Πολίτης ασκεί μήνυση στον Κ. Βελόπουλο: του πούλησε ελλαττωματική κρέμα για στυτική δυσλειτουργία

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Άβαταρ μέλους
ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ
Δημοσιεύσεις: 21441
Εγγραφή: 28 Ιουν 2018, 23:56
Phorum.gr user: ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ

Re: Πολίτης ασκεί μήνυση στον Κ. Βελόπουλο: του πούλησε ελλαττωματική κρέμα για στυτική δυσλειτουργία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ » 09 Ιουν 2022, 18:28

Echelon έγραψε:
09 Ιουν 2022, 12:25
Δεξιός στανταράκι.
ε καλά, τι κάνει νιαου νιαου στα κεραμίδια
"Ο φασισμός δεν είναι ιδεολογία, είναι νοοτροπία."
Τζίμης Πανούσης

Στύγιος
Δημοσιεύσεις: 22168
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 22:58
Phorum.gr user: C'est fini

Re: Πολίτης ασκεί μήνυση στον Κ. Βελόπουλο: του πούλησε ελλαττωματική κρέμα για στυτική δυσλειτουργία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Στύγιος » 09 Ιουν 2022, 18:31

Ρε μη μου μιλάς λέμε, "γυρίζει" το μάτι μου . 2 απατεώνες πατριδέμπορους έβγαλε η Σαλονίκη : Λιακόπουλο και Βελόπουλο.

Echelon
Δημοσιεύσεις: 3545
Εγγραφή: 15 Μάιος 2019, 11:42
Phorum.gr user: selinoid

Re: Πολίτης ασκεί μήνυση στον Κ. Βελόπουλο: του πούλησε ελλαττωματική κρέμα για στυτική δυσλειτουργία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Echelon » 09 Ιουν 2022, 21:48

Στύγιος έγραψε:
09 Ιουν 2022, 18:31
Ρε μη μου μιλάς λέμε, "γυρίζει" το μάτι μου . 2 απατεώνες πατριδέμπορους έβγαλε η Σαλονίκη : Λιακόπουλο και Βελόπουλο.
Προς τιμήν του ο Λιακόπουλος δεν ασχολήθηκε με την πολιτική. Θα μπορούσε άνετα να έκανε κουαρτέτο στο λαος με Βορίδη, Γεωργιάδη, Πλεύρη να μαζευε και αυτός μερικούς χιλιάδες ηλίθιους που θα τον ψήφιζαν και μετά θα έβρισκε στέγη και υπουργείο στη νδουλα.

Άβαταρ μέλους
Golden Age
Δημοσιεύσεις: 29223
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: Πολίτης ασκεί μήνυση στον Κ. Βελόπουλο: του πούλησε ελλαττωματική κρέμα για στυτική δυσλειτουργία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Golden Age » 09 Ιουν 2022, 21:51

Echelon έγραψε:
09 Ιουν 2022, 21:48
Στύγιος έγραψε:
09 Ιουν 2022, 18:31
Ρε μη μου μιλάς λέμε, "γυρίζει" το μάτι μου . 2 απατεώνες πατριδέμπορους έβγαλε η Σαλονίκη : Λιακόπουλο και Βελόπουλο.
Προς τιμήν του ο Λιακόπουλος δεν ασχολήθηκε με την πολιτική. Θα μπορούσε άνετα να έκανε κουαρτέτο στο λαος με Βορίδη, Γεωργιάδη, Πλεύρη να μαζευε και αυτός μερικούς χιλιάδες ηλίθιους που θα τον ψήφιζαν και μετά θα έβρισκε στέγη και υπουργείο στη νδουλα.
Θα έβαζαν βέτο τοπικοί βουλευτές της ΝΔ. Έτσι είχε αποτύχει η μεταγραφή Βελόπουλου :)

Εικόνα

Άβαταρ μέλους
Navis
Δημοσιεύσεις: 558
Εγγραφή: 18 Απρ 2019, 13:31

Re: Πολίτης ασκεί μήνυση στον Κ. Βελόπουλο: του πούλησε ελλαττωματική κρέμα για στυτική δυσλειτουργία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Navis » 09 Ιουν 2022, 22:03

Echelon έγραψε:
09 Ιουν 2022, 21:48
Στύγιος έγραψε:
09 Ιουν 2022, 18:31
Ρε μη μου μιλάς λέμε, "γυρίζει" το μάτι μου . 2 απατεώνες πατριδέμπορους έβγαλε η Σαλονίκη : Λιακόπουλο και Βελόπουλο.
Προς τιμήν του ο Λιακόπουλος δεν ασχολήθηκε με την πολιτική. Θα μπορούσε άνετα να έκανε κουαρτέτο στο λαος με Βορίδη, Γεωργιάδη, Πλεύρη να μαζευε και αυτός μερικούς χιλιάδες ηλίθιους που θα τον ψήφιζαν και μετά θα έβρισκε στέγη και υπουργείο στη νδουλα.
θα τον ψηφιζε και η χρηστης Νατασσα, που τοσο τον συμπαθει

Άβαταρ μέλους
plouf
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 6746
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 01:15
Τοποθεσία: Μακρια απο κνιτες

Re: Πολίτης ασκεί μήνυση στον Κ. Βελόπουλο: του πούλησε ελλαττωματική κρέμα για στυτική δυσλειτουργία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από plouf » 09 Ιουν 2022, 23:19

Παρτε αρκουδομελο γιδια τσαμπα ειναι

Επισης bump

Μπειτε και στο τσατ του Λιακο να παιξετε μπαλιτσα εδω
Δυστυχως ειναι αρχιδοκαμπος δεν το βλεπω να βγαλουμε κανα ψεκ γκομενακι.

Άβαταρ μέλους
Beria
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 25190
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:37

Re: Πολίτης ασκεί μήνυση στον Κ. Βελόπουλο: του πούλησε ελλαττωματική κρέμα για στυτική δυσλειτουργία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Beria » 09 Ιουν 2022, 23:26

Γκουερινο 4 έγραψε:
09 Ιουν 2022, 10:16
Μήπως δεν την χρησιμοποίησε σωστα
Έπρεπε να την αλείψει στην καράφλα του;
gassim έγραψε:
07 Σεπ 2021, 14:12
Ωρες είναι τώρα να οικειοποιηθεί η αριστερά και την Γαλλική επανάσταση.

Gewponos90
Δημοσιεύσεις: 9848
Εγγραφή: 17 Φεβ 2020, 16:18
Phorum.gr user: Gewponos90

Re: Πολίτης ασκεί μήνυση στον Κ. Βελόπουλο: του πούλησε ελλαττωματική κρέμα για στυτική δυσλειτουργία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gewponos90 » 09 Ιουν 2022, 23:37

Εννοείται η πρώτη φορά που στηρίζω Βελόπουλο.Ελπιζω να του έφαγε πολλά του παππου
dtri2020 έγραψε:
23 Οκτ 2021, 22:56
Ενώ, ας πούμε στα άλλα κόμματα αυτό σπανίζει.
Δήλωση για γνωστή υπόθεση παιδεραστίας

Άβαταρ μέλους
Σενέκας
Δημοσιεύσεις: 15050
Εγγραφή: 24 Απρ 2020, 08:57

Re: Πολίτης ασκεί μήνυση στον Κ. Βελόπουλο: του πούλησε ελλαττωματική κρέμα για στυτική δυσλειτουργία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σενέκας » 09 Ιουν 2022, 23:57

το victim blaming πέφτει σύννεφο
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ έγραψε:
05 Ιούλ 2020, 12:19
Η διάρροια του μπακογιάννη μετά από οξεία τροφική δηλητηρίαση είναι νέκταρ και αμβροσία

stavmanr
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 31881
Εγγραφή: 14 Δεκ 2018, 11:41

Re: Πολίτης ασκεί μήνυση στον Κ. Βελόπουλο: του πούλησε ελλαττωματική κρέμα για στυτική δυσλειτουργία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stavmanr » 10 Ιουν 2022, 00:54

Πολίτης ασκεί μήνυση στον Κ. Βελόπουλο: του πούλησε ελλαττωματική κρέμα για στυτική δυσλειτουργία
Πεοπόν ; :p2:

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: Πολίτης ασκεί μήνυση στον Κ. Βελόπουλο: του πούλησε ελλαττωματική κρέμα για στυτική δυσλειτουργία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 10 Ιουν 2022, 00:55

Σενέκας έγραψε:
09 Ιουν 2022, 23:57
το victim blaming πέφτει σύννεφο
:p8:
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

stavmanr
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 31881
Εγγραφή: 14 Δεκ 2018, 11:41

Re: Πολίτης ασκεί μήνυση στον Κ. Βελόπουλο: του πούλησε ελλαττωματική κρέμα για στυτική δυσλειτουργία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stavmanr » 10 Ιουν 2022, 00:56

Beria έγραψε:
09 Ιουν 2022, 23:26
Γκουερινο 4 έγραψε:
09 Ιουν 2022, 10:16
Μήπως δεν την χρησιμοποίησε σωστα
Έπρεπε να την αλείψει στην καράφλα του;
Έπρεπε να απαγγείλει το 4 χωρίο του 32ου απόκρυφου Ευαγγελίου την ώρα που άλειφε. :102:

Άβαταρ μέλους
ST48410
Δημοσιεύσεις: 24414
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 20:21

Re: Πολίτης ασκεί μήνυση στον Κ. Βελόπουλο: του πούλησε ελλαττωματική κρέμα για στυτική δυσλειτουργία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ST48410 » 10 Ιουν 2022, 01:44

Σενέκας έγραψε:
09 Ιουν 2022, 10:09

ο μήνυμα είναι ότι εφόσον μπεις στην κλίκα, δεν έχει σημασία ποιος είσαι, θα σε προστατέψουν απο τους έξω όπως και να έχει, εκτός και αν το ζήτημα εχει πολιτικές προεκτάσεις. Αν δεν έχει, είσαι οκ
Νομίζω ότι έπραξαν καλώς. Όχι για να προστατέψουν ντε και καλά τον Βελόπουλο (δεν θεωρώ ότι έχει τόσες συμπάθειες στα άλλα κόμματα), αλλά γιατί σε διαφορετική περίπτωση ο κάθε βουλευτής θα γίνεται έρμαιο πολιτικών αντιπάλων. Η βουλή δεν είναι δυνατό να εξετάσει την ουσία τέτοιων ζητημάτων. Φαντάσου λοιπόν να γινόταν άρση της ασυλίας κάθε φορά που ένας πολίτης στρεφόταν εναντίον οποιουδήποτε βουλευτή. Με οποιαδήποτε αιτιολογία: μου πούλησε ελαττωματικό νανογιλέκο, μου μίλησε προσβλητικά, μου χρωστάει τα κοινόχρηστα, δεν μου πλήρωσε του καφέδες κοκ. Θα γινόταν μεγάλη κατάχρηση. Για να μην γίνει αυτό υπάρχει αυτή η ασυλία και προστατεύεται από όλους. Γιατί όλοι κατανοούν ότι σε διαφορετική περίπτωση θα γίνουν έρμαιο του πρώτου συκοφάντη.

Άβαταρ μέλους
taxalata xalasa
Δημοσιεύσεις: 16618
Εγγραφή: 27 Αύγ 2021, 20:52

Re: Πολίτης ασκεί μήνυση στον Κ. Βελόπουλο: του πούλησε ελλαττωματική κρέμα για στυτική δυσλειτουργία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από taxalata xalasa » 10 Ιουν 2022, 01:49

ST48410 έγραψε:
10 Ιουν 2022, 01:44
Σενέκας έγραψε:
09 Ιουν 2022, 10:09

ο μήνυμα είναι ότι εφόσον μπεις στην κλίκα, δεν έχει σημασία ποιος είσαι, θα σε προστατέψουν απο τους έξω όπως και να έχει, εκτός και αν το ζήτημα εχει πολιτικές προεκτάσεις. Αν δεν έχει, είσαι οκ
Νομίζω ότι έπραξαν καλώς. Όχι για να προστατέψουν ντε και καλά τον Βελόπουλο (δεν θεωρώ ότι έχει τόσες συμπάθειες στα άλλα κόμματα), αλλά γιατί σε διαφορετική περίπτωση ο κάθε βουλευτής θα γίνεται έρμαιο πολιτικών αντιπάλων. Η βουλή δεν είναι δυνατό να εξετάσει την ουσία τέτοιων ζητημάτων. Φαντάσου λοιπόν να γινόταν άρση της ασυλίας κάθε φορά που ένας πολίτης στρεφόταν εναντίον οποιουδήποτε βουλευτή. Με οποιαδήποτε αιτιολογία: μου πούλησε ελαττωματικό νανογιλέκο, μου μίλησε προσβλητικά, μου χρωστάει τα κοινόχρηστα, δεν μου πλήρωσε του καφέδες κοκ. Θα γινόταν μεγάλη κατάχρηση. Για να μην γίνει αυτό υπάρχει αυτή η ασυλία και προστατεύεται από όλους. Γιατί όλοι κατανοούν ότι σε διαφορετική περίπτωση θα γίνουν έρμαιο του πρώτου συκοφάντη.
εξ ορισμου λοιπον οι βουλευτες ειναι αγιοι και οι πολιτες συκοφαντες εν δυναμει...

τι διαβαζουν τα ματια μας στο φορουμ...

πρεπει να τρως απο βουλευτικο μισθο εσυ για να λες τετοια, αλλιως να δεις το λημα stockholm syndrome


δηλαδη δεν σου μπαινει στο μυαλο οτι το ασυλο προσκαλει μαφιοζικες πρακτικες και μαφιοζοποιει τους παντες γιατι εχουν ασυλο σε οτι απατεωνια σκεφτουν για ιδιοτελης σκοπους;

και να μην θες, γινεσαι μαφιοζος.... ειναι το συστημα τετοιο... ασυλο...
𐀲𐀏𐀨𐀲𐀏𐀨𐀭 𐀀𐀗𐀨:𐀣𐀬𐀔:𐀓𐀫:𐀀𐀗𐀨:𐀏𐀬:𐀣𐀦

Μέσα στα πλαίσια μιας σχέσης πολιτικής πελατείας, διαφθοράς, εξαγοράς και εξευτελισμού της έννοιας της ίδιας της πολιτικής.

Με πρᾰ́σῐνους, κῠᾰνέους και ἐρῠθρούς Κοκούς...

Άβαταρ μέλους
ST48410
Δημοσιεύσεις: 24414
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 20:21

Re: Πολίτης ασκεί μήνυση στον Κ. Βελόπουλο: του πούλησε ελλαττωματική κρέμα για στυτική δυσλειτουργία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ST48410 » 10 Ιουν 2022, 01:56

taxalata xalasa έγραψε:
10 Ιουν 2022, 01:49
εξ ορισμου λοιπον οι βουλευτες ειναι αγιοι και οι πολιτες συκοφαντες εν δυναμει...
Που τα λέω αυτά; Σου λέω απλά ότι αν κάθε φορά που κάποιος κατέθετε μήνυσή, και η βουλή χωρίς να γνωρίζει το βάσιμο ή όχι της υπόθεσης, προχωρούσε σε άρση ασυλίας, θα στηνόταν φάμπρικα με φτιαχτές καταγγελίες για να αδρανοποιηθεί ο οποιοσδήποτε ενοχλητικός βουλευτής.

Αυτό δεν έχει σχέση με την ηθική υπόσταση του χ ή ψ βουλευτή. Δεν καταλαβαίνω γιατί μπερδεύεσαι. Η ασυλία τους είναι ένα μέτρο προστασίας προκειμένου να μπορούν να μιλούν ελεύθερα χωρίς να σκέφτονται αν αυτά που θα πουν θα ενοχλήσουν κάποιον και θα βάλει συκοφάντες να τους τρέχουν στα δικαστήρια.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών