Κατά 75-78% εμβολιασμένοι οι ψηφοφόροι των 4 μεγάλων κομμάτων

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40688
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Κατά 75-78% εμβολιασμένοι οι ψηφοφόροι των 4 μεγάλων κομμάτων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 23 Σεπ 2021, 05:06

Philip Mortimer έγραψε:
23 Σεπ 2021, 00:26
Σε γενικές γραμμές ο Μητσοτάκης τα έχει πάει καλά στην πανδημία, πέραν κάποιων στραβοτιμονιων στο δεύτερο λοκνταουν.
Είχαμε την μεγαλύτερη οικονομική ζημιά στην Ευρώπη, από τις χειρότερες επιδόσεις σε νεκρούς, με τα μεγαλύτερα σε διάρκεια μέτρα.

Τι χειρότερο θα μπορούσε να συμβεί;
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32643
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Κατά 75-78% εμβολιασμένοι οι ψηφοφόροι των 4 μεγάλων κομμάτων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 23 Σεπ 2021, 08:20

αρχιζουμε με το οτι δεν υπαρχουν 4 μεγαλα κομματα.

ειναι ενα καπως μεγαλουτσικο, ενα μετριο, ενα πρωην μεγαλο νυν πεθαμενο, και ενα παντοτε μικρο.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

nowhere
Δημοσιεύσεις: 14595
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2019, 08:56

Re: Κατά 75-78% εμβολιασμένοι οι ψηφοφόροι των 4 μεγάλων κομμάτων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nowhere » 23 Σεπ 2021, 08:35

να πουμε επίσης ότι το 80% των ψηφοφόρων των 4 μεγάλων κομμάτων είναι γύρω στα 4.500.000.δεν φαίνεται τόσο εντυπωσιακό τώρα έτσι? :lol:

Άβαταρ μέλους
Scouser
Δημοσιεύσεις: 11667
Εγγραφή: 13 Αύγ 2020, 23:18

Re: Κατά 75-78% εμβολιασμένοι οι ψηφοφόροι των 4 μεγάλων κομμάτων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Scouser » 23 Σεπ 2021, 08:42

Otto Weininger έγραψε:
23 Σεπ 2021, 04:23
Scouser έγραψε:
23 Σεπ 2021, 00:03
KRAKEN έγραψε:
22 Σεπ 2021, 23:29
Εικόνα
Αυτό το 8% (και σίγουρα και ένα μέρος του 12%) μπορεί να το ξεχάσει η ΝΔ στις επόμενες εκλογές. Και όχι, δεν ισχύει το ίδιο για τους υπόλοιπους. Θα φάτε καλά, απαρτχαϊντερς. :g030:
Σας αξίζει λοιπόν κυβέρνηση ζαίων, μέχρι ισοπέδωσης της χώρας και κάθε ελπίδας καινοτομίας και ανάπτυξης.
Μας αξίζει καταρχάς ένα κανονικό δεξιό και ρεπουμπλικανικό κόμμα επιτέλους στη Βουλή, για αυτό θα το ρίξουμε Τζήμερο-Φαήλο. Προτείνω να το σκεφτείς και εσύ, δεν μπορεί, κάπου πρέπει να υπάρχει ένα όριο στη βιβιανοποίηση της ΝΔ που η υπέρβασή του να σε ενοχλεί.
''That's not what your fucking job is. You are bullshiting people, you are acting as a propagandist. It's not 'mostly peaceful' when a car is on fire''. Joe Rogan

Άβαταρ μέλους
Otto Weininger
Δημοσιεύσεις: 29774
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:29
Τοποθεσία: Schwarzspanierstraße 15

Re: Κατά 75-78% εμβολιασμένοι οι ψηφοφόροι των 4 μεγάλων κομμάτων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Otto Weininger » 23 Σεπ 2021, 09:33

Δημοκράτης έγραψε:
23 Σεπ 2021, 04:36
Otto Weininger έγραψε:
23 Σεπ 2021, 04:20
Δημοκράτης έγραψε:
23 Σεπ 2021, 00:42

γιατί είμαι 35, με δυνατό ανοσοποιητικό και δεν έχω πάρε δώσε με άτομα που είναι σε κύνδηνο
Ξέρεις , αυτό μπορεί γυρίσει μπούμερανγκ καμιά φορά

https://theconversation.com/coronavirus ... -19-136878
Και τι προτείνεις φίλε να πηγαίνω για εμβολιασμό κάθε 6 μήνες για τα επόμενα ξέρω γω 45 χρονια;
Καταρχάς δεν είναι κάθε 6 μήνες. Αν το έκανες τώρα θα σε κράταγε μέχρι τον Ιούνιο του 2022.

Επίσης κάποια στιγμή θα γίνει διπλό γρίπης/κορονοιου μαζί και θα είναι εποχικό. Από κει και μετά βλέπεις τι κάνεις.


"Beauty slept and angels wept
For Her immortal soul
In this response, all evil chose
To claim her for their very own"


Άβαταρ μέλους
Otto Weininger
Δημοσιεύσεις: 29774
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:29
Τοποθεσία: Schwarzspanierstraße 15

Re: Κατά 75-78% εμβολιασμένοι οι ψηφοφόροι των 4 μεγάλων κομμάτων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Otto Weininger » 23 Σεπ 2021, 09:36

Scouser έγραψε:
23 Σεπ 2021, 08:42
Otto Weininger έγραψε:
23 Σεπ 2021, 04:23
Scouser έγραψε:
23 Σεπ 2021, 00:03

Αυτό το 8% (και σίγουρα και ένα μέρος του 12%) μπορεί να το ξεχάσει η ΝΔ στις επόμενες εκλογές. Και όχι, δεν ισχύει το ίδιο για τους υπόλοιπους. Θα φάτε καλά, απαρτχαϊντερς. :g030:
Σας αξίζει λοιπόν κυβέρνηση ζαίων, μέχρι ισοπέδωσης της χώρας και κάθε ελπίδας καινοτομίας και ανάπτυξης.
Μας αξίζει καταρχάς ένα κανονικό δεξιό και ρεπουμπλικανικό κόμμα επιτέλους στη Βουλή, για αυτό θα το ρίξουμε Τζήμερο-Φαήλο. Προτείνω να το σκεφτείς και εσύ, δεν μπορεί, κάπου πρέπει να υπάρχει ένα όριο στη βιβιανοποίηση της ΝΔ που η υπέρβασή του να σε ενοχλεί.
Ναι ρε παιδί μου, παίξτε στις επόμενες εκλογές που είναι με απλή αναλογική και ψηφίστε Τζημερο και μόλις γίνουν επαναληπτικές με το μπόνους ξανά, σοβαρευτείτε και ψηφίστε ΝΔ.

Δεν είναι δυνατόν να ανοίγεις κερκόπορτα σε κυβέρνηση ζαίων επειδή φοβάσαι ένα εμβόλιο.


"Beauty slept and angels wept
For Her immortal soul
In this response, all evil chose
To claim her for their very own"


Άβαταρ μέλους
Scouser
Δημοσιεύσεις: 11667
Εγγραφή: 13 Αύγ 2020, 23:18

Re: Κατά 75-78% εμβολιασμένοι οι ψηφοφόροι των 4 μεγάλων κομμάτων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Scouser » 23 Σεπ 2021, 09:40

Otto Weininger έγραψε:
23 Σεπ 2021, 09:36
Scouser έγραψε:
23 Σεπ 2021, 08:42
Otto Weininger έγραψε:
23 Σεπ 2021, 04:23


Σας αξίζει λοιπόν κυβέρνηση ζαίων, μέχρι ισοπέδωσης της χώρας και κάθε ελπίδας καινοτομίας και ανάπτυξης.
Μας αξίζει καταρχάς ένα κανονικό δεξιό και ρεπουμπλικανικό κόμμα επιτέλους στη Βουλή, για αυτό θα το ρίξουμε Τζήμερο-Φαήλο. Προτείνω να το σκεφτείς και εσύ, δεν μπορεί, κάπου πρέπει να υπάρχει ένα όριο στη βιβιανοποίηση της ΝΔ που η υπέρβασή του να σε ενοχλεί.
Ναι ρε παιδί μου, παίξτε στις επόμενες εκλογές που είναι με απλή αναλογική και ψηφίστε Τζημερο και μόλις γίνουν επαναληπτικές με το μπόνους ξανά, σοβαρευτείτε και ψηφίστε ΝΔ.

Δεν είναι δυνατόν να ανοίγεις κερκόπορτα σε κυβέρνηση ζαίων επειδή φοβάσαι ένα εμβόλιο.
I think not. Δεν μπορεί να επιβάλλεις καθεστώς άπαρτχαϊντ, να με αποκαλείς ψεκασμένο και τζαμπατζή και μετά να έρχεσαι να ζητάς την ψήφο μου. Στις ΗΠΑ φυσικά με τον Τραμπ δεν θα υπήρχε κανένα αντίστοιχο ζήτημα, και ας προέτρεψε ο Πρόεδρος τους υποστηρικτές του να κάνουν το εμβόλιο.
''That's not what your fucking job is. You are bullshiting people, you are acting as a propagandist. It's not 'mostly peaceful' when a car is on fire''. Joe Rogan

Άβαταρ μέλους
Otto Weininger
Δημοσιεύσεις: 29774
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:29
Τοποθεσία: Schwarzspanierstraße 15

Re: Κατά 75-78% εμβολιασμένοι οι ψηφοφόροι των 4 μεγάλων κομμάτων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Otto Weininger » 23 Σεπ 2021, 09:41

hellegennes έγραψε:
23 Σεπ 2021, 05:06
Philip Mortimer έγραψε:
23 Σεπ 2021, 00:26
Σε γενικές γραμμές ο Μητσοτάκης τα έχει πάει καλά στην πανδημία, πέραν κάποιων στραβοτιμονιων στο δεύτερο λοκνταουν.
Είχαμε την μεγαλύτερη οικονομική ζημιά στην Ευρώπη, από τις χειρότερες επιδόσεις σε νεκρούς, με τα μεγαλύτερα σε διάρκεια μέτρα.

Τι χειρότερο θα μπορούσε να συμβεί;
Lol ok


"Beauty slept and angels wept
For Her immortal soul
In this response, all evil chose
To claim her for their very own"


Άβαταρ μέλους
Otto Weininger
Δημοσιεύσεις: 29774
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:29
Τοποθεσία: Schwarzspanierstraße 15

Re: Κατά 75-78% εμβολιασμένοι οι ψηφοφόροι των 4 μεγάλων κομμάτων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Otto Weininger » 23 Σεπ 2021, 09:46

Scouser έγραψε:
23 Σεπ 2021, 09:40
Otto Weininger έγραψε:
23 Σεπ 2021, 09:36
Scouser έγραψε:
23 Σεπ 2021, 08:42

Μας αξίζει καταρχάς ένα κανονικό δεξιό και ρεπουμπλικανικό κόμμα επιτέλους στη Βουλή, για αυτό θα το ρίξουμε Τζήμερο-Φαήλο. Προτείνω να το σκεφτείς και εσύ, δεν μπορεί, κάπου πρέπει να υπάρχει ένα όριο στη βιβιανοποίηση της ΝΔ που η υπέρβασή του να σε ενοχλεί.
Ναι ρε παιδί μου, παίξτε στις επόμενες εκλογές που είναι με απλή αναλογική και ψηφίστε Τζημερο και μόλις γίνουν επαναληπτικές με το μπόνους ξανά, σοβαρευτείτε και ψηφίστε ΝΔ.

Δεν είναι δυνατόν να ανοίγεις κερκόπορτα σε κυβέρνηση ζαίων επειδή φοβάσαι ένα εμβόλιο.
I think not. Δεν μπορεί να επιβάλλεις καθεστώς άπαρτχαϊντ, να με αποκαλείς ψεκασμένο και τζαμπατζή και μετά να έρχεσαι να ζητάς την ψήφο μου. Στις ΗΠΑ φυσικά με τον Τραμπ δεν θα υπήρχε κανένα αντίστοιχο ζήτημα, και ας προέτρεψε ο Πρόεδρος τους υποστηρικτές του να κάνουν το εμβόλιο.
Ψεκασμενους λέμε τους ψεκασμενους. Επίσης δεν είναι καθεστώς απαρτχάιντ/χούντα κλπ, αλλιώς θα ήσουν ήδη εμβολιασμενος.

Εσύ είσαι στην κατηγορία αυτών που φοβούνται γιατί άκουσαν πολλές μαλακιες και πότισε το κεφάλι τους.

Και επειδή φοβάσαι και βλέπεις να σε κυκλώνει το θεμα, αντί να διαβάσεις/ακούσεις/μιλήσεις μου άρχισες τα give me liberty or give me death.

Έλεος, ένα εμβόλιο σας λέμε να κάνετε όπως το κάναμε και εμείς, όπως έκαναν 100δες εκατομμύρια στον πλανήτη.


"Beauty slept and angels wept
For Her immortal soul
In this response, all evil chose
To claim her for their very own"


Άβαταρ μέλους
Scouser
Δημοσιεύσεις: 11667
Εγγραφή: 13 Αύγ 2020, 23:18

Re: Κατά 75-78% εμβολιασμένοι οι ψηφοφόροι των 4 μεγάλων κομμάτων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Scouser » 23 Σεπ 2021, 09:52

Otto Weininger έγραψε:
23 Σεπ 2021, 09:46
Scouser έγραψε:
23 Σεπ 2021, 09:40
Otto Weininger έγραψε:
23 Σεπ 2021, 09:36


Ναι ρε παιδί μου, παίξτε στις επόμενες εκλογές που είναι με απλή αναλογική και ψηφίστε Τζημερο και μόλις γίνουν επαναληπτικές με το μπόνους ξανά, σοβαρευτείτε και ψηφίστε ΝΔ.

Δεν είναι δυνατόν να ανοίγεις κερκόπορτα σε κυβέρνηση ζαίων επειδή φοβάσαι ένα εμβόλιο.
I think not. Δεν μπορεί να επιβάλλεις καθεστώς άπαρτχαϊντ, να με αποκαλείς ψεκασμένο και τζαμπατζή και μετά να έρχεσαι να ζητάς την ψήφο μου. Στις ΗΠΑ φυσικά με τον Τραμπ δεν θα υπήρχε κανένα αντίστοιχο ζήτημα, και ας προέτρεψε ο Πρόεδρος τους υποστηρικτές του να κάνουν το εμβόλιο.
Ψεκασμενους λέμε τους ψεκασμενους. Επίσης δεν είναι καθεστώς απαρτχάιντ/χούντα κλπ, αλλιώς θα ήσουν ήδη εμβολιασμενος.

Εσύ είσαι στην κατηγορία αυτών που φοβούνται γιατί άκουσαν πολλές μαλακιες και πότισε το κεφάλι τους.

Και επειδή φοβάσαι και βλέπεις να σε κυκλώνει το θεμα, αντί να διαβάσεις/ακούσεις/μιλήσεις μου άρχισες τα give me liberty or give me death.

Έλεος, ένα εμβόλιο σας λέμε να κάνετε όπως το κάναμε και εμείς, όπως έκαναν 100δες εκατομμύρια στον πλανήτη.
Θα το κάνουμε όταν το επιλέξουμε εμείς, και όποιο επιλέξουμε εμείς, ως ελεύθεροι ενήλικες που είμαστε. Εγώ προς το παρόν, μετά από όσες απόψεις επιστημόνων έχω διαβάσει και μετά από συζητήσεις που έχω κάνει με αρκετούς γιατρούς, έχω καταλήξει ότι η αναλογία κινδύνου από τον ιό/κινδύνου από τα εμβόλια δεν κλίνει υπέρ των συγκεκριμένων εμβολίων και θέλω να περιμένω να βγουν εμβόλια κλασσικού τύπου με αδρανοποιημένο ιό (που υπάρχουν ήδη δηλαδή τα κινεζικά, αλλά η ΕΕ της καρδιάς μας δεν τους δίνει άδεια), σαν αυτά που ετοιμάζουν η Sanofi και η Novavax. Ποιοί είναι αυτοί που μέχρι τότε δεν θέλουν να μας αφήνουν να μπαίνουμε τον χειμώνα πουθενά (κατά Άδωνι) και που έχουν αμολύσει τα κοπρόσκυλά τους στα ΜΜΕ να μας σκυλοβρίζουν 7/24; Α ναι, αυτοί που σε λιγότερο από 2 χρόνια θα ξαναζητήσουν την ψήφο μας. :102:
''That's not what your fucking job is. You are bullshiting people, you are acting as a propagandist. It's not 'mostly peaceful' when a car is on fire''. Joe Rogan

Άβαταρ μέλους
Otto Weininger
Δημοσιεύσεις: 29774
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:29
Τοποθεσία: Schwarzspanierstraße 15

Re: Κατά 75-78% εμβολιασμένοι οι ψηφοφόροι των 4 μεγάλων κομμάτων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Otto Weininger » 23 Σεπ 2021, 09:56

Scouser έγραψε:
23 Σεπ 2021, 09:52

Εγώ προς το παρόν, μετά από όσες απόψεις επιστημόνων έχω διαβάσει και μετά από συζητήσεις που έχω κάνει με αρκετούς γιατρούς, έχω καταλήξει ότι η αναλογία κινδύνου από τον ιό/κινδύνου από τα εμβόλια δεν κλίνει υπέρ των συγκεκριμένων εμβολίων
Έχεις κάνει συζητήσεις με αρκετούς γιατρούς, έχεις διαβάσει απόψεις επιστημόνων και κατέληξες στο παραπάνω.
Οκ, φίλε εγινε, δεν έχει και τόσο νόημα πια.

Τζημερους, συριζοκυβερνηση και καλή λευτεριά.


"Beauty slept and angels wept
For Her immortal soul
In this response, all evil chose
To claim her for their very own"


Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 69803
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Κατά 75-78% εμβολιασμένοι οι ψηφοφόροι των 4 μεγάλων κομμάτων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 23 Σεπ 2021, 10:04

Ο Τζήμερος είναι υπέρ των εμβολιασμών.

«Υποχρεωτικό είναι το εμβόλιο όταν 4 σε βάζουν κάτω, σε ακινητοποιούν και ένας σου καρφώνει τη σύριγγα στο μπράτσο. Το άλλο λέγεται “ελεύθερη επιλογή μαζί με το κόστος της”. Όπως έχεις εσύ δικαίωμα να μην εμβολιαστείς, έχω κι εγώ να μην σε δέχομαι στο μαγαζί μου. Στοιχειώδες.»
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
Otto Weininger
Δημοσιεύσεις: 29774
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:29
Τοποθεσία: Schwarzspanierstraße 15

Re: Κατά 75-78% εμβολιασμένοι οι ψηφοφόροι των 4 μεγάλων κομμάτων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Otto Weininger » 23 Σεπ 2021, 10:06

ΓΑΛΗ έγραψε:
23 Σεπ 2021, 10:04
Ο Τζήμερος είναι υπέρ των εμβολιασμών.

«Υποχρεωτικό είναι το εμβόλιο όταν 4 σε βάζουν κάτω, σε ακινητοποιούν και ένας σου καρφώνει τη σύριγγα στο μπράτσο. Το άλλο λέγεται “ελεύθερη επιλογή μαζί με το κόστος της”. Όπως έχεις εσύ δικαίωμα να μην εμβολιαστείς, έχω κι εγώ να μην σε δέχομαι στο μαγαζί μου. Στοιχειώδες.»
Στο ίδιο κλίμα είναι και ο Κρανιδιώτης. Αυτός κατάλαβε βέβαια και τι σημαίνει ασφυξία όσο ήταν στο νοσοκομείο με οξυγόνο.


"Beauty slept and angels wept
For Her immortal soul
In this response, all evil chose
To claim her for their very own"


Άβαταρ μέλους
Scouser
Δημοσιεύσεις: 11667
Εγγραφή: 13 Αύγ 2020, 23:18

Re: Κατά 75-78% εμβολιασμένοι οι ψηφοφόροι των 4 μεγάλων κομμάτων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Scouser » 23 Σεπ 2021, 10:13

Otto Weininger έγραψε:
23 Σεπ 2021, 10:06
ΓΑΛΗ έγραψε:
23 Σεπ 2021, 10:04
Ο Τζήμερος είναι υπέρ των εμβολιασμών.

«Υποχρεωτικό είναι το εμβόλιο όταν 4 σε βάζουν κάτω, σε ακινητοποιούν και ένας σου καρφώνει τη σύριγγα στο μπράτσο. Το άλλο λέγεται “ελεύθερη επιλογή μαζί με το κόστος της”. Όπως έχεις εσύ δικαίωμα να μην εμβολιαστείς, έχω κι εγώ να μην σε δέχομαι στο μαγαζί μου. Στοιχειώδες.»
Στο ίδιο κλίμα είναι και ο Κρανιδιώτης. Αυτός κατάλαβε βέβαια και τι σημαίνει ασφυξία όσο ήταν στο νοσοκομείο με οξυγόνο.
Φυσικά και έχουν το δικαίωμα αυτό οι μαγαζάτορες, δεν το συζητάμε. Αναρωτιέμαι γιατί είναι τόσο δύσκολο να καταλάβουν ορισμένοι τη διαφορά ανάμεσα στο δικαίωμα του κάθε ιδιώτη να κάνει κουμάντο τον χώρο του και στα μέτρα που επιβάλλει το κράτος.
''That's not what your fucking job is. You are bullshiting people, you are acting as a propagandist. It's not 'mostly peaceful' when a car is on fire''. Joe Rogan

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 69803
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Κατά 75-78% εμβολιασμένοι οι ψηφοφόροι των 4 μεγάλων κομμάτων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 23 Σεπ 2021, 10:51

Otto Weininger έγραψε:
23 Σεπ 2021, 10:06
ΓΑΛΗ έγραψε:
23 Σεπ 2021, 10:04
Ο Τζήμερος είναι υπέρ των εμβολιασμών.

«Υποχρεωτικό είναι το εμβόλιο όταν 4 σε βάζουν κάτω, σε ακινητοποιούν και ένας σου καρφώνει τη σύριγγα στο μπράτσο. Το άλλο λέγεται “ελεύθερη επιλογή μαζί με το κόστος της”. Όπως έχεις εσύ δικαίωμα να μην εμβολιαστείς, έχω κι εγώ να μην σε δέχομαι στο μαγαζί μου. Στοιχειώδες.»
Στο ίδιο κλίμα είναι και ο Κρανιδιώτης. Αυτός κατάλαβε βέβαια και τι σημαίνει ασφυξία όσο ήταν στο νοσοκομείο με οξυγόνο.
Ναι, το θυμάμαι. Το έβαλα απλώς γιατί δεν θεωρώ ότι η ψήφος στους Τζήμερο-Φαήλο έχει σχέση με τον αντιεμβολιαστικό αγώνα. Αντιπολιτικαλικορεκτίστικη ψήφος θα είναι, αν η νδ συνεχίσει τις χαριτωμενιές σ' αυτά τα θέματα.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών