Ποιος ευθυνεται για ολο το χτεσινό χάος?

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.

Ποιος ευθυνεται για ολο το χθεσινο χάος στην Αθηνα και αλλου?

Η Κυβέρνηση
66
55%
Η Περιφέρεια
5
4%
Οι Δημοι
1
1%
Οι εταιρειες των δρόμων
4
3%
Δημοσιες υπηρεσιες (αστυνομια/πυροσβεστικη/ΔΕΗ κτλ.)
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Οι πολιτες
13
11%
Ολοι οι προαναφερομενοι
23
19%
Κανεις. Ηταν Act of God
3
3%
Αλλοι (παρακαλω πειτε)
4
3%
Δεν ξέρω δεν απαντω
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
 
Σύνολο ψήφων: 119

Άβαταρ μέλους
Nostalgia
Δημοσιεύσεις: 9496
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:24
Phorum.gr user: Nostalgia

Re: Ποιος ευθυνεται για ολο το χτεσινό χάος?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nostalgia » 26 Ιαν 2022, 13:42

Ανεβηκα σημερα Χαλανδρι για μια δουλεια, οι κεντρικοι δρομοι βατοι, τα στενα της πουτανας απο χιονι, στους δε κεντρικους εχουν σπρωξει ολο το χιονι στις ακρες με αποτελεσμα οχι απλα να μην μπορεις να παρκαρεις αλλα ουτε να μπορεις να περπατησεις. Ειμαστε μπανανια απο την κυβερνηση, την περιφερεια, τους δημους μεχρι και τους ιδιωτες.

Το επομενο αυτοκινητο πρεπει να ειναι Unimog, πραγματικα σε αυτον τον τοπο δεν υπαρχει ελπιδα.
"Εγώ Μανιάτα φυσικιά. Θα στεϊρωθού 'ς τα γόνατα. Και όλους τους φίλους θα δεχτού κατά που πρέπει καθενού...."

Άβαταρ μέλους
πήζον bot
Δημοσιεύσεις: 17953
Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 20:31

Re: Ποιος ευθυνεται για ολο το χτεσινό χάος?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από πήζον bot » 26 Ιαν 2022, 13:43

Ρεεεεεεεεεεε δν παραιτηθηκε κανενας ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

ρε δν γινονται αυτα ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

Άβαταρ μέλους
Αρίστος
Δημοσιεύσεις: 38763
Εγγραφή: 13 Ιαν 2019, 16:44

Re: Ποιος ευθυνεται για ολο το χτεσινό χάος?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αρίστος » 26 Ιαν 2022, 13:44

dtri2020 έγραψε:
26 Ιαν 2022, 13:40
Αρίστος έγραψε:
26 Ιαν 2022, 13:31
dtri2020 έγραψε:
26 Ιαν 2022, 13:29


Νομίζεις πως απευθύνεσαι σε ανόητους, όπως αυτοί που σε κάνουν παρέα;


Χιονάς 2017.jpg


Το 2017 και ακριβώς για τους ίδιους λόγους έγινε χαμός στην Εθνική Οδό.

Δεν έχουμε όλοι μνήμη χρυσόψαρου ξέρεις! Και αυτό μπορώ να το κάνω και για πολλές άλλες περιπτώσεις!


Εγω δεν μιλαω ουτε για Αττικη, ουτε για Εθνικη Οδο.

Μιλαω για Κατεχακη και Μεσογειων, για βασικους αξονες της πολης.

ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ στα χρονικα ειχαμε εγκλωβισμους 24ωρους σε αυτα τα σημεια.

.
Δεν είναι η πρώτη φορά! Τον Φεβρουάριο του 2008 έφτασα στο αεροδρόμιο της Αθήνας από το Λονδίνο με την νυκτερινή πτήση της British. Στο σπίτι μου έφτασα 24 ώρες αργότερα!

Και όλα αυτά επειδή κάποιοι ανόητοι αλήτες, όπως αυτοί που συνήθως υποστηρίζεις, συμπεριφέρθηκαν με τον αντικοινωνικό τρόπο που συμπεριφέρθηκαν και την περασμένη Δευτέρα!

Η κατάσταση αυτή οφείλεται στην αντικοινωνική συμπεριφορά (αλητεία) κάποιων που νομίζουν πως έχουν μόνο δικαιώματα και όχι υποχρεώσεις!

Αν θυμάμαι καλά σε έχω στο παρελθον χαρακτηρίσει ανόητο και επικίνδυνο. Και το επαναλαμβάνω και τώρα!


Φερε μου πηγη που να λεει για 24ωρους εγκλωβισμους μεσα στην πολη τοτε γιατι η μαρτυρια σου δεν μετραει περιοσσοτερο απο ενος σαλτιμπαγκου.

.

Άβαταρ μέλους
Daje
Δημοσιεύσεις: 14507
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 07:30

Re: Ποιος ευθυνεται για ολο το χτεσινό χάος?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Daje » 26 Ιαν 2022, 13:46

ΜΕΓΑΛΟΣ ΜΑΓΚΑΣ Ο ΚΟΥΛΗΣ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΧΗ ΟΤΙ ΑΠΕΤΥΧΕ Η ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ ΣΤΗ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΤΗΣ ΑΣΥΜΜΕΤΡΗΣ ΚΛΙΜΑΤΙΚΗΣ ΕΠΙΘΕΣΗΣ!
ΑΝΕΚΤΗΣΕ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΤΟ 80% ΑΓΑΝΑΚΤΙΣΜΕΝΩΝ ΨΗΦΟΦΟΡΩΝ ΜΕ ΜΙΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΚΙΝΗΣΗ!
https://i.imgur.com/p7krvsa.jpg
Πρόεδρος του Σ.Φ.Σ.Σ.Κ.Π.Ο
Ωραίο πρωτάθλημα ρε κατσικοειδή φυστικοβουτηρομένα λοβοτομημένα καγκουροειδή κατσίκια!

πατησιωτης
Δημοσιεύσεις: 34321
Εγγραφή: 06 Ιαν 2019, 06:41
Phorum.gr user: πατησιωτης
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Re: Ποιος ευθυνεται για ολο το χτεσινό χάος?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από πατησιωτης » 26 Ιαν 2022, 13:46

Nostalgia έγραψε:
26 Ιαν 2022, 13:42
Ανεβηκα σημερα Χαλανδρι για μια δουλεια, οι κεντρικοι δρομοι βατοι, τα στενα της πουτανας απο χιονι, στους δε κεντρικους εχουν σπρωξει ολο το χιονι στις ακρες με αποτελεσμα οχι απλα να μην μπορεις να παρκαρεις αλλα ουτε να μπορεις να περπατησεις. Ειμαστε μπανανια απο την κυβερνηση, την περιφερεια, τους δημους μεχρι και τους ιδιωτες.

Το επομενο αυτοκινητο πρεπει να ειναι Unimog, πραγματικα σε αυτον τον τοπο δεν υπαρχει ελπιδα.
Αυτό όμως όπως έγραψα δεν είναι κάτι που αφορά κάτι που δεν έγινε.Το χιόνι έπεσε και είναι τόσο όσο έπεσε,δεν μπορεί να γίνει μικρότερο. :D Που θα το βάλουν;

Άβαταρ μέλους
Αρίστος
Δημοσιεύσεις: 38763
Εγγραφή: 13 Ιαν 2019, 16:44

Re: Ποιος ευθυνεται για ολο το χτεσινό χάος?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αρίστος » 26 Ιαν 2022, 13:46

πατησιωτης έγραψε:
26 Ιαν 2022, 13:41


Μπορείς να ξαναψηφίσεις Τσίπρα για να σε σώσει όπως εγώ θα ξαναψηφίσω Μητσοτάκη.Όποιος πάρει τους περισσότερους κυβερνά.


Εγω δεν θα ψηφισω Τσιπρα αλλα εσυ θα ψηφισεις ΝΔ γιατι πετυχατε σε ολα και θελεις επαναληψη της επιτυχιας.

.

Άβαταρ μέλους
Αρίστος
Δημοσιεύσεις: 38763
Εγγραφή: 13 Ιαν 2019, 16:44

Re: Ποιος ευθυνεται για ολο το χτεσινό χάος?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αρίστος » 26 Ιαν 2022, 13:48

:smt038
Daje έγραψε:
26 Ιαν 2022, 13:46
ΜΕΓΑΛΟΣ ΜΑΓΚΑΣ Ο ΚΟΥΛΗΣ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΧΗ ΟΤΙ ΑΠΕΤΥΧΕ Η ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ ΣΤΗ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΤΗΣ ΑΣΥΜΜΕΤΡΗΣ ΚΛΙΜΑΤΙΚΗΣ ΕΠΙΘΕΣΗΣ!
ΑΝΕΚΤΗΣΕ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΤΟ 80% ΑΓΑΝΑΚΤΙΣΜΕΝΩΝ ΨΗΦΟΦΟΡΩΝ ΜΕ ΜΙΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΚΙΝΗΣΗ!


Αυτο σιγουρα, ειδικα θα πρεπει να επεισε οσους εγκλωβιστηκαν στα αυτοκινητα για 24-48 ωρες και για οσους εμειναν χωρις ρευμα για πανω απο 24 ωρες στα σπιτια τους.

.

Άβαταρ μέλους
Nostalgia
Δημοσιεύσεις: 9496
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:24
Phorum.gr user: Nostalgia

Re: Ποιος ευθυνεται για ολο το χτεσινό χάος?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nostalgia » 26 Ιαν 2022, 13:50

hades έγραψε:
26 Ιαν 2022, 13:40
Nostalgia έγραψε:
26 Ιαν 2022, 13:39
Ρε σεις διπλωσε νταλικα στην Αττικη και αλυιδες να ειχαν δεν θα σκαρφαλωναν τα αυτοκινητα που ηταν μπροστα τους κολλημενα λογω της νταλικας. Εδω μιλαμε οτι δεν εστειλαν ενα Ο.Β.Β.Ο στο ιδιο ρευμα με αντιθετη φορα να μαζεψει το φορτηγο, τι να λεμε τωρα.
αυτό όντως το έχω απορία γιατί δεν το έκαναν
Τι γιατι ρε φιλε, γιατι ειμαστε μπανανια. Την Δευτερα το πρωι κατα τις 10:15 ημουν στο δαχτυλιδι για να επιστρεψω πισω (ρευμα προς Ελευσινα), πανω στο δαχτυλιδι 2 εκχιονιστικα με αλλατι πισω, εναν νορμαλ γερανος και ενα ΟΒΒΟ (Οδικη βοηθεια βαρεων οχηματων) και εξυναν τα παπαρια τους. Πηγα και ηρθα και δεν ειδα ουτε κοκκο αλατιου στην Αττικη οδο.
"Εγώ Μανιάτα φυσικιά. Θα στεϊρωθού 'ς τα γόνατα. Και όλους τους φίλους θα δεχτού κατά που πρέπει καθενού...."

πατησιωτης
Δημοσιεύσεις: 34321
Εγγραφή: 06 Ιαν 2019, 06:41
Phorum.gr user: πατησιωτης
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Re: Ποιος ευθυνεται για ολο το χτεσινό χάος?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από πατησιωτης » 26 Ιαν 2022, 13:50

Αρίστος έγραψε:
26 Ιαν 2022, 13:46
πατησιωτης έγραψε:
26 Ιαν 2022, 13:41


Μπορείς να ξαναψηφίσεις Τσίπρα για να σε σώσει όπως εγώ θα ξαναψηφίσω Μητσοτάκη.Όποιος πάρει τους περισσότερους κυβερνά.


Εγω δεν θα ψηφισω Τσιπρα αλλα εσυ θα ψηφισεις ΝΔ γιατι πετυχατε σε ολα και θελεις επαναληψη της επιτυχιας.

.
Δεν ξέρω τι θα κάνεις.αυτό που λες είναι το νέο τέχνασμα των διαμαρτυρομένων αφού πέρασαν από την κυβέρνηση και το ΠΑΣΟΚ και ο ΣΥΡΙΖΑ. :D
Εμφανίζονται ως ουδέτεροι για να μπορούν να κατηγορούν χωρίς να δέχονται κατηγορίες.Μετά από 50 χρόνια άλλαξε η κασέτα αλλά δεν άλλαξε η πραγματικότητα.
Υπ όψιν ότι δεν έχουν κυβερνήσει όλες οι παρατάξεις αλλά και όλες οι τάσεις των παρατάξεων.

Άβαταρ μέλους
Αρίστος
Δημοσιεύσεις: 38763
Εγγραφή: 13 Ιαν 2019, 16:44

Re: Ποιος ευθυνεται για ολο το χτεσινό χάος?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αρίστος » 26 Ιαν 2022, 13:51

Nostalgia έγραψε:
26 Ιαν 2022, 13:50
hades έγραψε:
26 Ιαν 2022, 13:40
Nostalgia έγραψε:
26 Ιαν 2022, 13:39
Ρε σεις διπλωσε νταλικα στην Αττικη και αλυιδες να ειχαν δεν θα σκαρφαλωναν τα αυτοκινητα που ηταν μπροστα τους κολλημενα λογω της νταλικας. Εδω μιλαμε οτι δεν εστειλαν ενα Ο.Β.Β.Ο στο ιδιο ρευμα με αντιθετη φορα να μαζεψει το φορτηγο, τι να λεμε τωρα.
αυτό όντως το έχω απορία γιατί δεν το έκαναν
Τι γιατι ρε φιλε, γιατι ειμαστε μπανανια. Την Δευτερα το πρωι κατα τις 10:15 ημουν στο δαχτυλιδι για να επιστρεψω πισω (ρευμα προς Ελευσινα), πανω στο δαχτυλιδι 2 εκχιονιστικα με αλλατι πισω, εναν νορμαλ γερανος και ενα ΟΒΒΟ (Οδικη βοηθεια βαρεων οχηματων) και εξυναν τα παπαρια τους. Πηγα και ηρθα και δεν ειδα ουτε κοκκο αλατιου στην Αττικη οδο.


Δεν υπαρχει αλατι στην Αττικη γιατι καθυστερησαν να κανουν το διαγωνισμο αγορας του.

.

Άβαταρ μέλους
Nostalgia
Δημοσιεύσεις: 9496
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:24
Phorum.gr user: Nostalgia

Re: Ποιος ευθυνεται για ολο το χτεσινό χάος?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nostalgia » 26 Ιαν 2022, 13:51

πατησιωτης έγραψε:
26 Ιαν 2022, 13:46
Nostalgia έγραψε:
26 Ιαν 2022, 13:42
Ανεβηκα σημερα Χαλανδρι για μια δουλεια, οι κεντρικοι δρομοι βατοι, τα στενα της πουτανας απο χιονι, στους δε κεντρικους εχουν σπρωξει ολο το χιονι στις ακρες με αποτελεσμα οχι απλα να μην μπορεις να παρκαρεις αλλα ουτε να μπορεις να περπατησεις. Ειμαστε μπανανια απο την κυβερνηση, την περιφερεια, τους δημους μεχρι και τους ιδιωτες.

Το επομενο αυτοκινητο πρεπει να ειναι Unimog, πραγματικα σε αυτον τον τοπο δεν υπαρχει ελπιδα.
Αυτό όμως όπως έγραψα δεν είναι κάτι που αφορά κάτι που δεν έγινε.Το χιόνι έπεσε και είναι τόσο όσο έπεσε,δεν μπορεί να γίνει μικρότερο. :D Που θα το βάλουν;
Ξερω γω ρε αγορινα, οι βορειες χωρες που το βαζουν; Εαν απαντησεις στον πατο τους χανεις του χαντρεντ ντολαρσ....
"Εγώ Μανιάτα φυσικιά. Θα στεϊρωθού 'ς τα γόνατα. Και όλους τους φίλους θα δεχτού κατά που πρέπει καθενού...."

Άβαταρ μέλους
dtri2020
Δημοσιεύσεις: 3972
Εγγραφή: 02 Απρ 2021, 10:59

Re: Ποιος ευθυνεται για ολο το χτεσινό χάος?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από dtri2020 » 26 Ιαν 2022, 13:54

Αρίστος έγραψε:
26 Ιαν 2022, 13:44
dtri2020 έγραψε:
26 Ιαν 2022, 13:40
Αρίστος έγραψε:
26 Ιαν 2022, 13:31




Εγω δεν μιλαω ουτε για Αττικη, ουτε για Εθνικη Οδο.

Μιλαω για Κατεχακη και Μεσογειων, για βασικους αξονες της πολης.

ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ στα χρονικα ειχαμε εγκλωβισμους 24ωρους σε αυτα τα σημεια.

.
Δεν είναι η πρώτη φορά! Τον Φεβρουάριο του 2008 έφτασα στο αεροδρόμιο της Αθήνας από το Λονδίνο με την νυκτερινή πτήση της British. Στο σπίτι μου έφτασα 24 ώρες αργότερα!

Και όλα αυτά επειδή κάποιοι ανόητοι αλήτες, όπως αυτοί που συνήθως υποστηρίζεις, συμπεριφέρθηκαν με τον αντικοινωνικό τρόπο που συμπεριφέρθηκαν και την περασμένη Δευτέρα!

Η κατάσταση αυτή οφείλεται στην αντικοινωνική συμπεριφορά (αλητεία) κάποιων που νομίζουν πως έχουν μόνο δικαιώματα και όχι υποχρεώσεις!

Αν θυμάμαι καλά σε έχω στο παρελθον χαρακτηρίσει ανόητο και επικίνδυνο. Και το επαναλαμβάνω και τώρα!


Φερε μου πηγη που να λεει για 24ωρους εγκλωβισμους μεσα στην πολη τοτε γιατι η μαρτυρια σου δεν μετραει περιοσσοτερο απο ενος σαλτιμπαγκου.

.
Μπορείς να κοροϊδεύεις πολλούς για λίγο καιρό και λίγους για πολύ καιρό. Αλλά δεν μπορείς να κοροϊδεύεις τους πάντες και για πάντα!

Και επειδή πολλοί Αθηναίοι μπορεί να το έχετε ξεχάσει θυμηθείτε και τι έγινε τότε.

Ο μεγάλος χιονιάς του 2008 στην Αθήνα
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος dtri2020 την 26 Ιαν 2022, 13:54, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
dtrimedia: Σύντομα κοντά σας!

Άβαταρ μέλους
Αρίστος
Δημοσιεύσεις: 38763
Εγγραφή: 13 Ιαν 2019, 16:44

Re: Ποιος ευθυνεται για ολο το χτεσινό χάος?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αρίστος » 26 Ιαν 2022, 13:54

πατησιωτης έγραψε:
26 Ιαν 2022, 13:50


Δεν ξέρω τι θα κάνεις.αυτό που λες είναι το νέο τέχνασμα των διαμαρτυρομένων αφού πέρασαν από την κυβέρνηση και το ΠΑΣΟΚ και ο ΣΥΡΙΖΑ. :D
Εμφανίζονται ως ουδέτεροι για να μπορούν να κατηγορούν χωρίς να δέχονται κατηγορίες.Μετά από 50 χρόνια άλλαξε η κασέτα αλλά δεν άλλαξε η πραγματικότητα.
Υπ όψιν ότι δεν έχουν κυβερνήσει όλες οι παρατάξεις αλλά και όλες οι τάσεις των παρατάξεων.


Σιγα μην χρειαζομαι τεχνασματα για να καταγγειλω αυτα που πρεπει.

ΕΣυ καταφευγεις σε πολιτικαντικα τεχνασματα για να μην ομολογησεις την ολικη αποτυχια του κρατικου μηχανισμου.

.

Άβαταρ μέλους
Αρίστος
Δημοσιεύσεις: 38763
Εγγραφή: 13 Ιαν 2019, 16:44

Re: Ποιος ευθυνεται για ολο το χτεσινό χάος?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αρίστος » 26 Ιαν 2022, 13:55

dtri2020 έγραψε:
26 Ιαν 2022, 13:54
Αρίστος έγραψε:
26 Ιαν 2022, 13:44
dtri2020 έγραψε:
26 Ιαν 2022, 13:40


Δεν είναι η πρώτη φορά! Τον Φεβρουάριο του 2008 έφτασα στο αεροδρόμιο της Αθήνας από το Λονδίνο με την νυκτερινή πτήση της British. Στο σπίτι μου έφτασα 24 ώρες αργότερα!

Και όλα αυτά επειδή κάποιοι ανόητοι αλήτες, όπως αυτοί που συνήθως υποστηρίζεις, συμπεριφέρθηκαν με τον αντικοινωνικό τρόπο που συμπεριφέρθηκαν και την περασμένη Δευτέρα!

Η κατάσταση αυτή οφείλεται στην αντικοινωνική συμπεριφορά (αλητεία) κάποιων που νομίζουν πως έχουν μόνο δικαιώματα και όχι υποχρεώσεις!

Αν θυμάμαι καλά σε έχω στο παρελθον χαρακτηρίσει ανόητο και επικίνδυνο. Και το επαναλαμβάνω και τώρα!


Φερε μου πηγη που να λεει για 24ωρους εγκλωβισμους μεσα στην πολη τοτε γιατι η μαρτυρια σου δεν μετραει περιοσσοτερο απο ενος σαλτιμπαγκου.

.
Μπορείς να κοροϊδεύεις πολλούς για λίγο καιρό και λίγους για πολύ καιρό. Αλλά δεν μπορείς να κοροϊδεύεις τους πάντες και για πάντα!

Και επειδή πολλοί Αθηναίοι μπορεί να το έχετε ξεχάσει θυμηθείτε και τι έγινε τότε.

Ο μεγάλος χιονιάς του 2008 στην Αθήνα


Που λεει οτι εγκλωβιστηκαν 24 ωρες αυτοκινητα σε κεντρικους δρομους της πρωτευουσας το 2008;

.

πατησιωτης
Δημοσιεύσεις: 34321
Εγγραφή: 06 Ιαν 2019, 06:41
Phorum.gr user: πατησιωτης
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Re: Ποιος ευθυνεται για ολο το χτεσινό χάος?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από πατησιωτης » 26 Ιαν 2022, 13:57

Nostalgia έγραψε:
26 Ιαν 2022, 13:51
πατησιωτης έγραψε:
26 Ιαν 2022, 13:46
Nostalgia έγραψε:
26 Ιαν 2022, 13:42
Ανεβηκα σημερα Χαλανδρι για μια δουλεια, οι κεντρικοι δρομοι βατοι, τα στενα της πουτανας απο χιονι, στους δε κεντρικους εχουν σπρωξει ολο το χιονι στις ακρες με αποτελεσμα οχι απλα να μην μπορεις να παρκαρεις αλλα ουτε να μπορεις να περπατησεις. Ειμαστε μπανανια απο την κυβερνηση, την περιφερεια, τους δημους μεχρι και τους ιδιωτες.

Το επομενο αυτοκινητο πρεπει να ειναι Unimog, πραγματικα σε αυτον τον τοπο δεν υπαρχει ελπιδα.
Αυτό όμως όπως έγραψα δεν είναι κάτι που αφορά κάτι που δεν έγινε.Το χιόνι έπεσε και είναι τόσο όσο έπεσε,δεν μπορεί να γίνει μικρότερο. :D Που θα το βάλουν;
Ξερω γω ρε αγορινα, οι βορειες χωρες που το βαζουν; Εαν απαντησεις στον πατο τους χανεις του χαντρεντ ντολαρσ....

Δεν ξέρω τι συμβαίνει και πόσες μέρες χρειάζονται αυτοί για να καθαρίσουν το χιόνι.Ακούω ιστορίες ότι ο καθένας έχει υποχρέωση να καθαρίζει τον δρόμο μπροστά στο σπίτι του ή για φοιτητές που πληρώνονται για να καθαρίζουν.Ολα αυτά δεν έχουν σχέση με την πραγματικότητα στην Αθήνα βέβαια.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών