Ο Κούλης χρωστάει στις τράπεζες 1.300.000 ευρω σύμφωνα με το πόθεν έσχες.Πότε θα τα ξεπληρώσει;

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Εμπεδοκλής
Δημοσιεύσεις: 21107
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 13:13

Re: Ο Κούλης χρωστάει στις τράπεζες 1.300.000 ευρω σύμφωνα με το πόθεν έσχες.Πότε θα τα ξεπληρώσει;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Εμπεδοκλής » 24 Ιουν 2022, 09:19

Leporello έγραψε:
24 Ιουν 2022, 09:17
Εμπεδοκλής έγραψε:
24 Ιουν 2022, 08:59
Leporello έγραψε:
23 Ιουν 2022, 18:47
1. Tο γεγονός ότι δεν αναφέρονται συμβόλαια, είναι παράληψη. Δεν είναι δυνατόν να μην υπήρχαν ή να τα κρύβει. Αλλωστε 53 τετραγωνικά είναι όλο - όλο το σπίτι.
2. Το κατάλαβες ότι η τελευταία αγορά έγινε το 2008 και ότι όλα τα άλλα είναι κληρονομιά αρχαίων διαμερισμάτων;
3. Το κατάλαβες ότι το τελευταίο δάνειο είναι του 2013 και προφανώς γιά να νοικοκυρέψει τις φορτωμένες κάρτες;
4. Οι τράπεζες έχουν στόχο να μεγιστοποιήσουν τα λεφτά που θα πάρουν, όχι να σου κάνουν εσένα μόστρα. Αρα, όσο είναι βουλευτής δεν πρόκειται να του πάρουν τα αρχαία διαμερίσματα. Αν δεν εκλεγεί, το πράγμα αλλάζει.
5. Τα χρέη αυξάνουν επειδή οι τράπεζες του βάζουν πολύ υψηλά επιτόκια λόγω καρτών και αφερεγγυότητας. Δεν τους απασχολεί όμως αν χάσουν αυτά τα πανωτόκια.
Το κατάλαβες ότι από το 2019 που έχουμε την τιμή να τον έχουμε βουλευτή τα υπόλοιπα δανείων του αυξάνουν.
Το κατάλαβες ότι τρία χρόνια τώρα δεν έχει κάνει καμία προσπάθεια να δηλώσει σωστά στοιχεία στο πόθεν έσχες του χωρίς κυρώσεις.
Το κατάλαβες ότι οι τράπεζες δεν παίρνουν τα χρήματα τους και αυξάνουν το ρίσκο μιας και ο τύπος δεν έχει εγγυήσεις.

Το κατάλαβες ότι δεν υπάρχει κανένας λόγος οι τράπεζες να μη διεκδικήσουν τα χρήματα τους μέσω κατασχέσεων ώστε να περιορίσουν τις απώλειες τους.

Δεν μπορεί για τον κάθε κακόμοιρο που του κάνουν κατάσχεση να λέτε ότι οι τράπεζες προσπαθούν να περιορίσουν τις απώλειες τους και για τους επώνυμους μπαταχτσήδες το επιχείρημα να είναι ότι μέσω των μη αποπληρωμών οι τράπεζες αυξάνουν τα κέρδη τους. Δε βγάζει κανένα νόημα...
Ο Λοβέρδος δεν έχει τίποτα αξίας γιά να του πάρουν. Η καλύτερή τους εγγύηση είναι η βουλευτική του αποζημίωση. Η οφειλή αυξάνει λόγω των πανωτοκίων, που όπως είπα δεν απασχολούν τις τράπεζες. Τα πανωτόκια μπαίνουν επειδη οι οφειλές προέρχονται από φόρτωμα καρτών. Αν δεν επανεκλεγεί, θα επανεξετασθεί η περίπτωσή του.

Προφανώς ο Λοβέρδος δεν είναι παράδειγμα προς μίμηση, όμως είναι ένας από τους πολλούς κακοπληρωτές, δεν αποτελεί σκάνδαλο η περίπτωσή του.
Όχι, όχι. Σκάνδαλο είναι η κύρια Κούλα με τον ανάπηρο άνδρα της που σταμάτησε να αποπληρώνει ένα δάνειο 30.000 μετά από 15 χρόνια. Εκεί το σπίτι της αξίζει να κατασχεθεί για να πάρουν τα πανωτόκια.

Άβαταρ μέλους
Υδράργυρος
Δημοσιεύσεις: 25529
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 17:47

Re: Ο Κούλης χρωστάει στις τράπεζες 1.300.000 ευρω σύμφωνα με το πόθεν έσχες.Πότε θα τα ξεπληρώσει;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Υδράργυρος » 24 Ιουν 2022, 09:20

Leporello έγραψε:
24 Ιουν 2022, 09:17
Ο Λοβέρδος δεν έχει τίποτα αξίας γιά να του πάρουν. Η καλύτερή τους εγγύηση είναι η βουλευτική του αποζημίωση. Η οφειλή αυξάνει λόγω των πανωτοκίων, που όπως είπα δεν απασχολούν τις τράπεζες. Τα πανωτόκια μπαίνουν επειδη οι οφειλές προέρχονται από φόρτωμα καρτών. Αν δεν επανεκλεγεί, θα επανεξετασθεί η περίπτωσή του.

Προφανώς ο Λοβέρδος δεν είναι παράδειγμα προς μίμηση, όμως είναι ένας από τους πολλούς κακοπληρωτές, δεν αποτελεί σκάνδαλο η περίπτωσή του.
NOVARTIS

Άβαταρ μέλους
taxalata xalasa
Δημοσιεύσεις: 16618
Εγγραφή: 27 Αύγ 2021, 20:52

Re: Ο Κούλης χρωστάει στις τράπεζες 1.300.000 ευρω σύμφωνα με το πόθεν έσχες.Πότε θα τα ξεπληρώσει;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από taxalata xalasa » 24 Ιουν 2022, 09:23

του Αγίου ΕυρωΠέους ανήμερα....
𐀲𐀏𐀨𐀲𐀏𐀨𐀭 𐀀𐀗𐀨:𐀣𐀬𐀔:𐀓𐀫:𐀀𐀗𐀨:𐀏𐀬:𐀣𐀦

Μέσα στα πλαίσια μιας σχέσης πολιτικής πελατείας, διαφθοράς, εξαγοράς και εξευτελισμού της έννοιας της ίδιας της πολιτικής.

Με πρᾰ́σῐνους, κῠᾰνέους και ἐρῠθρούς Κοκούς...

Άβαταρ μέλους
Υδράργυρος
Δημοσιεύσεις: 25529
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 17:47

Re: Ο Κούλης χρωστάει στις τράπεζες 1.300.000 ευρω σύμφωνα με το πόθεν έσχες.Πότε θα τα ξεπληρώσει;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Υδράργυρος » 24 Ιουν 2022, 09:27

Είναι εντυπωσιακό πόσο εθισμένος στο διαφθορά είναι ο λαός αυτής της χώρας. Τα παίρνουν μπροστά στα μάτια σου, είναι λαμόγια και μπαταχτσήδες και μιζαδοροι, σε χρεοκόπησαν και μετά σε έβριζαν, και εσύ λες δεν τρέχει τίποτα αυτοί μου αρέσουν. Γουστάρω λοβέρδο

Άβαταρ μέλους
Leporello
Δημοσιεύσεις: 14103
Εγγραφή: 07 Αύγ 2018, 19:09
Phorum.gr user: Leporello

Re: Ο Κούλης χρωστάει στις τράπεζες 1.300.000 ευρω σύμφωνα με το πόθεν έσχες.Πότε θα τα ξεπληρώσει;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Leporello » 24 Ιουν 2022, 09:31

Υδράργυρος έγραψε:
24 Ιουν 2022, 09:20
Leporello έγραψε:
24 Ιουν 2022, 09:17
Ο Λοβέρδος δεν έχει τίποτα αξίας γιά να του πάρουν. Η καλύτερή τους εγγύηση είναι η βουλευτική του αποζημίωση. Η οφειλή αυξάνει λόγω των πανωτοκίων, που όπως είπα δεν απασχολούν τις τράπεζες. Τα πανωτόκια μπαίνουν επειδη οι οφειλές προέρχονται από φόρτωμα καρτών. Αν δεν επανεκλεγεί, θα επανεξετασθεί η περίπτωσή του.

Προφανώς ο Λοβέρδος δεν είναι παράδειγμα προς μίμηση, όμως είναι ένας από τους πολλούς κακοπληρωτές, δεν αποτελεί σκάνδαλο η περίπτωσή του.
NOVARTIS
Αλλος Λοβέρδος.
1.
hellegennes έγραψε:
13 Οκτ 2022, 21:35
Γνωρίζω πολύ καλύτερα στατιστική από σένα
2. Η λέξη υδρόφιλος είναι σύνθετη από δύο ελληνικές λέξεις το ύδωρ που σήμαινε νερό και το φίλος που σήμαινε φίλος.

Άβαταρ μέλους
klg
Δημοσιεύσεις: 3284
Εγγραφή: 15 Οκτ 2018, 12:14
Phorum.gr user: klg

Re: Ο Κούλης χρωστάει στις τράπεζες 1.300.000 ευρω σύμφωνα με το πόθεν έσχες.Πότε θα τα ξεπληρώσει;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από klg » 24 Ιουν 2022, 09:31

pikey25 έγραψε:
24 Ιουν 2022, 09:05
Ενας συννονοματος του ομως :102:

https://www.greekcorruption.dk/el/%CE%B ... BD-%CF%80/

Εχει μια αδεια οφφσορ που γραφει μηδεν που ελεγε και ο μακαριτης ο κοντομηνας :g030:

Για τα υπολοιπα κλοουνιστικα ας εκανε δωρεα στο κομμα να αποπληρωσει το δανειο του κομματος αφου δε το κανει και αφου κουνατε την ουρα σας για ενα κοκκαλακι
ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΚΑΝΕΙ

ΒΑΣΤΑ ΚΟΥΛΗ
Δεν ξέρω αν έχεις πρόβλημα κατανόησης κειμένου ή απλώς ήθελες να πετάξεις τη μαλακία σου, αλλά συζητάμε κάτι πολύ συγκεκριμένο. Και στο Παναμά θα έχει και στο Hong Kong θα έχει και θα του κλάσετε τα αρχίδια και θα τον βγάζετε και PM μανμου. To concept όμως, ότι άμα προσπαθούμε να κάνουμε μια λογική συζήτηση, αυτομάτως γουστάρουμε Κούλη, ίσως πρέπει να το ξεπεράσετε.
Ενπηρειά και σθένος σου πήρε 6 σελίδες να κάνεις άρνηση απαιτούμενος. Είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα. Ακόμα και οι Ζαίοι δεν χρειάζονται τα δύο χρώματα σαν κυρίες.

Thank you Google Translate.

Άβαταρ μέλους
Υδράργυρος
Δημοσιεύσεις: 25529
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 17:47

Re: Ο Κούλης χρωστάει στις τράπεζες 1.300.000 ευρω σύμφωνα με το πόθεν έσχες.Πότε θα τα ξεπληρώσει;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Υδράργυρος » 24 Ιουν 2022, 09:36

Leporello έγραψε:
24 Ιουν 2022, 09:31
Υδράργυρος έγραψε:
24 Ιουν 2022, 09:20
Leporello έγραψε:
24 Ιουν 2022, 09:17
Ο Λοβέρδος δεν έχει τίποτα αξίας γιά να του πάρουν. Η καλύτερή τους εγγύηση είναι η βουλευτική του αποζημίωση. Η οφειλή αυξάνει λόγω των πανωτοκίων, που όπως είπα δεν απασχολούν τις τράπεζες. Τα πανωτόκια μπαίνουν επειδη οι οφειλές προέρχονται από φόρτωμα καρτών. Αν δεν επανεκλεγεί, θα επανεξετασθεί η περίπτωσή του.

Προφανώς ο Λοβέρδος δεν είναι παράδειγμα προς μίμηση, όμως είναι ένας από τους πολλούς κακοπληρωτές, δεν αποτελεί σκάνδαλο η περίπτωσή του.
NOVARTIS
Αλλος Λοβέρδος.
Α καλά. Αυτός εκτός από βλάκας είναι και μπαταχτσής

pikey25
Δημοσιεύσεις: 4164
Εγγραφή: 15 Ιαν 2019, 22:49
Phorum.gr user: pikey25

Re: Ο Κούλης χρωστάει στις τράπεζες 1.300.000 ευρω σύμφωνα με το πόθεν έσχες.Πότε θα τα ξεπληρώσει;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από pikey25 » 24 Ιουν 2022, 09:57

klg έγραψε:
24 Ιουν 2022, 09:31
pikey25 έγραψε:
24 Ιουν 2022, 09:05
Ενας συννονοματος του ομως :102:

https://www.greekcorruption.dk/el/%CE%B ... BD-%CF%80/

Εχει μια αδεια οφφσορ που γραφει μηδεν που ελεγε και ο μακαριτης ο κοντομηνας :g030:

Για τα υπολοιπα κλοουνιστικα ας εκανε δωρεα στο κομμα να αποπληρωσει το δανειο του κομματος αφου δε το κανει και αφου κουνατε την ουρα σας για ενα κοκκαλακι
ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΚΑΝΕΙ

ΒΑΣΤΑ ΚΟΥΛΗ
Δεν ξέρω αν έχεις πρόβλημα κατανόησης κειμένου ή απλώς ήθελες να πετάξεις τη μαλακία σου, αλλά συζητάμε κάτι πολύ συγκεκριμένο. Και στο Παναμά θα έχει και στο Hong Kong θα έχει και θα του κλάσετε τα αρχίδια και θα τον βγάζετε και PM μανμου. To concept όμως, ότι άμα προσπαθούμε να κάνουμε μια λογική συζήτηση, αυτομάτως γουστάρουμε Κούλη, ίσως πρέπει να το ξεπεράσετε.

Εγω προσπαθησα να απαντησω στην ερωτηση
Μπορεί κάποιος να ενημερώσει πως προέκυψε αυτό το τεράστιο ποσό, που επενδύθηκε κ πως εξυπηρετείται?
Δεν καταλαβαίνω σε τι διαφωνείς όμως; Ότι είναι "ανήθικο" το να πάρεις το δάνειο in the first place; Ότι είναι ανήθικο να έχεις public office και να έχεις δάνειο; Από την άλλη δεν βλέπω καν πώς είναι κακό παράδειγμα. Εάν πληρώνει τις δόσεις του όταν πρέπει, δεν μιλάμε για τον ορισμό του σωστού παραδείγματος (δεδομένου ότι εκατομμύρια άνθρωποι παίρνουν δάνεια στη χώρα);

Το να μεγαλώνει την περιουσία του είναι απολύτως λογικό, εγώ θέλω να μεγαλώσω την περιουσία μου, εσύ θες να μεγαλώσεις την περουσία σου, αυτός μαγικά θα πρέπει να σταματήσει να το κάνει, επειδή τι; Σε τελική ανάλυση δεν νομίζω ότι διαφήμιζε ποτέ τον εαυτό του ως φτωχαδάκι και παιδί του λαού.



Θα έκανα και εγώ ακριβώς αυτό.
Εσυ τι κανεις ? Peanut ? :102: Σταματα να κουνας την ουρα σου Peanut :102:
Εικόνα
Open your eyes time to wake up, Enough is enough is enough is enough

Άβαταρ μέλους
klg
Δημοσιεύσεις: 3284
Εγγραφή: 15 Οκτ 2018, 12:14
Phorum.gr user: klg

Re: Ο Κούλης χρωστάει στις τράπεζες 1.300.000 ευρω σύμφωνα με το πόθεν έσχες.Πότε θα τα ξεπληρώσει;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από klg » 24 Ιουν 2022, 10:38

pikey25 έγραψε:
24 Ιουν 2022, 09:57

Εγω προσπαθησα να απαντησω στην ερωτηση
Μπορεί κάποιος να ενημερώσει πως προέκυψε αυτό το τεράστιο ποσό, που επενδύθηκε κ πως εξυπηρετείται?
Δεν καταλαβαίνω σε τι διαφωνείς όμως; Ότι είναι "ανήθικο" το να πάρεις το δάνειο in the first place; Ότι είναι ανήθικο να έχεις public office και να έχεις δάνειο; Από την άλλη δεν βλέπω καν πώς είναι κακό παράδειγμα. Εάν πληρώνει τις δόσεις του όταν πρέπει, δεν μιλάμε για τον ορισμό του σωστού παραδείγματος (δεδομένου ότι εκατομμύρια άνθρωποι παίρνουν δάνεια στη χώρα);

Το να μεγαλώνει την περιουσία του είναι απολύτως λογικό, εγώ θέλω να μεγαλώσω την περιουσία μου, εσύ θες να μεγαλώσεις την περουσία σου, αυτός μαγικά θα πρέπει να σταματήσει να το κάνει, επειδή τι; Σε τελική ανάλυση δεν νομίζω ότι διαφήμιζε ποτέ τον εαυτό του ως φτωχαδάκι και παιδί του λαού.



Θα έκανα και εγώ ακριβώς αυτό.
Εσυ τι κανεις ? Peanut ? :102: Σταματα να κουνας την ουρα σου Peanut :102:
Εικόνα
Δεν καταλαβαίνω καν σε τι αναφέρεσαι. Η ερώτηση είναι το πρώτο πράγμα που παραθέτεις; Γιατί στο δικό μου κείμενο δεν απαντάς σε καμία ερώτηση, άλλα έτσι και αλλιώς οι ερωτήσεις δεν ήταν προς εσένα.

Τώρα για το υπόλοιπο, τι να πω είσαι οκ; Do you want a blanket;
Ενπηρειά και σθένος σου πήρε 6 σελίδες να κάνεις άρνηση απαιτούμενος. Είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα. Ακόμα και οι Ζαίοι δεν χρειάζονται τα δύο χρώματα σαν κυρίες.

Thank you Google Translate.

Εμπεδοκλής
Δημοσιεύσεις: 21107
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 13:13

Re: Ο Κούλης χρωστάει στις τράπεζες 1.300.000 ευρω σύμφωνα με το πόθεν έσχες.Πότε θα τα ξεπληρώσει;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Εμπεδοκλής » 24 Ιουν 2022, 10:44

Ο βόθρος της ελληνικής δημοσιογραφίας.

https://www.protothema.gr/politics/arti ... -upourgon/

Θεωρείται διαμάντι να έχει κάποιος 15 χρυσές λίρες Αγγλίας, ή 6000 σε ευρώ αλλά είναι ανάξιο αναφοράς τα χρέη διαφόρων φυντανίων της ΝΔ που χρωστάνε σε όποιον μιλάει ελληνικά ή έχουν τεράστια περιουσία που κληρονόμησαν από θείο στην Αμερική.

Άβαταρ μέλους
Υδράργυρος
Δημοσιεύσεις: 25529
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 17:47

Re: Ο Κούλης χρωστάει στις τράπεζες 1.300.000 ευρω σύμφωνα με το πόθεν έσχες.Πότε θα τα ξεπληρώσει;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Υδράργυρος » 24 Ιουν 2022, 11:06

Εμπεδοκλής έγραψε:
24 Ιουν 2022, 10:44
Ο βόθρος της ελληνικής δημοσιογραφίας.

https://www.protothema.gr/politics/arti ... -upourgon/

Θεωρείται διαμάντι να έχει κάποιος 15 χρυσές λίρες Αγγλίας, ή 6000 σε ευρώ αλλά είναι ανάξιο αναφοράς τα χρέη διαφόρων φυντανίων της ΝΔ που χρωστάνε σε όποιον μιλάει ελληνικά ή έχουν τεράστια περιουσία που κληρονόμησαν από θείο στην Αμερική.
Η πιο σιχαμένη κωλοφυλλάδα

Άβαταρ μέλους
alekhine
Δημοσιεύσεις: 12490
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 14:36
Phorum.gr user: alekhine
Τοποθεσία: Highway to ΚΤΕΛ

Re: Ο Κούλης χρωστάει στις τράπεζες 1.300.000 ευρω σύμφωνα με το πόθεν έσχες.Πότε θα τα ξεπληρώσει;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από alekhine » 24 Ιουν 2022, 11:50

Εμπεδοκλής έγραψε:
24 Ιουν 2022, 10:44
Ο βόθρος της ελληνικής δημοσιογραφίας.

https://www.protothema.gr/politics/arti ... -upourgon/

Θεωρείται διαμάντι να έχει κάποιος 15 χρυσές λίρες Αγγλίας, ή 6000 σε ευρώ αλλά είναι ανάξιο αναφοράς τα χρέη διαφόρων φυντανίων της ΝΔ που χρωστάνε σε όποιον μιλάει ελληνικά ή έχουν τεράστια περιουσία που κληρονόμησαν από θείο στην Αμερική.
η εφημεριδα της οποιας ο διευθυντης παραιτηθηκε για να γινει βουλευτης της ΝΔ ειναι απολυτως λογικο να θεωρει διαμαντια τις 15 χρυσες λιρες
πατησιωτης έγραψε:
10 Μαρ 2021, 20:59
Ο Σημίτης είναι η συνέχεια του Κωνσταντίνου Καραμανλή,στην Ευρώπη,στα ελληνοτουρκικά,στο ανήκομεν εις την Δύσιν,στην οικονομία,παντού.

Δημοκράτης
Δημοσιεύσεις: 24770
Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 00:26

Re: Ο Κούλης χρωστάει στις τράπεζες 1.300.000 ευρω σύμφωνα με το πόθεν έσχες.Πότε θα τα ξεπληρώσει;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Δημοκράτης » 24 Ιουν 2022, 11:53

stavmanr έγραψε:
24 Ιουν 2022, 08:33
Δημοκράτης έγραψε:
23 Ιουν 2022, 12:29
για τα έσοδα που έχει ο. Κούλης το 1.3Μ δεν είναι τίποτα
Τότε γιατί τα πήρε; Δεν είχε ψιλά για την ταβέρνα;
μάλλον ήθελε εξοχικό στο Σούνιο και κανένας δεν του νοίκιαζε με 500ε που ήταν το μπάτζετ

Άβαταρ μέλους
break
Δημοσιεύσεις: 1152
Εγγραφή: 04 Οκτ 2018, 22:49
Phorum.gr user: break

Re: Ο Κούλης χρωστάει στις τράπεζες 1.300.000 ευρω σύμφωνα με το πόθεν έσχες.Πότε θα τα ξεπληρώσει;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από break » 24 Ιουν 2022, 12:11

ST48410 έγραψε:
23 Ιουν 2022, 16:08
Κατηγορώ τον Μητσοτάκη ότι δεν δίνει το καλό παράδειγμα. Κάτσε ρε φίλε.
Μάλλον, όπως είπα και πιο πριν, αυτά τα ποσά είναι από δάνεια του Κήρυκα Χανίων που περιήλθε στην κατοχή του και όχι από δάνεια που ο ίδιος σύναψε.

Οπότε δεν είναι ότι δεν δίνει ο ίδιος το καλό παράδειγμα μιας και πληρώνει αμαρτίες γονέων. Δεν πληρώνει δηλαδή αμαρτίες γονέων :D

Άβαταρ μέλους
Υδράργυρος
Δημοσιεύσεις: 25529
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 17:47

Re: Ο Κούλης χρωστάει στις τράπεζες 1.300.000 ευρω σύμφωνα με το πόθεν έσχες.Πότε θα τα ξεπληρώσει;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Υδράργυρος » 24 Ιουν 2022, 12:27

break έγραψε:
24 Ιουν 2022, 12:11
ST48410 έγραψε:
23 Ιουν 2022, 16:08
Κατηγορώ τον Μητσοτάκη ότι δεν δίνει το καλό παράδειγμα. Κάτσε ρε φίλε.
Μάλλον, όπως είπα και πιο πριν, αυτά τα ποσά είναι από δάνεια του Κήρυκα Χανίων που περιήλθε στην κατοχή του και όχι από δάνεια που ο ίδιος σύναψε.

Οπότε δεν είναι ότι δεν δίνει ο ίδιος το καλό παράδειγμα μιας και πληρώνει αμαρτίες γονέων. Δεν πληρώνει δηλαδή αμαρτίες γονέων :D
τα 55 ακίνητα δεν είναι αμαρτίες γονέων;

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών