Nα διαγράφει ο Μπογδάνος μετά την δημοσίευση των στοιχείων των μαθητών;

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.

Nα διαγράφει ο Μπογδάνος μετά την δημοσίευση των στοιχείων των μαθητών;

Ναί
58
55%
Όχι
47
45%
 
Σύνολο ψήφων: 105

Άβαταρ μέλους
foscilis
Δημοσιεύσεις: 24350
Εγγραφή: 21 Ιουν 2018, 11:42

Re: Nα διαγράφει ο Μπογδάνος μετά την δημοσίευση των στοιχείων των μαθητών;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από foscilis » 16 Σεπ 2021, 21:08

Πώς φαίνεται ότι ο Τζήμερος δεν πήρε και πτυχίο νομικής εκτός από ΑΣΟΕΕ.

Άβαταρ μέλους
dtri2020
Δημοσιεύσεις: 3972
Εγγραφή: 02 Απρ 2021, 10:59

Re: Nα διαγράφει ο Μπογδάνος μετά την δημοσίευση των στοιχείων των μαθητών;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από dtri2020 » 16 Σεπ 2021, 21:27

Uppercut έγραψε:
16 Σεπ 2021, 20:10
Γιατί δε μπορούσες να περπατήσεις στην Φωκίωνος, όπως είπες; Νομίζω μετά από 20 φορές ακόμα και κάποιος σαν εσένα μπορεί να απαντήσει σε μία απλή ερώτηση.
Κλεφτρόνια, πρεζόνια, και "φίλε έχεις ένα ευρώ να πα΄ρω μια τυρόπιτα". Εντάξει εδώ και πάρα πολλά χρόνια η Κυψέλη έχει παρακμάσει. Αν δεν το βλέπεις, το πρόβλημα το έχεις εσύ.
ΓΑΛΗ έγραψε:
16 Σεπ 2021, 20:48
dtri2020 έγραψε:
16 Σεπ 2021, 20:07
Με ποιά λογική μπορεί να θεωρηθεί φυσιολογική μια γειτονιά που μένουν εργαζόμενοι άνθρωποι; Φυσιολογική είναι μόνο μια γειτονιά σαν αυτή που περιγράφεται πιο πάνω. Όπου συνυπάρχουν Αφγανοί πρεζέμποροι, Αλγερινοί μαχαιροβγάλτες, κλεφτρόνια, πρεζόνια και όλα τα άλλα "φρούτα" που συναντάει κανείς στη Κυψέλη, στην Βικτώρια κτλ.
Αυτοί που αναφέρεις δεν πολυκυκλοφορούν στη Φωκίωνος. Η Κυψέλη ήταν αστική περιοχή και τα κέντρα των αστικών περιοχών πάντα κρατάνε μια καλλιτεχνική ταυτότητα, που δίνουν στίγμα... άποψης.

Το πρόβλημα υπάρχει στους αφανείς παραδρόμους του κέντρου.
Ακόμη και αν κάποιοι "επαγγελματίες" δεν κυκλοφορούν στην Φωκίωνος, κυκλοφορούν στα στενά γύρω από αυτην (Επτανήσου, Λήμνου/Λέλας Καραγιάννη κτλ.).

Το "καλλιτεχνική ταυτότητα" είναι κάποιο είδος ανεκδότου;
πατησιωτης έγραψε:
16 Σεπ 2021, 21:06
H Πατησίων και η Κυψέλη ΗΣΑΝ φυσιολογικές γειτονιές πριν 40-50 χρόνια,για την ακρίβεια ήσαν από τις καλύτερες γειτονιές.Η φυγή των κατοίκων άρχισε τη δεκαετία του 80 με το περιβόητο νέφος για τα νέα βόρεια προάστεια (Μελίσσια,Βριλήσσια,Μαρούσι κλπ).
Αρχικά τα διαμερίσματα έμεναν και άδεια μέχρι που ήλθαν οι Αλβανοί.Οι ιδιοκτήτες σκέφθηκαν ότι δεν βλάπτει και ένα νοίκι για να έχουν πρόσθετο εισόδημα στις νέες ακριβές γειτονιές που πήγαν.
Έτσι οι περιοχές αυτές έγιναν μεταναστουπόλεις.Και μετά τους Αλβανούς ήλθαν και άλλοι.
Έτσι ακριβώς είναι.
dtrimedia: Σύντομα κοντά σας!

Άβαταρ μέλους
EKPLIKTIKOS
Δημοσιεύσεις: 12884
Εγγραφή: 18 Οκτ 2019, 00:15

Re: Nα διαγράφει ο Μπογδάνος μετά την δημοσίευση των στοιχείων των μαθητών;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από EKPLIKTIKOS » 16 Σεπ 2021, 21:34

foscilis έγραψε:
16 Σεπ 2021, 21:08
Πώς φαίνεται ότι ο Τζήμερος δεν πήρε και πτυχίο νομικής εκτός από ΑΣΟΕΕ.
Δε χρειάζεται να έχεις πτυχίο νομικής για να ξέρεις τι συμπεριλαμβάνεται στα προσωπικά δεδομένα
(GDPR):
Για τους σκοπούς του παρόντος κανονισμού νοούνται ως:
1) «δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα»: κάθε πληροφορία που αφορά ταυτοποιημένο ή ταυτοποιήσιμο φυσικό πρόσωπο («υποκείμενο των δεδομένων»)· το ταυτοποιήσιμο φυσικό πρόσωπο είναι εκείνο του οποίου η ταυτότητα μπορεί να εξακριβωθεί, άμεσα ή έμμεσα, ιδίως μέσω αναφοράς σε αναγνωριστικό στοιχείο ταυτότητας, όπως όνομα (..)
Δεν έχει σημασία ότι η λίστα ήταν σε κοινή θέα.
Στην ουσία του πράγματος, ο σιχαμένος πήρε έναν ανώνυμο (στην πραγματικότητα, ένα τσούρμο 5χρονα) και τον στοχοποιησε ως επώνυμο.


Υπάρχει ξεκάθαρη παραβαση του νόμου:

https://www.news247.gr/politiki/mpogdan ... 57054.html

Το θέμα είναι αν θα κάνουν οι αρχές τη δουλειά τους. Τ άλλα είναι να χαμε να λέγαμε κ να χαμε να πούμε

Uppercut

Re: Nα διαγράφει ο Μπογδάνος μετά την δημοσίευση των στοιχείων των μαθητών;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Uppercut » 16 Σεπ 2021, 21:41

dtri2020 έγραψε:
16 Σεπ 2021, 21:27
Uppercut έγραψε:
16 Σεπ 2021, 20:10
Γιατί δε μπορούσες να περπατήσεις στην Φωκίωνος, όπως είπες; Νομίζω μετά από 20 φορές ακόμα και κάποιος σαν εσένα μπορεί να απαντήσει σε μία απλή ερώτηση.
Κλεφτρόνια, πρεζόνια, και "φίλε έχεις ένα ευρώ να πα΄ρω μια τυρόπιτα". Εντάξει εδώ και πάρα πολλά χρόνια η Κυψέλη έχει παρακμάσει. Αν δεν το βλέπεις, το πρόβλημα το έχεις εσύ.
Το πρόβλημα το έχεις εσύ αλλά δεν είμαι ψυχίατρος και δεν ξέρω τι μπορεί να δημιουργεί παραισθήσεις. Έχεις άλλα δέκα άτομα να σου λένε ότι αυτά που λες δεν υπάρχουν κι εσύ λες τα φαντασιακά σου - ότι η Φωκίωνος είναι πλατεία Ομονοίας με πρεζάκια να ζητάνε τυρόπιτες και κλέφτες και δεν μπορεί να περπατήσει ο κόσμος. Ε, όχι δεν θα μας τρελάνεις όλους.
ΓΑΛΗ έγραψε:
16 Σεπ 2021, 21:00
Uppercut έγραψε:
16 Σεπ 2021, 20:40
ΓΑΛΗ έγραψε:
16 Σεπ 2021, 20:31
Μ' αυτά που διαβάζω, θυμήθηκα την ηρωϊκή επίσκεψη του Πλεύρη στην πλατεία Εξαρχείων.

Ο 13ος άθλος. :lol:
Στα Εξάρχεια τουλάχιστον, ειδικά ο Πλεύρης, είχε κάτι να φοβηθεί. Ο άλλος λέει ότι δε μπορεί να περπατήσει στη Φωκίωνος Νέγρη...

Βtw, ήμουν Εξάρχεια πριν λίγες μέρες και είδα μηχανές αστυνομίας να σταματούν και να κάνουν ελέγχους, άνετα, στην πλατεία και συγκεκριμένα στους γνωστούς που πουλάνε εκεί. Δε συχνάζω Εξάρχεια εδώ και πολλά χρόνια, αλλά δε νομίζω ότι είναι κάτι που το βλέπαμε.
Τα Εξάρχεια έχουν αρκετές ομοιότητες με την Κυψέλη και παλιότερα "μάζευαν" τις ίδιες φυλές ανθρώπων με ροκ τάσεις (με την ειδική αλλά και γενικότερη έννοια). Εκπροσωπούσαν αμφότερα τη ζωντάνια του κέντρου, που δεν έχει σχέση με τα βπ και τα νπ. Οκ, τώρα έφυγε η παλιά αυθεντικότητα και παίζει περισσότερο το εναλλακτικό στοιχείο, μια δηθενιά, ένα περίπου, τέτοια. Αλλά σαφώς και περπατιούνται στις περιοχές που υπάρχουν μαγαζιά και φώτα.
Ε, όχι και τόσες. Δεν ξέρω καταρχάς πότε μιλάς, λέγοντας για «παλιά». Δεν ξέρω αν η Κυψέλη εθεωρείτο προορισμός για άτομα με ροκ τάσεις. Μουσικά μάλλον όχι. Ακόμα και τις εποχές που υπήρχαν πολλά μεταλάδικα και ροκάδικα στην Αθήνα, μόνο ένα θυμάμαι στην Κυψέλη. Τα περισσότερα μαγαζιά ήταν κλασσικές καφετέριες· κάποια όπως το γνωστό στην Πατησίων, αλλά και άλλα, έχουν και μια ιδιαίτερη κουλτούρα. Ίσως μπορώ να καταλάβω τι εννοείς αν το λες πολύ πιο γενικά. Η πραγματικότητα, πάντως, για όποιον ξέρει την Κυψέλη, είναι ότι και παλιότερα και τώρα εκπροσωπεί αυτήν τη ζωντάνια του κέντρου και πάντα μάζευε κάθε λογής κόσμο. Και παλιά και τώρα, διαχρονικά, έχει μία αυθεντικότητα που πηγάζει από το πάντρεμα της παλιάς αστικότητας, των νεοκλασσικών κτηρίων, με τους μετανάστες (ανάλογα σε ποιο σημείο είσαι, δεν τους βρίσκεις στην Άνω Κυψέλη), τα γκαραφίτια, τις πολυκατοικίες -κάποιες καλές, κάποιος ΓΤΠ -, τις πολλές μικρές πλατειούλες πέρα από τις μεγάλες και γνωστές και χίλια δύο θέατρα, πολυχώρους και φυσικά πάρα πολύ και διαφορετικό κόσμο. Ούτε γκέτο αναρχικών ήταν ποτέ, ούτε μπουρδέλο ακόμα και παλιότερα. Η Κυψέλη ήταν περιοχή που μπορούσες και να μείνεις κι όχι μόνο να πιεις τη μπύρα σου. Η ζωντάνια ήταν και είναι ευρύτερη, όχι μόνο στις καφετέριες και στις μπυραρίες.

Η διαφορά του παλιά (15 -20 χρόνια πριν) με τώρα είναι, εκ πρώτης όψεως, η επικινδυνότητα. Η Κυψέλη ήταν, σχετικά, επικίνδυνη περιοχή στα 90s ήταν στα early 2000s ήταν ακόμα και στα late 2000s, λιγότερο όμως. Η πραγματικότητα είναι ότι ένα μεγάλο μέρος της επικινδυνότητας ήταν συμμορίες Αλβανών από αυτούς που είχαν πρωτοέρθει κι ήταν γτπκ αλλά και άλλων όπως Γεωργιανοί και λοιπά. Πλέον, δεν υπάρχουν αυτά. Προφανώς υπάρχουν ξένοι, αλλά είναι οι Αλβανοί που έχουν απομείνει και είναι αυτοί που όντως δούλευαν και ζουν κανονικά, είναι βεβαίως μαύροι, οι οποίοι δεν πειράζουν κανέναν. Εδώ ερχόμαστε στο ότι επειδή κάποιες κυράτσες και κάτι μπαρμπάδια, τη μία φορά που περνάνε από τα χαμηλά της Κυψέλης, από Δροσοπούλου π.χ βλέπουν πολλούς μαύρους, σου λέει επικίνδυνο σημείο, που είναι απλά ρατσιστική αν και κατανοητή προκατάληψη. Οι μαύροι που είναι στην Αγίας Ζώνης ή και πιο κάτω απλά έχουν μαγαζιά και οι πιο ακραίοι και παράνομοι είναι αυτοί που πουλάνε μπάφο κι αυτοί είναι αυστηρά Δροσοπούλου που είναι τα κατώτατα σύνορα της Κυψέλης. Και, βεβαίως, αυτό είναι μόνο ένα κομμάτι της Κυψέλης. Δεν θα δεις τέτοιους στην Άνω Κυψέλη, δεν θα τους δεις προς τα δικαστήρια, ούτε προς τον λόφο Ελικώνως (προς το σπίτι του Τσίπρα), ούτε ούτε... Σομαλοί μαχαιροβγάλτες που βγαίνουν και σφάζουν, όπως φαντάζονται κάποιοι δεν παίζουν. Συμμορίες κι έντονη εγκληματικότητα πια δεν έχει. Δεν ξέρω καν ποια είναι τα σημεία που λες εσύ ότι δεν περπατιούνται. Ίσως οριακά τα κάτω σύνορα που ανέφερα να είναι επίφοβα για μία γυναίκα μόνη της στις 3 το πρωί καθημερινής; Άντε να πω αυτό. Ακόμα, για αυτό ακόμα που ανεφέρθη για τις αξίες των ακινήτων, δεν ξέρω με πότε το συγκρίνουμε, αλλά σε σχέση με τα τελευταία χρόνια έχουν ανέβει. Ας πάει όποιος θέλει να δει τις τιμές γύρω από κει που μένει ο Τσίπρας :D Για αυτό, ξαναλέω, ότι Κυψέλη δεν είναι μόνο τα σύνορα της εκεί στην Πατησίων και τη Δροσοπούλου που είναι το μόνο που έχουν δει κάποιοι. Η Κυψέλη, λοιπόν, είναι μεγάλη, είναι ζωντανή κι έχει τα πάντα, όποιος δεν γουστάρει, ας πάει στο Αιγάλεω.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Uppercut την 16 Σεπ 2021, 21:47, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.



Άβαταρ μέλους
Υδράργυρος
Δημοσιεύσεις: 25473
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 17:47

Re: Nα διαγράφει ο Μπογδάνος μετά την δημοσίευση των στοιχείων των μαθητών;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Υδράργυρος » 16 Σεπ 2021, 21:48

Otto Weininger έγραψε:
16 Σεπ 2021, 21:06
Υδράργυρος έγραψε:
16 Σεπ 2021, 20:34
waldorf έγραψε:
16 Σεπ 2021, 18:55
Αν ξεκινάς με το επιτακτικό ερώτημα "έχεις ζήσει σε φυσιολογική γειτονιά" θεωρώντας φυσιολογική γειτονιά το Περιστέρι και το Αιγάλεω,τότε μάλλον κάτι δεν πάει καλά.
Οντως ειναι καλες περιοχες για να μενεις. Ειδικα το περιστερι
:smt005:
Μια χαρα ειναι. Εχεις παει τελευταια; χαμηλος συντελεστης δομησης, παρκινκ, καλη ρυμοτομια, μετρο, υποδομες και ελευθεροι χωροι, ολα κομπλε.
Και δεν ειναι και φθηνα δυστυχως

Άβαταρ μέλους
Otto Weininger
Δημοσιεύσεις: 29371
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:29
Τοποθεσία: Schwarzspanierstraße 15

Re: Nα διαγράφει ο Μπογδάνος μετά την δημοσίευση των στοιχείων των μαθητών;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Otto Weininger » 16 Σεπ 2021, 21:54

Υδράργυρος έγραψε:
16 Σεπ 2021, 21:48
Otto Weininger έγραψε:
16 Σεπ 2021, 21:06
Υδράργυρος έγραψε:
16 Σεπ 2021, 20:34


Οντως ειναι καλες περιοχες για να μενεις. Ειδικα το περιστερι
:smt005:
Μια χαρα ειναι. Εχεις παει τελευταια; χαμηλος συντελεστης δομησης, παρκινκ, καλη ρυμοτομια, μετρο, υποδομες και ελευθεροι χωροι, ολα κομπλε.
Και δεν ειναι και φθηνα δυστυχως
Με τρομάζεις. Σε τι περιοχή μένεις που θα την άλλαζες για το Περιστέρι; :-?


"Beauty slept and angels wept
For Her immortal soul
In this response, all evil chose
To claim her for their very own"


Παλαιοελλαδίτης
Δημοσιεύσεις: 5393
Εγγραφή: 12 Σεπ 2018, 12:51

Re: Nα διαγράφει ο Μπογδάνος μετά την δημοσίευση των στοιχείων των μαθητών;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Παλαιοελλαδίτης » 16 Σεπ 2021, 21:55

Uppercut έγραψε:
16 Σεπ 2021, 21:41
Η Κυψέλη, λοιπόν, είναι μεγάλη, είναι ζωντανή κι έχει τα πάντα, όποιος δεν γουστάρει, ας πάει στο Αιγάλεω.
Δεν ξέρω πολλά από αυτή την περιοχή (για την ακρίβεια ξέρω ελάχιστα, καθώς μόνο μια φορά έκατσα εκεί, βοηθώντας πριν κάποια χρόνια έναν φίλο να μεταφέρει κάποια πράγματα σε ένα διαμέρισμα που νοίκιασε σε ένα στενό κοντά στην Πατησίων) αλλά εννοείται πως η μετακόμιση από την Κυψέλη στο Αιγάλεω :hebit: αποτελεί αναβάθμιση.


Uppercut

Re: Nα διαγράφει ο Μπογδάνος μετά την δημοσίευση των στοιχείων των μαθητών;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Uppercut » 16 Σεπ 2021, 21:56

Παλαιοελλαδίτης έγραψε:
16 Σεπ 2021, 21:55
Uppercut έγραψε:
16 Σεπ 2021, 21:41
Η Κυψέλη, λοιπόν, είναι μεγάλη, είναι ζωντανή κι έχει τα πάντα, όποιος δεν γουστάρει, ας πάει στο Αιγάλεω.
Δεν ξέρω πολλά από αυτή την περιοχή (για την ακρίβεια ξέρω ελάχιστα, καθώς μόνο μια φορά έκατσα εκεί, βοηθώντας πριν κάποια χρόνια έναν φίλο να μεταφέρει κάποια πράγματα σε ένα διαμέρισμα που νοίκιασε σε ένα στενό κοντά στην Πατησίων) αλλά


Ευχαριστώ πολύ.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Uppercut την 16 Σεπ 2021, 21:57, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Παλαιοελλαδίτης
Δημοσιεύσεις: 5393
Εγγραφή: 12 Σεπ 2018, 12:51

Re: Nα διαγράφει ο Μπογδάνος μετά την δημοσίευση των στοιχείων των μαθητών;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Παλαιοελλαδίτης » 16 Σεπ 2021, 21:57

Uppercut έγραψε:
16 Σεπ 2021, 21:56
Παλαιοελλαδίτης έγραψε:
16 Σεπ 2021, 21:55
Uppercut έγραψε:
16 Σεπ 2021, 21:41
Η Κυψέλη, λοιπόν, είναι μεγάλη, είναι ζωντανή κι έχει τα πάντα, όποιος δεν γουστάρει, ας πάει στο Αιγάλεω.
Δεν ξέρω πολλά από αυτή την περιοχή
Ευχαριστώ πολύ.
Εσύ ξέρεις από το Αιγάλεω; :003:

Uppercut

Re: Nα διαγράφει ο Μπογδάνος μετά την δημοσίευση των στοιχείων των μαθητών;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Uppercut » 16 Σεπ 2021, 21:58

Παλαιοελλαδίτης έγραψε:
16 Σεπ 2021, 21:57
Uppercut έγραψε:
16 Σεπ 2021, 21:56
Παλαιοελλαδίτης έγραψε:
16 Σεπ 2021, 21:55


Δεν ξέρω πολλά από αυτή την περιοχή
Ευχαριστώ πολύ.
Εσύ ξέρεις από το Αιγάλεω; :003:
Εγώ έχω έρθει Αιγάλεω, δε μ' αρέσει αλλά δεν είπα και κάτι για το Αιγάλεω. Επειδή ανεφέρθη πριν σε αντιδιαστολή, είπα απλά, ότι όποιος δεν θέλει ας πάει στο Αιγάλεω :D
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Uppercut την 16 Σεπ 2021, 22:20, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
ΑΧΑΡΙΣΤΟΣ
Δημοσιεύσεις: 10678
Εγγραφή: 27 Αύγ 2018, 12:00

Re: Nα διαγράφει ο Μπογδάνος μετά την δημοσίευση των στοιχείων των μαθητών;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΧΑΡΙΣΤΟΣ » 16 Σεπ 2021, 22:10

Παλαιοελλαδίτης έγραψε:
16 Σεπ 2021, 21:55
Uppercut έγραψε:
16 Σεπ 2021, 21:41
Η Κυψέλη, λοιπόν, είναι μεγάλη, είναι ζωντανή κι έχει τα πάντα, όποιος δεν γουστάρει, ας πάει στο Αιγάλεω.
Δεν ξέρω πολλά από αυτή την περιοχή (για την ακρίβεια ξέρω ελάχιστα, καθώς μόνο μια φορά έκατσα εκεί, βοηθώντας πριν κάποια χρόνια έναν φίλο να μεταφέρει κάποια πράγματα σε ένα διαμέρισμα που νοίκιασε σε ένα στενό κοντά στην Πατησίων) αλλά εννοείται πως η μετακόμιση από την Κυψέλη στο Αιγάλεω :hebit: αποτελεί αναβάθμιση.
Οπως ειπε ο upper Κυψελη δεν ειναι μονο τα συνορα με ΠΑτησιων. Αν ανεβεις ποιο πανω ειναι διαφορετικα. Στην ανω Κυψελη θα βρεις και αρκετα σπιτια με κηπους και ησυχια. Και παρκα. Το μονο αρνητικο ειναι οτι αν εισαι παιδακι και πας καθε μερα σχολειο λιωνεις απο το ανεβα-κατεβα την Βελβενδους :roll:

Άβαταρ μέλους
ΜπλεΜπουμπυς
Δημοσιεύσεις: 20369
Εγγραφή: 17 Μάιος 2018, 07:28
Τοποθεσία: Πανταχου παρων

Re: Nα διαγράφει ο Μπογδάνος μετά την δημοσίευση των στοιχείων των μαθητών;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΜπλεΜπουμπυς » 16 Σεπ 2021, 22:14

Και, μιλώντας για μη ανεκτές ρατσιστικές συμπεριφορές από κόμματα και πολιτικούς, να μην ξεχνάμε και την
@kpapakosta
, που δήλωσε ότι οι "λαθρομετανάστες εισρέουν κατά χιλιάδες στα σύνορα σαν κατσαρίδες" και υπουργοποιήθηκε στις Κυβερνήσεις Σαμαρά και Τσίπρα.
Οι ΗΠΑ θα πολεμανε την Ρωσια μεχρι τον ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ Ουκρανο !

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών