Νέος ρατσιστικός οχετός από την Λατινοπούλου

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Άβαταρ μέλους
omg kai 3 lol
Δημοσιεύσεις: 5034
Εγγραφή: 03 Απρ 2018, 14:03

Re: Νέος ρατσιστικός οχετός από την Λατινοπούλου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από omg kai 3 lol » 18 Ιουν 2022, 15:45

ΓΑΛΗ έγραψε:
18 Ιουν 2022, 15:44
zteo έγραψε:
18 Ιουν 2022, 15:38
45 σελίδες για την Λατινοπουλου είναι επικοινωνιακός θρίαμβος της.
Κατά μία έννοια, ναι.

Ποια θεωρείτε ότι απέκτησε περισσότερους υποστηρικτές;

Η διαγραμμένη Λατινοπούλου ή η αποθεωμένη Μπάρκα;



Έτσι, για να δω πως προσεγγίζετε ευρύτερα το θέμα. :lol:


Ποια θεωρείτε ότι απέκτησε περισσότερους γαμικαμπλ υποστηρικτές

ολα κι ολα, να τα λεμε ολα για να το κλεισουμε και το θεμα της παχυσαρκιας :lol:
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος omg kai 3 lol την 18 Ιουν 2022, 15:46, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14691
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Νέος ρατσιστικός οχετός από την Λατινοπούλου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 18 Ιουν 2022, 15:46

Λεγεών έγραψε:
18 Ιουν 2022, 15:41
Cecily Anne έγραψε:
18 Ιουν 2022, 15:37
Lugozzi έγραψε:
18 Ιουν 2022, 15:36


Άρα, να προβάλουμε το κάπνισμα ως υγιές πρότυπο?
Να βγαίνει ένας να καπνίζει 3 πακέτα, και από κάτω να σχολιάζουν: θεαρα μου, πνευμοναρες μου, μην ακούς κανέναν?
ΠΟΙΟΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΟ ΠΡΟΒΑΛΛΕΙ;;;; Σου είπε η τύπισσα γίνε σαν και μένα εγώ είμαι πρότυπο; Ή το ποιντ σου είναι να τη κρύψουμε σε μια σπηλιά μην πάει και γίνει πρότυπο;
Το πόιντ είναι να την κρύψουν σε μια σπηλιά γενικώς επειδή τους χαλάει την αισθητική. Τα περί κοινωνικής υγείας και ενδιαφέροντος είναι λογικοφανείς μπούρδες, επειδή ξέρουν πόσο μισάνθρωποι θα ακούγονταν αλλιώς. Γιατί δυσκολεύεσαι να το καταλάβεις;
Γιατί ρε τύπε, είπε κανείς να μην ξαναπάει η τύπισσα για μπάνιο ή να μην ξαναβγεί επειδή είναι υπέρβαρη;

Αν το άρθρο ήταν απλά ότι πήγε η τύπισσα για μπάνιο, στη τάδε παραλία, με την τάδε παρέα και έδειχνε κεφάτη ξέρω γω, κανείς δεν θα ασχολιόταν, εκτός από μερικούς κομπλέξες.

Τώρα εσύ αν βλέπεις τον Νίκο Ρίζο σαν πρώτο μπόι και λυγερόκορμο παλληκάρι, κάτι δεν πάει καλά μάλλον.
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: Νέος ρατσιστικός οχετός από την Λατινοπούλου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 18 Ιουν 2022, 15:47

Εικόνα
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Άβαταρ μέλους
Λεγεών
Δημοσιεύσεις: 11446
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 07:23

Re: Νέος ρατσιστικός οχετός από την Λατινοπούλου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λεγεών » 18 Ιουν 2022, 15:49

Feindflug έγραψε:
18 Ιουν 2022, 15:46
Λεγεών έγραψε:
18 Ιουν 2022, 15:41
Cecily Anne έγραψε:
18 Ιουν 2022, 15:37


ΠΟΙΟΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΟ ΠΡΟΒΑΛΛΕΙ;;;; Σου είπε η τύπισσα γίνε σαν και μένα εγώ είμαι πρότυπο; Ή το ποιντ σου είναι να τη κρύψουμε σε μια σπηλιά μην πάει και γίνει πρότυπο;
Το πόιντ είναι να την κρύψουν σε μια σπηλιά γενικώς επειδή τους χαλάει την αισθητική. Τα περί κοινωνικής υγείας και ενδιαφέροντος είναι λογικοφανείς μπούρδες, επειδή ξέρουν πόσο μισάνθρωποι θα ακούγονταν αλλιώς. Γιατί δυσκολεύεσαι να το καταλάβεις;
Γιατί ρε τύπε, είπε κανείς να μην ξαναπάει η τύπισσα για μπάνιο ή να μην ξαναβγεί επειδή είναι υπέρβαρη;

Αν το άρθρο ήταν απλά ότι πήγε η τύπισσα για μπάνιο, στη τάδε παραλία, με την τάδε παρέα και έδειχνε κεφάτη ξέρω γω, κανείς δεν θα ασχολιόταν, εκτός από μερικούς κομπλέξες.

Τώρα εσύ αν βλέπεις τον Νίκο Ρίζο σαν πρώτο μπόι και λυγερόκορμο παλληκάρι, κάτι δεν πάει καλά μάλλον.
Τι να σου πω, τόσο κόψιμο για την σωματική εικόνα και υγεία του άλλου μόνο από αρρωστημένες περιπτώσεις το βλέπω.

Εκτός αν σε έπεισε το εν λόγω άρθρο να το ρίξεις στις πάστες.
Ο χρήστης που γκρέμισε τον ηλονμασκισμό.

Χαῖρε, τὸ τῶν Δαιμόνων πολυθρύλητον θαῦμα·
χαῖρε, τὸ τῶν αγγέλων πολυθρήνητον τραῦμα.


FUCK DONALD TRUMP

zteo
Δημοσιεύσεις: 10188
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 02:36

Re: Νέος ρατσιστικός οχετός από την Λατινοπούλου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από zteo » 18 Ιουν 2022, 15:51

ΓΑΛΗ έγραψε:
18 Ιουν 2022, 15:44
zteo έγραψε:
18 Ιουν 2022, 15:38
45 σελίδες για την Λατινοπουλου είναι επικοινωνιακός θρίαμβος της.
Κατά μία έννοια, ναι.

Ποια θεωρείτε ότι απέκτησε περισσότερους υποστηρικτές;

Η διαγραμμένη Λατινοπούλου ή η αποθεωμένη Μπάρκα;



Έτσι, για να δω πως προσεγγίζετε ευρύτερα το θέμα. :lol:
Και οι δύο.Απο εκεί και πέρα το να μιλάμε για παχυσαρκία στην χώρα του ανύπαρκτου δωρεάν αθλητισμού είναι υποκρισία.
Όποιος σπέρνει Τσιπρες και ραντίζει Ανδρουλακηδες θερίζει Μητσοτακιδες και μια γκέισα Παναγία.

Άβαταρ μέλους
omg kai 3 lol
Δημοσιεύσεις: 5034
Εγγραφή: 03 Απρ 2018, 14:03

Re: Νέος ρατσιστικός οχετός από την Λατινοπούλου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από omg kai 3 lol » 18 Ιουν 2022, 15:51

Feindflug έγραψε:
18 Ιουν 2022, 15:46
Λεγεών έγραψε:
18 Ιουν 2022, 15:41
Cecily Anne έγραψε:
18 Ιουν 2022, 15:37


ΠΟΙΟΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΟ ΠΡΟΒΑΛΛΕΙ;;;; Σου είπε η τύπισσα γίνε σαν και μένα εγώ είμαι πρότυπο; Ή το ποιντ σου είναι να τη κρύψουμε σε μια σπηλιά μην πάει και γίνει πρότυπο;
Το πόιντ είναι να την κρύψουν σε μια σπηλιά γενικώς επειδή τους χαλάει την αισθητική. Τα περί κοινωνικής υγείας και ενδιαφέροντος είναι λογικοφανείς μπούρδες, επειδή ξέρουν πόσο μισάνθρωποι θα ακούγονταν αλλιώς. Γιατί δυσκολεύεσαι να το καταλάβεις;
Γιατί ρε τύπε, είπε κανείς να μην ξαναπάει η τύπισσα για μπάνιο ή να μην ξαναβγεί επειδή είναι υπέρβαρη;

Αν το άρθρο ήταν απλά ότι πήγε η τύπισσα για μπάνιο, στη τάδε παραλία, με την τάδε παρέα και έδειχνε κεφάτη ξέρω γω, κανείς δεν θα ασχολιόταν, εκτός από μερικούς κομπλέξες.

Τώρα εσύ αν βλέπεις τον Νίκο Ρίζο σαν πρώτο μπόι και λυγερόκορμο παλληκάρι, κάτι δεν πάει καλά μάλλον.

τοτε ως αντιλογο σαυτο θα ηταν πολυ πιο ειλικρινες να βγεις και να πεις ξεκαθαρα "ποια κουκλα λετε ρε τη μουλαρα τον τοφαλο πατε καλα; δειτε εμενα ποσο υπερκομψα φτιαχτηκα για να φτιαξω εσας.. αγαμητα μυγακια μου"

αντι να καθεσαι και να τη λες δηθεν περι παχυσαρκιας και προτυπων... και τριχες κατσαρες

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70078
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Νέος ρατσιστικός οχετός από την Λατινοπούλου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 18 Ιουν 2022, 15:52

Η πλάκα είναι ότι έχει αρχίσει και παίζει πολιτική προσομοίωση με το αξέχαστο τσιτάτο του πασόκ για τις υγιείς και παραγωγικές δυνάμεις του τόπου που μέχρι τότε ήταν στη γωνία.

:lol::lol::lol:
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70078
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Νέος ρατσιστικός οχετός από την Λατινοπούλου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 18 Ιουν 2022, 15:53

διπλο
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ΓΑΛΗ την 18 Ιουν 2022, 15:58, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 20986
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

Re: Νέος ρατσιστικός οχετός από την Λατινοπούλου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 18 Ιουν 2022, 15:54

Έχουμε τοποθετήσεις :smt023

και από Ναταλία Γερμανού :g030:

όπως και από τον Νίκο Ρωμανό διευθυντή του Γραφείου Τύπου της ΝΔ :g030:

看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70078
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Νέος ρατσιστικός οχετός από την Λατινοπούλου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 18 Ιουν 2022, 15:56

zteo έγραψε:
18 Ιουν 2022, 15:51

Και οι δύο.Απο εκεί και πέρα το να μιλάμε για παχυσαρκία στην χώρα του ανύπαρκτου δωρεάν αθλητισμού είναι υποκρισία.
Α ναι; Έχεις κάποιο παράδειγμα χοντρού παιδιού που έφαγε πόρτα απο το αθλητικό σωματείο της γειτονιάς του επειδή δεν μπορούσε να πληρώσει τη συμμετοχή;

Σε ποιο άθλημα συγκεκριμένα;
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14691
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Νέος ρατσιστικός οχετός από την Λατινοπούλου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 18 Ιουν 2022, 15:59

Λεγεών έγραψε:
18 Ιουν 2022, 15:49
Feindflug έγραψε:
18 Ιουν 2022, 15:46
Λεγεών έγραψε:
18 Ιουν 2022, 15:41


Το πόιντ είναι να την κρύψουν σε μια σπηλιά γενικώς επειδή τους χαλάει την αισθητική. Τα περί κοινωνικής υγείας και ενδιαφέροντος είναι λογικοφανείς μπούρδες, επειδή ξέρουν πόσο μισάνθρωποι θα ακούγονταν αλλιώς. Γιατί δυσκολεύεσαι να το καταλάβεις;
Γιατί ρε τύπε, είπε κανείς να μην ξαναπάει η τύπισσα για μπάνιο ή να μην ξαναβγεί επειδή είναι υπέρβαρη;

Αν το άρθρο ήταν απλά ότι πήγε η τύπισσα για μπάνιο, στη τάδε παραλία, με την τάδε παρέα και έδειχνε κεφάτη ξέρω γω, κανείς δεν θα ασχολιόταν, εκτός από μερικούς κομπλέξες.

Τώρα εσύ αν βλέπεις τον Νίκο Ρίζο σαν πρώτο μπόι και λυγερόκορμο παλληκάρι, κάτι δεν πάει καλά μάλλον.
Τι να σου πω, τόσο κόψιμο για την σωματική εικόνα και υγεία του άλλου μόνο από αρρωστημένες περιπτώσεις το βλέπω.

Εκτός αν σε έπεισε το εν λόγω άρθρο να το ρίξεις στις πάστες.
Το κόψιμο είναι για το ότι παρουσιάζεται κάτι ως υγιές, κάτι που δεν είναι ρε τύπε, όχι επειδή πήγε για μπάνιο μια υπέρβαρη παρουσιάστρια και την φωτογράφισαν.

Όπως και δεν θα ήταν σωστό να προβάλλεται κάποιος με το υπεραυτοκίνητό του σε δημόσιο δρόμο, να οδηγάει λες και είναι σε πίστα και να σχολιάζει το άρθρο:

Εθεάθη ο Τάδε με το καινούριο αυτοκίνητό του στην παραλιακή να επιδίδεται σε καταπληκτικους ελιγμούς, που θα ζήλευε και επαγγελματίας οδηγών αγώνων!
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir

Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 20986
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

Re: Νέος ρατσιστικός οχετός από την Λατινοπούλου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 18 Ιουν 2022, 16:02

zteo έγραψε:
18 Ιουν 2022, 15:51

Και οι δύο.Απο εκεί και πέρα το να μιλάμε για παχυσαρκία στην χώρα του ανύπαρκτου δωρεάν αθλητισμού είναι υποκρισία.
Εγώ σας αφήνω προσωρινά

Πάω να κάνω την καθημερινή δωρεάν :g030: προπόνηση μου
看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70078
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Νέος ρατσιστικός οχετός από την Λατινοπούλου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 18 Ιουν 2022, 16:05

Σε κάθε περίπτωση, γουστάρω τρελλά την πλήρη ταύτιση των αριστεροκάτηδων και νουδουκάτηδων με τις θέσεις των πανελιστριών στις αμιγώς πολιτικές :lol: ζώνες.

Δεν ξέρω αν πρέπει να προτείνω για υποψήφιους βουλευτές τους πανελίστες ή για υποψήφιους πανελίστες τους βουλευτές, είναι φάση μουσική καρέκλα. Ό,τι πιάσει ο καθένας καλό είναι.

Ενιγουέι, μη σμπρώχνεστε, όλοι οι καλοί χωράνε. :lol:
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
nyxtovios
Δημοσιεύσεις: 12813
Εγγραφή: 15 Ιουν 2018, 19:14

Re: Νέος ρατσιστικός οχετός από την Λατινοπούλου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nyxtovios » 18 Ιουν 2022, 16:06

ΓΑΛΗ έγραψε:
18 Ιουν 2022, 16:05
Σε κάθε περίπτωση, γουστάρω τρελλά την πλήρη ταύτιση των αριστεροκάτηδων και νουδουκάτηδων με τις θέσεις των πανελιστριών στις αμιγώς πολιτικές :lol: ζώνες.

Δεν ξέρω αν πρέπει να προτείνω για υποψήφιους βουλευτές τους πανελίστες ή για υποψήφιους πανελίστες τους βουλευτές, είναι φάση μουσική καρέκλα. Ό,τι πιάσει ο καθένας καλό είναι.

Ενιγουέι, μη σμπρώχνεστε, όλοι οι καλοί χωράνε. :lol:
Εσύ δεν είσαι νουδουκάτισσα; :lol:

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Νέος ρατσιστικός οχετός από την Λατινοπούλου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 18 Ιουν 2022, 16:09

ΓΑΛΗ έγραψε:
18 Ιουν 2022, 14:43
Naida έγραψε:
18 Ιουν 2022, 07:07
ΓΑΛΗ έγραψε:
18 Ιουν 2022, 02:45


Εγώ όταν βλέπω φωτο με τη συγκεκριμένη αυθόρμητη και εκπληκτικά σπάνια πόζα κίνηση δίπλα στο κύμα ενώ όλως τυχαίως υπάρχει κάποιος ιντελεκτουέλ καλλιτέχνης στο σημείο, που δεν αντιστέκεται στον πειρασμό να παραδώσει αυτήν την υπέροχη αυθεντική στιγμή στην αιωνιότητα, σκέφτομαι ότι αν κουβαλάνε τα ίδια κιλά ψωνίσματος οι λουόμενες θεές, προτιμώ αυτήν με τα λιγότερα κιλά λίπους.

Στην τελική ανεξιθρησκεία έχουμε. Ή όχι;
Νομίζω περι φωτογράφησης έγραφε γιατί είχε κι άλλες. Ε φυσικά μπορεί να σου αρέσει οποιαδήποτε, είτε με λιγότερα κιλά είτε με περισσότερα, ειτε ξανθιά, είτε μελαχρινή, είτε ψηλή, είτε κονδη κτλ κτλ το γούστο είναι υποκειμενικό. Ευτυχώς.
Οι φωτογραφήσεις είναι αδιάφορες.

Τα φίλτρα, μακιγιάζ και οι πλαστικές επίσης. Είναι διαθέσιμα σε όλους.

Το θέμα είναι πολύ πιο απλό και δεν αφορά στις εκτιμήσεις των γυναικών αλλά των στρέιτ αντρών.

Οι αριστεροί, ευαισθητοποιημένοι, ενσυναισθηματικοί κλπ ποια θα προτιμούσαν για επίσημη :D γκόμενα;

Τη Μπάρκα ή την Λατινοπούλου;

Εγώ αν ήμουν άντρας θα διάλεγα τη Λατινοπούλου. Όχι γιατί είναι ιδιαίτερα ευφυής αλλά επειδή είναι πιο ξεκάθαρη -άρα και πιο ξεκούραστη- αναφορικά με αυτά που θέλει, ενώ με τη Μπάρκα θα χρειαζόμουν δεκαπλάσια ενέργεια για να τη στηρίξω ψυχολογικά και καπάκι να κάνω δέκα συνεδρίες το μήνα για να ξεπεράσω το τοξικό καπιταλιστικό σύνδρομο του να γουστάρεις να κυκλοφορείς με ωραία γυναίκα.
Μα για αυτό αναφέρω αναφέρω ότι ήταν φωτογράφιση η ανάρτηση που πήρε θετικά σχόλια και όχι μια δήθεν τυχαία πόζα όπως έγραφες στο ποστ του. Νομίζω κιόλας, δεν παίρνω και όρκο.
Κατά τ άλλα σαφέστατα και οι περισσότεροι θα προτιμούσαν την Λατινοπουλου και να γαμήσουν και να κυκλοφορήσουν. Γιατί η τύπισσα είναι θεάρα. Τα αυτονόητα θα λέμε;
Ε υπάρχουν και κάποιοι άλλοι που το γούστο τους είναι γυναίκες τύπου Μπάρκα να γαμησουν και δεν έχουν κόμπλεξ για αυτό τους το γούστο και κυκλοφορούν μαζί τους.
Υπάρχουν και άλλοι που γουστάρουν γυναίκες τύπου Μπάρκα να γαμησουν αλλά λόγω κόμπλεξ κυκλοφορούν με γυναίκες τύπου Λατινοπουλου ή τελοσπαντων αδύνατες γιατί η Λατινοπούλου είναι και θεάρα.
Υπάρχουν και αυτοί που γουστάρουν ξεκάθαρα Λατινοπουλου, δεν μπορούν να έχουν Λατινοπουλου ή κάποια αδύνατη εμφανίσιμη σεξουαλικα και πανε με γυναίκες τύπου Μπάρκα που είναι πιο προσβασιμες λόγω ανασφαλειών και λιγότερων επιλογών.
Υπάρχουν και αυτοί που απλά γουστάρουν τύπου λατινοπουλου δεν τους κάθεται η τύπου λατινοπουλου και βρίζουν όλες τις γυναίκες.
Αυτά όσον αφορά την εμφάνιση. Με άλλα λόγια υπάρχουν όλα για όλους.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών