O Άδωνις έβαλε την κόρη της Μανωλίδου στο Ελληνικό

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Άβαταρ μέλους
nyxtovios
Δημοσιεύσεις: 12813
Εγγραφή: 15 Ιουν 2018, 19:14

Re: O Άδωνις έβαλε την κόρη της Μανωλίδου στο Ελληνικό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nyxtovios » 08 Μάιος 2022, 22:18

Eθνικοκοινωνιστης έγραψε:
08 Μάιος 2022, 22:07
aljawn έγραψε:
08 Μάιος 2022, 13:19
Η Ευγενία είναι ωραία γκόμενα, μην λέμε ότι θέλουμε. Ακόμα και τώρα μετράει πολύ.
Βέβαια, πως έμπλεξε με την κουράδα δεν το καταλαβαίνω, υποθέτω ήθελε να ξεφορτωθεί πάση θυσία τον Μανωλίδη.

ΥΓ. Ο τέως σύζυγος της είναι γνωστό ότι το σήκωνε το σακάκι
trophy wife ειναι :102:
Δεν κρέμαγε καλύτερα κάνα γουρουνοκέφαλο πάνω απο το τζάκι;
Πιο σοβαρό trophy

Άβαταρ μέλους
aljawn
Δημοσιεύσεις: 6238
Εγγραφή: 19 Απρ 2019, 20:19
Phorum.gr user: aljawn

Re: O Άδωνις έβαλε την κόρη της Μανωλίδου στο Ελληνικό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από aljawn » 08 Μάιος 2022, 23:03

nyxtovios έγραψε:
08 Μάιος 2022, 22:18
Eθνικοκοινωνιστης έγραψε:
08 Μάιος 2022, 22:07
aljawn έγραψε:
08 Μάιος 2022, 13:19
Η Ευγενία είναι ωραία γκόμενα, μην λέμε ότι θέλουμε. Ακόμα και τώρα μετράει πολύ.
Βέβαια, πως έμπλεξε με την κουράδα δεν το καταλαβαίνω, υποθέτω ήθελε να ξεφορτωθεί πάση θυσία τον Μανωλίδη.

ΥΓ. Ο τέως σύζυγος της είναι γνωστό ότι το σήκωνε το σακάκι
trophy wife ειναι :102:
Δεν κρέμαγε καλύτερα κάνα γουρουνοκέφαλο πάνω απο το τζάκι;
Πιο σοβαρό trophy
Για την Ευγενία λες έτσι;
Στο λέω γιατί την έχω γνωρίσει και μιλήσει από κοντά σε παιδικό πάρτι (είχε φέρει τον Περσέα). Φαινόταν νορμάλ τυπακι σε συγκρότηση. Ίσως λίγο κομιλφο. Στο πάρτι ήταν σχεδόν αποκλειστικά μπαμπάδες (εγώ είχα πάει την ανήψια μου).

Άβαταρ μέλους
aljawn
Δημοσιεύσεις: 6238
Εγγραφή: 19 Απρ 2019, 20:19
Phorum.gr user: aljawn

Re: O Άδωνις έβαλε την κόρη της Μανωλίδου στο Ελληνικό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από aljawn » 08 Μάιος 2022, 23:08

Cecily Anne έγραψε:
08 Μάιος 2022, 20:36
aljawn έγραψε:
08 Μάιος 2022, 13:19
Η Ευγενία είναι ωραία γκόμενα, μην λέμε ότι θέλουμε. Ακόμα και τώρα μετράει πολύ.
Βέβαια, πως έμπλεξε με την κουράδα δεν το καταλαβαίνω, υποθέτω ήθελε να ξεφορτωθεί πάση θυσία τον Μανωλίδη.

ΥΓ. Ο τέως σύζυγος της είναι γνωστό ότι το σήκωνε το σακάκι
Ε φαντάσου το επίπεδο σουργελότητας. Μπορεί στα τυπικά προσόντα να φαίνεται "καλύτερη", αλλά τί να το κάνεις; Άσε που και τα τυπικά προσόντα πιθανά να έχουν αυτή τη στιγμή αξία εξαιτίας του Μανωλίδη. Τα εμφανισιακά είναι υποκειμενικά, αν κι εγώ τη βρίσκω καλύτερη από αυτόν και σε αυτό.
Δεν αντιλαμβάνομαι πλήρως τα λεγόμενά σου. Αν λες ότι η Ευγενία είναι out of league για την κουράδα τον μπουμπούκο, συμφωνούμε. Πέραν της εμφάνισης, που είναι καλύτερη του, είχε σπουδάσει (με χρήματα Μανωλίδη) και αναδειχθεί ως μουσικός, όταν αυτός κραυγαζε στα αμφιθέατρα και α και ου.

Άβαταρ μέλους
nyxtovios
Δημοσιεύσεις: 12813
Εγγραφή: 15 Ιουν 2018, 19:14

Re: O Άδωνις έβαλε την κόρη της Μανωλίδου στο Ελληνικό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nyxtovios » 08 Μάιος 2022, 23:10

aljawn έγραψε:
08 Μάιος 2022, 23:03
nyxtovios έγραψε:
08 Μάιος 2022, 22:18
Eθνικοκοινωνιστης έγραψε:
08 Μάιος 2022, 22:07


trophy wife ειναι :102:
Δεν κρέμαγε καλύτερα κάνα γουρουνοκέφαλο πάνω απο το τζάκι;
Πιο σοβαρό trophy
Για την Ευγενία λες έτσι;
Στο λέω γιατί την έχω γνωρίσει και μιλήσει από κοντά σε παιδικό πάρτι (είχε φέρει τον Περσέα). Φαινόταν νορμάλ τυπακι σε συγκρότηση. Ίσως λίγο κομιλφο. Στο πάρτι ήταν σχεδόν αποκλειστικά μπαμπάδες (εγώ είχα πάει την ανήψια μου).
Trophy wife δεν την λες, αυτό ήθελα να επισημάνω

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: O Άδωνις έβαλε την κόρη της Μανωλίδου στο Ελληνικό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 08 Μάιος 2022, 23:11

οι πραξεις αλλα δειχνουν,μην μενετε στους τιτλους :102:
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Άβαταρ μέλους
aljawn
Δημοσιεύσεις: 6238
Εγγραφή: 19 Απρ 2019, 20:19
Phorum.gr user: aljawn

Re: O Άδωνις έβαλε την κόρη της Μανωλίδου στο Ελληνικό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από aljawn » 09 Μάιος 2022, 00:03

nyxtovios έγραψε:
08 Μάιος 2022, 23:10
aljawn έγραψε:
08 Μάιος 2022, 23:03
nyxtovios έγραψε:
08 Μάιος 2022, 22:18


Δεν κρέμαγε καλύτερα κάνα γουρουνοκέφαλο πάνω απο το τζάκι;
Πιο σοβαρό trophy
Για την Ευγενία λες έτσι;
Στο λέω γιατί την έχω γνωρίσει και μιλήσει από κοντά σε παιδικό πάρτι (είχε φέρει τον Περσέα). Φαινόταν νορμάλ τυπακι σε συγκρότηση. Ίσως λίγο κομιλφο. Στο πάρτι ήταν σχεδόν αποκλειστικά μπαμπάδες (εγώ είχα πάει την ανήψια μου).
Trophy wife δεν την λες, αυτό ήθελα να επισημάνω
Για τα ελ δεδομένα και τις προδιαγραφές του κουράδα, όχι μόνο trophy την λες, πώς-στραβωθηκε-έτσι wife την λες.

Gewponos90
Δημοσιεύσεις: 9848
Εγγραφή: 17 Φεβ 2020, 16:18
Phorum.gr user: Gewponos90

Re: O Άδωνις έβαλε την κόρη της Μανωλίδου στο Ελληνικό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gewponos90 » 09 Μάιος 2022, 00:04

Ακόμα με αυτό ασχολουμαστε;
dtri2020 έγραψε:
23 Οκτ 2021, 22:56
Ενώ, ας πούμε στα άλλα κόμματα αυτό σπανίζει.
Δήλωση για γνωστή υπόθεση παιδεραστίας

Άβαταρ μέλους
Cecily Anne
Δημοσιεύσεις: 20266
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:39

Re: O Άδωνις έβαλε την κόρη της Μανωλίδου στο Ελληνικό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cecily Anne » 09 Μάιος 2022, 00:11

aljawn έγραψε:
08 Μάιος 2022, 23:08
Cecily Anne έγραψε:
08 Μάιος 2022, 20:36
aljawn έγραψε:
08 Μάιος 2022, 13:19
Η Ευγενία είναι ωραία γκόμενα, μην λέμε ότι θέλουμε. Ακόμα και τώρα μετράει πολύ.
Βέβαια, πως έμπλεξε με την κουράδα δεν το καταλαβαίνω, υποθέτω ήθελε να ξεφορτωθεί πάση θυσία τον Μανωλίδη.

ΥΓ. Ο τέως σύζυγος της είναι γνωστό ότι το σήκωνε το σακάκι
Ε φαντάσου το επίπεδο σουργελότητας. Μπορεί στα τυπικά προσόντα να φαίνεται "καλύτερη", αλλά τί να το κάνεις; Άσε που και τα τυπικά προσόντα πιθανά να έχουν αυτή τη στιγμή αξία εξαιτίας του Μανωλίδη. Τα εμφανισιακά είναι υποκειμενικά, αν κι εγώ τη βρίσκω καλύτερη από αυτόν και σε αυτό.
Δεν αντιλαμβάνομαι πλήρως τα λεγόμενά σου. Αν λες ότι η Ευγενία είναι out of league για την κουράδα τον μπουμπούκο, συμφωνούμε. Πέραν της εμφάνισης, που είναι καλύτερη του, είχε σπουδάσει (με χρήματα Μανωλίδη) και αναδειχθεί ως μουσικός, όταν αυτός κραυγαζε στα αμφιθέατρα και α και ου.
Αυτό ακριβώς λέω. Το φαντάσου το επίπεδο σουργελότητας το λέω γιατί 1. πήρε τον Άδωνι 2. παρουσίασε τη μεγαλύτερη σαβούρα που έχει περάσει από τηλεόραση σε διεθνές επίπεδο.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Cecily Anne την 09 Μάιος 2022, 00:16, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
“I ought to of shot that dog myself, George. I shouldn't ought to of let no stranger shoot my dog.”

Άβαταρ μέλους
nyxtovios
Δημοσιεύσεις: 12813
Εγγραφή: 15 Ιουν 2018, 19:14

Re: O Άδωνις έβαλε την κόρη της Μανωλίδου στο Ελληνικό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nyxtovios » 09 Μάιος 2022, 00:12

aljawn έγραψε:
09 Μάιος 2022, 00:03
nyxtovios έγραψε:
08 Μάιος 2022, 23:10
aljawn έγραψε:
08 Μάιος 2022, 23:03


Για την Ευγενία λες έτσι;
Στο λέω γιατί την έχω γνωρίσει και μιλήσει από κοντά σε παιδικό πάρτι (είχε φέρει τον Περσέα). Φαινόταν νορμάλ τυπακι σε συγκρότηση. Ίσως λίγο κομιλφο. Στο πάρτι ήταν σχεδόν αποκλειστικά μπαμπάδες (εγώ είχα πάει την ανήψια μου).
Trophy wife δεν την λες, αυτό ήθελα να επισημάνω
Για τα ελ δεδομένα και τις προδιαγραφές του κουράδα, όχι μόνο trophy την λες, πώς-στραβωθηκε-έτσι wife την λες.
Α καλά έτσι συμφωνώ

Άβαταρ μέλους
Cecily Anne
Δημοσιεύσεις: 20266
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:39

Re: O Άδωνις έβαλε την κόρη της Μανωλίδου στο Ελληνικό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cecily Anne » 09 Μάιος 2022, 00:13

Chainis έγραψε:
08 Μάιος 2022, 21:48
Cecily Anne έγραψε:
08 Μάιος 2022, 20:32
Chainis έγραψε:
08 Μάιος 2022, 20:22


Ναι και;
Ο άλλος μου γράφει ότι είναι του Πολυτεχνείου λες και μιλάει για τα παράσημα του στον πόλεμο..
Αν και σπάνια συμφωνώ με τον Εμπεδοκλή, μιας κι εγώ είμαι του ίδιου ιδρύματος και μάλιστα σε διαφορετική σχολή, έχει δίκαιο σε αυτά που σου έγραψε. Είναι τελείως άλλη φάση από αυτή που περιγράφεις και δεν αφορά μόνο ένα τμήμα, είναι το καθεστώς τέτοιο.
Παιδιά, δεν ξέρω από μέσα το ΕΜΠ και δεν με ενδιαφέρει να το μάθω.
Αυτό που επισήμανα είναι ότι η Περιστέρα πήρε μια θέση που αν δεν ήταν σύζυγος του Αλέξη θα την κοίταζε με το κιαλι από την Δυτική Μακεδονία.
Δεν είναι ανάγκη να ξέρεις, αρκεί να μπεις σε ένα οποιοδήποτε κτίριο με γραφεία και να αρχίσεις να παρατηρείς τα ονόματα στα ταμπελάκια στους τοίχους δεξιά και αριστερά της κάθε πόρτας.
“I ought to of shot that dog myself, George. I shouldn't ought to of let no stranger shoot my dog.”


Άβαταρ μέλους
Chainis
Δημοσιεύσεις: 21282
Εγγραφή: 03 Απρ 2018, 19:39
Phorum.gr user: Chainis

Re: O Άδωνις έβαλε την κόρη της Μανωλίδου στο Ελληνικό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Chainis » 09 Μάιος 2022, 10:03

Μαδουραίος έγραψε:
08 Μάιος 2022, 21:49
Chainis έγραψε:
08 Μάιος 2022, 21:48
Cecily Anne έγραψε:
08 Μάιος 2022, 20:32


Αν και σπάνια συμφωνώ με τον Εμπεδοκλή, μιας κι εγώ είμαι του ίδιου ιδρύματος και μάλιστα σε διαφορετική σχολή, έχει δίκαιο σε αυτά που σου έγραψε. Είναι τελείως άλλη φάση από αυτή που περιγράφεις και δεν αφορά μόνο ένα τμήμα, είναι το καθεστώς τέτοιο.
Παιδιά, δεν ξέρω από μέσα το ΕΜΠ και δεν με ενδιαφέρει να το μάθω.
Αυτό που επισήμανα είναι ότι η Περιστέρα πήρε μια θέση που αν δεν ήταν σύζυγος του Αλέξη θα την κοίταζε με το κιαλι από την Δυτική Μακεδονία.
Συνεχίζεις τις μαλακίες και τις ανακρίβειες για να δικαιολογήσεις τον ψήφο σου.Λογικό για δεξιό τρωκτικό.
Κι εσύ συνέχισε να είσαι ο γελωτοποιός του φόρουμ, είσαι καλός στον ρόλο σου, μπαίνεις στο πετσί του.
Όπου δεν κατάφερε να επικρατήσει ο ΕΛΑΣ εξοντωνοντας τις άλλες αντιστασιακες οργανώσεις δεν υπήρξαν και τάγματα ασφαλείας

Μάργκαρετ Θάτσερ:
Ο σοσιαλισμός είναι πολύ καλός μέχρι να τελειώσουν τα λεφτά των αλλων

Άβαταρ μέλους
Chainis
Δημοσιεύσεις: 21282
Εγγραφή: 03 Απρ 2018, 19:39
Phorum.gr user: Chainis

Re: O Άδωνις έβαλε την κόρη της Μανωλίδου στο Ελληνικό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Chainis » 09 Μάιος 2022, 10:05

Εμπεδοκλής έγραψε:
08 Μάιος 2022, 21:56
Chainis έγραψε:
08 Μάιος 2022, 21:44
Εμπεδοκλής έγραψε:
08 Μάιος 2022, 20:30


Είσαι το θέατρο του παραλόγου. Μπορούσες να γράψεις ένα sorry malakia, αλλά όχι. Προτιμάς το θέατρο του παραλόγου. :102:
Δες τι μαλακίες γράφεις εσύ και μην ασχολείσαι με άλλες.
Ποιες; Ότι δεν ξέρω το Πολυτεχνείο;
Δες τια απαντήσεις σου σε μένα ξανά.
Όπου δεν κατάφερε να επικρατήσει ο ΕΛΑΣ εξοντωνοντας τις άλλες αντιστασιακες οργανώσεις δεν υπήρξαν και τάγματα ασφαλείας

Μάργκαρετ Θάτσερ:
Ο σοσιαλισμός είναι πολύ καλός μέχρι να τελειώσουν τα λεφτά των αλλων

Εμπεδοκλής
Δημοσιεύσεις: 21107
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 13:13

Re: O Άδωνις έβαλε την κόρη της Μανωλίδου στο Ελληνικό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Εμπεδοκλής » 09 Μάιος 2022, 10:08

Chainis έγραψε:
09 Μάιος 2022, 10:05
Εμπεδοκλής έγραψε:
08 Μάιος 2022, 21:56
Chainis έγραψε:
08 Μάιος 2022, 21:44


Δες τι μαλακίες γράφεις εσύ και μην ασχολείσαι με άλλες.
Ποιες; Ότι δεν ξέρω το Πολυτεχνείο;
Δες τια απαντήσεις σου σε μένα ξανά.
Δες πρώτος τα γραφόμενα σου. Που σου φταίνε όλα τα άλλα εκτός του ότι υπουργός διορίζει σε εταιρεία με αδειοδοτήσεις της αρμοδιότητος του την προγόνη του χωρίς κανένα προσόν. Θυμίζει την εποχή Σαμαρά που ο υπεύθυνος για την πώληση του ΟΠΑΠ ταξίδευε με το ιδιωτικό αεροσκάφος του Μελισσανίδη. Και μετά παραξενεύεστε που σε επίπεδο διαφθοράς μας κατατάσουν κάτω από τη Μπουργκίνα Φάσο...

Άβαταρ μέλους
alekhine
Δημοσιεύσεις: 12490
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 14:36
Phorum.gr user: alekhine
Τοποθεσία: Highway to ΚΤΕΛ

Re: O Άδωνις έβαλε την κόρη της Μανωλίδου στο Ελληνικό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από alekhine » 09 Μάιος 2022, 12:48

Cecily Anne έγραψε:
09 Μάιος 2022, 00:11
aljawn έγραψε:
08 Μάιος 2022, 23:08
Cecily Anne έγραψε:
08 Μάιος 2022, 20:36


Ε φαντάσου το επίπεδο σουργελότητας. Μπορεί στα τυπικά προσόντα να φαίνεται "καλύτερη", αλλά τί να το κάνεις; Άσε που και τα τυπικά προσόντα πιθανά να έχουν αυτή τη στιγμή αξία εξαιτίας του Μανωλίδη. Τα εμφανισιακά είναι υποκειμενικά, αν κι εγώ τη βρίσκω καλύτερη από αυτόν και σε αυτό.
Δεν αντιλαμβάνομαι πλήρως τα λεγόμενά σου. Αν λες ότι η Ευγενία είναι out of league για την κουράδα τον μπουμπούκο, συμφωνούμε. Πέραν της εμφάνισης, που είναι καλύτερη του, είχε σπουδάσει (με χρήματα Μανωλίδη) και αναδειχθεί ως μουσικός, όταν αυτός κραυγαζε στα αμφιθέατρα και α και ου.
Αυτό ακριβώς λέω. Το φαντάσου το επίπεδο σουργελότητας το λέω γιατί 1. πήρε τον Άδωνι 2. παρουσίασε τη μεγαλύτερη σαβούρα που έχει περάσει από τηλεόραση σε διεθνές επίπεδο.

ρε παιδια η ευγενια εδω και λιγο καιρο πρεπει να εχει κοψει κι αυτη περα με τα μαθηματα αρχαιων ελληνικων και τα σχετικα - θα μου πεις οτι παει να πουλησει κι αυτη την ολη φαση,αλλα μουσικος ειναι και καλη μαλιστα - θα μπορουσε να πουλησει αυτο

οσο για την στιγμη της αληθειας ημουν μεγας φαν :oops::oops::oops:
πατησιωτης έγραψε:
10 Μαρ 2021, 20:59
Ο Σημίτης είναι η συνέχεια του Κωνσταντίνου Καραμανλή,στην Ευρώπη,στα ελληνοτουρκικά,στο ανήκομεν εις την Δύσιν,στην οικονομία,παντού.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών