Θα φάνε και τα πόμολα.Η Παναγιωταρέα μαζί με Μενδωνη σε ταξίδι αναψυχής στην Αυστραλία με έξοδα δημοσίου

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Άβαταρ μέλους
Bandit59
Δημοσιεύσεις: 2379
Εγγραφή: 02 Σεπ 2018, 19:57

Re: Θα φάνε και τα πόμολα.Η Παναγιωταρέα μαζί με Μενδωνη σε ταξίδι αναψυχής στην Αυστραλία με έξοδα δημοσίου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Bandit59 » 27 Απρ 2022, 19:58

Μιλάνε τα άτομα που πήραν το πρωθυπουργικό αεροσκάφος για ταξιδάκι στην Κούβα για τον δικτάκτορα Κάστρο και χρέωσαν το Δημόσιο με 300.000 Ευρω. :lol:

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: Θα φάνε και τα πόμολα.Η Παναγιωταρέα μαζί με Μενδωνη σε ταξίδι αναψυχής στην Αυστραλία με έξοδα δημοσίου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 27 Απρ 2022, 20:42

Chilloutbuddy έγραψε:
27 Απρ 2022, 08:05
Mλκ να τραβηχτείς τώρα 24 ώρες πτήση στην κωλοτρυπίδα της γης για να δεις έναν παπά και τους σουβλατζήδες της Μελβούρνης
Και πριμ έπρεπε να της δώσουν της γυναίκας
:lol:
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Άβαταρ μέλους
nostromos
Δημοσιεύσεις: 23472
Εγγραφή: 12 Ιούλ 2018, 22:06
Phorum.gr user: nostromos

Re: Θα φάνε και τα πόμολα.Η Παναγιωταρέα μαζί με Μενδωνη σε ταξίδι αναψυχής στην Αυστραλία με έξοδα δημοσίου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nostromos » 27 Απρ 2022, 20:46

επρεπε να τους στελνει το λογαριασμο στο taxis η εφορια ολους αυτους τους κηφηνες ... δεξιους και αριστερους
η προσοχη μας στο Καστελοριζο

Άβαταρ μέλους
Chilloutbuddy
Δημοσιεύσεις: 9973
Εγγραφή: 18 Απρ 2018, 16:09
Phorum.gr user: Chilloutbuddy

Re: Θα φάνε και τα πόμολα.Η Παναγιωταρέα μαζί με Μενδωνη σε ταξίδι αναψυχής στην Αυστραλία με έξοδα δημοσίου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Chilloutbuddy » 28 Απρ 2022, 06:19

Πορφύριος Εξαρχίδης έγραψε:
27 Απρ 2022, 14:06
Chilloutbuddy έγραψε:
27 Απρ 2022, 13:45
alekhine έγραψε:
27 Απρ 2022, 12:26


αμα μου κανεις τα εισητηρια τσαμπα μαζι με τα σχετικα οδοιπορικα που παιρνει η παναγιωταρεα ερχομαι κι εγω να δω τους σουβλατζηδες δεν εχω θεμα :102::102::102:
κάντο μια φορά κι έλα πες μου
Καλά αυτές πετάνε 1η θέση ρε τσίλαουτ. Κι εμένα αν με βάλεις πρώτη θέση πλήρωσε ξενοδοχεία πεντάστερα κι αυριο είμαι εκεί.
Μεγαλύτερη καρέκλα και περισσότερα πατατάκια. Πάλι τσαλακωμένος, χαρμάνης και σιχτηρισμένος βγαίνεις, πάλι τζετ λαγκ τρως*, πάλι περιμένεις 4 ώρες στους πετσετοκέφαλους για την επόμενη πτήση, πάλι χάνεις δυό μέρες απ'τη ζωή σου να βλέπεις ταινίες που έχεις ξαναδεί. Μην το ψάχνεις πρόκειται για τρελή αγγαρία.

*Ειδικά αν δεν το'χεις ξανακάνει καμμιά βδομάδα και στο πήγαινε και στο έλα. Το σώμα σου νομίζει ότι είναι μέρα και καλοκαίρι, και ξαφνικά είναι νύχτα και χειμώνας.
Gamiosante sto vosporo gia mia xoufta iliosporo

Άβαταρ μέλους
Νon4me
Δημοσιεύσεις: 10164
Εγγραφή: 14 Ιαν 2019, 12:20
Phorum.gr user: Νon4me

Re: Θα φάνε και τα πόμολα.Η Παναγιωταρέα μαζί με Μενδωνη σε ταξίδι αναψυχής στην Αυστραλία με έξοδα δημοσίου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Νon4me » 28 Απρ 2022, 06:36

Bandit59 έγραψε:
27 Απρ 2022, 19:58
Μιλάνε τα άτομα που πήραν το πρωθυπουργικό αεροσκάφος για ταξιδάκι στην Κούβα για τον δικτάκτορα Κάστρο και χρέωσαν το Δημόσιο με 300.000 Ευρω. :lol:
Και ηταν και ο μοναδικος ευρωπαιος αρχηγος ( εν ενεργεια ) που δεχθηκε την προσκληση . και αυτο γιατι ? για να παει στη λατινο μπανανια να κατηγορησει την ευρωπη ( που τοτε κυριολεκτικα κρεμοταν απ τα @@ της ) που δεν τον αφησε να σκισει τα μνημονια μ ενα νομο και ενα αρθρο .

εμμονικοτητα level 100 :rtfm:

Άβαταρ μέλους
Πορφύριος Εξαρχίδης
Δημοσιεύσεις: 9711
Εγγραφή: 17 Μάιος 2018, 10:03
Phorum.gr user: Πορφύριος Εξαρχίδης

Re: Θα φάνε και τα πόμολα.Η Παναγιωταρέα μαζί με Μενδωνη σε ταξίδι αναψυχής στην Αυστραλία με έξοδα δημοσίου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πορφύριος Εξαρχίδης » 28 Απρ 2022, 12:16

Chilloutbuddy έγραψε:
28 Απρ 2022, 06:19
Πορφύριος Εξαρχίδης έγραψε:
27 Απρ 2022, 14:06
Chilloutbuddy έγραψε:
27 Απρ 2022, 13:45

κάντο μια φορά κι έλα πες μου
Καλά αυτές πετάνε 1η θέση ρε τσίλαουτ. Κι εμένα αν με βάλεις πρώτη θέση πλήρωσε ξενοδοχεία πεντάστερα κι αυριο είμαι εκεί.
Μεγαλύτερη καρέκλα και περισσότερα πατατάκια. Πάλι τσαλακωμένος, χαρμάνης και σιχτηρισμένος βγαίνεις, πάλι τζετ λαγκ τρως*, πάλι περιμένεις 4 ώρες στους πετσετοκέφαλους για την επόμενη πτήση, πάλι χάνεις δυό μέρες απ'τη ζωή σου να βλέπεις ταινίες που έχεις ξαναδεί. Μην το ψάχνεις πρόκειται για τρελή αγγαρία.

*Ειδικά αν δεν το'χεις ξανακάνει καμμιά βδομάδα και στο πήγαινε και στο έλα. Το σώμα σου νομίζει ότι είναι μέρα και καλοκαίρι, και ξαφνικά είναι νύχτα και χειμώνας.
Έτσι που το θέτεις ναι έχεις δικιο. Η αλήθεια είναι πως παθαίνω τζετ λαγκ θεσνικη ρώμη.

Άβαταρ μέλους
Μπίστης
Δημοσιεύσεις: 14744
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 19:39
Τοποθεσία: Helsingør

Re: Θα φάνε και τα πόμολα.Η Παναγιωταρέα μαζί με Μενδωνη σε ταξίδι αναψυχής στην Αυστραλία με έξοδα δημοσίου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Μπίστης » 28 Απρ 2022, 12:22

Δύο σατανικές γυναίκες. Αν είχαν μαζί τους και το Κατερινάκι συμφορά θα γινότανε !!
"I beseech you, in the bowels of Christ, think it possible you may be mistaken".

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών