Active Member: «Πού είναι όλοι οι κοινωνικά ευαίσθητοι και οι αντιρατσιστές; - Φτου σας ξεφτίλες για ένα μεροκάματο»

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Άβαταρ μέλους
Otto Weininger
Δημοσιεύσεις: 29392
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:29
Τοποθεσία: Schwarzspanierstraße 15

Re: Active Member: «Πού είναι όλοι οι κοινωνικά ευαίσθητοι και οι αντιρατσιστές; - Φτου σας ξεφτίλες για ένα μεροκάματο»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Otto Weininger » 18 Οκτ 2021, 18:29

Scouser έγραψε:
18 Οκτ 2021, 14:48

Μα και εγώ είμαι υπέρ του εμβολιασμού, υπό την αίρεση ότι είναι προαιρετικός όπως κάθε άλλη βιοϊατρική πράξη, έχω δε δηλώσει κατ'επανάληψη ότι σκοπεύω να εμβολιαστώ σε χρόνο και με εμβόλιο που θα επιλέξω εγώ (λογικά ως το τέλος της χρονιάς θα έχει κλείσει το θέμα). Δεν γίνεται περί αυτού η συζήτηση.
1. Υποχρεωτικός είναι μόνο σε υγειονομικούς επί της ουσίας. Και καλά κάνουν. Επίσης κανένας γιατρός δεν τιμωρήθηκε με αναστολή άδειας επειδή είπε να μην είναι υποχρεωτικό. Τιμωρήθηκαν επειδή έχουν γαμηθει να λένε αντιεπιστημονικες μαλακιες από την day 1 και ταυτόχρονα είδαν έδαφος για εκμετάλλευση ηλίθιων. Διαπόμπευση τους έπρεπε όχι απλά αναστολή άδειας.

2. Σταματά να μου αναφέρεις τι λέει ο Πορτοσαλτε και να προσπαθείς να μου μοστράρεις τα λόγια του ως δηθεν πολιτικές αποφάσεις της ΝΔ.


3. Το ποιο εμβόλιο θα κάνεις είναι επιλογή σου εδώ και μήνες. Δεν ξέρω τι περιμένεις. Το γεγονός μάλιστα οτι δείξεις και deadline εμβολιασμού μέχρι τέλος του χρόνου, sorry, αλλά το κάνει ακόμα πιο αστείο όλο αυτό. Θα με αναγκάσεις δηλαδή μα μπω σε αμιγώς επιστημονική κουβέντα μαζί σου, περί κριτηρίων επιλογής εμβολίου και χρόνου.


"Beauty slept and angels wept
For Her immortal soul
In this response, all evil chose
To claim her for their very own"


Άβαταρ μέλους
Juno
Δημοσιεύσεις: 16762
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:46
Phorum.gr user: ΝΕΜΕΣΙΣ, Juno

Re: Active Member: «Πού είναι όλοι οι κοινωνικά ευαίσθητοι και οι αντιρατσιστές; - Φτου σας ξεφτίλες για ένα μεροκάματο»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Juno » 19 Οκτ 2021, 00:57

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
18 Οκτ 2021, 15:45
Juno έγραψε:
18 Οκτ 2021, 13:12
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
18 Οκτ 2021, 08:59


Πάντα το εμπορικό αγωνιστικό χιπ Χοπ είχε μια δόση ψεκας οι active member όχι τόσο, αλλά θα βρεις σημάδια. Οι ffc η οι razastarr είχαν πιο χοντρη. Καλά δεν μιλάω για την κατάντια των txc, φασιστοσυνομωσια φουλ. Για να βρει πιο στιβαρό επαναστατικό στίχο πρέπει να πας πιο underground.
SpoilerShow
Ζιγκολό, πάρε πιο στιβαρό, επαναστατικό στίχο.
20 χρόνια πριν.
Όταν νομίζαμε πως θα ζήσουμε για πάντα και θα ξοδεύουμε για πάντα.
Που θα πιάσεις στο στόμα σου τους Terror X Crew.

το αρχιψεκ Ασμα όλων των εποχών. Επίσης μακάρι να ήμουν ζιγκολό. Αυτοί πληρώνονται. Εδώ εμείς παρακαλάμε. Η αντρική λιγουριαση εκτινασσει τον ανταγωνισμό στα ύψη. Τσίμπα κι εσύ ένα πραγματικά ζόρικο επαναστικο Χιπ Χοπ να πορεύεσαι.
Σε φτύνουν οι 15-20 χρόνια μεγαλύτερές σου; :smt126:smt126:smt126
Πώς το κατάφερες αυτό;


Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
18 Οκτ 2021, 15:45
το αρχιψεκ Ασμα όλων των εποχών.
Πονάει η αναφορά στο όμαιμον, ομόγλωσσον και ομότροπον. :c020:
Leporello έγραψε:
24 Ιαν 2019, 18:07
Nέα τζουνιά! Ο Αβέρωφ με αυτά που δήλωνε το ... 1962 θα διαψεύσει ΕΜΕΝΑ που μιλάω την γλώσσα.
Leporello: γιατί ο Αβέρωφ δεν ήξερε τι έλεγε!



πατησιωτης
Δημοσιεύσεις: 34333
Εγγραφή: 06 Ιαν 2019, 06:41
Phorum.gr user: πατησιωτης
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Re: Active Member: «Πού είναι όλοι οι κοινωνικά ευαίσθητοι και οι αντιρατσιστές; - Φτου σας ξεφτίλες για ένα μεροκάματο»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από πατησιωτης » 19 Οκτ 2021, 11:27

Jolly Roger έγραψε:
19 Οκτ 2021, 01:24
στην ερτ όπεν είναι Λαφαζανικοί;
Η ΠΟΣΠΕΡΤ την δημιούργησε και την κράτησε και ως μοχλό πίεσης ακόμη και όταν ξανάνοιξε η ΕΡΤ.Τώρα αν είναι λαφαζανικοί ή ζωικοί,δεν έχει και πολύ νόημα.

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης
Δημοσιεύσεις: 22411
Εγγραφή: 19 Σεπ 2018, 10:47

Re: Active Member: «Πού είναι όλοι οι κοινωνικά ευαίσθητοι και οι αντιρατσιστές; - Φτου σας ξεφτίλες για ένα μεροκάματο»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης » 19 Οκτ 2021, 12:01

Juno έγραψε:
19 Οκτ 2021, 00:57
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
18 Οκτ 2021, 15:45
Juno έγραψε:
18 Οκτ 2021, 13:12


Ζιγκολό, πάρε πιο στιβαρό, επαναστατικό στίχο.
20 χρόνια πριν.
Όταν νομίζαμε πως θα ζήσουμε για πάντα και θα ξοδεύουμε για πάντα.
Που θα πιάσεις στο στόμα σου τους Terror X Crew.

το αρχιψεκ Ασμα όλων των εποχών. Επίσης μακάρι να ήμουν ζιγκολό. Αυτοί πληρώνονται. Εδώ εμείς παρακαλάμε. Η αντρική λιγουριαση εκτινασσει τον ανταγωνισμό στα ύψη. Τσίμπα κι εσύ ένα πραγματικά ζόρικο επαναστικο Χιπ Χοπ να πορεύεσαι.
Σε φτύνουν οι 15-20 χρόνια μεγαλύτερές σου; :smt126:smt126:smt126
Πώς το κατάφερες αυτό;


Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
18 Οκτ 2021, 15:45
το αρχιψεκ Ασμα όλων των εποχών.
Πονάει η αναφορά στο όμαιμον, ομόγλωσσον και ομότροπον. :c020:
δηλαδή αν πας εγώ να την πέσω στην Κατερίνα ,θα μου πει ,ναι αγόρι μου πέρασε, 40αρης είσαι. κορίτσι μου. σε ποια διάσταση ζεις. εδώ μια χαρά παλικάρια πληρώνουν διαχρονικά να πηδήξουνε κάτι μπάζα σε μπουρδελα.η σεξουαλική ζωή του άντρα είναι σκληρη.

Άβαταρ μέλους
Juno
Δημοσιεύσεις: 16762
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:46
Phorum.gr user: ΝΕΜΕΣΙΣ, Juno

Re: Active Member: «Πού είναι όλοι οι κοινωνικά ευαίσθητοι και οι αντιρατσιστές; - Φτου σας ξεφτίλες για ένα μεροκάματο»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Juno » 19 Οκτ 2021, 12:10

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
19 Οκτ 2021, 12:01
......
Υπάρχει κάποιος συμπχορουμίτης ψυχοθεραπευτής να βοηθησει;
Leporello έγραψε:
24 Ιαν 2019, 18:07
Nέα τζουνιά! Ο Αβέρωφ με αυτά που δήλωνε το ... 1962 θα διαψεύσει ΕΜΕΝΑ που μιλάω την γλώσσα.
Leporello: γιατί ο Αβέρωφ δεν ήξερε τι έλεγε!

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης
Δημοσιεύσεις: 22411
Εγγραφή: 19 Σεπ 2018, 10:47

Re: Active Member: «Πού είναι όλοι οι κοινωνικά ευαίσθητοι και οι αντιρατσιστές; - Φτου σας ξεφτίλες για ένα μεροκάματο»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης » 19 Οκτ 2021, 12:14

Juno έγραψε:
19 Οκτ 2021, 12:10
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
19 Οκτ 2021, 12:01
......
Υπάρχει κάποιος συμπχορουμίτης ψυχοθεραπευτής να βοηθησει;
τώρα την παίζουν με το βίντεο της Κατερίνας, πιο μετά βλέπουμε.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών