Η Σάσα Σταμάτη διέκοψε με δύο μπράβους, την παράσταση του Ζαραλίκου γιατί έθιξε το Μαρινάκη.

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Άβαταρ μέλους
Ερμής
Δημοσιεύσεις: 22929
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 11:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Η Σάσα Σταμάτη διέκοψε με δύο μπράβους, την παράσταση του Ζαραλίκου γιατί έθιξε το Μαρινάκη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ερμής » 03 Δεκ 2021, 10:30

Beria έγραψε:
03 Δεκ 2021, 10:07
Ερμής έγραψε:
03 Δεκ 2021, 09:57
Μαδουραίος έγραψε:
03 Δεκ 2021, 04:47


:smt005::smt005:

O Μαρινάκης είναι και πρωθυπουργός και υπουργός και ανακριτής και εισαγγελέας ταυτόχρονα.
Αυτό συμφέρει να πιστεύετε.
Την ίδια άποψη (και ενόχληση) έχουν και αρκετοί βουλευτές Πειραιά, πάντως
Μιλώ για τους βουλευτές της ΝΔ, παρεμπιπτόντως
Μπροστινός του Μητσοτάκη είναι ο Μαρινάκης. Πως τα απέκτησε τα καράβια ο γέρο Μιλτιάδης;
"Chiedi a un bambino di disegnare una macchina e sicuramente la farà rossa"


Άβαταρ μέλους
Cavaliere
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 15685
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 04:07
Τοποθεσία: HH

Re: Η Σάσα Σταμάτη διέκοψε με δύο μπράβους, την παράσταση του Ζαραλίκου γιατί έθιξε το Μαρινάκη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cavaliere » 03 Δεκ 2021, 10:31

vantono έγραψε:
03 Δεκ 2021, 10:27
Γλειφτροϋπαλληλάκι, απ'οτι διάβασα μόλις. Και εκανε ντου παρέα με μπραβίσκους.
Πάλι καλά που ο Ζαραλίκος είναι δικό μας παιδί*, και έκαναν μαζικό αντι-ντου ΠΑΜίτες πάνω στη σκηνη για την υπεράσπισή του.

*Φουλ μαλωμένος με το χιούμορ βέβαια, αλλά οκ, σ/φος όπως και να 'χει.
Έπρεπε να τους γαμήσουν στο ξύλο, και αυτήν μαζί.
Ordem e Progresso.

Εμπεδοκλής
Δημοσιεύσεις: 20839
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 13:13

Re: Η Σάσα Σταμάτη διέκοψε με δύο μπράβους, την παράσταση του Ζαραλίκου γιατί έθιξε το Μαρινάκη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Εμπεδοκλής » 03 Δεκ 2021, 10:32

vantono έγραψε:
03 Δεκ 2021, 10:27
Cavaliere έγραψε:
03 Δεκ 2021, 10:23
Η Σταμάτη , τι σκατά έχει με τον Μαρινάκη; Γκόμενά του είναι;
Γλειφτροϋπαλληλάκι, απ'οτι διάβασα μόλις. Και εκανε ντου παρέα με μπραβίσκους.
Πάλι καλά που ο Ζαραλίκος είναι δικό μας παιδί*, και έκαναν μαζικό αντι-ντου ΠΑΜίτες πάνω στη σκηνη για την υπεράσπισή του.

*Φουλ μαλωμένος με το χιούμορ βέβαια, αλλά οκ, σ/φος όπως και να 'χει. :003:
Δεν αντέχεται άλλο χιούμορ σε αυτή τη χώρα. Τα βλέπουν αυτά αλλού και γελάνε μαζί μας...

Εμπεδοκλής
Δημοσιεύσεις: 20839
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 13:13

Re: Η Σάσα Σταμάτη διέκοψε με δύο μπράβους, την παράσταση του Ζαραλίκου γιατί έθιξε το Μαρινάκη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Εμπεδοκλής » 03 Δεκ 2021, 10:33

ΑΧΑΡΙΣΤΟΣ έγραψε:
03 Δεκ 2021, 10:31
Καταλαβε κανεις ομως τι ακριβως εγινε?
Ο τύπος ειρωνευόταν τη μεταχείριση που έχει Έλληνας ολιγάρχης και κάποιο από τα πιστά σκυλιά του που γνώριζε το σενάριο της παράστασης πήγε να κάνει σαματά...

Άβαταρ μέλους
ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ
Δημοσιεύσεις: 21306
Εγγραφή: 28 Ιουν 2018, 23:56
Phorum.gr user: ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ

Re: Η Σάσα Σταμάτη διέκοψε με δύο μπράβους, την παράσταση του Ζαραλίκου γιατί έθιξε το Μαρινάκη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ » 03 Δεκ 2021, 10:33

vantono έγραψε:
03 Δεκ 2021, 10:23
Οκ, τώρα κατάλαβα.
Όπως φαίνεται στο παρακάτω βίντεο, μέσα σε αυτή την… ομάδα θεατών είναι η Σάσα Σταμάτη, που εργάζεται στον όμιλο του Μαρινάκη – «Παραπολιτικά»-

Να μου πεις, που αλλού θα εργαζόταν αυτό το σούργελο. Μόνο πορνιούζ και μακελειο ειναι χειρότερα.
ενσυνείδητη υπάλληλος υπερασπίζεται παντού τον εργοδότη της :lol:
"Ο φασισμός δεν είναι ιδεολογία, είναι νοοτροπία."
Τζίμης Πανούσης

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 22899
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: Η Σάσα Σταμάτη διέκοψε με δύο μπράβους, την παράσταση του Ζαραλίκου γιατί έθιξε το Μαρινάκη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 03 Δεκ 2021, 10:36

Εμπεδοκλής έγραψε:
03 Δεκ 2021, 10:30
vantono έγραψε:
03 Δεκ 2021, 09:55
Τί φασούλα η αλόγα με τον χοντρό? Με τον Βαρδινογιάννη δεν τα έχει αυτή? Την είδε υπερασπιστής τιμωρός όλης της (πλέον) τάξης της?
Ποια τάξη της ρε συ. Για το τσόλι από τη Μάνδρα μιλάμε που έκανε πίπες σε τουαλέτες από κάτι στούντιο.
Δεν ξερω το παρελθόν της (ούτε ποιος τραγικά απελπισμένος κακομοίρης άφησε τη Σταμάτη να του πάρει εστω και πίπα :lol: ) ξέρω μόνο ότι εδω και κάμποσο καιρό ειναι Κυρία Βαρδινογιάννη :lol: και παλιότερα ήταν πανελατζού σε κατι πρωινάδικα με το Λιάγκα κτλ. Και τότε την ψιλοθυμάμαι που έγλειφε το Λιάγκα, τώρα γλείφει Μαρινάκη επειδη δουλευει στα παραπολιτικα, μεθαύριο θα γλείφει και Κουτσούμπα αν δουλεψει σε κανενα ριζοσπάστη. Γενικά, γλειφτράκι των εκαστοτε εργοδοτών της ειναι. Παρότι έγινε Κυρία, τα παλιά χούγια δεν κόβονται.

Εμπεδοκλής
Δημοσιεύσεις: 20839
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 13:13

Re: Η Σάσα Σταμάτη διέκοψε με δύο μπράβους, την παράσταση του Ζαραλίκου γιατί έθιξε το Μαρινάκη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Εμπεδοκλής » 03 Δεκ 2021, 10:37

vantono έγραψε:
03 Δεκ 2021, 10:27
Cavaliere έγραψε:
03 Δεκ 2021, 10:23
Η Σταμάτη , τι σκατά έχει με τον Μαρινάκη; Γκόμενά του είναι;
Γλειφτροϋπαλληλάκι, απ'οτι διάβασα μόλις. Και εκανε ντου παρέα με μπραβίσκους.
Πάλι καλά που ο Ζαραλίκος είναι δικό μας παιδί*, και έκαναν μαζικό αντι-ντου ΠΑΜίτες πάνω στη σκηνη για την υπεράσπισή του.

*Φουλ μαλωμένος με το χιούμορ βέβαια, αλλά οκ, σ/φος όπως και να 'χει. :003:
Πολύ θα ήθελα να μάθω το σχολιασμό κάποιων άλλων δικών σας παιδιών που εργάζονται στο σταθμό του Μαρινάκη. Ένας από αυτούς ενίοτε ντύνεται και εύζωνος...

Εμπεδοκλής
Δημοσιεύσεις: 20839
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 13:13

Re: Η Σάσα Σταμάτη διέκοψε με δύο μπράβους, την παράσταση του Ζαραλίκου γιατί έθιξε το Μαρινάκη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Εμπεδοκλής » 03 Δεκ 2021, 10:38

vantono έγραψε:
03 Δεκ 2021, 10:36
Εμπεδοκλής έγραψε:
03 Δεκ 2021, 10:30
vantono έγραψε:
03 Δεκ 2021, 09:55
Τί φασούλα η αλόγα με τον χοντρό? Με τον Βαρδινογιάννη δεν τα έχει αυτή? Την είδε υπερασπιστής τιμωρός όλης της (πλέον) τάξης της?
Ποια τάξη της ρε συ. Για το τσόλι από τη Μάνδρα μιλάμε που έκανε πίπες σε τουαλέτες από κάτι στούντιο.
Δεν ξερω το παρελθόν της (ούτε ποιος τραγικά απελπισμένος κακομοίρης άφησε τη Σταμάτη να του πάρει εστω και πίπα :lol: ) ξέρω μόνο ότι εδω και κάμποσο καιρό ειναι Κυρία Βαρδινογιάννη :lol: και παλιότερα ήταν πανελατζού σε κατι πρωινάδικα με το Λιάγκα κτλ. Και τότε την ψιλοθυμάμαι που έγλειφε το Λιάγκα, τώρα γλείφει Μαρινάκη επειδη δουλευει στα παραπολιτικα, μεθαύριο θα γλείφει και Κουτσούμπα αν δουλεψει σε κανενα ριζοσπάστη. Γενικά, γλειφτράκι των εκαστοτε εργοδοτών της ειναι. Παρότι έγινε Κυρία, τα παλιά χούγια δεν κόβονται.
Υπάρχει ελληνική λέξη, μάλλον τουρκικής προέλευσης για όλο αυτό, κατιμάς.

Άβαταρ μέλους
Cavaliere
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 15685
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 04:07
Τοποθεσία: HH

Re: Η Σάσα Σταμάτη διέκοψε με δύο μπράβους, την παράσταση του Ζαραλίκου γιατί έθιξε το Μαρινάκη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cavaliere » 03 Δεκ 2021, 10:38

Εμένα αν μου διακόπτανε την παράσταση θα τους σκότωνα όλη την οικογένεια. Δεν λέω πως είναι σωστό να γίνει ποτέ αυτό, και πρέπει να το καταδικάζουμε, αλλά δεν κρατάω τον θυμό μου.
Ordem e Progresso.

Εμπεδοκλής
Δημοσιεύσεις: 20839
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 13:13

Re: Η Σάσα Σταμάτη διέκοψε με δύο μπράβους, την παράσταση του Ζαραλίκου γιατί έθιξε το Μαρινάκη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Εμπεδοκλής » 03 Δεκ 2021, 10:40

Cavaliere έγραψε:
03 Δεκ 2021, 10:38
Εμένα αν μου διακόπτανε την παράσταση θα τους σκότωνα όλη την οικογένεια. Δεν λέω πως είναι σωστό να γίνει ποτέ αυτό, και πρέπει να το καταδικάζουμε, αλλά δεν κρατάω τον θυμό μου.
Ηρέμησε λίγο. Το έχουμε ξαναδεί το έργο. Θα μπει ο Όττο και θα τσακωθείτε ποιος την έχει μεγαλύτερη και ποιανού το σόι θα πεθάνει πρώτο.

Άβαταρ μέλους
Cavaliere
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 15685
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 04:07
Τοποθεσία: HH

Re: Η Σάσα Σταμάτη διέκοψε με δύο μπράβους, την παράσταση του Ζαραλίκου γιατί έθιξε το Μαρινάκη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cavaliere » 03 Δεκ 2021, 10:41

Εμπεδοκλής έγραψε:
03 Δεκ 2021, 10:40
Cavaliere έγραψε:
03 Δεκ 2021, 10:38
Εμένα αν μου διακόπτανε την παράσταση θα τους σκότωνα όλη την οικογένεια. Δεν λέω πως είναι σωστό να γίνει ποτέ αυτό, και πρέπει να το καταδικάζουμε, αλλά δεν κρατάω τον θυμό μου.
Ηρέμησε λίγο. Το έχουμε ξαναδεί το έργο. Θα μπει ο Όττο και θα τσακωθείτε ποιος την έχει μεγαλύτερη και ποιανού το σόι θα πεθάνει πρώτο.
Άσε τις μαλακίες, ο συγκεκριμένος, έβγαλε στον τάκο ονοματεπώνυμα πεντάχρονων, και δεν τους το συγχωρώ ούτε σε δέκα ζωές. Και από πάνω ήθελε να βγει αντί να ζητήσει συγγνώμη. Όποιος εξομοιώνει και δικαιολογεί τέτοια πράξη είναι πουτάνας γιος.
Ordem e Progresso.

Εμπεδοκλής
Δημοσιεύσεις: 20839
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 13:13

Re: Η Σάσα Σταμάτη διέκοψε με δύο μπράβους, την παράσταση του Ζαραλίκου γιατί έθιξε το Μαρινάκη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Εμπεδοκλής » 03 Δεκ 2021, 10:43

Cavaliere έγραψε:
03 Δεκ 2021, 10:41
Εμπεδοκλής έγραψε:
03 Δεκ 2021, 10:40
Cavaliere έγραψε:
03 Δεκ 2021, 10:38
Εμένα αν μου διακόπτανε την παράσταση θα τους σκότωνα όλη την οικογένεια. Δεν λέω πως είναι σωστό να γίνει ποτέ αυτό, και πρέπει να το καταδικάζουμε, αλλά δεν κρατάω τον θυμό μου.
Ηρέμησε λίγο. Το έχουμε ξαναδεί το έργο. Θα μπει ο Όττο και θα τσακωθείτε ποιος την έχει μεγαλύτερη και ποιανού το σόι θα πεθάνει πρώτο.
Άσε τις μαλακίες, ο συγκεκριμένος, έβγαλε στον τάκο ονοματεπώνυμα πεντάχρονων, και δεν τους το συγχωρώ ούτε σε δέκα ζωές. Και από πάνω ήθελε να βγει αντί να ζητήσει συγγνώμη. Όποιος εξομοιώνει και δικαιολογεί τέτοια πράξη είναι πουτάνας γιος.
Εντάξει. Μπορώ όμως να μην πεθάνω για κάτι που μπορεί να σας κάνει συγγενής μου; :102:

Άβαταρ μέλους
Cavaliere
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 15685
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 04:07
Τοποθεσία: HH

Re: Η Σάσα Σταμάτη διέκοψε με δύο μπράβους, την παράσταση του Ζαραλίκου γιατί έθιξε το Μαρινάκη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cavaliere » 03 Δεκ 2021, 10:45

Εμπεδοκλής έγραψε:
03 Δεκ 2021, 10:43
Cavaliere έγραψε:
03 Δεκ 2021, 10:41
Εμπεδοκλής έγραψε:
03 Δεκ 2021, 10:40


Ηρέμησε λίγο. Το έχουμε ξαναδεί το έργο. Θα μπει ο Όττο και θα τσακωθείτε ποιος την έχει μεγαλύτερη και ποιανού το σόι θα πεθάνει πρώτο.
Άσε τις μαλακίες, ο συγκεκριμένος, έβγαλε στον τάκο ονοματεπώνυμα πεντάχρονων, και δεν τους το συγχωρώ ούτε σε δέκα ζωές. Και από πάνω ήθελε να βγει αντί να ζητήσει συγγνώμη. Όποιος εξομοιώνει και δικαιολογεί τέτοια πράξη είναι πουτάνας γιος.
Εντάξει. Μπορώ όμως να μην πεθάνω για κάτι που μπορεί να σας κάνει συγγενής μου; :102:
:lol: Σου είπα, δεν είναι σωστό, δεν το δέχομαι ως σωστό. Αλλά είναι θέμα θυμού.
Ordem e Progresso.

Άβαταρ μέλους
Beria
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 24860
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:37

Re: Η Σάσα Σταμάτη διέκοψε με δύο μπράβους, την παράσταση του Ζαραλίκου γιατί έθιξε το Μαρινάκη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Beria » 03 Δεκ 2021, 10:52

Ερμής έγραψε:
03 Δεκ 2021, 10:30
Beria έγραψε:
03 Δεκ 2021, 10:07
Ερμής έγραψε:
03 Δεκ 2021, 09:57


Αυτό συμφέρει να πιστεύετε.
Την ίδια άποψη (και ενόχληση) έχουν και αρκετοί βουλευτές Πειραιά, πάντως
Μιλώ για τους βουλευτές της ΝΔ, παρεμπιπτόντως
Μπροστινός του Μητσοτάκη είναι ο Μαρινάκης. Πως τα απέκτησε τα καράβια ο γέρο Μιλτιάδης;
Ξέρω πολύ καλά ρε συ, αν σκεφτείς ποιοι (με στενή σχέση με παλιό Πανιώνιο και ταυτόχρονα με την Οικογένεια) έχουν υψηλότατες θέσεις στην εταιρία του.
Αυτό που δεν ήξερα -και έμαθα- είναι η ενόχληση που βγάζουν, ανοιχτά, οι μη-μητσοτακικοί βουλευτές Πειραιά
gassim έγραψε:
07 Σεπ 2021, 14:12
Ωρες είναι τώρα να οικειοποιηθεί η αριστερά και την Γαλλική επανάσταση.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών