ 14,38 σε Φυσικό και Μαθηματικό μαντέψτε ποιος περναει ;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stavmanr » 20 Ιούλ 2021, 21:32

George_V έγραψε:
20 Ιούλ 2021, 21:25
stavmanr έγραψε:
20 Ιούλ 2021, 21:20
George_V έγραψε:
20 Ιούλ 2021, 21:10
Το καλυτερο θα ηταν να γυρισουμε στο παλιο συστημα οπου εδινες εξετάσεις στο πανεπιστημιο που ηθελες.
Δεν είναι πρακτικό να δίνεις 15 εξετάσεις σε 10 ημέρες για να μπορέσεις να εισαχθείς σε κάποια σχολή προτίμησης.
Και ετσι σαν side effect βλέπουμε και ποιες σχολές δεν τραβάνε (π.χ. ΤΕΙ Ζαμπονοκοπτικης και Φυτομαλακιας) και τα ξηλωνουμε για να μη μας ρουφάνε τσαμπα κονδυλια.
Εδώ μπαίνουμε στο ζουμί της προτίμησης των σχολών.
Δεν υπάρχει αξιακή βάση γύρω από τις σχολές. Η προτίμηση βασίζεται κυρίως σε θέματα ευκαιριών απασχόλησης, στο δημόσιο και ιδιωτικό τομέα.
Η προτίμηση στις σχολές γίνεται κυρίως με γνώμονα την μετέπειτα απασχόληση.
Το πρόβλημα της Ελλάδας δεν είναι οι κακές σχολές, αλλά η απουσία επιχειρηματικότητας και γενικά παραγωγικής δύναμης η οποία αντανακλά και στο θέμα της τριτοβάθμιας εκπαίδευσης.
Άντε και τελείωσες αριστούχος στη ζωική παραγωγή. Πόσες βιομηχανικές μονάδες ζωικής παραγωγής υφίστανται στη χώρα;
Άντε και τελείωσες κλωστοϋφαντουργία. Πόσες μονάδες κλωστοϋφαντουργίας έχεις σε αυτό το κράτος;
Πού να εξασκήσεις αυτά που έμαθες; Πώς να χρησιμοποιήσεις τις επιστημονικές σου γνώσεις παραγωγικά;
Κι έτσι, καταλήγουμε στο φαινόμενο η ζωική παραγωγή (κλπ) να είναι χαμηλά στην προτίμηση των υποψηφίων και να φυτοζωεί μεταξύ των πανεπιστημίων.

Η φαινομενική ανεπάρκεια σχολών της τριτοβάθμιας εκπαίδευσης είναι πραγματική ανεπάρκεια της πολιτείας μας να δημιουργήσει παραγωγικές μονάδες σε κάθε είδος παραγωγής ή υπηρεσίας.


Αν υπάρχει απασχόληση, προοπτική, δυναμική σε οποιοδήποτε πεδίο, αυτό το πεδίο ανεβαίνει στην προτίμηση των υποψηφίων, εκ των πραγμάτων.
Αλλιώς φτιάχνεις στρατιές δημόσιων και ιδιωτικών υπηρεσιών, από στρατό και αστυνομία, μέχρι λογιστές, δικηγόρους, γιατρούς και μηχανικούς που παλεύουν μία ζωή σε ένα υπερκορεσμένο τομέα.
Το Λυκειο θα σε προετοιμάζει για να δώσεις εξετάσεις στη Σχολη Προτιμησης σου. Ειδικοτερα στην Γ' Λυκειου οπου θα δηλωσεις και επισημα στην αρχη της χρονιας την επιλογη σου. Και προφανώς δε μιλαω για πληρη επαναφορά του παλιου συστηματος αλλα επαναφορά του με τροποποιησεις που θα του επιτρέπουν να λειτουργει στη σημερινη εποχη.
Το παλιό σύστημα λειτουργούσε ακριβώς επειδή παρείχε μία γρήγορη ταξινόμηση σε θέσης με το λιγότερο δυνατό μπλέξιμο και κόπο για όλους.
Οσο για το αλλο εφοσον το κράτος δεν φροντιζει την αξιοποιηση των αποφοιτων ΤΕΙ Ζαμπονοκοπτικης (οσον τελικα αποφοιτουν) ας τα καταργησει και ας οδηγησει τους νεους αλλου οπου θα ειναι πιο χρησιμοι.
Δηλαδή, κι άλλους μηχανικούς, κι άλλους λογιστές, κι άλλους δικηγόρους;

Είναι η συνταγή καταστροφής μίας Πολιτείας.
Αντίθετα, θέλουμε όσο το δυνατό περισσότερες σχολές, σε περισσότερα πεδία ώστε να παρέχουμε στο σύνολο της παραγωγικής δύναμης του τόπου καταρτισμένους απασχολούμενους κάθε μορφής (επαγγελματίες, εργαζόμενους κλπ).
Τα ΤΕΙ Ζαμπονοκοπτικης και τα συναφη δεν χρησιμευουν πουθενα παρα μονο στην επανεκλογη βουλευτών της περιφερειας.
Δεν υπάρχουν τέτοια ΑΕΙ (Πανεπιστήμια ή ΤΕΙ).

Ένα που πλησιάζει και μου έρχεται στο μυαλό είναι πχ. η Διοίκηση Επιχειρήσεων που σε κάνει να αναρωτιέσαι πώς σε μία χώρα που έχει 99% μικρή επιχειρηματικότητα (μπακάλικο, βενζινάδικο, λογιστήριο κλπ) μπορεί κάποιος να αξιοποιήσει την τριτοβάθμια κατάρτισή του.

Άβαταρ μέλους
jason0
Δημοσιεύσεις: 10179
Εγγραφή: 29 Ιαν 2020, 19:41

Re: Με ΕΒΕ 14,38 σε Φυσικό και Μαθηματικό μαντέψτε ποιος περναει ;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από jason0 » 20 Ιούλ 2021, 21:45

Στύγιος έγραψε:
20 Ιούλ 2021, 21:12
jason0 έγραψε:
20 Ιούλ 2021, 20:44
Ασέβαστος έγραψε:
20 Ιούλ 2021, 20:40


ειχα γραψει εγω, και ημουν (και εξακολουθω να ειμαι) μπιτι σκραπας στα φιλολογικα μαθηματα.
Ναι ρε τυπε και εγώ έγραψα 18,6 και γαμάω στην γλώσσα
Αλλά λέω ότι φέτος 85% είχαν κάτω από 13
Γω ως βαθμολογητής το 2004 και το 2006 ,έβαλα μέχρι 18,2.Φυσικά ,όπως και κάθε χρονιά μέχρι σήμερα ,το 40% ήταν κάτω απ' τη βάση.
Η δικιά μου είναι φιλόλογος φροντιστηριου στυγιε
Άστο, σφαγή
Οριακά την γλυτωσαν την απόλυση μου λέει

Gewponos90
Δημοσιεύσεις: 9848
Εγγραφή: 17 Φεβ 2020, 16:18
Phorum.gr user: Gewponos90

Re: Με ΕΒΕ 14,38 σε Φυσικό και Μαθηματικό μαντέψτε ποιος περναει ;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gewponos90 » 20 Ιούλ 2021, 21:53

Hector Buas έγραψε:
20 Ιούλ 2021, 20:59
Gewponos90 έγραψε:
20 Ιούλ 2021, 20:53
Ασέβαστος έγραψε:
20 Ιούλ 2021, 20:40


ειχα γραψει εγω, και ημουν (και εξακολουθω να ειμαι) μπιτι σκραπας στα φιλολογικα μαθηματα.

Πολλές φορές έχει να κάνει και με τον καθηγητή. Πχ εγώ είχα μεγάλο θέμα στην εισαγωγή της έκθεσης. Πώς θα την ξεκινησω. Έκατσε λοιπόν ο θεουλης και έφτιαξε 6-7 γενικές εισαγωγές ανάλογα τις κατηγορίες από όπου θα μπορέσει να πέσει το θέμα, οι οποίες ήταν τόσο γενικές που απλά άλλαζες τις λέξεις κλειδιά, και ταίριαζαν. Επειδή ήμουν καλός στην αποστήθιση, τις έμαθα παπαγάλια και στις εξετάσεις θρίαμβος :smt005:
Άξιος... Πανάξιος...

Ευχαριστώ μποτάκι. Συνεχίσε να ξεμαλλιαζεσαι με τον άλλον για να μας αποδεικνύετε πόσο ίδιοι είστε.

Ευτυχώς πέρασα στην σχολή που ήθελα και η έκθεση δεν με χαντακωσε.
dtri2020 έγραψε:
23 Οκτ 2021, 22:56
Ενώ, ας πούμε στα άλλα κόμματα αυτό σπανίζει.
Δήλωση για γνωστή υπόθεση παιδεραστίας

Άβαταρ μέλους
stella
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 3950
Εγγραφή: 17 Απρ 2018, 10:09
Phorum.gr user: stella

Re: Με ΕΒΕ 14,38 σε Φυσικό και Μαθηματικό μαντέψτε ποιος περναει ;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stella » 20 Ιούλ 2021, 21:56

Να γελάσουμε λίγο αναλογιζόμενοι πώς προετοιμάζει το Λύκειο τους μαθητές για τα ειδικά μαθήματα όπως το σχέδιο;

Άβαταρ μέλους
Hector Buas
Δημοσιεύσεις: 5640
Εγγραφή: 07 Απρ 2018, 00:53

Re: Με ΕΒΕ 14,38 σε Φυσικό και Μαθηματικό μαντέψτε ποιος περναει ;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Hector Buas » 20 Ιούλ 2021, 22:02

Gewponos90 έγραψε:
20 Ιούλ 2021, 21:53
Hector Buas έγραψε:
20 Ιούλ 2021, 20:59
...
Άξιος... Πανάξιος...

Ευχαριστώ μποτάκι. Συνεχίσε να ξεμαλλιαζεσαι με τον άλλον για να μας αποδεικνύετε πόσο ίδιοι είστε.

Ευτυχώς πέρασα στην σχολή που ήθελα και η έκθεση δεν με χαντακωσε.
Μα το εννούσα... Εγώ να ξέρεις, μόλις που κατάφερα να τελειώσω το νηπιαγωγείο...

Δεν τα έπαιρνα τα γράμματα...

Gewponos90
Δημοσιεύσεις: 9848
Εγγραφή: 17 Φεβ 2020, 16:18
Phorum.gr user: Gewponos90

Re: Με ΕΒΕ 14,38 σε Φυσικό και Μαθηματικό μαντέψτε ποιος περναει ;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gewponos90 » 20 Ιούλ 2021, 22:05

Hector Buas έγραψε:
20 Ιούλ 2021, 22:02
Gewponos90 έγραψε:
20 Ιούλ 2021, 21:53
Hector Buas έγραψε:
20 Ιούλ 2021, 20:59
...
Άξιος... Πανάξιος...

Ευχαριστώ μποτάκι. Συνεχίσε να ξεμαλλιαζεσαι με τον άλλον για να μας αποδεικνύετε πόσο ίδιοι είστε.

Ευτυχώς πέρασα στην σχολή που ήθελα και η έκθεση δεν με χαντακωσε.
Μα το εννούσα... Εγώ να ξέρεις, μόλις που κατάφερα να τελειώσω το νηπιαγωγείο...

Δεν τα έπαιρνα τα γράμματα...
Το πιστεύω. Ελπίζω τουλάχιστον να βρήκες τον δρόμο σου. Άμα ψάχνεις για δουλειά εδώ είμαστε. Και άσε τους άλλους να μιλάνε για αριστειες :003:
dtri2020 έγραψε:
23 Οκτ 2021, 22:56
Ενώ, ας πούμε στα άλλα κόμματα αυτό σπανίζει.
Δήλωση για γνωστή υπόθεση παιδεραστίας

Άβαταρ μέλους
Οργισμένος
Δημοσιεύσεις: 15081
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:21

Re: Με ΕΒΕ 14,38 σε Φυσικό και Μαθηματικό μαντέψτε ποιος περναει ;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Οργισμένος » 20 Ιούλ 2021, 22:08

EIste anohtoi
ΤΟ βιβλίο μου:https://www.smashwords.com/books/view/412984
Η τραγελαφικά ωμή αλήθεια για την Ελλάδα.
ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ!!!
Στηρίξτε με, η αλήθεια ΠΡΕΠΕΙ να λάμψει...

Άβαταρ μέλους
Hector Buas
Δημοσιεύσεις: 5640
Εγγραφή: 07 Απρ 2018, 00:53

Re: Με ΕΒΕ 14,38 σε Φυσικό και Μαθηματικό μαντέψτε ποιος περναει ;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Hector Buas » 20 Ιούλ 2021, 22:15

Gewponos90 έγραψε:
20 Ιούλ 2021, 22:05
Hector Buas έγραψε:
20 Ιούλ 2021, 22:02
Gewponos90 έγραψε:
20 Ιούλ 2021, 21:53



Ευχαριστώ μποτάκι. Συνεχίσε να ξεμαλλιαζεσαι με τον άλλον για να μας αποδεικνύετε πόσο ίδιοι είστε.

Ευτυχώς πέρασα στην σχολή που ήθελα και η έκθεση δεν με χαντακωσε.
Μα το εννούσα... Εγώ να ξέρεις, μόλις που κατάφερα να τελειώσω το νηπιαγωγείο...

Δεν τα έπαιρνα τα γράμματα...
Το πιστεύω. Ελπίζω τουλάχιστον να βρήκες τον δρόμο σου. Άμα ψάχνεις για δουλειά εδώ είμαστε. Και άσε τους άλλους να μιλάνε για αριστειες :003:
Θα το έχω υπ' όψη μου...
Οργισμένος έγραψε:
20 Ιούλ 2021, 22:08
EIste anohtoi
Μπορεί να έχεις δίκιο... Μπορεί και όχι...

Gewponos90
Δημοσιεύσεις: 9848
Εγγραφή: 17 Φεβ 2020, 16:18
Phorum.gr user: Gewponos90

Re: Με ΕΒΕ 14,38 σε Φυσικό και Μαθηματικό μαντέψτε ποιος περναει ;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gewponos90 » 20 Ιούλ 2021, 22:31

Hector Buas έγραψε:
20 Ιούλ 2021, 22:15
Gewponos90 έγραψε:
20 Ιούλ 2021, 22:05
Hector Buas έγραψε:
20 Ιούλ 2021, 22:02


Μα το εννούσα... Εγώ να ξέρεις, μόλις που κατάφερα να τελειώσω το νηπιαγωγείο...

Δεν τα έπαιρνα τα γράμματα...
Το πιστεύω. Ελπίζω τουλάχιστον να βρήκες τον δρόμο σου. Άμα ψάχνεις για δουλειά εδώ είμαστε. Και άσε τους άλλους να μιλάνε για αριστειες :003:
Θα το έχω υπ' όψη μου...

Τώρα που οι δουλειές γυρίζουν. Όχι αύριο.

Αν έχεις καλύτερη πρόταση γιατί δουλεύεις σε πολυεθνικές εταιρίες με ιδιωτική ασφάλιση θα το καταλάβω. Αλλά όντως θελω για υπαλλήλο γιατί φαίνεται ότι τι μυαλό σου κοβει
dtri2020 έγραψε:
23 Οκτ 2021, 22:56
Ενώ, ας πούμε στα άλλα κόμματα αυτό σπανίζει.
Δήλωση για γνωστή υπόθεση παιδεραστίας

Άβαταρ μέλους
Hector Buas
Δημοσιεύσεις: 5640
Εγγραφή: 07 Απρ 2018, 00:53

Re: Με ΕΒΕ 14,38 σε Φυσικό και Μαθηματικό μαντέψτε ποιος περναει ;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Hector Buas » 20 Ιούλ 2021, 22:38

Gewponos90 έγραψε:
20 Ιούλ 2021, 22:31
Hector Buas έγραψε:
20 Ιούλ 2021, 22:15
Gewponos90 έγραψε:
20 Ιούλ 2021, 22:05


Το πιστεύω. Ελπίζω τουλάχιστον να βρήκες τον δρόμο σου. Άμα ψάχνεις για δουλειά εδώ είμαστε. Και άσε τους άλλους να μιλάνε για αριστειες :003:
Θα το έχω υπ' όψη μου...

Τώρα που οι δουλειές γυρίζουν. Όχι αύριο.

Αν έχεις καλύτερη πρόταση γιατί δουλεύεις σε πολυεθνικές εταιρίες με ιδιωτική ασφάλιση θα το καταλάβω. Αλλά όντως θελω για υπαλλήλο γιατί φαίνεται ότι τι μυαλό σου κοβει
Είσαι κελεπούρι δηλαδή?

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών