O Άδωνις έβαλε την κόρη της Μανωλίδου στο Ελληνικό

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Άβαταρ μέλους
Cecily Anne
Δημοσιεύσεις: 20266
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:39

Re: O Άδωνις έβαλε την κόρη της Μανωλίδου στο Ελληνικό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cecily Anne » 09 Μάιος 2022, 12:51

alekhine έγραψε:
09 Μάιος 2022, 12:48
Cecily Anne έγραψε:
09 Μάιος 2022, 00:11
aljawn έγραψε:
08 Μάιος 2022, 23:08


Δεν αντιλαμβάνομαι πλήρως τα λεγόμενά σου. Αν λες ότι η Ευγενία είναι out of league για την κουράδα τον μπουμπούκο, συμφωνούμε. Πέραν της εμφάνισης, που είναι καλύτερη του, είχε σπουδάσει (με χρήματα Μανωλίδη) και αναδειχθεί ως μουσικός, όταν αυτός κραυγαζε στα αμφιθέατρα και α και ου.
Αυτό ακριβώς λέω. Το φαντάσου το επίπεδο σουργελότητας το λέω γιατί 1. πήρε τον Άδωνι 2. παρουσίασε τη μεγαλύτερη σαβούρα που έχει περάσει από τηλεόραση σε διεθνές επίπεδο.

ρε παιδια η ευγενια εδω και λιγο καιρο πρεπει να εχει κοψει κι αυτη περα με τα μαθηματα αρχαιων ελληνικων και τα σχετικα - θα μου πεις οτι παει να πουλησει κι αυτη την ολη φαση,αλλα μουσικος ειναι και καλη μαλιστα - θα μπορουσε να πουλησει αυτο

οσο για την στιγμη της αληθειας ημουν μεγας φαν :oops::oops::oops:
Εγώ την πρώτη φορά που το είδα, αλληθώρισα πιο πολύ από τη Μανωλίδου. Ήμουν ακόμα μαθήτρια οπότε το σοκ επί 10. :smt005:
“I ought to of shot that dog myself, George. I shouldn't ought to of let no stranger shoot my dog.”

Άβαταρ μέλους
alekhine
Δημοσιεύσεις: 12497
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 14:36
Phorum.gr user: alekhine
Τοποθεσία: Highway to ΚΤΕΛ

Re: O Άδωνις έβαλε την κόρη της Μανωλίδου στο Ελληνικό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από alekhine » 09 Μάιος 2022, 12:54

Cecily Anne έγραψε:
09 Μάιος 2022, 12:51
alekhine έγραψε:
09 Μάιος 2022, 12:48
Cecily Anne έγραψε:
09 Μάιος 2022, 00:11

Αυτό ακριβώς λέω. Το φαντάσου το επίπεδο σουργελότητας το λέω γιατί 1. πήρε τον Άδωνι 2. παρουσίασε τη μεγαλύτερη σαβούρα που έχει περάσει από τηλεόραση σε διεθνές επίπεδο.

ρε παιδια η ευγενια εδω και λιγο καιρο πρεπει να εχει κοψει κι αυτη περα με τα μαθηματα αρχαιων ελληνικων και τα σχετικα - θα μου πεις οτι παει να πουλησει κι αυτη την ολη φαση,αλλα μουσικος ειναι και καλη μαλιστα - θα μπορουσε να πουλησει αυτο

οσο για την στιγμη της αληθειας ημουν μεγας φαν :oops::oops::oops:
Εγώ την πρώτη φορά που το είδα, αλληθώρισα πιο πολύ από τη Μανωλίδου. Ήμουν ακόμα μαθήτρια οπότε το σοκ επί 10. :smt005:

ρε συ εγω το εβλεπα γιατι ειχε μεσα πολυ γερα παρατραγουδα

ακομα θυμαμαι κατι χριστουγεννα που ειχα παει σπιτι ενος φιλου και πεσαμε στην rabbit hole και ειχαμε δει καμια 10ρια επεισοδια μαζεμενα :102::102::102:
πατησιωτης έγραψε:
10 Μαρ 2021, 20:59
Ο Σημίτης είναι η συνέχεια του Κωνσταντίνου Καραμανλή,στην Ευρώπη,στα ελληνοτουρκικά,στο ανήκομεν εις την Δύσιν,στην οικονομία,παντού.


Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 21042
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

Re: O Άδωνις έβαλε την κόρη της Μανωλίδου στο Ελληνικό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 09 Μάιος 2022, 13:04

Μαδουραίος έγραψε:
09 Μάιος 2022, 08:21
:goodpost::+1:


Εικόνα
看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..

Άβαταρ μέλους
Αρχέλαος
Δημοσιεύσεις: 6711
Εγγραφή: 03 Απρ 2018, 19:01

Re: O Άδωνις έβαλε την κόρη της Μανωλίδου στο Ελληνικό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αρχέλαος » 09 Μάιος 2022, 13:24

aljawn έγραψε:
07 Μάιος 2022, 18:34
Chainis έγραψε:
07 Μάιος 2022, 18:08
Εμπεδοκλής έγραψε:
07 Μάιος 2022, 15:03


Αντικειμενικά, όχι. Και ναι οι θέσεις στα πανεπιστήμια παγκοσμίως είναι μασονία και κονέ. Από εκεί και πέρα, η αίσθηση σου ότι το Πολυτεχνείο Αθηνών, γνωστό και ως ΕΜΠ, αριστεροκρατείται είναι μια μαλακία και μισή στον εγκέφαλο σου. Μη μου ζητήσεις αποδείξεις. Δεν ξέρεις τι σου γίνεται και προφανώς δεν έχεις επαφή. Ρώτα όμως κάποιον παραπέρα από μπάρμπα χουνταίο να σου πει.
Κάποια ευαίσθητη χορδή πάτησα για να βρίζεις και να γράφεις τόσα άσχετα.
Το ενδεχόμενο να γράφεις εκνευριστικές μαλακίες
:goodpost:
"Πως μπορεί να είμαστε 20 χρόνια πίσω από την Αμερική, χωρίς αυτή να είναι 20 χρόνια μπροστά από εμάς;"


Άβαταρ μέλους
Μαδουραίος
Δημοσιεύσεις: 13049
Εγγραφή: 29 Νοέμ 2021, 19:27

Re: O Άδωνις έβαλε την κόρη της Μανωλίδου στο Ελληνικό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Μαδουραίος » 11 Μάιος 2022, 10:34

Μεγάλη κότα και έλλειψη ανδρισμού η αφωνια του μπουμπούκου


Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών